Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Polska szykuje się do nowego „Potopu”

Posted by Marucha w dniu 2019-10-11 (Piątek)

Amerykańska armia przeprowadzi w przyszłym roku zakrojone na szeroką skalę manewry wojskowe. Będzie trenować przerzut 37 tys. żołnierzy przez Niemcy do Polski i krajów bałtyckich.

Amerykańska armia przeprowadzi w przyszłym roku zakrojone na szeroką skalę manewry wojskowe. Będzie trenować przerzut 37 tys. żołnierzy przez Niemcy do Polski i krajów bałtyckich. Przez Atlantyk zostanie wysłanych 20 tys. żołnierzy. Będzie to – jak informują amerykańskie siły wojskowe – największe przemieszczenie wojsk do Europy od 25 lat.

Co jest celem przeprowadzania manewrów na tak dużą skalę? – To ważne, by w krótkim czasie pokazać swoją siłę. Nasz stan gotowości uspokoi naszych sojuszników i odstraszy możliwych przeciwników – oświadczył dowódca wojsk amerykańskich w Europie, generał Christopher G. Cavoli.

Wygląda na to, że jest to częścią nowej i zaplanowanej prowokacji wobec strony rosyjskiej. Oczywiście USA chcą jeszcze raz pobrzęczeć bronią, jeszcze raz pokazać swoje przywiązanie do „pokoju”.

Zaplanowane na przyszły rok i największe od 25 lat manewry wojskowe USA w Europie mają też pomóc w realizacji wielomiliardowego budżetu obronnego. To nic innego, jak kolejna próba zebrania pieniędzy od ich sojuszników, którzy są zobowiązani płacić odpowiednie daniny na rzecz wspólnego budżetu NATO. A co im innego pozostało? Ostatecznie dla USA to biznes. Przecież nie oni będą ponosić większość kosztów, tylko takie państwa jak Polska. Tak było i tak pozostanie.

Niewykluczone, że podczas takich manewrów zostaną podpisane jakieś dodatkowe porozumienia, zobowiązujące członków sojuszu do zakupu najnowszej amerykańskiej broni. Tym bardziej, że coraz więcej państw zaczyna kupować sprzęt wojskowy nie od USA tylko od Rosji mimo stanowczych protestów USA. Ostatnio prócz Turcji to samo robią Indie a nawet, jak się dowiadujemy, Arabia Saudyjska. Nie wspomnę już o takich państwach jak Irak czy też Pakistan. To musi USA boleć. Kto im pozostaje – Izrael i UE.

Przypomnijmy, że zgodnie ze wspólną deklaracją o pogłębianiu współpracy obronnej, podpisanej we wrześniu przez Prezydentów Polski i USA Stany Zjednoczone planują zwiększyć swoją aktualną obecność wojskową w Polsce, wynoszącą około 4,5 tys. rotujących się żołnierzy.

„Ta trwała obecność wzrośnie w najbliższej przyszłości o około 1 tys. dodatkowych żołnierzy i będzie skoncentrowana na zapewnieniu w Polsce dodatkowych zdolności obrony i odstraszania” – czytamy. Umowa zawiera również listę uzgodnionych lokalizacji dla planowanej zwiększonej obecności wojskowej Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Zwiększenie obecności wojskowej USA na granicach wschodnich nie można interpretować jako części strategii obronnej wobec Rosji, lecz jako potencjalne zagrożenie, wykraczające poza ramy zwykłej strategii obronnej. Nie sprzyja to zachowaniu stabilności i umocnieniu regionalnego bezpieczeństwa, dlatego Rosja będzie zmuszona do podejmowania kroków odwetowych.

To naturalna i uzasadniona reakcja Rosji. Na oczywiste prowokacje USA, a pod ich auspicjami prowokacje militarne NATO (oczywistego osaczania bazami, czasowym stacjonowaniem, komponentami, flankami-wschodnimi, północnymi) – Rosja odpowiada podobnie!

Dopóki Unia Europejska nie pozbędzie się garbu NATO (czytaj USA, bowiem NATO jest instrumentalnym narzędziem amerykańskiej polityki zagranicznej – strategii USA ogniskowania zagrożeń, konfliktów jak najdalej od bezpiecznych granic USA), tak długo kwestia zagrożeń militarnych będzie co jakiś czas odświeżana. Zaś działania w sferze stabilizacji i pokojowej koegzystencji państw i narodów, będą spychane na daleki plan polityki.

Jan Radžiūnas
http://ndp.neon24.pl/

Komentarzy 41 do “Polska szykuje się do nowego „Potopu””

 1. lol said

  To jest chore myślenie: 5 tysięcy żołnierzy USA [którzy mają stacjonować rotacyjnie] stanowi zagrożenie dla ROSJI?!

 2. Rafal Cz. said

  Przeciez to jasne. Amerykanie trenuja inwazje na Federacje. Sila w sumie w dwoch wzmocnionych dywizjach ( przypominam ze 15000 tys zolnierzy stanowi wzmocniona dywizje.)Po treningu zostana wycofane do bardzej bezpiecznych rejonow zakwaterowania.
  Co zrobi w razie konflitu Federacja z tymi dywizjami ? Ano mozliwosci sa dwie: 1-wsza: zniszczyc je zanim objawia swe strasze
  zniwo smierci a druga to w propozycji nie do odrzucenia: Zycie za poddanie. I jedno i drugie jest prawdopodobne.
  Nie wolno niedoceniac Federacji. Zaplaci kazda cene z a wolnosc. Za wolnosc decyzji.

 3. Zerohero said

  @1

  głupiś

 4. Kojak said

  od 1 Ty sam jestes chory ! Masz wyprany i zdyzefekowany mozg przzez PIS !

 5. Maverick said

  Te 5000 wojska nic nie znaczy oni są w Polsce dla protekcji przekrętów PiS na Polsce, a szczególnie pajaca Dudy. Ten to ślini się na Rosjan jak Tokarczyk czy Gros na Polaków. Te pacace z niskim IQ nadają się do piaskownicy.

 6. Zerohero said

  1) Z 5000 szybko może się zrobić 20000 a z 20000 – 40000. Zawsze będzie za mało. To groźny trend. Poza tym obsługa stacji rakiet średniego zasięgu czy samolotów bojowych liczy się zupełnie inaczej niż trepy z karabinami. Gdy w Polsce zostaną rozlokowane zbyt duże siły lotniczo-rakietowe, to albo Rosjanie walną pierwsi atomówkę albo te siły ruszą na Rosję i wtedy też Rosjanie walną atomówke, ale jako drudzy.
  Ewentualnie dojdziemy do momentu gdy dominacja USA będzie tak wielka, że jego przeciwnicy ogłoszą kapitulację, a wtedy dla gojów pokój będzie równy wojnie atomowej.

  2) Ponadto jak pisał Maverick. 5000 to już dobra siła do przywracania demokracji w Polsce. Wskazówka: niedawno ogłoszono, że krytyka Izraela = antysemityzm. Dziś żydostwo idzie dalej: pewien parch z Francji uznał, że promowanie suwerenności narodowej to również antysemityzm. Niedługo goj swoją własną egzystencją wyrazi antysemityzm. A jaka armia jest najbardziej zażydzona na świecie? Jankeska. 70% Jankesów popiera okupację Palestyny, tak oni kochają Żydów. Do polaczków odpowiedzialnych za Holokał będą strzelać jak do kaczek.

  Rosja nie ma motywu, siły gospodarczej i politycznej by sobie zająć kawałek NATO, ot tak dla pokazania kto tu rządzi. Nie zaatakowałaby Polski nawet gdyby tu było ZERO jankesów, bo potem spadłby na nią deszcze kłopotów, a zysk żaden. Jeśli Jankesi instalują się w Polsce, to z jednego wyżej wymienionych powodów. Gdyby chodziło o obronę Polski, to USA dałoby zielone światło na rozwój polskiej armii i zakończyło erę „państwa z dykty”. Nic z tych rzeczy. Państwo coraz bardziej z dykty, coraz więcej amerykańskich żołnierzy.

 7. Easy Rider said

  Ad 6 – Zerohero.
  Naprawdę Pan wierzy, że jankeskie wojsko będzie walczyć z Rosją, w jakichkolwiek okolicznościach? Jeżeli nawet będzie taka wola polityczna ich dowództwa, jaka jest dzisiaj wartość bojowa tego wojska, sfeminizowanego, spedalonego i znarkotyzowanego? O obronie Polski nie ma nawet co wspominać w sytuacji, kiedy wojska NATO nie tylko, że nie obroniły Europy od inwazji nieuzbrojonej, nachodźczej dziczy, to jeszcze przy pomocy marynarki wojennej same szmuglowały tę dzicz do państw, będących członkami tego sojuszu.

  To wojsko nie jest po to, żeby walczyć z Rosją, tylko żeby pilnować interesów żydowskich w Polin, jak również złóż tytanu i innych metali rzadkich w tzw. przesmyku suwalskim. Ewentualnie – żeby „bronić demokracji”, gdyby była zagrożona, tj. gdyby doszło do odsunięcia od władzy ich agentury (vide ustawa 1066, nadal aktualna).

 8. AlexSailor said

  @Zerohero @Kojak

  Gratuluję poziomu argumentacji.

 9. Anucha said

  Marucha , prać ? 🙂

 10. Alina said

  To jest wojsko okupacyjne, co zostało już podniesione, ale jest jeszcze inny aspekt, tudzież aspekty, o których nie było mowy.

  Prezydent Duterte mówił że na Filipinach bazy amerykańskie to infrastruktura używana chociażby do dystrybucji narkotyków. Oni będą używali te eksterytorialne obiekty, samochody bez tablic rejestracyjnych czy znudzonych trepów, do różnych celów i warto mieć tego świadomość.

  Nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien zakładać, że Amerykanie są tutaj do walki z Rosją. Amerykańscy generałowie mają pełne majty na myśl o lądowym starciu z rosyjskim wojskiem. Im nigdy nie szło dobrze w walce z dobrze uzbrojonym przeciwnikiem. Dobrze im szła eksterminacja Indian, akcje pacyfikacyjne w różnych krajach gdzie dysponowali miażdżącą przewagą techniczną, na przykład w Korei, na którą zrzucili więcej bomb niż w czasie 2WŚ. W Wietnamie było już gorzej. Z Japończykami czy Niemcami szło im dobrze tylko wtedy, gdy kraje te były już wyczerpane wojną, cierpiały na niedobór surowców, itp. Jednak z dobrze uzbrojonym przeciwnikiem Amerykanie walczyć nie potrafią.

  Jeśli chodzi o te „różne cele” to może być tak, jak np. w Prowokacji gliwickiej. Niemcy ogłosili, że na radiostację w Gleiwitz napadli Polacy, a potem się okazało, że ci rzekomo polscy bandyci niespecjalnie znają język polski (o czym już się nie mówi). Amerykańskie bazy, infrastruktura bądź same trepy mogą zostać wykorzystane do sprowokowania jakiegoś incydentu zbrojnego, albo takiego, który wymusi zbrojną reakcję. USA czy NATO nie musi się angażować w takie konflikty (przeczytajcie sobie sławny art. 5 Karty NATO), oni mogą być po prostu zainteresowani wywołaniem krwawej jatki, dokładnie tak jak w Noworosji.

 11. Boydar said

  Fucktycznie, jakiś detergent bysię czasem przydał; ale na rynku teraz wszystko „niemieckie”. Bo, gdyby to było rzeczywiście niemieckie …

 12. Anucha said

  🤣🤣🤣

 13. Moher49 said

  Lepiej niech ćwiczą odwrót tych 37 tys. Wystarczy, że Łukaszenka ruszy na zachód to się sami na zakrętach powybijają. Żal mi cię Polsko, idioci Tobą rządzą.

 14. AlexSailor said

  @Lol

  I tak i nie.
  Jeśli będą to wyrzutnie rakiet, to jak najbardziej daje 2-3 minuty do przodu, a to jest dużo.
  Jeśli antyrakiet, to daje jeszcze więcej.
  Natomiast nie ma to nic wspólnego z obroną Polski, a raczej zmierza do ułatwienia zamienienia naszego kraju w atomową pustynię z w miarę szybkim wysłaniem nas na tamten świat.

 15. Boydar said

  Na atomowej pustyni krótko się odpoczywa, a une mają w planie co najmniej następny turnus, czyli ca. lat tysiąc.

  Nie kupuję tej oferty, mimo last minute

 16. AniaK said

  Re13:
  Proszę nie obrażać Chazarów i wyznawców Opus Dei.

 17. Bili de kid said

  Podobno mało brakowało, żeby u zarania amerykańskiej państwowości językiem urzędowym stał się niemiecki.

 18. Antares said

  #Moher49
  „Żal mi cię Polsko, idioci Tobą rządzą.”

  Żadni idioci nami nie rządzą tylko żydowskie skurwisyny. Dobrze wiedzą co robią. To jest to samo co przed 39r.

 19. sarkazm said

  re. 2. Lol said 2019-10-11 (Piątek) @ 20:55:22

  Przepis, jak jednym zdaniem, sprowokować wysyp obsługujących tę stronę bezpieczniaków.

 20. Anucha said

  Ad:16
  Lepiej bezpiecznie jak koszernie .

  Jednym zdaniem.

 21. Kula said

  CZEKA NAS WSZYSTKICH POWTORKA Z ROZRYWKI czyli 1917 czyli 1920 czyli 1939. I smierc wielu milionow Polakow znow.Potem ;;;;;;;;;KORPORACJE ZACHODNIE czyli ;;;niemieckie czyli;;;zydowskie czyli ;;;;hamerykansk=anglosaskie .Maja wrescie teren wyczyszczony ;;;;od tych glupich POLAKOW….
  A JA MOWIE taki prosty I glupi tez Polak.
  NIE BEDZIE NIC Z TEGO ; SZMATY ZACHODNIE……………….SMIERC WSZELKIM SZEFOM KORPORACJI.TO Z NIMI NARODY MUSZA PROWADZIC ;;;;;;;;;;SWIETE WOJNY A nie przeciw jakims NARODOM………………………Ludzie zrozummy to wszystko.Wojna tak jak najbardziej ale z tym KRWIOPIJCAMI FINANSOWYMI………Do wszystkich szefow firm Trzeba wypalic im z dobrej gwintowki prosto w LEB………wiem nie ladnie to brzmi Prosto w LEB.
  NIE MARTWCIE SIE PANSTWO ONI JUZ SIE SZYKUJA NA NAS BY NAS Z ;;;;;;;;;;;utylizowac;;;;;;POLACY ZATRZNIJMY SIE MOBILIZOWAC.

 22. Marucha said

  Re 19
  Won.

 23. Olo said

  „Wygląda na to, że jest to częścią nowej i zaplanowanej prowokacji wobec strony rosyjskiej”

  I bardzo dobrze. Niech prowokują Rosję, to się może Rosja w końcu da sprowokować i wyzwoli Polskę od jankesa, chazara, banderowca i polskojęzycznego zdrajcy. Potrzebujemy tego jak kania dżdżu. Innego sposobu nie ma. Chyba, że jest?

  ———–
  Niestety – przy okazji wyzwoli też od bólu bytowania na tym padole parę milionów Polaków…
  Admin

 24. Olo said

  Re 23 Admin

  Myślę że nie chodzi o to, żeby sprowokować Rosję do użycia broni niekonwencjonalnej i zamienienia Polin w postapokaliptyczną pustynię, bo wtedy nowi osadnicy z Izraela nie będą mieli gdzie wymościć sobie nowego gniazdka. Jankesi są tu po to, żeby sprowokować wojnę konwencjonalną, w której podpuszczeni Polacy zetrą się z armią rosyjską i w ten sposób ulegną masowej depopulacji, a co z tym idzie uwolnią przestrzeń życiową dla milionów nowych osadników żydowskich. Jedyne co możemy zrobić, to nie dawać się podpuścić i zachować pokojowe nastawienie do Rosji. W ten sposób rozbrajamy agresję skierowaną przeciwko nam samym.

 25. tom said

  Jest dla Polaków jeden problem – to Germania. Dopóki USA stacjonują nad Łabą, dopóty Polska ma zachowane granice (szczególnie na Nysie i Odrze). Co będzie dalej, Jeden Pan Bóg wie.

 26. Zerohero said

  @Easy Rider

  Naprawdę Pan wierzy, że jankeskie wojsko będzie walczyć z Rosją, w jakichkolwiek okolicznościach? Jeżeli nawet będzie taka wola polityczna ich dowództwa, jaka jest dzisiaj wartość bojowa tego wojska, sfeminizowanego, spedalonego i znarkotyzowanego?

  1. Jeżeli miałaby to być poważna, bezpośrednia wojna, to rozstrzygnie ją pierwszy dzień walk lotniczych i ataków rakietowych. Po prostu gdy jedna strona straci centra dowodzenia, radary, zaplecze, logistykę, to jej armia staje, a potem to już kwestia miesięcy aby taką armię dobić.

  2. Troszkę Pan przesadza. Nie aż tak sfeminizowane, spedalone i znarkotyzowane. Są, ale nie aż tak. W ogóle to już nie raz słyszałem od rusofobów, że co z tego, że NATO to 15 razy więcej niż wydatki wojskowe Rosji skoro….i tu padają jakieś teksty typu: amerykańskie Tomahawki nie trafiają w cel, F35 to gówno, Rosjanin może przez tydzień walczyć na kromce chleba itp. No i ten argument z „lewackością”. Europa przegra z Rosją, bo Europa jest lewacka. To jest analiza strategiczna na poziomie memów.

  Pamiętajmy, że wojska jądrowe Rosjanie utrzymują na wysokim poziomie a czołgi w zasadzie tylko symbolicznie (mniej niż 2,5 tysiąca). To świadczy, że w razie czego oni wypalą atomem. Nawet ostatnie rosyjskie zabawki to tylko nosiciele broni jądrowej. Ten słynny czołg Armata nie jest produkowany seryjnie. SU 57 jest planowany tylko na 60 sztuk. W czasach ZSRR byłoby to 600 sztuk minimum. Rosja w ogóle nie szykuje się do dużej ofensywy lądowej. Struktura jej armii na to nie pozwala.

  Jankeskie podchody są nastawione na wyeliminowanie rosyjskich zdolności kontry jądrowej na terytorium USA. Podchody skupiają się na 2 sprawach:

  1) zbliżenie swoich baz maksymalnie blisko granic Rosji. Co się stanie gdy Amerykanie opracują rakiety hipersoniczne i zainstalują w Estonii?
  2) wojna gospodarcza, sabotaż i dywersja prowadzone tak by Rosja stopniowo traciła w wyścigu naukowo technicznym. To jest Amerykanom potrzebne, bo do bezpiecznej wojny trzeba mieć przewagę techniczną. Wyobraźmy sobie rój dronów wylatujący z samolotu bojowego. Drony rozlatują się po kraju a z nich wylatują mniejsze drony w formie owadów i żądlą śmiertelnie żołnierzy. Jeśli jakiś kraj stoi w miejscu, to go te drony rozjadą. Natomiast jeśli opracowuje środki przeciwdziałania, to równowaga zostaje zachowana. Aby zachować taką zdolność trzeba ładować ogromne środki w badania i rozwój.

 27. Plausi said

  W kraju pod okupacją

  @10, Alina

  przemieszczane są wojska okupacyjne, jak im się podoba.

  https://marucha.wordpress.com/2019/07/31/cale-rodziny-polakow-z-nozami-w-plecac-h-piotr-zychowicz-wolyn-skonal-w-osamotnieniu/#comment-847146

  Alina zwraca uwagę na ważny aspekt zjawiska, po operacji USA na Delekim Wschodzie: Wietnam, Laos, Kambodża powstał w tym rejonie tzw. Złoty Trójkąt, największy ośrodek produkcji opium na świecie. Po ingerencji USA w Afganistanie powtał tam tzw. Złoty Półksiężyc, najwwiększy region produkcji opium na świecie, który n.p. wg. danych CIA zapewniał dostawę 80% opium i opiatów dla konsumentów w Europie. Dzielni bojownicy afgańskcy musieli opłacać od lat 70-tych dostawy broni przez CIA za pomocą opium. CIA jest uważana za najwIększego hurtownika opium i pochodnych jak heroina na świecie. Ze wszystkich przypuszczeń co do celu napadu USA na Afganistan potwiedziłło się tylko to, że Talibowie zlikwidowali praktycznie produkcję opium w Afganistanie i zagrozili systemowi rozprowadzania narkotyków CIA.

  Amerykańska baza Bondsteel w Kosovo jest ważnym węzłem przerzutu narkotyków z Afganistanu do Europy na tzw. drodze bałkańskeij.

  https://marucha.wordpress.com/2019/03/24/nato-bombardowanie-jugoslawii-bylo-konieczne-i-legalne/#comment-820652

  Obecność wojsk USA w kraju ma niebywałą zaletę dla pewnej grupy ludności, t.j. narkomanów, zaopatrzenie się poprawi, a może i jakość.

  Najpóźniej po wezwaniu wojsk USA do Polski przez wyzanczoonych do pełnienia funkcji rządu w Polsce uznaliśmy tę bandę za zbrodniarzy wobec narodu polskiego, szczerze powiedziawszy uważaliśmy my ich za zbrodniarzy już wcześniej, o czym świadczyły wydarzenia i postawy poruszane w pierwszym podanym tu linku.

  Partie tzw. „polityczne” służą realizacji zasady imperialnej „dziel i panuj”, mają dzielić jak sama nazwa wskazuje:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  panowanie zabezpieczają wojska okupacyjne

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

 28. lewarek.pl said

  Przygotowanie do przyszłej wojny. Zacieśnianie amerykańskiego pierścienia atomowego wokół Rosji.
  Jeszcze to:
  https://kresy.pl/wydarzenia/rosja-zaniepokojona-planami-usa-ws-rozmieszczenia-rakiet-balistycznych-w-azji/

  Amerykanie rozmieszczają wokół granic Rosji rakiety i antyrakiety. Żołnierzy raczej nie przeznaczają na pierwszą linię. 5 tysięcy szwejków, jak w Polsce, to nie jest żadna siła.

 29. Irek said

  Ze strony: Żywy Płomień wita serdecznie

  Orędzie z dn. 14 września 2019r.

  Jezus:

  Świątynie powoli są coraz bardziej zamieniane w miejsca bałwochwalcze, a nawet na meczety, co już teraz dzieje się na zachodzie Europy. W wielu miejscach już teraz walczy się zawzięcie z wiarą katolicką, uważając ją za „groźną”, „niebezpieczną”, W Polsce wrogowie wasi przejęli rządy, teraz czynią swoje wysiłki, przygotowania do szybkiej eksterminacji polskiego Narodu i osiedlenie na wasze miejsce „wybrańców” z Hazarii.

  Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli nie rozpoczniecie tego, o co was od tak długiego czasu prosimy, to niebawem w Polsce zostanie was jedynie około 8 000 000 (ośmiu milionów), reszta będzie eksterminowana, wymordowana prawie bez walki. Wołam i proszę, lecz jest niewielu, którzy Mnie słuchają. Od wiary w Boga odchodzi coraz więcej osób, a ludzie pełnią wszystko to, co im podpowiadają demony. Jest niewielu kapłanów zdolnych do prawdziwej pracy Bożej, zdolnych do osobistych poświęceń.

  Wzywam wiernych Mi ludzi świeckich, kapłanów oraz hierarchię, nie poddawajcie się, nie składajcie jeszcze duchowej broni, módlcie się, pośćcie, składajcie swoje ofiary do Bożego Skarbca, a w swoim czasie wasz trud, wasz wysiłek zacznie procentować, zacznie przynosić owoce. Najpierw musi wyjść na jaw zamysł wielu niego-dziwych serc, musi się ujawnić całe zło, by mogło być w miarę szybko i sprawnie pokonane.

 30. Maverick said

  Iran ma już S 400.

  Polacy nawet nie zdają sobie sprawy z konsekwencji jakie nas mogą spotkać za prowokowanie Rosji. Nasze neobolszewiki jednak będą kiedyś za to ukarane. Oni nawet nie mają pojęcia jakby przyszła wojna miała wyglądać. Tutaj raczej chodzi o przygotowanie terenu żydom i wyniszczenie Słowian.

 31. Re: 30 Maverick

  „polackie zajaczki”, ktore w sposob bezmozgowia „szczypiac w d…pe” rosyjskiego „niedzwiedzia” nie maja „zielonego pojecia” (no bo skad), ze nawet „letkie pierdniecie” tegoz „niedziwiedzia” nie pozostawi nawet sladu po „polackich zajaczkach”…

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. Birton said

  amerykańskim wojskom okupacyjnym Polski z Żydowskich Szatanów Zjednoczonym Ameryki mówimy precz !

 33. Troll Polonii said

  Polska wlasciie nie ma zadnych powodow, zeby zaatakowac Rosje.
  Nie mamy spornych granic, pomogli nam Rosjanie wygrac wojne z Hitlerem, wycyganili dla nas Slask; pomogli nam odbudowac kraj po wojnie, i zbudowac przemysl.
  To Rosjanie wyzwolili oboz w Oswiecimiu i uratowali nam zaminowany przez Niemcow Wawel.
  Sowieci kupowali od nas wszystko i nie mielismy klopotow z eksportem. Mielismy tani bardzo gaz.
  To tylko z Rosjanami mogl wyleciec w kosmos polski astronauta niejaki Hermaszewski..

  Po rozpadzie ZSRR, sowieckie wojska wyszly z Polski bez jednego wystrzalu. Podobnie sowieckie wojska wycofaly sie z wszystkich republik.
  Bez awantury i organizowania V-tej kolumny.

  Wszystkie republiki, ktore kontynuuja wspolprace z Moskwa – maja sie bardzo dobrze. Zadna nie przypomina Puerto Rico czy Haiti.

  Wiec specjalnie nie mamy powodow, zeby bac sie Rosji.
  Nie mamy powodow, zeby napadac na Rosje.

  Ale w zaprzyjaznionej Jugoslawii tez nie mielismy zadnego powodu, zeby napasc i zniszczyc bratni, slowianski kraj europejski.

  My,Turbo…Slowianie…

 34. Antares said

  #Irek
  Te wszystkie przepowiednie są mniej warte niż papier na którym zostały spisane. Ileż to się naczytałem, że już w tym a tym roku będzie jakąś kara boska. Daruj sobie z tą stroną, którą podajesz.

  ————–
  Mnie najbardziej śmieszy, gdy „Jezus” wdaje się w polską politykę na szczeblu powiatu…
  Admin

 35. plausi said

  O kurde, USA są naszym sojusznikeim !?

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/atak-turcji-na-syrie-przywodca-kurdow-sprzedaliscie-nas/81vmzq5

  „Przywódca wojskowy syryjskich Kurdów powiedział jednemu z amerykańskich dyplomatów, że USA „zostawia Kurdów na rzeź” – informuje CNN. ”

  I to akurat w dniu, kiedy Polacy wybierają znowu „patriotów” aby nimi porządzili i też oddali ich do puli rozgrywkowej sojusznika USA.

  W takiej sytuacji można przytoczyć jedynie przysłowie o wielkim szczęściu:

  „Rad głupi, że oszalał”.

  jak też przypomnieć, jak to zmieniła się sytuacja bezpieczeństwa Polski od czasu bohatera narodowego i patrioty Kuklińskiego

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_Kuk

  groźba starcia z powierzchni ziemi jest dokładnie ta sama, tyle że ze wschodu i wyzanczeni do pełnienia funkcji rządu w Polsce szczypią sąsiadów w łydkę, aby coś takiego sprowokować, a ujadają, bo okupant dał komendę „Bierz!”.

  Czyli jak poeta mówił: „No bo Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.”

 36. Antares said

  Admin
  Cytat z pierwszej strony Gajówki – „Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.”

  Jeżeli Bóg uzna że mamy w Jego oczach łaskę, to wszelkie wysiłki żydojankesów są daremne. Na chwilę obecną tylko cud może nad uratować.

 37. Re: 34 (komentarz – Gajowy).

  Panie Gajowy, ten zapodany tekst, to az w „oczy gryzie”…
  Wczesniej napisalem, aby p. Irek zapodajac takie „teksty”.. grzecznie opuscil Gajowke…
  Jak widac nie poskutkowalo. Uparty jegomosc jest…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. kolo said

  ad.33 Alez to bylo do przewidzenia ze po upadku ZSRR zachod nastawi kraje slowianskie do walki miedzy soba.Przyklad Ukrainy.

 39. Igor Niefiedow said

  Może wzmianka o nowej „Potopu” jest przesadą? Według polskiej Wikipedii w polskiej armii ma 110.000 Żołnierzy Zawodowych. Chociaż oczywiście, jeśli porównamy tylko siłę sił lądowych, to mniej więcej tyle samo, ile amerykańskich żołnierzy, którzy wkrótce przybędą do Polski (47 000 vs 37 000).

  Chociaż.. jasne jest, że liczba zagranicznych żołnierzy nie jest najważniejsza. To nie ma znaczenia: 3000, 30 000, a nawet 300 000 żołnierzy – nie chodzi o to, ile z nich, a gdzie oni są i dlaczego oni tam są. Reakcja Rosji i rosyjskich przywódców nie jest trudna do odgadnięcia. Pytanie brzmi: reakcja i sytuacja, która się pojawi – w interesie samej Polski?

 40. Marucha said

  Re 39:
  Panie Igorze,
  „Polskie” władze działają w interesie USA, Izraela i Ukrainy.
  Jeśli robią coś dla Polaków, to tylko mimowolnie.
  Ogłupiały naród nietrudno jest przekonać, iż zrobienie z Polski atomowej pustyni jest właśnie w interesie Polaków, że warto poświęcić egzystencję narodu aby zrobić Rosji na złość, że im więcej Żydzi srają nam na głowę, tym większymi są przyjaciółmi itp.

 41. Ktoś said

  ad 36
  „Antares said
  2019-10-13 (Niedziela) @ 10:22:01

  Jeżeli Bóg uzna że mamy w Jego oczach łaskę, to wszelkie wysiłki żydojankesów są daremne. Na chwilę obecną tylko cud może nad uratować.”

  swój „CUD” mieliście wczoraj wybierając (zamiast Boga) MAMONA w kolejkach do jego PASZCZY (URNY),

  więc teraz od Boga się możecie odstosunkować.
  Zresztą jako 1000+ letni bezbożnicy i tak czcicie biblijne DEMONY….
  więc tym bardziej Bóg ma już was w „kubie”……

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: