Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Sylwia Spurek to królowa dzbanów! „Los krów mlecznych jest zdeterminowany przez ich płeć”. Internauci turlają się ze śmiechu!

Posted by Marucha w dniu 2019-08-26 (Poniedziałek)

Ta osóbka jest podobno doktorem praw. Gdzie kupiła dyplom?

Oj, nie ma dobrej passy pani doktor Sylwia Spurek, członkini klubu Wiosna i europarlamentarzystka. Wcześniej sugerowała, że trzeba coś zrobić, by produkcja mięsa była znacznie droższa, by wymusić na ludziach mniejsze spożywanie mięsa.

Jednak teraz jej wypowiedź o krowach stała się hitem internetu! „Los krów determinuje ich płeć”.

Sylwia Spurek to wojująca weganka, feministka i świeżo wybrana europosłanka. Co więcej, pani Spurek widzi spisek antywegański nie tylko w Polsce ale i w wymarzonej lewackiej Brukseli. Ostatnio skarżyła się w mediach społecznościowych, że w bufecie Parlamentu Europejskiego nie ma bogatej oferty dla wegan.

Sylwia Spurek jako tolerancyjna lewaczka uważa, że „musimy sprawić, by mięso było droższe” – grzmi Spurek.

Po raz kolejny widać, że Pani Spurek myśli głównie o sobie, a jak ona jest weganką to powinni być nimi wszyscy. Jednak ostatnim występem o krowach zdobyła internet.

Tym razem Spurek na swoim koncie na Facebooku buńczucznie wyznaczyła listę celów swojej działalności na rzecz zwierząt.

„Jestem weganką i feministką i jestem europarlamentarzystką. Kiedy w PE mówię o wegańskim jedzeniu to tak naprawdę nie mówię o jedzeniu. Mówię o wartościach, mówię o empatii jednych zwierząt – ludzi, do innych, mówię o katastrofie klimatycznej.”

„Kiedy mówię o feminizmie, to mówię o szacunku dla zwierząt których los, np. los krów mlecznych, jest zdeterminowany przez ich płeć” – tłumaczy chyba na poważnie Spurek.

Kolejne postulaty Spurek to pomysły jak bronić praw zwierząt w Polsce. Wymienia ona takie postulaty jak: wprowadzenie zakazu chowu klatkowego, zakazu hodowli zwierząt na futra czy choćby wykorzystywanie zwierząt dla uciechy gawiedzi w cyrku.

Dość intrygujące jest to, że obrończyni zwierząt, ma kompletnie inny stosunek do ochronny życia ludzi. Partia Roberta Biedronia wprost mówi o legalizacji aborcji na życzenie do 12. tygodnia ciąży.

Źródło: Facebook: Sylwia Spurek
https://nczas.com/

Ewidentnie niedorozwinięta umysłowo kobieta reprezentuje Polskę w Parlamencie Europejskim. Cóż, jaki kraj, tacy parlamentarzyści.
Admin

Komentarzy 29 to “Sylwia Spurek to królowa dzbanów! „Los krów mlecznych jest zdeterminowany przez ich płeć”. Internauci turlają się ze śmiechu!”

 1. brys said

  Gdzie kupiła dyplom? – dostała od pobratymców. Jak oni wszyscy.

 2. Dariusz said

  Z pewnością wypowiedzi tej Pani mogą wzbudzać politowanie i szyderczy śmiech,ale musimy mieć świadomość ,że ta Pani w mniejszym lub większym stopniu ma wpływ na politykę,mam nadzieję,że nie ma żadnego, i samo w sobie jest to bardzo groźne.Osoba z pewnością niezrównoważona emocjonalnie,a być może psychicznie w świetle jupiterów wygłasza opinie,które część społeczeństwa przyjmuje jako prawdy objawione.

 3. JW said

  I coś takiego jest wybierane na przedstawiciela – pardon – przedstawicielkę narodu, nawet jeżeli do tak karykaturalnej instytucji jak PE. To świadczy o narodzie, niestety…

 4. Wegetarianizm jest dietą samobójców.

 5. Anucha said

  Tak jak pisałem za dużo estrogenu.
  Produkuje własny i dodatkowo wylizuje 😀
  Nadmiar bije na dekiel, podobnie jak testosteron u karków

 6. Sarmata said

  – Nie przyjmę od pani tego banknotu, gdyż jest fałszywy – powiedział kasjer kobiecie, która chciała wpłacić na swoje konto 100 USD.
  Na te słowa kobieta:
  – Naprawę, fałszywy banknot!?
  Ojej, to znaczy, że zostałam zgwałcona.

  Kobieta przed wyjściem z domu szykuje się na spotkanie z rywalką. Ewidentnie kobiety mają nierówno pod sufitem.
  Znajomy, przedwojenny adwokat (Polak) mawiał: co zrobi sąd i kobieta nie przewidzisz.
  Powiadają, że pies jest przeciwieństwem kobiety – rozumie wszystko a nic nie mówi.

 7. Robert said

  Myślę, że przejawianie empatii do zwierząt jest dobrą cechą. Sylwia nie powiedziała nic złego i nieprawdziwego. A już trzymanie zwierząt w klatkach, żeby je pokazywać w cyrku to barbarzyństwo. Oczywiście szacunek i prawo do życia należy się również człowiekowi od chwili poczęcia.

  ——-
  Zwłaszcza, że to krowy a nie byki są zmuszanie do dawania mleka…
  Idź Pan się z nią ożeń.
  Admin

 8. walthemar said

  Kiedy mówię o feminizmie, to mówię o szacunku dla zwierząt

  wychodzi
  kobiety = zwierzeta [tak to ONA to powiedziala]

  Ma ONA racje takiego zwierzecia jak na obrazku to bym wygnal z BUDY
  veganie to skora i nazwisko

 9. RomanK said

  Moze nalezy pania Spurek pasc przed Parlamentem na trawniku….tlumaczac, ze przeciez krowa tez ma prawo podawac sie za byka i odmowic dawania mleka z powodu gender z wyboru.

 10. RomanK said

  ,,i takie toto pasie sie w Parlamencie…a na Karonia pluja jej komilitony:-))))))

 11. jasiek z toronto said

  Re: 7 Robert…
  Idz pan do rzezni i zaraz sie pan wyleczysz ze wszystkiego…(a zwlaszcza do „koszernej” rzezni… i wszelakie „dolegliwosci” ustapia natychmiast…)

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Niedlugo feministki beda postulowaly o paszporty i specjalne miejsca na parkingach tuz przed wejsciem do supermarketu…

 12. ojojoj said

  zjeb genetyczny wyprodukowany przez dzisiejszy system edukacji

 13. anne said

  Generalnie chodziło o to, ze z byków tej rasy szybko robi się cielęcinę, bo mleka nigdy nie dadzą. Tak samo z kogutkami w hodowli niosek. Zaraz po wykluciu idą na odpady. To jest po prostu biznes masowej produkcji żywności. I raczej powinna mieć pretensje nie do ludzi, ze mięso jedzą, a do potentatów branży żywieniowej, ale to raczej sponsorzy. I nie sądzę, żeby coś się drastycznie zmieniło, bo jeśli chodzi o produkcję soi GMO, to jej głównymi odbiorcami są hodowcy krów. Przy czym żołądek krowy nie radzi sobie z trawieniem soi, bo nie jest do tego przystosowany. Do tego doprowadza chciwość korporacji, które są nastawione na zysk za wszelką cenę. No ale ich się nie atakuje.

 14. Boydar said

  Taką na weselu przyśpiwkę żem słyszał

  poszła Dunia do obory,
  zobaczyła byka,
  łupu cupu go po jajach,
  dawaj byku mlika !

  No nie wyszło. Stąd ta determinacja pciowa, kobita dobrze kombinuje.

 15. Stanley said

  niestety, ale ta pani na fotce nie wygląda na zdrową. Cytaty jej świadczą także o chorobie umysłowej. Kiedyś mój wykładowca ekonomii tzw „politycznej” powiedział, że dzieci wegetarian będą debilami, bo matki nie dostarczą im potrzebnych składników – kwasu foliowego, żelaza i witamin B. Widzę teraz, jak prawdziwe były to słowa.
  ciekawe, czy słyszała o glifosacie w warzywach ….???

 16. adsenior said

  Skąd dyplom? Mamełe zaniosła koszyk macy do hartmana lub innego geremka!

 17. Igor Niefiedow said

  Panowie śmieją się na próżno. Konieczne jest rozszerzenie problematycznej dziedziny feminizmu i jest otwarcie nowych horyzontów w walce o równość. Dlaczego krowy są gorsze?

  Ale poważnie – współczuję.Polskie feministki są znacznie bardziej rozwinięte niż nasze lokalne. Widocznie nowe trendy w modzie z opóźnieniem docierają do naszego regionu. Najważniejsze, czego wymaga rosyjska „feministka-nazistka”, to paszport dla kobiet w różowym kolorze, а z tytułem nie jest to „obywatel”, ale „obywatel żeński”.

 18. hulajdusznik said

  Rozmawiać można z ludźmi, krytykować można ludzi, tłumaczyć można ludziom. Wszakże jest jeden warunek, że rozumieją, co się do nich mówi.

  Wszelka krytyka, dyskusja i perswazja skierowane do parchów, idiotów, zboczeńców, psychopatów i wszelkiej maści mutantów ze zmodyfikowanymi mózgownicami jest pozbawiona najmniejszego sensu.

 19. Olo said

  Sylwii Siurek, a także jej żydowskim mocodawcom i sponsorom, nie chodzi tylko o to, żeby produkcja mięsa była droższa, ale żeby w ogóle żywność w Polin był na tyle droga, żeby Polaków nie było na nią stać, a co za tym żeby szybko wyzdychali z głodu i zrobili wolne miejsce dla żydów.

 20. JW said

  @ Igor Niefiedow: Moim zdaniem ciężko określać poziom skażenia feminizmem w zależności o narodowość, ale faktem jest, że istnieją mniej i bardziej zaawansowane stadia tej choroby. Pewnie widział Pan to:

  W skrócie: wiedźma pierwszoplanowa jest na skraju histerii, a drugoplanowa traktuje gazem jednego ze swoich dobroczyńców 🙂 Warto zwrócić uwagę, że w 1:10 dziewczyna na trzecim planie najwyraźniej cieszy się z kwiatów, bo ma ładny uśmiech. Chwilę później słychać też szczery śmiech. Takie wtrącenie odnośnie rosyjskich feministek.

 21. NICK said

  Tytuły i stopnie naukowe; we polin; dawno SĄ; spinieniężone.

 22. Stanisław said

  Z tymi krowami to jest coś na rzeczy… W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku jeden z profesorów UŁ urozmaicając suchy wykład opowiadał o pewnej korelacji. Mianowicie o zależności jaka istnieje między ilością starych panien a mlecznością krów w danej okolicy.
  Stare panny hodują koty, – dużo kotów – które łowią myszy. Myszy zaś niszczą gniazda trzmieli, które zapylają koniczynę, jej nieurodzaj odbija się ujemnie na hodowli krów, stąd braki mleka…

  Pozdrawiam

 23. Muuuu Man said

 24. Miet said

  Ad.14.

  A mnie się przypomniało z bardzo dawnych lat, tyż z weseliska i na tę samą oberkową nutę:

  Poszła baba djabła doić,
  A tyn djabeł nie chcioł stoić,
  Ani mlika, ani siary,
  Bo tyn djabeł był za stary – u ha!!!

 25. Rysio said

  Wywiad z TV, jeszcze za czasów PRLu, rozmawia młoda reporterka ze starym pracownikiem rozładowującym ryby ze statków chłodni.

  – No i przyszedł ten statek po kilku dniach z zepsutą chłodnią. Pełen ryby. Jezu! Pani, jak to wszystko śmierdziało. No ale my tę rybę szybko rozładowali, zalali galaretą i poszło w Polskę.
  – No i co?
  – Nic Pani. Nic nie wróciło. Ot tamtej pory wiem, że ludzie nawet gówno zjedzą aby tylko było zalane galaretą.

  PS. I tak chyba jest ze wszystkim, nie tylko z żarciem.

 26. abcdef said

  Wigilia dzisiaj? Zwierzęta mówią?

  @18 Hulajdusznik: +100

 27. abcdef said

  Nie potrafię zrozumieć, choć drążę moją podświadomość, dlaczego twarz tego coś na fotografi w artykule przypomina mi o pewnej sytuacji… Well, never mind — ie proszę się nie przejmować moimi cudacznymi skojarzeniami.

 28. Kar said

  Ewidentnie niedorozwinięta umysłowo kobieta reprezentuje Polskę w Parlamencie Europejskim. Cóż, jaki kraj, tacy parlamentarzyści.
  Admin
  ____________________

  – ONA jest na dzisiejsze czasy jak najbardziej w porzadku, bo wyglada interesujaco suczo w suczych czasach.., a nam jest nie sposob sie dostosowac do sytuacji..

  – zaloze sie, ze ONA siedzi caly dzien na facebook, a jej chlop robi za robocza mrowe, i pierze w lapach w pocie czola jej brudne majty

 29. wow said

  Nawiedzone feminstki z twarzy dość często upodabniają się do dawnych wyobrażeń czarownic na obrazach, rycinach….Przypadek?

Sorry, the comment form is closed at this time.