Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  wanderer o Nano-tranzystor, który wnika d…
  wanderer o Fałszywi przyjaciele Ukrainy
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Zbigniew Kozioł o Olga Semieniuk w kosmosie
  minka o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Carlos o Nano-tranzystor, który wnika d…
  Wlodek o Kogo jebać, jak i w co?
  Jack Ravenno o Czy cena przekopu Mierzei Wiśl…
  Jabo o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Wlodek o Nano-tranzystor, który wnika d…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Krzysztof M o Nano-tranzystor, który wnika d…
  plausi o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Czy świat rodzący ludzi dla szatana, ma jeszcze jakiś sens?

Posted by Marucha w dniu 2019-09-14 (Sobota)

Przejmujące wystąpienie pana Leszka Dokowicza, jednego z organizatorów akcji „Polska pod Krzyżem”.

Zachęcam nie tylko do wysłuchani tego wystąpienia, ale koniecznie do CZYNNEGO uczestnictwa w tej akcji i koniecznie, nie pozostawaniu z boku dziejących się na naszych oczach, ważnych dla nas i całego świata wydarzeń.

Wydaje się, że świat ma ostatnie, policzone już dni. Władcy tego świata i poszczególnych państw grzeszą praktycznie już ponad ludzką naturę. Poszczególne narody nie pozostają w tyle za nimi.

Normalny człowiek, po prostu nie ma fizjologicznej, psychologicznej i jakiejkolwiek innej możliwości grzeszenia, na tak potężną skalę. Stanowione przez człowieka prawo, jest wyrazem takiego już wynaturzenia człowieka, że słusznymi są już filozoficzne wątpliwości, czy ci którzy je stanowią, są jeszcze ludźmi, czy są już sterowanymi HYBRYDAMI, zapowiadanymi w Orędziach Matki Boskiej w Lourdes.

Bo w tym konteście koniecznie należałoby sobie zadać pytanie: czy laboratoryjne poczęcia in vitro są aktami stwórczymi Pana Boga? Czy w tych poczęciach Pan Bóg także dokonuje swoim tchnieniem „lokalizacji” duszy w naturę ludzką, jak to jest w przypadku poczęcia naturalnego?

Od kiedy zaczęto się w tajnych laboratoriach „bawić” z in vitro i czy czasami po Ziemi nie chodzą już grupy „ludzi”… wyprodukowani kiedyś w tych laboratoriach z możliwością tak widocznego już gołym okiem, satanistycznego sterowania nimi. Zachęcam do wysłuchania ważnego kazania na ten temat :

>https://www.youtube.com/watch?v=3K-s6-g4qvA

Jest to poważne pytanie filozoficzne, które ludzkość powinna sobie zadać… z tym tylko, czy jeszcze zdąży ta ludzkość zadać sobie to zasadnicze pytanie, bo czy te zapowiadane w Orędziach hybrydy nie są już czasami np na szczytach władzy i prowadzą ten świat ku jego końcowi?

Bo każdy zdrowy jeszcze na umyśle człowiek (ten naturalny) chyba powinien sobie zadać pytanie, czy prawo, które nakazuje w szpitalach zabijanie ludzi (w tym dzieci; chociażby tylko te ostatnie głośne przypadki Charlie Gerd’a, Alfie Evans’a, czy obecna walka ludzi dobrej woli o Tafidę), jest stanowione przez ludzi, czy już przez te zapowiadane sterowane HYBRYDY…

>http://gibson.neon24.pl/post/150442,ofiara-eutanazji-w-czasie-zabiegu-obudzila-sie-ale

Czy mają więc sens, w obecnej sytuacji w jakiej znalazł się świat, jakiekolwiek inne działania, poza zwróceniem się już tylko i wyłącznie do Pana Boga? Przecież sama Matka Boska nas o to prosi:

>http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

Czy więc te wszystkie akcje: „Pokuta narodowa”, „Różaniec do granic”, czy teraz „Polska pod Krzyżem” (>http://www.polskapodkrzyzem.pl/) nie są już tymi symbolicznymi aktami rozpaczy? Tej garstki ludzi świadomych tego zagrożenia wiszącego już bardzo nisko nad światem, w tej całej potężnej masie rozbawionych już chyba do końca (jak zapowiadała to Matka Boska w La Salette), mas ludzi, całych narodów, tych symbolicznych orkiestr, na tym tonącym już Titanicu?

A co my robimy?… To nasze stanie obok, jak mówi pan Leszek Dokowicz, jest staniem nad przepaścią z której już za niedługo nie będzie odwrotu.

https://gibson.neon24.pl

Komentarzy 21 do “Czy świat rodzący ludzi dla szatana, ma jeszcze jakiś sens?”

 1. bryś said

  Dla każdego z nas może być czas ostateczny nawet dziś, za godzinę. A i każdy czas ma swoje znaki. Dawniej z jednej strony był różaniec a u drugiego boku szabla. Tan na wszelki wypadek. Wola Boża jest ważna, lecz są narzędzia Boże, do fizycznego wpływu na oporną materię na ziemi. Czasami jest chyba łatwiej rozwalić głaz młotem niż się nad nim modlić i czekać na cud. Co oczywiście może jak najbardziej nastąpić, ale może lepiej zacząć od poświęcenia młotka i do dzieła?

 2. Musimy jak najszybciej uciec z cienia krzyża – dłużej stać w jego cieniu, to dłużej godzić się na likwidację państwa i narodu, to trwać we wspakulturze.

  Żydo-katolikom ku refleksji, choć obawiam się, że to ponad ich umysłowe możliwości

  (… wycięte, bo powtarza stare śpiewki… – admin)

  Tak, to jest ponad nasze umysłowe możliwości. Powinien Pan sobie z tego zdać wreszcie sprawę i zaprzestać swej antykatolickiej propagandy.
  Admin

 3. brys said

  Każdy ma swoją rolę – ojciec jest ojcem, ksiądz księdzem. Dziękuje każdej babci i dziadkowi za czas spędzony na modlitwie. Ale rola młodych zdrowych mężczyzn zawsze była jakaś inna. Były przecież i dalej są zakony gdzie czas spędza się głównie na modlitwie, ale można i inaczej służyć Bogu, nawet jako żołnierz, polityk czy celnik. To tak o staniu z boku.

 4. Re: 2 Brys…
  Zycie (czas zycia) kazdego Czlowieka jest modlitwa, pod warunkiem, ze jest (bedzie) prawdziwe…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 5. AniaK said

  Na moje oko, jeżeli pan Kaczyński po tym wystąpieniu nie opuścił sali w kaftanie bezpieczeństwa, to nasza służba zdrowia działa fatalnie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=5UtpCfY_C04

 6. Panie Gajowy,
  cenzura to strach z powodu braku kontrargumentów.
  Każda fałszywa ideologia (także religijna), każdy totalitaryzm (także religijny) ucieka się do cenzury.

 7. Plausi said

  W Polsce Wszelkiego Łajdactwa

  każda zbrodnia jest dziś możliwa.

  https://marucha.wordpress.com/2019/09/14/%d1%87%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b5%d0%bb%d0%b0%d1%82%d1%8c/#comment-854601

  Spróbujmy czytelnikom uświadomiić fakt, że tak cenione przez naszego kochanego papieża środowisko jego „starszych braci”, tego pokrewieństwa nie ważymy się podawać w wątpliwość, to

  żydzi tworzą na świecie największą międzynaordową sieć przestępstwa i zbrodni, której trzonem organizacyjnym jest synagoga a bazą wypadową zbrodnicze państewko na BW.

  To nie jest żaden przypadek

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  żydzi sami powołują się wszakże na to, że tę organizację rozwijali przez dwa i pół tysiąclecia, duchem świętym tej organizacji jest przecie

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Lichwa

 8. Bili de kid said

  Dzieci rodzą matki.

  @Rzplita 6 Zgadzam się w 100%.

 9. bryś said

  „Każda fałszywa ideologia (także religijna), każdy totalitaryzm (także religijny) ucieka się do cenzury” – a nie przyszło Panu do głowy że z punktu widzenia człowieka wierzącego to co Pan pisze jest po prostu głupie i szkoda na to czasu? Pan ludzi wierzących w Boga stawia w jednym szeregu z feministkami, zboczeńcami i mordercami?

 10. Zbyszko said

  Bryś @9 z tego kazania, do którego wstawiony jest powyższym artykule, Pan Bóg wyraźnie mówi, że ludzkość zaczęła dokonywać poczęcia ciała, ale nigdy nie będzie mogła stworzyć duszy. Kim więc są istoty poczęte w probówce? Jaką mamy pewność, że poczęcia w probówce dokonuje się tylko „leczniczo” a nie „produkcyjnie” w laboratoriach wojskowych? Kto może zaświadczyć, czy istoty człekopodobne „produkowane” w laboratoriach wojskowych, nie zostały „wzbogacone” o moduły sterowania nimi?
  Kto to może (z nas zwykłych śmiertelników) wiedzieć, jaką broń produkuje się w laboratoriach wojskowych?
  Skąd możemy wiedzieć, czy jakieś grupy ludzi, może etniczne, może religijne itd, nie są już „produktami” jakichś „zakładów wojskowych”?

 11. Maverick said

  Chociaż moce Boga są nieznane i niewidzialne, to jednak szczere modlitwy są poprzez Boga wysłuchiwane. Zbliżamy się do jakiegoś kluczowego momentu. Bezszczelność żydowska wobec Polski, czy wobec Palestyńczyków, czy kolejna aneksja kolejnych terenów West Bank po aneksji Wzgórz Golan, czy przywłaszczeniu sobie Jerozolimy, pcha nas coraz bliżej w stronę globalnego konfliktu. Gdy nasze podstawione elity nie reprezentują wspólnego dobra Polaków i nie próbują go bronić ale mydlą oczy broniąc interesy kabały, w takim przypadku to modlitwa ma coraz to większy sens.

  Gdy nigdy nic nie było udowodnione o Jedwabnych narracja jakby na stałe została przyjęta a slugasy kabały strzępią sobie usta nas pomawianiem.

  Rosja dzisiaj ostrzegła Izrael że dość pobłażania ataków na Syrię i będą strzelać do izraelskich samolotów próbujących atakować systemy S 300. W tym samym czasie Trump zapowiada bronienia Izraela jak swojego terytorium. Komu on służy? Co prawda zwolnił Boltona, wielkiego żydowskiego neocona, za próby wywoywania kolejnych wojen. Trump mimo nadskakiwania kabale pewnie nie rozumie że jak będzie trzeba kabała może go wyeliminować.

 12. Maverick said

  Chociaż moce Boga są nieznane i niewidzialne, to jednak szczere modlitwy są poprzez Boga wysłuchiwane. Zbliżamy się do jakiegoś kluczowego momentu. Bezszczelność żydowska wobec Polski, czy wobec Palestyńczyków, czy kolejna aneksja kolejnych terenów West Bank po aneksji Wzgórz Golan, czy przywłaszczeniu sobie Jerozolimy, pcha nas coraz bliżej w stronę globalnego konfliktu. Gdy nasze podstawione elity nie reprezentują wspólnego dobra Polaków i nie próbują go bronić ale mydlą oczy broniąc interesy kabały, w takim przypadku to modlitwa ma coraz to większy sens.

  Gdy nigdy nic nie było udowodnione o Jedwabnym narracja jakby na stałe została przyjęta a slugasy kabały strzępią sobie usta nas pomawianiem.

  Rosja dzisiaj ostrzegła Izrael że dość pobłażania ataków na Syrię i będą strzelać do izraelskich samolotów próbujących atakować systemy S 300. W tym samym czasie Trump zapowiada bronienia Izraela jak swojego terytorium. Komu on służy? Co prawda zwolnił Boltona, wielkiego żydowskiego neocona, za próby wywoływania kolejnych wojen. Trump mimo nadskakiwania kabale pewnie nie rozumie że jak będzie trzeba kabała może go wyeliminować.

  Czy w tej przepowiedni chodzi o Trumpa?

 13. Listwa said

  @ 2 rzeczpospolitapolska

  „Musimy jak najszybciej uciec z cienia krzyża – dłużej stać w jego cieniu, to dłużej godzić się na likwidację państwa i narodu, to trwać we wspakulturze”.

  – jak musicie to spieprzajcie. A co macie do zaoferowania? No bo wy z wysokimi możliwościami umysłowymi, wolni i oświeceni, to już chyba z cienia krzyża uciekliście? Jakoś nic nie macie do powiedzenia. Międlicie kilka tematów od różnych stron i nic więcej.
  I próbujesz pan sprzedać jeszcze podziw dla swego bełkotu.

  @ 6 rzeczpospolitapolska

  „Panie Gajowy, cenzura to strach z powodu braku kontrargumentów”
  – pana komentarze to śmiecą, a nie wzbudzają strach. Co oczywiście można wykazać.

  „Każda fałszywa ideologia (także religijna), każdy totalitaryzm (także religijny) ucieka się do cenzury”

  – pisze pan na swojej stronie bez cenzury. I co czytelników za mało że się pan tu narażasz na płacz?

  „Żydo-katolikom ku refleksji, choć obawiam się, że to ponad ich umysłowe możliwości”
  – a nie przegnasz pan? Ty sie martw o swoje, bo bredzisz.

  Od chrztu 966 do 1989 Polska była. 1000 lecie za PRL w 1966 r. było obchodzone hucznie, zarówno państwowo i religijnie. Zaczyna zanikać jako państwo i naród teraz. Jak to jest panie Kosiur ? Po 1989 dominujące wpływy mieli ludzie, którzy jak pan uciekli spod cienia Krzyża.

  „z cienia krzyża”
  – to pojęcie jest idiotyczne panie nieograniczony.

  PS.
  Wyobraźcie sobie, że uciekinierzy spod Krzyża z Wiernipolsce wymyślili jakiś rajd z Warszawy do Paryża w rocznicę Traktatu wersalskiego. Pomysł oczywiście dobry, ale oni starali się o sfinansowanie rajdu w Banku należącym do obywateli Francji (też kilku firm stamtąd).

  Byli strasznie zawiedzeni, bo nic nie uzyskali. A tyle nadziei mieli jak dostali list z ambasady Francji. Śmiech na sali za naiwność i kompromitację.

  Było sprawdzić do kogo bank należał. Bo nie do katolików. Politycy z koziej wólki.

 14. jasiek z toronto said

  Re: 12 Maverick

  „cierpienie, to najkrotsza droga do Prawdy…” I tylko w cierpieniu mozliwa bedzie do wykucia nieskazitelna stal prowadzaca ku zbawieniu…” (pisze z pamieci)…

  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. jasiek z toronto said

  Re: 2 Rzeczpospolita

  Panie Dariuszu,
  Zwracam sie do Pana z wielka prosba o ZAPRZESTANIE tego TEMATU na publicznym forum.

  Doskonale wiem, jak katoliccy zydzi (skurwiona hierarchia) od stuleci „rozpracowywuja” Fundament Kosciola Jezusa Chrystusa…

  Dalej nie bede rozwijal tematu…
  Sa inne rowniez wazne tematy, jak likwidacja lichwiarskiego procederu (plemienia zmijowego),
  likwidacja wszelkiego rodzaju politycznych I spolecznych demoralizatorow (szabesgojow bedacych na uslugach masonerii…itd. itd. itd., itd…)..

  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Zbyszko said

  Myślę, że w kontekście tego artykułu, należałoby sobie zadać pytanie : czy kolejne wybory, którymi co jakiś czas media nas hipnotyzują, nie są czasami już tylko i wyłącznie przebieraniem w tych opisanych w artykule hybrydach?
  Jaki więc te wybory mają sens?

 17. Ale dlaczego? said

  In vitro…
  Bzdety.
  To nie jest tworzenie nowego życia, zastępowanie Boga.
  Wątpliwe etycznie, gdy giną zarodki.
  Ale to nie jest problem.
  Problemem jest grzebanie w DNA.
  GMO i tym bardziej grzebanie w DNA ludzkim.
  Może to się zemścić katastrofą, nawet bez udziału Boga.

  O innych wynaturzeniach współczesnego świata oczywiście racja.
  Choćby relatywizowanie ludzkiego życia.

 18. Ale dlaczego? said

  AD. 12
  Przepowiednie…
  Kontekst geopolityczny nie zgadza się.
  A co do jasnowidzów.
  Coś jest na rzeczy.
  Ale kiedyś coś w temacie sensownego usłyszałem:
  „nie ma jednoznacznie określonego czasu przyszłego. Jasnowidze „widzą” tylko najprawdopodobniejszy przebieg wydarzeń. Jednak np. wolna wola ludzi, jednostek, jak i zbiorowości, może tą przyszłość zmienić”.
  I chyba ma to sens. Krótkoterminowe przepowiednie najlepszych jasnowidzów są celniejsze. Im dalej w czasie, tym więcej „odlatują”.
  Nawet w Nowym Testamencie jest wzmianka o tym, że przyszłość zna tylko Bóg.

 19. Boydar said

  „… to nie jest tworzenie nowego życia, zastępowanie Boga …”

  Jest; „idźcie i rozmnażajcie się” Bóg nie powiedział do szklanki. Ale dlaczego młody jeszcze, to może nie pamiętać ale tak nie było, słowo harcerza.

 20. Ale dlaczego? said

  AD. 19

  Dałem przykład fundamentalnych zagrożeń w grzebaniu w DNA. W naturze i istocie naszego człowieczeństwa. Stworzenia Boga.
  In vitro w porównaniu nie ma znaczenia. Nawet na polu etyki.

 21. Boydar said

  Pan tylko kalkuluje; ale nie ogarnia, do szczęścia ogarnięcie tej kuwety to Panu zupełnie zbędne. Na szczęście to Pański problem i tych, którzy Panu uwierzą. Choć lepiej kamień młyński.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: