Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Miękkie ludobójstwo narodów Europy Wschodniej w ramach UE

Posted by Marucha w dniu 2019-10-01 (Wtorek)

O ile nikt z oficjalnych organów państwa nie przyzna się do 50% obniżenia populacji, to najnowsza historia masowego przyrostu emigrantów z Ukrainy i państw dalekiego i bliskiego wschodu, zaświadcza o tym fakcie.

Ostatnia ukraińska afera związana ze zmaganiami prezydenta Trumpa z jego wrogami z Partii Demokratycznej
>https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/988091
ilustruje bez ogródek metody postępowania Zachodu w odniesieniu do wschodnioeuropejskich wasali.

Sprawa dotyczy wielomiliardowej korupcji syna byłego wiceprezydenta USA Joe Bidena, będącego członkiem Rady Nadzorczej jednej z ukraińskich firm. Przy czym ani zantagonizowanych stron tej afery, ani mediów, ani zachodniej opinii publicznej nie obchodzi sam fakt korupcji, a jedynie jego polityczne konsekwencje dla nadchodzących wyborów prezydenckich w USA.

Na dodatek, w odniesieniu do Ukrainy, nikt już nie krępuje się w demonstracji autentycznych relacji pomiędzy stronami. Można zobaczyć prezydenta Zelenskiego żebrzącego bez rezultatu u Trumpa obietnicy odwiedzin tego kraju, słynącego (wg. własnych słów prezydenta Ukrainy) z pięknych dziewczyn i odpowiedzi prezydenta USA, że jedną z takich krasawic osobiście oglądnął „ze wszystkich stron” i podarował na żonę swemu 86 letniemu przyjacielowi amerykańskiemu miliarderowi.

Można wysłuchać medialnych elaboratów, ile to USA i UE włożyły bez pozytywnych rezultatów w Ukrainę od „rewolucji dostojeństwa” 2014 roku, itd. Oczywiście sumy te, jeśli nie poszły na podsycanie wojny domowej na Donbasie, zostały rozkradzione przez zachodnich kolonizatorów i miejscowych żydowskich oligarchów, ale nawet to nie tłumaczy katastrofy ekonomicznej jaką kraj ten przeżywa od wspomnianego puczu z 2014 roku zwanego „majdanem”.

Historia tych pięciu lat jest niejako powtórką z historii 30-lecia „integracji europejskiej” byłych państw „demokracji ludowej”, w przyspieszonym tempie i bez zbędnych już atrap, zasłon i dekoracji ukrywających całą „nagą prawdę” przed społeczeństwem.

Ukraińska gospodarka została całkowicie rozgrabiona i/lub zniszczona, a obecnie dokańcza się rabunku najlepszej na świecie ziemi rolnej tego kraju tzw. czarnoziemu ukraińskiego.

Dynamika tych zmian jest tak wielka, że ludność skurczyła się do około 25 milionów (dane oficjalne kijowskiego reżimu związane z ostatnimi wyborami parlamentarnymi). Innymi słowy dokonano na tym społeczeństwie „miękkiego ludobójstwa” na podobieństwo tego zrealizowanego w III RP i innych państwach postkomunistycznych.

W odniesieniu do Polski pisałem już o tym wielokrotnie >https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/774065
>https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/692911
>https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/799623
podkreślając, że głównymi przyczynami zmniejszenia się etnicznej populacji realnie (permanentnie) zamieszkującej na terytorium państwa o połowę, były/są: masowa emigracja, negatywny przyrost naturalny związany ze spadkiem urodzin i zwiększoną śmiertelnością starzejącego się gwałtownie (ze względu na emigrację młodych) społeczeństwa pozbawionego przyzwoitej opieko zdrowotnej.

O ile nikt z oficjalnych organów państwa nie przyzna się do 50% obniżenia populacji, to najnowsza historia masowego przyrostu emigrantów z Ukrainy i państw dalekiego i bliskiego wschodu, zaświadcza o tym fakcie.

Natomiast w zagranicznych niezależnych mediach otwarcie pisze się o takiej właśnie skali miękkiego ludobójstwa dokonywanego na ludności Europy Wschodniej.

W przypadku narodów słowiańskich dochodzi jeszcze jeden istotny czynnik, jakim jest totalne sprostytuowanie ich żeńskiej populacji, co jak widać nie umyka uwadze nawet tak „wybitnych osobistości”, jak prezydent Stanów Zjednoczonych.

Jaki w tej sytuacji będzie los Polski? Sądzę, że na to pytanie da odpowiedź niedaleka przyszłość. Sytuacja na Ukrainie będzie się tylko coraz gwałtowniej pogarszać, nie wykluczając pełnowymiarowej wojny domowej.

Obserwując więc los tego sztucznego tworu państwowego, będzie można wyekstrapolować dalszą dolę naszej Ojczyzny. Nie ma bowiem nadziei by Polacy nauczyli się czegoś na cudzych błędach, jeśli nie nauczyli się niczego na własnych.
>https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 9 do “Miękkie ludobójstwo narodów Europy Wschodniej w ramach UE”

 1. revers said

  O zabraklo w aferze Bidena, waatku Kwasniewskiego i jego protegowanych bizmanow z RP wtym Kulczyka ktory wyniosl sie na ukraine z Polski z swoim biznesem, wczeniej wspolpracujaa z Sillverstonem wlascicielem kontrolowanie wyburzonych WTC budynkow.

  Trump takze obiecal prezydentowi komediantowi Zielnskiemu, a w zasadzie ukrainskiemu chabadowi z Kolomyjskim na czele zwrot Krymu.

 2. Mietko said

  Po rządach oligarchy,Ukraińcy w desperacji wybrali sobie komika magika, ale jak ktoś zauważył on im niczego nie wyczaruje.Ukraina sama sobie zniszczyła własną gospodarkę, zrywając z Rosją współpracę gospodarczą oraz rynki WNP, na zachód praktycznie poza produktami rolnymi nic nie są w stanie sprzedać,budżet Ukrainy od kilku lat ok 30% przeznacza na spłatę zadłużenia,żeby to spłacić każdego roku Ukraina zaciąga kolejne kredyty w MFW, i tak to błędne koło się zamyka,póki nie dogadają się z Rosją o żadnym rozwoju mowy być nie może, żaden inwestor nie ulokuje inwestycji w kraju który toczy wojnę i ma zamknięte rynki zbytu.

 3. uwaga rodzice said

  Ale przynajmniej Polska wyzwolila sie spod okupacji sowieckiej i uzyskala wolnosc do prostytucji i zboczen. Epstein juz dotarl do Polski?

  Re:
  ‚W przypadku narodów słowiańskich dochodzi jeszcze jeden istotny czynnik, jakim jest totalne sprostytuowanie ich żeńskiej populacji”,

  I ciekawe co maja do powiedzenia rodzice a co prezydent Duda:

  SZCZESC BOZE ! – posyłamy do Pana PRZYDENTA Polski

  Posyłamy do Pana Prezydenta DUDY, RZĄDU i w POLSKĘ – STRASZNE !!!

  UWAGA RODZICE – POLACY do czego doszło w jednej ze szkół podstawowych w Szczytnie?……………….STRASZNE !!!

  10 i 11 letnie dzieci dostały do wypełnienia ankietę rozesłaną do placówek przez Urząd Miejski w Szczytnie, której celem miało być „zdiagnozowanie problemów społecznych w szkole”. Dzieci musiały odpowiedzieć m.in. na takie pytania jak:

  – Czego obawiasz się najbardziej przy uprawieniu seksu?

  – Jak myślisz, ilu twoich rówieśników ma pierwszy stosunek za sobą?

  – Jaki wiek jest odpowiedni, aby rozpocząć współżycie seksualne?

  Uwaga:

  Co więcej, dzieci były również pytanie o to: „co mogłoby cię skłonić do współżycia?”!

  „Gdy nasze dzieci wróciły do domu i nam o tym opowiedziały, nie wierzyismy w to co słyszęymy. Jak można pytać 11-latka, czego boi się przy uprawianiu seksu, czy co skłoniłoby go, aby odbył stosunek. Obrzydliwe i skandaliczne. Nie wiemy, kto za to odpowiada, czy szkoła, czy jakiś urzędnik, ale nie zostawimy tego tak.”

  Mówią RODZICE – co najbardziej szokujące, o zagrożeniu wiedziała dyrekcja szkoły ale… postanowiła nie reagować na ten skandal!

  Odpowiedz dyrekcji:

  „Pytania przeglądałyśmy wcześniej, i nie będę ukrywała, że nas zaniepokoiła ich treść. Ale polecenie jej wykonania przyszło z Urzędu Miejskiego. Jesteśmy młodymi dyrektorkami i chciałyśmy je uczciwie wykonać.”

  Innymi słowy, nauczyciele przyznali, że chociaż byli zaniepokojeni ankietą, to bali się sprzeciwić pomysłodawcom z magistratu w Szczytnie, obawiając się o swoją dalszą karierę w edukacji.

  Proszę również zauważyć, że jak zwykle rodzice dowiedzieli się o wszystkim po fakcie. A nawet gdyby wcześniej zapytano ich o zgodę na udział dzieci w takiej ankiecie, to zapewne nie pokazano by im szczegółowych pytań i większość nie widziałaby żadnych przeciwwskazań.

  Ważne jest informowanie rodziców o zagrożeniach i mobilizowanie ich do działania. Kluczową aktywnością jest zainteresowanie się, co dzieje się w szkole lub przedszkolu naszych dzieci.

  W szczególności zalecamy aby przyjrzeć się wszelkim osobom lub organizacjom spoza szkoły, które chcą organizować jakiekolwiek zajęcia lub inne aktywności z dziećmi na terenie placówki. Warto to zrobić nawet wtedy, gdy takie działania organizowane są przez urzędy miejskie lub inne „zaufane” organy administracji. Nie należy również pozostawiać bez rodzicielskiej kontroli tego, co robią szkolni nauczyciele, pedagodzy i psycholodzy. A sytuacja jest poważna.

  Próby przeforsowania w szkole „edukacji” seksualnej bez wiedzy rodziców, niezapowiedziane lekcje na temat masturbacji i seksu, spotkania dzieci z aktywistami LGBT. Jest tylko jeden sposób na powstrzymanie tego zjawiska. Jak najwięcej rodziców musi dowiedzieć się o zagrożeniu a następnie rozpocząć działanie w obronie swoich dzieci w swoim miejscu zamieszkania.

  Matko Boża! – Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzamy, poświęcamy i oddajemy każdego człowieka na tej ziemi na zawsze, całkowicie i nieodwołalnie, chroń Maryjo każdego człowieka na tej ziemi od wszelkiego zła grożącego duszy i ciału, a zwłaszcza od ognia piekielnego. Amen

 4. Maverick said

  Z Polski wyemigrowało ponad 4 miliony zmuszeni do tego poprzez żydowskie geszefty okrągłego stołu, gdzie bandyci z ubecji przejęli sobie dorobek całego narodu bo to obiecali im to zachodni złodzieje.

 5. Sowa said

  Re 2: Dodam, że od roku 1991 do roku 2018 populacja Ukrainy spadła z 52 mln do 37 mln.

  „wybrali sobie komika magika” – to nie komik, to wielbiciel chabadu.

 6. Sowa said

  Ad 5:
  Oficlajnie jest obecnie 44 mln Ukraińców, ale kilka mln wyjechało.

  To samo dotyczy innych krajów, np. Bułgarii:
  https://www.forbes.pl/gospodarka/liczba-mieszkancow-bulgarii-wciaz-spada/y1kshrb

 7. Strach przed Chinami ale białych trzeba likwidować w EU….z EU wschodniej.Trzeba ściągać Panów z Afryki i z Azji Wpis jest dyplomatyczny.To jest już depopulacja ludności Europy wschodniej.
  Likwidacja sorry białej rasy trwa.

  W całej Europie.Ten perwesyjny Terror jest poparty przepisami prawnymi.Popierany przez pseudo polityków.Czy biali mają szanse na ratunek?
  Tak.Jak się obudzą.

 8. Sowa said

  Polska: 1946:23,8 mln, 1960: 29,6 mln, 1970: 32,5 mln, 1980: 35,6 mln, 1990: 38,1 mln, 2017: 38,4 mln
  Maroko: 1946: -, 1962: 12,2 mln, 1970: -, 1982: 20,3 mln, 1990: -, 2017: 34,0 mln
  Irak: 1946: -, 1960: 7,3 mln, 1970: 9,9 mln, 1980: 13,6 mln, 1990: 17,4 mln, 2017: 37,5 mln
  Algieria: 1946: -, 1960: 11,1 mln, 1970: 14,7 mln, 1980: 19,4 mln, 1990: 25,0 mln, 2017: 41,3 mln

  Statystyki historyczne dla całego świata:
  https://www.worldometers.info/world-population/population-by-country/

  ————
  Jakie 38.4 milionów?
  Żarty, czy co?
  Admin

 9. Adam said

  Ad 8
  Łącznie z „żymianami” 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.