Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Cała para w gwizdek

Posted by Marucha w dniu 2019-09-19 (Czwartek)

80 rocznica wybuchu II wojny światowej przypominała ów postaw płótna, który każdy ciągnie w swoja stronę.

Swym przemówieniem prezydent Duda pociągnął ją w stronę kampanii wyborczej (niezłomnie strzeżemy bezpieczeństwa i suwerenności Polski) i w stronę historycznego przypomnienia światu, jak wielką ofiarą wojny była Polska i Polacy. To przypomnienie odegrałoby może pewna rolę edukacyjną w świecie, gdyby znaczące media „światowe” będące w rękach żydokomuny przynajmniej streściły to przemówienie.

Ale nie streściły… Przemówieniami, owszem, można robić politykę, ale to tylko robota uzupełniająca. Prezydent Duda nie omieszkał potępić i „współczesnych czystek etnicznych i działań agresywnych” (Serbia, Rosja), ale ani zająknął się o współczesnym agresywnym r a s i z m i e, który dla „narodu wybranego” wymyślił czysto rasistowskie „dziedziczenie bezspadkowe”, względnie „spadkobranie bezdziedziczne”.

Uczeń, który w ubikacji opolskiej PSP nr 9 napisał w kiblu „Andrzej Dupa” był prorokiem.

Nie musiał zaraz wymieniać z imienia Izrael i Światowy Kongres Żydów – wszyscy by zrozumieli. I takiego sformułowania żadne media nie przemilczałyby!…Ale nawet na to nie stać było prezydenta Dudy i w ten sposób zaprzepaścił tę ogromną okazję, by przedstawić na tym forum międzynarodowym (reprezentacje 40 krajów!) problem niebezpiecznego, agresywnego żydowskiego rasizmu.

Prezydent Niemiec dokonał bardzo wyrafinowanego uniku. We wzruszającym wystąpieniu uznał „pełną odpowiedzialność Niemiec” za II wojnę światową, aliści chytrze uniknął wyjaśnienia, co rozumie przez słowo „pełna”. Czy ta „pełna odpowiedzialność” obejmuje też odpowiedzialność materialną?… Odszkodowawczą?… Nie pisnął ani słowa.

Więc…- nie o „pełną odpowiedzialność” mu szło (bo kto wywołał II wojnę światową to rzecz oczywista), ale tylko o prawdę historyczną. Ale tę znamy „od zawsze i na zawsze” i bez potrzeby potwierdzeń ze strony niemieckich polityków. Prezydent Niemiec chciał nas zagłaskać swa pokutną postawą. Ale co z forsą?

Wiceprezydent Pence wypadł bladziutko. Czy te komunały, które wygłosił, były przekazem prezydenta Donalda Trumpa?… Czy wynikały z zastępczej roli Pence’a na uroczystościach, bo Trump chce pozostawić sobie jakiś swój przekaz na swą przełożoną wizytę?

A propos: byłoby dobrze, gdyby Trump przyleciał do Polski 17 września i powiedział coś o pakcie Hitlera ze Stalinem, w nawiązaniu do dzisiejszego strategicznego partnerstwa Berlina i Moskwy; albo przynajmniej 11 Listopada, skorośmy już takim wielkim sojusznikiem Ameryki w Europie…

Wiceprezydent Pence podkreślił rolę wiary chrześcijańskiej w świecie wartości. Jednak nie to wybiły media żydokomuny z jego wystąpienia, ale wzmiankę o 3 milionach Żydów zamordowanych przez Niemców na polskich terenach okupowanych…

Pence wywodzi się z katolickiej rodziny irlandzkiego pochodzenia, ale sam konwertował, przechodząc na protestantyzm, silnie infiltrowany w Ameryce przez organizacje żydowskie. W 2009 roku Pence przystąpił do AIPAC (Amerykańsko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych). Jest to filar politycznego lobby żydowskiego w Ameryce! W dużej mierze poparciu tego lobby zawdzięcza swą późniejszą karierę. No i – ciekawe – nigdy nie zaprotestował przeciw rasistowskiemu „dziedziczeniu bezspadkowemu” (wzgl. „spadkobraniu bezdziedzicznemu”), zawartemu w ustawie 447 JUST!

Wreszcie nie od rzeczy będzie podkreślić brak wystąpienia przedstawiciela władz Izraela na warszawskich uroczystościach, chociaż II wojna światowa tak boleśnie dotknęła naród żydowski niemieckimi rękami…

Skąd ta rzucająca się w oczy nieobecność? Czy stąd, że Niemcy i Żydzi prowadzą dzisiaj w s p ó l n i e  antypolską propagandę, dotyczącą II wojny światowej? Czy stąd, że wobec 40 delegacji z innych krajów oskarżanie państwa i narodu polskiego o współudział w holocauście skompromitowałoby przedstawiciela Izraela?… Że zatem delegat żydowski nie bardzo wiedział, co powiedzieć i dlatego nie wystąpił?.

Mniejsza z tym. Niedobrze, że prezydent Duda zmarnował tę okazję i mówiąc o „czystkach etnicznych” przemilczał w swym wystąpieniu na przykład „agresywne rasizmy współczesne”, które „ żądają dla narodów wybranych kolejnych przywilejów, gwałcących prawa innych narodów”. Tak mógł to przecież delikatnie sformułować. Zwłaszcza, że premier Izraela Netanjahu w tym samym dniu – uroczystości warszawskich – zapowiedział włączenie kolejnych osiedli żydowskich na Zachodnim Brzegu do „terytorium Izraela”, wiec aneksję terytoriów palestyńskich.

Podnosząc śmiało kwestię „agresywnych rasizmów współczesnych” prezydent Duda spełniłby zarazem słowa wieszcza: „Polsko moja! Tyś pierwsza światu otwarła duchem tajemnic wrota”…

…Ale wyszło, jak wyszło: dudy w miech i cała para w gwizdek.

Marian Miszalski
http://marianmiszalski.pl

Jako bonus dołączamy wiersz Wojciecha Młynarskiego. Fajny, prócz zakończenia…
>https://www.youtube.com/watch?v=uNFt3apHX1I
Admin

Komentarzy 20 do “Cała para w gwizdek”

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM,a szczególnie na Wołyniu,brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.
  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Trzeba zatem mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

 2. Jabłonowski-Olszański mówiąc, że Prezydent Niemiec przemawiał w Wieluniu Po Polsku dodał, że „Ja na jego miejscu mówiłbym nie tylko po polsku, ale i Ucałował Ziemię” zasugerował, że jest funkcjonariuszem Satelitarnej Detekcji Złota.

 3. Boydar said

  Posłuchałem dalej; to też sympatyczne

  „Talmud to za mało” Bond

 4. NICK said

  I TU się z Panem zgadzam, Wandaluzjo. (2).

 5. NICK said

  Młynarski swobodnie sobą dysponował.
  Niepolitycznie poprawnie.
  Agata zaś.
  No właśnie… .

  Która to, genetycznie „XX”, ją spłodziła?
  A, czy płodząc we poprzek nie miała?

  Nieważne to.
  Młynarski Wojciech ma dwie spuścizny.
  Artystyczna jest lepsza.
  A i od niego zależna.
  Była.

 6. Boydar said

  Muzycy – tak.

 7. Ale dlaczego? said

  Duda?
  A co by żona i teściu powiedzieli???

 8. Witek said

  Ten pan ze zdjęcia jest Amiszem?

 9. NyndrO said

  Nie. Amiszką. Tylko się nie ogoliła. A czy pan jest cymbał? Nie musi pan zgrywać debila. Serio.

 10. Anucha said

  Ad:6

  Ja poznałem prawdziwego muzyka.
  Niejaki pan Smołokowski. Oczywiście wizjoner i filantrop.
  To on był organizatorem i głównym sponsorem , turnieju tenisowego WTA
  w Warszawie od 2001 r. Razem z panem Jankielewiczem jako J&S Cup.

  Firma J&S Energy , kupiła ośrodek wczasowy na Mazurach . Pięknie odremontowała i wybudowała 2 korty. Na tych kortach były organizowane otwarte turnieje tenisowe. Tam poznałem właściciela.
  Pan Smołokowski stworzył wtedy z grupy 12- latków profesjonalny team . Byli to chłopcy z akademii tenisowej panów Pfeifferów w Bydgoszczy. W tej akademii trenował przez 2 lata mój syn. Ale ja w stosunku do syna miałem inne plany.Wysłałem go na 4 lata do akademii w Hiszpanii. Wiem ,że pan
  Janowicz też miał propozycję , żeby Jerzy trenował w tej grupie.Ale był zwolennikiem indywidualnego szkolenia syna. I jak wiadomo najlepiej na tym wyszedł.

 11. abcdef said

  Już dawno powinno być jasnym, że tylko Pan nasz i, najpewniej, z natury swej bardziej przyziemny Moss@d wiedzą, dlaczego politycy tak mało mówią na tematy istotne dla wyborców. A jeśli coś im się wymsknie w tej lub tamtej mowie — Ooooo! Skutki mogą być straszliwe, nie tylko dla takiego np. prezydenta, ale i dla narodu, któremu z oddaniem poświęca swe cenne życie.

  Jest to ryzyko zawodowe, jak alkoholizm wśród poetów. Niekiedy bywa także, że prezydent taki założy maskę lokaja z głupiutkim uśmieszkiem, aby lepiej służyć swej ojczyźnie i jej obywatelom.

  Ergo: Tylko i wyłącznie cieszyć winniśmy się z powodu posiadania tak trzeźwego prezydenta, który, w przebraniu nie przynoszącym mu chwały, walecznie neutralizuje wszelkich wrogów naszej ojczyzny.

 12. Boydar said

  Przegiąłeś (9), Panie Nyndr0. Albo przestałeś rozumieć drwinę.

 13. Plausi said

  Aby Polacy NIC nie zrozumieli z tej II Wojny

  wsatwiły usłużne służby im najpierw KOR a potem

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  aby znowu mogli dbić ten kraj, „temi rencami”, pomagając w rabunku w ramach programu im. Balcedrowicza i innych podobnych.

  Jak długo nie pojmą Polacy podstawy funkcjonowania systemu

  https://marucha.wordpress.com/2019/09/19/uklad-sil-przed-13-pazdziernika/#comment-855704

  to nie należy oczekiwać, że dojdą do jakiegoś sensownego rozwiązania, nawiązując do tradycji idiotycznych i bohaterskich porywów powstań od 1831 do 1944 roku, no i jak ten w powyższym linku, zawsze do usług ich własnych wrogów i okupantów, którzy przed dwu laty zainstalowali w Polsce wojska okupacyjne, które wezwali pełniący tu wałdzę „patrioci”, aby ograbić nas w kolejnym programie grabieży mienia polskiego „447”. Ten program, choć nosi imię żydów, jest w końcu opracowny i w swej lwiej części trafi do MWF, naturlanie żydostwo otrzyma swój zarobek za organizację rabunku, wyspecjalizowane jest zresztą w tego rodzaju usługach:

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

 14. Anucha said

  Ad;10
  Klezmer który grał do kotleta , gdy już wszyscy padli pod stołem, dorwał się do ładnego kawałka tortu 🙂

 15. NyndrO said

  Chyba Ty, tej.

 16. NyndrO said

  A! Że Miszalski! Ale to od miszania kukurydzy. Chyba, że przestałeś rozumieć drwinę.

 17. NyndrO said

  UWAGA! + 18. * https://www.youtube.com/watch?v=AJ_zbQhKFUo

 18. NICK said

  A i nos jest przyzwoity.

 19. NICK said

  A jakie mieliście Mamy?
  I teściowe?

 20. NICK said

  I to jest przykre.
  Czasem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: