Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Młodociani debile zastępują starych debilów – czyli Młodzieżowy Strajk Klimatyczny trwa: „Wasza bierność, nasza złość”.

Posted by Marucha w dniu 2019-09-20 (Piątek)

[Nie posrajcie się z tej złości, młodzieżowcy… – admin]

20 września odbywa się największy w historii Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. W tym dniu setki tysięcy osób protestują w 130 krajach na całym świecie. Najwieksza akcja w Polsce odbywa się w Warszawie.

Data 20 września jest nieprzypadkowa, gdyż wydarzenie poprzedza szczyt klimatyczny ONZ w Nowym Jorku. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi przede wszystkim polityków na pogłębiający się kryzys klimatyczny.

Inicjatorem „Protestu Tysiąca Miast” jest Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Na facebookowej stronie wydarzenia organizatorzy wyjaśniają cel akcji i zachęcają do wzięcia w niej udziału.

[A kiedy wezmą się za strajk przeciwko wichurom, trzęsieniom ziemi, burzom magnetycznym i plamom na Słońcu? – admin]

20 września bądź częścią największej mobilizacji w historii i wyjdź z nami na ulice, by pokazać, że Ty też się nie zgadzasz! Miliony uczniów i studentów, rodziców i dziadków, będą protestować w tysiącach miast na całym świecie, by pokazać, że nie zgadzają się na bierność rządzących wobec pogłębiającego się kryzysu klimatycznego – największego wyzwania, z jakim do tej pory musieliśmy się zmierzyć. 20 września to ostatni piątek przed szczytem klimatycznym ONZ w Nowym Jorku, gdzie politycy mają zadecydować o dalszych losach naszej planety. Rządzący muszą wiedzieć, że społeczeństwo nie zgadza się, by nasz świat zginął przez ich ignorancję.
[Poinformujcie o tym Pana Boga, kaleki umysłowe – admin]

W Polsce manifestacje i marsze pod hasłem „Protest Tysiąca Miast” odbywają się w co najmniej 60 miastach, m.in. w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Wrocławiu, Opolu, Białymstoku czy Szczecinie.

Największy protest w naszym kraju pod hasłem „Nie damy zabrać sobie przyszłości” odbywa się w Warszawie. Manifestacja rozpoczęła się o godz. 10:00 na placu Konstytucji.

Mam tak samo jak ty, miasto moje w nim dym, najpiękniejszy mój świat, skończy się ot tak – to jedno z haseł, które przynieśli uczestnicy Młodzieżowego Strajku Klimatycznego w Warszawie.
Solidarni z górnikami, ale nigdy z kopalniami – krzyczą protestujący.

[Górnicy mają waszą zasraną „solidarność} w dupie na samym dnie – admin]

Po zakończeniu protestu uczestnicy będą mogli pozostać w specjalnie przygotowanym na tę okazję Miasteczku Klimatycznym, gdzie przez tydzień będą się odbywać wydarzenia edyukacyjne i kulturalne.

„Dzieci i ryby mają głos”

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny wypracował sześć głównych postulatów. Do najważniejszych postulatów akcji należy m.in. prowadzenie polityki klimatycznej w oparciu o aktualne stanowisko nauki wyrażone w najnowszych raportach Międzynarodowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC) powołanego przez ONZ.

[Naukowcy z ONZ, psia ich mać… za napiwek powiedzą wszystko – admin]

Inicjatorzy wydarzenia wzywają polski rząd, by ten oficjalnie uznał katastrofę klimatyczną poprzez ogłoszenie stanu kryzysu klimatycznego oraz przygotował ustawę powołującą ekspercką i niezależną Radę Klimatyczną, której zadaniem będzie opracowanie strategii osiągnięcia neutralności klimatycznej Polski do roku 2040 oraz kontrola realizacji tej strategii.

Na facebookowym profilu MSK można obejrzeć spot pod tytułem „Wyjdźmy na ulice, wrzaśnijmy razem”, który ma zachęcać Polaków do wzięcia udziału w akcji.

[W oryginalnym artykule grafika i wideo – admin]
https://pl.sputniknews.com

Komentarze 54 to “Młodociani debile zastępują starych debilów – czyli Młodzieżowy Strajk Klimatyczny trwa: „Wasza bierność, nasza złość”.”

 1. http://fundacjaprodomo.org.pl/schizofrenia-w-liczbach/
  „W Polsce na schizofrenię choruje 1 mln osób; przeciętna wieku – to 38,5l..”
  „Liczba osób pracujących w chwili postawienia diagnozy – 47% !!”
  „Liczbę pacjentów, dla których sprawozdano świadczenia psychiatryczne w latach 2010–2014..W 2014 roku dla blisko 1,5 mln. pacjentów (ok. 5% populacji dorosłych) …”
  „… W latach 2010–2014 zwraca uwagę systematyczny wzrost (o 12%) liczby pacjentów..” (ogarnia czlowieka przerazenie !!!!)

  A teraz cymes:
  https://www.polskieradio.pl/96/1334/Artykul/447983,Niepelnosprawni-umyslowo-tez-glosuja
  „Przy okazji nowelizacji kodeksu wyborczego nie pomyślano o osobach niepełnosprawnych intelektualnie, które także mają prawo głosować …”
  „Z faktu, że osoby niepełnosprawne intelektualnie mają prawa wyborcze, wielu z nas nie zdaje sobie w ogóle sprawy. Jak podkreśla dr Monika Zima-Pariaszewska, prawnik Polskiego Stowarzyszena na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, społeczeństwo jest przekonane, że taki osoby nie powinny głosować, gdyż nie mają wystarczającej wiedzy i świadomości…”

  Ale nie jest tak zle. Trend kretynienia wyborcow i „elit” w EU jest nawet wiekszy co jest pocieszajace :-)))))
  http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/onlinefirst/Anczewska_PsychiatrPolOnlineFirstNr109.pdf
  „Wyniki badania przeprowadzonego w 27 państwach Unii Europejskiej…. wskazują, że każdego roku u 164,8 milionów mieszkańców (38,2%) występują zaburzenia psychiczne…” :-))))
  Witamy w Tworkach !!!!! Jakies Wnioski ????

 2. revers said

  Tylko klimatyczna mlodziez nie zapomni wziasc z soba jednorazowe kubki, nozyki, lyzeczki plastikowe,i plastykowe naczynia, lub duzo piniedzy na automaty ktore z kubeczkow korzystaja, ewntualnie plastikowe karty do platnych automatow, jak i plastkowe gadzety typu materac, poduszka, zaglowek a nawet wynajac jacht pelnomorski wykonany z palstikow i wlokien szklanych by doplynac do stanow, gdzie juz odbywaja sie hucpy klimatyczne z podobnymi plastykami w konsumie i selfkach.

  W Franfurcie nad Menem klimatyczna mlodziez wynajela sobie nawet statek wycieczkowy by lepiej sie klimatyzowac, najlepiej wokol przeplywajcych super tankowcow i kontenerowcow napedzanych klimatycznym mazutem, oj bedzie tez klimatyczne bungo..

  ——
  Młodzież zawsze była łatwa do podpuszczenia przez cwańszych i brała zaszczepione jej idee za swoje.
  Ale to, co się wyprawia teraz, to dom wariatów.
  Czy dziewczynka z Aspergerem dostanie Nobla?
  Admin

 3. Easy Rider said

  Jakoś dziwnie zapomnieli o geoinżynierii (chemtrails), technologii 5G, GMO, roundapie – ale nie zapomnieli i kopalniach, jako największym zagrożeniu dla ludzkości. To już nie jest globalne ocipienie, tylko odmóżdżenie.

 4. Siekiera_Motyka said

  Polskie media podają wiadomości na temat klimatu używając słowa „katastrofa klimatyczna w 2030-tym roku” w swoich spotach informacyjnych. Tak ze schizofrenia jest zaszczepiana by zminimalizować szok kiedy ceny elektryki pójdą do góry o ~25% by płacić Niemcom i Francuzom za kredyty CO2.

 5. JW said

  Nie ma co się spinać. Wiadomo, że gnojownia jest głupia jak lewy but, ale nie idąc do ośrodka indoktrynacji (znanego niegdyś jako szkoła) nie dopuści do tego, bo przynajmniej tego jednego dnia sяano jej do łbów w tym miejscu. Zatem wagarowanie należy całą mocą popierać, jeżeli leży komuś na sercu dobro dziatwy. Założę się, że większość z nich ma w dцpie królową Grecię I Klimatyczną i wykorzystuje ten dzień na coś znacznie bardziej produktywnego niż beznadziejne siedzenie w ławce i wysłuchiwanie pieprzenia jakiejś idiotki zgrywającej nauczycielkę.

 6. Ale dlaczego? said

  A kiedy zorganizują manifestację „Nie dla zagłady atomowej”. „Chcemy pokoju” „Ręce precz od Iranu!”?
  Czy „przypadkiem” tą organizację młodzieżową nie wspierają dolary znanego „filantropa”?
  Poza tym tak dla porządku CO2 powstaje ze spalania wszystkich paliw kopalnych, też ropy, benzyny i gazu. Dlaczego nie protestują przeciwko sprowadzaniu do Polski gazu łupkowego lub ropy? Wydobywanie gazu łupkowego niszczy ekosystem, wody gruntowe.
  Dlaczego nie domagają się zastàpienia eksportu paliw biopaliwami np. z rzepaku??? Które to biopaliwa zostały zablokowane przez PO-Kulczyk???
  A tysiące ha ziemi w Polsce leży odłogiem!

  ————-
  Pieprzona gówniarzeria i tyle.
  Admin

 7. Voodoosch said

  Dziewczynka z Aspergerem po Noblu będzie pierwszą niepełnoletnią, europosłanką w radzie europy.
  Tak się zaczną rządy dzieci.

 8. Marucha said

  Najgorsze nie jest to, że zawsze znajdą się jacyś kretyni, gotowi demonstrować za byle czym.
  Najgorsze jest to, że popierają ich miliardy.

 9. NC said

  Re 8: Jest na odwrot – miliardy latwo znajduja aktorow do wynajecia.

 10. NICK said

  Admin i pozostali.
  Katakumby.

  Cyborgom cybern-etyka nie wystarcza.
  „Wybory”.
  Wygra pis-dziel-ec.

  To dopiero się zacznie.

  Gdyby wygrało PO.
  O to samo by TU szło.

  Konwenanse zostawiam.
  HUK.

 11. Sarmata said

  Prawdziwy problem polega na czym innym. Na katastrofie w elementarnym myśleniu odnośnie naszego otoczenia i krajobrazu.
  Obłęd „zmiany klimatu” który zatacza coraz szersze granice to tylko dymanie frajerów przez żydów na gigantyczną kasę i nic nie ma wspólnego z klimatem. Wszyscy powtarzają tę zadaną mantrę a nikt nie zwraca uwagi na efekt cieplarniany – który rzeczywiście występuje, szczególnie w wielkich miastach (ale nie tylko, bo od kilku dekad w całej Polsce) – odpowiada:
  – melioracja w wielu państwach milionów hektarów i pozbawienie mikroklimatu parowanej wody z setek tysięcy mokradeł i zbiorników wodnych (melioracje na wielką skalę były już w II RP a za komuny osuszono np. całe Polesie),
  – regulacja rzek i ich rozlewisk sprowadziła je do okresowych kanałów ściekowych odprowadzających wody kilkakrotnie szybciej inż w przeszłości powodujących do tego przy byle deszczu podtopienia i powodzie,
  – wstęgi asfaltowych dróg działających jak gigantyczne grzałki o temperaturze w lecie dochodzącej do 70 st. C,
  – wycinka lasów i chaszczy (np. Białoruś za komuny osuszyła całe Polesie które było jednym wielkim „płytkim jeziorem”),
  – wyłożenie w Polsce i Europie setek milionów podwórek kostką brukową co blokuje uzupełnianie wód gruntowych na gigantycznych obszarach miast i wsi,
  – itd.
  i nazywa się to pustynnienie klimatu. Krowy tylko na te ludzkie „mądrości” s r a j ą bez żadnego znaczenia dla całego układu pogodowego.
  Dla przykładu, temperatura gruntu pod drzewami stykającymi się konarami (aleja) w mieście: 25 w słońcu / 20 w cieniu / 30 st. C asfaltu.
  Temperatura gruntu bez drzew w mieście: 50 w słońcu / 38 w cieniu / 66 st. C asfaltu!
  Na otwartej przestrzeni temperatura asfaltu jest nawet o 36 st. C wyższa od temperatury asfaltu w słońcu, pod zieloną aleją!
  Reasumując 50 lat temu deszcze w szczególnie lecie występowały jako zjawiska lokalne z parującej wody zaś obecnie na deszcz trzeba czekać aż wiatr nagoni chmury z nad Oceanu Atlantyckiego. Kiedyś, 50 – 60 lat temu, w lecie padało i 2x dziennie a obecnie pada mniej więcej raz na dwa trzy tygodnie. Ot i cały problem którego na razie nikt nie dostrzega a co najwyżej żydzi starają się doraźnie wycisnąć z gojów parę szekli pod hasłem „zmiany klimatu” (Al Gore w związku z Globalnym Zażydzeniem Klimatu nawet wycisnął z frajerów kilkanaście miliardów $).
  To jest problem. Potrzebny Wielki Deparchator na duch.

 12. Marek said

  Świry młodzieżówe nie widzą smug chemicznych na niebie, które widać gołym okiem, ale kopalnie chcą zamykać.
  Banda debili.

 13. Adrem said

  Czyli idzie w/g talmudu !!!!!
  Urządzą nam pajdokrację.

  A swoja drogą, zal mi tych dzieciaków, ogłupionych religią globalnego ocipienia.

 14. pos_ergo said

  „20 września, to ostatni piątek
  przed szczytem klimatycznym ONZ w Nowym Jorku,
  gdzie politycy mają zadecydować
  o dalszych losach naszej planety.”

  Niebywałe. Politycy w ONZ mają o losie Ziemi decydować?
  Co to, bogowie jacyś?
  Trochę się zagalopowali…

 15. Ale dlaczego? said

  AD. Marek
  Chemisralle to ściema dla ubogich.
  Smugi kondensacyjne…
  Teoryjka sposkowa jak płaska ziemia. Mająca ośmieszyć naiwniaków.

 16. Marucha said

  Re 15:
  Ja, jeszcze jako mały szczawik, gdy na polskim niebie pojawiły się odrzutowce (lata 50-te, tak to pamiętam), widziałem ciągnące się za nimi smugi kondensacyjne. Nikt nie robił z tego sensacji.

  Gdyby to było jakieś trucicielstwo, czy inne draństwo – to byłby to wyjątkowo głupi i okrężny sposób na trucie ludzi. Na tyle głupi, że nie chce mi się nawet udowadniać, dlaczego.

  Jednym słowem – pierdoły dla mikrocefali.

 17. revers said

  Dr. Micheal Mann thinktank klimakatasrofy juz raz przegral sprawe w saadzie process cywilny z innym profesorem lepiej wyedukowanym w klmatologi, ale to nie wiele z listaaa publickacji i artykulow na ten temat

  https://www.nature.com/articles/33859.epdf?referrer_access_token=UcQMRAUPUscPRGtZ_nmN0tRgN0jAjWel9jnR3ZoTv0PIU6928D7U3LQJxug20QYL9ESIIW5WxXKIhZdkFHPvJyCgGXYnBzO2iiIqbRp1deponI44NSXsWPHevD1owOCzy-M7seCPmAtP9uptNzLwM0cPBtAqbyWTRLYziB4QAcNUZppYicirN1qvEePdK7PXfPV0rWC3s1R_r-yu5jgaARXTHsmrZypQ4t2zgUOLblqSL4dO3ayXicSrBFhH94ERlk4rGXq0DDsogNi_Vg4Asw%253D%253D&tracking_referrer=blogs.scientificamerican.com
  https://www.desmogblog.com/sites/beta.desmogblog.com/files/Mann-Ball%20Libel%20Claim.pdf
  http://www.uoguelph.ca/~rmckitri/research/MM03.pdf
  https://www.theguardian.com/environment/2010/feb/03/climate-scientist-michael-mann
  https://hockeyschtick.blogspot.com/2011/03/there-he-goes-again-mann-claims-his.html
  https://www.telegraph.co.uk/comment/columnists/christopherbooker/6679082/Climate-change-this-is-the-worst-scientific-scandal-of-our-generation.html
  https://en.wikipedia.org/wiki/Groupthink

 18. Rafal Cz. said

  Ewentualnym „kryzysem klimatycznym” powinni rozmawiac naukowcy a nie gowniarze.
  Zaden polityk nie jest zdolny do zmiany klimatu, to kwestia matki natury.W historii Ziemi zdarzaly sie kataklizmy. Wtedy politykow
  nie bylo. nie bylo protestow i mlodziezy. A matka Ziemia istnieje. Co prawda rujnujemy swoje otoczenie (smieci) ale tym musza sie zajac ludzie poszukujacy rozwiazan a nie „protestanci”. A zwykle ci ktorzy protestuja zostawiaja za soba smieci i balagan.
  Nie lepiej zajac sie bezdomnymi (znowu sie pojawili). Zaczac myslec powaznie o zyciu i ignorowac plotkarskie media.
  Zeby byc przyzwoitym czlowiekiem niwiele trzeba ale jednak trzeba.

 19. Zydzi jak to zydzi….przy wsparciu debili szabesgojow wkrecaja oglupiona gojska dziatwe w „krucjate dziecieca” dla wyzwolenia ziemi, tym razem z CO2 ..powtorka z historii 800 lat pozniej ???

 20. Easy Rider said

  Ad 16 – Marucha.
  To Gajowy też nie odróżnia smug kondensacyjnych od chemicznych? Przecież to proste – kondensacyjne utrzymują się przeciętnie do 30 s (max 1 min.), natomiast chemiczne – całymi godzinami, pęczniejąc i tworząc sztuczne zachmurzenie.

  Tutaj przykład – chyba nie smug kondensacyjnych?

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4ApIxkA2u3d-yfgjjMLSwODuE6DAhmK_1QcgZqqu0Rk_SB6iq

  ———
  Po co komu by były jakieś smugi chemiczne?
  A te kondensacyjne utrzymywały się długo. No, marwa kuć, przecież sam widziałem.
  Admin

 21. Boydar said

  Któryś z naszych to zapuszczał, chyba OP

  http://ram.neon24.pl/post/144410,kontenerowce-jeszcze-jeden-zaklamany-horror-globalizacji

  Nie uwierzą, kutafonki.

 22. Easy Rider said

  Ad 20 – uwaga Admina.

  Cel smug chemicznych nie jest jasny i jednoznaczny, w każdym razie, jeżeli czynią to dla naszego dobra – to dlaczego utrzymują ten cel w tajemnicy? Obecnie coraz częściej zaczynają się pojawiać informacje, jakby legalizujące ten trwający od dziesięcioleci na Zachodzie proceder (w Polsce od ok. 15 lat) – że chodzi o walkę z „globalnym ocipieniem” przy pomocy geoinżynierii. Jednak w minionych latach pojawiły się przypuszczenia, że może chodzić również o coś innego, a mianowicie:

  – rozpylanie mikroorganizmów opartych na nanotechnologii, wywołujących eksperymentalne choroby (choroba Morgellons w USA);

  – tworzenie przy pomocy nanocząstek metali środowiska potrzebnego dla technologii geoinżynieryjnej HAARP lub projektu BlueBeam (wyświetlanie gigantycznych hologramów świętych postaci lub statków atakujących kosmitów); to może mieć też związek z technologią 5G;

  – działanie depopulacyjne, przez rozpylanie cząstek toksycznych metali i innych, bliżej nieokreślonych substancji.

 23. Boydar said

  „… po co komu by były jakieś smugi chemiczne? …” pyta, mam nadzieję ze retorycznie, Pan Gajowy. Równie dobrze mógłby Pan zapytać po co w szczepionkach dla noworodków rtęć i formalina, i to jeszcze w dwunastu, jak donoszą znający zagadnienie.

  Jeżeli talmud zaleca aby zabijać nawet najlepszych z gojów to nie ma dziwne, że próby takie są podejmowane. Ponieważ jednak Bóg nie stworzył człowieka, w tym goja, aby go Mu żyd wytruł na masę, sprawa będzie miała zupełnie inny koniec niż parchy zaplanowały. Zupełnie.

 24. Re: 16 Marucha…
  Jesli rejsy samolotow pasazerskich w jakis dziwny sposob tworza „kratke” na niebie (smug kondesacyjnych), to ja juz nie mam zadnych pytan…

  W Toronto kilka razy byly „loty w kratke”, a tzw., „smugi kondensacyjne” utrzymywaly sie w powietrzu ponad 1 godzine…
  Jak bede mial okazje, to zrobie kilka zdjec…Moze faktycznie loty samolotow pasazerskich maja tak „ciekawy” rozklad lotow…

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Polecam ksiazke: „Angels do not play HAARP…”
  Przyjrzec sie EMP (Electromagnetic Pulse) system…
  I innym paru ciekawych „wynalazkow”…na obecne „czasy”…

 25. Marek said

  widziałem ciągnące się za nimi smugi kondensacyjne. Nikt nie robił z tego sensacji.
  ===
  Zgadza się. Smugi kondensacyjne szybko znikają.
  Smugi chemiczne – nie.
  Na moim* niebie są regularnie rozciagane liniami równoległymi i nie tylko.
  To nie są smugi kondensacyjne po rejsowych samolotach, których trasy są przypisane do wydzielonych ścieżek.

 26. Plausi said

  Szczegółowa instrukcja jak robić debili

  o których w artykule mowa.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky

  a komu nie wystarczy, to

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Toledo

  Przyjklady; w latach 50-tych opracowały think tanks Rockefellera koncepty regulacji rodziny, która objęała całą Europę, zarówno część zachodnią jak wschodnią. Płód był równie tu jak tam był eliminowany, na Zachodzie pigułka, na wschodzie skrobanka.
  W latach 60-tych opracowały think thanks w USA zjawisko zagrożenia ekologicznego, w następnej dekadzie zostały te idee wdrożone zarówno na Zachodzie jak Wschodzie Europy.
  W latach 80-tych szacujemy opracowały think tanks w USA koncept „ratowania” klimatu przez rachunek sumienia CO2 i opłatę odpustów CO2 na rzecz licencjonowanego do tego banku, wyminia się bank Rotszylda, ten klan położył niebywałe zasługi do ludzkości przez ostatnie dwa wieki.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  i.t.d.
  Mała Greta ze Szwecji powinna być w stanie zauważyć, że wysoko techniczne wojny, jakie są prowadzone przez globalne imperium, wymagają ogromynch ilości materiałów pędnych i emitują z natury rzeczy ogromne ilości CO2 i może od tego trzeba zacząć. Nie bardzo możemy sobie wyobrazić postulowane CO2-neutralną wojnę.

  To nie są jedyne formy skażenia, bowiem dochodzi jeszcze zbrodnicze skażanie uranem zubożonym, kolejna zbrodnia przeciwko ludzokości, po Hiroszymie i agent orange doszedł uran zubożony

  https://en.wikipedia.org/wiki/Depleted_uranium

  @16, Marucha
  Do benzyny lotniczej dodawana są śrdki chemiczne zapewniające odpowiednie właściwości, n.p. do benzyny odrzutowców wojskowych. Wszystko zależy od ilości tych środków rozprzestrzenianych i wdychanych przez ludzi, takie zjawisko oboczne.Trwałość smug zawdzIęcza się chyba dodatkami do benzyny lotniczej.

  @21, Boydar

  Samochody elektryczne, jeśli się zapalą, nie gasi się, muszą się wypalić całkowicie, groźba eksplozji, bowiem straż pożarana (w RFN) nie ma żadnej techniki do gaszenia takich samochodów. W trakcie palenia wydzielają się różne środki skażające.

 27. NICK said

  A wydawało by się, że… chemi-trails… .
  JEST tematem rozpracowanym.

 28. Ale dlaczego? said

  Smugi kondensacyjne mogą być w stanie płynnym (woda) lub zamarzsjàc w stanie stałym (kryształki lodu). W drugim przypadku trudniej się rozpraszają. Oczywiście ma na to wpłym np. wiatr.
  Każda teoria sposkowa by była prawdziwa potrzebuje DOWODÓW. W tym przypadku globwlnej n8by operacji nie ma nawet najmniejszych.

 29. Boydar said

  Przychodzi mi czasem do głowy, że może te chemtrailsy to jednak jest coś zupełnie innego niż uważamy, choć pociechy wielkiej nie ma. Może one są normalnym śladem kondensacyjnym, tylko w nienormalnym środowisku !

  Taka przypadkowo zbieżna indykacja skażenia. To mogłoby tłumaczyć kratki nad Rosją, bo w intencje Putina dziwnie wierzę.

 30. Boydar said

  tag „się” był nie domkł … 🙂

 31. JW said

  Tym, którzy nie wierzą w chemtraile, polecam film „Co oni rozpylają?”
  .https://www.youtube.com/watch?v=uizASZfy1c0

 32. Igor Niefiedow said

  Wyglądam – w Polsce nie jest nudno! Oczywiście mamy wielu naszych lokalnych idiotów, ale takich kretynów jest niewiele.. praktycznie nieobecny. Zapytałem moich uczniów o Gretę Tunberg – po raz pierwszy słyszą takie imię. I dzięki Bogu (pomyślałem sobie)!

 33. Marucha said

  Chemtrails… Srails.

  1. Nie wiem, skąd to pieprzenie, że smugi kondensacyjne rozwiewają się szybko, po 30 sekundach, po minucie.
  Powtarzam, jak matołom, że sam widziałem takie smugi w latach 50-tych i wcale szybko nie znikały. Wisiały na niebie może i godzinę (czasu nie mierzyłem, bom nie przewidział skali zidiocenia ludzkości), coraz mniej wyraźne, coraz bardziej rozwiane, ale wciaż dobrze widoczne.

  2. Jak celnie zauważył Ale Dlaczego (28) czas znikania smug kondensacyjnych zależy od ich konsystencji (kryształki lodu, woda). Czyli na jakiej wysokości powstają.

  3. Chemtrailse byłyby wyjątkowo idiotyczną i nieskuteczną metodą na podtruwanie ludzkości (przez podtruwanie rozumiem również rozpylanie substancji psychotropowych i co tam jeszcze można wymyślić).
  Po pierwsze – oddziaływałyby jednakowo na „naszych” i na nie naszych. Żadnej możliwości ukierunkowania na konkretny cel. Ot, takie walenie na oślep, jak goownem w wentylator.
  Po drugie – trudno znaleźć coś, co by jeszcze bardziej rzucało się w oczy, niż chemtrailsy.

  4. Dlaczego „chemtrailsy” pojawiają się również nad Rosją? Kto je rozpyla? Amerykanie? Chińczycy? Rzydy? A może sami Rosjanie?

  Qoorva… znów się dałem wciągnąć w dyskusję o bytach nieistniejących, o genetyce gnomów i smoków. A przecież to i tak nic nie da. Ludzie są odporni na argumenty. Żeby tak samo byli odporni na żydowską propagandę…

 34. Marucha said

  Re 32:
  Dziewczynka z Aspergerem ratująca świat.
  Za podpuszczeniem mamuśki.

 35. Igor Niefiedow said

  Re 35:
  Dziewczyna jest ofiarą swoich szalonych rodziców. Dziewczyna potrzebuje dobrych specjalistów, rodzice potrzebują publicznego chłosty. Ech.. marzenia, marzenia.

  P.S. Ona otrzyma Nagrodę Nobla.. bez wątpienia.

 36. Marucha said

  Re 35:
  Głupia, nie całkiem normalna dziewczyna, to jedno.
  Mnie przeraża wprost fala międzynarodowego poparcia dla tych bredni. I to nie tylko ze strony wiadomych mediów…

 37. Igor Niefiedow said

  Re 36:
  Mam podwójne uczucia. Z jednej strony – horror obecnego szału. My, Rosjanie, jesteśmy Europejczykami i boli mnie, jak Europa pogrąża się w otchłani starczości.Z drugiej – cieszę się, że Rosja jest daleko od tego „szabatu”.

  ——
  Niech się Pan cieszy.
  Stara Europa jest już skazana. Czeka w celi śmierci, choć jej się wydaje, że to sala balowa.
  Admin

 38. Anucha said

  Geszeft stulecia.
  Koncerny które trują i zanieczyszczają , swoimi fabrykami i kopalniami na całym świecie.
  Za te zatruwanie nałożą dodatkowy podatek na każdego obywatela.

 39. Plausi said

  Akcja PR

  @34, Marucha
  „Dziewczynka z Aspergerem ratująca świat.
  Za podpuszczeniem mamuśki. “

  Chodzi o wielką akcję reklamową (PR), wiele źródeł wymienia jako promotora reklamowego specjalistę Ingmara Rentzhoga, mamuśka jest także od lat związana z akcjami o tym temacie. Rejs jachtem o wartości dziesiątków milionów dolarów do USA sugeruje jednak, że cała operacja „Greta“ została przejęta przez zupełnie inne środowisko i siły.

  Operacja „Grata“ lansuje temat klimatu, jest to naturalnie kolejne oszustwo, bowiem wcale nie chodzi o klimat, tylko o rozrzutność zasobów naturalnych, którą to rozrzutność jest daleko łatwiej zmierzyć niż jakieś CO2. Wybrano CO2, bowiem pozwala to na władcom tego świata decydować arbitralnie, ile kto CO2 „zużył“ i wystawiać mu rachunek za odpust, wg. naszych danych odpusty CO2 mają być sprzedawane przez bank Rotszylda, dobrze znanego z innych operacji na ludzkości:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Jak wiadomo, przyczyny zanieczyszczania środowiska, opisane w @26, Plausi stanowią tabu w operacji „Greta“.

  Nie bardzo można pojąć to zapatrzenie w ocieplenie, klimat na Ziemi zawsze podlegał zmianom. Jest jednak inne zjawisko, które daleko bardziej zagraża życiu ludzkiemu na ziemi, to jest ZATRUCIE WSZYSTKICH ŚRODOWISK ŻYCIA NA ZIEMI, powietrza, ziemi, wody. Zagrożenia, którym należy NATYCHMIAST przeciwdziałać.

  Wszystkie wody na Ziemi są skażone środkami chemicznymi, plastykiem, który w formie tzw. mikroplastyku już usadowił się w komórkach naszych organizmów, każdy z nas jest w jakiejś części już z plastyku. Sięgając po płynne mydło nie zdajemy sobie sprawy, że myjemy się tym mikroplastykiem, który wędruje następnie do wód naszej Ziemi, a innej nie mamy.

  Na inne skażenie środowiska wskazuje bloger

  http://jaka.neon24.pl/post/150754,polska-smietnikiem-europy-i-warszawy#comment_1584916

  zniknięcie insektów z naszego systemu ekologicznego będzie miało katastrofalne konsekwencje dla życia na Ziemi, nie cieszmy się zbytnio, że nie musimy dziś myć szyby przedniej samochodu z insektów po dłuższej jeździe, insekty po prostu zniknęły.

  Zasr..na „królowa polskich rzek“ jest symptomatyczna dla obecnego stanu umysłowego nie tylko w Polsce.

  Wracając do zjawisk związanych z operacją „Greta“ zaczynamy się zastanawiać, czy nie jest to w istocie kara boska, bowiem:

  „Gdy Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera.“, co uczestnicy imprez „Grata” starają się potwierdzić.

  Czy nie jest to kara za ludzkie zbrodnie wobec boskiego stworzenia ?

  @38, Anucha
  Czy skażanie środowiska przez koncerny nie jest zbrodnią przeciwko ludzkości, którą należy karać jak zbrodnie wojenne, a może nawet surowiej ? Czy finansowanie takiego skażanie nie należy traktować tak samo ?

 40. lewarek.pl said

  22. Easy Rider
  Cel smug chemicznych nie jest jasny i jednoznaczny, w każdym razie, jeżeli czynią to dla naszego dobra – to dlaczego utrzymują ten cel w tajemnicy?

  I to jest generalne pytanie: dlaczego ktoś utrzymuje w tajemnicy coś, czego nie robi?

 41. NICK said

  Tu już ni ma z kim gadać prócz gospodarza.
  Nawet Lubelakowi nie wytknę.

 42. NICK said

  No i Polacy. Generałowie. Zginęli pod Putinem. Sorki pod Smoleńskiem.

  Mierosławcem też.
  Qrva.

 43. NICK said

  A to już nie-wiadomo kogo wykasować.
  Murva kadź.

  Jak tu ogarnąć Stajnię… .

 44. NICK said

  A może to ‚smugi’?
  Ich zabiły?

 45. revers said

  Inni traktuja ten klimatyczny ruch jako nowaa religie, ktora obok religii szpagetii ma szanse zajac swoje miejsce na swiecie lub wprowdzic nowaa religie nwo, tym bardziej ze juz papa Franek przyjal gretke i modli sie za klime.

  W Niemczech juz w szkolach klimatyczny sped jest juz przymusowy jak dawniej w tzw. prl spedy dzieciakow na uroczystosciach rewolucji pazdziernikowej.

  No odjazd gdy najbardziej smiercionnosny i trujacy atmosfere przemysl zbrojeniowy jest nietykalny a nawet organizacje zielonych saa tam dotowane przez zbrojarzy.

  Dalej to tylko handel broniaa i zyciem ludzii ja w jemenie z najwiekszymi certyfikatami przewozowymi cargo NATO.

  http://armswatch.com/islamic-state-weapons-in-yemen-traced-back-to-us-government-serbia-files-part-1/

 46. NICK said

  Pozdrawiam Revers’a S.A.

 47. Soros dał forsę dla globalnych protestów a dzieci nie znają cen za prąd,za dostarczanie energii.
  Bandyci z mafii klimatycznej chcą zysków,haraczy od państw a dzieci jako zakładnicy.
  GMO i zasrane patenty na żywność mają być ukryte przed mediami.Dzieci i młodzież jako zakładnicy a ani słowa o Indiach,Chinach, Azji, Afryce gdyż Soros i jego rodzina boi się.Forsa dla Szwedki i protestów a żywność jest zatruta przez chemię.
  Zasrany podatek od powietrza tak jak wzrost cen za wodę……Kto z polityków przeciw ,będzie zamordowany.Jeszcze nadzieja….w Rosji ale i w USA ,w Chinach aby zakończyć wykorzystywanie dzieci do protestów.Kto zapłaci za pakiety klimatyczne?My!!!!!
  Ceny za żywność wzrosną czyli wojna w EU.

 48. revers said

  ad45
  arytykul o nowej religii klimatycznej

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/globalne-ocieplenie-stalo-sie-nowa-religia-xxi-wieku?fbclid=IwAR1fvPCWPAzXxSmm4BuWR1YCoLxl0fAKAxtpwpNMOn1dQqh8bAnUHLukuBY

  dziekuje za pozdrowienia, choc lekarzy starej daty i o hipokratesowej etyce coraz mniej, jak by na wymarciu wobec lekarzy celebrytow po uczelniach co w plazmach graja medycyne celebrycka i kasiataa.

 49. revers said

  A jeszcze najwazniejsza rzecz ktora chodzila mi po glowie, to podatek globalny nie tylko CO2, ale klimatyczny wtedy latwiej bedzie mozna pogodzic religie swiata na zasadzie wspolnego podatku, no i koejne grube dochody dla grandziarzy i swietych z swiecznikow nwo.

 50. Siekiera_Motyka said

  Nie na temat CO2 (nie kompletnie) a na temat plastyku którym straszą Polaków.
  https://ourworldindata.org/plastic-pollution

  Proszę zwrócić uwagę na mapy,

  „Wytwarzanie odpadów z tworzyw plastykowych, 2010”
  -https://ourworldindata.org/grapher/plastic-waste-generation-total

  „Wytwarzanie odpadów z tworzyw plastycznych na osobę, 2010”
  -https://ourworldindata.org/grapher/plastic-waste-per-capita

  Azja i Afryka zalewają morza plastykiem. Głownie przez Amerykański pomysł biznesowy, „Kranówka jest zła”. No to jak zła to dobra jest woda butelkowana, W PLASTYKU !!!!
  https://www.forbes.com/sites/hannahleung/2018/04/21/five-asian-countries-dump-more-plastic-than-anyone-else-combined-how-you-can-help/

 51. revers said

  A tak wyglada gretka w towarzystwie starszej niemieckiej aktywistki Neubauer

  http://freewestmedia.com/2019/04/24/george-soros-is-backing-greta-thunberg/?fbclid=IwAR3GW_6Rg4YSzthwZTtMNetw3Ffs_y9VXbBQXfVcJU7CQLXKATQTnEJgiyI

  od NGO Sorosa, i podobnach filantropow nie wylaczajac Gatesow.

  podobne towarzystwo filatropow wypromowano w Pakistanie, z mloda Malala Yousafza

  https://chagataikhan.blogspot.com/2012/10/malala-yousafzai-samia-raheel-qazi.html?fbclid=IwAR1uJA_jjtVq2Wm-Sa0Lqm50Qi54kzdaWH7IGzRato4kYoRzzGBdJh6HCYI

 52. Zig said

  Ale to takie proste! Skoro już wiadomo, bo zostało zatwierdzone na najwyższych szczeblach, to pierwszą sprawą jest:
  1: Obciąć wszelkie wydatki na professore, ich zespoły badawcze itp komisje. Jak już wszystko wiadomo, to po co dalej drążyć w celu potwierdzenia?
  2: Odzyskane fundusze i powyższych pracowników przekazać do zalesiania 🙂
  Zig

 53. Leo said

  Chemtrailsy: w paliwie lotniczym znajduje się duża zawartość nitroxen dioxide, który rozylony za samolotem powoduje kondensację wilgoci i powstanie kryształka lodu. Związek ten jest usuwany z paliw samochodowych i opałowych, pozostawiany (celowo?) w paliwach lotniczych. Stąd „chemtrailsy” widoczne na całym świecie. Nie ma potrzeby wysyłać specjalnej floty samolotów z beczkami chemikaliów, można to zrobić prościej i skuteczniej.

  ——
  Dwutlenek azotu NO2
  Admin

 54. Plausi said

  Operacja „Great” na drodze do celu

  @51, Revers

  „gretka w towarzystwie starszej niemieckiej aktywistki Neubauer od NGO Sorosa, i podobnach filantropow nie wylaczajac Gatesow.”

  Rzecz jest co prawda nieco zagamatwana, bowiem to skojarzenie jest dopiero pośrednio można stwierdzić. Znowu bowiem wszyscy rzucili się na tego nieszczęsnego Sorosa.

  Neubauer jest ambasadorką młodzieży (sic!) dość dziwacznej organizacji o nazwie „ONE”, w której odnajdujemy także znanych agentów establishmentu z branży rozrywkowej: Bono, Bob Geldof, ci dwaj są znani ze swej usłużności. Udział Sorosa można dopiero stwierdzić za pośrednictwem tego „ONE”, a mianowicie listy go organów finansujących:

  https://www.one.org/de/uber-one/finanzen/

  I lista jest daleko bardziej ciekawa niż można przypuszczać, znajdujemy tam takie organy podejrzane o wyjątkową troskę o ludzkość od wieku jak:
  Bank of America
  Bill and Melinda Gates Foundation
  Bloomberg Philanthropies
  Coca-Cola, wirzytówka demokracji we wszystkich nowo podbitych krajach i kraiinach
  Google
  Open Society Foundations, Soros
  Open Society Policy Center, Soros
  Ronald O. Perelman, także wielki dobrodziej, podobnie jak Soros
  SAP

  Należy dodać przy tym, że tzw. NGOs jak „ONE” czy Open Society są powoływane do życia przez dawców pieniędzy w celu wykonania określonego zadania czy skierowania społeczeństwa do realizacji pewnego celu, jak w przypdku „ONE” czy Open Society.

  Można przyjąć, że ekscesy medialne operacji „Greta” są tylko częścią poczynań w realizacji zadanego celu. Zwraca uwagę, że zastosowano ponownie technikę „komsomolców” (w Polsce nazywanych ZMPowcami), tzn. zmobilizowano podrostków takich jak Greta czy Neubauer, aby w sprawdzonym stylu sowieckiego komosmołu zsteroryzować społeczeństwo i popchnąć go, a w razie potrzeby zmusić, do wykonania pożądanych kroków.

  O działalności Openc Society w realizacji celu międzynarodówki finansowej wymiany personelu w Europiei zastąpienia go przybyszami z Afryki i krajów arabskich można znaleźć

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  podstawy ideowe tego celu:

  https://web.archive.org/web/20180513080311/http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

  Portal, z którego tekst zaczerpnięto został zablokowany przed rokiem, przypuszcza się, że po interwencji prawnej władz Szwecji. Szwecja jest wiodąca w eksperymencie arabizacji społeczeństwa i likwidacji pieniądza materialnego w Europie.

Sorry, the comment form is closed at this time.