Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Crestone o W propagującej LGBT reklamie g…
  Sudbina Srba o W propagującej LGBT reklamie g…
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  maksj o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Krzysztof M o W propagującej LGBT reklamie g…
  maksj o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  WI42 o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Marucha o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Trump ma Polskę w d****! Warto byłoby sobie to uświadomić!

Posted by Marucha w dniu 2019-09-01 (Niedziela)

Jeśli ktoś sobie tego już dawno nie uświadomił, to jest zwykłym imbecylem – admin]

Wierzącym w huragany…

«Sądzę, że wiele wypracujemy podczas zbliżającego się weekendu».

Opinię tego rodzaju wypowiedział Donald Trump, zwracając się do Emmanuela Macrona, jeszcze zanim rozpoczął się obiad roboczy podczas szczytu G7 we francuskim Biarritz.

Prezydent USA dodał ponadto:

«Mnie i Macrona wiele łączy – jesteśmy przyjaciółmi od dawna; pamiętam kolację na wieży Eiffel, która stała się dobrym początkiem (wszystkiego)» – referowała trumpowe wynurzenia (24 sierpnia 2019) włoska agencja prasowa ANSA.

>http://www.ansa.it/sito/notizie/topnews/2019/08/24/g7-trump-a-macron-otterremo-molto_b1874856-2e65-4725-b3c6-5f5fc222b65d.html

26 sierpnia zaś, w ostatnim dniu G7 miała miejsce bezprecedensowa konferencja prasowa – podczas której w roli pana domu wystapiły 2 osoby: Emmanuel Macron i Donald Trump.

Prezydent amerykański podziękował swemu odpowiednikowi francuskiemu za «sukces», jakim stał się wg. niego szczyt G7 oraz za «niesamowitą pracę, wykonaną» przez Macrona w trakcie obrad.

Podczas wspólnej konferencji prasowej, Trump mówił o «wspólnocie wizji» z Macronem. Stwierdził, że plotki o napięciach istniejących pomiędzy nim i Francuzem są wyłącznie «fake news’ami».

Również Macron powiedział, że przed rozpoczęciem się szczytu «było zdenerwowanie, napięcia i kolizyjność, ale podczas obrad panowało nastawienie pozytywne i nasze rozmowy były owocne».

Mówiąc o «wielkim sukcesie G7», Trump dodał, że razem z Macronem «mogliby mówić przez następną godzinę».

Prezydent Francji pochwalił się, stwierdzając: «Sądzę, że zawarliśmy świetne porozumienie, jak chodzi o web tax» – eliminujace «sytucje niewłaściwe oraz nieuczciwą konkurencję».

Także w sprawie ceł na wina francuskie, obydwie strony doszły do porozumienia.

Jak chodzi o stosowność uczestnictwa Rosji w obradach kolejnego szczytu – który odbędzie się w USA – Trump, popierany przez Macrona, powiedział:

«To, co robię, robię dlatego, że uważam to za właściwe, a nie dla osobistego interesu politycznego. Uważam, że Rosja powinna wrócić w skład szczytu. Decyzję (o eliminacji Rosji) powziął Barack Obama, ponieważ Putin w Syrii i na Ukrainie okazał się inteligentniejszy od niego».

Donald stwierdził, iż chętnie wyśle prezydentowi Rosji zaproszenie na obrady G8, po czym dodał: «To człowiek dumny, więc nie wiem czy je zaakceptuje».

>https://www.agi.it/estero/g7_biarritz_trump_macron_iran-6084903/news/2019-08-26/
>http://www.rainews.it/dl/rainews/articoli/G7-vertice-Biarritz-Trump-a-Macron-summit-di-successo-4348cdd1-bccc-41cb-b7e5-900883e073cc.html

27 sierpnia 2019, wczesnym rankiem, Donald Trump umieścił na Twitter’ze – kuriozalny z jednej strony i wiele mówiący z drugiej – wpis o następującej treści:

«Starting to look good for the highly respected Prime Minister of the Italian Republic, Giuseppe Conte. Represented Italy powerfully at the G-7. Loves his Country greatly & works well with the USA. A very talented man who will hopefully remain Prime Minister!»

«Sprawy obierają dobry obrót dla wielce poważanego premiera Republiki Włoskiej, Giuseppe Conte. Mocno reprezentował Włochy na G-7. Bardzo kocha swój kraj i dobrze współpracuje z USA. Bardzo utalentowany człowiek, który, mam nadzieję, pozostanie premierem!»

>https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1166358721875894272
>https://www.adnkronos.com/fatti/esteri/2019/08/27/trump-twitta-per-conte-sbaglia-nome-giuseppi_xeT2FZZR0kC6lmQlvdOX6K.html

Przypomnijmy kontekst polityczny wypowiedzi Donalda:

Otóż we Włoszech co tylko upadł rząd koalicji z udziałem Ruchu 5 Gwiazd i Ligi – kierowany przez Giuseppe Conte.

Od owego momentu, neo-lewacki Ruch 5 Gwiazd – wykłócając się o stanowiska – dogaduje się lewacką Partią Demokratyczną w sprawie utworzenia nowej rady ministrów. Co ciekawe, i tym razem premierem ma stać się ten sam Giuseppe Conte (proponowany przez Ruch 5 Gwiazd) – jak się okazuje, dobry na każdą „pogodę”.

Większość Włochów (z oburzeniem) odbiera tweet Trumpa jako ingerencję w wewnętrzne sprawy włoskie, dziwiąc się jednocześnie, że Donald kibicuje lewakom, zamiast stanąć po stronie Matteo Salvini’ego, który zresztą był w USA z udaną wizytą kilka miesięcy wcześniej.

Po dwóch dniach, kwestię wyjaśnia Edward Luttwak, urodzony w Rumunii, naturalizowany w USA Żyd – politolog i ekonomista.

W wywiadzie dla gazety Quotidiano Nazionale, Luttwak stwierdza, iż «to Macron w asyście Merkel i innych pro europeistów poprosił Trumpa, by ten zrobił wszystko, co w jego mocy, by w Rzymie powstał rząd pro-unijny i tym samym uniemożliwiony został powrót do władzy Matteo Salvini’ego».

We francuskim Biarritz – mówi Luttwak – Macron «pogodził się całkowicie z Trumpem; wyeliminował wszystkie potencjalne pułapki, jakie mogły czekać na prezydenta USA».

Co więcej, «prezydent Francji spełnił także wszystkie prośby prezydenta USA, w szczególności te dotyczące Iranu. Wizyta irańskiego ministra spraw zagranicznych – Zarif’a nie była bynajmniej improwizacją Irańczyków, ale wynikiem pośrednictwa Macrona, osiągniętym w zgodzie z administracją amerykańską, po to by nawiązać dialog z Teheranem».

Macron, występując w roli mediatora, dostosował się również do życzeń Niemców – sprzeciwiających się sankcjom w stosunku do Iranu – doceniających ich owocne relacje handlowe z tym krajem.

Bardzo interesująca jest także następna uwaga Luttwaka.

Żyd stwierdza, że Matteo Salvini, będąc z wizytą w czerwcu, w Waszyngtonie, «popełnił błąd, polegający na tym, iż po serii pozytywnych spotkań, przede wszystkim z sekretarzem stanu Pompeo, nie otworzył swego uprzywilejowanego kanału w kontaktach z administracją amerykańską, tj. nie wybrał sobie w Waszyngtonie osoby reprezentującej go tam».

Edward Luttwak wyjaśnił także, iż tenże niezrealizowany przez Salvini’ego «kanał prywatny, powinien był dostarczyć koneksji wykraczających poza relacje dyplomatyczne».

Dodał ponadto: «Salvini nie postarał się o stworzenie go, co jest w jego stylu; nie sądzę, że przyjmuje rady».

>https://www.adnkronos.com/fatti/politica/2019/08/30/luttwak-macron-chiesto-trump-appoggiare-conte_DPNnAJs9Ih2HtxxbzvC3YJ.html
>http://www.ilgiornale.it/news/politica/quelle-pressioni-macron-dietro-lendorsement-trump-conte-1745454.html
>https://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Luttwak
>https://it.wikipedia.org/wiki/Edward_Luttwak

Przebieg szczytu G7 w Biarritz, trumpowskie oświadczenia z głębi serca oraz tweet zagrzewający do boju wielce ucieszonych nim włoskich lewaków, dają wiele do myślenia jak chodzi o sprawy polskie, tj. trumpowe olanie wizyty w Polsce oraz stwierdzenie, że «reparacje wojenne są sprawą pomiędzy Polską i Niemcami» (chociaż USA aktywnie orędują w sprawie ograbienia Polski przez Żydów).

Niezwykle dobre stosunki Trumpa z Emmanuelem Macronem – przyjacielem Angeli Merkel – mają swoją cenę.

Podczas gdy wszyscy inni przyjmują stanowiska do skrajności pragmatyczne, polaczkowie pozwalają, by szczuć nimi na prawo i na lewo – sprzedajni i zafascynowani kłamcami bez skrupułów.

Robią sobie wrogów z Irańczyków (kiedy Trump przygotowuje się do rozejmu z nimi) oraz z Rosjan (podczas gdy Trump nawołuje do pojednania z Rosją, wychwala pod niebiosa Putina, którego ma zamiar zaprosić na szczyt G8 w Miami; swych gości, razem z Putinem, prezydent USA planuje ulokować we własnej rezydencji).

Skończą jak «Czciciel potęgi» Elizy Orzeszkowej…

Kto nie zna, niech sobie przeczyta:
>https://pl.wikisource.org/wiki/Czciciel_Pot%C4%99gi

*                        *                         *

Z życia Donalda Trumpa:
>https://ram.neon24.pl/post/143642,trump-i-jego-zydowski-homo-fixer-roy-cohn

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl

A w ogóle to wszystko nieprawda, to szczucie ruskich trolli na szlachetne USA  i jeszcze szlachetniejszą jego administrację z POTUS-em na czele i gromadą Żydów naokoło.
Admin

Komentarzy 46 do “Trump ma Polskę w d****! Warto byłoby sobie to uświadomić!”

 1. Trump chyba się przygotowuje do układania się z Rosją… I Polska służy mu tylko jako narzędzie w tym procesie.

 2. Abc said

  Przecież anglosasi od lat mają naszą część Europy w kiszce – i będą mieli nadal. Z nimi trzeba postępować tak jak zrobiły to np. Chiny.

 3. Mietas said

  Trump z Rosją by się ułożył już Kiedy został prezydentem,ale jak wiadomo jego otoczenia go przytłoczylo, teraz kiedy sytuacja personalna jest dość czytelna Trump może podjąć inicjatywy w tym kierunku,on wie dobrze że bez Rosji nic na tym świecie nie może się udać, tym bardziej że siła militarna Rosji jest nie do pokonania, jak myślicie o czym Trump z Putinem tak w cztery oczy godzinami dyskutują? Jestem pewny że o cenach ropy, bo ceny tego surowca to podstawa każdego biznesu,jak wam się wydaję gdyby w tej chwili Iran produkował ropę na rynki światowe na maksa,do tego produkcja Wenezueli i mamy cenę za baryłkę po 30 dol,a na WTI po 20 dol,WTI to cena ropy z łupków, była to katastrofa dla koncernów z USA,ktore już w tej chwili mają gigantyczne długi, oczywiście ucierpiał by też budżet Rosji.

 4. abcdef said

  Te obszczymurki POPISowskie coraz bardziej wyglądają na V kolumnę, której zadaniem jest doprowadzenie do rozkładu Polski i jej kolejnego rozbioru.

  Trudno sobie inaczej wytłumaczyć ewidentną nieudolność tych typków w sprawach międzynarodowych, a jednocześnie skuteczność w grabieniu nas podatkami i zadłużaniu państwa.

  Chyba nikt myślący nie sądzi, że sprawa Just 447 zdechnie — nie po to ją żydzi zaczynali, aby z niej zrezygnować. Zostanie „załatwiona” po wyborach, a następnie antypolskie rozróby typu Gdańsk ruszą pełną parą, wspomagane przez RAŚ i ukraińskie brednie o „starożytnych” ziemiach ukraińskich.

  Nie jestem Terezjaszem i chciałbym się mylić. Nie wygląda to wszystko zbyt dobrze.

 5. Grzechonauta said

  Tych H..i NAROD POLSKI musi USUNAC
  Jesli chce istniec.Miloscia Sila na hama.Nie nie Ale madroscia elokwencja bezwzglednoscia bez kompromisow Bo I zkim mamy isc na kompromis Z zdrajcami szubrawcami.Ktorzy nas zadluzaja u zachodnich (banksterow=zbrodniarzy).Musimy naszej tak zwanej wadzy wyslac ULTIMATUM my albo elity zachodu ktorym im sluzycie.Jesli tak to wynocha w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM .Jesli NAROD to obnizyc podatki Banki maja byc upanstwowione tak samo I Firmy Nic co jest istotne dla Panstwa nie moze byc w rekach (obcej finansjery).Czy sie tak stanie ? Wielki znak zapytania.?Zobaczymy.

 6. JA nie rozumiem czemu wszyscy mają pretensje, że Trump nie przyjedzie do Żydów rządzących Polska? To przecież dobrze, że nie przyjedzie. Pi co ten krzyk na Trumpa?

 7. Marek said

  Pan Gajowy się doigra gadaniem na Trumpa.
  Kafel w końcu nie wytrzyma i w zapomnieniu zj.. Gajowego jak boorą sookę, czy innego Nicka.

 8. Rokitnik said

  To nie jest tak jak piszecie !
  Przywodce Kraju ( kazdego) w obliczu narodowej tragedii ODWOLUJE wizyty, urlopy, wyjazdy biznesowo-dyplpmatyczne. Tak tez zrobil p.Trump….bo zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji wywolanej huraganem „Dorian”.
  W tej chwili sila wiatru dochodzi ponad 250 km na godzine. Towarzysza temu wielkie ulewy oraz fale do wysokosci 2 pietra. W Floryde na wysokosci polowy Stanu, huragan ma uderzyc we wtorek ( w tej chwili walcuje wyspy Bahamas ).
  ————————————————————————————————————–
  Prosze o modlitwe w intencji LUDZI ktorzy moga stracic nie tylko majatki ale i zycie. W tej sytuacji jest ” wasz Rokitnik „, co prawda obwarowany anty huraganowymi oknami, metalowymi zaslonami ale…(inni nie sa az tacy zapobiegliwi, bo to wszystko slono kosztuje)…ale finalnie i tak, NIE przewidzisz wszystkich katastrofaslnych sytuacji..!!!??? Wiec – nie wygadujcie glupot o odwolannej wizycie Donalda wiekszego w Polin / bo nie do POLAKOW un mial przyjechac !
  ======================
  Jak znam zycie, wywala nam prad i internet, bo TU wszystko jest p r o w i z o r k a. Stad moze nie predko wejde na TE Forum.
  Krzysztof P

 9. Dziadzius said

  Jest w tym tytule ze *Trump ma Polske w pupi* wiele prawdy ale i tez trzebe dodac ze to nie tylko Trump ale CALA Ameryka od zarania miala Polske w pupie.
  My Polacy mamy ta smiertelna chorobe zludy ze jestesmy jakims waznym krajem jakims mocarstwem – to zabilo nas w 1939 roku i zabilo nas w Powstaniu 1944 i zabija nas w dzien dzisiejszy pod iwrejskim rzadem. Ta zluda daje nam jakas iluzje ze polityka swiatowa polega na sprawiedliwosci i prawie — nie polityka swiatowa polega na wyzyzsku i oszustwie i my nie umiemy w ta gre grac!!!!
  Utworzenie KU KLUX KLAN w Ameryce nie bylo tylko przeciw murzynom ale bylo PRZECIW POLAKOM szczegolnie w Stanie Wirginia.
  W niektorych czesciach Ameryki placono murzynom wiecej niz Polakom czy Irlandczykom za ta sama prace jak w rzezniach w Chicago czy Detroit czy nawet w kopalniach w Pensylwanii i Wirginii.
  Tylko nasza propaganda o Pulawskim i Kosciuszce zadymia ta nienawisc. Ameryka powstala z emigracji anglikow i niemcow , i tylko o glos czy dwa oficyjalny jezyk Ameryki nie byl NIEMIECKI – a tradycyjnie najwieksi rasisi na swiecie to anglicy [ z wlasnego doswiadczenia] i niemcy juz kilka stopni nizej.

 10. RomanK said

  Modlimy sie za wszystkich na drodze huraganu…niech Milosierny BOG ma was wszystkich w swojej Opiece. Z tego co wiem…ludzie ktorzy przezyli wiele huraganow..powiadaja, ze takiego potwora jeszcze nie widzieli… ale….
  jak pan sam widzi najwiekszym postrachem dla polskich katolikow tradycyjnych jest …TRump:-))))) CO dziwnie coreluje ze stanowiskami takich neoconskich srodowisk jak i wszystkie ich illuminackie think tanki, osrodki dezinformacji zydokomunistycznego globa;izmu i media udajace niezalezne – jak CNN,. NBC. CBS i pomniejszy poslad….

  ——
  Trump, mimo huraganu, i tak jest łajdakiem.
  Admin

 11. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  AKTUALNA ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!

 12. Rubik said

  takiego potwora jeszcze nie widzieli to niech spytają w Korei Iraku Syrii Azji Ameryce Afryce bo oni widzieli swołocz amerykańsko-ubecką mordującą kobiety i dzieci.

 13. jasiek z toronto said

  Re: RomanK

  Od zawsze Bog ma w Swojej Opiece tych, ktorzy Jemu sluza i sluzyli, ale nigdy tych, ktorzy zyli i zyja dla samych siebie…, a tych jest baaaardzo sluszna wiekszosc…

  Jak trwoga, to do Boga…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Alina said

  Niektórzy wpadają w ataki dewocji a Trump tak się przejął huraganem, że w sobotę grał w golfa a w niedzielę imprezował. Nie wygłupiajcie się ludzie.

 15. jasiek z toronto said

  Re: 14 Alina…

  Nie przylecial do Polski??? A po co???
  Program zydowski nie przewidzial (zaaprobowal) takiego „wystepu”…

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Maverick said

  Odwiedziła mnie rodzinka z Polski, więc zabrałem ich do Kalifornii pokazać miejsca gdzie mieszkałem i przebywałem. Co prawda 1993 opuściłem Kalifornię i mimo że często odwiedzałem potem nie zdawałem sobie sprawy jak rozkład Kalifornii przyśpieszył. Po drodze do San Diego spotkałem starego przyjaciela który przyleciał razem z naszą grupą. Spotkaliśmy się w Kasynie Pechanga w Temeculi. W skrócie opowiedzieliśmy sobie o starych znajomych co z nami przybyli. Trwa inwazja Latynosów, których nie idzie wykurzyć i powoli przejmują wszystko co kiedyś zabrali im Amerykanie. Cenny nieruchomości poszły w górę. Zaczęliśmy od San Diego ZOO, pokazałem im słup obok autostrady 8 na którym roztrzaskał nas wielki piłkarz Kaziu Deyna. Potem Sea World i Ocen Beach, plaża jednak była zapełniona sporą ilością bezdomnych, inni spali w kamperach a za łazienkę mieli prysznic do omywania się z soli po wyjściu z morza.
  Jeden były żołnierz kupił starą karetkę pogotowia z demobilu i przerobił na camper. Reprezentował całkiem przyzwoicie. Pogadałem z nim i chętnie się dzielił jak z innymi jak to przerobił na tanie mieszkanie. Potem niby najlepsza plaża w Mission Bay też z homlessami. W drodze do Orange County kiedyś najbogatszego powiatu w USA gdzie mieszkaliśmy , zatrzymujemy się w Laguna Beach, Corona Del Mar, i Newport Beach. Tutaj względnie normalnie jak kiedyś było jedynie na stacjach benzynowych obsługa meksykańska w restauracjach też. Biali których nie stać na mieszkanie mieszkają w parkach i wzdłuż rzeki Santa Ana. Białych coraz mniej. Gdy jedziemy Pacific Coast Highway poprzez Long Beach w stronę kiedyś popularnej Venice Beach bezdomnych przybywa. Są ich tysiące. Planowaliśmy dalszą drogę scenicznym PCH czyli Pacific Coast Highwayem ale postanowiliśmy zakończyć tą wyprawę w Hollywood. Na mojej rodzince widoczki wiosek z namiotów, kartonowych pudełek robiły wrażenie. Wózki sklepowe z dobytkiem całego życia to normalka. Każdy cień pod mostem był zarezerwowany bo tam trochę chłodniej. 10 latek Tymek nie krył zdziwienia i komentował to jaki tutaj syf, brud i ubóstwo, a w szkole i w telewizji ciągle nam wmawiają jaka to USA jest wielka potęga stwierdził. Dla udokumentowania strzelał fotki. Gdy powiem to w szkole nie uwierzą stwierdził.

 17. Maverick said

  Aby to uzmysłowić niektórym załączam parę linków.
  Bo Polactwo lubi czcić rocznice przelewu polskiej krwi jakby oddawali hołd kabale i lucyferowi.

  Teraz znowu wmawiają Polakom potrzebę nastawiania łba za kabałe budują im muzea, dbają o ich cmentarze gdy oni nas okradają, pomawiają i oskarżają.

  Trump ze swoją retorryką Ameryka Pierwsza jawnie kpi z nich. Gdy przy każdej okazji dba o interes hucpy.

 18. Rafal Cz. said

  Brak slow.

 19. jasiek z toronto said

  Re: 17 Maverick

  „American dream” (sen o Ameryce), you have to sleep to believed (musisz dobrze zasnac, by w ten sen uwierzyc..)..

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. Bili de kid said

  Dla tych co wierzą w huragany, interaktywna mapka (powiększając pokazuje się coraz więcej detali w tym samolotów) ruchu lotniczego jaki obecnie się odbywa: https://www.flightradar24.com/39.52,-38.43/3

 21. MatkaPolka said

  A dlaczego gojom ma być dobrze – to podstawowa filozofia Żyda. Niech goje zdychają, aby nam było dobrze. Lepiej wydawać na zbrojenia i kolejne wojny i zyski żydowskie niż rozwiązać problem bezdomnych w Ameryce.

  Niedługo Polska i cały świat tak będzie wyglądał jak bezdomni w Los Ageles (warto przypomnieć wywiad Geremka z H. Krall w Polityce z 1981 r – Dlaczego Polakom ma być dobrze? Ja Polaków nienawidzę)

  I Polska ma takich S O J U SZ N I K Ó W. Tak USA będą traktować Polaków jak swoich obywateli

  Ale wracając do głównego tematu artykułu – rocznica wybuchu II wś
  Uroczystości zgromadziły samych byłych sojuszników Hitlera – jakiś sabat czarownic.
  Nomen omen uroczystości na Placu Piłsudskiego – czyli placu „Klęski Wrześniowej”
  Kiedyś to był Plac Zwycięstwa.

  Ekipa Piłsudskiego – agenta Niemiec i Przyjaciela Hitlera doprowadziła do Klęski wrześniowej- (jednoznacznie mówi o tym Raport gen. Modelskiego dla gen. Sikorskiego)

  I niech wszyscy przestaną truć o „nożu w plecy” 17 Września – winę za Klęskę wrześniową ponosi ówczesny rząd Polski i generalicja „polska”, czyli niemiecka – która zdezerterowała

  1 września 1939 Polska mogła zdobyć Berlin, ale Masoneria nas zdradziła

 22. JOIGNAC said

  Witam. Panie Marucha, różne mądre głowy trudzą się wytłumaczyć nam, „ciemnej masie” jaki był prawdziwy powód nagłej rezygnacji prezia Trumpa z uczczenia Polskiej hekatomby 1.09.1939. Powód jest banalnie prosty, to nie żaden tam huragan, ale nacisk wiadomego lobby. Gdyby DT był u nas, to siłą rzeczy mówili by o tym we wszystkich (no, prawie wszystkich) przekaziorach świata. No i jak by się to miało do martyrologii eskimosów? Przecież oni są jedynymi ofiarami, innych być nie może. Ktoś nacisnął przycisk i pojawił się „Dorian”…

 23. NyndrO said

  Rynce i nogi opadają. Ludzie! Tam jest masakra! Ten cały dorian to raczej nie żartuje. Mam gdzieś, czy Trump lubi Polskę, mam gdzieś Morawieckiego i pezydent Diuda, ale obowiązkiem Trumpa, i to zasranym jest tam być. Ja nie wiem, jak można zgłupieć przez trzy dni.

 24. Troll Polonii said

  22
  NyndrO
  Niech Nyndro sobie przypomni jak sie Trump nasmiewal z huraganu i jego ofiar na Puerto Rico!!!!
  A potem polecial tam i rozdawal …papier toaletowy w ramach pomocy!!
  Co innego huragan a co innego Trump i jego lubuzeria!

  Obama tez nie przylecial kiedys do Polski bo sie wystraszyl …wulkanu na Islandii.

 25. PIŁSUDSKI A OLIWER CROMWELL

  Francuzi mieli BAT na Niemcy: w postaci Polskiej Szwajcarii górnośląskiej na kapitale francuskim I przeniesieniu Zbrojeniówki SKODY na Kielecczyznę. Europę Francuską zniszczył jednak Rotszyld atakiem Czechów w mundurach FRANCUSKICH na Cieszyn, co było jednym z powodów Nienawiści Piłsudskiego do Rotszylda. Po tym Polska znalazła się w sytuacji Anglii wobec sojuszu hiszpańsko-polskiego.
  O ile Cromwell KAPITULACJĄ przed rabinami-jezuitami zniszczył Polskę Powstaniem Chmielnickiego to Piłsudski przed Rotszyldami nie skapitulował. Znalazł na poły Błazeńskie wyjście spod zagrożenia niemieckiego Protektoratem nad AMERYKĄ zaszachowaną granicą niemiecko-żydowską na Missisipi, której WARUNKIEM było przystąpienie Polski do Paktu Antykominternowskiego. Dlatego Stanisław Michalkiewicz mówi: TO NIE ANGLOA I FRANCJA WYSTĄPIŁY W 1939 W OBRONIE POLSKI, ALE TO POLSKA WYSTĄPIŁA W OBRONIE FRANCJI, ANGLII, ROSJI I USA.
  Francuzi, Anglicy i Amerykanie okazali się jednak Za Głupi na zrozumienie polskiej doktryny lotniczej, którą zrozumieli dopiero Murzyni Amerykańscy, tak jak Amerykanie Za Głupi na zrozumienie angielskiej doktryny marynistycznej, za co zapłacili Klęską na Wschodnim Wybrzeżu w 1942. Utratę 700 okrętów i statków mogli sobie jednak powetować dzięki Puczowi Faszystowskiemu, który napełnił amerykańskie skarbce złotem żydowskim, za które zakupili okręty i stali w Ameryce Łacińskiej, często z Załogami, ale po klęsce US AF i FAF-u z II Flotą Luftwaffe i Regia Aeronautica w r. 1943 pozostała tylko Kapitulacja Cromwella przed Juden SS Himmlera, w którym to GNOJU nie dali się im utopić Murzyni Amerykańscy polską doktryną lotniczą.
  Łowczy Siedmiogrodu zeznał w Norymberdze, że NIEMCY PRZEGRAŁY WOJNĘ Z POWODU BRAKU LOTNIKÓW. Szkolenie lotnika było drogie i trwało 2 lata, natomiast Polska Doktryna Lotnicza SKRACAŁA Szkolenie do 6 miesięcy i dawała przy tym Wielkie Profity, dzięki czemu Amerykanie i Sowieci mieli NADMIAR lotników. Udział w tym miał mój dziadek, który zakupił WICHRA, którego chciał kupić Łowczy Siedmiogrodu na podstawie Rumuńsko-Polskiej Konwencji Zbrojeniowej, który był produkowany w masce amerykańskiej jako DAKOTA w dziesiątkach tysięcy sztuk w USA i ZSRS.
  Łowczy Siedmiogrodu zapytany przez Amerykanów: kiedy zdał sobie sprawę, że wojna jest przegrana, odpowiedział, że gdy zobaczył w Berlinie wrak MUSTANGA. Na to samo pytanie odpowiedział Anglikom, że gdy zobaczył w Berlinie wrak MOSKITA. – Tak Mustang jak Moskit były Polską Doktryną Lotniczą.

 26. NyndrO said

  To niech teraz naśmiewa się z ofiar doriana. To zupełnie nieistotne. Ja np. naśmiewam się z niego, kiedy w czasie przemówień przyjmuje formę glonojada. Taka między nami różnica.Ale to NIEISTOTNE. Jego zasranym obowiązkiem jest tam być. Wy na serio tego nie ogarniacie?To jest prezydent usa, czym kolwiek bu ono nie było. I to nie ma nic wspólnego z Panem prezydentem Putinem.

 27. Ad. 20

  Masoneria nie zdradza. Masoneria zawsze jest sobą. To tylko my łapiemy się na gładkie słówka, które po analizie znaczą co innego, niż się to powierzchownie wydawało.

 28. Plausi said

  Nie tylko Trump

  ma nas w d…e.

  Nie bardzo rozumiemy, po co autor z takim zacięciem tłumaczy nam te wszystkie duperele, które odwracają uwagę od rzeczy istotnych, ale nie tylko Trump, ten błazen wystawiony na prezydenta USA, tu wspomnienie, co było po tym ja błazna wystawiono na prezydenta Polski, to wiemy, a więc nie tylko Trump ale tzw. „sojusznicy”

  https://marucha.wordpress.com/2019/08/31/w-warszawie-wesela-nie-bedzie/#comment-852553

  a propos sojuszników to obowiązuje zasada

  https://marucha.wordpress.com/2019/09/01/kabaret-timmermans-odznaczony-medalem-przyjaciela-polski/#comment-852580

  Warszawa uczciła 80. rocznicę na swój sposób

  https://marucha.wordpress.com/2019/09/01/fekalia/#comment-852583

  Załączamy jedynie linki do tekstów, kótre ten tamat już wcześniej omówiły.

 29. Marucha said

  Trump ma Polskę w dupie. Interesuje go ona wyłącznie w roli trzeciorzędnego pachołka, który ponadto sam płaci za to, że jaśniepan gwałci mu żonę.
  I ta prawda obowiązuje bez względu na huragan, grę w golfa czy nagły atak sraczki.

 30. Anucha said

  Fidel Castro i Hugo Chavez to byli mężowie stanu.
  A ich wielogodzinne przemówienia na forum ONZ – to plaster na rany zadane przez hegemona i światowe żydostwo.
  Tramp , pasażer lolitaexpres jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku.
  A histeria w żydowskich mediach , po jego elekcji , dla uwiarygodnienia zbawcy świata, tylko potwierdza,
  komu służy.

 31. Anucha said

  Ad:17

  Maverick.
  Urban przewidział już dawno do czego doprowadzą jego ziomale w usa
  Obiecał wysłać koce i śpiwory dla homlessów

 32. JOIGNAC said

  O i proszę, odezwali się…
  .https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rocznica-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-haaretz-komentuje-obchody-w-warszawie/s2mjt48

 33. NyndrO said

  Przecież oczywiste, czym jest Trump. Ale ma tam być. I ma wygrać następne wybory. My się bawimy w przedszkole? % A i tak se wpadnie do „tego kraju”, bo to chyba pierwszy prezio usa, który bierze na poważnie wagę głosy Polonii. Czy tam biorą.

 34. NyndrO said

  * „czymkolwiek” , „głosów”

 35. Boydar said

  „… i to nie ma nic wspólnego z Panem prezydentem Putinem …” – Pan Nyndr0

  Ale Dorian może mieć … 🙂

 36. NyndrO said

  A nie,to na pewno! Ten nieokiełznany, sowiecki kagiebiebista, który ma kyrew na swych obślizłych,komunistycznycznych, morderczych łapach ma specjalne ruskie machiny, które wysyłają takie specjalne fale. Na marginesie on nie żyje. Jest jeszcze pięciu sobowtórów ukrywających się za piecem u lubawiczów. Z resztą prawdziwy Putin był zakompleksionym banderowcem i spał z merkelową. I oczywiście był synem hitlera.

 37. NyndrO said

  * Zresztą „zresztą” . Muszę ponieść karę. Napiję się cydru lubelskiego z lodem.

 38. Ale dlaczego? said

  Jak gdzieś na świecie jest np. trzęsienie ziemi, to obywatele USA mają to w głębokiej rzyci.
  Znajoma opowiadała, jak jej córka opisywała że podczas wielkiego trzęsienia w Turcji informacje w gazetach w Chicago umieszczały o tym informacje gdzieś na kolejnych stronach. A na pierwszej było jakieś głośne morderstwo „w mieście”.
  A jak jakich huragan nadciąga nad stany, to wszyscy współczują, bo to hameryka.
  Współczuli Irakijczykom, Libijczykom, Syryjczykom, Jemeńczykom? A wy?
  W dupie mam USA.
  Współczuliście jak w Indiach zginęło ostatnio ponad tysiąc osób???
  Polak to jednak głupi totalnie. Dlatego nas tak wykorzystują na każdym kroku…

 39. Jeśli Trumpf nie rozumie, że Polska nie była protektoratem Francji i Anglii, ale Protektorem USA – bo Anglia do tego nie dorosła – to jest gamoniem. Gdy córka Hitlera Angela Merkel Zerwała ten protektorat rzucając mi w twarz NIE BĘDE JEŚĆ TWOICH FAKELIÓW, to Amerykanie musieli żreć fekalia hitlerowskie, które są BARDZO DROGIE.

 40. lewarek.pl said

  33. NyndrO
  Przecież huragan ma uderzyć we Florydę dopiero jutro! Na razie pustoszy Bahamy. Trump zdążyłby przylecieć do Polski i wrócić do USA, i w międzyczasie jeszcze zagrać w golfa.
  Odwołanie przez Trumpa wizyty w Polsce było demonstracją polityczną. Zapewne chciał pokazać polskim kundelkom, że brzydko się bawią traktując Putina jak jakiegoś gówniarza, mimo iż on sam doradzał im zbliżenie z Rosją. On sam w Warszawie nie miałby z kim gadać.

 41. Boydar said

  „… że brzydko się bawią traktując Putina jak jakiegoś gówniarza …”

  Zdecydowanie popieram opinię. Nawet jeśli sprawę uzgodniono trójstronnie i znacznie wcześniej. Bo to nie ci górze mają zrozumieć, oni wszystko co trzeba dawno rozumieją, tylko MY !

 42. Trolli tu tylu składa fekalia, że ciężko oddychać normalnemu człowiekowi nawet przez łącza, ale mniejsza z tym, bo ani nic nadzwyczajnego, ani nowego.

  A odnośnie artykułu – „Trump ma w dupie Polskę…”
  Na oględne oględziny wszystko wygląda niby cacy, ale…
  Trump nie ma dupy – to po pierwsze. To wystrugana przez unych marionetka, która ma tyle „do powiedzenia”, co jej animator.
  Polskę? A jakąż to Polskę anonimowiec ma na względzie? Obszar geograficzny z nazwą na mapie, będący resztówką Rzeczpospolitej wyrysowaną przez trzech pojebanych żydziaków w Jałcie? A może to obecne pseudo państwo pod żydowskim zarządem politycznym i ekonomicznym, rozgrabione do cna przez parchów przy współudziale tubylczych zdrajców?

  Człowieku, przyszedł bandzior do twojego domu, zakneblował ci usta, rzucił ci powrósło, a ty sam się nim związałeś zgodnie ze wskazówkami parchatego palucha, potem un wraz zez jiynnemi garbulcami, dokonawszy łuprzedno ychniego remanentu, przejęli sobie twoje dobra jako ychnią własną własność, następnie nasrali ci na dywan w stołowym pokoju i teraz rozdeptują te kosierne gówna roznosząc je wszędzie po twoich włościach. Na koniec końsolidacji wystawią cię owi parchuje na wycieraczkę i zasadzą ci sążnistego kopa prosto w dupę poprawiając sobie jeszcze samopoczucie strzałem pałą w twój zakuty a pusty w śroćku łeb.

 43. Marucha said

  Re 42:
  Chętnie się dowiem, ilu jest tych trolli i kto to zacz.

 44. Re 43:
  Upszejmnie donoszem, rze nie donoszem. 🙂

  Gwoli rozjaśnienia należy się Gajowemu doprecyzowanie, iż nie chodzi tylko o jeden artukuł. Ilu ich? Odpowiedź na to pytanie wydaje się nieistotną, bowiem nawet najmniejsza możliwa ilość takiego gadziego badziewia może napsuć sporo krwi. A kto uny zacz? Służę pomocą w postaci drobnej wskazówki na początek:

  https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/25/hasbara-w-polskim-internecie-definicja-metody-organizacja-wikipedia/

  P.S.
  Nie jestem specjalistą w polowaniu na trolle, nie mam też mocy ych usidlania, po prostu czuję swąd zgnilizny, jaką wydzielają.
  Nie mam też pretensyji do nikogo, kto ma inny węch niż ja. Tego tałatajstwa rzeczywiście można nie dostrzec. Ychnią mimikrę przekazują sobie podobno w neandertalskich genach.

 45. Troll Polonii said

  Fuszerka za 176.620.654,15 złotych! Odszkodowania za błędy przy budowie kolektorów „Czajki” być może nie uda się wyegzekwować | nczas.com

  https://nczas.com/2019/09/03/fuszerka-za-250-milionow-zlotych-odszkodowania-za-bledy-przy-budowie-kolektorow-czajki-byc-moze-nie-uda-sie-wyegzekwowac/

  Afera ściekowa w Warszawie była sygnalizowana już 10 lat temu! Inżynier Waś wskazuje nieprawidłowości i mówi wprost: „To był skok na kasę” | nczas.com

  https://nczas.com/2019/09/03/afera-sciekowa-w-warszawie-byla-sygnalizowana-juz-10-lat-temu-inzynier-was-wskazuje-nieprawidlowosci-i-mowi-wprost-to-byl-skok-na-kase/

 46. seler said

  nie tylko indywiduum Trump ma Polskę w odbycie… smutne to
  ale również inni, mieszkający nad Wisłą…

  poseł Robert Majka rezygnuje z kandydowania do polskojęzycznego knesejmu,
  a dlaczego ? – bo to Ostatni Mohikanin był, jest a może będzie…

  Opublikowany 3 wrz 2019
  Jerzy Zięba o Pośle Robercie Majce

  .https://www.youtube.com/watch?v=L5Zb1vdVDyU

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: