Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Knebel coraz mocniej i głębiej

Posted by Marucha w dniu 2019-09-17 (Wtorek)

W ostatnią niedzielę byłem na „Pikniku wolnościowym” w Manchesterze, gdzie wystąpił między innymi kandydat Konfederacji pan Sebastian Ross. Ja byłem jednym z prelegentów, wśród których był też Janusz Korwin-Mikke, poseł Paweł Skutecki, który też kandyduje do Sejmu z list Konfederacji, dr Sławomir Mentzen i ja.

Nauczeni doświadczeniem ubiegłych lat organizatorzy zastosowali minimum konspiracyjne, podając adres, gdzie Piknik się odbywał dosłownie w ostatniej chwili. Przyczyna była taka sama, jak i w poprzednich latach. Jakieś łobuzy podające się za „aktywistów” „Antify”, próbowały zastraszać właścicieli sal, przekazując im przez telefon ostrzeżenia, które przeradzały się w groźby karalne.

Niektórzy po tych pogróżkach wycofywali się z zawartych już umów, ale w tym roku właścicielka tamtejszego polskiego klubu nie cofnęła się przed pogróżkami, dodając tylko żądanie, by na Pikniku pojawiła się ochrona. I rzeczywiście – przez większość dnia towarzyszyli nam dwaj ochroniarze, ale żaden „aktywista” się nie pojawił.

Przypuszczam, że to był jakiś samotny jeździec, podobny do tych, którzy w poprzednich latach i w innych miastach próbowali zastraszać dysponentów sal, ale nie o to chodzi, bo ważniejsze jest, że tego rodzaju działalność pozostaje całkowicie bezkarna. Ciekawe, że policja, w dobie totalnej inwigilacji, kiedy wszystkie rozmowy przez telefon komórkowy są rejestrowane, a ich treść utrwalana na nośnikach elektronicznych przez operatorów tej telefonii, jakoś nie potrafi zidentyfikować osób stosujących pogróżki.

Myślę, że nie dlatego, że nie potrafi, tylko dlatego, że ma polecenie, by ich nie ścigać. Przyczyną tej tolerancji dla przestępczej łobuzerii jest to, że swoim przestępczym działaniom nadają oni pozór ideologiczny – że oto własnymi ciałami zagrażają drogę „faszyzmowi”, albo czemuś jeszcze gorszemu. Dzięki temu prostemu trickowi znajdują wpływowych protektorów, dzięki czemu korzystają z bezkarności.

Dodatkową poszlaką, wskazującą że tak właśnie jest, że wpływowi przedstawiciele postępactwa posługują się w tym celu instytucjami państwowymi, był incydent na angielskim lotnisku z udziałem Janusza Korwin-Mikke. Jego bagaż został skrupulatnie przeszukany, przy czym przeszukujący funkcjonariusze nie potrafili wyjaśnić, czego właściwie szukają, więc ta rewizja miała wyłącznie charakter szykany.

Dodatkowym potwierdzeniem był przesłuchanie, jakiemu został poddany. Pytania były podobne do tych, jakimi obsypała mnie Przemiła Pani z australijskiej Straży Granicznej, którą interesował między innymi mój stosunek do aborcji. Co australijską Straż Graniczną może to obchodzić – tajemnica to wielka – bo nawet pan Gancarz, który mnie do władz australijskich zadenuncjował, oskarżał mnie – jak wynikało z okoliczności – tylko o „antysemityzm”, a o sprzeciw wobec dzieciobójstwa, które w języku nowomowy nazywa się „prawami reprodukcyjnymi” – już nie.

Nawiasem mówiąc, warto się chwilę zatrzymać nad tym „antysemityzmem”. Jak pisze w swojej książce „Made in USA” Guy Sorman, w Ameryce postawiony został znak równości między „antysemityzmem”, a krytyką Izraela. Zatem kiedy premier Netanjahu zapowiada aneksję Zachodniego Brzegu Jordanu, to nie można na to powiedzieć złego słowa, podczas gdy na Rosję z powodu przyłączenia Krymu, nakładane są sankcje, bardzo pochwalane m. in. przez pana prezydenta Dudę, który z całą pewnością nie odważyłby się w podobny sposób przedwyborczych zapowiedzi premiera Netanjahu skrytykować.

Liga Antydefamacyjna, która jest ostatnią instancją decydującą o tym, co jest, a co nie jest antysemityzmem, stawia znak równości między antysemityzmem a spostrzegawczością, piętnując jako „antysemickie” opinie, że w USA Żydzi mają duże wpływy w sektorze finansowym, w mediach i w przemyśle rozrywkowym.

Dlatego właśnie uważam, że w tej sytuacji antysemitą nie jest albo dureń, albo świnia – bo jeśli tego znaku równości nie dostrzega, to jest durniem, a jeśli dostrzega, ale ze strachu, czy licząc na jakieś korzyści, udaje, że nie dostrzega, no to świnia. Tertium non datur.

Otóż Janusz Korwin-Mikke był na angielskim lotnisku przepytywany przez tamtejszych funkcjonariuszy Straży Granicznej o poglądy na różne sprawy. Z jednej strony można by to uznać za osobliwą formę komplementu, że poglądy Janusza Korwin-Mikke mają taki ciężar gatunkowy, ze aż interesują funkcjonariuszy światowego mocarstwa, za jakie uchodzi Wielka Brytania – ale z drugiej strony nie podobna nie zauważyć, że i tam obyczaje się barbaryzują.

I pomyśleć, ze jeszcze sto lat temu nikomu nie przyszłoby do głowy egzaminować na granicy człowieka z jego poglądów – no, może z wyjątkiem Rosji – ale była ona właśnie za to jest piętnowana przez inne państwa. Tymczasem teraz jest to praktyka powszechna również w Wielkiej Brytanii.

Może wielu Brytyjczykom takie porównanie się nie spodoba, ale cóż; trzeba porównywać różne rzeczy choćby po to, by zorientować się, która lepsza, a która gorsza. Dlatego też myślę, że obecne praktyki w Wielkiej Brytanii są podobne nie tylko do rosyjskich z XIX wieku, ale również do niemieckich – zwłaszcza w początkach rządów wybitnego przywódcy socjalistycznego Adolfa Hitlera.

Potem stopień zbarbaryzowania postępowania Rzeszy Niemieckiej gwałtownie wzrósł, ale skoro i w Wielkiej Brytanii partia socjalistyczna – bez względu na to, jak by się taka formacja postępacka nazywała – może pewnego dnia objąć rządy, to nie ma gwarancji, że podobny proces faszyzacji nie zostanie uruchomiony, a właściwie przyspieszony i tam.

Bo jeśli dzisiaj legalnie istniejące organizacje muszą uciekać się do minimum konspiracyjnego, by odbyć zapowiedzianą i dozwoloną imprezę, to czyż nie przypomina to zastraszania obywateli niemieckich przez bojówkarzy SA?

Jak tak dalej pójdzie, to minimum, a nawet znacznie większy zakres konspiracji stanie się rzeczą zwyczajną, ale myślę, że faszyści ukrywający się pod szyldem „Antify” właśnie na to liczą – bo wtedy będą mogli już z pełną ostentacją używać organów państwa do forsowania swojej ideologii przemocą. W takiej sytuacji mielibyśmy już do czynienia z faszyzmem, który jego twórca, Benito Mussolini w krótkich, żołnierskich słowach charakteryzował następująco: „wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu”!

Przyglądając się zwycięskiemu pochodowi „politycznej poprawności”, pod którą to nazwą ukrywa się komunistyczna rewolucja, niepodobna nie odnieść wrażenia, że jesteśmy już coraz bliżej tego momentu.

Stanisław Michalkiewicz
https://prawy.pl

Komentarzy 13 do “Knebel coraz mocniej i głębiej”

 1. kojak said

  Kryminlisci i bandyci zydowscy stosuja jawny terror ! To jest ewidentny zydohitelryzm, zydowskich zwyrodnialcow. Demokrata jest ten kto ma stosowana pieczatke e podbita przez zydowsch bandytow !

 2. Carlos said

  michalkiewicz odpie…ol sie od Rosji wreszcie… Zobacz jak trzepia i przesluchuja na lotniska w USraelu

 3. Voodoosch said

  Korwin zachowuje sie i wypowiada jak wariat (nawet gdy ma racje). Tez balbym sie go wpuscic do mnie na ogrodek.

 4. Bili de kid said

  >Ciekawe, że policja, w dobie totalnej inwigilacji (…) nie potrafi zidentyfikować osób stosujących pogróżki.

  Po prostu wtedy kiedy to antifa atakowała te spotkania, istniała szansa stworzenia sił prawdziwie niezależnych i narodowych (mała, ale była). Obecnie wszystko jest już pod kontrolą i moderowane przez osadzonych w tego typu środowiskach konfidentów, wiec żadne represję nie sa potrzebne, wręcz przeciwnie, System będzie takie ugrupowania nagłaśniał, żeby zagospodarowały cały potencjalny elektorat.

 5. Sarmata said

  Re. 2. Carlos said 2019-09-17 (Wtorek) @ 08:46:31

  On powiedział o zdaje się o Bolszewii, Związku Sowieckim a nie o Rosji pisząc „– no, może z wyjątkiem Rosji –”.
  Pisząc „podczas gdy na Rosję z powodu przyłączenia Krymu, nakładane są sankcje, bardzo pochwalane m. in. przez pana prezydenta Dudę” zdaje się staje po stronie współczesnej Rosji.
  Nie zrozumiałeś.

 6. zofia said

  P Michalkiewicz musi byc przygnebiony w tej sytuacji, kiedy nawet pracownicy lotniska sa wlaczeni w „akcje wyborcza PO-PiSu”. A jak mozemy sie czuc my wyborcy WOLNOSCI i NIEPODLEGLOSCI patrzac na dzialania PiS , ktore od 1978r walczy zazarcie o wladze nad Polakami (wlasciwie „totalna opozycja” nic nie musi robic)
  Probuje cos znalezc o Konfederacji, ale wszedzie akcja wyborcza PiSu.

  Nawet kilka razy dzwonilam do RM z roznych telefonow signal jest ale nikt nie odbiera!

  Gdyby tak posel Winnicki albo G Braun byl zaproszony na pielgrzymke do Czestochowy jak „najswietszy” katolik prezes J Kaczynski i mogl krzyczec do tysiecy uczestnikow i milionow sluchaczy ” TU JEST POLSKA”- Konfederacja mialaby 30%!

  Czuje sie podle gdy zobaczylam „Zdrowy jak Polak” i wypowiedzi mnister zdrowia, szefa Sanepidu, szefa NFZ, szefa producentow zywnosc oraz wysokiej rangi przedstawiciela Coca-Cola i Lidl Polska (co za bezszczelnosc aby promowac te firmy!!!)
  Wszyscy oczywiscie zrealizuja program wyborczy PiS dotyczacy ZDROWIA.

  https://www.polska2041.pl/spoleczenstwo/news-polaku-wiesz-co-jesz,nId,3208328

 7. NICK said

  Zofio. (6).
  Jest niepoprawnym tutaj (pani się nie przejmuj) pisać SATYRY na pewne osoby.

  Tak być musi.
  Pisz.
  Znajdź argumenta.

  Seler to prymityw. [??? – admin]

  Ileż razy Gospodarz misię nie podobał, psze Pani.

  A ni NIE MA takiej możliwości by Nas omamił.
  Ech.

 8. NICK said

  Prymityw. [!!! – NICK]

 9. Rafal Cz. said

  Komunizm i polityczna poprawnosc? Doobre sobie….

 10. Rafal Cz. said

  Ad artykol
  Ale reszta dobra!

 11. Salcie said

  Ad.3 – Voodoosch

  „Korwin zachowuje sie i wypowiada jak wariat (nawet gdy ma racje). Tez balbym sie go wpuscic do mnie na ogrodek.”

  Z ust mnie Pan wyjął tę konkluzję, szanowny Panie Voodoosch 🙂

 12. Rafal Cz. said

  Janusz Korwin-Mikke nie jest idiota ale nie chce zrozumiec rzeczywistosci jak kazdy fanatyk idei.

 13. jasiek z toronto said

  Re: 12 Rafal Cz…
  A tak KONKRETNIE: jakiej to idei jest takim fanatykiem J.Kurwin Mekke????…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: