Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (41 – …
  Ale dlaczego? o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  UZA o Czy warto poddawać się masowo…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Marek o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  radosny o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  polski.ydek o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Boydar o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Przesłuchanie rosyjskiego polityka w Nowym Jorku to kolejna wroga akcja przeciwko Rosji

Posted by Marucha w dniu 2019-10-06 (Niedziela)

Może władze amerykańskie denerwuje nie-żydowski typ urody Jumaszewej?

MSZ Rosji wyraziło zdecydowany protest w związku z przesłuchaniem przez FBI deputowanej Dumy Państwowej Ingi Jumaszewej – poinformował departament informacji i prasy.

„Zdecydowanie protestujemy przeciwko działaniom władz Stanów Zjednoczonych przeciwko deputowanej Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Indze Jumaszewej, która wczoraj została zatrzymana na nowojorskim lotnisku przez agentów FBI i przesłuchana.

To kolejna wroga akcja przeciwko Rosji i jej przedstawicieli, wyraźnie nakierowane na dalsze pogarszanie atmosfery w rosyjsko-amerykańskich stosunkach” – skomentował rosyjski resort polityki zagranicznej.

Pojawia się pytanie: albo amerykańskie władze, wbrew swoim oświadczeniom, nie dążą do normalizacji dialogu, albo nie są w stanie kontrolować działań własnych służb specjalnych – głosi komunikat.

Rosyjskie MSZ przypomniało, że Jumaszewa, będąc koordynatorem grupy parlamentarnej Dumy Państwowej ds. kontaktów z amerykańskim Kongresem, jechała na forum społeczno-polityczne „Fort Ross Dialogue”, które ma przyczynić się do pogłębiania wzajemnego zrozumienia i współpracy między Rosjanami a Amerykanami.

„Niestety konstruktywny duch organizatorów konferencji spotkał się ze zdecydowanym oporem ze strony niektórych sił politycznych w Waszyngtonie. Dowodem na to jest zakłócenie uczestnictwa w forum przedstawicieli rosyjskiego MSZ z powodu niewydania wiz, a teraz także rażąca prowokacja wymierzone w rosyjski parlament” – podkreśliło ministerstwo spraw zagranicznych.

Rosyjski resort wyraził głębokie oburzenie tym incydentem: „Ci, którzy podejmują decyzje w Waszyngtonie, powinni zastanowić się, dokąd może prowadzić systematyczna eskalacja napięcia w stosunkach z Rosją. Taka polityka jest krótkowzroczna i niebezpieczna. Co więcej, prawdziwe zainteresowanie ogółu społeczeństwa amerykańskiego forum „Fort Ross Dialogue” przekonująco pokazuje, że zwykli Amerykanie opowiadają się nie za konfrontacją, lecz za interakcją Rosji i Stanów Zjednoczonych”.

[Nie ma chyba takiego gnoju, w którym nie wytaplałaby się po dziurki w nosie amerykańska „dyplomacja” i władze.
Admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 12 do “Przesłuchanie rosyjskiego polityka w Nowym Jorku to kolejna wroga akcja przeciwko Rosji”

 1. Sarmata said

  Niezła sztuka.
  Też bym ją przesłuchał i osłuchał jak jej bije rosyjskie serce.

 2. jok said

  „nie-żydowski typ urody Jumaszewej”

  Chyba widzę/pzwolę sobie dojrzeć tu „myślenie życzeniowe”, chęć widzenia świata w sposób uporządkowany i prosty.
  A świat taki nie jest. To że sędzia Kaufman i prokurator Cohn (zdaje się, w latach znacznie później niż proces Rosenbergów, jakiś mentor Trumpa) skazali na śmierć Rosenbergów, nikogo z nich nie czyni …gojem:). Taki był okres/etap historyczny, takie różne siły/kierunki trzeba było mieć pod kontrolą.

  Są Żydzi w USA, zwalczający Trumpa i mentorzy/kolesie Trumpa. Są też Żydzi w Rosji wokół Putina….

  Może się mylę, co do pięknej pani Ingi, ale to co można znaleźć w sieci, może mocno wskazywać na nierosyjskość jej pochodzenia, w tym także na niegojskość:)

  1.Pani Inga jest Albertowna po ojcu.

  2. W 2004 r., czyli w wieku 19 lat, zaczeła prowadzić program w telewizji baszkirskiej, a 2 lata pożniej chyba w ogólnorosyjskiej.
  Może po prostu wygrała konkurs,była ładna i tak to jakoś poszło. Niemniej takie kariery rzadko bywają udziałem niegojów. Niewykluczone że pani Inga jest czystą Baszkirką, badź Baszkirko-Słowianką, którą dano do programu, by tworzyła „róznorodność”, ale nie miałbym tu takiej pewności jak popdpis pod zdjęciem..

  3. Być może to przypadkowo zbieżność i całkowicie inna rodzina, ale córka Jelcyna stała się po ślubie Jumaszewą.
  Gwoli sprawiedliwości dodam, że wspomina się też w wiki o szlacheckiej rodzinie Jumaszewych, znanej już w XVI w,

 3. Marucha said

  Re 2:
  Dopatruj się Pan przede wszystkim ironii.

 4. jok said

  Ad jok wyżej. Istotna poprawka.
  Oczywiście miało być: „takie kariery rzadko bywają udziałem gojów”

 5. jok said

  Ad 3 Marucha.
  Może ciut „za serio” potraktowałem podpis pod zdjęciem, trzeba rzeczywiście było bardziej na luzie, wiadomo, że to jakaś ironia.
  Pewnie dlatego, ze takowe „myślenie życzeniowe”, czaeno-białe o którym pisałem, często dostrzegam i często sądzę, że nie jest adekwatne do sytuacji/rzeczywistości.

  A jeśli już jesteśmy przy luźniejszym traktowaniu tematu: żydowscy właściciele/mentorzy róznych cnn, foksów, bibisów itd, w celach zapewnienia „róznorodności”, też lubią dać (nie za duzo oczywiście) niebiałego (co oczywiste) goja do prowadzenia programu TV. Nie każdy spiker musi więc być niegojem. Niewiele lub nic nie zmienia to jednak w treści programu……

 6. Boydar said

  No dobrze; a gdyby tam dopadli Żyrinowskiego, to wymowa artykułu by się zmieniła ?

  Reprezentowała Rosję ! Może to jaka Szawełka; zupełnie nieistotne. Największym wrogiem żyda jest drugi żyd, i chyba już zaczynają się źreć 🙂

 7. Easy Rider said

  Ja potraktowałem napis pod zdjęciem zupełnie na serio, gdyż ta pani na pewno reprezentuje typ urody nie-żydowski (nie-semicki, nie-chazarski). Może nie czysto słowiański (ze względu na czarne oczy), ale kwalifikujący się jako aryjski.

 8. gnago said

  Ruscy nie darują juz coś po gaciach spływa jankeskim dyplomatom wjeżdżającym/wyjeżdżającym z Rosji. Ani chybi będzie przemyt „kłusowniczego” kawioru w puszkach certyfikowanych przez państwo rosyjskie. I weryfikacja tegoż we wszystkich otworach dyplomatycznego ciałka

 9. Igor Niefiedow said

  Re7:
  Nie ma ona nic wspólnego ze Słowianami i Aryjczykami (jeśli rozumiesz ten ostatni jako nośnik języków indoeuropejskich). Ona jest Baszkirką.. plemię tureckie. W naszej telewizji jest taki „Idee fixe” – promować przedstawicieli narodów azjatyckich. Zgodnie z koncepcją telebosses, powinno to świadczyć o „wielonarodowości” naszego kraju.

 10. Easy Rider said

  Ad 9 – Igor Niefiedow.

  Myli Pan cechy kulturowe czy też religijne z antropologicznymi. Aryjczycy – to cała Rosja, łącznie z południowymi obszarami, gdzie gen R1A (Y-DNA) występuje w 47-48%, w dużym procencie występuje też w północnych Indiach – do 64%, więcej nawet niż w Polsce (do 51%).

  Natomiast co do tendencji przedstawiania w telewizji rosyjskiej ludów azjatyckich – nie można tego porównywać do zachodnioeuropejskiej mody na „multi-kulti”, gdyż w przypadku Rosji, chodzi o ludy autochtoniczne, natomiast na „zgniłym” Zachodzie – są to przybysze, głównie tzw. „nachodźcy” (to taki neologizm powstały kilka lat temu).

 11. Igor Niefiedow said

  Re 10:
  Tak.. Baszkirowie mają znaczną część haplogrupy R1a. Ale w sumie dominują grupy I1 i N3a. Jest to substrat ugrofiński i azjatycki. Historia ludu Baszkirskiego jest mieszanką miejscowej (głównie ugrofińskiej) populacji z obcymi plemionami koczowniczymi, pod dominacją polityczną tego ostatniego.

  Pod względem językowym Baszkirowie to naród turecki. Według kultury – azjaci. Religia – muzułmanie (większość ludzi formalni wierzący). W moich żyłach jest też trochę niesłowiańskiej krwi, ale jestem Rosjaninem w kulturze, edukacji, samoświadomości.

  Nie lubię widzieć azjatyckich twarzy w rosyjskiej telewizji. Ponieważ liczba tych osób na ekranie telewizora jest całkowicie nieproporcjonalna do ich liczby w populacji kraju. Jeśli stanie się to naturalnie – nie powiedziałbym słowa przeciw. Ale to jest dokładnie świadoma polityka naszego przywództwa.

 12. Marucha said

  Re 9, 11:

  Pół biedy, jeśli w mediach występują przedstawiciele narodowości autochtonicznych
  Gorzej, jeśli dzieje się jak w Szwecji – gdzie nadreprezentacja imigrantów (głównie czarnych i brązowych) przybiera rozmiary wręcz paranoidalne.

  Poniżej – typowa szwedzka reklama (chodzi o operatora telefonii)

Sorry, the comment form is closed at this time.