Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kornel Morawiecki nie żyje. Premier Mateusz Morawiecki zdradził, jak brzmiały ostatnie słowa jego ojca.

Posted by Marucha w dniu 2019-09-30 (Poniedziałek)

Premier Mateusz Morawiecki w trakcie wizyty w redakcji „Fakt” zdradził, jak brzmiały ostatnie słowa jego ojca. Kornel Morawiecki zmarł w poniedziałek po południu w szpitalu w Warszawie. Miał 78 lat.

– Jedne z ostatnich słów, które wypowiedział były takie, żeby cały czas myśleć o Polsce i żeby wypracowywać zgodę narodową. To była od dawna taka jego myśl, którą starał się promować – powiedział w rozmowie z redaktor naczelną „Faktu” Katarzyną Kozłowską, Mateusz Morawiecki.

Kornel Morawiecki urodził się 3 maja 1941 roku. Zasłynął przede wszystkim jako założyciel i przewodniczący „Solidarności Walczącej”, organizacji, której głównym hasłem było odzyskanie niepodległości. Był też jednym z najdłużej ukrywających się w PRL opozycjonistów.

W 1968 roku uczestniczył w strajkach studenckich, rozrzucał ulotki protestujące przeciwko interwencji wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji. Po sierpniu 1980 Morawiecki zaangażował się w NSZZ „Solidarność”, a redagowany przez niego „Biuletyn Dolnośląski” był jednym z organów związku.

W 1981 zasłynął też publicznym wezwaniem do wycofania z Polski Armii Czerwonej – takiego postulatu w tym czasie nikt jeszcze nie formułował – a także przygotowaniem ulotek w języku rosyjskim dla żołnierzy Armii Czerwonej, stacjonujących w Polsce. Z tego powodu trafił na jakiś czas do aresztu.

Pod koniec lat 80. Solidarność Walcząca była przeciwna rozmowom przy Okrągłym Stole i jakimkolwiek układom z rządzącymi komunistami. W wywiadzie dla PAP w 2014 roku Kornel Morawiecki mówił, że „większość kierownictwa Solidarności Walczącej, tak samo jak ja, uważała, że Okrągły Stół jest złym pomysłem, bo zmierza do poprawiania komunizmu”.

– Dlatego nie chcieliśmy w takich rozmowach brać udziału. Naszym programem było bowiem pokonanie komunizmu i będąc w podziemiu, jawnie to głosiliśmy. Czy mogliśmy więc zaprzeczyć sobie? – pytał.

Wzywał też do bojkotu „kontraktowych” wyborów 4 czerwca, choć, jak po latach przyznawał, ten radykalizm SW miał też jakiś wpływ na wynik negocjacji „Solidarności” z PZPR. – Samą swą obecnością i determinacją wymuszaliśmy taki stopień kompromisu, który potem okazał się dla komunizmu zgubny – przekonywał Morawiecki w wywiadzie dla PAP.

W marcu 2019 roku, gdy był już chory, został odznaczony przez premiera Węgier Viktora Orbana Krzyżem Średnim Orderu Zasługi Węgier. Uroczystość odbyła się w ambasadzie Węgier w Warszawie. W miniony piątek został przez prezydenta Andrzeja Dudę odznaczony Orderem Orła Białego.

https://nczas.com

Komentarzy 51 do “Kornel Morawiecki nie żyje. Premier Mateusz Morawiecki zdradził, jak brzmiały ostatnie słowa jego ojca.”

 1. kobra said

  chazar za zgoda narodowa,dobry dowcip hahahaha…

 2. Porządny said

  Porządny ojciec, porządna matka,
  a syn – czort wie co – zagadka !

 3. NICK said

  „Kornel Morawiecki nie żyje.”
  Jakby nie patrzeć.
  Prawda.
  A dziedzictwo pozostało.
  Też prawda. Hm.

  A nczas.com też istnieje.

  To mój kij w mrowisko.

 4. Irek said

  Kornel Morawiecki ( 1941 – )……….?, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej (wg dokumentów STASI organizacja założona na polecenie tajnych służb), doktor fizyki, nauczyciel akademicki. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2010, ojciec „bankiera” Mateusza Morawieckiego.
  Osobnik prowadzący się niemoralnie, związany z trzema kobietami. W wywiadach prasowych przyznaje, że jest z żoną, oraz… dwiema kochankami i wszystkie kocha tak samo mocno! 5 dzieci z pierwszą żoną Jadwigą starszą od niego o 10 lat, zawarli związek małżeński kiedy on był po I roku studiów (Anna ur. 1960, Marta ur. 1965, Magdalena ur. 1967, Mateusz ur. 1968, Maria ur. 1972) , od wielu lat żyje z drugą kobietą Anną z którą ma syna ur. 1995 , trzecia kochanica ma na imię Hanna. Typowy Żyd, bezwstydny i obnoszący się ze swoją niemoralnością.

  Mateusz Morawiecki (1968 – )……….? z wykształcenia historyk „bankier” na usługach Rothschildów, gardzący Polakami (nagrania z rozmów w Restauracji u Sowy). Zagadnień gospodarczych douczał się na krótkich kursach (sic!), bez żadnej praktyki gospodarczej, człowiek z teczki tajnych służb. Będąc w Izraelu wyznał, iż jest Żydem. Na szabasowej kolacji w domu lobbysty Żyda Jonny’ego Danielsa (XII/2017) nosił na łbie myckę.
  Oficerem prowadzącym Mateusza Morawieckiego był mjr WSI dr Jacek Kseń.
  W latach 2007–2015 prezes zarządu Banku Zachodniego WBK, 2015–2017 wiceprezes Rady Ministrów , w latach 2015–2016 minister rozwoju, a następnie minister rozwoju i finansów (2016–2018). Od 2017 Prezes Rady Ministrów.
  Żona Iwona, mają 4 dzieci: Aleksandra ur. 1995, Jeremiasz ur. 1996, Ignac ur. 2010, Magda ur. 2011. Dzieci posyła do szkoły żydowskiej: powołanego w 1989 roku Zespołu Szkół Lauder-Morasha. Placówka znajdująca się nieopodal Synagogi Nożyków w Warszawie została ufundowana przez Ronalda S. Laudera, amerykańskiego biznesmena pełniącego od jedenastu lat funkcję prezesa Światowego Kongresu Żydów.

 5. Rafal Cz. said

  Ja mam juz dosc tego”komunizmu” !!

 6. Szogun said

  Schetyna
  http://www.groups.google.com/d/topic/soc.culture.polish/wXZlIiPGmdM
  Grzegorz Schetyna (prezes Platformy Obywatelskiej) w latach 80. wyjechał na studia do Wrocławia, gdzie włączył się w działalność opozycyjną w „Solidarności Walczącej”. Jego mentorem był Kornel Morawiecki – lider „Solidarności Walczącej” ojciec premiera Mateusza Morawieckiego z PiS. Gdy pod koniec dekady kruszał PRL, Schetyna podzielał jego stanowisko, że z ludźmi władzy nie należy siadać do rozmów.

  Kornel Morawiecki i jego współpracownicy żydofile warchoły Adam Słomka i Zygmunt Miernik zawodowi więźniowie polityczni

  Zygmunt Miernik
  http://www.program7.pl/tag/zygmunt-miernik/
  Rozprawa przeciwko Zygmuntowi Miernikowi oskarżonemu o pobicie policjanta Zygmunt Miernik rzekomo kopnął w krocze policjanta podczas manifestacji na rzecz likwidacji sowieckiego pomnika w Nowym Sączu 27 września 2014

  „Prezydent Andrzej Duda powinien ułaskawić Zygmunta Miernika” {TUTAJ}. Z dalszego ciągu tekstu Jacka Gądka dowiedziałam się jednak, iż nie wszyscy pragną uwolnienia Zygmunta Miernika. W szczególności nie chcą tego współpracownicy Zygmunta Miernika z organizacji „Niezłomni” i KPN Adama Słomki. Ten ostatni oświadcza:

  „- Ułaskawienie Miernika jest bardzo realne i bardzo bym tego nie chciał. Nasz protest się świetnie rozwija, nowi ludzie przychodzą. W ten sposób naciskamy na PiS, żeby nie był taki miękki, zaczął pozbywać się komunistycznych prokuratorów i sędziów. Symbolem tego ruchu jest Miernik. Jeśli go nam szybko puszczą, to utrudnią nam działanie. Wcale więc nie zabiegam o to ułaskawienie – mówi WP Adam Słomka.”.

  Więzień polityczny Zygmunt Miernik prawomocnie skazany
  http://www.bibula.com/?p=90947
  Zygmunt Miernik został prawomocnie skazany przez sąd, tym razem za „sprofanowanie” okupacyjnego monumentu w warszawskim Parku Skaryszewskim – donosi http://www.wzzw.wordpress.com. Sędzia Aneta Kaproń określiła totalitarny monument jako „Pomnik Wdzięczności Armii Czerwonej”.

  Polak o Żydach – Żydowskie kłamstwa o Auschwitz i Holocauście
  http://www.infoekspres.pl/2018/02/07/polak-o-zydach-zydowskie-klamstwa-o-auschwitz-i-holocauscie-w-studio-polska-tvp-wideo/

  W kolejną 73 rocznicę wyzwolenia Oświęcimia, w Studio Polska TVP, w programie prowadzonym przez Magdalenę Ogórek i Jacka Łęskiego odbyła się dyskusja obnażająca: żydowskie kłamstwa, zawłaszczenie przez Żydów Holocaustu i obozu koncentracyjnego, do którego Żydzi limitują wpuszczanie Polaków, których bliscy byli więźniami, nadto zabraniają używać na jego terenie polskich flag biało-czerwonych. Uczestnikami gorącej dyskusji byli między innymi: Polacy, w tym mówca Dariusz Budziszewski oraz wzburzony Żyd Adam Sandauer, jego obrońca Zygmunt Miernik – rzekomy polski opozycjonista walczący z komuną, który od lat działał we Wrocławiu z Żydami o nazwiskach: Grzegorz Braun (udający Polaka, podobnie jak Wojciech Cejrowski), Mateusz Morawiecki (były bankier, a obecnie premier), Kornel Morawiecki, polityk, ojciec Mateusza. Cały film jest warty obejrzenia

  Zygmunt Miernik „zasłynął” rzucając tortem w sędzię, orzekającą w sprawie Czesława Kiszczaka. Za to ewidentne naruszenie nietykalności cielesnej został skazany w pierwszej instancji na symboliczną karę dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Prowokując sąd drugiej instancji w trakcie apelacji, podniesiono mu karę do dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności.

  Zygmunt Miernik w ciągu ponad pięciu miesięcy spędzonych w więzieniu co najmniej jeden miesiąc był poza zakładem karnym, uczestnicząc w różnych spotkaniach i wyjazdach. Czy więzień polityczny, prawdziwy opozycjonista, Polak, patriota mógłby liczyć na taki luksus?

  Podczas wypoczynku Zygmunta Miernika w sanatorium w Wojkowicach, wpływały pieniądze na adres więzienia, jego konto więzienne, na podane przez niego konto w BZ WBK, zbierano pieniądze pod Sądem Najwyższym, wpływały pieniądze na konto Fundacji „Lex Nostra” itd.

  Zdobyłem dowód, że na konto brata Zygmunta Miernika Stanisława Miernika, którym Zygmunt Miernik de facto zarządza, wpłynęła 1 lutego 2017 r. kwota 43.329 zł wsparcia charytatywnego od Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie. W tym samym miesiącu Zygmunt Miernik otrzymał kwotę 681,37 zł pomocy społecznej z MOPS w Będzinie. Zygmunt Miernik jako klasyczna matrioszka był traktowany jak małpa w klatce, wypuszczana co jakiś czas, aby mogła się poruszać, pobawić i zabawić niezbyt wymagających odbiorców, opowiadając brednie w mediach o swoim patriotyźmie, poświęceniu, katolicyzmie, AK – owskiej przeszłości jego ojca itd. Prezentując się np. w pasiaku bardziej przypominał kata niż ofiarę.

  Zapytany przeze mnie znajomy spod Piotrkowa Trybunalskiego, czy więźniowie z Oświęcimia byli grubi, odpowiedział? Kapo.

  http://nowapolska.neon24.pl/post/142668,who-is-zygmunt-miernik

  Portal zapisz.org poinformował, że Jarosław Kaczyński jest dzięki Marcie Morawieckiej rodziną z jej bratem. Tłumaczy to genealogia, według której przyszły premier jest spowinowacony przez męża swojej siostry z prezesem PiS. Jak? Według portalu zapisz. org: – Siostra przyszłego premiera, Marta Morawiecka, wyszła za mąż za Marka Rudnickiego.
  https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kim-jest-marta-morawiecka-siostra-premiera-aa-3V5V-jAcH-eoKP.html

 7. Bili de kid said

  Był tak rzekomo radykalnie przeciwny tzw okrągłemu stołowi i w pookrągłostołowej Polsce żył jak pączek w maśle dochodząc do pozycji drugiego człowiek aw formalnej strukturze władzy? Bez bajek.

  Tzw Solidarność walcząca pełnił atak samą role jak KPN czy obecnie tzw Ruch narodowy czy Konfederacja, a wcześniej V Komenda WiN.

 8. NyndrO said

  Ostrzygam, że choć nie wszyscy, ale duża z was część swego czasu krzyczeliście, że o zmarłych nie mówi się źle. Ja tego zdania nie podzielam, choć o panu seniorze Morawieckim nie mam po prostu nic do powiedzenia. Może jestem za młody, a może tak po prostu. Ale ostrzygam jolajnie, że poświęcę dwie noce, zażyję guarany i przytoczę te wypowiedzi osób, którzy wtedy tak mówiły, a teraz ewentualnie by się coś zmieniło.

 9. Bogdan Leks said

  Dziekuje Panie Boze, za to, ze go od nas zabrales.
  Nawet chory, na lozu smierci nie zapomnial byc „patriotą” – wg slow jego syna, ktory jest zydofilem i „patriotą” jeszcze wiekszym niz jego „tate”.

 10. Szogun said

  Kornel Morawiecki – Historia Nieznana – Pol-News24
  http://www.pol-news24.pl/kornel-morawiecki-historia-nieznana/
  Tymczasem w 1988 r. Kornel Morawiecki „zapewniał, że choroba jego kolegi Andrzeja Kołodzieja była legendą stworzoną w celu zwolnienia z aresztu i wypuszczenia z kraju” – czytamy w notatce Stasi na temat ówczesnych rozmów Morawieckiego w USA. Wschodnioniemiecka bezpieka miała dokładne informacje o Kornelu Morawieckim.

  Wedlug osoby odpowiedzialnej w SW za finanse pochodzace z zagranicy, przed wyjazdem Morawieckiego i Kolodzieja z kraju SW otrzymywala „znikoma” pomoc finansowa w wysokosci 12 tysiecy dolarow rocznie (w gotowce).

  Organizacja Kornela Morawieckiego, Solidarnosc Walczaca otrzymala m.in. pomoc od Amerykanow w wysokosci $20,000.

  http://www.videofact.com/polska/gotowe/m/morawiecki/morawiecki.html

  Oprócz spotkań w środowiskach polonijnych Morawiecki odbył szereg spotkań z politykami amerykańskimi, którzy mogli mieć fenomenalny wpływ zarówno na jego karierę polityczną, jak też na podniesienie prestiżu SW. Dzięki zaangażowaniu pana Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Kornel miał tzw. hearing w Departamencie Stanu w Waszyngtonie.

  Takie spotkanie było doskonałą okazją, aby przedstawić SW jako organizację walczącą o wolność ekonomiczną, polityczną i religijną każdego człowieka w Polsce. Pokazać egzotykę walki podziemnej w PRL. Zainteresować polityków amerykańskich skromnymi sukcesami SW.

  Kornel, niestety, nie wykorzystał tej szansy i w swoim przemówieniu wzniósł się na wysoki poziom abstrakcji – mówił o komunizmie, pierestrojce i reakcji Zachodu, jakby chciał pouczać zawodowych polityków, co mają myśleć o Związku Sowieckim.

  http://www.videofact.com/polska/morawiecki_w_usa.htm

  Skąd się wzięli we polityce? Najpierw kilka słów o ojcu. Gdyby Lech Wałęsa nie był tym, kim jest, być może zastanowiłyby kogoś głębiej jego słowa, gdy mówił o działalności antykomunistycznej Kornela Morawieckiego (tak, owszem, miał on także dobre karty w tej działalności). Powtórzył to „Bolek” różnymi słowami dwukrotnie:

  „Panie Morawiecki w moich oczach Pan jest zdrajcą przez swe czyny współpracującym z SB świadomie a może nieświadomie.” (czytaj – https://www.wprost.pl/kraj/10044147/Lech-Walesa-ostro-o-Kornelu-Morawieckim-W-moich-oczach-Pan-jest-zdrajca.html).

  „Bolek” mylił się w jednym. Kornel Morawiecki, ojciec – wzór dla syna Mateuszka, nie był agentem SB czy WSI. Albo którejś z tych formacji. Gorzej. Jest prawdopodobne, że w pewnym okresie, w końcówce PRL, był współpracownikiem komunistycznego aparatu państwa NRD (DDR). Może nawet jednym z licznych zainstalowanych wówczas w Polsce agentów ubecji niemieckiej STASI ,działającym w latach 80. i 90. XX wieku w regionie wrocławskim?

  Obejrzyjcie ocalały film (kilku innych na ten temat niestety nie ma już w Youtube) – jest to wywiad z prawnikiem Andrzejem Czyżewskim, jednym z założycieli „Solidarności”, a zarazem z jednym dwóch internowanych w stanie wojennym prokuratorów, obecnie mieszkającym w Berlinie.

  Prokurator Andrzej M Czyżewski nie „dotarł” do materiałów, jak nasi żurnaliści, ale zwyczajnie sięgnął do otwartego dla wszystkich archiwum akt Instytutu Gaucka i wyciągnął, a potem przeanalizował mozolnie (nie sam) setki stron dokumentów, Wyłania się z nich co najmniej niepokojący, jeśli nie przerażający, obraz naszych rządzących

  Istotne jest to, co słyszymy od 36 min.22 sek. nagrania i co naświetla tło sprawy. Potem zaczyna się od 40 min. i dalej, gdzie jest rozmowa stricte o samych Morawieckich:
  https://gloria.tv/video/giGuu3VkEUEm12xo2Rqm4afEa

  Inne filmy, wywiady z panem Andrzejem Czyżewskim, gdy chcieliśmy do nich kolejny raz zajrzeć…wyparowały w ostatnim czasie z Youtube bez śladu. Ten jest ostatni, który się zachował.

  Napisaliśmy już wcześniej ( http://nogat.pl/?p=33 ). że Mateusz Junior Morawiecki u zarania swojej kariery politycznej aktywne kolaborował z Radą Gospodarczą stworzoną przez byłego premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego dla wsparcia rządu PO-PSL pod patronatem Donalda Tuska .

  To wszystko prawda. Ale nie cała prawda, a nawet tylko jej niewielka część. Mateusz Morawiecki był aktywnie zaangażowany w ciemne interesy związane z gigantyczna lewizną –m.in. w tzw. prywatyzacją Ciechu (było podobnych lewizn więcej, z innymi dużymi spółkami, ale o tym nie tym razem, pokażemy to w dalszych odsłonach), dochodową jeszcze po okresie świetności w PRL centralę handlu zagranicznego z branży chemicznej.

  Sprawa patologicznej, a mówiąc wprost złodziejskiej prywatyzacji „Ciechu” pokazuje przy okazji jak ukształtował się obecny układ nieformalnej władzy, która oszukuje Polaków jako Dobra Zmiana – bis a jej twarzą jest Mateusz Morawiecki.

  Sprawę prywatyzacji chemicznego potentata pilotował dyskretnie, czy może adekwatniej będzie to określić, prowadził osobiście, sam Jan Krzysztof Bielecki. Nieżyjący już Jan Kulczyk z Poznania chciał kupić Ciech, ale Kulczyk Investments nie dysponował wystarczającą ilością wolnej gotówki.

  Bielecki dowiedział się o tym, że w końcówce swoich działań w Radzie Gospodarczej przy Donaldzie Tusku Mateusz Junior Morawiecki spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim, by rozmawiać z nim o swojej roli… w rządzie PIS .

  Spotkanie zorganizował Jacek Cichocki, szef KPRM minister-członek Rady Ministrów, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów i przewodniczący Zespołu ds. Programowania Prac Rządu w rządzie Donalda Tuska (potem u Ewy Kopacz), a potem jeszcze koordynator służb specjalnych. Zbigniewowi Jagiełło udało się uspokoić Bieleckiego, przekonując go, że młody Morawiecki będzie „naszym człowiekiem „tam” – tak to określił. Ten milczał więc, ale, jak wiemy, milczenie ma swoją cenę a w polityce.

  Jerzy Nowacki

  Inne, ciekawe linki warte odwiedzenia:

  O tatusiu Mateuszka, Kornelu tu: http://prawy.pl/11798-kornel-morawiecki-kolejny-falszywy-idol-srodowisk-katolickich/.
  O tatusiu Mateuszka, bardzo ciekawe rzeczy pisze córka Andrzeja Czumy, znanego człowieka „S”, skopiuj link i przeczytaj tu: http://nogat.pl/?page_id=662
  O roli mec. Lejba Fogelmana, współkreaotora wielu (nie) rządów po 89 r. tu: https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827218,kim-pan-jest-panie-morawiecki
  O niejasnych sprawach związanych z majątkiem Morawieckiego, mataczeniu, ukrywaniu majątku itd. , można przeczytać tu: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/w-newsweeku-jak-mateusz-morawiecki-ukrywa-maj%C4%85tek/ar-BBK5Wlk?li=AAaGjkQ&ocid=ientp_edu
  O niejasnej i o charakterze korupcyjnym pożyczce: http://www.rmf24.pl/fakty/news-morawieccy-i-96-tys-zl-pozyczki-od-ksiedza-gawlowski-pyta-pa,nId,2560294
  O powoływaniu, a w niedługi czas potem odwoływaniu, wiceministrów (ok.10 ze 100) tu: https://www.wp.pl/?paid=6229152417282177&service=wiadomosci.wp.pl
  Morawiecki Junior o sprowadzaniu ukraińskich pracowników do Polski na miejsce Polaków wypychanych za granicę tak wypowiada się tu : http://300polityka.pl/live/2016/09/07/morawiecki-musimy-uzupelniac-ubytki-na-rynku-pracy-bede-staral-sie-by-nastapilo-zaproszenie-kilkuset-tysiecy-pracownikow-z-ukrainy/ co .
  Morawiecki Junior i jego (nie)rząd o „uzupełnianiu ubytków ilościowych” na rynku pracy tu: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/530416,morawiecki-sciagnie-do-pracy-w-polsce-bialorusinow-ukraincow-i-wietnamczykow.html
  O zaniedbywaniu polskich przedsiębiorców kosztem zagranicznych potentatów tu:http://nczas.com/2018/03/08/zagraniczne-firmy-dostaja-sowite-granty-a-polskim-przedsiebiorcom-podnosi-sie-zus-rzad-wydaje-sie-troszczyc-bardziej-o-interesy-zagranicznych-korporacji-niz-o-interesy-polskich-przedsiebiorcow/
  O słabym i niekierunkowym wykształceniu i „karierze” Mateusza Juniora Morawieckiego, polecamy tu przeczytać

  https://jadwiga604.blogspot.com/2018/03/morawieccy-kombatanckie-poczatki-i.html

  https://justice4poland.com/2017/03/06/kariery-panow-morawieckich-sa-zwiazane-z-oficerami-wsi/comment-page-1/

  pan Wałęsa nie był jedynym przewerbowanym w 1976 r
  http://www.sowa-magazyn.blogspot.com/2017/02/pan-waesa-nie-by-jedynym-przewerbowanym.html
  pan Wałęsa nie był jedynym przewerbowanym w 1976 r…. agentem ZWOP Zwiad Ochrony Wojsk Pogranicza WSI, Macierewicz, Gwiazda, Morawiecki, Krasulski, Kaczyński sowa-magazyn.blogspot.com 2 godz.

  PISda: Kulisy odwołania Macierewicza
  http://www.pis-da.blogspot.com/2018/01/kulisy-odwoania-macierewicza.html
  Morawiecki od początku domagał się, by Macierewicza w jego rządzie nie było. Swoją rolę odegrali także Amerykanie i prezydent Andrzej Duda. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Macierewicz dostał propozycję objęcia funkcji wicemarszałka Sejmu, którą jednak miał zdecydowanie odrzucić.

 11. Zerohero said

  Jednak ten NC prowadzi prymitywny osioł. Info zredagowali jakby to była Wyborcza, a w ogóle na ich stronie tyle informacji z życia gwiazd, big brothera itd. że to się w pale nie mieści.
  Natomiast od Jabłonowskiego dowiedziałem się, że KoLiber organizował uwiarygadnianie żydowskich fałszywek.

  no pięknie, pięknie.

 12. Zerohero said

 13. Czaruś said

  Kiedyś pisali, że na rękach śp. Kornela M. zmarł jakiś patriota, podobno jego przyjaciel. Nie pamiętam jednak, kto to był. Może znacie tę historię?

 14. revers said

  Taki zly nie byl,, bo wstawial sie za niektore pomniki radzieckie, takie stoja do dzis w Berlinie i okolicach Berlina po Bernau na mocy umow z 1994 roku 2+4 ktrore niestety dotyczyly RP i KPNy z jego naczelnym rowniez bylym wspolpracownikiem KPN.

  Ale wobec co dzisiaj te pany glosza jak Duda oglasza z oakzji Rosz-Ha-Szana ojczyzny dwoch Narodow to wlosy na glowie ze jezzaa

  https://niezalezna.pl/290247-zyczenia-prezydenta-z-okazji-rosz-ha-szana?fbclid=IwAR3Rryl__prKgN8P9xZH4KwadGMnMs7TkORfe-vX2XSCHiAbH0kbImdLvEE

  Moze odadzaa wszystkie Slomki i polskie patrioty zapisza od przyszlego roku swoje dzieci, wnuki do szkol Morawieckeigo Juniora i bedzie cymes, w koncu to ta nacja banksterow wykreowala w ostanim czasie wszystkie najkrwawsze wojny i rewolucje.

  Teraz nie lepiej jest kreujac teczowe ruchy samozaglady, religie CO2 i klimy, za ktora moga wyjsc kolejne wysokie podatki,a takze realna depopulacja do ktrorej dolaaczyla rowniez banksterka ECB Langred, gloszac odciecie od zdrowia ludzi starszych, seniorow.

  Za dlugo i za drogo kosztuje utrzmanie przy zdrowiu ludzi starszych panie Morawiecki, choc nie raz cale zycie oplacali sowicie wklady na zycie, a nawet pracowali dal niej za miche ryzu.

 15. revers said

  i najwazniejsze byl blisko Andrzeja Leppera w jego najtrudniejszym okresie zycia gdy wszyscy juz na niego polozyli kreske, nie izolujac jego zupenie jak wielu mezykow stanu i purpurowych z tamtego okresu.

 16. Sarmata said


  Świeć Panie nad jego duszą.
  WIELKI TO BYŁ CZŁOWIEK!
  Proszę wszystkich, zanim coś jeszcze napiszą aby poczytali o jego zadziwiającej i pięknej walce – PRAWDZIWEJ WALCE Z KOMUNĄ – przez dziesiątki lat.
  Świeć Panie nad jego duszą.

 17. Lolek said

  @ 13 Czaruś
  Michał Falzmann, który wykrył aferę FOZZ
  Ostatnia kawa…
  „Proszę pani. Sekcja zwłok nie ma sensu…”
  2:47

 18. Lolek said

  57:10

 19. Morawieckie to SZATANY kolonizujący etnicznych Polaków w interesie ŻYDÓW ! said

  ANTY-polski karierowicz SPRZEDWACZYK mateusz morawiecki w funkcji „premiera” to przedłużenie swojego SPRZEDAJNEGO „tatusia”, który jako AKTYWISTA „Solidarności” zdziesiatkowanej przez ŻYDÓW z polskim obywatelstwem brał łapówki od zachodnich słóżb specjalnych na wprowadzanie żydo-kracji w III RP.

  Ten sztuczny „bohater kornel” swoim KOMPRADORSKIM milczeniem oraz jako LOKAJ żydowskiej mafii grasujacej w III RP wspierał OCZERNIANIE etnicznych Polaków przez żydowskich chciwców tych BEZKARNYCH zamieszkałych w Polsce i tych z USA oraz przez ruskich żydów z Izraela bioracych emerutury od RABOWANYCH Polaków przez gang PiS !

  Ten żydoski LOKAJ „duda” identyczny jak TW bolek, kwasniewski, kaczynski i komorowski odznacza tym SPONIEWIERANYM odznaczoniem Orderem Orła Białego TYLKO tych LOKAJI co SŁUŻYLI żydom lub sprzedwaczyków KOR-ów co PRZEKUPCZYLI majatek Polaków wypracowany przez naszych POLSKICH Ojców i Dziadów.

  Obecna tzw. „klasa polityczna” ANTY-polskich gangów PiS – PO niczym się nie różni od tych żydo-ukrainskich skorumpowanych SIEPACZY co rozkradli majatek „ukrów”:

  BREAKING: Russian TV Reveals The Facts Behind Trump’s Accusations About Biden And His Son Hunter

 20. abcdef said

  Blah blah blah yeah the premier powiedział blah blah

 21. Zbyszko said

  Teraz gdy Polski już nie ma a Polaków praktycznie ubywa z każdym dniem w zastraszającym tempie, to już można mówić o Polsce.
  Podobno (wg źródeł niemieckich sprzed wielu juz lat) ok 8mln Polaków wyjechało za chlebem, „osiągnięciem” roku 2000, po tym „zbawiennym odzyskaniu wolności” było ok 1mln samobójstw Polaków z powodów ekonomicznych (ile do dzisiaj, gdy podobno nie ma szkoły, gdzie nie byłoby samobójstwa wśród dzieci), służba zdrowia, to najlepiej porozmawiać ze znajomymi z których każdy zna przypadek oddania do szpitala w miarę w dobrym zdrowiu swoich starszych bliskich (którzy pamiętają jeszcze PRL i przeklinają tą teraz „wolność”) i nagłego, niespodziewanego załamania ich zdrowia i rychłej śmierci, mimo nieraz dużych wysiłków personelu medycznego (czyżby „pomagała” tutaj farmacja?).
  Dalej… tragiczny od bardzo wielu już lat, dla narodu polskiego współczynnik urodzeń na poziomie ok 1,2, to kolejna deska do trumny narodu polskiego….
  Neokatechumenat, kolejna i chyba najważniejsza tutaj tragedia narodowa, bo Polacy masowo odeszli od Wiary, czym odcinają się od opieki Matki Boskiej a Ona przecież sama nas prosi, by się do Niej zwrócić :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

  Tak, tak… teraz to już można myśleć o Polsce… której już jej nie ma…
  Czy Polacy (bo jeszcze podobno ok 12mln nas pozostało) mają jakąś inną możliwość przetrwania jako naród, jak tylko i wyłącznie, zwrócenie się do naszej Królowej – Matki Boskiej Królowej Polski…
  Porzuciwszy wpierw ZDECYDOWANIE, RADYKALNIE, A DNIA NA DZIEŃ, ten cały satanistyczny Neokatechumenat, bo nie ulega wątpliwości, że to była ta główna przyczyna zniszczenia Polski i tej ciężkiej kolejnej Ofiary narodu polskiego. Przeczytajmy :
  http://gibson.neon24.pl/post/147673,neokatechumenat-bomba-atomowa-wrzucona-do-kosciola

  To nie komuna a Neokatechumenat zniszczył Polskę, poprzez zniszczenie kultu Matki Boskiej – naszej Królowej.
  Polska jest jedynym krajem w którym został zablokowany kapłański ruch maryjny a stało się to właśnie wraz z wprowadzaniem do polskiego Kościoła tego „radosnego” Neokatechumenatu, który odebrał Wiarę a przez to i tą Siłę, Moc Pana Boga, milionom Polaków.
  Jakie są owoce tego całego Neokatechumenatu pieczołowicie pielęgnowanego do dzisiaj i obrośniętego już „tradycją”? Czy nie widać opuszczonych kościołów i niemal całkowite odejście młodych ludzi od Kościoła?

  Bez przywrócenia do naszych kościołów i do naszego życia Tradycji Kościoła Katolickiego, nie ma najmniejszych szans na przeżycie narodu polskiego…

 22. Ad. 1

  chazar za zgoda narodowa,dobry dowcip

  Oni mają częściowo umysł dziecka. Bujają w obłokach. Sam pomysł im wystarcza, żeby na tym pomyśle zbudować wizję człowieka, świata. Tak było z komunizmem – najpierw pomysł, a potem jego realizacja. No przecież sam pomysł jest dobry! 🙂

  To się nazywa myślenie a’priori.

 23. Zdziwiony said

  ad. 21 Zbyszko
  Droga Neokatechumenalna została zainicjowana przez Hiszpanów Kiko Argüello i Carmen Hernández w latach 60. ubiegłego wieku w slumsach Madrytu. W 1968 roku dotarła do Rzymu, w 2002 roku papież Jan Paweł II zatwierdził jej statuty ad experimentum na 5 lat.
  W 2008 r. zatwierdził je definitywnie ks. kard. Stanisław Ryłko, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Świeckich. Do Polski Droga dotarła w latach ‘70 dzięki jezuicie Alfredowi Cholewińskiemu.

  https://www.radiomaryja.pl/informacje/oswiecim-symfonia-cierpienie-niewinnych/

  ——-
  „Hiszpanów”, chłe chłe chłe…
  Admin

 24. Zdziwiony said

  Shema Israel = Chrystus wynocha
  .https://youtu.be/7IySUD7i5sk

 25. Re: Artykul…
  A kiedy mazowiecki powiedzial prawde???…
  A kiedy zyd wyzna publicznie prawde??? (chyba jak sie boi lub sie pomyli…)
  Jesli mazowiecki lgal w swoim „expose” , kied objal stanowisko, to teraz wyznalby prawde co jego „ojczulek” powiedzial w swych ostatnich chwilach szubrawego zywota???….

  Nie wiem czy ten artykul to kpina czy „ktos” o droge pyta???…
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 26. Nie mam dobrego słowa dla Żydów zwalczających Państwo Polskie – PRL, z którą walczył K.Morawiecki była w przeciwieństwie do IIIŻydo-RP/Polin Państwem Polskim.

 27. Zbyszko said

  Zdziwiony @23 dziękuję za cenne uzupełnienie…
  Praktycznie, wszystko na ten temat…

 28. Olo said

  Jednego chazara mniej. A jeśli chodzi o Z. Miernika, to nie ma drugiego bardziej paskudnego i typowego żyda, który tak łatwo nabrał Polaków na bycie polskim patriotą. Z Polską i Polakami jest bardzo źle, jeśli tacy ludzie jak Miernik robią za Polaków. Żeby nie powiedzieć smutny koniec Polski. Nasze praojce w grobach się przewracają…

 29. abcdef said

  Ad. 21 Zbyszko
  „Teraz gdy Polski już nie ma..”

  Jeszcze jeden z rybkami w głowie. Chory polski dupek, albo jakiś hasbara schlemiel. FU & FO you PoS.

  You’ve got no right to talk about Poland. She is not your country — Verstehe? Scheiße.

 30. NICK said

  A gdzie jest Polska?
  Łatwiej wymienić gdzie zginęła… .

 31. Stanisław said

  Starut kaliski do pobrani: http://palestra.pl/upload/15/27/49/1527497062_.pdf
  Punkty wymienione na str. 110.

 32. Stanisław said

  36 punktów Statutu kaliskiego

  1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam,
  lecz razem z innym żydem.
  2. Kiedy chrześcijanin pozywa na żyda o zastaw, żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął,
  wtedy żyd przysięgą się uwolni.
  3. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd teraz żąda,
  żyd przysięgą dowód złoży.
  4. Kiedy żyd, nie mając świadków, utrzymuje, że chrześcijanin zastaw wypożyczył,
  chrześcijanin się odprzysięże.
  5. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych wolno żydom wszystko brać w zastaw.
  6. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się odprzysięże, że o kradzieży nie wiedział, a chrześcijanin
  winien mu kapitał na zastaw ten wypożyczony z procentem zapłacić.
  7. Kiedy zastaw chrześcijanina przez ogień lub kradzież u żyda zginie,
  żyd od nalegającego chrześcijanina przysięgą się uwolni.
  8. Żydzi w sporach swoich (tj. między sobą) wyłączeni są spod sądów miejskich;
  zostają pod opieką króla lub wojewody.
  9. Za zranienie żyda słuszna kara i koszta kuracji.
  10. Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata majątku.
  11. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju.
  12. Żydzi ceł większych od mieszczan nie płacą.
  13. Od przewożonych zmarłych nic nie płacą.
  14. Chrześcijanin niszczący cmentarz oprócz kary zwyczajnej majątek traci.
  15. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską odda wojewodzie dwa funty pieprzu.
  16. Gdy żyd u swojego sędziego ulegnie karze, która się „wandel” nazywa, zapłaci mu funt pieprzu.
  (Wandel – wina pieniężna.)
  17. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego zapozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczajną,
  gdy się trzeci raz nie stawi, zapłaci karę stosunkowo wyższą.
  18. Za zranienie żyda żyd płaci karę zwyczajną.
  19. Przysięga na dziesięć przykazań nie powinna być żydowi naznaczoną, tylko o wartość przechodzącą
  szacunek 50 grzywien srebra, a w mniejszych rzeczach przed szkołą przysięgać będzie.
  20. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda, my żydom damy przeciw podejrzanym prawną opiekę.
  21. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcijanin będzie karany podług prawa ziemskiego.
  22. Sędzia żydowski żadnej sprawy przed sąd nie wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony
  spowodowany nie będzie.
  23. Gdy chrześcijanin odbierze dany żydowi zastaw, a procentu nie zapłaci w ciągu miesiąca,
  przybywa procent od procentu.
  24. U żyda nikt na kwaterze być nie ma.
  25. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniądze na dobra nieruchome.
  26. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kradzież uważane będzie.
  27. Zastaw gdy rok i dzień u żyda pozostaje, staje się jego własnością.
  28. W dnie świąt swoich żydzi nie mogą być przymuszani do oddawania zastawu.
  29. Zastawy od nich gwałtem biorący ściągnie na siebie karę.
  30. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi chrześcijańskiej.
  31. Występki żydów w ich szkołach sądzone być mają.
  32. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej żądać może oddania długu z należnym procentem.
  33. Konie żydzi w zastaw tylko we dnie brać mogą.
  34. Mincarzom nie wolno chwytać żydów pod pretekstem, że fałszują pieniądze.
  35. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc dać winni pod karą 30 szelągów.
  36. Wolno jest żydom wszystkie towary kupować, chleba i innych żywności dotykać się.

 33. Lily said

  Dla”wielkiego” Polaka.
  Order Orla Bialego,oraz Powiazki wojskowe,
  za walke z PRL-em,o „demokracje”.
  A kiedy ksiazki,pomniki,ulice?.
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kornel-morawiecki-nie-zyje-ostatnio-odznaczono-go-orderem-orla-bialego/8ps6126
  Zrodlo;wiadomosci.onet.pl

 34. Boydar said

  Tym Orderem znaczy się przeważnie braci w fartuchach.

  Co nie znaczy, że smoka nie można osiodłać. Można.

 35. Marucha said

  Przypominam, że wszystkie tzw. „przywileje żydowskie” są z olbrzymią pewnością SFAŁSZOWANE.

  >https://marucha.wordpress.com/2017/01/05/o-falszywce-tzw-przywilejow-zydowskich/

 36. matołek said

  Dobrze , że Dziennik jest bez reklam i każdy może pisać co chce .

  ———–
  Prawdę mówiąc – są pewne ograniczenia, ale ludzi normalnych na ogół nie dotyczą.
  Admin

 37. Marucha said

  Re 11:
  Fakt, nie wiem, co się stało z przyzwoitym ongiś tygodnikiem „Najwyższy Czas”, drukującym artykuły na poziomie, czy się człowiek z nimi zgadzał, czy nie.
  Teraz to jakieś Pikio.pl – zbieranina sensacyjek i pierdółek.

 38. wesoły romek said

  Obojętne, jaki program głosił. Przecież to był żyd, a wszelkie ich „programy” to tylko zasłona dymna, show dla durnych gojów, bo oni mają tylko jeden program – talmud. Po co to w ogóle tracić czas na czczą pisaninę o niczym?

  ———–
  Jeśli Wesoly Romek sobie założy własny blog, będzie na nim mógł zamieszczać co chce i nie zamieszczać, czego nie chce.
  Admin

 39. Birton said

  okrągłostołowy Żyd Morawer, współautor destrukcji Polski, poszedł na palonych podeszwach do swojego żydowskiego piekła , czekamy na dalsze dobre wieści

 40. Boydar said

  Tak off topic; ilu graczy kanciastego stolika jeszcze się ostało, policzył ktoś ? Bo Ruscy dotrzymują umów …

 41. Anucha said

  ad:25

  Panie Jasku
  I to jest ta mistyka umierania żyda.

 42. Siekiera_Motyka said

  Ad. 28 – „Żeby nie powiedzieć smutny koniec Polski. Nasze praojce w grobach się przewracają…”

  Pani Olu, nasi praojce też dali się nabrać. Czemu ? Bo ogólnie za mało ludzie o „nich” wiedzą i za bardzo wierzą w „wybaczenie innym” (zapomnienie).

  „et dimitte nobis debita nostra,
  sicut et nos dimittimus debitoribus nostris”

  „i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”

 43. osoba prywatna said

  Jakież to wzruszające. „Opozycjonista” w ostatnich minutach życia przekazuje synowi takie słowa.
  Na czym ta zgoda miałaby niby polegać. Żeby Polacy zaakceptowali tworzoną tu przez PiSowskich chałaciarzy Judeopolonię.
  Jednego parcha mniej. Niestety miot pozostał w dość dużej liczbie.

 44. NICK said

  Czaruś. (13).
  „Kiedyś pisali, że na rękach śp. Kornela M. zmarł jakiś patriota, podobno jego przyjaciel.”

  Jest pewnikiem.
  Że z rąk jego.
  I, nie zmarł naturalnie.

  Obecnie aby być tzw. politykiem z czołówki trza mieć grzechy z Dekalogu.

 45. NICK said

  A teraz wężykiem:
  „Premier Mateusz Morawiecki zdradził, ”

  A może TU jest sens.
  Zdradzić słowa ojca?
  Pamięci jakiejkolwiek.

 46. Re: 43 Osoba prywatna…
  Moze senior morahwiecki nie byl parchem, ale napewno byl z niego kawal s…syna (talmudyczny szubrawca) lustrzane odbicie zyda mazowieckiego – ta sama „gatka” i podobne zachowanie…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 47. Ad. 46

  Moze senior morahwiecki nie byl parchem, ale napewno byl z niego kawal s…syna (talmudyczny szubrawca) lustrzane odbicie zyda mazowieckiego – ta sama „gatka” i podobne zachowanie…

  Dlaczego pan przypisuje złą wolę komuś, kto dobrze chciał? (proszę to przemyśleć… i nie dziwić się, że analiza tego zdania zajęła panu więcej niż godzinę…)

 48. Ad. 43

  Na czym ta zgoda miałaby niby polegać.

  Polegać miałaby na wprowadzeniu w życie idealistycznego obrazu świata, który zmarły miał w głowie.

  Niektórzy z nas wiedzą, czym kończy się wprowadzanie w czyn idei*…

  * – idea – myśl, pomysł (patrz: idealistyczny – nie liczący się z tym, co realnie JEST).

 49. Ad. 28

  Nasze praojce w grobach się przewracają…

  Tak pan sądzi? Bo ja z praojców jakoś dumny nadmiernie nie jestem. Biorąc pod uwagę to, jak się prowadzili i do czego doprowadzili.

 50. Re: 47 Krzysztof M
  Gdyby analiza zycia seniora morahwieckiego zajelaby mi jedna godzine, to nie wystarczyloby dwoch stron kartki papieru A-4…

  Wracjac do kwestii: „co by pan o mnie pomyslal jak rowniez i inni, gdybym pokazywal sie publicznie z „ciekawymi” osobami i gdybym swym milczniem „ustawil” swoje skorumpowane (i zdemoralizowane) dzieci w panstwowej administracji???”…

  Kiedys (chyba w 2001 roku) zapytano mnie: „Czy bylbym sklonny pomoc wlasnym dzieciom w uzyskaniu politycznej kariery??? ”
  Moja odpowiedz byla jednoznaczna: „Nigdy niedopuszcze do tego, aby moje skorumpowane i zdemoralizowane (systemem) dziec jakiekolwiek zajmowaliby stanowiska w narodowej administracji”…

  I jeszcze jedno panie Krzysztofie: (ku przypomnieniu) Nigdy nie wszedlem i nie wejde w JAKIKOLWIEK KOMPROMIS nawet z malenkim „kur…stwem, ktore chcialo dobrze…”..

  Ja tez chcialbym dobrze, aby wszyscy byli bogaci, piekni i madrzy…, ale jak mialoby to sie do Prawa Naturalnego??…

  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 51. Ad. 50

  Ja tez chcialbym dobrze, aby wszyscy byli bogaci, piekni i madrzy

  Ja bym nie chciał. To nie dla wszystkich. Bolki, Rychy, Zbychy i inne psychopaty mają mieć… przej…ane. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: