Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (54 – …
  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Zaskakująca decyzja Misiewicza! Patryk Vega ma się z czego cieszyć.

Posted by Marucha w dniu 2019-08-28 (Środa)

Jeśli wierzyć doniesieniom „Wyborczej”, nie będzie wielkiej batalii sądowej. Bartłomiej Misiewicz postanowił bowiem po cichu wycofać pozew przeciwko Patrykowi Vedze.

Chodziło o postać wzorowaną na byłym rzeczniku MON z najnowszego filmu reżysera.

„Powód (Bartłomiej Misiewicz – red.) zaprzecza jakoby zażywał narkotyki, otrzymywał łapówki, czy łączyły go relacje intymne z jego przełożonym, ówczesnym Ministrem Obrony Narodowej, czy jakimkolwiek innym mężczyzną. Scenarzysta, Reżyser i Producenci filmu «Polityka», jak wynika z udostępnionych przez nich w mediach społecznościowych fragmentów filmu przedstawili osobę Powoda w sposób nie tylko nieprawdziwy, ale także wysoce krzywdzący i obraźliwy” – można było przeczytać w pozwie przygotowanym przez mec. Zbigniewa Krugera.

„Powód tłumaczy też, że «doznał krzywdy, towarzyszył mu wstyd, zmieszanie, poczuł się poniżony i ośmieszony przez sposób przedstawienia jego osoby we fragmentach filmu». W szczególności wątek romansu homoseksualnego, wątek przyjmowania łapówek czy zażywania narkotyków dotknęły Powoda zarówno w wymiarze wewnętrznym, jak i poniżyły w oczach opinii publicznej i znajomych” – napisano.

[Bzduta. Homoseksualizm nikogo nie poniża, przeciwnie jest powodem do chwały – admin]

Misiewicz jeszcze niedawno domagał się miliona złotych odszkodowania i zablokowania premiery filmu „Polityka”. Wszystko dlatego, że grana przez Antoniego Królikowskiego postać stawia byłego rzecznika resortu obrony narodowej w bardzo niekorzystnym świetle. Misiewicz ma zostać zaprezentowany w filmie fan narkotyków, seksu w pracy, a nawet homoseksualnego związku z Antonim Macierewiczem.

Teraz, według doniesień „Wyborczej”, Misiewicz miał jednak zmienić zdanie.

Reżyser wypuścił już kilka fragmentów „Polityki”, która jeszcze nie weszła do kin. Wynika z nich, że najnowsza produkcja ma być parodią polskiej sceny politycznej w charakterystycznym dla Vegi stylu.

Źródła: wyborcza.pl/nczas.com
https://wolnosc24.pl/

Komentarzy 37 do “Zaskakująca decyzja Misiewicza! Patryk Vega ma się z czego cieszyć.”

 1. Marcin said

  Oj chyba coś ktoś wie.
  I trzyma za jaja.

 2. Anucha said

  Gangsterska jest bardziej honorowa od polityki.
  Jak ktoś pruje się , dosłownie i w przenośni , to jest
  wykluczony i otrzymuje łatkę cwela.
  Politycy mają dwa otwory odbytnicze i strzelającego z dupy gangstera , nazywają świadkiem koronnym .

 3. Lily said

  TEN,typowy NOS,u B.M.

 4. Isreal said

  prymitywny wulgarny ojszczymurek ….

 5. AlexSailor said

  @Anucha

  Pani ma jakieś doświadczenia kryminalne, czy tylko tak snuje swoje wyobrażenia od przestępcach?

 6. Anucha said

  Z autopsji panie Alex
  Pałac Mostowskich i Białołęka w latach 70’
  Ale oprócz grypsery znam kilka innych języków😀

 7. Mandaryn62 said

  Ciekawe dlaczego ten żydowski śmieć Vega uderza w Misiewicza i Macierewicza, a nie np w Tuska czy Komorowskiego, a nawet nie w Du(p)dę ?
  Tak samo postąpił ta szmata żydowska Sekielski uderzając w Kościół Katolicki i księży. Zbieg okoliczności ? Nie sądzę. Domniemywam, że Vega dostał fundusze na ten żydowski paszkwil pt „Polityk”, na zamówienie żydo komuny lewackiej w Polsce, by zeszmacić pis ździelców z PiS zdy. Nie ma innego wytłumaczenia. Aszkenazyjczyk atakuje Sefadryjczyków.

  ——
  Albo dlaczego nie w megazłodzieja Lewandowskiego albo Balcerowicza? Albo Kwaśniewskiego?
  Admin

 8. Isreal said

  Albo dlaczego nie w megazłodzieja Lewandowskiego albo Balcerowicza? Albo Kwaśniewskiego?
  Admin

  bo to śliski chujek ???

 9. Mandaryn62 said

  No właśnie drogi panie Gajowy ? Kto z nas czytelników gajówki, na pewno wie, dlaczego taki szmata Vega uderza w Misiewicza i jego do niedawna pryncypała Antoniego Macierewicza (uważam, że wcale nie był najgorszym Ministrem Obrony Narodowej RP). Jest to po to robione przez żydo lewactwo, w tym wypadku przez Vegę, (rękami żydo komuny lewacko neoliberalnej), by Polacy nie głosowali na PiS ! By odebrać Polakom 500+, 13-stą emeryturę, żeby znowuż taki Tuskiewicz TW SB „Oskar” mógł ponownie „zafundować” wiek emerytalny, tym razem, już nie do 67 lat, dla obu płci, ale piwiedzmy tak jak jest w żydo ukraińskiej Kanadzie – … 73 lata ! Uwierzcie drodzy gajówkowicze, że wcale ten plan żydo komunstycznej „opozycji” nie jest bez podstaw, wiem co piszę.
  Taki parszywy parch, jak Vega czy drugi szmata Sekielski są narzędziami (i nie tylko oni) w zdyskretydowaniu PiS -u i ich działaczy, takich jak pan Misiewicz i pan Macierewicz. Akurat teraz przed rychło nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi 13 października 2019 r.

 10. brys (B. Gabriel) said

  Anucha – to było 50 lat temu.

 11. brys said

  Co Pan na zdjęciu ma napisane na szyi?

 12. Zerohero said

  @Mandaryn62

  Macierewicz to talmudysta z KOR, natomiast z afektem do Misiewicza praktycznie się nie krył. Za ch nie pojmę skąd się biorą mistrzowie rozróżniania „jasnej strony” w magdalenkowym szambie. Ja bym jeszcze rozumiał takie teksty 10 lat temu, ale po tym wszystkim co żydostwo z PIS wyczyniało ostatnio….to ta słynna ślepa miłość elektoratu pisowskiego?
  Dobry minister? ha ha. Na jakiej podstawie? Nawet ten WOT spartolił. Jedyne co mu wychodziło to wazelinienie USraelowi.

  [video src="https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/03/1ab3410d16eba5dc25a9b53c29a25e19.mp4" /]

  Natomiast Vega to producent chamowatej tandety, w dodatku kulejącej technicznie. Nie wiem skąd się wziął jego fenomen, czemu ludzie chodzą na jego filmy.

 13. Marucha said

  Re 12:
  Macierewicz to psychopata.
  Jak można go uważać za dobrego ministra?

 14. Mandaryn62 said

  Ale p.Macierewicz zakupił 53 tys karabinów do OTK, a ten żyd Sikorski zawiesił powszechny pobór do WP, by UPAdlińcy w razie czego mogli gotować po raz kolejny piły, siekiery, widły etc na polskie bezbronne kobiety, dzieci, emerytów i kalekich…
  Jedyne, co można przylepić panu Antoniemu, to brak do braci Słowian Rosjan. Ale ostatnio nie słyszałem, aby ich szmacił.
  Winą natomiast p.Misewicza nie jest to, że go wybrano na rzecznika MON, i że niektórzy jenerały „polskie” (przynajmniej w mundurach żołnierza polskiego) (w gacie i metrykę im nie zaglądałem – mogę się tylko domyślać) czyściły mu buty i wchodząc mu w jego żopę, by mieć się dobrze i dalej korzystać z luksusów, w jakich się pławią do dzisiaj.
  A kim jest Vega i kto mu dał prawo, by obsrywać Misiewicza i Macierewicza ?
  Dla mnie jest nikim; jest gnojem parchatym i prowokatorem, godziwie opłacanym przez swoich żydo komunistycznych mocodawców.
  Ja uważam Zerohero, że na dzisiaj i… nigdy, nie ma powrotu do rządów: – PO, SLD, PSL, .NOWOCZESNEJ,KUKIZA 15, a także do pchającego się do koryta: – krypto żydowskiej Konfederacji, z żydostwem na czele z Kurwinem, Jakubiakiem, Li Royem, Winnickim, Wilkiem, Braunem i temu podobnymi ch…mi…
  Dodam, że nie tak PiS zda ostatnio wyczynia, jak pan Zerohero pisze, ale zwróciłbym więcej uwagę na to co wyprawia Du(p)da wchodząc w du..mpę żydom amerykańskim, kupując niepotrzebne dla Polski „Fiuty 35”, za aż 65 mld $, bez przeszkolenia pilotów i chyba bez uzbrojenia tego dziadostwa i bez amunicji.
  Duda też zawetował kilka ustaw sądowniczych PiS-u, co w moich oczach go dyskredytuje, że jest on prezydentem wszystkich Polaków, jeżeli podtrzymał on stary układ żydo komunistyczny w sądach. A można było ich rozliczyć. Niestety Dupa to spalił !

 15. Mandaryn62 said

  Zakupił 53 tys karabinów, by choćby Wołyń się nie powtórzył, żeby takie AK naonczas nie zdradziło Wołyniaków (za książką p.Zychowicza). Macierewicz chciał oprzeć Wojsko Polskie na uzbrojeniu rodzimym polskim oraz sprzęcie…
  Żydzi w polskim rządzie nie pozwolili mu dokończyć odbudowy (prawdziwej) w Wojsku Polskim.
  Uważam, że nazwanie psychopatą Macierewicza to nadużycie.
  Został załatwiony, bo jego kierunek na polskie wojsko był prawidłowy, tak w rozwoju, tak i w zarządzaniu tą strukturą państwa.

 16. revers said

  Ano biora sie mistrzowie „biorą mistrzowie rozróżniania „jasnej strony” w magdalenkowym szambie.”? wlasnie w warszawie nastapila awaria kanalizacji stolicy, siedziby jak nie Natolanczykow to Pulawian, teraz z dawngo KOR-u.

  Do Wisly wypuszczono awaryjnie setki metrow szesciennych stolicznego szamba, ktore nie bez przyczyny doplynie za 2-3 dni do Danziga gdzie juz beda pradowac panie Dulkiewicz w zabawach i plonsach przejecia turystow z staku turystycznego i rocznicowego „Schelwing Holstein”

  Pan Morawicki jeszcze lepszy as bezpieczenstwa jak Macierewicz i s-ka bo zarzacuil stan bezpieczenstwa Alfa i alfa Clr, co to znaczy, to chyba kosmiczny wywiad abw, cia-nasa i esa wie, a warszawskiej gawiedzi znowu radosc ze beda museli na koniec wkacyjnych powrotow do domu stac w kosmicznych korkach alfa beta gamma.

 17. Young said

  misiewicz to typowy ;;bezmuzgowiec Ten drugi morda arabsko semicka I to patryk vega Nie poprostu ;;;shit.
  On I jego filmy otepiajace Polakow.

 18. MatkaPolka said

  List Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku

  https://forumemjot.wordpress.com/2014/01/21/list-prezydenta-lecha-kaczynskiego-do-lozy-masonskiej-bnai-brith-odtworzonej-w-warszawie-9-wrzesnia-2007-roku/

  Panie i panowie!

  Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd, oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith.

  Dlatego to powinno być rozważane, — jako symboliczny gest, — że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.
  Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.

  Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

  Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.

  Jestem zadowolony, że tak samo — jak w przypadku przed wojną — członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami — uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.

  W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie,

  — my powinniśmy starać się o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków.

  To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu.
  To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.
  W związku z powyższym — powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, — które powołane są w „duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie „ocalonych z Holocaustu”.

  Mam nadzieje, że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu.
  Wy pomożecie nam wałczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów, które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności, na temat tworzenia obozów koncentracyjnych.

  Mam również nadzieje, wbrew faktom, że prawo waszej organizacji przygotuje „uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięć polskich Żydów — i zarówno wzajemnej — historia ciągnąca się przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.

  Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża B XVI, który powiedział w grudniu 2006, kiedy przyjmował reprezentantów B’nai B`rith:

  „Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość.

  Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze.
  Powinniśmy stać się coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy”.

  Warszawa 9 wrzesień 2007
  Ewa Junczyk – Ziomecka
  Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
  *******

  Masoni Masoneria. Ukryte Siły. Jedyny taki film.

 19. abcdef said

  Yeah, Rock’n Roll. [Won’t save your soul.]

 20. revers said

  Warszawskie szambo z oczyszczalni sciekow „Czajka” w Wisle …

  https://wpolityce.pl/polityka/461326-awaria-w-oczyszczalni-sciekow-czajka-w-warszawie

 21. Marucha said

  Panie Mandaryn,
  Przestań Pan się ośmieszać z apologetyką kłamcy i psychopaty, gudłaja Macierewcza.

  „Zakupił 53 tys karabinów, by choćby Wołyń się nie powtórzył”. – co za brednia…

  On je zakupił, by walczyć z Rosjanami – a banderowcom właził w dupę.
  Wydał decyzję, aby za pieniądze polskiego podatnika szkolić dowódców ukraińskich oddziałów ochotniczych, w tym batalionów „Azow” i „Ajdar”, zdominowanych przez banderowców, oraz batalionu noszącego nazwę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów.
  Sjądinąd jego „strategia obrony” przed napaścią Rosji była na poziomie przedszkolaka.

  >https://www.salon24.pl/u/zbigniew77/817887,antoni-macierewicz-wspiera-banderowcow
  >https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/556913,antoni-macierewicz-ukraina-wojsko-kijow-flanka-wschodnia-mon.html
  >https://www.tygodnikprzeglad.pl/macierewicz-wielbiciele-upa/
  I wiele innych.

  Sam pamiętam, gdy w Radyjku pieprzył, że Rosjanie ZMUSILI polski samolot TU-154 do lądowania w Smoleńsku !!!

 22. Mandaryn62 said

  Young i inni gajówkowicze

  Zobaczcie, jakie ten śmieć Vega nakręcił filmidła, ośmieszające Polaków i Polskę, gdzie leje się z nich morze gnoju na nasze twarze. Gdzie króluje pijaństwo, narkotyki i wszędobylska Owsiakowa „róbta co chceta”.
  To mają być dla nas wartości, tradycje… wzory ! To właśnie propagowanie tego qrew****s*t*w*a przez takiego wysłannika szatana, jak Vega ! Ja takiego czegoś tu nie chcę. Niech on tu z Polski wypie….d*a*l*a !
  Ja chcę wartości chrześcijańskich -katolickich w Polsce, a nie narzucania nam ideologii szatańskiej.
  Trzeba też zauważyć dlaczego praktycznie zanikły takie produkcje filmowe z PRL-u, jak: „Potop”, „Krzyżacy”, „Pan Wołodyjowski” czy „Przygody pana Michała”, a nawet… „Czterej Pancerni i pies”, a panoszy się taki śmieć Chazarski jak Vega i pluje, przynajmniej jak dla mnie, na polskich patriotów – Misiewicza i Macierewicza…
  Dodam także, co do pana Macierewicza, to gościu chciał w każdym mieście powiatowym wybudować strzelnice, by każdy z nas mógł uczyć się strzelania, a to ma przeogromne znaczenie dla obronności naszej Polski (wielu zauważy z nas słusznie, że już niestety -Polin). A i to jego OTK ma bardzo ważny sens. Wiem, że Macierewicz prędzej czy później przywróciłby powszechny pobór do wojska. Poprzez to, wielu młodych Polaków stałoby się porządnymi, wartościowymi ludźmi, utożsamiającymi się z naszą ojczyzną…
  Niestety pan Antoni nie był w koncepcji Muravieckyego i tak sen o silnej armii polskiej i bezpiecznej Polsce, prysnął jak bańka mydlana.
  Mamy za to Vegę i, jemu podobnych.

  ———–
  Strzelnice? Chyba po to, aby je udostępniać naszym braciom po krwi z Ukrainy.
  Admin

 23. Okadwa said

  Miłosierdzie…
  Niejaki miś wykazał się naukami Chrystusa.
  I tak Patryk las Vegas przegonion został niczem kupcy ze świątyni.
  I byłoby to prawdą że ho-ho…. ale… to tylko takie tam przekomarzanki.
  Milion złotych!… bo we złym świetle przedstawion rzekomo.
  Ha!… przecie takiego światła ni ma.
  … we polityce.

 24. revers said

  Korwin i narodowcy jak Winnicki tez chcieli wybudowac strzelnice, a do tego co najwazniejsze zmienic do tego prawo posiadania bronii , a KOR-wiec to tylko moze chciec jak aptekarz wyciagnac pieniadze na lewych przetargach, kompozytowej czeskiekiej cezetkii tak nie zobaczysz w przetargach skierowanej do radomskiej fabryki bronii, kora jest niestety ale w tyle w kompozytach.

 25. Len said

  Zaraz po wymianach okrągłostołowych Niemcy zrobili film o Annie Walentynowicz, że miała problemy alkoholowe, chlała wódę w czasie strajku, a jej syn był w ZOMO. Wytoczyła wytwórni proces i przegrała bo wizja artysty i inna licentia poetica. Jakikolwiek oficjalny protest Misiewicza byłby reklamą dla Vegi.

 26. Marucha said

  Nie było w Polsce żadnej pożytecznej inicjatywy, której by Macierewicz nie rozwalił po wkręceniu się do niej.

  Nawet w dniach największych sukcesów LPR usiłował – tuż przed wyborami – stworzyć w niej rozłam!

  Mówiono o nim, że rozbiłby nawet Trójcę Świętą.

 27. Mandaryn62 said

  Na pewno p. Gajowy jego niektóre działania spektakularne nie były potrzebne, jak bezpodstawny atak na braci Rosjan czy bratanie się z tymi bandyckimi banderowcami (jednak uważam, że to bardziej linia polityki rządu PiSu i innych, niż linia polityki Ministra Macierewicza).
  Jednak Macierewicz jest zasymilowanym żydem ze społecznością polską, którego wiele poczynań było bardzo dobrych dla naszej ojczyzny.
  A to, że ma wrogów i przeciwników w swoim ugrupowaniu także w większości zażydzonym, to pozbawiło go to utratę Ministerstwa Obrony RP.
  N I E S Ł U S Z N I E !
  Panu p.Marucha, jako stałemu mieszkańcowi Szwecji – Polakowi tam żyjącemu, w zażydzonym państwie, tak jak i w Polsce, może trudniej to zrozumieć. Bez obrazy pana kierownika.
  Niech pan prześledzi scenę polityczną – polską. Jak oni wszyscy, to zaje…*b*a*n*e żydłactwo w Polsce Macierewicza się boi !
  Teraz ponownie przed wyborami zrobiła się o nim cisza, bo on na wielu zdrajców, co rzadzą w Polsce i wiele mają do powiedzenia, w świecie też – działa jak czerwona płachta na byka ! Po prostu on jest na tyle marginalizowany, by go uciszyć na maksa.
  I no i dlatego takie Vegi brylują, a to są dopiero super gudłaje.

  ———-
  Nic mi nie jest trudniej zrozumieć. Gdy bywam w Polsce (minimum dwa miesiące co roku) – widzę że wiem o niej bez porównania więcej, niż zombie tam mieszkający.
  Admin

 28. revers said

  SZKOLENIE CQB „C1” ŁÓDŹ

  Instruktor:
  Tomasz „ZAMOŚĆ” NEPELSKI – były operator JW GROM

  Poziom:
  podstawowy

  Przeznaczenie:
  szkolenie dla początkujących

  Rejestracja:
  wymagana jest rejestracja na szkolenie za pośrednictwem formularza na stronie
  https://c4guns.pl/rejestracja/
  oraz dokonanie wpłaty zaliczki 100 złotych na szkolenie w ciągu 72h od rejestracji (po dokonaniu rejestracji przesyłamy link do płatności w systemie DOTPAY)

  Zakres szkolenia:

  – podstawowe zagadnienia związane z walką w terenie zurbanizowanym,

  – analiza i ocena zagrożeń oraz planowanie ewakuacji,

  – sposoby komunikacji werbalnej/nie werbalnej,

  – podstawowe sposoby poruszania się na terenie zurbanizowanym w pojedynkę oraz w zespołach dwu lub więcej osobowych,

  – przyjmowanie postaw strzeleckich w CQB

  Czas trwania:
  5-7h

  Grupa:
  5-7 osób

  Cena:
  500PLN od osoby (cena zawiera podatek VAT)
  dla osób korzystających z broni organizatora po szkoleniu doliczana jest opłata za wykorzystaną amunicję 100-150PLN w zależności od wykorzystania

  takie strzelnice sa od Biszczad po Szczecin …

 29. Voodoosch said

  Ad12
  „Natomiast Vega to producent chamowatej tandety, w dodatku kulejącej technicznie. Nie wiem skąd się wziął jego fenomen, czemu ludzie chodzą na jego filmy.”

  A stad, ze wiekszosc ludzi preferuje „igrzyska”. Proste, tandetne, brutalne, wulgarne,widowiskowe, nie zmuszajace do wysilku mozgowego. Do tego wszystko w otoczce swiata, w ktorym Polacy zyja: TVP, TVN, polityka.

  Czemu prym wioda takie gazety jak Fakt czy Super Expres? Portale jak wp.pl czy interia.pl?

  Akurat, ze teraz Vege dowala USRaelofilom, w ogole mi nie przeszkadza.

 30. Mandaryn62 said

  Tu chodzi o masowy, bezpłatny dostęp do tych obiektów strzelniczych, a nie prywatny ! Gdzie emerytowany policjant czy wojskowy bawi się w to, ale prywatnie i za pieniądze.
  Tu chodzi o powszechność. MASOWĄ, dla wszystkich.
  Niestety większość Polaków na to nie stać !
  Nieprawdą jest też, że te strzelnice są od Bieszczad po Szczecin ! Chciałbym je widzieć !
  To (strzelnice) nadal jest dostępne do wybranych Polaków przede wszystkim bogatych.
  Macierewicz chciał to zmienić, żydzi w rządzie tak, jak choćby taki Błaszczak to zastopowali.
  Głupi by się połapał, że to prawda.

 31. revers said

  a gdzie pan zyje? bezplatego to juz nic nie ma, nawet za dojscie do brzegu sadzawki trzeba placic z 10 zlp, a Macierewicz to z listy polskich zydow pan Singer.

  Bylo szukac zarejstrowny zwiazek strzelecki, o podobnym statusie jak Zwiazek Mysliwych lub przedwojennych zwiazkow sportowych „Spartakus”, strzelectwo sportowe tez nalezy do rodzaju strzelectwa kiedys to nawet na niektorych obozach harcerkich praktykowane, a po za tym paramilitaryzacja na razie jest nie trendy w teczowo nastawionych towarzystwach i dostosowac do tego prawo.

  A poniewaz poawaznie zmieniono doktrynne obronna RP to praktycznie ani Macierewicz, ani emeryci Gromu juz sa niepotrzebni.

  Blaszczyk sciaga i zalatwil dodatkowe 6 jednostek us army, i kto inny ma posiadac bron i korzystac z niej, nie tubylcom, tubylcow to najwyzej w rezerwatach moga pozamykac lub w bronksach polskich, co rzeczywiscie sie dokonuje w blokowiskach miejskich i podmiejskich.

  .

 32. Mandaryn62 said

  Za te F-35, które zakupił Du(p)a w USrAelu, można by zakupić 38 mln karabinów rosyjskiej produkcji – AK -47 dla każdego Polaka !

  To armata wśród broni palnej, jednym pociskiem może położyć na śmierć Lwa lub… Słonia !

  Wybierzcie państwo, co nas obroni, czy ten przereklamowany F-35 (na pewno można mu podczepić bombę atomową) (ale najpierw trzeba ją mieć), czy wyposażenie każdego Polaka i Polki w Kałasznikowa ? Wybór jest chyba prościejszy z prostszych, ale duduś i PiS zda wybrali latające badziewie.
  Rozbrojeni nigdy nie będziemy wolni i każdy na nas nas…ra.

  Może i jest w tym trochę demagogi, chciejstwa, a może i nie.

  Z bezbronnymi, takimi jak nasz naród nikt się nie liczy…
  Tak było, jest i nie wiem… co będzie.

 33. wow said

  Filmy Vegi w większości to zlepek scen i dialogów, gołe dupy i wulgaryzmy oraz krew. Nawet nie ma co tego komentować. Ale „Służby specjalne” można polecić myślącej części Narodu, morderstwo Leppera- Vega wie o co chodzi.

 34. wow said

  @ Mandaryn 62

  Podajcie w końcu jeden z drugim jakiś dowód, że ten Mikke jest rzymianinem.Że rozbija prawicę, że pitoli bzdury libertariańskie to jedno ale ja pytam o konkrety.

 35. Mandaryn62 said

  Wiecie, że Korwin jest Żydem?

  Wiecie, że Janusz Korwin-Mikke to Żyd? Ale nie Ozjasz Goldberg – to zostało wymyślone, aby ośmieszyć teorię, które mówią o jego żydowskim pochodzeniu. Dodatkowo członu Korwin używa bezprawnie, bo tak naprawdę nie ma herbu. Naprawdę nazywa się Janusz Mikke. Jego przodkowie nosili nazwisko Mücke (mycka) i byli Żydami z Saksonii, którzy przywędrowali na pocz. XIX wieku na ziemie polskie. Jeszcze w tym samym wieku przechrzcili się na protestantów i są pochowani na cmentarzu luterańskim w Warszawie – można sprawdzić – żaden z przodków nie ma herbu i nazwiska Korwin. Dopiero na przełomie XIX/XX wieku spolszczyli nazwisko na Mikke. Z tej rodziny są jeszcze Tadeusz Mikke (walczył w kampanii wrzesniowej) oraz Jerzy Mikke (stryj Janusza Mikkego) – dziennikarz, publicysta i dramaturg.

  Wpis z neta, jest tego więcej, jak się poszpera.

 36. bebrave2019 said

  29 sierpnia 2019 r. (LifeSiteNews) – „ponad 50% naszych członkow to LGBTQ”, powiedział szef Szatańskiej Świątyni w ostatnim wywiadzie.

  Lucien Greaves, prowadzący świątynię satanistyczną w USA, powiedział brytyjskiemu magazynowi Attitude: „Od samego początku, gdy jedną z naszych wczesnych akcji była Różowa Msza, wiele osób LGBTQ szukało innej społeczności, która nie widziała ich jako określonych przez ich orientację seksualną. ”

  Wygląda na to, że Greaves miał na myśli rytuał, który wykonał przy grobie matki przywódcy Kościoła Baptystów Westboro, skrajnej, gwałtownie antykatolickiej grupy skazanej przez aktywistów prorodzinnych za między innymi sprowadzanie ludzi do seksualnych atrakcji (podobnie jak lobby LGBT). Tymczasem „czarna msza” jest bluźnierczą kpiną z Mszy katolickiej, która obejmuje zbezczeszczenie konsekrowanej hostii, o której naucza Kościół katolicki, to dosłowne ciało, krew, dusza i boskość Jezusa Chrystusa.

  „W świątyni satanistycznej wszyscy jesteśmy prawie jednym i tym samym” kontynuował Greaves. „Wszyscy jesteśmy satanistami i to nie jest tak, że mamy„ tolerancję ”dla osób trans, gejów lub osób świadczących usługi seksualne, po prostu nas to nie obchodzi, a wiele osób w tych społecznościach to docenia. ”

  Świątynia Szatana zyskała sławę, prowadząc kampanie przeciwko prawom do życia w imię „wolności religijnej” i wspierając lobby LGBT.

  „Nasze rozdziały są zawsze związane z paradami Pride w Stanach Zjednoczonych, zawsze robią coś dla społeczności LGBTQ ” – powiedział Greaves.

  Inne niedawne działania Świątyni Szatana obejmują wzniesienie posągu obok szopki w Illinois i przyniesienie gigantycznej figury Baphomet – pół-człowieka, pół-koziego stworzenia reprezentującego diabła – do stolicy stanu Arkansas.

  Nieżyjący watykański główny egzorcysta, ojciec Gabriele Amorth, napisał w swojej książce „Egzorcysta”, że satanistyczne wpływy mogą „prowadzić do dezorientacji co do płci”, „szczególnie wśród młodych”.

  „Najczęstszymi słabymi stronami człowieka są: duma, pieniądze i pożądanie” – napisał.

  https://www.lifesitenews.com/news/satanic-temple-head-more-than-50-of-our-membership-is-lgbtq

 37. bebrave2019 said

  Wegańska kawiarnia należąca do lesbijek w Melbourne w Australii, która naliczyła 18-procentowy „podatek dla mezczyzn”, zbankrutowala po mniej niz 2 latach.
  Restauracja Handsome Her trafiła na pierwsze strony gazet w 2017 r., kiedy ogłosiła zasady obslugi, kawiarnia preferuje kobiety, a mężczyźni muszą płacić 18-procentowy podatek za kawe i jedzenie. .

Sorry, the comment form is closed at this time.