Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Voodoosch o Znowu Kosowery!
  Krzysztof M o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydokomunistka Holland pokazała że jest feministyczną debilką i nazistowską totalitarystką

Posted by Marucha w dniu 2019-09-30 (Poniedziałek)

Jedna z moich medialnych ulubienic z rodziny klasycznej Żydokomuny przywiezionej na sowieckich czołgach, czyli niejaka Agnieszka Holland, znów dała popis swojego chamstwa, indolencji i myślenia w sposób skrajnie nazistowski i totalitarny.

Otóż nasza miliusińska cuś sobie w małej, tępej makóweczce wymyśliła. I co gorsza oznajmiła to na łamach zaprzyjaźnionej z takimi jak ona „Gazety Żydowskiej”.

Otóż – według światłej myśli tej żyjącej z pieniędzy polskiego podatnika Żydówki (w końcu to my wszyscy płacimy za produkowany przez nią filmowy i serialowy chłam) mężczyznom w Polsce należy zabronić przez 12 lat prawa wyborczego.

Szkoda, że to była „Gazeta Żydowska”, ponieważ gdyby na miejscu robiącego wywiad znalazł się jakikolwiek dziennikarz to mógłby spytać, czy w takim razie pozbawieni prawa wyborczego mężczyźni powinni płacić podatki na państwo, na które nie mają już żadnego wpływu?

– W męskim, testosteronowym, nacjonalistycznym projekcie politycznym, który jest jednocześnie lękowy i narcystyczny, doszliśmy do granicy, za którą bardzo trudno jest zmienić politykę tak, by nagle inne wartości zaczęły grać główną. Mam więc prosty pomysł, żeby na trzy kadencje zawiesić prawa wyborcze mężczyzn. Tylko czynne – nie będą mogli głosować, ale będą mogli być wybierani. – stwierdziła na początku Agnieszka Holland w rozmowie z Pauliną Reiter.

Łał – ileż mądrości i intelektualnego ziarna na zaczyn przyszłych geniuszek słowa i myśli w tej jednej krótkiej wypowiedzi.

– Kobiety przez tysiąclecia nie miały żadnych praw. Byłoby sprawiedliwe, żeby choć przez kilkanaście lat mężczyźni odpoczęli. 12 lat wystarczy, by polityka zaczęła mieć zupełnie inne cele niż walka o władzę. Nadal premierem może zostać mężczyzna, ale wybrany przez kobiety będzie miał inne priorytety – jedzie dalej niczym menopauza po starej babie Hollandowa.

– Pewnie przez pierwsze cztery lata byłby chaos. Ale potem będzie tylko lepiej. Nie chodzi o to, że kobiety są jakieś mądrzejsze od mężczyzn, ale mają inny punkt widzenia, inne doświadczenia, inną wrażliwość i wybierałyby innych ludzi – wylicza dalej reżyserka za dychę.

Polityka niewiele miejsca zostawia dla kobiet. Niestety najwyższy szczebel samorządów jest prawie całkowicie zdominowany przez mężczyzn. Na kongresie wręczono sporo nagród, Forbes ma serię rankingów TOP10 w różnych kategoriach, jest też ranking N15 Newsweeka.

Za każdym razem widok sceny był taki sam: dziesięciu mężczyzn i Aleksandra Dulkiewicz. Mogła być jeszcze Hanna Zdanowska, ale opuściła kongres przed galą. Tylko w rankingu Newsweeka znalazły się w najwyższej piętnastce trzy kobiety, poza Zdanowską były to Beata Moskal-Słaniewska ze Świdnicy i z Beata Klimek z Ostrowa Wielkopolskiego. A na odbywającej się na głównej scenie debacie o otwartości rozmawiali Rafał Trzaskowski, Jacek Karnowski, Jacek Sutryk i… Lilia Antoniuk z gdańskiej rady imigrantek i imigrantów.

Trzech mężczyzn o znacznie wyższym statusie władzy plus niepewność prowadzenia rozmowy w nieojczystym dla siebie języku. Nie miała szans przebić się ze swoim głosem – przypomina „Gazeta Żydowska” w kontekście debilnej propozycji „międzynarodowej reżysurki” wypowiedź szefa Wiadomości Onet Piotra Kozaneckiego.

A ja przypominam, że ojciec Holland wraz z Armią Czerwoną i NKWD wprowadzał w Polsce „demokrację ludową”, czyli stalinowską Żydokomunę. Teraz córunia chce głupim gojom (na razie samcom) ograniczać prawa wyborcze. Cóż nie ma przypadków, tylko znaki.

[Ja bym powiedział inaczej: niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Admin]

Piotr Stępień
https://prawy.pl

Komentarzy 30 do “Żydokomunistka Holland pokazała że jest feministyczną debilką i nazistowską totalitarystką”

 1. „…Beata Klimek z Ostrowa Wielkopolskiego…” Jest z odpowiednimi korzeniami

 2. bryś said

  „polska reżyserka filmowa i teatralna, scenarzystka filmowa i aktorka” – tyle razy powtarzam. Kto słucha trefnisiów, aktorów i innych kuglarzy!!!!! Napiszcie jeszcze co myślą piłkarze, tancerzy i bobsleiści! Koniecznie!

 3. Artnemo said

  W Polsce już w 1918 kobiety uzyskały prawo wyborcze. Kobiety we Francji otrzymały prawa wyborcze dopiero w 1944 r., Włoszki otrzymały je w 1946 r., a obywatelki Szwajcarii – dopiero w 1971. Te panstwa długo broniły zdrowego rozsądku w polityce przed „emocjonalną inteligencją“ kobiet, której skutki możemy dzisiaj obserwować…

 4. Mądra Polska said

  Może warto wyjaśnić Polakom skąd partie pozyskują pieniądze na tak kosztowne kampanie i dlaczego nie powinniśmy głosować na system dwupartyjny składający się z PO i PiS . Są tacy politycy i biznesmeni , którzy potrafią wyłudzić pieniądze z budżetu państwa, a większość z nas nie jest tego nawet świadoma…
  ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA
  https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/zorganizowana-grupa-przestepcza-czyli.html
  PIRAMIDA FINASOWA PiS, GORSZA NIŻ AMBER GOLD
  https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/piramida-finansowa-powiazana-z.html

 5. Rafal Cz. said

  Tyko to „lal” mnie ubodlo. Po polsku nie umie?

 6. Easy Rider said

  Ad 5.
  Też nie lubię tego „łał”, ale tutaj może ono być umieszczone celowo, w charakterze ironicznym.

 7. Rafal Cz. said

  Ad 6
  Ironii nie dostrzeglem.W angielskim „wow” jest normalne. W polskm jest razace i takie nieautentyczne.

 8. bryś said

  I „o maj gosz” jeszcze by można wstawić. Albo zamiast łał dać jakiś obrazek? Albo zamiast tego felietonu po prostu dać obrazek? Albo filmik, taki 5 sekundowy, bo nie skupi się uwagi na dłużej.

 9. Holera ,Pani Holland w Polsce przeciw azylantom i muzułmanom czyli w męskim, testosteronowym, nacjonalistycznym projekcie politycznym, który jest jednocześnie lękowy i narcystyczny, doszliśmy do granicy, za którą bardzo trudno jest zmienić politykę tak, by nagle inne wartości zaczęły grać główną.Pierwsza w Polsce i w EU,ta Pani wystąpiła przeciw Panom ,muzułmanom.Przeciw szyitom w Iranie i sunitom w na bliskim wschodzie…..Muzułmanie oficjalnie w Polsce zostali publicznie zaatakowani…i potępieni….Strzał w 10 czy też….?.Mam nadzieję że muzułmanie nie wydadzą wyroku śmierci dla tej Pani….

 10. Zerohero said

  Żydówa nie jest taka głupia. Kobiety statystycznie są bardziej uległe, ufne, opiekuńcze, bojaźliwe. Obywatel idealny. Pokarzesz małpę z wydętym brzuszkiem w TV, a one gotowe zrobić małpiarnię w domu.

  są wyjątki

  https://www.youtube.com/results?search_query=ewa+rzeuska

  https://www.youtube.com/results?search_query=Katarzyna+Treter-Sierpi%C5%84ska

 11. Piotr B. said

  Nic tylko do roboty chlopy..zakladajcie partyje dla tej szyszeczki przekwitlej,niegdys kwietuszka przy tatusiowym korzuchu.A logo patryji niech bedzie pol wasa bieruta a drugie pol stalina na gasienicy T 34.Dajcie jej POrzadzic skoro jeszcze sie rusza.

 12. Sarmata said

  Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża… i tak cię potem ugryzie – bo musi.

 13. abcdef said

  Nie mogę tego czytać. „Przeleciałem” tylko.

  Znam dwie p..y, które po zrobieniu „doktoratu” w Stanach w „pewnych aspektach seksualnośći pewnych postaci w polskej literaturze” wróciły do Polski i teraz „wykładają” młodzieży polskiej.

  Jedna z nich była prostytutką, jak jej mistrzyni Dworkin. Druga nie wiem. Czy muszę dodawać pochodzenie etniczne tej pierwszej? Nie, nie muszę.

  [Była prostytutka, później profesor] Dworkin: „Każdy akt seksualny jest gwałtem”.

  Jej fotografia poniżej — tylko dla odważnych, bowiem są badania, które dowodzą, że niektóre widoki zwiększają jakby, a niektóre zmniejszają pewne reakcje u panów:

 14. Igor Niefiedow said

  Pani Holland nazywa się „debilką”. To jest zbyt miękkie. „Debilką” jest osoba, która nie zdaje sobie sprawy ze swoich działań. Czy to albo wynik powolnego rozwoju świadomości, albo wynikiem uszkodzenia mózgu.

  Ale w naszym przypadku kobieta doskonale rozumie, czego chce i o co ona dąży. I jedyne, czego jej brakuje to jest władza polityczna. Gdyby miała moc (jak jej ojciec) pozbawienia ludzi prawa wyborczego, moc umieszczania ludzi w obozach koncentracyjnych, moc do aresztowania mężczyzn, a nawet moc zabijania ludzi – czy pomyślałaby?

  A więc nie można nazwać jej „debilką”. Jest bardziej niebezpieczna niż wszystkie kretyny razem wzięte. Ta kobieta pragnie krwi i przemocy. Nazwałbym ją „przestępcą”.
  A jeśli żylibyśmy w normalnych czasach i w normalnym społeczeństwie, to wtedy
  potem natychmiast po jednym z takich wywiadów ta kobieta powinna zostać aresztowana i musi być w sądzie.

 15. Moher49 said

  Ileż to takich Hollandów, Hartmanów, Dulkiewiczów ty biedny, głupi polski narodzie karmisz, chronisz i utrzymujesz. Obudź się Polsko głosuj na KONFEDERACJĘ, lista Nr 4.


 16. Katarzyna Adamik, córka A.Holland i L.Adamika, ze swoją partnerką


  Narodowa artystka Czech – Agnieszka Holland z Dustinem Hoffmanem w roli Dorothy Michaels z filmu „Tootsie” – ach nie, przepraszam, A.Holland z córką Katarzyną Adamik

 17. Sowa said

  Re 3:
  Karoń w jednym z programów powiedział, że najbardziej przeciwne wprowadzeniu prawa wyborczego dla kobiet we Francji były pratie lewicowe. A to dlatego, że Francuzki miały w większości poglądy katolickie. Ciekawe, prawda?

 18. Ola said

  ad 14, Igor

  cytuje Igora: -„A jeśli żylibyśmy w normalnych czasach i w normalnym społeczeństwie, to wtedy
  potem natychmiast po jednym z takich wywiadów ta kobieta powinna zostać aresztowana i musi być w sądzie.”

  No jesli tak mialoby funkcjonowac normalne spoleczenstwo , gdzie ludzi aresztuje sie i stawia pod sad natychmiast po wywiadzie i jesli takie dzialanie jest popierane i propagowane przez meskiego wyborce , to naprawde nie pozostaje nic innego , jak odebrac prawo wyborcze mezczyznom.

  Pani Olu… co Pani piła?
  Admin

 19. Re: Artykul…
  OdZYDzic Polakow jest tak samo trudne, jak zyda nauczyc bycia uczciwym…
  Coz, pierwsze jest niemozliwe, ale niewykluczone, a drugie jest mozliwe, ale wykluczone…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. NICK said

  Ola to tak musi, od czasu do czasu, cuś mundrego palnąć.
  Musi?
  Kobieto, kobieto.

 21. abcdef said

  Ad. 18 jasiek

  Pan masz jakieś rybki w głowie.

 22. Anucha said

  Na córce Kasi może być finito , gałęzi Hollandów.
  Chyba , że gałąź w(y)puści korzeń 🙂

 23. Tomasz Karpiel said

  Zbyt zaszczytny ten cudzysłów”międzynarodowej reżysurki” Według mnie bardziej pasuje”międzynarodowej reżysrulki” po tate.

 24. Carlos said

  re 18 …tez bym sie napil p. Olu

 25. Zerohero said

  @17, Sowa

  Uważałbym na Karonia. On popełnia liczne błędy rzeczowe (np. zaprzyjaźnia osoby które dzieliło 200 lat) i wciska na siłę pseudo erudycję, tzn. przytacza w wywodzie jakąś książkę aby przytłoczyć czytelnika swoim oczytaniem, a 1) sam tej książki nie czytał 2) przytoczenie książki nie ma żadnego wpływu na treść wywodu. Jeśli ktoś nie zauważy tego bleffu, to uzna Karonia za wybitnego, oczytanego intelektualistę.
  Ładnie to opisano na blogu Kompromitacje.

  Poza tym kwestię żydowską Karoń komentuje tak: „nie polujmy na czarownice”, a wyjście Polski z UE określił katastrofą. Ze słowotoku Karonia nie wynika zupełnie nic. To taki drugi Gadowski, Ziemkiewicz itd. Nic dziwnego, że Karoń pojawiał się nawet w TVP.

 26. NICK said

  Zatem z cyklu: „a Karoń powiedział”.

  No to Zerohero, najkrócej jak mógł, wyjaśnił Sowie.
  (Karoń to betka jest)

 27. Re; 21 a..b..c…itd…

  A cos poza „rybkami” to „pol-analfabeta” ma cos wiecej do dodania, bo ja nie zajmuje sie zydowskimi „piraniami” w cudzych mozgach, ale to to publicznie „wypoca” poprzez klawiature…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. A tak „miedzy nami”…, to kim „abcde…itd. ” jest…???.

 28. Maverick said

  Holland siedząca na kolanach Bieruta, Ta fotka sama mówi za siebie.

  https://demotywatory.pl/4857265/Elity-III-RP-Agnieszka-Holland-z-wujkiem-Bierutem?fbclid=IwAR0dA19UroNJK768qZ-JxZcU4DEV0_tYNNB6OQBNuYuTfixhUsTLEFFVdTQ

  Już jako dziecko Holland była jako dobra żydówka z dobrego domu żydowskich enkawudzistów doktrynowana na gnębicielkę wolności Polaków.

 29. Siekiera_Motyka said

  Ad. 28 – Cholera. Ale piękna fotka NKWD-ystki !!!

  Wyraźnie pamiętam (wtedy nie bylem świadomy) że w jej pierwszych wybitnych filmach „coś nie było tak”. Ale człowiek nie świadomy bił brawa, bo to „polskie”.

 30. Birton said

  obrzydliwe babsko i koszerne, co daje obrzydliwe babsko do kwadratu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: