Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nielegalni imigranci znów ruszyli. Władze spodziewają się w tym roku 100 tysięcy nowych przybyszów w Grecji.

Posted by Marucha w dniu 2019-08-24 (Sobota)

Brytyjski „Times” informuje, że nowa fala nielegalnych imigrantów zalewa Grecję. W ostatnich tygodniach liczba przybywających dziennie na wyspy i kontynent wzrosła o blisko 500%.

Po wielkiej inwazji nielegalnych imigrantów na Grecję w 2015 roku ich liczba znów się zwiększa w dramatycznym tempie. O ile jeszcze niedawno na wyspy i kontynentalną część Grecji przybywało dziennie przeciętnie 60 nielegalnych przybyszy, tak w ostatnich tygodniach ta liczba zwiększyła się do 280 – o niemal 500% więcej.

Tym razem coraz więcej nielegalnych wtargnięć do Unii notuje się na granicy lądowej z Turcją w Tracji, a nie po podroży na greckie wyspy tak jak to było przez 4 laty.

Mimo umowy Unii z Turcja i zapłacenia jej miliardów euro ta nigdy tak naprawdę nie powstrzymała całkowicie imigrantów. Teraz po tym jak Salvini postanowił bardzo ograniczyć nielegalną imigrację do Włoch, szlak bałkański przez Grecję staje się znów coraz bardziej popularny wśród przybyszy z Bliskiego Wschodu. Ponadto Turcja zawiesiła umowę z Grecją jak i całą Unia o readmisji nielegalnych imigrantów.

Rząd Grecji od dawna oskarża Turcję o celowe przepuszczanie nielegalnych imigrantów przez swoje granice. Ankara ma traktować to jako narzędzie nacisku w innych kwestiach – negocjacji w sprawie wstąpienia do Unii, czy uznania jej władzy nad północną częścią Cypru okupowano od lat 70-ych

Imigranci rozmieszczeni są m.in w 50 obozach na wyspach. To całkowicie niemal całkowicie zrujnowało turystykę na nich, a tym samym życie mieszkańców. Greckie władze spodziewają się, że do części kontynentalnej państwa w tym roku dotrze około 100 tysięcy nielegalnych imigrantów.

https://nczas.com

Komentarzy 8 to “Nielegalni imigranci znów ruszyli. Władze spodziewają się w tym roku 100 tysięcy nowych przybyszów w Grecji.”

 1. Boydar said

  egzamin na sierżanta, wczesny Gierek

  – no, kapralu, ostatnie pytanie, co byście zrobili widząc że na Placu Defilad lądują amerykańscy spadochroniarze ?
  – …
  – śmiało kapralu !
  – nooo nie wiem, panie majorze, to przecież nieprawdopodobne …
  – to teoretyczny przykład, jednak spróbujcie kapralu
  – nie mam pojęcia ale … będę strzelał …

  DOOOBRZE ! Brawo !!!

 2. Marcin said

  Zamiast dawać Erdoganowi te miliardy taniej wyszłoby stworzyć infrastrukturę przeciw najeźdźcom tak jak to zrobili Węgrzy.
  A tak jak psu w dupę.

 3. Olo said

  Imigrantów „produkują” żydowskie wojny prowadzone przy pomocy anglosaskiego kastetu czyli USA+Wielka Brytania. Nic tu nie da żadna infrastruktura przeciwdziałająca, bo wojny będą prowadzone w nieskończoność. Bez wojen, bandytyzmu, terroryzmu i grabieży anglo-syjon nie przetrwałby ani jednego dnia.

 4. Adrem said

  Olo ad 3

  Nie produkują, tylko rekrutują.
  W państwach afrykańskich opróżniają więzienia a złodziei, bandytów i gwałcicieli eksportują do Europy.
  Jeszcze ich na drogę wyposażają w odzież i telefony.

 5. Olo said

  Adrem

  Część produkują, cześć rekrutują celem osłabienia i zniszczenia Europy. Czyli w ten sposób prowadzą przeciwko Europie wojnę.

 6. Zerohero said

  W XXI wieku środki techniczne są tak wyrafinowane, że nie da się przepuścić przez granicę znacznej liczby „nielegalnych”. Kamety, termowizja, czujniki, optyka, wykrywacze CO2 (gdy przeszukujemy kontener). Te środki byĺy w miarę ok już 2000 lat temu, bo np. Rzymianom nikt nie wtargnął gdy mieli siłę fizyczną aby go zatrzymać. Nikt mi nie wmówi, że Grecja w roku 2019 ma mniejszą siłę ognia niż kilku cywili. Nonsens! Jeśli wpuszczają, to celowo.

 7. Troll Polonii said

  5
  Olo
  Olo ma racje.
  Inwazja emigrantow na Europe byla zapowiadana od dawna.
  To nie tylko pani ‚prorok’ ze Szwecji, Barbara Spectre, zapowiadala wielokulture w Europie i wiodaca role zydostwa w „urozmaiceniu folkloru europejskiego”.
  Polska popierala Czeczencow i albanskich zbirow oraz petrodolary z Arabii Saudyjskiej razem z bandziorami Saudich, ktorzy wypedzali Bosniakow i bosniackich Serbow z Krajiny i Bosni.
  Popieralismy tez Czeczencow i saudyjskich bandytow na terenie Rosji (Czecznia).
  Polski konsulat w TelAwiw ma pelne rece roboty w wydawaniu cudzoziemcom polskich paszportow.
  ALE MAMY PRETENSJE do Rosjan, ze wydaja paszporty rosyjskie w Donbasie. Akurat wydaja te paszporty Rosjanom z Donbasu a nie przybledom z Afryki.
  Teraz wraz z armia USA zwiekszymy poglowie murzynkow. Bo armia amerykanska nie moze byc zaklasyfikowana jako nielegalna emigracja
  . Co innego napad zbrojny a co innego szukanie schronienia przed bombami.

  Wszyscy garlacze mieli zapowiedziane, zeby sie drzec na tzw. nielegalnych emigrantow a nie na autorow programu.
  Utworzono w celu ‚dywersyfikacji ludnosci Europy’ , zydowski parlament w Brukseli.
  Cicho bylo i pokornie.
  Soros udzielal wywiadow na lewo i na prawo opowiadajac o ‚swietlenj przyszlosci otwartych spoleczenstw’.

  Niesmiale glosy nawolywaly do zdelegalizowania bandyckiego Kosowa, w ktorym trenuje sie terrorystow i handluje dziecmi i ich nerkami.
  Glucha cisza.
  Rowniez niesmiale glosy podawaly, ze w wiezieniach angielskich trenuje sie terrorystow.

  Po aferach i atakach terrorystycznych we Francji, Niemczech i w Anglii a i w Brukseli – okazalo sie , ze terrorysci to glownie OBYWATELE panstw europejskich.

  I co?
  GOWNO!

  Nie dotarlo!

  W Szwecji, Francji, Anglii, i w Niemczech trenowani obywatele zachodniej Europy terroryzowali spoleczenstwa, ktore jak oglupiale obdarte ze skory capy darly sie na Syryjczykow i innych ‚kozojebcow’.

  Treningi w Manchesterze produkowaly tzw. ‚Manchester boys’ , ktorzy grasowali po Europie a glupie pawiany darly sie na tych, ktorym popalono domy i pomordowano rodziny i przepedzono z wlasnego kraju.
  Propaganda zydowska zacmila ludziom mozgi do tego stopnia, ze w wielu krajach, zwlaszcza tych najglupszych: Polska, Norwegia, Holandia, USA – pomawiano Miloszewicza o zbrodnie przeciwko ludzkosci i POZWOLONO skazac na kare smierci obroncow Europy przed islamska inwazja.
  Jeszcze wieksze durnie utrzymywaly, ze islamisci to muzulmanie.

  Nie pomoga zadne ziola…

  Wycwiczono nas w obszczekiwaniu ofiar a popieraniu zbirow.
  I oczywiscie teraz nie ma winnych.
  Bo to podobno wszystko zydzi.
  Tylko gowno by zrobili bez naszej wydatnej pomocy.

  W Polsce jeszcze nikt nie nosil Polaka na rekach.

 8. RomanK said

  Inwazja…68 osob…inwazja:-)))))))) a zatrzymywanie 180 tys miesiecznie to….znecanie sie nad biedakami:-))))

Sorry, the comment form is closed at this time.