Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Rektorzy za represjonowaniem przeciwników LGBT

Posted by Marucha w dniu 2019-09-26 (Czwartek)

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich wydała specjalne oświadczenie, w którym krytykuje nauczycieli akademickich sprzeciwiających się rozprzestrzenianiu się w przestrzeni publicznej postulatów środowisk mniejszości seksualnych.

Organizacja domaga się tym samym karania osób mających krytyczny pogląd na działania ruchu LGBT. Pod specjalnym oświadczeniem w tej sprawie podpisał się prof. Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej, będący jednocześnie przewodniczącym Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

W dokumencie można przeczytać, że co prawda wolność słowa jest podstawą funkcjonowania instytucji akademickich, ale „naczelną wartością jest poszanowanie godności i szacunek dla człowieka, niezależnie od jego przynależności etnicznej, wyznania, narodowości czy orientacji seksualnej”.

Zdaniem Szmidta w „w sytuacji gdy podziały w społeczeństwie przyjęły formę wręcz kulturowego konfliktu między częścią społeczeństwa, która uznaje prawo osób o orientacji LGBT do wolności osobistej, a tą częścią, która uznaje to za niezwykle wrogą ideologię, warto odwołać się do faktów naukowych”.

Owymi „faktami naukowymi” ma być stwierdzenie, że orientacja seksualna nie jest „wyborem stylu życia”, zaś „wskaźnik samobójstw w grupie transseksualistów jest kilkakrotnie wyższy niż w populacji ogólnej”.

[Glupi „naukowcu”… NIE MA ŻADNYCH GENÓW POWODUJĄCYCH HOMOSEKSUALIZM – a więc JEST on wyborem stylu życia. – admin]

Z tego powodu organizacja skupiająca rektorów szkół wyższych chce, aby osoby krytykujące terror politycznej poprawności ze strony mniejszości seksualnych, były karane za swoje poglądy. „Wyrażamy nasz głęboki sprzeciw wobec działalności tych członków wspólnoty akademickiej, którzy używają języka przywołującego najciemniejsze karty historii Polski i świata. Czyny takie – uchybiające obowiązkom nauczyciela akademickiego i godności zawodu nauczyciela akademickiego – powinny bezwarunkowo podlegać odpowiedzialności dyscyplinarnej w naszych uczelniach” – można więc przeczytać w komunikacie.

[Głupi gnoju… żebyś pedałom właził nie wiem jak głęboko w usmarowaną gównem dupę – i tak spuszczą cię w gnojówkę, jak będą chcieli – admin]

Szmidt w ten sposób odniósł się do niedawnej sprawy prof. dr hab. Aleksandra Nalaskowskiego, zawieszonego niedawno przez rektora Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, ostatecznie przywróconego jednak do pracy. W swoim ostrym felietonie Nalaskowski skrytykował bowiem coraz radykalniejsze postulaty ruchów LGBT.

Na podstawie: dorzeczy.pl.
http://autonom.pl

Komentarzy 14 do “Rektorzy za represjonowaniem przeciwników LGBT”

 1. Rafal Cz. said

  Poszanowanie panstwa nalezy sie kazdemu obywatelowi.

 2. Zerohero said

  W totalitarnej III RP wyrzucono z uczelni z wilczym biletem Dariusza Ratajczaka za zasygnalizowanie tematyki negowania tzw. holokału. Czemu więc nie wyrzucać za krytykę LGBT? W koszernej demokracji uniwersytet jest jak pruskie wojsko. Niech Was nie zwiodą pozory luzu. Tu wszystko działa jak w zegarku, a każdy goj zna swoje miejsce. W Wielkiej Brytanii ktoś niedawno wyleciał z uczelni za podważanie dogmatu o identyczności biologicznej kobiety i mężczyzny, za to dobrze się na uczelniach mają ciapki nawołujące do mordowania białych. Znam 2 takie przypadki z Anglii i Francji. W Anglii chcą przyznać również parytety dla murzynów aby było więcej murzyńskich naukowców. Parytety dla kobiet są już od jakiegoś czasu, nawet na kierunkach nielubianych przez kobiety. Równość musi być.

 3. stały niestały said

  He, he! Chłopiec z politechniki!
  Pan przewodniczący konferencji rektorów coś mi przypomniał z czasów studenckich.
  Wśród dziewczyn z akademika na Żwirkach (UW – lata 70-80) krążyło, w kontekście relacji damsko-męskich i ogólnie towarzyskich, takie powiedzonko „chłopcy z politechniki”. Wydźwięk: ironiczny! Że niby z takimi, to nie pogadasz, bo zaskorupieni i zdogmatyzowani!

  PS: Ja osobiście nie uznaję barier międzyuczelnianych czy międzywydziałowych (mówię o bardzo tradycyjnych wydziałach uniwersytetów czy politechnik)
  Oceniam (o ile mi własnego rozumu starcza), że albo człowiek jest mądry albo nie, że jest kulturalny albo nie jest.

  ——
  A o czym my mieliśmy gadać z dupkami, które do niczego się nie nadawały, więc poszli na wydziały humanistyczne, gdzie trudno odróżnić brednie od nauki?
  Admin

 4. abcdef said

  Po stosownych procesach:
  Rozstrzelać. Powiesić na latarniach. Wysłać na Kołymę. Grabie. Łopata. Miotła. 5 lat minimum.

  Chyba chodzi o światową mafię lgbt — i co biedni rektorowie mają zrobić?

  Jak walczyć z lgbt chamem…? Dziadek i ojciec uczylli mnie, że należy oddać 3 (trzy) razy mocniej.

  W obecnej sytuacji nie-do-zrobienia. Cf. Irlandia.

 5. Zbyszko said

  Szanowny panie profesorze Szmidt…
  naczelną wartością którą powinien się kierować człowiek, nie jest poszanowanie człowieka a PANA BOGA I JEGO PRAWA!
  Pan jako profesor zajmujący na dodatek, wydaje się, najwyższe stanowisko we władzach uczelnianych, powinien o tym wiedzieć.
  Jeżeli nie zna pan tej prawdy ZASADNICZEJ, to jest pan w tym momencie niewiarygodny, także na tym stanowisku i w związku z tym nie powinien go pan zajmować.

  Poszanowanie człowieka i postrzeganie jego zachowania, nie może być widziane inaczej, jak TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez Prawo naszego Stwórcy (bo chyba nie ma pan wątpliwości, że nie pochodzimy od małpy, tylko zostaliśmy stworzeni przez Pana Boga).
  Jako człowiek tak wysoko wykształcony, powinien pan także widzieć, że my ludzie powinniśmy UPOMINAĆ naszych braci którzy błądzą. Pan Bóg nas do tego zobowiązuje.
  A nie ulega wątpliwości, że ludzie LGBT BŁĄDZĄ, bo Św Paweł powiedział, że „mężczyźni współżyjący ze sobą, nie dostąpią Królestwa Bożego”, więc także i pan ma obowiązek upominania ludzi LGBT, z czego będzie pan na swoim SĄD-zie rozliczany.
  W związku z tym że pan błądzi z niewiarygodną siłą na tak wysokim stanowisku… to ja pana UPOMINAM.

  P.S. piszę słowo pan w odniesieniu do pana z małej litery, bo dużą rezerwuję tylko i wyłącznie dla Pana Boga.
  Niech pan pozostanie z Panem Bogiem

 6. Zbyszko said

  Zbyszko @4 czy to ja powinienem pisać takie listy?, do ważnych osób w polskim życiu społecznym?

 7. ? said

  Reforma Gowina daje owoce. Rektor to książę udzielny nominowany przez komitet partyjny i podległy naczalstwu rządzącej kamaryli partyjnej. Brawo, o to chodziło!

 8. stały niestały said

  ——
  A o czym my mieliśmy gadać z dupkami, które do niczego się nie nadawały, więc poszli na wydziały humanistyczne….
  ——-

  Matematyka, fizyka, chemia, geografia, geologia to wydziały humanistyczne? Studentki tych wydziałów miałem na myśli.

  Ja tu o precyzyjnym instrumencie pomiarowym do badania atrakcyjności fizycznej i intelektualnej samców, o kobietach w fazie ich największego rozkwitu tj. w czasie szukania i wybierania partnerów życiowych (w kontekście jednego takiego obrońcy fałszywych wartości) a Pan Admin zaraz się zacietrzewia i bierze przytyk do siebie…

  ——
  Pan w ogóle o czym innym, pominąwszy że zrozumiał mnie na opak.
  Poza tym – nie interesują mnie żadne „precyzyjne instrumenty pomiarowe do badania atrakcyjności”, bo to są pierdoły.
  Admin

 9. Aleksis said

  A mnie zastanawia jaki cel ma chucpa z LGBT. Bo oni istnieli od zawsze. Ich preferencje seksualne zawsze pozostawały tylko w sferze domysłów. Oni tez się nie obnosili z tym jak kogut z grzebieniem. Ten szum wokoło nich rozpoczął się w zachodniej zgniliźnie, aby rozlać się na cały świat. Zastanawiający jest fakt, że preferencje seksualne osób, które były podejrzewane o skłonności do tej samej płci, nadal pozostają tylko w sferze domysłów. Nie widać ich na marszach równości. Kto więc organizuje te marsze i skąd ma na to kasę. Bo podejrzewam, że każdy taki marsz , kogoś drogo kosztuje. Bo nikt za darmo nie zrobi z siebie błazna. Najważniejszy jest cel. Myślę, że te marsze mają przyćmić i odciągnąć uwagę od tego co jest narodom szykowane. I te osoby znikną z pierwszych stron gazet i głównych wydań telewizji, gdy kurtyna opadnie. Rzekomo to wszystko już było na początku ubiegłego wieku przerabiane.

  Szukaj pieniędzy Sorosa.
  Admin

 10. stały niestały said

  —-
  „Pan w ogóle o czym innym, pominąwszy że zrozumiał mnie na opak….”
  ——–
  Nie, Panie Adminie! Ja zawsze na temat!
  A ogólnie – my się kompletnie nie rozumiemy!

  Ale mamy też cechy wspólne.
  Ja TEŻ byłem w młodości nieśmiały wobec kobiet:

  „…Poza tym – nie interesują mnie żadne „precyzyjne instrumenty pomiarowe do badania atrakcyjności”, bo to są pierdoły.”

  Zatem zamykam japę po wydaniu ostatnich dźwięków.
  Passsss!

 11. Zerohero said

  @stały niestały

  Gdy chodziłem do podstawówki, to przez długi czas myślałem, że mijam hotel dla zagranicznych turystów. A to był żeński akademik.

 12. Boydar said

  Jeśli akademik to śwarne dziouchy z wielkich miast.

 13. Troll Polonii said

  ——
  ‚A o czym my mieliśmy gadać z dupkami, które do niczego się nie nadawały, więc poszli na wydziały humanistyczne, gdzie trudno odróżnić brednie od nauki?
  Admin’

  Politechnika przoduje
  sa tam same tegie..h…. glowy
  o matolach nie ma mowy…

  Dlatego uczonym z politechniki nie sa potrzebne takie brednie jak historia i archeologia bo te mozna wymyslac w biegu, w pociagu, w przeciagu a nawet na dragu .. a wszystko w zaleznosci od tego, z ktorej strony wiatr zawieje.

  A chemia, fizyka i matematyka zawsze sie przydaja ludzkosci do robietnia plastikow, mikroplastikow, bomb nuklearnych, dronow i napalmu.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Bredzi Pan jak potłuczony.

  Jest nieporównanie więcej inżynierów, którzy interesują się np. malarstwem, literaturą czy historią (a nawet osiągają w tych dziedzinach wyniki daleko przekraczające amatorszczyznę) – niż tzw, „humanistów”, którzy wiedzą cokolwiek o matematyce, fizyce, chemii, astronomii itp. Jedynym znanym mi wyjątkiem był Bolesław Prus.

  „Wymyślanie” historii to domena uczonych historyków, a nie, kurwa mać, inżynierów. Pojebało Pana?
  Kto, kurwa, pisze książki do historii? Fizycy? Astronomowie?

  Sprowadzanie nauk ścisłych do robienia napalmu, bomb i plastyku – to tak żenująco prymitywna demagogia, że moge jedynie wysrać się na nią gównem rzadkim. Bo dyskusji jest niewarta.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: