Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Większość Amerykanów uważa, że rząd ukrywa przed nimi wiedzę o UFO

Posted by Marucha w dniu 2019-09-12 (Czwartek)

Ostatnie badanie amerykańskiej opinii publicznej wykazało, że około dwie trzecie Amerykanów uważa, że rząd ukrywa przed społeczeństwem wiele istotnych faktów na temat UFO.

Wyniki nie powinny zaskakiwać, biorąc pod uwagę, że blisko 2 miliony ludzi zadeklarowały wcześniej chęć włamania się do wysoce strzeżonej Strefy 51, w nadziei na odkrycie tajemnic dotyczących inwazji obcych.

Przez dziesiątki lat entuzjaści UFO przekonywali, że amerykańskie wojsko ukrywa na terenie Strefy 51 statki kosmiczne, a niektórzy sugerowali, że być może przetrzymują tam również istoty pozaziemskie. Według najnowszych badań, 68% Amerykanów sądzi, że ich rząd jest w posiadaniu istotnych informacji na temat UFO, których nie podaje do opinii publicznej. Ich zdaniem urzędnicy milczą, ponieważ nie chcą niepotrzebnie wywoływać niepokoju społecznego.

O ile Amerykanie wierzą, że rząd wie więcej od nich, o tyle są dość sceptyczni, jeśli chodzi o wiarygodność wielu obserwacji UFO. 33% pełnoletnich Amerykanów uważa, że liczne nagrania z ostatnich lat, na których rzekomo widać niezidentyfikowane obiekty latające, w rzeczywistości były statkami kosmicznymi z obcej planety. 60% ankietowanych jest sceptycznych, twierdząc, że obserwacje można wytłumaczyć działalnością człowieka lub zjawiskiem naturalnym. 7% nie ma w tym temacie zdania.

Niemal połowa Amerykanów (49%) uważa, że gdzieś we wszechświecie istnieją ludzie, tacy sami jak my. Jeszcze więcej, bo aż 75% wierzy, że na innych planetach istnieje jakakolwiek forma życia.

Wyznawców UFO można znaleźć we wszystkich demograficznych i politycznych segmentach społeczeństwa, ale największy odsetek z nich mieszka w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, czyli w okolicach Strefy 51.

Dodatkowo, nowy sondaż stwierdza znaczące różnice społeczne pod względem wykształcenia i dochodów. Amerykanie o niższym statusie społeczno-ekonomicznym są bardziej skłonni do wyrażania poglądów o istnieniu kosmitów. W UFO wierzą również częściej osoby bez konkretnej przynależności religijnej. Jedna trzecia ankietowanych uważa, że w pewnym momencie w historii, statek kosmiczny przynajmniej raz odwiedził Ziemię.

https://innemedium.pl

Komentarzy 10 to “Większość Amerykanów uważa, że rząd ukrywa przed nimi wiedzę o UFO”

 1. NICK said

  Zdecydowana mniejszość „Amerykanów” uważa zdecydowaną większość AMERYKANUFF za debili.

  Ameryko.
  Syp się.
  Dalej.
  Ale już!

  P.S.
  Co pocznie „profesor” Miet a co ‚strażnik Tek-sasa’.
  Kafel.
  Nie moi mili.
  Un wcale nie jest psik-khujek.
  Nieprawdaż?

  Nawiasem.
  Mają glejty na dożywocie.
  Ot co.

 2. Rafal Cz. said

  Sezon ogorkowy?

 3. Piskorz said

  re 2 Gówno, a nie sezon urlopowy…Czytajcie magazyn „NEXUS”…to będziecie mieli jako takie pojęcie..! Ale nie wszędzie można go dostać.! ps Na deser warto przypomnieć książki „niejakiego” Daenikena..”Nexus” kosztuje 12 zł x na 2 miesiące. B, ciekawy magazyn…oprócz tzw. wieści z globalnej wioski
  różne artykuły tylko b. specjalistyczne..np Ślady zakazanej historii /ostatni numer/. Wyd. wersji org. jest w Australii /www.nexusmagazine.com/. Od kilkunastu lat wydawany jest w B-stoku

 4. Kwal said

  Ludzie ! Przecież na tym drugim zdjęciu jest schronisko na Śnieżce w Karkonaszach a nie żadne UFO…byłem tam i to kilka razy.

  ——
  Brawo!
  Admin

 5. Re: Artykul…
  No niech mi ktos odpowie na proste pytanie: „Czy „UFO”, to stara legenda czy juz nowa religia???…
  (ze wzgledow „bezpieczenstwa” NIKT na razie sie nie „komunikowal” (nie doszlo do spotkania III stopnia) z „przybyszami”…., choc z tymi „przybyszami” mamy juz od ponad 600 lat do czynienia we wlasnej Ojczyznie…)

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. Szarak said

  No, z tymi naszymi przybyszami to świnto prawda. Co więcej – uny wciąż przybywają i przybywają, a i ciągle nowych, nawet wielobarwnych zapraszają.
  Nowy cud-miód nad Wisłą i we wszystkich zakątkach naszego kraju.

 7. Piotr Podgórni said

  UFO to zwykłe oszustwo. UFO to obiekt niezidentyfikowany czyli nie rozpoznany, nieznany. Jeśli go poznamy to nie będzie już UFO bo nie będzie nieznany. Nie można mieć wiedzy o UFO bo nie można mieć wiedzy o czymś czego nie znamy. UFO to wymyślony paradoks, sprzeczność logiczna, kłamstwo.

  ————
  No dobrze, teraz już wiemy.
  Admin

 8. ibrahim ibn jakub said

  amerykanie to w 90 % to zząbione kukły.

 9. Zerohero said

  @Kwal

  Może to spodek imitujący schronisko. Każdy kto tam wchodzi zostaje przerobiony przez ufoków na ich biokukłę.

 10. Jan said

  Banda kretynów okupująca ten wpis jest tak głupia jak hołota która utwierdza ich w tym przekonaniu, np. „Piotr Podgórni (jude troll)”;
  UFO to zwykłe oszustwo. Miliony dowodów, a dla debili to zwykłe oszustwo!?!

  Prof. Jan Pająk
  http://totalizm.pl/magnocraft_pl.htm

  Księga Henoha
  https://www.proroctwa.com/Henoh.htm

  ————–
  Panie Janie,
  Te miliony dowodów to maja być te nieczytelne, zamazane zdjęcia?
  Czy świadectwo rolnika z Emilicina?
  Admin

Umieść kropkę albo > bezpośrednio przed linkiem do obrazka lub filmu, aby go na razie nie wyświetlać. Rób akapity w dlugich tekstach. Zobacz też https://marucha.wordpress.com/cenzura/ odnośnie cenzury, pisania komentarzy etc.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s