Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Jurek o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Hańba i zdrada – chyba b…
  Głos z Kociewia o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

PiS chce „ucywilizować” portale i media społecznościowe

Posted by Marucha w dniu 2019-09-16 (Poniedziałek)

Publikacja nowego programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości wywołała kolejne kontrowersje, związane tym razem z postulatem uregulowania statusu zawodu dziennikarza.

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki twierdzi, że konieczne jest „ucywilizowanie” portali internetowych i mediów społecznościowych, ponieważ to właśnie one „pozwalają często na rzeczy wyjątkowo niesympatyczne, nieprzyjemne”. [Jaki delikatny… – admin]

Jeden z liderów PiS-u był gościem porannego programu „Salon Polityczny Trójki” emitowanego w trzecim programie Polskiego Radia. Prowadzący program redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”, Paweł Lisicki, chciał dowiedzieć się więcej na temat nowych postulatów partii rządzącej na temat uregulowania statusu dziennikarza. Terlecki dopytywany o tę kwestię wygłosił dosyć niejednoznaczną w swojej treści opinię.

„Naszym celem nie jest ograniczenie otwartości i dostępności do zawodu dziennikarza czy misji dziennikarskiej, ale próba właśnie ucywilizowania tej narastającej komplikacji, jaką są media społecznościowe, portale, które sobie pozwalają często na rzeczy wyjątkowo niesympatyczne, nieprzyjemne” – twierdzi wicemarszałek Sejmu.

Jego zdaniem obecnie część osób mieniących się dziennikarzami wykorzystuje swoją pozycję do ”pomówień czy nieuzasadnionych oskarżeń”.

[Np pizdzielskie media oskarżające o bycie „ruskim trollem” każdego, kto im nie wylizuje obsranego czosnkowym gównem odbytu – admin]

W sobotę PiS opublikował na swojej stronie internetowej nowy program wyborczy, w którym znalazł się postulat uregulowania zawodu dziennikarza. Partia Jarosława Kaczyńskiego domaga się w nim stworzenia samorządu zawodowego dziennikarzy, aby dbał on o „standardy etyczne i zawodowe”. Szczegóły nie zostały jednak jak dotąd przedstawione, stąd ów postulat wzbudza dużo kontrowersji.

[Jak ja was, ku*wa, nienawidzę… – admin]

Na podstawie: polskieradio.pl, dorzeczy.pl, rp.pl.
http://autonom.pl

Komentarzy 7 to “PiS chce „ucywilizować” portale i media społecznościowe”

 1. gd-ap said

  Zanosi się na ten fragment książki , gdzie Orwell’owskie świnie zaczęły nauczać barany , aby beczały „dwieee-e-e nogi źleeee-e-e , czteeee-e-e-ery nogi dobrzeeee-e-e”. Dziennikarskie barany będą beczały , jak wyglądać powinny standardy etyczne i zawodowe. W kolejnych stronach świnie zmienią zdanie i zaczną chodzić na dwóch nogach. Koniunkturalnie wytresowane barany dziennikarskie szybko zmienią treść beczenia „dwie nogi dobrzeee-e-e-e , cztery nogi źleee-e-e-e

  Ten cyrk runie już niedługo. Niechby jak najszybciej.

 2. NICK said

  Barany.
  Gd-ap.
  Kwaśniewski (tzw.) zaczął.
  No to barany beczą.

  I zdychają.
  Zupełnie niepodobnie do człowieka.
  Vqrvia mnie to wszystko co widzę.

  Gospodarz nie miał RACJI?
  Pisząc polactfo?
  Toż to bydło.
  Niepodobne do człowieka.
  Do rzezi rytualnej?
  Bardzo proszę.

  (Będziecie się krztusić własnymi odchodami.)

 3. lewarek.pl said

  Najwyższe standardy etyczne reprezentuje Telewizja Polska pod wodzą Kurskiego, która produkuje tsunami pisowskiej propagandy. Dawno przekroczyła obśmiewane powszechnie normy ustanowione za Gierka przez Macieja Szczepańskiego. Tam się niczego nie daje oglądać – jedno wielkie ogłupianie i poziom równy z trawą.
  No i mamy wzór dla przyszłego modelu dziennikarstwa.

 4. revers said

  Czyli dobry polak to martwy polak, jak wykrzykiwano ostanio w TelAvivie po mordobiciu warszawskim przez arabow.

  i ma dobrze placic te 300 mld. holocaustycznego za zbrodnie Frankozydow i Niemcow.

  Z relacji Wojciecha Wysockiego dowiadujemy się, że Carr „wyraził rozczarowanie, że żaden z polskich rządów nie poczuł się w obowiązku doprowadzenia do rozmów na temat restytucji po podpisaniu ustawy terezinskiej”.

  – Rozumie, że polski rząd obawia się bankructwa po zapłaceniu roszczeń. Dodał, że strona żydowska jest skłonna zaakceptować rozsądny plan spłat, tak by nie zachwiało to równowaga kraju – zrelacjonował Wysocki.

  Ponadto z jego słów wynika, że Amerykanie traktują Polskę jako byłego sojusznika III Rzeszy Niemieckiej w eksterminacji Żydów. – Dodał z ubolewaniem, że kiedy temat roszczeń pojawia się w dyskusjach rządów Europy Centralnej i Wschodniej, rządy tych krajów „usiłują wybielać własny udział w Holokauście” – relacjonował Wysocki.

  – Powiedział ze w momencie upublicznienia ustawy #447 w Polsce, nastąpiła „erupcja antysemityzmu”, podsycana przez grupy skrajnie prawicowe. Docenił fakt, że polski rząd łoży obecnie najwięcej pieniędzy na odnowienie cmentarzy żydowskich ze wszystkich dotychczasowych rządów. Uważa deklaracje Kaczyńskiego o „nie oddaniu niczego na roszczenia” za utrudniająca negocjacje i nieodpowiedzialna. Wyraził nadzieje, że najbliższe wybory wygra PiS, po czym negocjacje będą przebiegały sprawnie – napisał.

  – W najbliższych dniach, po przyjeździe do Warszawy spodziewa się kontynuowania rozmów m.in . z Kolarskim. Nie przewiduje obecnie rozmów z Morawieckim. Podkreślił, że brak woli ze strony PiS na progres rozmów wiąże się z wyborami. Przyspieszenie rozmów groziło by przegrana PiS w wyborach – zaznaczył.”

  i nie szukac w prasie przyzczyn, sumy bezspadkowego wobec koszernej cenzury , bo antysemityzm i AIPAC.

  https://wprawo.pl/2019/09/16/roszczenia-zydowskie-po-wyborach-usa-oczekuje-wznowienia-negocjacji-ws-restytucji-za-holokaust/?fbclid=IwAR00fSNI660R4ETZIBSRq5Af08yL1_2191PwwlV1FEmbke7bVeIxfgwplaU

 5. Birton said

  dziennikarstwo koszerne zatem?

 6. Re: Artykul..
  Nie wiem w jaki sposob zydowskie k…rwy z PiS’u zamierzaja cywilizowac kogokolwiek jesli nie na wieksze k…rwy???…(w sensie politycznym, moralnym i etycznym)…
  Coraz bardziej mam tych „kneSejmowych” szubrawcow powyzej dziurek w nosie…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. abcdef said

  To taki trend ostatnio w zachodnich krajach. A „nasi” jak zwykle ciągną się w ogonie i trzeba ich poganiać (eg to polecenie, czy jak mu tam, ONZ na temat partii w Polsce.)

  W BRD gliny wpadają do domów z których wysłano negatywne opinie o „uchodźcach” i aresztują delikwenta, który wypisuje nienawistnie. W WB plakaty doradzają gdzie zadzwonić, wysłać maila i donieść na sąsiada za jakieś myślozbrodnie. Podobnie w Szwecji. W Stanach zaś po prostu blokuje się adres IP klienta i jeśli nie wie, jak użyć innego… to nie wie i może pójść na spacer — to zdrowe jest. Albo, jak zbyt wielu klientów na jakimś portalu cierpi na chorobę umysłu zwaną antysemityzmem, to zamyka się sekcję komentarzy i spokój. Albo zamyka się cały portal –firma hostingowa powiada takiemu portalowi, żeby sobie poszukał innego hostingu.

  Trend. Prawda? No, ale jakie są jego (trendu) powody, to nie ośmielam się nawet zacząć o tym myśleć — lekarz nakazał mi unikania okoliczności, osób, sytuacji, myślenia, które mogłyby podwyższyć moje ciśnienie. Państwo rozumiecie, mam nadzieję.

Sorry, the comment form is closed at this time.