Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  wanderer o Hajnówka, czyli esencja w…
  wanderer o Hajnówka, czyli esencja w…
  Yah o USA przenoszą swoją broń nukle…
  seler o Wolne tematy (11 – …
  seler o Wolne tematy (11 – …
  Sarmata o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Tak ZUS niszczy przedsiębiorcó…
  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Obłuda do nieba śmierdząca

Posted by Marucha w dniu 2019-08-26 (Poniedziałek)

Jak wspomina Kazimierz Chłędowski, tego określenia użył kiedyś Ignacy Daszyński gwoli scharakteryzowania jakiegoś postępku Czechów w Parlamencie Wiedeńskim. Najwyraźniej przed 120 laty takie sytuacje się zdarzały, ale musiały być stosunkowo rzadkie, skoro Ignacy Daszyński natychmiast spenetrował prawdę.

Dzisiaj jest znacznie gorzej; dzisiaj obłuda, również ta „do nieba śmierdząca” tak się upowszechniła, że większość ludzi już przestała ją dostrzegać, uważając, że tak właśnie jest normalnie.

Tymczasem normalnie jest całkiem inaczej, czego dowodzi tragedia w Tatrach, gdzie mnóstwo ludzi zostało poszkodowanych przez burzę z piorunami.

Prokuratura w Zakopanem zapowiedziała „energiczne śledztwo” w sprawie „nieumyślnego spowodowania śmierci” – ale jeszcze nie wiadomo, kto zasiądzie na ławie oskarżonych. W starożytnej Grecji nie byłoby z tym problemu bo miotanie piorunów było monopolem Zeusa – ale kogo posadzić na ławie oskarżenia dzisiaj?

Okazuje się, że ateizm też ma swoje „plusy ujemne”, a światopogląd naukowy – jak za pierwszej komuny nazywano brednie Marksa i Engelsa – tak się upowszechnił, że nikt nie ośmieli się nawet wpaść na pomysł, iż ta piorunowa tragedia może być pierwszym poważnym ostrzeżeniem Pana Boga w związku z paradami sodomitów, którym najwyraźniej już nie wystarcza popisywanie się seksualnymi perwersjami i zaczynają profanować rozmaite religijne symbole, nawiasem mówiąc, czujnie ograniczając się do symboli chrześcijańskich. Wiedzą bowiem, że gdyby tak sprofanowali jakiś symbol islamski, to mało który sodomita przeżyłby ten eksperyment, a jeśli nawet – to musiałby chować się po piwnicach – a gdyby któregoś podkusił diabeł i na przykład paradowałby po Warszawie z Gwiazdą Dawida uczynioną ze splecionych penisów w stanie wzwodu, to jestem pewien, ze pan redaktor Michnik udusiłby go osobiście i rytualnie, chyba, że wyręczyłby go w tej burgrabiowskiej czynności pan red. Jarosław Kurski, którego redakcyjny Judenrat używa w charakterze szabesgoja.

Tymczasem związek między piorunami, a nonszalanckim stosunkiem do Stwórcy Wszechświata jest bardziej prawdopodobny, niżby się wydawało. Oto Maria jeszcze nie Pawlikowska, tylko Kossakówna uczestniczyła kiedyś w majówce w towarzystwie pewnego rezonera, pragnącego zaimponować panienkom ateizmem.

Kiedy tak bluzgał i bluzgał, nagle się zachmurzyło i piorun uderzył tuż koło niego. Z przerażenia niemal skamieniał, a wtedy Maria Kossakówna odezwała się doń w te słowa: widzisz? Pan Bóg nie pozwala każdemu z Siebie szydzić. I tak uprzejmie z Jego strony, że Cię nie trafił!

Bo o ile kiedyś Stwórca Wszechświata wdawał się w pogawędki z rozmaitymi Żydami, to teraz raczej operuje aluzjami. Bardzo na to narzekał pewien przedwojenny polski kapitan żeglugi wielkiej, zmartwiony szerzącą się rozpustą, chociaż w porównaniu z dzisiejszą sprawiała ona wrażenie jakiejś freblówki. Pan Bóg – powiadał – nie powinien się tak ukrywać, bo ludzi od tego wariujo. Powinno otworzyć się niebo, Pan Bóg przez tę dziurę by wyjrzał, pogroził pięścią i powiedział: „nu, żyjtie porzondnie!” Ludzi by wiedzieli, że Pan Bóg jest i żyliby porzondnie, no a tak, to niech no sam pan popatrzy, co wyprawiajo!

Wyobrażam sobie, jak mnie ofukną ateiści, którzy na wszelki wypadek woleliby, żeby Stwórcy Wszechświata nie było – ale oczywiście nic im to nie pomoże, bo kiedy staną tete-a-tete przed Stwórcą Wszechświata, to z powodu swojej pychy najedzą się wstydu co niemiara. Nawiasem mówiąc, na tym właśnie może polegać czyściec, że przed dopuszczeniem do obcowania z Bogiem, każdy dureń musi nabrać rozumu. Nie ma bowiem większej udręki dla Mądrości, jak przebywanie w towarzystwie idiotów. Ale nie tylko ateiści, bo również postępacy pobożni, którym się wydaje, że Pan Bóg też jest apolityczny, zgodnie z wytycznymi żydowskiej gazety dla Polaków. Jest to pogląd całkowicie bezzasadny, bo Pan Bóg, przynajmniej z tego, co o Nim wiemy, bardzo się w politykę angażował i nawet expressis verbis przedstawił swoje preferencje ustrojowe, o czym wspominałem w „Ulubionym ustroju Pana Boga”.

Ale mniejsza już o to, bo ja przecież chciałem o obłudzie. Zainfekowała ona również europejską pepinierę biurokratów i filutów, czyli Parlament Europejski, który w rocznicę Paktu Ribbentrop-Mołotow ustanowił Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu.

Przypomina mi to wierszyk Tuwima, jak to w towarzystwie Władysława Broniewskiego się upił: „Ostro urżnęliśmy się czystą, Władek i ja. Władek jest twardym komunistą, gdy w czubie ma. (…) Może nie księżyc, może rybak z gwiaździstych stron? A Władzio mi o kolektywach! A won!! Industrializacja – racja – pożytek z niej. Indus – rozumiem. Trializacja – już mniej.”

O ile „nazizm”, to ideologia, o tyle „stalinizm” już nie. Stalinizm bowiem był jedną z wielu postaci komunizmu, który swoje zbrodnicze oblicze ukazał zanim jeszcze Stalin wycisnął na nim piętno swojej osobowości, a i później – gdy Stalin był już starym nieboszczykiem, to znaczy – piekłoszczykiem – a w Kambodży setkami tysięcy trupów zapełniały się „pola śmierci”.

Skąd tu zatem też „stalinizm” obok „nazizmu”? Ano stąd, że o ile „nazizm” nie tylko został wyklęty, ale za sprawą Żydów stał się synonimem absolutnego zła, to komunizm nie tylko nie postał potępiony nawet przez II Sobór Watykański, który zapędził Kościół katolicki na manowce, toteż partie komunistyczne funkcjonują sobie jak gdyby nigdy nic i w samej tylko Partii Europejskiej Lewicy jest ponad 20 partii komunistycznych, a skoro są i działają, to przynajmniej teoretycznie któregoś dnia mogą wygrać. A wtedy pan Czarzasty z panem Zandbergiem zafundują nam taką recydywę „stalinizmu”,ze wszyscy ubowcy zatrzęsą się w piekle z radości.

Toteż eurołajdactwo, zeby nikogo nie urazić, wymyśliło sobie „stalinizm”. Znaczy – komunizm zasadniczo nie jest zły; zły był tylko Stalin, który zrobił „wypaczenia”. Ale w takim razie, dla symetrii trzeba też by dać do zrozumienia, że „nazizm”, też zasadniczo jest dobry, tylko Hitler wypaczył tę piękną ideę na skutek swego antysemickieego bzika. W przeciwnym razie wszystkie ofiary, które zginęły zanim jeszcze Stalin zaczął dokazywać, jak również wtedy, gdy Stalina nie było już na świecie, zginęły słusznie – bo nie były ofiarami „stalinizmu” – a tylko te zostały uhonorowane.

Oto do jakich łajdackich skutków prowadzą kompromisy z Szatanem. Zamiast uczcić ofiary komunizmu, Parlament Europejski dopuszcza się wobec nich dodatkowego szyderstwa, które jest tym bardziej dotkliwe, że uczestniczą w nim ideowi spadkobiercy Józefa Stalina, którzy póki co przywdziali na siebie barwy ochronne. Bo gdyby nie Józef Stalin, to czy Aleksander Kwaśniewski zostałby kiedykolwiek prezydentem Polski? Czy gdyby nie Stalin, to czy Leszek Miller zostałby premierem polskiego rządu? Czy gdyby nie Józef Stalin i jego rozwnuczone ideowe potomstwo, to czy pani Joanna Senyszyn zażywałaby dzisiaj reputacji tęgiej głowy, jesśli już nie autorytetu moralnego? Podobnie pan Czarzasty i pan Zandberg, chociaż nigdy się do tego nie przyznają, czerpią życiodajne soki z gnilnej krwawej masy, w jaką polskich patriotów przerobił nie kto inny, jak właśnie Józef Stalin – i nigdy się od tych sekretnych korzonków nie odetną, bo w jednej chwili uschłyby im nie tylko ręce i nogi, ale nawet mózgi.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org/

Komentarzy 27 to “Obłuda do nieba śmierdząca”

 1. Birton said

  polecam na ten temat zabawny film „Niebo i piekło” z dawnych lat, poziom jak trzeba, nie to co dzisiejsze strzelanki hollywoodzkie:

 2. Sarmata said

  Dlaczego Polacy po 30 latach są ciągle w ciemnej dupie. Dlatego, że nie są w stanie wyprzeć tego szajsu, potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI z tych stanowisk. I dlatego żydzi i komuniści – przedstawiciele narodu kukułczego, założonego w okupowanej Polsce przez ruskiego okupanta, aby wykopał naród polski ze swojego gniazda i zajął jego miejsce – tak nienawidzą Polaków. Warto dodać że do Polski sprowadzono z b. ZSRR w ilości około 340 tys. osób jako prezent Stalina do budowy ustroju komunistycznego w PRL-u. Byli to ludzie bez wykształcenia jednak osadzano nimi najważniejsze instytucje państwowe, a jak miał chociaż średnie, to zostawał lekarzem, sędzią, prokuratorem, architektem itd., pozostali jako oficerowie w wojsku i w służbie bezpieczeństwa. Dzisiaj głównie ich dzieci i wnuki dziedziczą te funkcje także w wymiarze sprawiedliwości.

  P.S. (na wesoło) Około 20 lat temu opowiadał kiedyś arcykomuch Włodzimierz Sokorski w Polsacie, że gdy na początku lat ’50 przemawiał na trybunie Bolek Bierut Jebaka to jego wzniosłe okrzyki na cześć tego żydka Josifa Dżugaschwili musiały być połączone/zsynchronizowane z jego orgazmem.
  Od tego był właśnie zespół „Żabusie” które siedząc pod trybuną i majstrując usteczkami w rozporku płk. NKWD Bieruta miały za zadanie ten moment idealnie zsynchronizować „niech żyje Stalin” z jego wytryskiem.
  Jakoś o tym w TVN nie powiedzą a to jest prawdziwa historia.

 3. revers said

  lub podsumowamie w klubie ostaniej inteligencji rp …

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/od-bankstera-do-premiera/?fbclid=IwAR1L-B8Utwr6PygCOJ7iNPiwm1k0SZQmJ_faUPdqBsbvHA1LUHgmk-sRmhU

 4. Ola said

  oj tam, oj tam. Nie byloby zapotrzebowania na Zorro, Robin Hoodow i Janosikow , nie byloby Stalina. Poszlabym dalej, ale nie che naruszac uczuc religijnych. No i popyt i podaz. Jednostka i idea bez wsparcia przez mase ( szeroka warstwe spoleczna) nie ma szans na epokowy kult , nie wazne jakiego zabrawienia. Starzy Grecy juz glosili , ze w wiekszosci sila. Bedzie 51% pieknych, zdrowych i bogatych , spadnie popyt na Janosikow.I moze nawet na Michalkiewiczow. No ale daj czlowiekowi palec, to chce reke! Beznadziejna sprawa.

 5. Rafal Cz. said

  Panie Sarmata a ile mial pan wtedy lat?

 6. dms said

  ad2
  Saramata

  To nie Jacyś ludzie, a czerwone ohydne stawonogi, na tankach, w śmierdzących onucach, rozkładający czerwony terror nad kukułczym krajem – Polin, „aktorzy” co zmienili się z czasem w „polaków”..obsiadając wszelakie stanowiska państwowe. Przejmując wartość dzięki „solidarności ludu”, i JP2 wraz z brygada żyda międzynarodowego. Okradli oni pospołu kraj, na lata spłat, zamieniając nas w zniewolone bydło, któremu biesiaduje parch ohydny, starym przebojem, znad rzeki eufrat. Komunizm tak ma, bo to kamaryla dzieci z piekła rodem = Służb na usługach diabła.

  Polin karmił żydów od dawien dawna, mimo iż mądrzejsi wyrzucali przeklętych w błoto. Stary rabin rzekł, gdyby nie Polin iPolacy – nas by nie było. Ogłupiony narod i chciwy – kazdy szlachcic musiał miec swojego zyda !

  Skoro tak jest, to jak ukontentowany może być nasz Bóg jeśli postępujemy wbrew jego nakazom pozwalając na mord Chrystusa oraz wieczne wojny włącznie z prowadzeniem, pod ich batutą, na anihilacje, zapytam ?

  Biedni Polacy uważają ich za nawiedzonych JHVH, zapominając, iż ich prawdziwym protoplastą, wedle słów samego Chrystusa – jest szatan. Mają oni pochodzenie demoniczne.
  Poznacie ich po czynach, po ich działalności oraz zachowaniu, wyglądzie i fałszu, złodziejstwu oraz krytym mordzie, choćby na Polakach, który jest ogólnie znany i bezdyskusyjny. Problem w tym, że zamykamy się w kotle piekielnym i powodujemy własną zagładę, przebywając z nimi, pozwalając im na rzady. TV parchate tego nie powie, nawet Kościół pełen gudłajów nie uświadomi, bo jest rządzony przez niego..
  Polscy chojracy zapłacili za te bezdenna chciwość i głupotę w czasie drugiej wojny żydowskiej całkowitym linczem i emigracja własnej elity. Żydzi fizycznie odmóżdżyli i przepołowili Rzeczpospolitą. Kula w czaszkę i w dół z wapnem oraz zastosowali wszystkie dostępne metody tortur i mordu na Kresach, by powstała wielka Chazaria. Polska przez to żydowskie obcowanie, to zawszony, biedny i zacofany kraj, bo pod jej sztandarami, chodzi pOlak wraz z żydem – PARAMI.

 7. Boydar said

  Uważam, że jeśli już, co mało prawdopodobne, nie tete-a-tete tylko face-to-face.

 8. Igor Niefiedow said

  „komunizm zasadniczo nie jest zły; zły był tylko Stalin, który zrobił „wypaczenia”” (с)

  Jak znane są takie argumenty.. z nami regularnie brzmią z ust rosyjskich polityków. Stalin dla obecnych komunistów (jak się okazało, nie tylko rosyjski, ale także europejski) jest jak wyjątkowa piorunochron. Ktoś zaczyna mówić o zbrodniach rządu radzieckiego – i do niego w odpowiedzi: „I to wszystko Stalin. Tak, jest zły.. prawdziwy ghul. Ale sam pomysł jest bardzo dobry”.

  Zły Stalin wypaczył dobry pomysł. Spróbujmy jeszcze raz?

  Sama próba zwrócenia uwagi na głębokie pokrewieństwo między nazizmem a komunizmem (zarówno teoria, jak i praktyka) powoduje wybuch oburzenia: „Jak … odważysz się porównać nasz wspaniały sowiecki system z reżimem Hitlera? A Gułag z Auschwitz i Dachau?”

  Pewnego razu w rosyjskim Internecie było zdjęcie wspólnej parady wojsk radzieckich i nazistowskich w okupowanym polskim Brześciu jesienią 1939 r. Tak więc doszło do Dumy Państwowej. Posłowie wezwali do zakazania tego zdjęcia, uznając je za fałszywe i machinacje „wrogów”.

 9. Moher49 said

  Tomasz Sekielski otrzymał pierwsze ostrzeżenie. Jest w szpitalu, operacja brzucha.

 10. Troll Polonii said

  Miejmy nadzieje, ze podobny elaborat ukaze sie kiedys na gajowce na temat morderstw i wypaczen Churchilla, ktoremu Stalin nie dorosl do piet.
  Na usprawiedliwienie Stalina warto przypomniec, ze zbudowal potege Rosji Sowieckiej, rozbudowal panstwo i bronil przed inwazja Zachodu. Walczyl z angielskimi oddzialami na Syberii
  Rozbudowal tez przemysl w republikach sowieckich.
  A dla Polski wywalczyl granice na Odrze i Nysie.
  Zawziecie walczyl z dywersja i imperializmem zachodnim. Bronil swojego kraju.

  Anglicy pomordowali miliony ludzi w samych tylko obozach koncentracyjnych w Poludniowej Afryce, czy w Indiach. Dwa miliony w samej Kalkucie.

  Prezydenci USA morduja cywilne osiedla i ludnosc po calym swiecie.
  Ale nazywa sie to wprowadzaniem demokracji i zmiana rezimu.

 11. Troll Polonii said

  2
  Sarmata
  Ales ty glupi i niepoczciwy.
  Sprosny i wyuzdany!
  Co ty wiesz o Bierucie?

  W 1948 roku bylem z rodzicami w Hali Ludowej we Wroclawiu na Wystawie Ziem Odzyskanych.
  Szkoda, ze to teraz temat – TABU.

  Rozne parchy teraz probuja odebrac Polsce i Polakom radosc z zakonczenia wojny, odzyskania wolnosci i radosc z odbudowy kraju ze zniszczen wojennych.

  Teraz nam niczego nie wolno budowac.
  Nawet gazociagu.
  Teraz nam niczego nie wolno produkowac.
  Nawet wlasnej stali wysokogatunkowej.
  Teraz nam niczego nie wolno budowac.
  Nawet wlasnych okretow.
  Teraz nam nie wolno nawet jablek sprzedawac, bo hegemon zabrania sadownictwa.

  Za nadprodukcje mleka placimy ciezkie kary!!!

 12. jasiek z toronto said

  Re: Artykul…
  Obluda do nieba smierdzaca: Jak Ruch oddolny 1 Polska (Jedna Polska) zostal przez niegodziwe sluzby (podejrzewam sluzby zydowskie) specyfikowany…

  Oto wypowiedz p. Konrada na youtube:

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Joannus said

  Ad 10

  Również obronił Rosję przed Niemcami. A mało brakowało do przegranej wojny, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Gdyby tego nie było marny byłby i nasz los.

 14. Michalkiewicz, jako mu się ‚zdarza” , często-gęsto miesza goowno z miodem. STALIN nigdy by nie pozwolił na podobną porutę,
  (europorutę) natomiast „staliniątka”……a,aaaaaaaaaaaaaaaa to inna bajka…………..
  Ale czy taki dajmy na to…”Sarmata” (heh!) potrafi dokonać wiwisekcji co by oddzielić ziarno od plew?… Goowno, tam… ☺

 15. Antares said

  Tyrol Polonii
  To co napisał Sarmata to prawda. Użył tylko jednego nieprawdziwego słowa: nie zrobił tego ruski tylko oczywiście sowiecki czyli żydłacki okupant.

 16. Antares said

  #Do mojego poprzedniego wpisu

  Chodziło oczywiście o „Troll Polonii”

 17. re/6. …bo pod jej sztandarami, chodzi pOlak wraz z żydem – PARAMI.

  „Dwużydzian Polaka”…

  „Na gruncie drwin wytworzyło się duchowe współżycie żydów i Polaków, żyd powiedział Polakowi: Nie mogę z tobą nic wspólnie kochać, czcić, uwielbiać, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć – ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego.

  Wydrwię ci twego Boga, twą Ojczyznę, twą tradycję i twe ideały, twe pragnienia i twe wysiłki i obaj będziemy wyżsi ponad to wszystko.

  Zeszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i zaczęli ze wszystkiego kpić.

  I wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, żaden wielki czyn nie mógł dojrzeć.

  Albowiem żydowski „odczynnik” rozkładał skutecznie na drwiny wszelkie przejawy woli.”

  – Andrzej Niemojewski

 18. Lily said

  Re3;Revers
  Modlitwa. M.M,”bankstera”,w Toruniu.
  „Matko Boska,nieustajacej pomocy,to jest
  moja wielka prosba,wielkie zawolanie.
  Miej w opiece narod caly,rowniez Tych,
  ktorzy nie kochaja Polski,az tak mocno jeszcze
  poki co,jak my tutaj.Tak jak cala rodzina,
  Radia Maryja”.
  Zrodlo; Zjazd Kaczynskiego partii,u T.Rydzyka.
  Ciekawostka,po zainstalowaniu juniora Morawieckiego na stanowisko premiera,
  pierwszego wywiadu udzielil,Telewizji Trwam.

 19. NICK said

  Ach. Kto to wie; kto to wiedzieć chce… .

  Nowe dzieło Budki Suflera.
  ttps://www.youtube.com/watch?v=RGM7bMR0cio&list=RDRGM7bMR0cio&start_radio=1&t=0

 20. Kowalski said

  Szykowac sie do wojny z politykami.I to pisze powaznie szykujcie sie do rozprawy radykalnej Bo to wszystko idzie ku nam.Oni chca nas poprostu ZNISZCZYC I zaorac NASZ KRAJ.tych politykow MUSIMY USUNAC tak tak nawet SILA.

 21. jasiek z toronto said

  Re: Artykul..

  Oto jeden z wielu przykladow polityka „nawijajacego” bez sensu – produkujacego dzwieki…
  tzw., „wolno-ryj-kowiec” z odpowiednimi „korzeniami”…j…q…rwin mike…

  Sami sobie posluchajcie na „zywo”…

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. WI42 said

  @7 IN
  @10 TP
  „Na usprawiedliwienie Stalina warto przypomniec, ze zbudowal potege Rosji Sowieckiej, rozbudowal panstwo i bronil przed inwazja Zachodu. …..”

  Drodzy dyskutanci – nie trzeba Stalina usprawiedliwiać, ma on wiele grzechów – wystarczy zrozumieć, przynajmniej z grubsza.

  Głównym osiągnięciem Stalina, poza zwycięską wojną, było uratowanie Rosji od międzynarodowej mafii bankierskiej (jeżeli ktos woli żydowskiej) reprezentowanej przez Trockiego i jego służby. Na jakis czas, zanim go nie otruto. Czy komus to uda się zrobić lepiej i bezkrwawo – w jakimkolwiek kraju???? Narazie nie widać –

 23. Lily said

  Re 21;Jasiek Z Toronto
  ZLE, mu z oczu patrzy.
  „GMO”,nie ma problemu,z „zagraniczna adopcja
  Polskich dzieci”,tez NIE.”Za calkowita prywatyzacja szkolnictwa”,to by oznaczalo
  nauka TYLKO,dla dzieci z bogatych rodzin.
  Jezdza rozni TACY,po Polsce,i nie tylko,maca
  w glowach Polakom,a wszystkoTO z mysla,o
  sobie.Czasami,znajdzie sie wyjatek od normy.

  „Nierzadem,powiedzial ktos dawno,Polska stoi.”
  Waclaw Potocki(1621-1696)

 24. Sarmata said

  re 15. Antares said 2019-08-27 (Wtorek) @ 16:21:05

  Dziękuję za słuszną uwagę o błędnie użytym przeze mnie określeniu „’44 na ruskich tankach” zamiast „’44 na sowieckich tankach”. Sowiety były wszak przeciwieństwem Rosji (o czym pisał setki razy Józef Mackiewicz).

  Co do tego „Troll Polonii” said 2019-08-27 (Wtorek) @ 11:33:27 który mnie ustawicznie obraża np. słowami:

  2
  Sarmata
  Ales ty glupi i niepoczciwy.
  Sprosny i wyuzdany!
  Co ty wiesz o Bierucie?

  choć mnie zupełnie nieznana to się w końcu doigra, że pojadę mu „po matieri” i się skończy zabawa.

 25. Troll Polonii said

  24
  Sarmata
  Jaka zabawa?
  W orgazm Boleslawa Bieruta?
  Ty z klubu Epsteina?

 26. jasiek z toronto said

  Re: 23 Lily…
  Ten q…win mikke (podobno chodzacy do kosciola – „goroncy katolik”) nawet przez chwile nie pomysli, ze Bog nie stworzyl Czlowieka do pracy, a na Swoj Obraz i Podobienstwo…i dal Czlowiekowi WSZYSTKO co Czlowiekowi potrzebne do zycia na Ziemi…

  A gdzie u tego zydowskiego palanta milosierdzie, etyka, moralnosc???…

  Ach, szkoda slow…

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. hulajdusznik said

  Oj, śmierdzi, wania, cuchnie, jedzie i wali. Oj, zewsząd, skąd tylko parchaty ryj cokolwiek kłapnie. Ten podszyty też, a może zwłaszcza. Czujecie, jak ten skisły odór bucha spode płaszcza?

Sorry, the comment form is closed at this time.