Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Nie chcą umierać za pomniki…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Obrzydlistwo wyborcze

Posted by Marucha w dniu 2019-08-29 (Czwartek)

Z baneru wyborczego spogląda na mnie uśmiechnięta twarz kandydatki do Sejmu z listy Dobrej Zmiany. Młoda kobieta apelująca o oddanie na nią głosu, weszła do polityki dwie kadencje samorządowe temu. Została radną powiatową i przez kilka lat piastowała tę funkcję.

Piastowała bardzo delikatnie, bo na sesjach Rady Powiatu – bodaj nie zabrała ani razu głosu. Nie złożyła też żadnego wniosku – nawet o otwarcie okna bo duszno.

Jednak będzie się ubiegać o odpowiedzialną funkcje reprezentanta Narodu – czyli posła – bo tak zadecydował sam Wódz Jarosław. Widocznie doceniając akurat takie walory kandydatki jak owa wstrzemięźliwość słowna. Takich nam posłów trzeba – milczących i zdyscyplinowanych. Co to nie mają za dużo do powiedzenia i będą się słuchać kierownictwa.

W tym samym czasie kiedy Wódz Jarosław mozolnie decydował kto może ubiegać się o mandat poselski z list PiS, toż samo czynił Wódz Opozycji Totalnej – Grzegorz S. On też decydował kto może kandydować do Sejmu, a kto nie.

Nie muszę dodawać, że kilku innych wodzów już to z Lewicy, już z Peezelu podjęło tą samą ciężka pracę i w imieniu społeczeństwa czyli Narodu zadecydowali ci dzielni i pracowici ludzie, kto może znaleźć się w przyszłym Sejmie.

No bo chodziło nie tylko o to kogo wpisać na listę, ale i na którym miejscu – a to przecież ma ogromne znaczenie i przesądza o szansach kandydata. W partii, która ma powyżej 10% poparcia, „jedynki” są w zasadzie już posłami. Sami zresztą to zobaczycie jak kandydaci z „jedynek” z PiS i Platformy teraz zwanej „Koalicją Obywatelską” wejdą do Sejmu bez żadnych trudności. Z partii niżej notowanych już nie na pewno.

Jest jeszcze grono drobiazgu politycznego różne tam Konfederacje czy inni, którzy zapewne progu wyborczego nie przekroczą, ale u nich ta sama zasada była – że ichniejszy prezes czy grupa okołoprezesowa decydowała kto może kandydować, a kto nie.

W istocie zatem o tym, kto będzie mógł ubiegać się o mandat poselski zadecydowało w Polsce góra dziesięciu ludzi. Przy czym o składzie przyszłego sejmu decyzję podjął Prezes Kaczyński, prezes Schetyna i Prezes Kosiniak.

Ci ludzie nie tylko zadecydowali kto może kandydować, ale też podjęli ważniejszą jeszcze decyzję – kto kandydować nie może. Kogo nie wpisać na listy – bo przecież chętnych było znacznie więcej niż miejsc na listach.

Kiedy cztery lata temu tworzyliśmy komitet ze słynnym muzykiem – dziś podporą PSL-u mieliśmy ponad cztery tysiące chętnych na 960 miejsc. I o tym, kto nie będzie kandydować decydowało, całkowicie arbitralnie, grono 5 osób, przy czym ostatni głos miał oczywiście dzisiejszy kandydat PSL.

Ja wiedziałem, że nasze działanie jest – prawdę mówiąc nieetyczne i budzi wątpliwości konstytucyjne – bo niby dlaczego jakiś Kukiz, jakiś Sanocki czy Kolorz dostali nagle prawo do pozbawienia biernego prawa wyborczego ponad trzech tysięcy ludzi? Napisałem wtedy wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich o zbadanie sprzeczności kodeksu wyborczego z Konstytucją ale Rzecznik Bodnar ten wniosek w istocie – zignorował.

Dopiero Państwowa Komisji Wyborcza w maju tego roku, odpowiadając na moje pismo stwierdziła na piśmie, że polski obywatel nie może indywidualnie kandydować do Sejmu, a więc w istocie, że musi uzyskać wstępną zgodę Jarosława, Grzegorza, albo Władysława.

Co takie wybory mają wspólnego z demokracją? Skoro o skorzystaniu z podstawowego prawa obywatela do kandydowania do Sejmu decyduje jakiś jeden czy drugi partyjny kacyk. Toć i za nieboszczki komuny taka „demokracja” była.

Był Sejm na Wiejskiej, było głosowanie, było wrzucanie do urn kartek i byli nawet kandydaci. Tylko że o tym kto może kandydować decydowała partia. I czym więc różni się dzisiejsza „demokracja” od tamtej „demokracji ludowej”. Tylko tym, że tam była jedna partia i dwie przybudówki, a teraz są trzy partie.

Ale zasada pozostaje ta sama – o tym kto może kandydować decyduje pierwszy sekretarz – to jest chciałem powiedzieć oczywiście – Prezes.

Pos. Janusz Sanocki
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 39 do “Obrzydlistwo wyborcze”

 1. Moher49 said

  Przemawia Winnicki w sejmie, nikt do nie popiera, fałszywe uśmieszki ze wszystkich stron. Będzie 460 posłów, każdy będzie miał inne zdanie, to też źle. W Polsce potrzebny jest dyktator, wódz – sprawiedliwy Polak. Kiedyś musi się taki objawić. Żadna demokracja. Kropla drąży skały. Głosuję na KONFEDERACJĘ.

 2. Mandaryn62 said

  …Czyli pamie Moher49 głosuje pan na krypto żydów.
  Myśli pan, że jak oni by rządzili, to coś się zmieni – gów…no, pozabierają wszystkie pro społeczne inicjatywy, jakie dał PiS.
  500+, 13 emerytura, wiek emerytalny, leki +75 (nie wszystkie darmowe, ale jest sporo bezpłatnych), obniżenie podatków dla młodych (do 26 lat)… I wiele innych, wszystko to pójdzie się…
  J*E*B*A*Ć !
  Czy to tak trudno zrozumieć !
  „Konfrderacja” – to neoliberalne żydostwo !
  Jedyne, co proponują i jest do przyjęcia to powszechny dostęp Polaków do broni palnej, ze wszech miar można to poprzeć (a po wyborach mogą się z tego wycofać, tak jak większość partii tak robi ! Nie mamy żadnych gwarancji, że ONI by to wprowadzili w Polsce), ale oni nie mają nam nic więcej do zaproponowania ! Nic !

 3. lewarek.pl said

  2. Mandaryn62
  No dobrze, PiS zły, PO zła, PSL zły, Konfederacja zła…
  Kogo zatem Pan proponuje? Na jaką partię/komitet wyborczy należy, Pana zdaniem, głosować?

 4. lewarek.pl said

  „Wszyscy ukraińscy żołnierze w Jaworowie piją niebezpiecznie duże ilości alkoholu. Wiedząc o tym, każde szkolenie musieliśmy zaczynać od testu alkomatem. Ale na niewiele się to zdało. Pijani ukraińscy żołnierze, którzy nie potrafili nawet stać prosto na nogach, otrzymywali zakazy udziału w treningach. Niektóre szkolenia były albo odwoływane, albo przekładane” – skarży się amerykański dowódca prowadzący szkolenie w ukraińskiej armii. Ukraińscy żołnierze piją, nie chcą uczyć się angielskiego, nie dogadują się między sobą, kupują stopnie wojskowe za pieniądze, kradną…

  https://kresy.pl/wydarzenia/amerykanski-dowodca-z-jaworowa-ukrainscy-zolnierze-to-lenie-pijacy-i-zlodzieje/

  ———-
  To bardzo dobra wiadomość.
  Admin

 5. lewarek.pl said

  4.
  To bardzo dobra wiadomość.
  Admin

  No pewnie, tylko że zagapiłem się i umieściłem ją w wątku o wyborach zamiast w „Wolnych tematach”.

 6. Moher49 said

  @2,p Mandaryn62,
  Proszę pana, ja się już nadziałem na Solidarność co to Matkę Boską w klapie nosi. Większość tych co teraz rządzą to żydzi i szabesgoje. Nie wiem co siedzi pod skórą Winnickiego, Brauna, Korwina. Być może to zakamuflowane żydy są, ale nie można siąść i czekać aż się samo zrobi. Trzeba próbować raz, drugi, trzeci, kiedyś się musi udać. PIS daje ochłapy, równocześnie cichcem podnosi opłaty sądowe, zmniejsza możliwość dorabiania dla emerytów, utrudnia życie uczciwym, małym firmom. Daje w prezencie Polskę żydom – tylko KONFEDERACJA o tym mówi.
  Oni będą budować od Odry do M. Czarnego nową Chazarię.

 7. https://t.co/mSEtHuljSF

  Emigrant z Polski. System w Polsce jest stworzony, aby wyniszczyć Polskie społeczeństwo.

 8. Mandaryn62 said

  p.Mocher49
  Na pewno jest trochę racji i sensu, co pan pisze, ale z drugiej strony niech pan zauważy ile razy już ten Kurwin startował do wszelakich wyborów – nawet raz chrapał jak świ…nia po przechlaniu w ławach Parlamentu Europejskiego.
  Czy to jest ten wzór dla nas Polaków ? No nie to jego wszędobylskie sprywatyzować, prywatyzować. On momentami przebija samego Balcerowicza vel czy alias Arona Bucholtza.
  Czy Polsce rozkradzonej, zeszmaconej potrzebny jest nam taki ktoś, jak Kur…win, czy Jakubiak żydowski i szpec od pornografii Li Roy, a nawet, też żydowski Bosak z Braunem razem wzięci ? No nie p. Moher49, nie. Jeżeli masz pan na sercu Polskę, a mniemam, że tak, zastanowi się pan jeszcze…
  p.Lewarek nie napisałem tu nigdzie w czambuł, że PiS jest zły i na nie…

  Po prostu na dzisiaj Polacy nie mają innej alternatywy, jak ONI, no chyba, ze chcą wpuścić PO, Biedronia, Kikiza 15 z PSL-em i pożegnać się z programami społecznymi PiS-u.
  Za chwilę 800 tys inwalidów skorzysta także z 500 + !
  Nie rozj…*e*b*m*y Polacy tego, bo będzie powrót szatanów z piekła rodem.
  Pomódlmy się w intencji tego, żeby to nie wróciło już więcej.

 9. Witek said

  Zgadzam się z @ Lewarek
  Trzeba zagłosować na Konfederację, chocby z prostego względu
  – nie dopuścić do systemu dwupartyjnego PO-PISu
  Bo będziemy mieli system jak u jankesów. Zabetonowany na wieki.
  Kogo nie wybierzecie i tak żydzi rządzą.
  Dlatego też głosuję na KONFEDERACJĘ.

 10. lewarek.pl said

  8. Witek
  Pan wybrał Konfederację. OK. Ale pełno tu niezadowolonych ze wszystkich obecnych na scenie politycznej ugrupowań, również z Konfederacji. Nikt im się nie podoba. Pytam więc: kogo proponujecie? Jaką partię? Jaki komitet wyborczy? Jakiego polityka? Kto waszym zdaniem powinien rządzić Polską?
  Czekam na jakąś odpowiedź/podpowiedź.

 11. Mandaryn62 said

  Na drugiego Dmowskiego by trzeba głosować, ale trzeba go najpierw z dobrą świecą gromniczną szukać ! I jemu podobne ugrupowanie polityczne.
  Ja bym wolał także, żeby partiokracje w Polsce nie rządziły, ale jak do tego dojść i z kim ???

 12. ad.10. Gajowy, Listwa, Jas Toronto, Roman K, Ksieza Bractwa Piusa X, Matka Polka, od biedy Boydar :))….

  Na tych Pan piwinien glosowac i takich jak Oni.

  JA

 13. Delphi said

  Ad. 8
  Ten „szpec od pornografii”, czyli Liroy, zrobił chociaż coś dobrego i pożytecznego dla społeczeństwa – zalegalizował medyczną marihuanę. Teraz należało by pójść krok dalej i zmienić patologiczne prawo, czyli całkowicie depenalizować marihuanę. Konopia jest dużo mniej szkodliwą używką dla zdrowia niż alkohol i tytoń. Skazywanie, na karę więzienia, niewinnych ludzi za posiadanie lub używanie tego niegroźnego zioła jest patologią, jest to też bezsensownym marnowaniem publicznych pieniędzy jakie idą na postępowania sądowe w takich sprawach. Po za tym gdyby zalegalizować i opodatkować marihuanę to budżet państwa zyskał by na tym miliony złotych rocznie.

 14. Mandaryn62 said

  Tak, chciałbym z panem Wacławem wypić kufel czeskiego piwa „Budweiser” i pogaworzyć o Polsce.
  Dlaczego taj jest p.”Ja” a nie inaczej, o wiele lepiej… Czy o wiele gorzej, jak było.

  No ale jak mam go znaleźć w gąszczu Bieszczad, czy Tatr tudzież czeskich Połonin ?

  Także z w/w przez pana „Ja” panami warto by podyskutować o Polsce, dokąd nasza ojczyzna zmierza ? Czy w przepaść, czy dokądkolwiek indziej ?

 15. Troll Polonii said

  Przyjezdza sam pan Trump do Polski w asyscie nadmuchanego Pompeo i dwoch adjutantow Mieta i RomanaK i zrobi porzadek z wyborami, tak jak to zrobil ostatnio w Anglii.
  Polacy dostana wizy i rachunek za odsiecz w Zatoce Perskiej i par. 447 a w nagrode za dobre sprawowanie Trump wybierze Polakom nowego/starego prezydenta.
  i powie jeszcze pare cieplych slow na temat np. bohaterstwie zolnierza polskiego w bitwie pod Monte Casino.

 16. lewarek.pl said

  11, 12.
  Czyli nie macie żadnych kandydatów (wymienieni nie startują)?
  To nie zawracajcie dupy.

 17. Mandaryn62 said

  Pod Monte Cassino nie musiało aż tylu naszych żołnierzy polec, to samo pod Lenino.

  Nie mamy się akurat tym szczycić. Ale to też dowodzi o waleczności polskiego żołnierza na frontach II WŚ.

 18. Mandaryn62 said

  Przecież p. Lewarek Du(p)da zawetował ustawy kluczowe dla państwa o sądownictwie – partii, ktora go wysforowała na stolec prezia RP.
  Na takiego zaprzańca mamy głosować ? Nigdy q**r*@a ! Nigdy !

  Na TW SB „Oacara”, co dziadek strzelał do Polaków, przenigdy !

  Nie ma q**rw**a na kogo oddać głos prezydencki !, no nie ma !

  No ale kogoś i tak wybiorą, być może fałszując głosy przy szklanej urnie i kamerach.

 19. Anna-Teresa said

  Ja na żadne partie głosować nie będę.Czekam na mądrych Polaków i WIEC – tak jak dawno temu wybierano.Żadna z tych partii nie będzie broniła moich interesów, ani mojej Ojczyzny.Demokracja to szambo.

 20. Rafal Cz. said

  Ad 19
  No……no a wiec zaczyna sie!

 21. NICK said

  Słusznie. Anne. (19)
  Kto?

  To zrozumie..?..

  Rafał.(20)
  Pójdą owieczki.
  Dokąd???

 22. Troll Polonii said

  17
  Mandaryn62

  „Pod Monte Cassino nie musiało aż tylu naszych żołnierzy polec, to samo pod Lenino.”

  Mandaryn widac nie pamieta o czym Polakom na polskiej ziemi opowiadal historyk Trump w czasie ostatniej wizyty w Polsce.

  Otoz wielce uczony prezydent USA przeczytal z karrtki i powtarzal z promptera o wielkim bohaterstwie narodu polskiego w czasie Powstania Warszawskiego.
  Wiec ja tylko skromnie nawiazalem do innej lekcji historii, ktora nam wciskaja obcy hisorycy.

  Wiec ja, panie Mandarynie tylko w nawiazaniu do poprzedniej lekcji historii jaka nam wyglosil zlotousty Trump.
  Tam tez bylo o bohaterstwie Polakow.

  Rozumiem, ze pan nie bral udzialu w dyskusjii na gajowce n/t Powstania i dlatego nie zrozumial mojej ‚subtelnej aluzji’.

 23. Troll Polonii said

  19
  Anna Teresa

  Coraz wiecej ludzi, nie tylko w Polsce , ma rzeczywiscie dosc juz wyswiechtanych pustych pojec, takich jak ‚demokracja’, ‚prawo’, ‚sprawiedliwosc’, ‚demokratyczne wybory’.

  Powtarzamy hasla, ktorych nawet w slownikach nie udalo sie zdefiniowac.
  No bo po co sa kampanie wyborcze (bardzo kosztowne) i po co sa wybory??

  Kogo wybieramy?
  I kto wybiera?
  I dla kogo sa organizowane te kosztowne wybory? Dla mediow, zeby sobie zarobily?

  Klasycznym przykladem jest Ukraina, w ktorej jedna grupa parchow-oligarchow walczy w czasie tzw. wyborow z druga grupa parchow-oligarchow o stolek i dostep do ZARZADZANIA budzem narodowym czyli pieniedzmi podatnika.

  I tak ciemny lud Ukrainy pomogl oligarchowi Poroszenko obalic oligarche Janukowicza, a oligarcha Kolomojski obalil przy pomocy oligarchy Zielenskiego – oligarche Poroszenko.
  Nikt sie nigdy nie zastanawial nad majatkiem Zielenskiegio i jego posiadlosciami za granica.

  73% wyborcow na Ukrainie ucieszylo sie z wyboru blazna, ktory (dosc nieumiejetnie) nasmiewal sie z Rosji.
  Nikogo nie obchodzilo, ze nawet najwiekszy blazen bedzie bronic wlasnych interesow i wlasnej kasy..

  W USA bardzo podobne oligarchy walcza ze soba przy pomocy oglupialych wyborcow, ktorzy traktuja wybory jak uroczystosc przyznania Oskara coraz to gorszym aktorom.

  Nie bylo wiec zadnej niespodzianki w tym, ze ‚masy ludowe demokracji swiata’ glosowaly za …zbudowaniem muru berlinkiego’ na granicy z Meksykiem.
  Wielka inspiracja wyborcy USA byla obietnica, ze budowe tego muru sfinansuje podatnik meksykanski.
  Kandydat na prezydenta obiecywal tez, ze ‚osuszy bagno’ z jakiego slyna Stany Zjednoczone.
  Tlumy nie zastanawialy sie nad tym, ze zaden rezydent Bialego Domu nie bedzie probowal osuszyc tego bagna, w ktorym zyje i mieszka z cala swoja zydowska rodzina..

  Wielki biznesman – prezydent prowadzi swoj prywatny biznes i biznes ortodoksyjnej rodziny z tego samego Bialego Domu co panstwowy biznes amerykanskiego podatnika – na koszt amerykanskiego podatnika.. Priorytety sa oczywiste..
  I nikomu to nie przeszkadza.
  W USA zupelnie legalnie kupuje sie glosy wyborcze.

  Wazne, dla amerykanskiego podatnika jest, co donosila amerykanska prasa , ze to Putin jest najbogatszym czlowiekiem na swiecie i w Rosji rzadza oligarchy Putina.

  W Polsce zas, urzadza sie nawet cyrk objazdowy z malpami.
  Prawdziwymi wyborcami sa parchy oligarchy z Zachodu, ktorzy sa wlascicielami cyrku.
  Zmienia sie tylko dyrekcja cyrku: zydowski cyrk niemiecki wymienia zydowski cyrk nowojorski; w zaleznosci od ‚geopolityki’ – raz rzadzi w Polsce PO a raz PiS.
  A gawiedz szaleje z zachwytu za jedyne 500+.

  Glownym celem przecietnego polskiego nieboraka- wyborcy , ktoremu sie wmawia zydowska demokracje jest :
  – marzenie kopciuszka o skarbach Zachodu
  – dokopanie Rosji
  – oplacanie obcej armii na polskim terytorium i wszystkich awantur obcej armii na terenie Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.
  – wymordowanie europejskich Slowian
  – wyludnienie Polski: zlikwidowanie polskiej kultury, religii, nauki a zwlaszcza historii i matematyki..a nawet prostych rachunkow.

  Jest to program geopolityczny (globalistyczny) chetnie wspierany przez polskiego wyborce.

  Dlatego wmowiono juz calej rzeszy polskich wyborcow, ze ..wybrany rzad nie REPREZENTUJE wyborce – a tylko nim rzadzi. ( i poucza!)

  To rzad dyktuje warunki zarzadzania gospodarka kraju:
  Rzad ma prawo zabronic sadownikom sprzedazy jablek.
  Rzad ma prawo wyrzucic gornika, hutnika, nauczyciela z pracy.
  Rzad ma prawo handlowac narodowa wlasnoscia i uprawiac heretycki handel z oligarchami swiata KOSZTEM polskiego wyborcy.

  Rownoczesnie ten rzad nie ma prawa do niezalenej polityki miedzynarodowej.
  I nie ma dostepu do wolnego rynku

  W Polsce parlament nie reprezentuje interesow polskiego spoleczenstwa.
  Nie maja w parlamencie przedstawicielstwa:
  – rodziny
  – matki z dziecmi
  – zywiciele rodziny
  – pracownicy zakladow przemyslowych
  – profesjonalne grupy zawodowe
  – sluzby zdrowia
  – rolnicy
  – polskie biznesy
  – polska kultura i oswiata
  – polska racja stanu, czyli polski interes narodowy

  Parlament w Polsce reprezentuje zas interesy glownie takich grup jak :
  – grupy nacisku (lobby- glownie zagraniczne)
  – obce firmy zbrojeniowe
  – zachodnie biznesy
  – centralizacje administracyjna
  – miedzynarodowa polityke strachu i oglupiania narodow poprzez : gender, semityzm (i antysemityzm) ‚walke’ z terroryzmem, komunizmem, socjalizmem, islamizmem, itp

 24. Mandaryn62 said

  Nic nie szkodzi Trollu. Bydlak rudy odwołał wizytę ze wzg na huragan „Dorian” [sic !] na Florydzie… Sprytne… sprytne. I wizy poszły się j…bać, po raz kolejny.

 25. lewarek.pl said

  Informacja o tym, że ukraińscy żołnierze są niezdyscyplinowanymi i skorumpowanymi pijakami (którą umieściłem w tym wątku w pkt.4), jest nieprawdziwa. Tak oświadczył portal Kresy.pl, który ją opublikował. Jest tzw. fake newsem niewiadomego pochodzenia.
  https://kresy.pl/wydarzenia/informacje-z-bloga-oficera-us-army-o-zlodziejstwie-lenistwie-i-pijanstwie-w-ukrainskiej-armii-to-fake/
  Szkoda. Jak mawiają Włosi: si non e vero, bene trovato.

 26. Troll Polonii said

  24
  Mandaryn62
  Trump ma duze posiadlosci na Florydzie; trzeba bedzie wstepnie ( i z gory ) oszacowac wyrzadzone szkody jeszcze przed huraganem i ocenic zyski z odszkodowania.

  Tak sie kiedys wystraszyli rozni zaprzyjaznieni szefowie panstw wybuchu wulkanu i odwolai wizyte w Polsce.:

  Ani Obama ani Merkel ani Sarkozy i inni przyjaciele naszego prezydenta , nie przybyli do Krakowa na pogrzeb Lecha Kaczynskiego i jego malzonki.

  A wulkan wybuchl na znak zgorszenia, ze pogrzeb wymyslono akurat w Krakowie a nie na Powazkch … w Alei Zasluzonych.

  Spoczal Lech- biedczek obok Pilsudskiego.

 27. Obżydlistwo wyborne.

 28. Alina@Warszawa said

  26 Troll Polonii
  „Ani Obama ani Merkel ani Sarkozy”

  Zbrodniarze też mało kiedy przychodzą na pogrzeb swoich ofiar

 29. Troll Polonii said

  Re:
  Obrzydlistwo wyborcze
  No wiec w nadchodzacych wyborach, z ramienia Partii Demokratycznej ma kandydowac znany tetryk Joe Biden.

  Przypominam, ze Joe Biden to ten milosnik demokracji na Ukrainie ktory pod ugroza kazal wywalic na bruk prokuratora generalnego Ukrainy – a tylko dlatego, ze pan Prokurator udowodnil, ze syn Bidena, Hunte, dokonal okropnych machlojek finansowych na Ukrainie.

  Teraz Joe Biden, ktory ma 76 lat a juz nie pamieta co jadl na sniadanie i nawet nie pamieta jak jego boss Obama mial na imie a nawet i nazwisko – ma kandydowac na prezydenta Stanow Zjednoczonych.
  Natomiast DNC zdecydowanie odrzucilo kandydature Tulsi Gabbard, jedynej osoby, ktora zdecydowanie moze pobic Trumpa w nadchodzacych wyborach.

  Z tego widac jasno, ze Demokraci tak sie umowili z Republikanami jak w czasie kampanii wyborczej Obamy. (2008)
  Kontrkandydatem Demokratow, Baraka Obamy byl rownie stetryczaly jak Biden, i durnowaty senator McCain.
  Bo kontrkandydat ma byc tak glupi, zeby nie zgrazal czarnemu koniowi wyscigow.

  W podobny sposob amerykanska kleptokracja pozbyla sie kiedys bardzo popularnego dr. Rona Paula, a w ostatnich wyborch Sandersa.

  A poza tym to kampania wyborcza w USA zawsze przebiega w prawdziwie demokratycznej atmosferze.

  Nie to co w Rosji.
  Oburzenie na Zachodzie bylo wielkie gdy Komisja Wyborcza w Moskwie nie dopuscila do wyscigow wyborczych Nawalnego, ktoremu sie listy wyborcze nie zgadzaly.
  Za duzo nazwisk pozbierano z nagrobkow na cmentarzach.

  DNC Cheating Tulsi Gabbard out of Debate Spot. From the Jimmy Dore Show. The “Democratic” National Committee is at it again. – Investment Watch
  https://www.investmentwatchblog.com/dnc-cheating-tulsi-gabbard-out-of-debate-spot-from-the-jimmy-dore-show-the-democratic-national-committee-is-at-it-again/

 30. Mandaryn62 said

  Na Powązkach leży Trollu żydokomuna, pochowana albo tradycyjnie z księdzem w mowie końcowej albo skremowana lub sproszkowana w… piasek, tak, jak Jaruzelski – TW SB „Wolski”. Trumpowi nie chodzi o te swoje tak posiadłości, a o to by nadal nieznieść nam wizów ! Jak ta ruda szmata sobie myśli, że chce nas wydoić na „447”, ale q…a nic w zamian ! Ch…j z takim pseudo sojuszem.
  Jeszcze wyru…chał nas na zakup tego złomu F-35 ! Jeszcze Du(p)dzie powinien zasadzić sążnistego kopa w jego du…pę. Wielka beka pozostaje nam z tego gudłaja dudusia… XD

 31. AniaK said

  Re26:
  „Ani Obama ani Merkel ani Sarkozy i inni przyjaciele naszego prezydenta , nie przybyli do Krakowa na pogrzeb Lecha Kaczynskiego i jego malzonki.”

  To tylko potwierdza, że to całe towarzystwo od początku było w temacie naszej katastrofy smoleńskiej.

 32. AniaK said

  Re10:
  Żeby poważnie przystąpić do wyborów, to najpierw trzeba ukarać wszystkie osoby które dopuściły się nadużyć wobec swoich wyborców i robiły swoich wyborców w bambuko. Może z pomocą pana Trumpa i pana Putina uda się wyjaśnić pewne sprawy jeszcze przed wyborami 🙂

 33. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=77vqZIsCTBg&list=LLi0CZwVv-n6-y_0S-wRLZww&index=3&t=148s

  Nie chcę się wypowiadać na temat osób do których pan Maciej kieruje swoje uwagi bo na niektórych szkoda mojego czasu, a o niektórych zbyt mało wiem żeby wypowiadać się na ich temat, ale to skłócanie środowisk narodowych, i mi wygląda na jakąś operację specjalną towarzystwa z Wiejskiej z pomocą „kretów” i doradców specjalizujących się w manipulacji i w chwytach poniżej pasa. Możliwe że tym sposobem chcą udowodnić, że nie tylko mamy najlepszą demokrację w całej Europie, ale i oni pod kątem intelektualnym nie mają sobie równych. Na podstawie rozpadu Samoobrony, LPR, Twojego Ruchu…już to udowodnili, i możliwe że teraz chcą udowodnić, że nie tylko ta kupa bydła tam nie pasuje, ale w tym kraju w ogóle nie ma zapotrzebowania na takie dziwolągi. Przed wyborami do PE pokazali że pana Biedronia z Wiosną mogą ewentualnie przygarnąć ze względu na wspólne zainteresowania pt. seks nie jest be – ale nie jakąś Konfederację. To jednak by świadczyło że to towarzystwo im tam nie pasuje. Nie jestem jakąś fanką Konfederacji i nie z wszystkimi mi tam po drodze, ale w ten projekt zaangażowało się trochę sensownych ludzi i z bólem serca patrzę jak ich praca jest niszczona podobnie jak w przypadku ludzi z 1Polska.

 34. Troll Polonii said

  30
  Mandaryn62
  A czy my wiemy, dlaczego Trump odwolal te wizyte?
  Mozemy tyko spekulowac dopoki nam nie podadza jakiegokolwiek wyjasnienia.

  Trump bardzo dba o swoje posiadlosci. Wynajmuje niektore na panstwowe uroczystosci za co zbiera dodatowa kase.
  A ze do Polski nie przyjedzie to moze rzeczywiscie sie wystraszyl warunkow higienicznych w Warszawie i tych gowien co plywaja po Wisle, i jeszcze dzis wladze w Warszawie podaly, ze nie wiedza kiedy beda w stanie opanowac sytuacje.
  Przeciez moga byc jeszcze inne powody o ktorych sie nie dowiemy,

 35. NICK said

  Wszyscy nawołują do odddania głosu. Nawet „Wałęsa” się odezwał.
  Do bigosu.

  Ja?
  NIE.
  Bojkot.
  Durnie.
  Powszechny.

  Dlaczego tak ciężko i trudno dojrzewacie.
  Hm?

 36. Boydar said

  Może grunt nieurodzajny …

 37. Rafal Cz. said

  Klopot w tym ze opozycja nie ma pomyslu ani lidera zeby zmienic Polske.
  Dopoki tak bedzie nic sie nie zmieni.

 38. miko said

  Porządek w naszym kraju może zaprowadzić jedynie frekwencja.Niech tylko Ci,którzy nie chodzą na wybory(bo już dawno zwątpili w tę całą demokrację-a są to zwykle zdroworozsądkowe osoby),tym razem pójdą i zagłosują na tych co nie mają żadnych szans na przekroczenie progu(jest przecież ponad 30 Komitetów) a wszystko nam się uda.Potem można zredukować ilość posłów do Sejmu np.do 208 tak jak przed wojną a wybory do Senatu przeprowadzić w sposób kombinowany i wielostopniowy-tak by najlepsi z nas i ze wszech miar zacni współobywatele stali się parlamentarzystami.Nie ulega wątpliwości,że zbyt wiele dzisiejszych parlamentarzystów.którzy wyrządzili niepowetowane szkody tak Państwu jak i jego Obywatelom,zasługuje jedynie na infamię i banicję a stąd nie powinno być ich na listach a jeśli się tam znajdą nikt nie powinien na nich głosować.

 39. Troll Polonii said

  Jest jeszcze jeden klopot.
  W Polsce jest bardzo silne lobby zydowskie.
  Bardzo duzo Polakow chetnie zaglosuje na PiS.
  I pewnie wiekszosc Polonii.
  A reszte zalatwia maszynki Sorosa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: