Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  Greg o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Odpływy i przypływy religijności

Posted by Marucha w dniu 2019-08-25 (Niedziela)

Ajajajajajajaj! Kto by pomyślał, że na tle zaniku religijności, z jakim mamy do czynienia w dalekich i zamorskich krajach, w naszym nieszczęśliwym kraju będziemy obserwowali jej nieoczekiwany przypływ?

Co prawda w dalekich i zamorskich krajach też zdarzają się sytuacje wyjątkowe, o czy mógł przekonać się pana Adam Darski, używający pretensjonalnego pseudonimu „Nergal”, ku czci jakiegoś wyliniałego mezopotamskiego demona.

Nawiasem mówiąc, ten cały pan Nergal, uchodzący wśród mikrocefali za delegata Belzebuba na Polskę, a w każdym razie – na województwo pomorskie – to cienki Bolek i pozer, bo kiedy potrzebował kostnego szpiku, to jego ówczesna naturalna przyjaciółka Doda Elektroda zaapelowała do dawców, żeby mu go udzielili, przeciwko czemu on nie zaprotestował.

Słowem – odwołał się do wartości chrześcijańskich, jak miłość bliźniego i poświęcenie, bo widocznie wiedział, że gdyby odwołał się do Belzebuba, to w najlepszym razie usłyszałby: „do zobaczenia w piekle, frajerze!”, a w najgorszym dostałby jeszcze kopniaka w sempiternę.

Otóż bawiąc w Ameryce chciał podreperować wątłe mięśnie i w tym celu poszedł do siłowni prowadzonej przez YMCA (Young Men Christan Assotiation- co się wykłada, jako Stowarzyszenie Młodych Chrześcijan), a kiedy na pytanie, czy wierzy w Jezusa Chrystusa odpowiedział przecząco, bez ceregieli został wyrzucony za drzwi, w ciemności zewnętrzne. Mimo serii zaklęć jakimi się posłużył, Belzebub w tym przypadku okazał się bezradny, jak zresztą we wszystkich innych sprawach. Ale generalnie w dalekich i zamorskich krajach mamy do czynienia z odpływem religijności, podczas gdy u nas – odwrotnie.

Warto zwrócić uwagę, że ten przypływ religijności zbiegł się w czasie z ofensywą sodomitów, którzy próbują podbijać kolejne miasta. Czyżby między jednym a drugim zjawiskiem istniał jakiś tajemniczy związek? Tego nie można wykluczyć, bo tak się akurat składa, że mamy do czynienia z religijnością specyficzną, na co rzuca światło przypadek pani Natalii Nykiel, która zwierzyła się, że ma przyjaciół sodomitów, którzy w dodatku są „jednymi z najmądrzejszych i najbardziej kreatywnych ludzi”.

Najwyraźniej pani Nykiel nie ma zbyt szerokich znajomości i pewnie dlatego uważa swoich znajomych sodomitów za najmądrzejszych i najbardziej kreatywnych. Z tą kreatywnością to może nawet być prawda, bo sodomici, podobnie jak Żydzi, są solidarni, dzięki czemu potrafią wykreować celebrytę nawet z kija.

Zwróciła na to ongiś uwagę pani Ilona Felicjańska, ujawniając, że sodomici zdominowali branżę modniarską, a ponieważ nienawidzą kobiet, to wymyślają im specjalnie szpecące stroje.

Pani Felicjańska sama była modelką, więc pewnie wie, co mówi – ale nie o to chodzi, tylko o rodzaj religijności, z jakiej przypływem mamy do czynienia. Pani Nykiel deklaruje, że „wierzy w Boga”, który „kocha wszystkich dokładnie tak samo”, bez względu na to, jak dokazują, bo „nie ma to dla Niego żadnego znaczenia”.

Ta teologia najwyraźniej została zaczerpnięta od „Jurka Owsiaka”, który tak oto podlizuje się swoim wyznawcom: „jesteście wspaniali, kocham was!” W tej sytuacji tylko patrzeć, jak ten rodzaj religijności wykorzysta „Żywa Cerkiew”, a zespoły „Tygodnika Powszechnego” i „Gazety Wyborczej” opracują teologię, którą postępowi księża w rodzaju przewielebnego Wojciecha Lemańskiego, później będą „przepowiadać” – żeby mianowicie każdy z każdym kochał się do upadłego, w dodatku – co noc z kimś innym, a nawet – z każdą spośród siedmiu dotychczas zidentyfikowanych płci, bo w ten właśnie sposób zrealizuje się na ziemi wyczekiwane Królestwo Boże.

Dlatego też niektóre osobistości zapowiadają dokonanie apostazji z opresyjnego Kościoła katolickiego. Ostatnio z takim pomysłem wystąpiła panna Małgorzata Jamroży, używająca pseudonimu „Margaret”, która jest już wprawdzie dużą dziewczynką, ale właśnie przypomniała sobie, że ciągle musiała spowiadać się z masturbacji. Najwyraźniej musiała mieć do niej prawdziwą zapamiętałość, której nie potrafiły zahamować nawet mocne postanowienia poprawy.

Consuetudo est altera natura, więc nie można wykluczyć, że panna Jamroży również i dzisiaj preferuje samoobsługę, co zresztą wychodzi naprzeciw nawoływaniom do „bezpiecznego seksu”.

Jak widać, ta specyficzna religijność ma przed sobą wielkie perspektywy, bo nie tylko będzie można się gzić, ale w dodatku – gzić się po Bożemu, co z kolei wychodzi naprzeciw coraz natarczywiej okazywaną przez sodomitów potrzebą bycia podziwianym. A kto nie chciałby być podziwianym, niechby nawet za spółkowanie czy masturbację, z braku innych powodów?

Tymczasem w związku z niedawnymi obchodami święta Wojska Polskiego, które od sławnej transformacji ustrojowej przypada na 15 sierpnia, w rocznicę Bitwy Warszawskiej z bolszewikami, zabrał głos pan prof. Jan Hartman, biegający po Krakowie za filozofa. Nie wymaga to wielkich umiejętności, a prawdę mówiąc – żadnych. Wystarczy trochę tupetu, przynajmniej na tyle, żeby w rozprawie doktorskiej objawić jakieś zbawienne prawdy, na przykład – że Byt jest, a Niebytu nie ma.

Nawiasem mówiąc, ta zbawienna prawda wcale nie jest taka oczywista, bo na przykład biłgorajska szkoła filozoficzna twierdzi, iż to nieprawda, że Niebytu nie ma, dowodząc z nieubłaganą logiką, że Niebyt, jako przeciwieństwo Bytu, jest Od-Bytem, a jeśli tak, to z całą pewnością istnieje, bo w przeciwnym razie czym kokietowałby swoich politycznych wyznawców pan Robert Biedroń?

Ale szkoła pacanowska z kolei stoi na nieubłaganie przeciwnym stanowisku dowodząc… – ach, za daleko by nas zaprowadziło to zagłębianie się w otchłanne filozoficzne spory, więc tylko zasygnalizujmy te sprzeczności, bo przecież chodzi o wypowiedź pana profesora Jana Hartmana, że „trza siedzieć w domu”.

Rzadko zgadzam się z panem profesorem Janem Hartmanem, prawdę mówiąc – chyba nigdy – ale tym razem muszę przyznać mu rację, którą najlepiej wykazać na przykładzie Żydów.

Jak wiadomo, po spacyfikowaniu przez cesarza Hadriana żydowskiej ruchawki, nazwanej patetycznie „powstaniem Bar Kochby”, w roku 135 rozpoczął się dla Żydów okres diaspory. Otóż gdyby Żydzi nie wychodzili z domów, by buntować się przeciwko rzymskiej władzy, to żadnej diaspory by nie było. Nie byłoby też gett, w których Żydzi chętnie się osiedlali, czując się najlepiej na swoich śmieciach.

Co więcej – nie pojawiłby się też antysemityzm, które to słowo wynalazł niemiecki dziennikarz Wilhelm Marr po krachu na berlińskiej giełdzie w 1874 roku, kiedy to żydowscy grynderzy giełdowi obrabowali niemieckich ciułaczy ze wszystkich oszczędności, więc potem wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler nie miał specjalnych trudności, by przekonać Niemców, że z Żydami trzeba „coś” zrobić.

Nawiasem mówiąc, to samo powiedziała niedawno pani Żorżeta, że sprawa żydowskich roszczeń „będzie powracać” dopóty, dopóki „coś” nie zostanie zrobione. Co miała na myśli – tego oczywiście nie wiem, bo pani Żorżeta mi się nie zwierza – ale w takiej sytuacji otwiera się ogromne pole do domysłów.

Więc gdyby Żydzi za panowania cesarza Trajana nie wychodzili z domów, to nie byłoby holokaustu, a gdyby nie wychodzili z domów za panowania Nerona i Wespazjana, to Świątynia Jerozolimska stałaby do dzisiaj i nadal kapłani holokaustowaliby tam krowy i inne zwierzęta, wypuszczając do atmosfery gazy cieplarniane – ale cwana panna Greta Thunberg pewnie nie ośmieliłaby się przeciwko temu protestować, bo w przeciwnym razie nie zostałaby z niej nawet mokra plama.

Popatrzmy tedy, ilu paroksyzmów udałoby się uniknąć, gdyby Żydzi nie wychodzili z domów, no i nie opuszczali Palestyny. Co prawda nie moglibyśmy wtedy czerpać z krynicy pana prof. Jana Hartmana, ale może nie pękłoby nam od tego serce?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 20 to “Odpływy i przypływy religijności”

 1. Kwal said

  Należy jeszcze dodać, że ten cymbał filozof w tym tygodniu powiedział, że należy zlikwidować krzyz na Giewoncie bo walą pioruny w niego tylko dlatego, że ten krzyż tam stoi…

 2. Mason said

  YMCA chrześcijanie?

 3. PISKORZ said

  re 1 Ten cymbał-filozof powiedział jeszcze gorsze rzeczy, że on nas chamów-Polaków dobrze zna, że oni sobie z nami poradzą i dalej coś w tym stylu..!!

 4. Sarmata said

  Wszystko to dzieje się w związku z Globalnym Zażydzeniem Klimatu.
  Potrzebny Wielki Deparchator.

 5. jasiek z toronto said

  Re: Artykul…
  Zanik religijnosci jest wprost proporcjonalny do zaniku wlasnosci…(zaniku wlasnej tozsamosci rowniez)…

  Polecam posluchac o skutkach lichwiarskiego kartelu finansowego, ktory doprowadzil I doprowadzi do calkowitego zaniku (likwidacji) wlasnosci…Od rodziny do Ojczyzny…

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Widze, ze nauka nie „idzie w las…” – szkoda, ze tak pozno…

 6. Aleksis said

  Polska nie jest już krajem katolickim, a tylko za taki uchodzi. Katolicy niestety nie znają swojej wiary. Zapytajcie nawet tych wychodzących z kościoła w kogo wierzą. Jak myślicie, ile z nich odpowie , że w BOGA w Trójcy Świętej Jedynego. Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha , Świętego. Świętą nierozdzielna Trójcę, której panowanie i królestwo trwa na wieki. Przez II światowa Mościcki składał przysięgę, na Boga w Trójcy świętej jedynego. Której nie dotrzymał .Ale nie nam go sądzić. On już stanął przed sądem.Obecnie politycy albo wcale nie składają przysięgi , albo zdawkowo, tak mi dopomóż Bóg Tylko który?

 7. kulikow said

  Takze POLACY starajcie sie o bron I to dobra bron amunicje jedzenie.I nie myslcie o niczym Zadnej emerytury nie bedziecie mieli .JESTESMY POPROSTU DO EKSTERMINACJI.
  Polacy zrozumcie to Przestancie byc pacyfistami koniec z tym falszywa naaracja.
  To wszzystko co sie dziej jest zapowiedzia WOJNY PRZECIWKO zwyklym obywatelom.

 8. hulajdusznik said

  Stachu, współcześni „żydzi” nie mają nic wspólnego z tamtymi opisanymi przez ciebie „żydami historycznymi”, bo:
  1. w tamtych czasach żadnych żydziaków nie było
  2. termin „żyd” jako „jew” trafił po raz pierwszy do Biblii (króla Jakuba) w XVII wieku
  3. żydzi jako naród wynaleźli się w Niemczech (to taki kraj, który powstał na zrabowanych naszym przodkom ziemiach) w XIX wieku
  4. „żydzi” nie pochodzą z Palestyny i nie są Semitami, to pewnik
  4. tak po prawdzie to do dziś nikt nie jest w stanie logicznie wytłumaczyć, co to za zgraja, to żydostwo i skąd się dokładnie przywlokło lub gdzie się wykluło
  5. ten ychni „mur szlochania” jest pozostałością po rzymskim forcie a nie po jakiejś, którejkolwiek z kolei jerozolimskiej świątyni, bowiem wszystkie są fikcją literacką.

  Mięszanie w i pomiędzy religijnościami jest bazową strawą i podstawą „żydowskiego pasożytnictwa”.

 9. „Ludzie, których Wiary nie dorżnął modernizm poszukują pokarmu stałego, sycącego, zapełniającego treściwym pokarmem wygłodniałą duszę. Papka liturgii zwróconej do emocji, dialogowanie z ambony z potrzebami aktywności, wykazania się, pośpiewania, poczytania, zauważenia przez księdza z czasem odrzuciła ludzi, którzy pod jej powierzchnią wyczuli płytkość i lekkość ducha. Spłycenie liturgii przez zeświecczenie języka, dostosowanie słów Liturgii do rozumienia przez intelekt, który częstokroć wie niewiele ponadto, w którym sklepie jest przecena schabu bez kości, aby rozumiał każde święte słowo kierowane do Boga, stało się wyłomem do pozbawienia człowieka nawet na Mszy Świętej odczucia tajemnic Mszy, które są poza czasem. Nasze życie w czasie wymaga wszystkich powszednich rzeczy. W nich zaskarbiamy sobie zasługi dla życia wiecznego albo na potępienie. Ale rzeczywistością, ku której swoją codzienność musimy ukierunkować jest nieskończoność. Zstępuje ona w Nieśmiertelnym Ciele Odkupiciela na Mszy Świętej. I jakiekolwiek banalizowanie tego jest występkiem przeciwko ludzkiej duszy. Formy i estetyka powszednie, zwyczajne, zbliżone do codziennych, zastosowane w Liturgii, kłamią. Zacierają wymiar duchowy, wieczny, tajemniczy i święty, doskonale piękny i doskonale dobry. Najpiękniejsze zabytki świata są tylko odblaskami doskonałości tego, co jest Niebem, gdyż człowiek jest skażony grzechem i nie jest w stanie na Ziemi w swoich dziełach odzwierciedlić doskonałości. Dlatego nigdy za wiele piękna, dostojeństwa, bogactwa tego, co służy służbie Bożej. I dlatego „zwyczajna” forma, w liturgii i architekturze, muzyce i wystroju wnętrz kościołów budowanych już po nowemu, są niejednokrotnie straszydłami brzydszymi niż puby i kawiarnie starające się przyciągnąć klienta. I dziwić się można, że puby i kawiarnie mają więcej „klientów”, niż nowe kościoły i nowa Msza. Życie religijne dłuższy czas trwało ale nie dlatego, że reforma była dobra, ale dlatego, że jeszcze nauczali kapłani uczeni „po staremu”, że emanowali duchowością „starego porządku” i dzięki takim Wiara była przekazywana.”
  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/08/26/o-starej-i-nowej-duchowosci-kosciola-choral-gregorianski-we-mszy-xii-orbis-factor-kyrie/

 10. Listwa said

  @ 7 Aleksis

  W modernistycznych świątyniach posoborowi kapłani formują ludzi na wierzących i modlących, nie dbają o wiedzę, wykształcenie, świadomość, doktrynę w jej czystości i autentyczności.

  Takie „coś” służy budowie jednej światowej „wiary” i braku zdolności odróżnienia czy wierzymy i podążamy za Bogiem w Trójcy jedynym, czy za dowolnym duchem lub teorią zwanym bogiem.

 11. MatkaPolka said

  TRZEBA BRONIĆ POLSKI

  Edward Reid to amerykański historyk walczący o dobre imię Polski i Polaków. Reid jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie publikuje informacje dotyczące II wojny światowej, które podważają narrację żydowskiej religii Holokaustu. Reid mówi o kolaboracji Żydów z Niemcami, o kolaboracji Żydów z Sowietami, o cierpieniach Polaków, o zdradzeniu Polski przez zachodnich aliantów. Ustawę 447 JUST nazywa „niesprawiedliwą”.

  – Konsekwencje jej wdrożenia mogą być katastrofalne dla Polski, ale także jest ona szkodliwa dla USA – mówi Reid w jednym z opublikowanych filmów.
  – Ustawa łamie amerykańską konstytucję i łamie prawo międzynarodowe domagając się przekazania bezspadkowego mienia amerykańskim i żydowskim organizacjom, które uważają, że powinny otrzymać nieruchomości i aktywa od Polski! Ponieważ nieruchomości te były pozostawione bez spadkobierców, stały się one legalną własnością państwa polskiego – podobnie jak dzieje się to zgodnie z prawem na całym świecie – wyjaśnia Reid.

  – Żydzi chcą dodatkowych odszkodowań od Polski. Kraju, który był sprzymierzeńcem aliantów, walczył z nazistowskimi Niemcami. Obywatele polscy byli mordowani, deportowani, torturowani, zarówno przez Sowietów, jak i niemieckich nazistów. Uważam to za haniebne. Kiedy to się skończy? – pyta Reid i dodaje, że „anulowanie ustawy 447 zapobiegnie rabowaniu Polski przez tak zwane żydowskie organizacje restytucyjne bezwstydnie nadużywają Holokaustu, aby się wzbogacić”.

  Film został usunięty z portalu YouTube za „szerzenie nienawiści”, a na Facebooku LINK TUTAJ oznaczono go jako „mogący przedstawiać przemoc i drastyczne sceny”. Reid został okrzyknięty antysemitą i negacjonistą Holokaustu. W USA trwa na niego nagonka. Grożono mu pobiciem. W mediach społecznościowych jest wyzywany od najgorszych. Jego spotkania są odwoływane. Właściciele lokali są zastraszani. „Oni zrobią wszystko, żeby powstrzymać mnie przed mówieniem prawdy historycznej i mówieniem o ustawie 447” – wyjaśnia Reid w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem w telewizji wRealu24. Zapewnia, że się nie ugnie i nadal będzie publikował informacje na temat historii Polski, żeby fakty mogły dotrzeć do anglojęzycznej opinii publicznej.

  TRANSKRYPT całej wypowiedzi został opublikowany w warszawskiej gazecie 16-22 sierpień 2019 – ŚWIETNY ARTYKUŁ

  https://warszawskagazeta.pl/wydarzenia/item/6543-najnowsza-warszawska-gazeta-zobaczcie-co-mamy-dla-was-w-tym-numerze

  można kupić elektroniczne wydanie w pdf

 12. MatkaPolka said

  LINKI

 13. hulajdusznik said

  Edward Reid o żydłowskich chciejbach wobec Polaków:

  https://vk.com/video498965370_456239191

 14. Moher49 said

  No i takiego Hartmana, gorszyciela młodzieży, polskie ministry utrzymują. Brunona Kwietnia ubili, dr Ratajczaka też. Nie ma polskości w „polskich” rządach.

  O Edwardzie Reid, żadne rządowe medium w Polsce słówkiem nie piśnie. Dzięki Ci Matko Polko.

 15. Szarak said

  Treść wypowiedzi – apelu Edwarda Reid w sprawie Polski, jej historii i dzisiejszych problemów, oszczerstw, nagonek itd. można było wysłuchać w internecie, mniej więcej w połowie sierpnia b.r. Łzy w oczach mi się kręciły, bo oto zatroskany człowiek, nie Polak, obiektywnie oceniał sytuację naszego kraju, nszego narodu!
  Nawet, jeżeli ludzi odważnie głoszących polską prawdę nie jest tymczasem tak dużo, to jednak ta PRAWDA się przedziera do coraz szerszych przestrzeni publicznych świata.
  Wielką niesprawiedliwością, a wręcz hańbą jest fakt, że ci prawi, bardzo prawi ludzie, odczuwający krzywdę innych i mający odwagę, ale też potrzebę wewnętrzną obrony niesłusznie niszczonych ludzi – cóż, narodu całego – są następnie bezwzględnie szykanowani!

 16. ciul -ciul said

  Likwidacja Krzyza na Giewoncie to nie wszystko, nalezy zlikwidowac Giewont i wszytstkie gorki w Tatrach , bo one sciagaja pioruny, Takze wiezowce w Warszawie.

 17. Szarak said

  Ad.7. Nie inaczej. A co do tej emerytury… wskażę tylko na jeden element:
  przyniosłam do domu m.in. kupiony seler i marchewkę – seler po kilku dniach zgnił, a marchewka przybrała po wierzchu czerń…
  Doskonale pamiętam, jak Ojciec nasz jesienią w piwnicy za przegrodą układał zebrane z ogrodu warzywa i jedynie zasypywał na zimę ziemią. Nic się nie psuło i żadna to tajemnica, dlaczego były smaczne i trwałe.
  Jak więc dzisiejszy ludzki organizm, traktowany wszechobecną zgnilizną codziennie i od święta, aplikowaną każdemu po równo, „dojedzie” na niemieckim świńskim ogonie, czy schabie do polskiej
  emerytury?!

 18. MatkaPolka said

  STRONA AUTORSKA EDWARDA REID – po angielsku

  https://www.gofundme.com/f/historical-accuracy-for-poland?fbclid=IwAR164rDcvbXxu5mmphNkZcTJdCUNL8tVPF_OWkhvrI20EYRzD5RJEKlqOeI

  First and foremost I am here to stop the lies that are being told about Poland! I am producing videos in English that tell the whole truth about Poland to fight propaganda. My videoes have now reached over 800,000 people and I want to continue telling
  the Polish story.

  Please view one of my numerous videos here:
  Holocaust of Ethnic Poles

  My personal site is here:
  https://www.facebook.com/justiceforpoland/

  Here is an alternate site where you can find some of my videos, but many are shared on different platforms on the web as I give free permission and downloads.

 19. ku końcowi said

  panie gajowy,
  byłem czytelnikiem pańskiego bloga kilka lat,
  porazpierwszy dziś wpisałem komentarz a właściwie prośbę i usunął pan ten wpis.
  Tylko dlatego ,że jest pan zwolennikiem michalkiewicza .
  żegnam i kasuję fałszywą gajówkę.

  ———–
  Czego Pan oczekiwał za „rzygowiny niejakiego redaktorka”? Aplauzu?
  Na rzeczową, popartą argumentami krytykę w gajówce zawsze jest miejsce. Na bluzgi – niekoniecznie.
  Admin

 20. RomanK said

  Hartman ma robote…. panstwowa …a na Karonia pluja:-))))))
  Zamiast obic mu morde , obili niewinnego pieska……
  Tchorze.

Sorry, the comment form is closed at this time.