Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (22 – …
  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Aktor Redbad Klystra-Komarnicki w dosadnych słowach odpowiada Holland

Posted by Marucha w dniu 2019-09-29 (Niedziela)

Jeden z niewielu aktorów myślących po polsku, a i tak Holender.

Jak informuje portal tysol.pl wczoraj Agnieszka Holland zaproponowała, by na trzy kadencje zawiesić prawa wyborcze mężczyznom. Skomentował to Redbad Klynstra-Komarnicki.

– A ja mam taki prosty pomysł, żeby zawieszać prawa wyborcze kolejnym potomkom złoczyńców i zbrodniarzy komunistycznych (aż do siódmego pokolenia), do momentu, w którym publicznie nie potępią udowodnionych postaw i czynów swoich przodków. Dla demokracji to może być wręcz zbawienne – napisał aktor.

Co wy na to?

https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 16 do “Aktor Redbad Klystra-Komarnicki w dosadnych słowach odpowiada Holland”

 1. Adrem said

  A co z nie-komunistycznymi ?

 2. Boydar said

  „… myślących po polsku …”

  Jak Panu Gajowemu to przez gardło przeszło ?!?!?

  Bo mnie jest wszystko jedno.
  Admin

 3. Ale dlaczego? said

  Dobra propozycja.
  Oczywiście nie tej chorej baby.

 4. w którym publicznie nie potępią udowodnionych postaw i czynów swoich przodków

  Potępią, a jakże! Zgodnie z prawem, które pozwala oszukiwać goja. 🙂

 5. Zbyszko said

  Należałoby do tych ważnych słów dodać jeszcze prawdę taką, że każdy z pchających się do władzy musi pokazać nagranie z zamówionej przez niego Mszy Św o uwolnienie jego (i jego rodziny) od konsekwencji grzechów przodków.
  My po naszych przodkach dziedziczymy wraz z genami nie tylko np wygląd czy zdolności, ale także konsekwencje ich grzechów.
  Mówi o tym m.in ks egzorcysta Marian Rajchel. Tutaj można wysłuchać tego ważnego dla nas wystąpienia :
  .https://www.youtube.com/watch?v=bhKLgYpXltg&t=883s
  Ks Rajchel wspomina m.in o tym skąd wzięły się barbarzyństwa Ukraińców mordujących Polaków na Wołyniu.
  Wg mnie taka właśnie Msza Św zamówiona przez kandydata do pełnienia funkcji we władzach, powinna być warunkiem SINE QUA NON dopuszczenia takiego osobnika jednego z drugim nie tylko władzy WSZELAKIEJ, bo te różne wypowiedzi- śmieci takich ałtorytetuf jak te różne reżyseryny także są pełnieniem władzy, tym razem władzy nad naszymi duszami.
  Przypuszczam, że w nie jednym przypadku, byłoby to ciężka walka z demonami siedzącymi w tych różnych gagatkach mających parcie na szkło (i do kasy).
  Filmy z tych Mszy Św miałyby pewnie moc pedagogiczną większą niż ich nieraz wyższe studia.

  Iluż tu młodych ludzi zostało zarażonych tymi różnymi podprogowymi rzygowinami tych autorytetuf „moralnych”. Jaka jest wartość tych rzygowin, poza może trochę wyższym warsztatem, od dzieł szczerych autorów nieprofesjonalnych (bo niczym innym nie przewyższają te „wielkie dzieła”, amatorskich nieraz arcydzieł)
  W normalnym kraju (o ile taki kiedykolwiek w historii świata był lub będzie), to takie szumowiny i mierzwy, byłyby wypędzane nie tylko z mediów, ale także daleko poza granice miast.

 6. Anucha said

  Prosta sprawa , przywrócić pkt. za pochodzenie: robotnicze i chłopskie (nie farmerskie). Koniecznie podnieść umuzykalnienie tych warstw , w postaci dopłat do skrzypiec i fortepianów 🙂

 7. Igor Niefiedow said

  Czy komunizm nie jest potępiony w Polsce? I czy nie jest zabronione angażowanie się w politykę byłym funkcjonariuszom partii?

  ——-
  Teoretycznie jest potępiony, ale dzieci i wnuki zbrodniarzy mają pełen dostęp do pełnienia funkcji państwowych i społecznych. Rzekłbym, że mają wręcz pierwszeństwo.
  Admin

 8. Anucha said

  ad:7
  I tu jest bardzo ciekawa sytuacja. System jaki panował po II wojnie ( mówi się o socjalizmie ) najbardziej potępiają żydzi. 🙂

 9. Easy Rider said

  Ad 7 – Igor Niefiedow.

  Tej kwestii nie da się wytłumaczyć bez odwołania do czynnika żydowskiego. Metoda żydowska polega na tym, że w pewnych odstępach czasu tworzą zarówno tezę i antytezę, żeby zawsze być w „awangardzie” i tworzyć permanentny chaos, którym zarządzają. Przykład: komunizm i nazizm.

  W odniesieniu do Polski wyglądało to w ten sposób, że stalinowscy żydzi byli odpowiedzialni za komunistyczny terror po 1945 r., natomiast pokolenie ich dzieci tworzyło tzw. demokratyczną opozycję wobec komunizmu (Kuroń, Michnik) i w efekcie, po 1989 r. również dostało się do władzy, a przynajmniej miało na nią wpływ.

  Przywołana w omawianym artykule Agnieszka Holland o żydowskim pochodzeniu – też pochodzi z tego pokolenia potomków stalinistów, z tym, że ta lewacka formacja (jak to normalnie u żydów) tym razem, dla odmiany walczy o wprowadzenie komunizmu brukselskiego (walka z „mową nienawiści”, imigranci, LGBT, edukacja seksualna dzieci i in.), a tym samym – przeciwko interesom narodowym polskim.

  Podobne zjawiska antynarodowej działalności mają miejsce również w Rosji i dotyczą osób, których można by określić znanym powiedzeniem Żyrynowskiego: „matka Rosjanka, ojciec prawnik”. Jednak proszę mnie źle nie zrozumieć, gdyż do samego Żyrynowskiego odczuwam jakąś dziwną sympatię, może dlatego, że mówi prawdę i jedzie „prosto z mostu” (to taki polski idiom, oznaczający mówienie wprost, odwrotnością jest „owijanie w bawełnę”).

 10. Easy Rider said

  @Igor Niefiedow
  Proszę o zapoznanie się z moim komentarzem do Pańskich wypowiedzi pod linkiem:

  https://marucha.wordpress.com/2019/09/27/jak-to-z-tymi-lechitami-bylo/#comment-857223

  gdyż ten ciekawy temat niestety już „zszedł z wokandy”.

 11. Dictum said


  Słusznie uważa się, że każdy człowiek po pięćdziesiątce odpowiada za wyraz swojej twarzy.

 12. Igor Niefiedow said

  Re 9:
  W Rosji sytuacja jest nieco podobna (z wyjątkiem tego, że komunizm i sama władza komunistyczna nie są potępione). Z jednej strony – ludzie z nomenklatury partii (ich bliskie i zaufane osoby) są u władzy. Swoją pozycję zawdzięczają Stalinowi i stalinowskim represjom – to wtedy oni (lub ich ojcowie) zrobili karierę w partii lub w NKVD-MGB.

  Z drugiej strony – potomkowie bolszewików pierwszego pokolenia … pokolenia 20-30 lat, pokolenie, które zostało zniszczone podczas czystek stalinowskich. Reprezentują liderów opozycji w kraju. Jeśli spojrzymy na biografie znanych aktorów opozycyjnych, dziennikarzy, pisarzy i muzyków, zobaczymy, że ojciec lub dziadek (zwykle babcia dziadka) zostali represjonowani w latach 1937–1938.

  Nawiasem mówiąc, dla wszystkich z nich tylko ZSRR jest uważany za „ojczyznę”. Zarówno dla rządu, jak i opozycji, historii Rosji do 1917 roku i samej Rosji przedsowieckiej – nie jest interesująca i obca. Jedyne różnice polegają na tym, który okres sowieckiej historii wybrali jako dowód tożsamości. Pierwsza – rządy Stalina (i stalinizacja Breżniewa). Drugi – Lenin, Nowa polityka gospodarcza i „pieriestrojka”.

 13. Igor Niefiedow said

  Re 10:
  Teraz spojrzę i odpowiem..

 14. Agnieszka Holland (narodowa artystka Czech) pozyskała z budżetu IIIRP w latach 2006 – 2013 łącznie 12.099.900 zł ,
  jej córka Katarzyna Adamik (oficjalna lesbijka) – „tylko” 2.558.831,00 zł (nie licząc kwot do podziału za film i serial „Janosik” tj. ok. ponad 5 mln zł).

  Agnieszka Holland (siostra M.Łazarkiewicz) – córka Henryka Hollanda – politruka Armii Czerwonej – filozofa na UW i Ireny Holland de domo Rybczyńskiej – wykuwającej żydo-bolszewicki komunizm na niwie dziennikarstwa PRL.

  W grudniu 1961r. z okna na ostatnim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Nowotki 10 w Warszawie, H.Holland – „opozycjonista demokratyczny”, gdy Żydzi utracili władzę w 1956r. – został prawdopodobnie wyrzucony przez agentów SB za czynną współpracę z syjonistyczną agenturą Zachodu (przekazywał informacje z obrad KC PZPR ambasadzie Francji).

  W 1950r. studenci – żydowscy tzw. „stalinowcy”: Irena Holland-Rybczyńska oraz Henryk Holland, Bronisław Baczko, Leszek Kołakowski i jeszcze czterech innych Żydów byli współautorami listu otwartego do prof. W.Tatarkiewicza. List spowodował usunięcie profesora z Uniwersytetu Warszawskiego.
  ____________________

  Określanie żydowskich zbrodni w ZSRR i w PRL terminem „zbrodnie stalinowskie” jest żydowską mistyfikacją, mającą zrzucić odpowiedzialność za zbrodnie Żydów na Stalina i Rosjan. Prawda historyczna jest jednak taka, że J.Stalin był genetycznym antysemitą, który zapoczątkował w ZSRR odżydzanie aparatu władzy. Niestety, po śmierci J.Stalina proces ten uległ zatrzymaniu, co doprowadziło do upadku ZSRR i całego bloku wschodniego.

  Być może żydo-katolików Gajówki ucieszy informacja, że w procesie odżydzania ZSRR znaczącą rolę odegrał prokurator generalny A.Wyszynski, stryjeczny brat kard. S.Wyszyńskiego, zamordowany jednak przez syjonistów w 1954r. w Nowym Yorku.

  ————–
  Pan jednak nie może, fizycznie nie jest zdolny, aby napisać jakiś tekst bez plucia na katolików.
  Podejrzewam Pana.
  Admin

 15. Szarak said

  Popatrzyłam sobie tu powyżej na p. Holland.

  A teraz cos przyjemnego i ciekawego o „moherze z Amsterdamu”, czyli o p.Klynstra-Komarnickim.

  Z Wiki – m.in. – małżonka: Emilia Komarnicka – Klynstra.

  Więcej tutaj:

  https://telewizjarepublika.pl/redbad-klynstra-komarnicki-po-wygraniu-wyborow-przez
  Mówi po polsku ( tak, jak i jego brat) dzięki swemu ojcu, który jest Holendrem…

 16. Ad. 8

  System jaki panował po II wojnie ( mówi się o socjalizmie ) najbardziej potępiają żydzi.

  Potępiają, bo uważają, że było ich w tym systemie władzy za mało. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: