Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W Warszawie wesela nie będzie

Posted by Marucha w dniu 2019-08-31 (Sobota)

Wszystko było już przygotowane, łącznie z prezydenckimi limuzynami przywiezionymi z USA. Miał Donald Trump na dwa dni pojawić się w Warszawie i, nie ma co ukrywać, zgodnie z oczekiwaniami zdynamizować kampanię wyborczą PiS-u.

Miały być twarde deklaracje o sojuszu, o zniesieniu wiz i odpowiednio celebrowane podpisanie, jak donosiły media Sakiewicza, „kluczowego memorandum” w sprawie bezpieczeństwa wojskowego, jak też wiele innych umów o współpracy gospodarczej, technologicznej, czy politycznej.

Wszystko to miało dać napęd narracji PiS przed wyborami i tworzyć wrażenie, że Polska jest tym właśnie „kluczowym” sojusznikiem Ameryki w Europie, że od iluś tam setek lat po raz pierwszy jesteśmy w tak wspaniałej konfiguracji i wszystko to jest oczywiście zasługa polityki „dobrej zmiany”.

Tymczasem, wszystkie te rachuby na propagandowe i wyborcze zdyskontowanie tego wydarzenia runęły z powodu, jak się podaje, huraganu Dorian, który ma z niespotykana siłą uderzyć w stan Floryda. Tenże stan odgrywa jednocześnie wielką rolę w wyborach prezydenckich w USA i stąd Trump mógłby ponieść duże straty polityczny gdyby podczas walki z żywiołem nie było go na miejscu.

Jednak to tłumaczenie nie jest jakoś szczególnie przekonywujące, gdyż do wyborów w USA jest jeszcze prawie półtora roku, a tenże huragan może, jak się przewiduje, dojść do Florydy, w nocy z niedzieli na poniedziałek, czyli w czasie gdy Trump już i tak wróciłby z Polski. Zresztą Trump zawsze mógłby skrócić wizytę w Polsce i zarządzić wcześniejszy powrót.

Te okoliczności staną się źródłem wielu domniemań i spekulacji na temat tego, co tak naprawdę było przyczyną tego odwołania, czy przełożenia wizyty Trumpa w Polsce. Niewątpliwie znajda się tacy, którzy będą twierdzić, że chodzić może o ów list 88 senatorów w sprawie wzmożenia nacisków na Polskę by ta zrealizowała roszenia majątkowe organizacji żydowskich. Jest bardzo prawdopodobne, że właśnie ta sprawa wchodziła w grę, gdyż 17 września odbędą się także wybory w Izraelu, zaś tak mocno nagłośniona wizyta w Polsce, będąca jednocześnie przecież wsparciem rządu w Warszawie, który, jak na razie deklaruje nieuleganie roszczeniom majątkowym, byłaby jednocześnie sygnałem dla środowisk żydowskich w USA i władz Izraela, że Ameryka ich żądań od Polski nie popiera w sposób zdecydowany.

[Deklaracje-sracje… czego ten rząd już nie deklarował… – admin]

To zaś osłabiłoby wyborcze szanse Netanyahu, a nade wszystko postawiłoby pod znakiem zapytania wsparcie lobby izraelskiego dla Trumpa w nadchodzących wyborach prezydenckich w USA, na które Trump bardzo liczy. Zatem wiele może wskazywać, że taka właśnie kalkulacja polityczna, mogła stać za decyzją Trumpa, by do Polski akurat teraz nie przyjeżdżać.

Nad tymi obchodami 80. rocznicy wybuchu wojny od samego początku pojawiały się kontrowersje. Najpierw władze polskie odmówiły zaproszenia na nie prezydenta Rosji Władimira Putina. Kilka dni temu okazało się, że z tego powodu, pominięcia Putina, zrezygnował z przyjazdu prezydent Białorusi Łukaszenka. Teraz zrezygnował z przyjazdu także Trump.

Okazało się zatem, że przygotowywane od dawna wydarzenie, które miało dowieść ważnej roli władz Polski nie tylko w naszej części Europy ale także w całej Europie, krok za krokiem traci swe znaczenie i za sukces uważane już być nie może. Kolejny dowód na to, że polska polityka zagraniczna wymaga zmiany.

Stanisław Lewicki
Fot. Wikipedia Commons
http://mysl-polska.pl

Komentarze 93 do “W Warszawie wesela nie będzie”

 1. Sarmata said

  Szubrawa szajka na bazie żydowskiego gnoju pisze list a prezydent Trump nie przyjedzie, bo nie chciał żeby i jego unurzali w gównie o którym mówią całą dobę na okrągło.

 2. Hahahah…

 3. lewarek.pl said

  Nie będzie Putina, to nie będzie i Trumpa.
  Ciekawe czy Kaczyński i jego ferajna to zrozumieją.

 4. Kenig said

  Nie wazne jest czy Polacy to zrozumia.Ze sa w bambuko robieni od 1926 roku kiedy to Pilsudzki mason socjalista .Zrobil im przewrot majowy Gdzie do wladzy doszli ;;;masoni;;;Zbrojne ramie swiatowego zydostwa.Finansowane to bylo przez ;;;(CITY OF LONDON).A wszyscy dzisiejsi politycy to zwykla ;;;(szumowina I szubrawcy oklamujacy NAROD POLSKI.I dawno powinni GNIC w ZIEMI

 5. Marucha said

  Re 2
  Dno.

 6. AniaK said

  Re3:
  Zastanawiam się po cichu, kto pierwszy u nas w ogóle wymyślił coś takiego jak obchody wybuchu II Wojny Światowej. Rozumiem dla przypomnienia ogłoszenie minuty ciszy w całym kraju i oddanie w ten sposób hołdu wszystkim ofiarom wojny, medialne przypomnienie o tym wydarzeniu… ale obchody wybuchu wojny? To chyba musiał być pomysł bolszewików i faszystów z poprzedniej epoki.

  ——
  Pełna zgoda!
  Admin

 7. lewarek.pl said

  No, gdyby to jeszcze była wojna wygrana, to byłoby chociaż co świętować. Ale tak, gdy zaraz będziemy musieli płacić kontrybucję…

 8. AniaK said

  @Admin
  Na moje oko pan Trump może jest szaleńcem ale nie jest idiotą. Brać udział w takiej szopce i na deser może jeszcze spotkanie z panem Wałęsą to można się pochlastać. Co innego pan Tusk. On chętnie wziąłby udział w tych obchodach, ale gdyby dostał na nie zaproszenie w trzymiesięcznym albo rocznym wyprzedzeniem.

 9. AniaK said

  …z trzymiesięcznym…

 10. seler said

  mam 15 pytań:

  JAK MOŻNA ŚWIĘTOWAĆ NAPAŚĆ I WYBUCH II WOJNY ?!?
  czy Polska dorobiła szie na wojnie ?!?
  czy Polacy po grabieżach zostali arystokratami ?!?
  czy ówcześni cyganie wyrywali złote zęby w obozach zagłady ?!?
  czy tzw. [tfuuu] „sojusznicy” nam pomogli wygrać ?!?
  jak mozna świętować holokaust Polaków ?!?
  jak mozna szanować skur….na Trumpa za act 447 ?!?
  jak można pozwalać za „polskie obozy koncentracyjne” ?!?
  jak długo żydowski nierząd RP będzie ZA NAS szie wypowiadać ?!?

  ileż jeszcze można tolerować upokarzanie Umęczonego Narodu ?!?
  ileż jeszcze cierpliwości mieć by okupanci ussraela pasli szie ?!?
  ileż razy chodzić na wybory na zdrajców i komendantów obozu?!?
  ileż razy wycierać Twarz gdy opluwają i gardzą ?!?

  czy jak ileż wyjdzie mi, że setki, to mogę ich poczęstowć ciulem ?!?
  JAK MOŻNA ŚWIĘTOWAĆ SZAMBO, KRÓRE WYBIŁO A NIE PACHNIE FIOŁKAMI ?!?

  odpowiedź:
  seler, zastanowiwszy szie, poszedł szie napić… i splunąć

 11. Troll Polonii said

 12. AniaK said

  I ja nie rozumiem jak można wydawać miliony zł na obchody rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, i jednocześnie domagać się reparacji z nią związanych. To się chyba wzajemnie wyklucza.

 13. Kar said

  re:6/AniaK

  ..to jest jeszcze jeden przytup-okazja do pochlania na koszt podatnika. Kiedys chrzciny, komunia, na Jozefa za Jozefa byly okazja i ryczeli na cale gardlo przez caly Bozy dzien.

  Dzisiaj przysiedli troche na dupach z chlaniem przy komuniach, to trzeba nadgonic z okazji obchodow II wojny..Hej, jak tradycja to tradycja..Moze prezydent Trump mial dobrego spiegunia – niucha i nie chcial sie spoufalac z chachlamy/gburami..nie chcial tez tego prostackiego libacyjnego oblapywania sie, pijackiego cmoktania sie po buzi..(ON delikatny-b zydliwy)..

 14. AniaK said

  I jeszcze sobie Muzeum wybudowali na naszym terenie na nasz koszt.

  „Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (MIIWŚ) – państwowa instytucja kultury powołana w 2008[1]. Muzeum zostało otwarte 23 marca 2017[2].

  (…) Muzeum II Wojny Światowej było budowane w głębokim na kilkanaście metrów suchym wykopie (tzw. wannie), którego realizacja przez firmę Soletanche Polska po 2 latach prac zakończyła się z opóźnieniem w końcu sierpnia 2014 i pochłonęła 95 mln zł (kolejnymi terminami zakończenia prac były: przełom kwietnia i maja 2013, luty 2014 i maj 2014). Samo Muzeum II Wojny Światowej buduje konsorcjum firm Warbud i Hochtief za 249,9 mln zł. Wszystkie środki na ten cel pochodzą z Ministerstwa Kultury[22].

  W kwietniu 2015 Rada Ministrów postanowiła o kolejnym przesunięciu terminu zakończenia budowy na 2016 oraz o zwiększeniu środków na tę budowę do 448,9 mln zł[23]. Prace budowlane miały się zakończyć latem 2016 roku…Wszystkie środki na ten cel pochodzą z Ministerstwa Kultury[22]…”(Wikipedia)

  Ciekawe ile kosztuje rocznie utrzymanie tego obiektu.

 15. lewarek.pl said

  Skutki tej zaplanowanej fety mogą być równie nieoczekiwane jak skutki zgromadzenia w kwestii Bliskiego Wschodu, gdy Polska była kopana w dupę przez zaproszonych gości. Wyjdzie na przykład taki Pence i powie: rocznica wybuchu II wojny światowej to zarazem rocznica rozpoczęcia Holocaustu, tymczasem nie wszyscy jeszcze spłacili swoje zobowiązania wobec Żydów dotkniętych tą tragedią… A inni dołożą.

 16. AniaK said

  No chyba że my nie jesteśmy już III Rzeczypospolitą tylko III Rzeszą. To by wszystko tłumaczyło. Może nazwę zostawili nam dla zmyłki.

 17. Bili de kid said

  Czyli pijemy na smutno?

 18. seler said

  Orkiestra uliczna z Chmielnej – Dnia pierwszego września

 19. seler said

  Orkiestra uliczna z Chmielnej – Deszcz jesienny

 20. Olo said

  Re. 15 Lewarek

  Jak polactwo nie zostanie wydymane przez pisowskiego żyda, to się nie nauczy. Można mówić czy pisać, ale to wszystko jak grochem o ścianę.

 21. seler said

  Polacy ! – nie dajcie szie !

  Trump spierd…Ł przed huraganem
  Waszych Serc i Pamięci…
  a Juda rezydent ?
  niech dalej „lody kręci”…
  ..uj mu w dupę

  niech wszystkie szamba wyp…..lą
  na „przyjaźni znak…
  ____________

  dla AniK 😉

  Orkiestra uliczna z Chmielnej – Serce w plecaku

 22. RomanK said

  Jak mozna zadac..od kogokoklwiek, powaznego traktowania , jesli nie potrafi sie SAMEMU ..OPANOWAC GOWNA..ktore samemu sie na dodatek zrobilo:-)))))
  Jak narod o 5000 letniej tradycji, z tak wysoko ksztalconymi fachowcami- jak oblatany po swiecie trol i miliony innych….nie znalezc crew zdolne naprawic pekniety collector ze sciekami….to posmiewisko….

  QAle rozumiem …rozzalenie i niedopelnione poczucie urazonej dumy. TO typowe dla ludzi , ktorzy sa tak zakompleksieni…ze robia impreze nie dla samej porzyjemnosci zrobienia imprezy ..ale pod specjalnego goscia/////… i jak gosc z roznych pzyczyn …i powodow- nie pojawi sie na imprezie….wali sie cala impreza i caly swiat wokow imprezantow:-))))))
  Czy panstwo nei widzicie ….do jakiego stopnia kudrupelstfa zostaliscie sprowadzeni????
  Ja newi mowie o wszystkci ale ograniczam sie do gremium- jakie tu na Gajowce przezentyje swoje komplexy…w imieniu ludzkosci..na wszelki wypadek… pod ksyweczka:-))))
  Na zlosc Trumpowi schowajmy wszystkie nasze bohaterskie trumny z bohaterami …neich nie widzi niegodziwiec…schowac do krypt i zamknac kamieniem….

 23. seler said

  IRAN – dawniej Persja – co to Juda chce ponapadać na nich obciągając Trumpowi
  zawsze był przyjazny [Iran, ale nie Juda],
  szie nie pierdoli ze zdrajcami…
  [komentarze też ciekawe]
  Polaków wybijają
  chanukami…

  Kochani Polacy – pokażcie zdrajcom palec środkowy,
  jeżele nie stać Was na kolejne powstanie
  z kolan przed oprawcami,
  precz z syjonistami

  نون و پنیر و سبزی ابی داریوش

 24. AniaK said

  Re21:
  Dzięki Panie Seler!

 25. seler said

  pachołku Duda, ty Judaszu, powieś szie na drzewie,
  to, że złapałeś hostię w locie
  nie znaczy, że będziesz
  w Niebie…

  twój psi obowiązek jest ratować Naród w potrzebie,
  a ty śmieciu z wiadrem wazeliny jedziesz ?
  żydowski pomiocie… i wydyma cie
  twój własny smród
  po wypiciu
  krwi…

  seler – możesz mnie skurwysynu zapodać do sądu
  za „antysemityzm”
  nie boję szie
  cygan -hej…
  _____________

  Zaratustra Trio – Bella Ciao

 26. https://t.co/5fJpJZ1b7t
  Nie przyleciał do Polski ze względu na huragan. Trump przyłapany na polu golfowym

  ——
  Polactfo I tak go kocha i da sobie oczy wydrapać za przyjaźń z bandytami.
  Admin

 27. AniaK said

  Ciekawa jestem czy ludziki z naszego Ministerstwa Kultury słyszały kiedyś o zamieszkujących na naszych ziemiach Słowianach. I czy im się swastyka nie myli z gamadionem.

  „Nazizm rozwinął kilka hipotez dotyczących pojęcia rasy. Naziści uważali, że udało im się naukowo opisać ścisłą hierarchię ras ludzkich. Za „rasę panów” uważali najczystszą genetycznie część Aryjczyków, która była definiowana przez nazistów jako tożsama z rasą nordycką. Kolejno w nazistowskiej hierarchii znajdowały się pozostałe pod-rasy aryjskiej rasy.

  Na dole hierarchii znajdowały się rasy „pasożytnicze” (pochodzenia innego niż aryjskie) oraz Untermenschen (tłum. podludzie), którzy byli postrzegani jako stanowiący zagrożenie dla społeczeństwa. W literaturze nazistowskiej termin Untermensch był używany w stosunku do Słowian, wliczając w to Rosjan, Serbów i etnicznych Polaków[1]. Ideologia nazistowska uważała Słowian za główną niearyjską grupę, która nadawała się tylko do eksterminacji lub zniewolenia[2]. Niemcy zabili około dwa miliony Polaków, którzy nie byli Żydami[3][4]. Po Słowianach, najniżej ze wszystkich ras według nazistowskiej polityki rasowej znajdowali się Cyganie i Żydzi, których naziści uznali za Lebensunwertes Leben (tłum. życie niegodne życia) i zakładali ich eksterminację podczas Holocaustu. Pomimo tego wielu ludzi pochodzenia żydowskiego pracowało dla Hitlera. Nazywani Mischling (tłum. mieszaniec) lub „pół-Żydami”, byli często zatrudniani w Wehrmachcie, choć po 1940 roku nie mieli prawa służyć jako żołnierze. Amerykański historyk Bryan Mark Rigg twierdził, że około 150 000 ludzi pochodzenia żydowskiego pracowało dla niemieckiego wojska podczas II wojny światowej. Werner Goldberg, będący – według ustaw norymberskich – Mischlingiem był nawet obwołany przez niemieckie gazety „idealnym niemieckim żołnierzem”[5].” (Wikipedia)

 28. Troll Polonii said

  22
  RomanK
  Czy ty masz kompleks slugusa, ktory robi za ekonoma w Polsce?
  Juz sie raz wykazales pomyslem jak sprowadzic Polakom na leb obca armie, ktora jeszcze nigdy z wlasnej woli z okupowanego kraju nie wyszla bez morderstw i zlupienia kolejnego podbitego narodu
  Boisz sie pisnac slowo na tego dyletanta, zeby cie nie deportowali z raju.

  Pyskujesz na Polakow?
  A gdzie ty mieszkasz?
  W jaksini zbojow, pedofilow i zlodzieji ziemi

  Amerykanscy politycy to klamcy oszusci, i agenci hazarskiej mafii

  US Politicians: Liars, Deceivers, and Agents of the Khazarian Mafia (with introduction by the Senior Editor) – Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clandestine Services

  Ci politycy USA to oszusci i szarlatany: zarowno mezczyzni jak i kobiety
  those politicians are liars, deceivers, hoaxers, charlatans, and con men and women.
  https://www.veteranstoday.com/2019/08/04/us-politicians-liars-deceivers-and-agents-of-the-khazarian-mafia/

  Dr. Ron Paul
  USA sie rozlatuje tak jak kiedys Zwiazek Radziecki
  Ron Paul: U.S. Falling Apart Like Soviet Union Collapse – GOVERNMENT SLAVES
  https://governmentslaves.news/2019/06/11/ron-paul-u-s-falling-apart-like-soviet-union-collapse/

  Ma racje. Nikt bylby lepszym prezydentwm niz Trumpa
  He is right: Nobody would be better president than Trump

 29. RomanK said

  Psi Hooy nie ma norodowosci..zatem nie podpinaj sie parchaty wszarzu…
  Czytac umiesz wypierdku ohela >>> piszac o Polakach..nie porownuje ich do was psichhooyoff… w odroznieniu od ciebie i tobie podobnych…,pomazanych ssynow.
  Powolujesz sie na Rona Paul a pokazujesz ryj kosherny Billa Mahr’a???
  i jego parxhate wpisy???? Tebn sam parchaty klan, ta sama nienawisc do prez Trumpa….\
  Latwo sie was poznaje:-))) zwlaszcza- jak zaczynacie smierziec ze strachu:-))))

  ——-
  Pięknie. Dobitnie i elegancko.
  Admin

 30. osoba prywatna said

  Donald Trump pod koniec sierpnia nie przyleci do Polski. Internauci odpowiadają memami
  https://www.wprost.pl/light/10246338/donald-trump-pod-koniec-sierpnia-nie-przyleci-do-polski-internauci-odpowiadaja-memami.html

 31. revers said

  Co to za porownaie autora do Wesela? chyba za 10 barierkami ochronnymi, i kordonow policji i wojska za zasiekami standartu NATO i kontrolami na przejsciach i bramek, wg. Macierewicza stopien bezpieczenstwa ALFA, ALFA CLR.

  Poprawilo sie w trzepaniu na granicy polsko-niemeickiej, ale nie tylko bo wracajacy polacy z liniowymi autobusami mowia o wzmozonych kontrolach dunsko-niemieckich, na bramkach, do ktorych urzyto dawne terminale trzepania celnego przy wielozalogowych grup policji niemieckiej , niby polskiej.

  Do tego szefowa komisarzy unijnych trula van Layne, wzywa do podniesienia wydatkow na zbrojenia tj. podniesienia do 2-3% PKB kazdego euro-podreichu, cos wojownicze robia sie kobitki euroreichu od Evy Braun, bliskiej przyjaciolki Hitlera.

  To okazja nie tylko do picia, zakaszania na uroczystosciach obchodu koszernej wojny, ale takze stalego podniesienia wydatkow na zbrojenia, na wspolna armie euroreichu, sil policji i tajnych sluzb, pod zwiekszonaa cenzuraa, a to sa nie male koszty nieraz przerastajce odpowiednie do tego silowych wydatkow, wydatki na zdrowie, edukacje.

  Nie wiem czy czekajaca w kolejce na 8 lat z NFZ sedziwa ekspedientka sklepu pasmanteryjnego doczeka, chodzca jeszcze do pracy w sklepie na kulach, doczeka sie operacji biodra, szybciej niz uzbrojenne po zeby kolejne sluzby koszer unii lub nie przjdzie po niaa kostucha.

 32. seler said

  kochana AniaK re: 27

  II wojna miała wymazać przede wszystkim Polaków, potem cyganów, również Węgrów
  a w wolnych chwilach biednych i uczciwych [???] Jude_istów, zwanych żydami,
  których wydali na śmierć ich pobratymcy ze wspaniałej korporacji usa…

  i nie tytułuj mnie per „pan”, bo czy ja na „pana” wyglądam 😉 😉
  tutaj:

  OPA TSUPA : Bucarest

  w Powstaniu Warszawskim brali również udział Romowie, nie mam jednak
  dokumentacji [fotografii] – wcięło po „zniknięciu” komputera…
  __________

  obrzezanym duszom, bez serc i sumienia,
  z napletkiem czy bez,
  mówię „Panowie”
  cześć…
  _______

  dla Ciebie 😉 – pozdrawiam serdecznie

  [kurcze… to chyba nie są cyganie…. prawdopodobnie
  zostali „wyswobodzeni” przez amerykasynów…]

  MARIA ELENA | INKA GOLD (Best Pan flute Version) HD

 33. seler said

  Re: 31 Revers

  dzwoni dziecko do szpitala, żeby zamówić
  na serce badania… pani szie pyta:
  – „a, ile ty lat masz ?”
  – „no, chyba dziesięć, czy jakoś tak”
  – „a, co chory jesteś ?”
  – „jescse nie, ale plose pani kolejki długie śą
  załapię szie na rok 2035-y ?”
  _______

  uczcijmy jankesa niewiadomego pochodzenia
  ciszy minutą, by mu jemu do dupy wiatr
  nie nawiał, albowiem byłby smród
  jeszcze większy, aniżeli
  z warszawskiego
  kurwa, szamba
  aa.. tam 😉

  trzymajcie szie – „baron cygański” seler
  😉

  Memory – Beautiful Pan flute and guitar by INKA GOLD HD
  .https://www.youtube.com/watch?v=muKvdkUx4Xs&list=RDmuKvdkUx4Xs&start_radio=1#t=20

  no, hej

 34. RomanK said

  Dziekuje- panie Gajowy..staram sie pana nasladowac..ale kudy mi tam do mistrzowskich popisow Mistrza:-)))

 35. lewarek.pl said

  Jedna z amerykańskich dziennikarek, Elizabeth Landers napisała na Twitterze, że siedem minut po opublikowaniu tego wpisu [o huraganie Dorian] Trump miał wylądować na polu golfowym w Sterling.

  Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym. „Trump miał być w ten weekend w Polsce. Powiedział, że odwołał podróż by monitorować huragan Dorian. Właśnie odleciał z Camp David na swoje pole golfowe w Wirginii” – napisał na Twitterze Jim Acosta z korespondent CNN z Białego Domu

  z portalu niepodległy.pl

 36. AniaK said

  Re32:
  Niech Ci będzie Seler 🙂

  Im się już chyba wszystko pozajączkowało, i może niedługo zrobią z nas faszystów. A jak będziemy/ jesteśmy już III Rzeszą albo III Rzeszypospolitą, to żadne odszkodowania wojenne nam się nie należą, i zrozumiałe są wobec nas roszczenia żydowskie 🙂

 37. Boydar said

  No widzi Pan, Panie Seler, jak Pan omijasz co trzeba to spokojnie da się współpracować. Ja tam żadnym rasistą nie jestem. A z Cyganami wódkę piję raz w miesiącu.

 38. seler said

  36 – panie Boydar

  „A z Cyganami wódkę piję raz w miesiącu.”

  za rzadko, …za rzadko…
  bo jakbyś pił częściej, to nie ominął byś był
  i wdepnął… ale Cie
  szanuję, że
  z cyganami wódkę
  pijesz 😉

 39. seler said

  Re: 36 dla pana Boydara – na nieustającego Katza [kaca – po piciu z cyganami]

  Barka ulubiona pieśń Ojca Świętego 💝

  by omijał „pułapki” zastawione przez Prawo Boże
  i szie nie krępował w czczeniu „tematów”
  a ja będę uniki stosował przed
  zlinczowaniem…
  no, hej

  panie Boydar… panie Boydar…
  życzę Ci zrozumienia
  i prawdziwej WIARY
  naprawdę…

 40. seler said

  a dla Wszystkich, w poczuciu spełnionego obowiązku,
  że nie jestem Indianinem, ruskim agentem
  ani katolikiem… tylko człowiekiem
  co ma Wolę, Rozum
  i coś jeszcze 😉

  PAJARO CAMPANA – CHOGUI – GALOPERA ( GRUPO LA VUELTA ANDINA ) Serenatas Musica Andina

 41. Głos z Kociewia said

  By zbawić Kraj wystarczy nosić na sobie znaczek NP,oznaczający, że jesteś Narodowości Polskiej. Żydzi, Niemcy nie przypną sobie takiego znaczka, dzięki temu wiedzieć będziemy ilu Polaków jest Narodowości Polskiej ,a przy wyborach kandydaci bez takiego emblematu poparcia od Narodu Polskiego nie otrzymają. Oby nasz parlament był narodowości polskiej !

 42. seler said

  dziękuję Ci Adminie za Gajówkę
  i… że… pozwoliłeś wjechać
  „najeźdźcom” z Indii
  pałką nie bijąc
  bo, bo, bo
  miłość
  twa

  i wyrozumienie i cierpliwość i…
  dowiesz szie wkrótce
  co dogmatem jest
  a co Prawdą

  sziemałe
  😉

  wrażliwość masz i Duszę
  a dzisiaj to Skarb
  trzymaj szie !
  i nie
  napierdalaj słowami na Userów co niby głupie są..
  no… wiesz 😉
  dzięki

  LA PALOMA | PAN FLUTE AND GUITAR by INKA GOLD

 43. seler said

  a… „W Warszawie wesela nie będzie”

  a… kto jej to miasto odbudował ?

  a… może kosmici ?

  a… w pizdu

  z chujami

  i hej

  [komentarz do usunięcia bo za dużo samogłosek]

  a… żab już nie ma bo im oczęta

  całkiem wyszły z orbit

  tu… w „polin”

  https://demotywatory.pl/1111/Foch

 44. seler said

  ze składanki – panelu muzycznego [chyba zapodawałem]

  El Tren Que Nos Separa

  .https://www.youtube.com/watch?v=8jY1Ta_fEYo&index=7&list=RD95WsCT0Au6M

  nie pozwólcie szie poniżać
  bo jankesi mogą Wam
  buty czyścić i będą
  milionerami za
  2,50 $

 45. RomanK said

  ..i zawsze…… na krzywy ryj?????
  Obserwowa pogode z pola golfowego ,a z piwnicy..sam pan ocen panie Lewarek….
  mamy tak napieta sytuacje, zarowno w Chinach jak i w Irnie…ze bezpiecznie jest tylko……… na kolanach…
  Modlcie sie,.,…

 46. seler said

  jechał cygan, kurę ukradł, a lasu nie sprzedał
  i rzeki nie wypił… dywan rozpostarł
  całą Polskę rozkradli motocykliści
  a sojusznik jeszcze wyjebał…

  wiersz trudny, taki niepoprawny raczej
  o kleszczach w pięknych szatach
  w jarmułkch i biretach,
  „świętych inaczej”

  polityczna wesz zawiniła… a cygana powiesili
  wyciagając z dołu z wapnem bo jeszcze żył
  dlatego cygan sam szie rzucił w przepaść
  a mój Brat Polak – na Krzyż

  z radości, że w Kraju swym jego zadeptali
  czołgając go po zagarniętych włościach
  i nawet kury zabraknie na rosół mu
  bo, kurwa, cyganie zajebali…

  mowa srebrem jest a milczenie złotem
  dlatego Polacy „bogaci” są
  gdy milczą – a mnie ?
  możecie zmieszać
  z błotem

  panie Boydar… panie Boydar…
  seler 01-09-2019

 47. seler said

  oj, panie Boydar… i nie pisz do mię „panie” jeno po ludzku „seler”
  [tytuł Pana jest zarezerwowany]

  o czym to ja chciałem napisać… acha, o omijaniu huraganu
  na polu golfowym za pomocą kijka i piłeczki,
  dobry jest w te „klocki”
  pomagał netanja
  chu… i

  dyplomatycznie jest jak cygan Greka udaje
  bo nie wiadomo komu przyjebać
  z liścia 😉 …we wredny ryj ?
  no, trzymaj szie
  i dużo nie pij
  wiesz z
  kim 😉

  DZIECI PIREUSU – bez kropki

 48. MG-42 said

  Narodzie ich wszystkich z wiejskiej TRZEBA ARESZTOWAC w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM …………
  ……………………………….I ROZSTRZELAC w trybie NATYCHMIASTOWYM .
  ROZKAZ WYKONAC.

 49. Troll Polonii said

  29
  RomanK
  Stek wscieku polskiego nacjonalisty z Teksasu wyraznie pokazuje, ze trafilem nacjonaliscie w samo oko.
  I zawyl!
  I sie troszke zdenerwowal.
  A o to wlasnie mi sie rozchodzilo.
  A wiec moj wpis nie poszedl na marne.

  Bardzo mnie ucieszyla reakcja polskiego nacjonalisty z Teksasu.
  Bo sie niechcaco obnazyl:

  Nie rozumie o czym pisze dr. Ron Paul z Teksasu
  I nie lubi Billa Mahra.
  Obrazki z Kalifornii tez mu sie nie podobaja.

  Znaczy sie polski ajnsztajn-nacjonlista z Amerykanami tez jest w konflikcie bez wzgledu na ich zroznicowane opinie.
  Taki awanturnik: wyalienowany polski nacjonalista z Teksasu.

  Panie RomanieK
  Ja moge sie jeszcze powolac na opinie wielu Amerykanow – a wszystkie diametralnie rozne od opinii RomanaK.

  Na przyklad opinie amerykanskich weteranow, ktorych RomanK tez nienawidzi:

  Donald Trump is a Hoax, Only a Bit Gay and Jewish as Well – Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clandestine Services

  https://www.veteranstoday.com/2018/04/28/donald-trump-is-a-hoax-and-only-a-bit-gay-and-jewish-as-well/

 50. RomanK said

  Trollu po tym …..na co sie powolujesz…widac, ze jestes marny cienias ….:-)))))
  powolujesz sie, jak wyzej na Veterans ..nie wiedzac -ze ten autor -Gordon Duff…to taki sam cienias i dupek- jak ty…tez pod ksywka..Jego prawdziwe nazwisko to- Bob Foote…oczywscie self proclaimed self hating Jew:-)))..
  Zreszta ja tu nie jestem , zeby ciebie korygowac….. ale pomagac swoim. ZEby mogli poznawac takich parchow- jak ty z daleka.

  ——
  Czy tylko Veterans są źródłem informacji o USA? Wszystkie ich bandyckie napaści, bezprawne sankcje, chuligańskie groźby i naciski – to tylko zmyślenia Boba Foote? A Assange to sowiecki szpieg? A bombardowanie Serbii uranem to wymysł Putina?
  Bądźmy poważni. Obok Izraela, USA jest najbardziej znienawidzonym państwem na świecie.
  Admin

 51. Miet said

  Re.49

  Trafiłeś Trollu w samą swoją wspaniałą ale ” asshole” i nigdzie indziej!!!

  Ale ciesz się bo mogłeś trafić może i gorzej!!!

 52. Troll Polonii said

  50
  Miet
  A konkretnie?
  Gdzie moglem trafic z amerykanskimi opiniami o waszym prezydencie?

  Ktora z AMERYKANSKCH opinii sie Mietowi wydaje trafieniem w asshole?

  Bo to, co uprawia amerykanski ‚naukowiec’ to takie rzucanie pustoslowia pod wiatr.

  Podejmij dyskusje na przyklad na temat:

  Dlaczego amerykanscy weterani nie lubia Trumpa?
  I dlaczego Tulsi Gabbard, zolnierza czynnego amerykanskiej armii, OBIE partie (Demokraci i Republikanie) postanowily sie pozbyc z wyscigow wyborczych?
  Republikanie, w porozumieniu z Demokratami, wybrali sobie Bidena na przeciwnika w nadchodzacych wyborach.
  Powod jest oczywisty: poziom debaty bedzie wyrownany.

  Dlaczego obie partie, zgodnym chorem, nie dopuscily dr. Rona Pola i Sandersa do wysciow wyborczych?

  Dlaczego polityka zagranczna USA jest uzgadniana wspolnie w obu partiach?

  Jak juz chcecie koniecznie bronic Trumpa, to nam wytlumaczcie dlaczego wszyscy Amerykanie , ktorzy nie maja do niego zaufania sa w bledzie?

  A moze inaczej:
  Dlaczego Miet i Romank maja racje?
  Bo wyzywaja ludzi o odmiennych pogladach?

  Uzasadnij.
  Przeciez to powinno byc latwiejsze niz wymyslanie nowych wyzwisk.

  Mnie to wlasciwie malo obchodzi co koniokrady wyprawiaja na Hawajach. Zagarneli piekne Hawaje na sile, mordujac im krola. Teraz Monsanto niszczy cala ekologie.
  Ale koniokrady czepiaja sie Krymu, ktorego cala ludnosc od lat probowala sie wyzwolic od ukarinskich faszystow.
  Na Krymie nikt nie zginal.
  Na Hawajach koniokrady urzadzili ludobojstwo.

  Wiec koniokrady moga sobie niszczyc Hawaje, Puerto Rico, Haiti; bombardowac Paname, Nikarague, El Salwador – bo to wszystko drobne bezbronne panstewka, – nie to co Chiny, ktorych koniokrady sie boja.

  Mozecie sie znecac nad waszymi slabymi sasiadami.

  Ale won z Europy! .
  Przestancie bombardowac europejskie kraje, porywac europejskie dzieci!
  Bandyci, swolocz, dzieciobojcy, barbarzyncy, belzebuby , mordecy planety; smieciarze.

  Trump to nawet huragany chce zwalczac bronia atomowa
  Taki ekolog!!!
  Wlasnie zapowiedzial zainstalowanie amerykanskich baz wojennych w …kosmosie.
  Zeus gromowladny!!!

  Pewnie poprosi Putina, zeby mu te bazy w kosmos wystrzelil.

 53. Anucha said

  Ad51
  Panie Troll Polonii
  Szkoda czasu i atłasu
  Trzeba spuścić z wodą mecenasa (kiedyś to była fajna nazwa Niagara)
  Niech spływa z falami gnojówki😀

 54. Anucha said

  Panie Troll
  Ten osobnik jest trzymany ( tak myślę) w gajówce na zasadzie objazdowego cyrku
  z osobliwościami .
  Kiedyś za taką ciekawostkę robił Snag jak Pan pamięta.

  Pozdrawiam

 55. Prowodyr oraz hojny sponsor II wojny światowej ,pociągającej martyrologię milionów ludzi w Europie ,jej ogromne zniszczenia, zapaść przemysłu i demografii…. znajdował się za Oceanem.
  I jego kraj ponosi za to największą odpowiedzialność i powinien ponosić skutki finansowe odszkodowań dla milionów ludzi i wielu krajów.
  Na skutek podłości i głupoty przerażające cierpienie dotknęły miliony ludzkich istnień.

  Potwierdzają to odzyskane dokumenty z polskiego przedwojennego MSZ.

  Wielki amerykański historyk, Harry Elmer Barnes, wierzył, że wojnie można by prawdopodobnie zapobiec w 1939 r., Gdyby nie wtrącanie się Roosevelta. „Rzeczywiście, istnieją dość rozstrzygające dowody na to, że oprócz nacisku pana Roosevelta na Wielką Brytanię, Francję i Polskę oraz jego zobowiązań wobec nich przed wrześniem 1939 r., Zwłaszcza wobec Wielkiej Brytanii, oraz nieodpowiedzialnych wybryków jego prowokatora, Williama C. Bullitta, prawdopodobnie nie byłoby wojny światowej w 1939 r., a może jeszcze przez wiele następnych lat. ”[46] W rewizjonizmie: klucz do pokoju Barnes napisał:

  Prezydent Roosevelt ponosił główną odpowiedzialność, zarówno bezpośrednią, jak i pośrednią, za wybuch wojny w Europie. Zaczął wywierać presję na Francję, aby przeciwstawić się Hitlerowi już po niemieckim ponownym zajęciu Nadrenii w marcu 1936 r., Na wiele miesięcy przed wystąpieniami w ściśle izolacjonistycznych przemówieniach podczas kampanii w 1936 r. Ta presja na Francję, a także Anglię, trwała nadal aż do nadejścia wojny we wrześniu 1939 r.Po mowie kwarantanny w październiku 1937 r. nabrał tempa i rozmachu. W miarę zbliżania się kryzysu między Monachium a wybuchem wojny Roosevelt naciskał na Polaków, by stanowczo sprzeciwiali się wszelkim żądaniom Niemiec, i wezwał Anglików i Francuzów do poparcia Polaków.

  Jeden z najbardziej spostrzegawczych werdyktów dotyczących miejsca Franklina Roosevelta w historii pochodzi od pióra wielkiego szwedzkiego odkrywcy i pisarza Svena Hedina. Podczas wojny napisał:

  Pytanie, w jaki sposób doszło do nowej wojny światowej, należy wyjaśnić nie tylko ze względu na fundamenty ustanowione przez traktaty pokojowe z 1919 r., Albo z powodu stłumienia Niemiec i ich sojuszników po pierwszej wojnie światowej, czy też kontynuacji dawnej polityki Wielkiej Brytanii i Francji. Decydujący nacisk przyszedł z drugiej strony Oceanu Atlantyckiego.

  https://www.ihr.org/jhr/v04/v04p135_Weber.html

 56. Marucha said

  USA już wtedy była rządzona przez beznapletkowców. Sam Roosevelt był prawdopodobnie Eskimosem.
  A wojna to jest dla unych świetny biznes.

 57. Plausi said

  Bez Putina, to i Trump odmówił

  nie tylko prezydent Białorusi. Z powodu tego błazna, tak entuzjastycznie wybranego przez Polaków, nikt nie będzie do Polski się fatygował.

  Ta odmowa najlepiej potwierdza, czym Polska jest dla USA w istocie

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  i jaka jest jest pozycja międzynarodowa.

  Jak powyższe zdjęcie potwierdza, dla kundli i zdrajców w rodzaju tego na zdjęciu mają okupanci jedynie pogardę. Okupant przygotował dla motłochu w Polsce PO.PiS demokracji i motłoch bierze to za dobrą monę. Taką przyszłość gotują wam znowu:

  http://www.auschwitz.org/

  także tę nieruchomość zagrabiło nam żydostwo do swych celów propagandowych.

  KONFIDENCI pełniące funkcje parobków okupanta, tzw. „żąd polski” nie omieszkali wybudować okupantom pomnik zwycięstwa

  co jest pełne zachwytu komentowane.

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Po rabunku majątku narodowego w ramach operacji Sorosa, kod operacyjnym „prywatyzacja im. Balcerowicza” kolej na kolejny rabunek, kod operacyjny „Just Act 447”.

  Także 80 lat później jest Polska krajem okupowanym

  Jakiż musi być stan skretynienia a i zwyrodnienia Polaków, że ten stan okupacji niektórzy określają mianem Wolnej Polski? Czy Polacy są w istocie już tak dalece zdegenerowani, że nie dostrzegają, iż są w tej samej sytuacji co w roku 1939, zarządzani przez te same zdradzieckie kręgi, ich spadkobierców, które we wrześniu uciekły z Polski zanim zaczął się program wyniszczenia naszego narodu ?

  Spróbuj czytelniku przeczytać powyższy tekst ze zrozumieniem, linki powinny Ci w tym pomóc. Przepraszamy, że zamieszczamy media wprost, co nie jest naszym zwyczajem, ale chcieliśmy Ci UNAOCZNIĆ stan rzecz w całej jego dramatyzmie.

 58. Plausi said

  ”Sojusznicy” mają nas w d…e

  tak jak przed 80-ciu laty.
  „The NYT”
  https://www.nytimes.com/section/todayspaper
  „Die Welt”
  https://www.welt.de/
  „The Guardian”
  https://www.theguardian.com/observer
  „Le Mond”
  https://www.lemonde.fr/

  Jak widać 80-ta rocznica nie odgrywa w prasie żadnej roli, jak to było w 1939 ? „śmieszna wojna”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/kiedy-prze/#Drole

  Jak widzisz czytelniku, nie było żadnej II Wojny, to tylko tak ci się wydaje, inscenizacja „patriotów” w Warszawie to fikcja, przynajmniej dla „sojuszników”, i na taki teatrzyk miał się fatygować pan Trump, no zastanów się ?

 59. Boydar said

  „… a mnie ?
  możecie zmieszać
  z błotem …”

  Sam Pan Seler się do betoniarki wkitrał. To o co żal, do ściany, że prosta ?

  Nie macie ani racji moralnej ani argumentów rzeczowych, w kwestii prawomocności prawosławia. Bez wątpienia to ma jedynie sukcesję apostolską. Prawda nie leży pośrodku, ani z boku, ani po skosie. Leży tam gdzie leży. W takim 737 prawdopodobnie kilka bajtów jest nie takich. I co ? Wszystkie w pisdu !

  Zostawcie szukanie w papierach, popatrzcie we własne serca; Matce Boga wniebowzięcie się należy, jak psu buda ! A Ojciec w Rodzinie ma być jeden, bo jak jest wielu to nie jest rodzina tylko żydowski burdel.

  Resztę wypaczeń wpisano pro forma, żeby, jakby przyszło co do czego, komisja znalazła kurz na szafie, a nie poszła do magazynu.

  Poprawcie sobie ten absurdalny kod i będzie wporzo. I nie zasłaniajcie się gazetą przed tsunami.

  Teraz ja zacząłem. Miłego Woskresienija życzę.

 60. Siekiera_Motyka said

  Ad. 52 – Tu się z Panem zgadzam po za Trumpem.

  Osobiście toleruje Trumpa tylko dlatego że wydaje mi się być odrobinę bardziej „niezależny” niż taka Hitleri Klinton. Ta to by na pewno rozpaliła cały Bliski Wschód i rozpoczęłam budowę bazy wojskowej na Taiwanie jeżeli była by prezydentem. Czy Trump jest „Last Hope” dla Ameryki ??? Nie mam pojęcia bo po JFK nie było nikogo w Białym Domu kto by prowadził ludzką politykę USA. Co jeden to gorszy.

  Tulsi G. jest coś w rodzaju Obamy kiedy leciał na pierwszą kadencje. Czary mary a potem jeszcze więcej tego samego. Spend spend spend na Wojnach. Jej umiarkowane stanowisko do Izraelu jest tłumaczone ukrywaniem swoich prawdziwych zamiarów. Wątpię. Pokarzą jej film z 1963 roku w Dallas i będzie wiedziała jak śpiewać. USA jest opanowane przez wampirów i nie będzie łatwo to odwrócić. Wampirów jest około 2% ale są tam gdzie władza się znajduje. Na przykładzie Polski widać ze nie potrzeba dużo ludzi by zdobyć kontrole. Kilka wypadków, pożyczki, opanowanie edukacji i bankowości no i dla dobicia Prywatyzacja.

  Ad. 50 – Nie wiedziałem że Gordon D. to nie jego prawidłowe imię/nazwisko. VT to ciekawe miejsce. Czytam tam prawie ekskluzywnie Jonas Alexis bo reszta wydaje mi się deptanie nocom po pastwisku krów. No ale to jest ogólny problem z Internetem, nie wiadomo kogo odwiedzamy jeżeli środowiska nie obserwujemy przez dłuższy czas.

  Oto taki mały przykład z VT, Michael Shrimpton – August 29, 2019

  „The assassination of German operative Jeffrey Epstein on August 10th in New York’s Metropolitan Correctional Center did not come as a particular surprise. Based on what we know the suicide theory can safely be ruled out.

  I don’t do conspiracy theories, only intelligence analysis. One difference between the two is that we intel analysts keep our opinions under review. As fresh evidence comes in you may have to revise your opinion.”

  Epstein to Niemiecki agent ???? To ma być analiza pracownika służb specjalnych ??? Shrimpton pewnie pisał dla Monty Python i dlatego mieli taką wielka famę.

  VT to taka inna wersja Cambridge Analytica manipulująca głowami Amerykanów.

 61. Marucha said

  Re 34:
  Zgoda, Panie Romanie.
  Bo ja używam ciężkich słów wyłącznie do jawnych prowokatorów – a Pan wali psihooyami na oślep, wobec każdego, kto ma inną opinię, w tym wobec stałych gajówkowiczów.

 62. Siekiera_Motyka said

  Ad. 58 – Dobre przykłady pierwszych stron Sojuszników Polski co myślą o Polsce !!!!

  -https://www.welt.de/politik/ausland/plus199485792/Zwischen-den-Stuehlen-der-Macht-Polens-riskantes-Doppelspiel.html

  „Polens riskantes Doppelspiel
  Stand: 09:17 Uhr | Lesedauer: 7 Minuten
  Von Philipp Fritz, Daniel F. Sturm”

  -https://www.theguardian.com/theobserver/2019/sep/01/second-world-war-united-nations-nato
  „Brave new world The search for peace after the second world war
  The United Nations was created out of the horrors of the second world war, writes the Observer’s chief political commentator”

  Trochę lepiej u Francuzów,

  „Excuses allemandes aux Polonais, 80 ans après le début de la seconde guerre mondiale

  Aux côtés de son homologue polonais, le président Frank-Walter Steinmeier assistait à une cérémonie à Wielun, où sont tombées les premières bombes du conflit.”

  -https://www.lemonde.fr/international/article/2019/09/01/excuses-allemandes-aux-polonais-80-ans-apres-le-debut-de-la-seconde-guerre-mondiale_5505074_3210.html

 63. Troll Polonii said

  55
  Niedzwiedz
  To wszystko prawda.
  Podaja to tez inne zrodla.
  To wskutek nalegan Francji i Anglii, Polska nie zgodzila sie na ten nieszczesny korytarz.
  To wskutek machinacji brytyjskich bandziorow ubito polska demokracje juz na poczatku odrodzonej Polski.
  Pilsudski byl na kazdym zoldzie zachodnich ofiarodawcow,
  To od rzadu brytyjskiego dostal pieniadze na przeprowadzenie zamachu.
  W wyprawie na Rosje pomagali zachodni przyjaciele.

  Traktat Wersalski – podobnie jak i inne ‚umowy miedzynarodowe’ i porozumienia, w ktorych biora udzial przedstawiciele USA i Anglii nie maja praktycznie zadnej mocy wykonawczej i w kazdej chwili Zachod uzurpuje sobie prawo do ich jednostronnego egzekwowania lub uniewazniania.

  Traktat Wersalski wyrzadzil Niemcom rzeczywiscie wielka krzywde.
  Jestem oststnia osoba, ktora bedzie bronic Niemiec ale obciazenie Niemcow finansowa odpowiedzialnoscia za I wojne swiatowa bylo wyjatkowym swinstwem bankow zydowskich.
  I wojne swiatowa przygotowaly anglosaskie imperialisty.
  Bardzo dynamicznie rozwijajace sie Niemcy stanowily wielkie zagrozenie dla ‚anglosaskiej kultury’.

  W zwiazku z wielkim rozwojem przemyslowym, zwlaszcza automoilowym i w awiacji , panstwa zachodnie potrzebowaly coraz wiecej paliwa – a najchetniej za darmo.
  Postanowily wiec przejac kontrole nad produkcja benzyny.
  Do tego potrzebne byly pola naftowe na Bliskim Wschodzie, ktore akurat nalezaly w znacznej czesci do Imperium Ottomanskiego.
  Nalezalo rozwalic panstow ottomanskie, ktore z cala swoja korupcja i wariactwami i tak bylo sto razy lepsze niz imperium koniokradow.

  Wojna swiatowa byla zaplanowana do rozwalki monarchii Austro-Wegierskiej, Imperium Ottomanskiego i caratu.
  I akurat sie to udalo.
  Ale smrod Traktatau Wersalskiego sie snuje do tej pory.
  Polsce odebrano polskie miasta: Wilno i Lwow.

  W 1947 roku Anglicy oszukali Sikhow z Punjabu, podzielili Indie i zamienili Pieciorzecze (Punjab) w Trojrzecze; utworzyli nowy pretekst do niekonczcych sie awantur jakim jest Pakistan, Jammu i Kaszmir.

  Z wielkiej nienawisci do Japonii ‚international democratic community” przyznalo oficjalnie Wyspy Kurylskie Rosji, ktore i tak wczesniej byly sporne, Zatwierdzono prawo Rosji do tych wysp w ONZ.
  Teraz Amerykanie podjudzaja Japonie, zeby sie o te wyspy upominala i zeby byla draka o wyspy:
  i Rosji z Japonia – i Chin z Filipinami o dwie skaly na morzu.

  Podboj Indochin udal sie tylko polowicznie. Zwalczajac komunizm w Indochinach, Jankesi wprowadzili komunizm i w Wietnamie i w Kambodzy i w Laosie..
  Poludniowa Korea tylko czeka na okazje, zeby polaczyc sie Polnocna Korea.

  Kiedys Amerykanie upierali sie, ze biedne, pokrzywdzone Niemcy musza sie znow polaczyc w jedno panstwo i ze mur berlinski jest oznaka terroru i upodlenia narodow.

  Teraz, zarowno Izrael jak i USA dumnie stawiaja mury graniczne , ktore bardziej przypominaja betonowe zasieki w Auschwitz. Obecne betonowe mury graniczne w Palestynie i USA , sa setki razy gorsze niz mur berlinski ale stanowia dume narodowa koniokradow i ich kumpli z Izraela.
  Swiadcza te mury podobno o patriotyzmie i obronie narodowej.
  Na razie pierwsze awantury o defraudacje finansowe przy budowie muru USA na ziemi meksykanskiej zaczely sie juz w Stanach.

  Zarowno umowa z Iranem n/t zakazu budowy elektrowni atomowej w Iranie jak i Minskie Porozumienia podpisane przez zachodnich przywodcow wziely w leb na oficjalne zyczenie ortodoksyjnego doradcy prezydenta.
  Podobnie flirtuje ze swiatem amerykanska polityka zagraniczna raz obiecujac, ze wycofa wojska z Afganistanu – a raz wprost przeciwnie.

  Skandaliczne zniszczenie Syrii i obecnie rozkradanie muzeow na Bliskim Wschodzie: Mosul, Faludzia, Bagdad, Aleppo i Palmira i sprzedawanie ukradzionych bardzo cennych reliktow starozytnej kultury na E-bay-u jest kolejnym swiadectwem barbarzynstwa i lotrostwa ‚znawcow’ kultury z amerykanskiego ciemnogrodu.

  A dla urozmaicenia scenografii politycznej dziennikarze obstawiaja zaklady, za kazdym razem jak para prezydencka wychodzi z samolotu: Czy podczas oficjalnej wiztyty panstwowej POTUS i FLOTUS beda trzymac sie za raczki czy …niechetnie.

  Trzecia zona Trumpa, panna Klauss ze Slowenii – zwana inaczej First Lady Of The US ( w skrocie: FLOTUS) ma to do siebie, ze czasami sie buntuje i odmawia mezowi (POTUS- Prez.Of The US) ‚trzymania sie za raczki’ na oficjalnych zbiegowiskach.
  Gawiedz zas spekuluje co tez moze byc przyczyna publicznych emocji malzenskich.

 64. RomanK said

  Ad..61. Nie calkiem- panie Gajowy…bo pan wychodzi z siebie i staje obok…w przypadkach roznych..najczesciej wobec osob , podajcych cos …co nie miesci sie we lbie, a to nie zawsze prowokacja.\
  Ja natomiast zawsze odnosze sie do kazdego lzacego psiegohoooya, wg jego wlasnej psiejhooyej etykiety, czyli na zasadzie wzajemnosci.

 65. troll Polonii said

  Koniecznie ogladajcie jak Trump radosnie spiewa Putinowi serenade

  HILARIOUS: Mashup of Trump singing ‚Señorita’ to Putin (VIDEO) – Fort Russ
  https://www.fort-russ.com/2019/08/video-mashup-of-trump-singing-senorita-to-putin/

 66. RomanK said

  I jeszcze jedno… to w nawiazaniu do ad.50
  Rzuca sie pan- jak lwica ranna w przyrodzenie…… i broni zrodel desinformacji , jakimi sa zrodla mondrosci trolla. ktory swoje referaty- gotowce agenturalne- -wiesza na Gajowce..nie bez powodu.. A ktore bez wyjatkow sa produktami odrodkow dezinformacji…skierowanymni do okreslonego Czytelnika…. szastajac pojeciem „wszyscy”….
  „Wszyscy” nienawidza Ameryki Trumpa etc…. otoz -,jak sam pan widzi- na przykladach z Gajowki nie wszyscy! Ani na swiecie ,ani w USA, czego najlepszym swiadectwem jest to, ze zostal wybrany prezydentem.
  Zatem w zdecydowanej wiekszosci tymi co nienawidza -sa agenci komunistycznych i globalistycznych Organizacji – Agentur wchodzacych w skld NWO…w zdecydowanej wiekszosci parchate pobolszewickie pomioty….udajace patriotow polskich, jakich w POlsce sa miliony…i wlasnei one robia wszystko, zeby utrzymac wlasny status quo.
  Wolno…kazdemi i panu tez… ale jesli propaganda takich dupkow platnych, jak troll- nie moze wytrzymnac konfrontacji z prawdziwa informacja… to lokowanie sympati po stronie klamstwa nie pomoze:-))))ale zdemaskuje:-))))
  Veritas est adecvatio rei et intelectus…..

 67. Marucha said

  Re 64:
  Aha.
  Gdy ktoś mi pisze, że jestem żydem/kacapem/szwabskim pomiotem, że gajówka to agentura że mi zabiją żonę itp. – to nie są żadne prowokacje.
  Rozumiem.

 68. Troll Polonii said

  47
  Seller
  A jak juz jestesmy przy spiewaniu i tancach cyganskic:

  The fantastic voices of russian gypsy songs – Sonia Timofeeva – YouTube

  Hungarian gypsy dance a little differently – YouTube

 69. Marucha said

  Re 66:
  Pan najwyraźniej ma mnie za głupiego chuja.
  Chuj to ja może (dla niektórych) jestem, ale nie taki głupi. Mam też oczy.
  Pisanie o ewidentnym bandytyzmie USA… to robota bolszewickiej agentury… Skąd ja znam tę retorykę…

 70. Troll Polonii said

  Amerykanska dezinformacja: Kto rzadzi Ameryka i probuje swiatem:

  MEET THE PERVERTSTEINS

  http://tomatobubble.com/id1322.html

 71. A o tym pan Pence nie wspominał w swoim spiczu??

  https://wolnemedia.net/uzyteczni-nazisci-polityka-otwartych-drzwi-i-wysokie-emerytury-dla-bylych-nazistow-w-usa/

  Żarty se pan robisz czy co?Owszem zgadza się, Polacy są dzielni , bohaterscy, bitni!!czasem porażająco naiwni, i na to liczycie????
  JUST 447 ,drogi gaz / aprops PO ILE końcowa cena 1000m3/ i zakaz repolonizacji mediów,PKP Energetyka, zmuszanie do zakupu drogich leków z USA, zmuszanie sznatażem do obniżania podatków waszym firmom /UBER// przy biedzie polskiego pacjenta,???

 72. https://koduj24.pl/amerykanska-ambasadorka-albo-uber-albo-zamrozenie-amerykanskich-inwestycji/

  Amerykańska ambasadorka: albo Uber, albo zamrożenie amerykańskich inwestycji.

 73. jasiek z toronto said

  Re: 66 RomanK

  Panie Romku, co panu „od….pierdala?”… Zilbersztajn-hammer do glowy???…

  Niech pan zbierze fakty do kupy, a nie osobiste sympatie do oglupionej amerykanskiej „gawiedzi”, ktora w sposob „demon-kreatyczny” wybrala na swego „prezydenta” d. trumpa przy slusznej pomocy „elektronicznych voterow” i wtedy byc moze ujrzy pan male swiatelko jak sie ma do rzeczy ten „hamerykanski cyrk” z „bialym knesetem” na „froncie”…

  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie mam zadnego powodu lubic czy nie lubic d. trump’a, ale przede wszystkim interesuje mnie to, co jego „ade-ministracja” dokonuje poza granicami USA (Stany zjednoczonego zydostwa w Ameryce Polnocnej), a nie wewnatrz…. Niech sobie Amerykanie robia co chca. Niech sie tam faceci pie…ola publicznie nawet przed „bialym knesetem”, niech sobie nawet wszedzie „robia dobrze” i nawet niech lataja na miotlach wszelkiego rodzaju „czarownice”…itd. itd., itd., wlacznie z panskimi „basniami 1001 nocy” zapodawanych w Gajowce…
  Mnie to wszystko g…wno obchodzi…, ale obchodzi mnie to, co i kiedy amerykanscy „najemnicy” (jako narzedzia) dokonuja tego, co jest sprzeczne z Prawem Naturalnym (poza swoim sodomickim grajdolkiem nazwanym „USA”…

 74. Wypisz wymaluj…..

 75. Bart said

  re 53
  Kiedyś były folksdojcze dziś mamy polonusów.

 76. RomanK said

  Panie Jasiu…. doloz pan do makutry…bo sie panu palka zapali:-)))))

  Pan nie wiem skad powzial przekonanie…ze pogode zmiania Janiol Dyzurny poprzez przelozenie wajhy:-))))
  Pstryk i juz jest Ustawa Sejmowa o Kredycie Barodowym. pstryk i Pokoj na siecie i biedni maza zekolada szybe..pstryk….i pan Jasio zostal Krulem Lulem:-))))

  Pstryk wszystkim sie zdawalo….\
  pstryczek pstryknal….
  a to panu Jasiowi w ….kolanie:-)))))
  Tlumaczenie wszystkich guzow na lbie tym ze kibel stoi nie we wlasciwym miejscu…dobre na dwa pierwsze guzy:-))) tylko:-))))) i w zasdzie zdaniem ” nei mam zadnych powodow” powinno konczyc, a nie zaczynac liste zyczen i pretensji do Swiata.

 77. RomanK said

  Panei Bart..a o czlonkach PZPR, ORMOwcach, TW, Oficerach Sluzb..pan zapomnial????
  NO jakze …o wlasnej rodzinie????:-))))

 78. Boydar said

  Byt kształtuje świadomość. Panu Koledze Kaflowi amerykanski system jeszcze ani razu solidnie nie zaje.bał. W dodatku, Pan Kolega Kafel jest wystarczająco inteligentny, żeby wyczaić czego Mu normalnie zrobić nie wolno. Oraz, oczywiście, co powinien. Oba te zestawy wymagań/zakazów są gwarancją, że nic złego się nie zdarzy, ani Jemu ani Jego bliskim.

  Pan Kolega Kafel był, jest i będzie IMIGRANTEM. Z bardzo konkretnego miejsca na ziemi. Nie przyjechał do Ameryki z własnej woli. Ten fakt definiuje optykę obserwacji pacjenta.

  Można się zastanawiać czy obecny przypływ weny to objaw takiej czy innej okoliczności, w tym przyrody.

  Szczerze mówiąc, gów.no mnie to obchodzi. Popełniamy błąd logiczny pisząc o Trumpie. Trump jest pacynką. Nie może nawet zgodnie z upodobaniem zawiązać krawata. Jest symbolem USA pod ścisłą kontrolą stosownych służb. Nazwijmy, że dbających o zachowanie protokołu. Są też niewątpliwie inne służby, które temu przedstawieniu oraz widowni się uważnie przyglądają.

  Peany względem Trumpa, to tak naprawdę chęć przypodobania się. Czyli wymanewrowania, bo inaczej nie byłoby najmniejszej potrzeby.
  Może też potrzebować, teraz lub w najbliższym czasie, szczególnej pomocy, np. ochrony. Stara się więc usilnie zaprezentować jako lojalny, gorliwy obywatel, popierający oficjalną linię.

  Pan Kolega Kafel ma nadzieję, że jest od nich sprytniejszy. Daj Mu Boże. Ale wątpię 🙂

 79. RomanK said

  Wolnosc panie Niedzwiedz…to tylko i wylacznie ludzka sprawa.
  Powiedz mi pan , jaki pan…. nadal taki vabik- niedzwiedz???? Panowie nie widzicie tego, ze ludzie wolno maja swoje imiona i nazwiska…. niewolnicy nie musza ich miec ..sa rzecza…czyjas wlasnoscia….
  U pana to stan ducha, swiadomosci…w jakiej utrzymuja i pana i innych stada platnych troli, dziesiatki portali….tresowanych w soccybernetycze. zeby zamiecniac swiat realny w virtualany teatrzyk dla bydlaczkow…..
  To cale armie w wojnie psychologicznej…..
  Powie pan maja swoje Portale ..maja ..ale tam Polacy nei wchodza…nie maja po co…zatem nei chca polacy do gowna…wlac im gowna przez szpare…

 80. RomanK said

  Jesli juz kolega to nie panski…nie koleguje z boydarami. A wasze spekulacje tylko wyjasniaja stan waszego sumienia :-))) Zlodziej np caly czas boi sie,ze go okradna:-))) z takiego prostego powodu ,ze jemu sie wydaje ….ze wszyscy sa zlodziejami:-)) Tak i z wami Boydar…:-)))
  Poslugujecie sie logika szuji…bo i nia jestecie…. ciekawie to opisal w swojej ksiazce Rzeczpospolita Judaszy.. pan St Michalkiewicz.

  ——
  Niech się Pan opamięta.
  Admin

 81. Boydar said

  No już dobrze, dobrze … Niech się Pan Kolega nie denerwuje; złość piękności szkodzi.

 82. Carlos said

  kiedy mieszkalem w usraelu, pamietam jak partia republikanska, nie wpuscila Rona Paula ( republikanina) na republikanska konwencje wyborcza !!! bo Ron Paul chcial zlikwidowac pejsaty FED

 83. seler said

  Re: 59 – szanowny panie Boydar, cytuję:

  „Sam Pan Seler się do betoniarki wkitrał.”
  […]
  „Nie macie ani racji moralnej ani argumentów rzeczowych, w kwestii prawomocności prawosławia.”
  […]
  „Teraz ja zacząłem. Miłego Woskresienija życzę.”
  ____________

  proszę sobie Boydar zapamiętać raz na zawsze lub przynajmniej raz na jutro,
  że ja do ŻADNEJ RELIGII nie przynależę, tak trudno to zrozumieć ?
  Prawosławie to „płaczące [mitroczące] ikony” – mam je czcić ?
  Mnie – wiernego Bogu – obowiazuje 10 Przykazań,
  niech każdy je wypełni, to będzie Mistrzem,
  dalej, Boga Świętego Ojca czci szie
  w Duchu i PRAWDZIE, wg Biblii,
  więc na cóż mi religia ?
  RELACJA owszem, tak…

  Otóż, „betoniarkę” można wyłączyć ale, ale… zaślepienia i zwiedzenia już nie,
  bo wtedy niezbędna jest Pomoc Ducha Świętego by przejrzeć, Boga Charakteru Moc,
  jesteś Boydar inteligentny, powinieneś zrozumieć o czym piszę… – pozdrawiam –

  seler
  _____________

  dopisek:

  M.K TV ( JEDNA POLSKA ROZWIAZANA – NIE MA WOLNOSCI ! )
  .https://www.youtube.com/watch?v=GbWjZGIiYXM
  _____________

 84. Boydar said

  Zupełnie nie wzorem Pana JO, Boydar jest wbrew pozorom, bardzo ortodoksyjny. Tam gdzie mi nie staje rozumu, używam karabinu. Nie potrafię jedynie strzelić do dziecka, kobiety i źwierzaczka. W tym także do lolenia.

 85. NICK said

  A do Cyklopa?
  PodpuszCZKA.
  Pozdrawiam. 🙂 .

  Pacyfę. 🙂 .

 86. Boydar said

  No jaki Bezczel … 🙂

 87. Boydar said

  Panie NICK’u, oni sobie z nas zwyczajnie i nadzwyczajnie jaja robią. Widać tak ma być. A my się nie dawajmy. Tak też ma być.

 88. NICK said

  ONI.
  Chyba. Nie wiedzą.
  Zatem niech ONI piszą.

  Do jutra; mam nadzieję w Bogu Prawdziwym.
  Naszym.
  Pozdro.
  Nara.
  Narki.

  No co?
  Nowoczesny jestem.
  Nawet dżiny postrzę-piłem.

  Tępym narzędziem.
  Be cool.
  Ale tatuaża nie uświadczysz.
  A teraz to PLAGA.
  Prawie egipska.
  A e-gibska?
  Feet-ness… .
  Nees to potwór.
  Z lochów albo loch.
  City of london.

  Co na to trampek.

  Zwijam się.

  Seler pamięć ma krótką.
  Nie pytajcie dlaczego.

 89. Rafal Cz. said

  Roman K sie nie opamieta. To niemozliwe. Uwaza on sie za eksperta co do historii Polski (w tym PRL-u).Ale eksperci nie kieruja
  sie emocjami. Kieruja sie analiza faktow (choc i tu zdarzaja sia zonglerzy historyczni). Prawdziwego eksperta cechuje obiektywnosc.
  A pan Roman doslownie kipi emocjami a zatem nie moze byc obiektywny. Niepotrzebna wulgaryzmy w jego wpisach tylko utrudniaja
  zrozumienie pana Romana a zdarza sie ze trafiaja sie udane komentarze.

 90. jasiek z toronto said

  Re: 76 RomanK…pisze…

  RomanK said
  2019-09-01 (Niedziela) @ 15:30:04
  Panie Jasiu…. doloz pan do makutry…bo sie panu palka zapali:-)))))

  (jasiek z toronto) – You’re behind…

  Pan nie wiem skad powzial przekonanie…ze pogode zmiania Janiol Dyzurny poprzez przelozenie wajhy:-))))

  (jasiek z toronto) A pan mysli, ze wydano ponad 400 miliardow dolarow na system HAARP, by sie „bawic tym w rozporku???”…

  Pstryk i juz jest Ustawa Sejmowa o Kredycie Barodowym.

  (jasiek z toronto) Mam w d…pie czy bedzie ustawa czy jej nie bedzie o Kredycie Narodowym. Chca zyc w dlugach, to beda zyc…Nie chca zyc w dlugach to nie beda…Proste jak budowa cepa.. Moim obowiazkiem jest ze da sie zyc bez dlugow, bez podatkow, bez lichwiarskiego syndykatu finansowego i bez….zydow…, ktorzy sa nam tak potrzebni, jak piata noga u psa…

  pstryk i Pokoj na siecie i biedni maza zekolada szybe..pstryk….i pan Jasio zostal Krulem Lulem:-))))

  (jasiek z toronto) Nie wiem jakie to panskie wynurzenia maja zwiazek z USA i d.trumpem – zydowska marionetka???..

  Pstryk wszystkim sie zdawalo….\
  pstryczek pstryknal….
  a to panu Jasiowi w ….kolanie:-)))))

  (jasiek z toronto) Pisze pan ni w du…pe ni w oko…Co ma moje „pstrykniecie” w kolanie do „panskich przekonan” USA…Teksas to nie cale USA…ani bynajmniej „pepek swiata”…

  Tlumaczenie wszystkich guzow na lbie tym ze kibel stoi nie we wlasciwym miejscu…dobre na dwa pierwsze guzy:-))) tylko:-))))) i w zasdzie zdaniem ” nei mam zadnych powodow” powinno konczyc, a nie zaczynac liste zyczen i pretensji do Swiata.

  (jasiek z toronto) Mam w d…pie swiat, w d…pie USA, ale niech USA odpier…oli od swiata i niech nie nosi zydowskiego „kaganka” pokoju i „demon-kreacji”…w lapach zlotem platnych najemnikow…

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 91. Troll Polonii said

  W Warszawie bylo wesele.
  Wybralismy oficjalnie kolejnego Napoleona, z ktorym Duda poprowadzi narod na Moskwe!

  Oglosil to sam prezydent Duda na …Placu Pilsudskiego.

 92. Troll Polonii said

  Teraz to juz wiadomo dlaczego sam „naczelny’ USA wolal byc na polu golfowym niz na Placu Pilsudskiego;

  Bo takiego tekstu jak przeczytal pan Pence- i poprawil sam naczelny IIIRP – Trumpek nie moglby publicznie wyglosic. Ani w Warszawie , ani nigdzie.
  Tekst we wstepie chyba zerzneli z Mniszkowny ale potem przeszlo do konkretow.
  I niestety, nie wszystko moglby Trump przekazac urbi et orbi. Zwlaszcza orbi.

  A szczegolnie po tym nieslawnym spotkaniu G-7 gdzie Hokus- POTUS wyklocal sie ze wszystkimi o to, zeby w nastepnym spotkaniu G-7 wziela udzial i Rosja.

  A tu masz babo placek!
  Walizke z wizami ktos zajumal…
  a PiSDuda oglosil wszem i wobec, ze Rosja nie ma prawa byc w G-7 bo jest agresywna i zagraza Polsce.

  Tymczasem, Polska nie jest agresywna i tez nie jest w G-7 bo…zagraza Rosji???

 93. seler said

  NPTV Jabłonowski

  Donald Trump nie przyjedzie 2019r do Polski, zastąpi go Mike Pence.

  Aleksander Jabłonowski: Głupia polityka idioty Józefa Becka doprowadziła do katastrofy Września 1939

  pod nagraniem:
  „Premiera rozpoczęła się 6 godzin temu

  Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański):
  – Do paktu Ribbentrop – Mołotow doprowadziła błędna i samobójcza polityka Józefa Becka,
  – Sanacja i jej błędna polityka doprowadziła do katastrofy Września 1939,
  – Nazwa Zaleszczyki – „Szczyki” – dobrze odzwierciedla ducha sanacji,
  – Haniebna ucieczka z pola walki zdrajcy – marszałka Edwarda Śmigłego – Rydza,
  – Głupia i zdradziecka polityka idioty, żyda i masona – ministra spraw zagranicznych II RP Józefa Becka”
  _________________

  Re: 92 Troll Polonii:

  „a PiSDuda oglosil wszem i wobec, ze Rosja nie ma prawa byc w G-7 bo jest agresywna i zagraza Polsce.
  Tymczasem, Polska nie jest agresywna i tez nie jest w G-7 bo…zagraza Rosji???”

  seler: – kto tę PISDę wybrał na prezydenta „polin” ?!? – do wojny ten skur..syn Polaków pcha ?!?
  to żydowska wesz, żeby nie powiedzieć wsza… Tak właśnie Polaków rozgrywa szie zdrajcami…
  ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: