Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

60% przeciwnych „odszkodowaniom” dla Żydów

Posted by Marucha w dniu 2019-09-29 (Niedziela)

Przyszły typowy mieszkaniec Polski

Według sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej 60% Polaków jest przeciwnych wypłacaniu Żydom „odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie bezspadkowe”.

60% Polaków jest przeciwnych, jednakże zaskakująco duża jest liczba naszych rodaków, którzy tego rodzaju „odszkodowania” popierają. Taką opinię wyraziło 22% ankietowanych. Taki procent może świadczyć o niskim poziomie świadomości społecznej. Przed polskimi patriotami wiele pracy aby uświadomić wspomniane ponad 20% społeczeństwa.
[Może wyrzucić z Polski te 20% „Polaków”? – admin]

Zauważył to także jeden z liderów Rot Marszu Niepodległości, Tomasz Kalinowski – „60% Polaków jest przeciwko wypłacaniu bezprawnych roszczeń żydowskich. Nadal trzeba zwiększać świadomość społeczeństwa w tej kwestii, to jeden z celów Rot Marszu Niepodległości”. Sondaże sondażami, ale pracy jest dużo. Cieszy to, że działania te przynoszą jednak skutek.

Tomasz Kalinowski
@kalinowski__
60% Polaków jest przeciwko wypłacaniu bezprawnych roszczeń żydowskich. Nadal trzeba zwiększać świadomość społeczeństwa w tej kwestii, to jeden z celów @RotyMN. https://twitter.com/cbos_info/status/1177531196445736960

CBOS
@CBOS_Info
[22-29.08.2019] Większość badanych (60%) jest przeciwna wypłacie organizacjom zrzeszającym ofiary Holocaustu odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie bezspadkowe. Rekompensaty popiera 22% respondentów.

Kongres Stanów Zjednoczonych przyjął tzw. ustawę 447, a władze i politycy amerykańscy regularnie wzywają Polskę do „uregulowania” spraw finansowych z Żydami. „Wstający z kolan” rząd PiS wielokrotnie pokazywał, że poza propagandowymi reakcjami medialnymi w Polsce nie sprzeciwia się w zdecydowany sposób zakusom środowisk żydowskich.

Patrzmy władzy na ręce!

https://medianarodowe.com

Komentarzy 39 do “60% przeciwnych „odszkodowaniom” dla Żydów”

 1. jasiek z toronto said

  Re: Artykul…
  Wyglada jak mlody maciar-k…rwa-rawicz…w czasie weekendu wsrod michnikow I kalksteinow…w akademickiej sypialni…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. JADAM said

  To może Komanczom też te 40 % PUKNĄl
  tym bard\ziej ,że
  w
  kolejce
  czekają
  O F I A R Y . BOMBARDOWAŃ D R E S D E N !!!
  ….
  p,s.
  To nieważne , gdzie/ co/ jak – wyglądały sz cz ą t k i .po
  Rzeczpospolitej /po oderżnięciu PÓŁ POLSKI
  /

 3. Kojak said

  To sa ordynanie kryminalne wyludzenia !To typowa dzialaniosc zydowskich kryminaIistow .Zydowstwo zyje bowiem z kryminalnych szwindli ,geszeftow i zlodziejstwa ! Jest ono bezkarne bo zydowscy kryminalisci opanowali zawody prawnicze !

  ————-
  Trzeba to Żydom uzmysłowić, to zrozumieją niewłaściwość swego postępowania.
  Admin

 4. fx27 said

  Te 22% to pociotki tego na zdjęciu.

 5. Ale dlaczego? said

  W tych 22% to niekoniecznie potomkowie korzenni. Po prostu prostaki umysłowe zaczadzeni żydowską propagandą z TVN, GW i innego gówna.

 6. gd-ap said

  Czegoś tu nie rozumiem : Holokaustowi nie byli poddani ani obywatele Izraela , ani USA. O co więc im chodzi ?

  Dobrze Pan nie rozumie.
  Admin

 7. Boydar said

  „… którzy tego rodzaju „odszkodowania” popierają. Taką opinię wyraziło 22% ankietowanych. Taki procent może świadczyć o niskim poziomie świadomości społecznej …”

  No pewnie ! Że niskim. Ankietowani byli tutejsi, jak przypuszczam. I une pewnie sobie imaginują że z takiej kasy coś im musi kapnąć. Niepoprawni … i nie reformowalni 🙂

 8. Marek said

  No przecież w „Centrum Badania Opinii Społecznej” też pracują Żymianie i mają swoich oficerów prowadzących.

 9. Kojak said

  OD 3 ! TO KPINA, SZYDERSTWO ? NO COZ, MOZNA I TAK . UZMYSLOWIC TO MOZNA TYLKO POLSKIM DEBILOM ! ALE SADZE ZE I TAK NIE ZROZUMIEJA !

 10. Boydar said

  Ależ wynik tego badania wygląda na zupełnie prawdziwy !

 11. Kwal said

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 12. Boydar said

  Nie takich znowu ciemnych, jak widać dookoła; planują i realizują prawie bezbłędnie.

 13. Nina said

  Jest na YT świeża (jeśli mogę tak się wyrazić) rozmowa z panem posłem Rafałem Majką – kanał CEPowiśle – w czasie której to rozmowy, pan poseł mówi , cyt. z pamięci : ” Skierowałem do ministra (Piotra) Wawrzyka interpelację w sprawie 447. Minister Wawrzyk dał mi jasną odpowiedź, ze będą przygotowywane ustawy ułatwiające realizację tych roszczeń, zaraz po wyborach”.

  „Poseł RP Robert Majka: To powód do dumy – żydowski atak na posłów Majkę i Winnickiego oraz CEPowisle” –
  Słowa te padają w 33’35”.

  .https://www.youtube.com/watch?v=vSolX4sspDA

 14. Dejpanspokój said

  Że tak zapytam nieśmiało : Co to do qrvy nędzy ma być? Równie dobrze można pytać czy jesteś za tym żeby większość w Polsce stanowili Polacy czy Żydzi? Szok i niedowierzanie.

 15. Bogdan Leks said

  W Polsce musimy zlikwidowac antysemityzm, o ktory jestesmy ponoc posadzani.
  Rozwiazanie jest proste i oczywiste – nalezy z naszego kraju wyrzucic wszystkich zydow i rzeczywiscie nie bedzie antysemityzmu.
  Zniknie takze zlodziejstwo bezspadkowe, zlodziejstwo ogolne, afery, drazenie budzetu i oczywiscie,okradanie Polakow.

 16. Jak to Polacy nie wiedzą o JUST 447 czyli żydowskiej próbie ostatecznego ograbienia Polaków??
  Przecież tyle jest partyjek, ugrupowań „patriotycznych,tylu „patriotów,krzyczą , organizują wiece,marsze , ulotki,propagują strony internetowe które o tym mówią..zatrzęsienie wręcz.Opędzić się nie można, taki wrzask!JEST może ktoś na scenie kto próbuje Polakom wyjaśnić o co kaman??Jak Kuchciński mikrofon wyłącza!!!

 17. jok said

  Tresurka wchodzi na wyższy etap. Sam fakt robienia ankiety na ten temat, ma tresowanych z nim oswoić, ma uzmysłowić, że temat istnieje, że rozważanie go jest zasadne, że ma prawo istnienia w „debacie publicznej”.

  Załóżmy, że wyniki są prawdziwe (hoć nawet jak nie, to i tak do „opinii publicznej” ma dotrzeć, że 22% popiera „zwrot”, a dalsze 18% (razem 40%) nie jest mu przeciwna).
  Zapewne znaczna część tych 40%, nie za bardzo wiedziała czego konkretnie dotyczy ankieta i być może jedno, dwa zdania wyjaśnienia, spowodowałaby, że głosowaliby inaczej (jeszcze raz – o ile wyniki są rzeczywiste). Optymistycznie tu zakładam, że jest jakaś część wprawdzie „debilna”, ale nie wytresowana z kretesem, tj. wytresowana, ale jeszcze nie do stopnia samozagłady. Niemniej debilizm nie usprawiedliwia…..

 18. Ad. 3 (Admin)

  Trzeba to Żydom uzmysłowić, to zrozumieją niewłaściwość swego postępowania

  🙂 🙂 🙂

 19. jok said

  Samo sformułowanie pytań ankiety jest elementem tresury (oczywiście ważniejsze jest samo przeprowadzenie ankiety, „wprowadzenie tematu do dyskursu publicznego”).
  Okreslenia typu „odszkodowania”, „mienie pozostawione” sugerują, że ktoś się upomina o swoje, a tak wszak nie jest…..

 20. Zerohero said

  Aleksander Jabłonowski: Statut Kaliski z 1264 r. czy było to antychrześcijańskie oszustwo żydowskie?

 21. Leo said

  Próba powołania rzydofskiego państwa na terenie Niemiec? fałszywka? Co to? Ktoś wie? –> .http://medinatweimar.org/

 22. Piskorz said

  re 11 Henry Ford słynny producent samochodów ..I AUTOR KSIĄŻKI „ŻYD MIĘDZYNARODOWY’…czytajcie!. Książkę tę wkładał bezpłatnie do każdego nowego autka…potem mu Eskimosi zabronili..ps Kilka lat temu kupiłem u handlarza na Powązkach Wojskowych…

 23. Szarak said

  Re: 21,
  Te tematy w powiązaniu powinny nieco wyjaśnić.
  Jest takie, jak mi się zdaje, przedwojenne powiedzenie, które zasłyszałam:”jeszcze Mosiek w …..,a już mu krymkę szyją”…
  Nie przechodzi mi link…
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/4030-rosja-kreml-nas sprz…
  https://wolna-polska.pl/wiadomości/iran-gotowy-na-wojne-czeka/-2019-09
  https:www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/4032-kaczynski-beda-zmiany-w-konstytucji
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/2556-szok-i-niedowierzanie

 24. PISKORZ said

  re 20 Dziękuję b. ..ps Heydrich nie zginał w czasie zamachu, umarł kilka dni po nim na zakażenie krwi. W Pradze widziałem to miejsce..

 25. Birton said

  oto polska odpowiedź na 447 :
  „Izrael, jak dziedzic i spadkobierca wszystkich światowych Żydów bierze w całości moralną, prawną i materialną odpowiedzialność za wszelkie zbrodnie żydowskiego aparatu przemocy jak MBP i UB w Polsce , CzK i NKWD w Rosji, a to za wymordowanie sumarycznie ponad 30 milionów obywateli tych krajów, a następnie bierze całkowitą odpowiedzialność materialną za żydowską grabież majątku narodowego tych krajów na szkodę Polaków w latach 1944-2019 i Rosjan w latach 1917 -2019 wypłacając poszkodowanym obywatelom lub ich rodzinom stosowne odszkodowania , w kwocie nie mniejszej niż 200 miliardów w przypadku polskich ofiar lub ich rodzin oraz zwraca zagrabione przez żydowskie rządy w tych krajach mienie wraz ze stosownymi procentami, w kwocie nie mniejszej niż 1200 miliardów w przypadku Polski”

 26. AlexSailor said

  To jest typowa inżynieria społeczna przy użyciu sondaży.
  Wykorzystywane było wielokrotnie, np. przy mordowaniu dzieci nienarodzonych.
  Wygląda to tak, że mamy np. 95% przeciwnych w społeczeństwie, a 4% nie mających zdania oraz 1% wariatów z jajcarzami zawsze się znajdzie.
  Nie da się tego przekręcić, zatem publikujemy sondaże, że 60% jest przeciwnych (większość, wiec nikt bez badań nie sprawdzi, że kłamstwo), 20% nie ma zdania i 20% jest za.
  To jest zdecydowana mniejszość, a większość zdecydowana przeciw.
  To uwiarygadnia sondaż wśród niekumatych, a kumaci zaczynają wątpić.
  Jedynie nieliczni wiedzą, że sondaż to hucpa, a i ci mają gdzieś, bo przecież większość jest przeciw.

  Drugi etap, to publikowanie podobnych sondaży wszędzie i dyskusje nad idiotycznym tematem, nad którym nie ma co dyskutować.

  Trzeci etap, to sondaż w którym już 55% jest przeciw, 30% za i jedynie 10% nie ma zdania.
  I w odczuciu jest prawdziwy, bo niezdecydowanych jest mniej na skutek polaryzacji poglądów przez dyskusje, ludzie oswoili się z tematem, a chcący być trendy (półgłówki i ćwierćinteligencja aspirująca do półinteligencji) przyłączają się do „Za”.

  W kolejnym etapie publikowany jest sondaż gdzie już tylko 45% jest przeciw, 50% jest za i 5% się wstrzymuje.
  Mielenie tym sondażem przez jakiś czas w mediach, redukcja dyskusji i innej propagandy, by nie można by wyrażać poglądów, przedstawianych do tych „przeciw”, jako mniejszości na wyginięciu.
  Ludzie są zmęczeni tematem, przestają protestować, dyskutować i wierzą w prawdziwość sondażu.

  Na tym etapie podejmowane są decyzje prawodawcze i polityczne, bo przecież „większość” jest „ZA”.

  Następny sondaż to „Przeciw” mniej niż 30%, 60% „Za”, ludzie w to wierzą, poddają się, bo już w ich mniemaniu jest po wszystkim, uchwalono odpowiednie prawa, zapadły decyzje polityczne.

  I tak to działa.

  Obecnie mamy co najmniej 95% przeciw i kilka procent obojętnych z natury.
  Oczywiście technika przeprowadzania sondaży, to już zupełnie inna sprawa.
  Np. pytani są ludzie, którzy w zasadzie nie wiedzą o co chodzi, a na sugestywne pytanie
  odpowiadają „Za”.

 27. Adrem said

  ————-
  „Trzeba to Żydom uzmysłowić, to zrozumieją niewłaściwość swego postępowania”

  Niemożliwe.
  Brak u nich takich receptorów.

 28. Isreal said

  ad 23
  e tam …
  mają i takie receptory …

 29. Alex said

  Dożo, ponieważ złe pytanie – chodzi o organizacje żydowskie z NY tak należy zapytać.

 30. Zerohero said

  @23 Szarak

  Chińczycy ćwiczyli z Rosjanami na Syberii. Normalny widzi tu nawiązywanie sojuszu Chin i Rosji w obliczu zachodniego niebezpieczeństwa. Wszak oba kraje z osobna są za słabe na opór. Co robi ż**** V kolumna w Rosji? Ano promuje sinofobię w tym momencie. mimo, że rozwiały się mity z końca lat 90 na temat zajecia Syberii przez Chiny. Pierd..lec będzie z tych ćwiczeń wnioskował zdradę. no ludzie, trzymajcie mnie.
  A gazeta warszawska łyka to bezkrytycznie.

 31. Adrem said

  Isreal :

  Jesli mają, to tak poniżej dolnej części pleców, sprzężone z receptorami bólu.

 32. kuba said

  wychodzi na to ze mamy w kraju 22 % zydow ? moze trzeba ich odeslac do izraela …

 33. Piskorz said

  re26 To jest typowa inżynieria społeczna przy użyciu sondaży…..bo jest już 5 WŁADZA..!!

 34. PISKORZ said

  re 30 rozwiały się mity z końca lat „…MITY MOŻE SIĘ I ROZWIAŁY…ale coraz więcej Rosjan stamtąd ucieka /klimat itp. Zresztą sam Putin wspomniał, że tam /jeśli Rosjanie nic nie zrobią/…to zmieni się struktura ludności.!!…ps W okolicach Bajkału…tablice w jęz. chińskim o możliwościach nabycia tam ziemi.!!! ps Wsio na ten temat..na b. dobrych portalach ros.

 35. Adrem said

  Kuba : ad 32

  „Nie wierz sondażom, których sam nie fałszowałeś ”

  Churchill chyba.

 36. Szarak said

  Re: 30, P. Zerohero

  Tak też to przyjęłam, jako stroszenie piór , tak z lewej, jak i prawej strony areny tych największych. Warte jednak odnotowania są te obawy przeciętnych ludzi, tu akurat Rosjan, którzy ten sojusz inaczej postrzegają, a na dodatek drżą na myśl o utracie części własnego terytorium.
  Co ciekawe, nie potrafią tego w najmniejszym stopniu odczuć w odniesieniu krajów takich, jak Polska, która dzielona była na kawałki, jak skwarki, a ludzie wyrzucani byli ( w najlepszym wypadku) na wieczną nędzna, morderczą poniewierkę na nieludzkie ziemie obce…
  I w końcu satelici tych wielkich…budują swoje aktywa przy boku „‚przyjaciół”. Także strosząc piórka.
  Ci najwięksi mają swoje priorytety, cała reszta na najniższym poziomie pozostaje w napięciu.
  Gdyby mogło być inaczej!!!
  Gdyby mogło!!!
  Przecież człowiek jest tylko gościem na tej pięknej ZIEMI…

 37. Sceptyk said

  Już zdaje si e Koneczny wspominał o „dwużydzianie Polaka”, coś tu jest na rzeczy. Stąd te 20 %.

 38. ibrahim ibn jakub said

  Fotka bardzo koszerna, a gdzie rogi?

 39. Szarak said

  Dla niepoznaki są skrzydełka.
  Tuż
  za lokami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: