Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Kanut o Wolne tematy (23 – …
  UZA o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Zenon_K o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  karlik o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Bezdenna głupota prezydent Gdańska. Dulkiewicz ma pretensje, że 1 września mówi się tylko o Polakach, a nie o Żydach.

Posted by Marucha w dniu 2019-09-01 (Niedziela)

Pierdulkiewicz przemawia na Westerplatte

O Żydach, jako ofiarach II wojny światowej, mówił dziś rano na Westerplatte tylko Frans Timmermans – Europejczyk – powiedziała w niedzielę w Gdańsku prezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz. Podkreśliła, że obecnie w Polsce prowadzona jest konsekwentna polityka zmieniania postaw obywateli.

[Mamy ci, szwabska ścierko, opowiedzieć coś o Żydach? Może o tym, jak witali kwiatami czołgi niemieckie w pierwszych dniach wojny? – admin]

Dulkiewicz bierze udział w Europejskim Centrum Solidarności w debacie „Solidarność i pokój. Miasto jako europejska wspólnota”. Jej uczestnikami są także m.in. wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans, burmistrz Londynu Sadiq Khan, sekretarz stanu landu Berlin Sawsan Chebli i prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

– Moja refleksja z dzisiejszego poranka, z przemówień podczas uroczystości na Westerplatte jest taka, że były dwa przemówienia przedstawicieli władz państwowych i list prezydenta RP Andrzeja Dudy, a jedyną osobą, która wspomniała o Żydach, jako ofiarach II wojny światowej, był Frans Timmermans – Europejczyk. Oficjalni przedstawicieli nas – Polek i Polaków – w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej mówią tak, jakby to była wojna tylko i wyłącznie pomiędzy Polakami i Niemcami – podkreśliła Dulkiewicz.

Dodała, że tak przecież nie było, bo był to konflikt globalny, który objął cały świat, a jego skutki w niektórych miejscach trwają do dzisiaj.

– Skoro nasi liderzy społeczni i polityczni tak do nas mówią, to ja się nie dziwię, że gdzieś nasza tolerancja i otwartość na innych znika. Skoro tylko my jesteśmy tym dumnym narodem i wrogów mamy tu, tam i jeszcze gdzieś indziej, to co my, Polacy, mamy myśleć – zwłaszcza ci poddani bardzo silnej propagandzie tzw. mediów publicznych i innej. Trudno więc się dziwić zmianie postaw, bo jest uprawiana bardzo konsekwentna polityka zmieniania postaw Polaków – oceniła Dulkiewicz.

https://nczas.com/

Swoją drogą nikt też nie mówił o homoseksualistach…
Admin

Komentarze 22 do “Bezdenna głupota prezydent Gdańska. Dulkiewicz ma pretensje, że 1 września mówi się tylko o Polakach, a nie o Żydach.”

 1. Olo said

  Chazarska bladź…

 2. Igor Niefiedow said

  A potem wciąż się zastanawiają „Skąd pochodzą antysemici”..

 3. Malgorzata said

  To byl przeciez napad na Polske a nie chazarie

 4. Birton said

  Nas, Polaków, nic nie obchodzi żydowski holocaust i te 6 milionów zabitych Żydów, tak samo jak Żydów nie interesuje ludobójstwo na Polakach.
  My, Polacy, mamy tam żydowskie ofiary, gdzie Żydzi ofiary polskie .
  Nas , Polaków nie interesuje żydowski holocaust, my zajmujemy się ludobójstwem Polaków.
  My, Polacy, nie modlimy się za żydowskie ofiary, tak samo jak Żydzi nie modlą się za ofiary polskie .

 5. Piotr Podgórni said

  Ta Dulkiewicz jest tak głupia, że sama tego przemówienia nie napisała. Nie należy więc winić jej lecz tego kto ten tekst napisał. Ona nawet nie zna dobrze języka polskiego.

 6. abcdef said

  Czy matki osobników jak ta prezydent piły i paliły podczas ciąży?

 7. Antares said

  No cóż, podobno władza jest odbiciem społeczeństwa.

 8. Tadzu said

  Ta Dulkiewicz jest tak głupia ,tak ale głupsi są sto razy CI co na niej oddali głos to jest zatrważające jak bardzo głupi elektorat ją wybrał.

 9. Prawda said

  Bohaterowie mogą być wszędzie — https://www.cda.pl/video/31629471b?wersja=1080p

 10. Światowid said

  Powinno się o tych żydowskich barbarzyńcach mówić, przecież to oni załatwili i finansowali wszystkie wojny i rewolucje. Żyd to bestia i kat udający ofiarę. Nigdy nie pomogę w niczym żadnej żydowskiej kurwie. Najwyżej zdechnąć.

 11. Dulkiewicz ach Dulkiewicz co Ty kobieto opowiadasz?!!!

  Znowu polski polityk jak Dulkiewicz Pani Dulkiewicz okłamuje i to publicznie media i Polaków:
  w roku 1939 wszyscy żydzi w Polsce,na terenie Polski posiadali polskie obywatelstwo, polskie papiery,dokumenty a nie żydowskie.
  Przypominam co jest faktem:
  28 i 29 października 1938, SS i Gestapo zatrzymali 15 000 polskich Żydów i wysłali ich za granicę, do Polski. Uchodźcy ci zostali zawróceni przez polskie służby graniczne i potem internowani w obozie pomiędzy Niemcami i Polską w Zbąszyniu. Byli trzymani w złych warunkach do czasu, kiedy Polska ostatecznie pozwoliła im na przyjazd do kraju w 1939.

 12. A poza tym nas, Polaków interesuje to, co niszczyli i nienawidzili Żydzi, co podstępnie wykrzywiali, zmieniali i reformowali, od żydokomuny aż do liberałów w Kościele i wszelkiej maści „judeochrześcijan” https://swietatradycja.wordpress.com/2019/09/01/choral-gregorianski-we-mszy-lacinskiej-xi-orbis-factor-gloria/

 13. Ad.12. Pani mi podpadla. Czuje się dotknięty Pani kiedyś komentarzem…
  Powinna Pani mnie przeprosić…

  JA

 14. Zdzicho said

  Kto liczył głosy w Gdańsku. Jak widać demagogia tej demokracji – demagokracja nabija się z poczciwców, którzy w dobrej wierze wypełniają karty wyborcze i liczą, na to, że tak ich głosy będą policzone jak skreślili na kartach wyborcznych. Ale ten system nie przewiduje kontroli. Więc wygrywają faworyci tych którzy te głosy ,, liczą „. Nawet taka kreatura jak Dulkiewicz, wygrywa w cuglach. Czyją politykę klina reprezentuje. Służb służących Niemcom. Wolne miasto Gdańsk raz jeszcze?

 15. Rafal Cz. said

  6 milionow. Kto to wyliczyl? I jak?

 16. Dulkiewicz to DOWÓDCA an ty-polskich FOLKSDOJCZY na Pomorzu ! said

  Tymi PERWSZYMI co NAPADLI Polaków i Polskę 1 września 1939r od WNĘTRZA to byli właśnie TACY identyczni FOLKSDOJCZE jak DZISIAJ ci Dulkiewicz, Schetyna, Kaczynski, Tusk . . . i im podobnii prosperujący FOLKSDOJCZE w ówczesnej II RP czyli ANTY-polskie „elity polityczne” wspierani przez ZAGRANICZNE masońskie rządzące w Gdańsku i całej II RP zdegenerowanej przez zydo-fila Piłsudskiego !

  DZIWNE, że po 80 latach dosłownie NIKT z przemawiających w 2019r anty-polskich FOLKSDOJCZY na czele z dudą(ten co nazywa Polskę „Polin”) dosłownie NIKT nie przypomniał, że II RP dnia 1 września 1939r FAKTYCZNIE została zaatakowana NAJPIERW od WNĘTRZA przez gangi ANTY-polskich FOLKSDOJCZY zwłaszacza tych pro-niemieckich prosperujących w całej II RP pod różnymi szyldami „organizacji samorzadowych” identycznie jak teraz ci FOLKSDOJCZE z anty-polskich gangów RAŚ czy PiS-PO-PSL-SLD . . . itp.

  1 września 1939r jeszcze NIE było niemieckiego Wehrmachtu w Gdańsku, jeszcze NIE dojechali, lecz przebrani FOLKSDOJCZE zamieszkali w II RP, którzy zostali wyposażeni w mundury i broń niemieckiego Wehrmachtu, NSDAP oraz SS napadli Polaków od WNĘTRZA !

  To właśnie ci FOLKSDOJCZE zamieszkali w ówczesnej Polsce jako PIERWSI zaatakowali Gdańsk od WNĘTRZA, a w tym Polską Pocztę w Gdańsku i polski przyczółek na Westerplatte.

  Czy wy MATOŁY zamieszkali w obecnej wykołowanej III RP dalej tego NIE wiecie, że Polska 1 września 1939r została zaatakowana z POWIETRZE co było SYGNAŁEM do zaatakowania Polski od ŚRODKA przez zamieszkałych FOLKSDOJCZY oddanych interesom ZAGRANICY, a regularny niemiecki Wehrmacht DOPIERO dotarł do Gdańska 4 września 1939r !!!

  To właśnie ci FOLKSDOJCZE zamieszkali, TOLEROWANI w II RP (jak obecnie gangi typu RAŚ – Ruch Autonomii Śląska, czy PO lub PiS) przebrani w niemieckie mundury właśnie szturmowali i wysadzili bronioną Polską Pocztę w Gdańsku i przyczółek Westerplatte.

  To właśnie ci FOLKSDOJCZE zamieszkali w II RP wspierani z zagranicy ROZTRZELALI polskich pracowników Polskiej poczty w Gdańsku i jako PIERWSI szturmowali Polską Państwowość od WNĘTRZA czyli od ŚRODKA Polski, czyli jak to od 1989r do DZISIAJ ich naśladują anty-polskie ZALEGALIZOWANE gangi typu RAŚ czy PO schetyny, czyli aktywiści FOLKSDOJCZE „okrągłostołowcy” zatrudnieni w MSZ . . . o ZGROZO jako „ambasadorowie” III RP zawsze BEZKARNI, NIE rozliczani za oczywiste ZDRADY, spiskujący na bezwględną SZKODĘ polskich przeciętnych obywateli !!!

  Kto nas napadł w 1939?

 17. Niemcy ZAMORDOWALI w 1939r 18 tyś Polaków w Piaśnicy ! said

  Żaden „notabli” okrągłostołowej III RP jeszcze NIGDY nie odwiedzil lasu w Piaśnicy, wojewódzctwo Gdańskie, gdzie od października 1939r do kwietnia 1940r NIEMCY beztialsko realizowali „Akcję Inteligencja” (po niemiecku Intelligenzaktion).

  Ta NIEMIECKA „Akcja Inteligencja” na Pomorzu gdańskim to akt ludobójstwa w woj. Gdanskim i na Pomorzu skierowany przeciwko polskiej elicie, głównie inteligencji w trakcie której zaplanowano i METODYCZNE zrealizowanie ROZTRZELANIE około 50 tys. nauczycieli, księży, przedstawicieli ziemiaństwa, wolnych zawodów, działaczy społecznych i politycznych oraz emerytowanych wojskowych.

  Niemcy na pewno ZAMORDOWALI w tej swojej ludobujczej „Akcji Inteligencja” w lasach Piaśnicy co najmniej 18 tysiecy Polaków – inteligencji, a wtym też nieomal wszystkich POLSKICH działacze politycznych i społecznych, czyli tyle SAMO co w Katyniu zamordowało ŻYDOSKIE NKWD.

  Egzekucje na polskiej inteligencji wykonywano w lasch Piaśnicy od września 1939 do kwietnia 1940 roku, co jest od 1989r CELOWO przemilczane przez „elity” III RP, które NIE chcą wspominać o martyrologii Polaków, o której NALEŻY zapomnieć, gdyż ona burzy mity jakoby o „jedynej” martyrologi jaką jest jakoby żydowska.

  Kolejnych 50 tys. Polaków w woj. Gdańskiego NIEMCY i FOLKSDOJCZE od września 1939r do kwietnia 1940r WYŁAPYWALI i deportowali Polaków-inteligencję do zorganizowanych na prędce obozów koncentracyjnych, jak Stutthof (KL) gdzie przeżyło tylko znikomy procent.

  Potocznie przeciętni ludzie w woj. Gdańskim ludobujtwo na polskiej inteligencji z Pomorzu od pażdziernika 1939 do kwietnia 1940r nazywają „Katyniem Pomorza” KTÓRE jest celowo PRZEMILCZANE po 1989r przez „elitę” rządzącą, czyli żydów solidaruchów i żydowski obecnie rządzący KOR pod szyldami anty-polskich gangów PiS i PO.

  Gdyby w lasach Piaśnicy zgineli żydzi to DOSŁOWNIE, każde dziecko na Świecie by było zmuszane do zapamiętywania tej okolicy, a żydzi z Izraela by odbywali wieczne marsze „żywych” na których by Duda z Kaczynskim oraz Morawieckim by się czołgali w pokorze . . .

  Na żydoskim cenzurowanym networku „youtube” prawie NIE ma informacji o niemieckim LUDOBUJSTWIE na polskiej inteligencji z Pomorza Gdańskiego dokonanej w lasach Piaśnicy, gdzie NIEMCY z pełną premedytacją i wyrachowaniem WYMODOWALI co najmniej 18 tysiecy POLSKIEJ inteligencji z Pomorza Gdańskiego.

  Anty-polskie suqinsyny z gangów PiS, Po czy PSL lub SLD po 1989r CELOWO przemilczają ZAGŁADĘ polskiej inteligencji w której PRZYGOTOWANIU i zrealizowaniu brali udział lokalni FOLKSDOJCZE, a teraz to ludobujstwo PRZEMILCZAJĄ wnukowie Werhmachtu:

  „W lasach Piaśnicy 1/5 – zapomniane ludobójstwo” :

 18. "W lasach Piaśnicy 1/5 – zapomniane ludobójstwo” : said

 19. Anucha said

  Krematoria

  W nowoczesnych piecach , ciało spala się od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

  żydowska hagada o Oświęcimiu.

  10 pieców x 1 ciało na h. = 10 ciał/h
  10c/h x 24h. = 240 ciał/doba
  240c/d x 365 dni = 87600 ciał/rok
  Dalej już nie trzeba przeliczać.

  A teraz współczesna hagada

  To tylko kwestia czasu , kiedy Dulkiewicz powie:
  „1 września 39’ naziści wkroczyli do polin w celu ratowania żydów , których mordowali polscy faszyści”

 20. Adrem said

  Kolejna próbująca coś ugrać na całowaniu ży….ch dup.

 21. Szarak said

  Ad. 5. Pomyślałam dokładnie to samo. Jednak coś mi nie grało. Pamiętałam, że z wykształcenia jest prawnikiem…
  A tu jest szersze światło na jej drogę partyjną od dzieciństwa:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandra_Dulkiewicz#Życiorys

  +nota biograficzna na stronie prywatnej – pkt 2 w przypisach poniżej.

  Wynika stąd m.in., że mocne struktury buduje się od zarania, w środowisku
  takich m.in. osób, jak Aleksander Hall, czy bracia Adamowicz…
  Tylko dlaczego wykształcona kandydatka na prezydenta (liznęła również studiów w Salzburgu) nie chciała uczestniczyć w prezentacyjnych rozmowach przedwyborczych z Grzegorzem Braunem?

 22. Dulkiewicz to FOLKSDOJCZ nr 1 w Gdansku ??? said

  Jak to się stało, że taki FOLKSDOJCZ jak a. dulkiewicz zostało prezydentem Gdańska ?

  Czy ci wykołowani EMERYCI w Gdańsku, którzy za tym głosowali kompletnie ZGŁUPIELI ?

  A może te „specjalne wybory” prezydenta miasta pod patronatem bandytów z gangu PO i PiS mające tysiące swoich FOLKSDOJCZY oraz żydowska V Kolumnę, tak jak to było na całym Pomorzu i II RP w 1939r ???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: