Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Obywatele w obronie radcy praw…
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  Mano Negra o Jeszcze o Gierku…
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Według amerykańskich ekspertów wojna atomowa USA z Rosją rozpocznie się w Polsce i w kilka godzin zginą miliony ludzi

Posted by Marucha w dniu 2019-09-21 (Sobota)

Co mówią amerykańscy eksperci, prawie nigdy się nie sprawdza. Oby to nie był ten jeden z rzadkich przypadków, kiedy coś zgadli – admin

Jak wynika z symulacji komputerowej przeprowadzone przez naukowców z Princeton University, gdyby doszło do konfliktu atomowego między USA a Rosją w pierwszych godzinach takiej wojny zginie minimum 34 miliony ludzi, w tym kilka milionów to ofiary w Polsce, która stanie się jednym z pierwszych celów rosyjskich rakiet.

Doktryna wzajemnego zniszczenia – ang. Mutual Assured Destruction – albo MAD (ang. szalony), zakładała, że konflikt z wykorzystaniem broni jądrowej nie opłaci się żadnemu z mocarstw, ze względu na niemal pewne kontruderzenie, co wiązałoby się z całkowitym unicestwieniem atakujących i z milionami ofiar po obu stronach konfliktu. Doprowadziło to do procesu rozbrojeniowego, który niestety się zatrzymał, a nawet cofnął.

Zdaniem naukowców z Princeton taki czarny scenariusz stał się dużo bardziej wiarygodny w ciągu ostatnich lat. Zarówno Stany Zjednoczone jak i Rosja odstępują powoli od porozumień mających na celu ograniczenie arsenału jądrowego. Wręcz przeciwnie, dokonywana jest modernizacja głowic i rakiet. Różnica w stosunku do dawnych czasów zimnej wojny polega tylko na tym, że obecnie broń jądrowa posiada znacznie więcej krajów, a wiele do jej posiadania aspiruje.

Nadal najbardziej przerażający scenariusz to wojna atomowa na pełną skalę między USA a Rosją. Oba mocarstwa dysponują monstrualnymi arsenałami liczonymi w tysiącach głowic. Rosjanie mają ich ponad 8000! Z symulacji wynika, że zrobienie użytku z części z tych głowic, w pierwszych godzinach takiego konfliktu spowoduje, że liczba zabitych i rannych sięgnie ponad 100 mln osób. Eksperci zaznaczają, że liczba ofiar choroby popromiennej nie jest brana pod uwagę, ale zapewne ofiary będzie można liczyć w dziesiątkach milionów.

[A przecież powinno być tak, że amerykańska broń się modernizuje, a rosyjska wcale nie – admin]

Symulacja przewiduje, że w trakcie konfliktu Rosji z USA doszłoby najpierw do nuklearnego unicestwienia Europy. Pierwszy pocisk z głowicą jądrową miałby według założeń uderzyć z Obwodu Kaliningradzkiego gdzieś w okolicę Wrocławia. Taki atak prewencyjny jest niestety zgodny z najnowszą rosyjską doktryną wojenną.

Według symulacji, NATO nie pozostanie bierne i odpowie atakiem na jedno z rosyjskich miast. W efekcie Rosja miałaby wystrzelić do 300 głowic w celu zniszczenia baz NATO i nacierających jednostek w trwającym równolegle konflikcie konwencjonalnym. Zdaniem ekspertów z Princeton NATO zdoła odpowiedzieć około 180 głowicami.

[Symulacja zakłada, że to Rosja pierwsza zaatakuje. Wiadomo. Co te kuρwy mogą innego wymyśleć? – admin]

Potem symulacja zakłada zupełne zniszczenie się przeciwników setkami ładunków jądrowych. Miejmy nadzieje, że nigdy do tego nie dojdzie i zostanie to tylko jako ewentualność w głowach strategów.

Tak się nieszczęśliwie składa, że bez względu na to czy Polska jest w Układzie Warszawskim czy w NATO, jest przeznaczona do zniszczenia jako pierwsza stanowiąc coś w rodzaju rowu atomowego.

[Przecież Polacy o niczym innym nie marzą, jak oddać swe życie za amerykańskich przyjaciół – admin]

https://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 30 do “Według amerykańskich ekspertów wojna atomowa USA z Rosją rozpocznie się w Polsce i w kilka godzin zginą miliony ludzi”

 1. JADAM said

  A było cóś takiego , jak plan/doktryna Adama Rapackiego –
  – O STREFIE BEZATOMOWEJ W EUROPIE WSCHODNIEJ
  (póżny Gomułka )
  Żle Szwajcarom , – że są do dziś Państwem Neutralnym ???
  polaczkom tak som potrzebne Patrioty z kapiszonami w GŁÓWKACH (bo nie głowicach) ,- i „myśliwce” tyż z uzbrojeniem
  🙂
  🙂
  ….( w napadach na Palestynę , i Persję – jak nie już , to zara .)
  jak świniom w chlewie potrzebny jest BENTLEY , czy FERRARI
  na podjeżdzie

  a na zasadzie nie strasz nie STRASZ , BO SIĘ ZESRASZ –
  tutaj N I E .MA .C A L D E R Y YELLOWSTONE , ani tyż
  NI MA KONTYNENTALNEGO ROWU T E K T O N I CZ N E G O
  w okolicach San Francisco .

 2. kulikow said

  Ludzie dajcie mi ;Wunndervaffe;; A przywodcy swiatowi ktorzy pragna NWO.
  Przestana istniec.
  Gdyz tylko te bestie w ludzkiej skorze chca naszej smierci I naszych nieszczesc.

 3. Marek said

  Izrael podobnie jak Korea Północna konsekwentnie odmawia udzielania jakichkolwiek informacji o stanie swojego arsenału. Ta realizowana od lat polityka nie budzi sprzeciwu zarówno ze strony USA jak i ONZ, Tymczasem na Iran (który broni jądrowej nie posiada) nakłada się sankcje pod byle pretekstem.

  Podczas przemówienia wygłoszonego w sierpniu 2018 r. izraelski premier Benjamin Netanjahu zagroził, że użyje broni nuklearnej do „wymazania” wrogów Izraela. Jednocześnie Netanjahu i jego sojusznicy w USA oskarżają Iran o rozwijanie programu nuklearnego. Przewrotność Izraela nie zna granic.

  Podsumowanie

  Izrael jest obok Arabii Saudyjskiej najsilniejszym sojusznikiem USA na Bliskim Wschodzie i od lat grozi Iranowi inwazją. Gdyby do tego faktycznie doszło i Izrael użyłby broni nuklearnej na odpowiedź ze strony Rosji i Chin nie trzeba by było długo czekać. Żadne mocarstwo nie pozwoli sobie na takie działania w pobliżu własnych granic. Wygląda na to, że Trump i jego administracja tym razem zapędzili się za daleko. Można oczywiście wątpić czy do realnego konfliktu rzeczywiście dojdzie, ale trzeba brać taką możliwość pod uwagę.

  Nie chcemy nikogo straszyć, a jedynie pokazać jak małe w gruncie rzeczy, wydarzenie w postaci ataku dronami na rafinerię może wywołać efekt śnieżnej kuli. Doprowadzić do sytuacji, w której cena ropy, inwestycje czy handel przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.

  Independent Trader Team

  https://independenttrader.pl/trump-igra-z-ogniem.html

 4. PISKORZ said

  re1 (póżny Gomułka ).. A RACZEJ „NORMALNY” NIE PÓŹNY ..Ad. Rapacki.

 5. WI42 said

  „Taki atak prewencyjny jest niestety zgodny z najnowszą rosyjską doktryną wojenną.”
  Coś tu nie gra.
  Prewencyjny atak jest w doktrynie amerykańskiej, zresztą jeden z już ujawnionych planów strategicznych JGS (Joint Global Srike) zakłada równoczesny atak na wszystkie rosyjskie wyrzutnie strategiczne ponad 6 tys. rakiet typu cruise, czyli wykrywalnych w ostatniej chwili.
  Po tym ataku niewiele by pozostało z rosyjskich wyrzutni naziemnych (tak przynajmniej planowali stratedzy), i obrona przeciwlotnicza m. in. w Polsce i Rumunii zdoła przechwycić większosć z tego co pozostanie. Własnie dlatego na początku stulecia wciskano do Polski systemy obrony przeciwrakietowej wmawiając raz, że to obrona od Iranu, potem od Korei Płn. itp. Dokładniejsza analiza JGS wykazuje jednak, że nie będzie tak optymistycznie z wielu względów m.in. pozostają rakiety na łodziach podwodnych i tzw. broń sądnego dnia – „Posejdon” i „Burewiestnik (ros.)”, jeszcze prawdopodobnie nie dopracowane, ale …?

  Jeżeli zaś chodzi o doktrynę rosyjską, była taka, że pierwsi nie użyją broni jądrowej.
  Teraz jest doktryna tzw. „otwietno-wstrecznyj udar=~ odpowiedź i spotkanie (rakiet)” – czyli nie czekają aż u nich rakiety wybuchą, jeżli wykryją lecące rakiety, mogą zastosować broń jądrową. Broń jądrową mogą również zastosować wg. doktryny, jeżeli jest zagrożone istnienie państwa (może ten przypadek rozpatruje symulacja – np. siły konwencjonalne uderzają na Rosję i są bliscy zwycięstwa)
  Inne uzupełnienie przekazane ostanio przez Putina, że uderzeniu będą podlegać nie tylko miejsca ataku na Rosję, ale i ośrodki podjęcia decyzji.
  Może symulacja dobra, ale nie uwzględnia:
  1. Rosja nie strzela pierwsza (przynajmniej nie ma takiej doktryny)
  2.Jeżeli rakiety strzelają w Rosję z Europy (Polski), odpowiedź jest również na Stany, bez oczekiwania, że Stany wystrzelą w Rosję.

 6. Kojak said

  POLACY TO NAROD IDIOTOW I ZASLUGUJE NA TAKI LOS ! ZYDZI Z USA MOWIA ZE POLACY TO NAJGLUPSZY NAROD SWIATA ! I CHOC RAZ WYPADA MI SIE Z ZYDAMI ZGODZIC ! ! !

 7. Zerohero said

  W Polsce panuje jakieś zidiocenie w związku z wojną. Wielu ludzi jakby zapomniało, że istnieje coś takiego jak broń jądrowa i bazując na tym zapomnieniu opierają swoje (stosunkowo) beztroskie wizje wojny. Ostatnio wkurzył mnie Jacek Hoga z Ad Arma. Facet jest generalnie spoko, ale po raz N-ty przyjął za pewnik wojnę z Rosją „bo takie mamy sojusze”. Bez rusofobicznego zadęcia, ale też bez odrobiny zastanowienia się z czyjej inicjatywy ma być ta wojna.
  Hoga zastanawiał się nad problemem takim, że rosyjskie bezzałogowe czołgi zetrą się z amerykańskimi bezzałogowymi czołgami i polskimi ZAŁOGOWYMI czołgami. To zrujnuje moralne naszych pancerniaków. To, że tu będzie jedna wielka katastrofa ekologiczna, głód i choroby jakoś do niego nie doszło. On tego po prostu nie chce sięgnąć tego swoim rozumem.

 8. Rafal Cz. said

  Wojna bedzie wtedy kiedy USA zmusza Federacje do wojny.

 9. lewarek.pl said

  7.
  Ależ Hoga rozumuje bardzo logicznie. Wojna z Rosją nie jest pewnikiem, lecz jeśli na polskim terytorium będzie jakaś wojna, to – przy obecnych sojuszach – będzie to wojna USA z Rosją, w której polskie wojska będą musiały stanąć po stronie USA. Kto ją zainicjuje – wiadomo, nie wiadomo tylko w jaki sposób. Katastrofa ekologiczna i wszystkie inne okropności, które towarzyszą wojnie, są oczywistością.

 10. Rafal Cz. said

  ad 9
  Nie wiadomo kto ja zainicjuje? Wolne zarty..

 11. ryszard w swetrze said

  jak piźnie w Moskwę to wysuszy 8 miliona… a ruski lubi wypić …

  ——–
  Ha ha. Nigdy się tak nie uśmiałem.
  Admin

 12. jasiek z toronto said

  Re: 8 Rafal Cz…
  No niech mi pan powie, czy na granicy Rosji z USA (Ciesnina Beringa) sa jakies k…rwa amerykanskie bazy wojskowe???…

  Przestan pan wreszcie pier…olic „glodne kawalki…” o „jakims zmuszaniu” USA Rosji do wojny…

  Czy juz pan „wymyslil” dogodne „prawo” dla roznych wyznan I roznych ras, by bylo spojne dla wszystkich???…Czy tylko zadne nie jest w panskim „guscie????”…

  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Anucha said

  Ad:6
  Kojak
  A ty jesteś Polakiem ?

 14. Zbyszko said

  Tak, to wszystko prawda. Z tym tylko, że że Polska będzie teatrem działań wojennych (jak zwykle) jeżeli Polacy na to pozwolą…(?)
  Tak, tak,… pozwolą na to swoją obojętnością na słowa Matki Boskiej :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
  Jak widać, na razie nic nie wskazuje na to by Polacy wzięli się ostro i zdecydowanie do modlitwy (za siebie i przy okazji…) za Ojczyznę.
  Są już wprawdzie jakieś jaskółki tego przejrzenia Polaków :
  .https://www.youtube.com/watch?v=Sutvx44fk1g&t=595s
  ale zobaczymy jak o się rozwinie. Wprawdzie dołączyły się już Szczecin i Łódź, dołączają także Beskidy, no… zobaczymy co zwycięży (w sercach Polaków) Matka Boska Królowa Polski czy szatan, bo innej pośredniej możliwości nie ma

 15. NICK said

  Anucha.
  Kojak jest.
  No bo jest.
  EWENEMENTEM.

 16. Anucha said

  Boją się

  .https://wolna-polska.pl/wiadomosci/milczacy-zyd-2015-02

 17. Yah said

  No cóż górale zza Wielkiej Wody marzą o tym, żeby Słowianie wymordowali się wzajemnie …… Problem tym, że rdzennych nad Wisłą i Odra coraz mniej – circa 30% – reszta górale i miksy. Niestety atomówki to nie inteligentna broń …..

 18. Plausi said

  Już omawiano

  ten temat:

  https://marucha.wordpress.com/2019/07/31/cale-rodziny-polakow-z-nozami-w-plecac-h-piotr-zychowicz-wolyn-skonal-w-osamotnieniu/#comment-847146

  To było wiadomo też bez uniwersytetu, odrobina znajomości rzeczy wystarczy. Patriotyczna administracja w Warszawie wezwała siły okupacyjne USA do Polski także z tego względu, aby pod ich nadzorem zrealizować plan żydowskiego raubunku na Polakach „447”,

  Można powiedzieć, że teraz nastąpiła zmiana

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_Kuk

  stron uderzenia, jak widać bez tych bohaterów i tym raezme się nie obejdzie.

 19. Rafal Cz. said

  Ad 12
  Ja nic z pana wypowiedzi nie rozumiem.

 20. Zerohero said

  Ależ Hoga rozumuje bardzo logicznie. Wojna z Rosją nie jest pewnikiem, lecz jeśli na polskim terytorium będzie jakaś wojna, to – przy obecnych sojuszach – będzie to wojna USA z Rosją, w której polskie wojska będą musiały stanąć po stronie USA.

  czemu „musiały”? Jeśli „sojusznik” każę połknąć żyletki i skoczyć na główkę do pustego basenu, to połkniemy i skoczymy?

  Katastrofa ekologiczna i wszystkie inne okropności, które towarzyszą wojnie, są oczywistością.

  Nie dla każdego. W Polsce publicznie mówi się o walkach o przesmyk suwalski, jakby to był XIX a nie XXI wiek. Kreatura zwana „gen Polko” z entuzjamem wypowiadała się o możliwości uwikłania Rosjan w walki miejskie w Polsce. Zupełnie jakby Rosjanie nie mogli zrównać z ziemią miasta atomówką i go po prostu obejść.
  Polacy uwierzyli w zagrożenie zielonymi ludzikami, jakby wojna NATO-Rosja miała pełne analogie do Krymu. Nawet jakiś admirał (też taka kreatura jak Polko) podkreślał zagrożenie trójmiasta atakiem zielonych ludzików.
  Czyli w Polsce nie myśli się w kategoriach wielkiej wojny, ale „czegoś”. Jakieś zielone ludzki, jakieś wojny okopowe w okolicach Suwałk. To jest główny nurt polityki.

  A co do skażeń. We Francji do dziś istnieją obszary skażone chemią po I Wojnie. Współczesne środki chemiczne mają 1000 razy większą skuteczność, jest broń jądrowa, jest wiele zakładów chemicznych których zniszczenie wywoła katastrofę. W kilka godzin dosłownie niechcący (bez osobistej urazy wobec wroga) można zrobić coś co dawnym zbrodniarzom nastawionym na eksterminację zajęłoby lata.

  W świetle tego groteskowym nonsensem jest zamartwianie się o stan polskiej armii, przemysłu zbrojeniowego, morale obywateli. Pan Hoga zamartwia się stanem polskiej armii, zbrojeniówki, morale itd. aby Polska przystąpiła do narodowego samobójstwa jako silne i godne państwo.
  To się po prostu kupy nie trzyma.

  Myśl narodowa, strategia, doktryna – muszą być spójne logicznie.

 21. Sarmata said

  Nie „najprawdopodobniej” tylko dokładnie tak. Prezydent Ronald Reagan pokazał w Rejkiawiku w 1986 r. Gorbaczowowi mapę z bunkrami dowodzenia i innymi cennymi składami … i było po temacie.
  Za to co zrobił Kukliński to wszystkie narody Europy i Ameryki powinny mu wystawić pomnik ze szczerego złota.
  Wcześniej było tak:
  Apokalipsa nad Morzem Barentsa
  Prawdopodobnie 13 maja 1984 r. w Święto Matki Bożej Fatimskiej i w Wigilię pięćdziesiątnicy poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi przez świętego Jana Pawła II, późnym popołudniem, między godz. 17 a 18 (dokładny czas wydarzenia nie jest znany), w zatoce Okolnaja pod Siewieromorskiem doszło do serii potężnych wybuchów. Piszę „prawdopodobnie”, ponieważ w rosyjskich źródłach pojawiają się także inne daty, 17 lub 18 maja 1984 r. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach nastąpiła eksplozja. Podobno miało to miejsce podczas rozładunku torped i pocisków rakietowych. Eksplozje spowodowały wybuchy kolejnych składowisk, niszcząc i zabijając wszystkich, którzy znaleźli się w promieniu rażenia. Świadkowie opisują to jako apokaliptyczny spektakl. Przy wtórze kolejnych wybuchów niebo przecinały rakiety, rozrywające się z hukiem nad zatoką. Zagrożone były dwie atomowe łodzie podwodne cumujące przy nadbrzeżu. Według marynarzy, którzy byli świadkami tego wydarzenia, panowało powszechne przekonanie, że właśnie zaczęła się III wojna światowa.
  całość:
  https://www.gosc.pl/doc/3915485.Wybuch-w-Siewieromorsku

  ZSRR przestał istnieć w wyniku zawarcia porozumienia białowieskiego 8 XII 1991 w rocznicę Niepokalanego Poczęcie Najświętszej Maryi Panny.

  Mówi Wam to coś?!

  https://www.pch24.pl/kto-unieszkodliwil-sowiecka-flote-,52225,i.html

 22. AlexSailor said

  Ad 7 @Zerohero

  To jest myślenie na poziomie taktycznym i operacyjnym.
  Dziwne, bo facet wypowiada się na poziomie strategicznym zazwyczaj.

  To jest przecież takie proste.
  Jakakolwiek wojna na naszym terytorium, a raczej tylko taka może się toczyć w Europie lub między Stanami i Rosją, jest dla nas od razu przegrana.
  Nie ma innej opcji.
  Dla nas dopuszczenie do wojny, to koniec, klęska.
  Przy tej sile ognia.

 23. AlexSailor said

  Ad 9 @Lewarek.pl

  „będzie to wojna USA z Rosją, w której polskie wojska będą musiały stanąć po stronie USA”

  Po co?
  Ta wojna wytłucze połowę z nas w ciągu kilku godzin, z kraju zrobi atomową pustynię na minimum 50 lat, a nawet jeśli nie atomową, to przy obecnych środkach, cała Polska będzie wyglądała, jak Warszawa po Powstaniu.
  Polska powinna robić wszystko, żeby nie było wojny na naszym terytorium oraz, by w wonie nie uczestniczyć.
  I to jest nasza broń.
  Jeśli nie udostępnimy swojego terytorium, to wojny w Europie raczej nie będzie, bo nie będzie kontaktu między siłami Rosji i Zachodu.
  To samo zrobi Szwecja i Finlandia.
  Wówczas wojna będzie mogła się toczyć tylko na południu, ale też nie bardzo, bo Turcja sobie tego nie życzy.

  Oczywiście musimy mieć bardzo silną armię, żeby wejście do nas się nie opłacało.
  Doktrynę zakładającą, że w przypadku najazdu na nasz kraj natychmiast przyłączamy się,
  do drugiego sąsiada i broń masowego rażenia, żeby każdy, kto myśli o zrobieniu sobie z Polaki poligonu lub rowu przeciwczołgowego wiedział, że zamiast swoich miast będzie miał pustynię atomową.

 24. Maverick said

  Żadnej wojny nie będzie w stylu jak wyobrażają to sobie polskie eksperty pospolicie zwane kundlami lucyfera. Rosyjskie systemy S 500 zatrzymają uderzenie rakietowe a potem odpowiedzą nuklearnie, Coś się mnie wydaje że planeta jest już pod obserwacją kosmitów którzy mogą stanąć po jedenj ze stron i wyłączyć USA kontrolę nad pociskami nuklearnymi. Co ponoć już kilku krotnie przetestowali. Ziemia nie może być zniszczona poprzez niepoczytelnych ludzi Lucyfera, Polactwo udaje wierzących ale nadskakuje żydowskim lucyferianom.

 25. Maverick said

  Scenariusze wojny nie wyglądają najlepiej, jak narazie stany prowadziły wojny z pastuchami kóz.

 26. Igor Niefiedow said

  Obejrzałem wideo iz jakiegoś powodu przypomniałem sobie hollywoodzkie filmy z lat 80.: ten sam obraz i niepokojąca muzyka w tle. Rozumiem, kiedy 30–40 lat temu zachodni człowiek był przerażony nuklearną apokalipsą. Były powody.. Ale straszenia mieszkańców europejskich teraz? Jest to albo niezdarna próba uzyskania dodatkowych pieniędzy na budżet wojskowy, albo paranoja.

  P.S. Komentarze Pana Admina są jak zawsze pełne ironii i sarkazmu. Uwielbiam je czytać. 🙂

 27. Jeszcze jeden patriota

  @21, Sarmata
  „Za to co zrobił Kukliński to wszystkie narody Europy i Ameryki powinny mu wystawić pomnik ze szczerego złota.”

  Takich, co tak sobie cenią polską ziemię i inne nieruchomości, mamy dosyć, n.p.

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Też Sarmaci.

 28. Voodoosch said

  Nie bedzie wojny militarnej, bo to sie nie kalkuluje. Przeciez nie pozbeda sie stu milionow konsumentow w pare godzin, jak mozna z nich kase wyciskac przez kilkadziesiat lat.

  Podtrujemy – wyleczymy – podtrujemy…

 29. Zerohero said

  @Sarmata

  Nie „najprawdopodobniej” tylko dokładnie tak. Prezydent Ronald Reagan pokazał w Rejkiawiku w 1986 r. Gorbaczowowi mapę z bunkrami dowodzenia i innymi cennymi składami … i było po temacie.
  Za to co zrobił Kukliński to wszystkie narody Europy i Ameryki powinny mu wystawić pomnik ze szczerego złota.
  Wcześniej było tak…

  Można było zbudować nowe bunkry, nowe centra itd. Zamiast tego oddano 1/3 terytorium, zlikwidowano 80% przemysłu, stworzono oligarchię mającą konta w amerykańskich bankach, ograniczono wydatki na badania i rozwój, zwinięto zagraniczne bazy, pozwolono Amerykanom podejść 600km pod Moskwę, a USA i tak grożą wojną jądrową. Pan nie widzi nonsensu w tym działaniu?
  Serio?

  Serio rządząc państwem ogłosiłby Pan bezwarunkową kapitulację po jednej większej wpadce szpiegowskiej? Jakoś USA nie przyszło do głowy poddać się Sowietom po tym jak zdradził J.Pollard. Kuba, Korea Północna, Iran – trwają w najlepsze.
  ZSRR został zlikwidowany decyzją wewnętrzną, po tym jak żydostwo zorientowało się że nie jest mu już do niczego potrzebny a łatwo w nim stracić kontrolę.

 30. Zerohero said

  @28, Voodoosch

  Czołowi oligarchowie świata nie rozumują w ten sposób, bo o kasę to oni walczyli 200 lat temu. Jak mają pełnię władzy, kontrolują korporacje i opływają we wszelkie luksusy, to po co im większa kasa? Teraz przystąpią do zmniejszania populacji aby nie męczyć się w tłoku, mieć urocze domki letniskowe w parkach narodowych itd.

Sorry, the comment form is closed at this time.