Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ujawniamy powiązania polityczne ”tęczowej zarazy”

Posted by Marucha w dniu 2019-10-12 (Sobota)

Jednym z tematów raportu Organizacje LGBT w Polsce — działalność, finansowanie, sieć powiązań” opublikowanego przez Fundacje Mamy i Taty są „powiązania polityczne organizacji LGBT”.

Według raportu „organizacje LGBT w Polsce najczęściej są powiązane z mniejszymi partiami opozycyjnymi tj. Wiosna, Razem, Nowoczesna i SLD. W nielicznych przypadkach relacje takie istnieją także z politykami Platformy Obywatelskiej.

Przez większość środowiska PO jest jednak uważana za ugrupowanie, które w najlepszym razie zrobiło niewiele dla osób LGBT, w najgorszym przypadku zdradziło je bez skrupułów”.

Zdaniem autorów raportu „powiązania z Prawem i Sprawiedliwością, Solidarną Polską, Polską Razem, Polskim Stronnictwem Ludowym czy Kukiz’15 nie pojawiają się. Organizacje LGBT uważają, że te ugrupowania dyskryminują osoby LGBT oraz podsycają niechęć wobec nich. Skargi na rządy Prawa i Sprawiedliwości są jednym z ważniejszych tematów wywiadów z liderami organizacji”.

Z raportu można się dowiedzieć, że „powiązania polityczne mogą polegać na [tym, że]: osoby z władz [tęczowych] organizacji są jednocześnie sympatykami, członkami lub kandydatami w wyborach z list partii politycznych, znajomościach między politykami a reprezentantami organizacji, co w praktyce przekłada się np. na uczestnictwo polityka w wydarzeniu organizacji, współpracy merytorycznej organizacji i partii politycznej, relacjach między politykami a przedstawicielami organizacji w social mediach”.

Zdaniem autorów raportu „warto zwrócić uwagę na stowarzyszenie Tolerado, które z jednej strony współpracuje aktywnie z władzami Gdańska, a z drugiej strony osoby z jego zarządu są sympatykami, a niektóre kandydowały w wyborach do Europarlamentu z list partii Wiosna”.

Jak przypominają autorzy raportu „kilka organizacji, w tym Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Szczecin, Grupa Stonewall i Stowarzyszenie Tęczówka, przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. sugerowało wyborcom, aby głosowali na kandydatów, którzy podpisali Europejską Deklarację Równości (w większości byli to kandydaci Wiosny i Lewicy Razem)”.

Co szokujące „polskie organizacje LGBT mają wśród swoich sympatyków pracowników ambasad obcych krajów, którzy oficjalnie reprezentują swoje placówki w np. w warszawskiej Paradzie Równości. Np. w 2019 r. w Paradzie brały udział m.in. reprezentacje ambasad USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Norwegii, Finlandii, Szwecji”.

Partia Razem współpracować ma według raportu z takimi organizacjami jak „Fundacja Batorego, Miłość Nie Wyklucza, Replika, Kampania Przeciw Homofobii, Trans-fuzja, Kultura Równości, Stan Równości, Wolontariat Równości, Marsz Równości w Lublinie, Marsz Równości w Rzeszowie, Tęczowe Opole, Pracownia Różnorodności, Tęczowy Białystok, Kultura Równości Tęczówka”.

Wiosna ma współpracować z takimi organizacjami jak: „Fundacja Batorego, Tolerado, Lambda Szczecin, Grupa Stonewall, Kultura Równości, Stowarzyszenie Stan Równości, Fundacja Wolontariat Równości, Stowarzyszenie My Rodzice, Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób LGBT, Queerowy Maj, Polistrefa, Fundacja Równość.org.pl, Marsz Równości w Lublinie, Płocki Marsz Równości, Marsz Równości w Rzeszowie, Tęczowe Opole, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego”.

Nowoczesna ma współpracować z takimi organizacjami jak: „Fundacja Batorego, Fundacja Wolontariat Równości, Stowarzyszenie My Rodzice, Tęczówka, Marsz Równości w Rzeszowie”.

[Ku*wa, ależ się tego robactwa namnożyło…. – admin]

SLD ma współpracować z takimi organizacjami jak: „Fundacja Wolontariat Równości, Marsz Równości w Rzeszowie, Tęczowe Opole, Równość na Fali”.

PO ma współpracować z takimi organizacjami jak: „Fundacja Batorego, Stowarzyszenie Stan Równości, Stowarzyszenie Fabryka Równości, Marsz Równości w Lublinie, Płocki Marsz Równości, Instytut Równości, Równość na Fali”.

Raport fundacji Mamy i Taty zdradza też zakres współpracy konkretnych polityków z tęczowymi organizacjami.

Robert Biedroń (europoseł) z Wiosny ma współpracować z: „Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Warszawa, Replika, Lambda Szczecin, Wolontariat Równości, Polistrefa, Płocki Marsz Równości, Marsz Równości w Rzeszowie”.

Krzysztof Śmiszek (członek partii) z Wiosny ma współpracować z: Kampania Przeciw Homofobii, Replika, Kultura Równości, Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób LGBT, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego”.

Sylwia Spurek (europoseł) z Wiosny ma współpracować z: Kampania Przeciw Homofobii, Miłość Nie Wyklucza, Replika, Marsz Równości w Lublinie, Płocki Marsz Równości.

Monika Płatek (kandydatka do europarlamentu) z Wiosny ma współpracować z: Fundacja Batorego, Kampania Przeciw Homofobii, Miłość nie Wyklucza My Rodzice, Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób LGBT, Replika.

Paulina Piechna-Więckiewicz (członek partii) z Wiosny ma współpracować z: Miłość Nie Wyklucza, Fundacja Wolontariat Równości.

Paweł Rabiej (wiceprezydent Warszawy) z Nowoczesnej ma współpracować z: Kampania Przeciw Homofobii.

Monika Rosa (poseł) z Nowoczesnej ma współpracować z: Kampania Przeciw Homofobii, Miłość Nie Wyklucza, Lambda Warszawa, Replika.

Marek Szolc (radny Warszawy) z Nowoczesnej ma współpracować z: Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Warszawa.

Joanna Senyszyn (członek partii) SLD ma współpracować z: Tolerado, Fundacja Wolontariat Równości.

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (członek partii) Razem ma współpracować z: Fundacja Batorego.

Włodzimierz Czarzasty (członek partii) z SLD ma współpracować z: Wolontariat Równości.

Anna Maria Żukowska (rzecznik partii) z SLD ma współpracować z: Miłość Nie Wyklucza.

Marcelina Zawisza (członek partii ) z Razem ma współpracować z: Fundacja Batorego, Miłość Nie Wyklucza, Replika.

Rafał Trzaskowski (prezydent Warszawy) PO ma współpracować z: Miłość Nie Wyklucza, Lambda Warszawa, Fundacja Wolontariat Równości.

Maciej Gdula (ekspert partii) Wiosna ma współpracować z: Replika.

Adam Ostolski (b. członek partii) Partia Zieloni ma współpracować z: Trans-fuzja.

Aleksandra Dulkiewicz (prezydent Gdańska) PO ma współpracować z: Tolerado.

Jacek Karnowski (prezydent Sopotu) bezpartyjny ma współpracować z: Tolerado.

Wojciech Chudy (radny Osiedla Chartowo w Poznaniu) Nowoczesna ma współpracować z: Grupa Stonewall.

Rafał Bruski (prezydent Bydgoszczy) PO ma współpracować z: Stan Równości.

Wanda Nowicka (członek partii) Wiosna ma współpracować z: Stan Równości.

Grzegorz Napieralski (senator) SLD ma współpracować z: Wolontariat Równości.

Aneta Dekowicz Wiosna ma współpracować z: Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób LGBT.

Jacek Majchrowski (prezydent Krakowa) bezpartyjny ma współpracować z: Queerowy Maj.

Hanna Zdanowska (prezydent Łodzi) PO ma współpracować z: Fabryka Równości.

Katarzyna Zapała (radna Kielc, zawiesiła członkostwo w partii) PO ma współpracować z: Prowincja Równości.

Barbara Biskup (ekspert partii Razem) z Razem ma współpracować z: Prowincja Równości.

Krzysztof Żuk (prezydent Lublina) PO ma współpracować z: Marsz Równości w Lublinie.

Joanna Mucha (poseł) PO ma współpracować z: Marsz Równości w Lublinie.

Andrzej Nowakowski (prezydent Płocka) PO ma współpracować z: Płocki Marsz Równości.

Maciej Kruszka (członek partii) Razem ma współpracować z: Tęczowe Opole.

Grzegorz Burghardt (kandydat do sejmiku) Razem ma współpracować z: Tęczowe Opole.

Elżbieta Polak (marszałek województwa lubuskiego) PO ma współpracować z: Instytut Równości.

Kacper Kubiak Ruch Miejski Zielona Góra ma współpracować z: Instytut Równości.

Artur Eichhorst Razem ma współpracować z: Pracownia Różnorodności.

Katarzyna Rosińska (członek partii) Razem ma współpracować z: Tęczowy Białystok.

Daniel Michalski (b. członek partii) Partia Zieloni ma współpracować z: Równość na Fali.

Krzysztof Faliński (radny Szczecina) PO ma współpracować z: Równość na Fali.

Piotr Apel (członek partii) Kukiz’15 ma współpracować z: Fundacja Batorego.

Ewa Lieder (poseł) Nowoczesna ma współpracować z: Fundacja Batorego.

Katarzyna Lubnauer (poseł) Nowoczesna ma współpracować z: Fundacja Batorego.

Według raportu „wśród ważnych powiązań organizacji LGBT często powtarza się urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Relacje z Adamem Bodnarem nawiązały następujące organizacje: Fundacja Batorego, Miłość Nie Wyklucza, Lambda Warszawa, Marsz Równości w Rzeszowie, Stowarzyszenie My Rodzice. Warto zauważyć, że organizacje LGBT nawiązywały też relacje z przedstawicielami Biura RPO, przede wszystkim z Sylwią Spurek (od 2015 do 2019 r. pełniła funkcję zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich ds. równego traktowania)”.

Z raportu wynika, że „kluczowe organizacje LGBT posiadają szerokie sieci kontaktów i relacji w środowiskach opiniotwórczych (profesorowie, eksperci), medialno-kulturalnych (dziennikarze, publicyści, pisarze, aktorzy, teatry) i show-biznesowych (piosenkarze). Dzięki nim docierają ze swoimi przekazami do szerokiego spektrum odbiorców i mają za sobą rozpoznawalne publicznie autorytety. Wśród osób ze środowiska medialno-kulturalnego sympatyzujących z LGBT znajdują się: Kazimiera Szczuka (dziennikarka), Agnieszka Graff (pisarka), Sylwia Chutnik (pisarka), Jacek Dehnel (pisarz), Mariusz Szczygieł (pisarz), Agnieszka Holland (reżyserka), prof. Magdalena Środa, Piotr Pacewicz (dziennikarz), Ewa Siedlecka (dziennikarka), Anja Rubik (modelka)”.

Jan Bodakowski
https://prawy.pl

Komentarze 24 to “Ujawniamy powiązania polityczne ”tęczowej zarazy””

 1. Forsa,forsa,forsa wraz z dotacjami z EU dla lesbijek, homoseksualistów a oni się cieszą (samobójcy) że AIDS i choroby weneryczne zarażają nie tylko Polaków w Polsce.
  Nawet kondomy nie pomogają,Panie i Panowie.

  Te bestie zapominają o higenie i dramatycznej sytuacji dla zdrowych,jeszcze dzieci w Polsce.

  LGBT i jej działania w Polsce tak jak w EU to makabryczna,perwesyjna,śmierdząca,cuchnąca zaraza wraz z epdemią AIDS i potwornej kiły.Najwięcej przypadków było na Mazowszu. Prawie trzykrotne wzrosła ich liczba w Małopolsce.
  Tylko oficjalnie w Polsce, w roku 2018…….6.000 przypadków.Sam chory nieprędko orientuje się, że został zarażony i choruje na kiłę.LGBT i brak higeny czyli co roku 2000 (oficjalnie) osób w Polsce z AIDS.

 2. Korab said

  Jak to pisał proroczo Saint-Exupery: Jeśli pozwolisz,by robactwo się rozmnożyło,zrodzą się prawa robactwa. I znajdą się tacy,co będą je wysławiać. Nie mamy wpływu na Sorosa i jego inwestycje,nie mamy wpływu na plany masonerii i żydowskich banksterów. Ale już na to,kto będzie posłem czy senatorem,mamy wpływ. Jutro możemy chociaż spróbować…

 3. Miet said

  Już od dawna uważałem, że ta zaraza jest chyba najgroźniejszą obecnie.
  To gorsze niż trąd.
  Ta zaraza wlazła w amerykańską edukację i dalej się panoszy i pokazuje swoją mordę.
  Jeżeli nie znajdzie się odpowiedniego środka na tę zarazę, to tylko płakać nd losem naszych wnuków.

  Żeby tę zarazę piekło pochłonęło.!!!!

 4. Martusia said

  Ma Pan rację p.Mietku to zaraza, epidemia na którą brak jak dotąd lekarstwa. A wiadomo jakie to zbiera żniwo.

 5. Re: Artykul…
  Warto byloby zapodac, kto ta „teczowa” zaraze finansuje, bo za darmo, to by tak publicznie nie paradowali na „golasa”…

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. „Aby zapanowac nad (jakimkolwiek) Narodem, to wpierw trzeba go ZDEMORALIZOWAC…” (jak rowniez oglupic, okrasc i oszukac…)

 6. miet said

  Pisze Pan prawdę, Panie Jaśku i miło mi Pani Martusiu, że jesteśmy po tej samej stronie.
  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że tym skórw…nom zależy na zdemoralizowaniu wszelkich nacji – wjęc zakrzyknę: nie dajmy się!!!

 7. Troll Polonii said

  To zadna nowina.
  Kiedy 20 lat temu Izrael oficjalnie sie przyznal do utworzenia pedalskiego lobby … w Iranie, zeby znalezc pretekst do awantury o ‚humanitarne prawa’ zbukow, swiat nie zareagowal bo chodzilo o atak ‚kulturowy’ na Iran.
  Ten tredowaty trend nie przyjal sie w Iranie ale znalazl pelne poparcie wsrod …zachodnich milosnikow praw humanitarnych.

  Teraz to juz chyba za pozno nawet pyskowac na to zalewisko zbukow.
  Bo teraz, zeby protestowac, demonstrowac, wyrazac publiczne oburzenie – potrzeba bardzo duzo pieniedzy a takich hol polloi nie posiada.

  Wszystkie demonstracje sa bardzo dobrze platne …..przez to samo zrodlo.

 8. Birton said

  a co na to nasza nowa, ŻYDOWSKA, antypolska noblistka ?

  ————–
  Ta kurwa popiera wszystko podłe: aborcję, eutanazję, pedalstwo…
  Admin

 9. AlexSailor said

  „Co szokujące „polskie organizacje LGBT mają wśród swoich sympatyków pracowników ambasad obcych krajów, którzy oficjalnie reprezentują swoje placówki w np. w warszawskiej Paradzie Równości. Np. w 2019 r. w Paradzie brały udział m.in. reprezentacje ambasad USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Norwegii, Finlandii, Szwecji”.”

  Normalny kraj natychmiast wezwałby ambasadorów tych państw, opieprzył na czym świat stoi, a następnie nakazał natychmiastowe opuszczenie Polski.

  „[Ku*wa, ależ się tego robactwa namnożyło…. – admin]”

  To robactwo przemożnie finansowane jest również z polskiego budżetu oraz z budżetów samorządowych.
  O podatkach już pisałem i nie będę powtarzał.

 10. NyndrO said

  Ja TuByym! zastosował czystą energię tego Pana luja Boydar. Niech tak robią więceja my tam w ciszy workami po 25 . kilo. I spotykamy się. Nas tu nie ma

 11. abcdef said

  Warto spojrzeć na sposób w jaki „przekonano” społeczeństwo irlandzkie, aby zaakceptowało „małżeństwa” homo. Te same metody (sprawdzone, zadziałały w Irlandii) są obecnie stosowane w Polsce.

  http://www.ncregister.com/daily-news/follow-the-money-american-entity-funded-irish-same-sex-marriage-campaign

  Między 2004 i 2014, amerykańska fundacja Atlantic Philanthropies zainvestowała ponad 17 milionów dolarów aby efektywnie skatalizować lobby homo-praw w Irlandii.

  Między 2004 i 2014, fundacja Feeney’ego dosłownie wykreowała ruch praw gejowskich w Irlandii […] Breda O’Brien, katolicka dziennikarka gazety The Irish Times pisze na ten temat na swoim blogu:
  https://yesfundingexposed.wordpress.com/2015/05/11/buyareferendum/

  Główne organizacje sprzeciwiające się radykalnym zmianom twierdzą, że jedną z przyczyn jest multi-milionowe, zewnętrzne finansowanie cichutko płynące do Irlandii, do kilku homo-organizacji, od 2004, szczególnie z ameryańskiej Atlantic Philanthropies.

  Raport tej organizacji i jej modus operandi jest tutaj:
  https://www.atlanticphilanthropies.org/research-reports/catalysing-lgbt-equality-and-visibility-ireland

  Wyglada, że % dewiantów w społeczeństwie rośnie proporcjonalnie do pieniędzy wydawanej na propagandę takiego „stylu” życia. A twierdzono do niedawna, ze to sprawka genetyki.

 12. Nie ma kary – nie ma miary.

 13. Moher49 said

  Ktoś kiedyś napisał – aby Polska była przyzwoitym, praworządnym, bogatym, roztropnym krajem – trzeba wystrzelać 200 tys żyjących tu osobników.

  Chyba 20 milionów?
  Admin

 14. AlexSailor said

  @Mocher49

  Brawo – cytuje pan Hansa Franka.
  Ów bandyta przewidział dla zdecydowanej większości Polaków dół z wapnem lub bez wapna.
  W zasadzie planował wymordowanie nas wszystkich.
  Więcej takich genialnych recept.

  Może jeszcze podwójny smark zwany Bismarckiem (dziś mądrzy Polacy tworzą kluby podwójnego smarka, a nie wiem czy już nie chcą stawiać mu pomników).
  Powiedział, że Polaków trzeba tak bić, żeby odechciało im się żyć.
  No i się robi.

  A co do zboczeńców, to chyba bardziej zaistniałej sytuacji winne jest polactwo, które twierdziło – „a co (mi,ci,komu) to przeszkadza”.
  W każdym normalnym kraju i prawie zboczenia są leczone lub penalizowane.
  I nie chodzi o to, żeby pod łóżkiem agent służb siedział oczywiście, bo szkoda zasobów.

 15. Bobcio-Popcio said

  Szersza lista sponsorow imprezy:

  Fundacja Wolontariat Równości (organizatorzy i organizatorki Parada Równości)
  Ambasady
  Obywatele RP
  Accenture Polska

  The Royal Bank of Scotland
  Inicjatywa Polska
  Pracownicza Demokracja
  Wiara i Tęcza
  Aviva Pride

  Google Poland
  Lambda Warszawa
  Klub TORO
  Kultura Równości

  Razem
  Partia Zieloni
  Prawnicy Dla Równości
  Koalicja Ateistyczna

  Sojusz Lewicy Demokratycznej
  Warszawska Grupa Poliamoryczna
  Blok Antyfaszystowski + Samba

  Kampania Przeciw Homofobii
  Fundacja im. K. Łyszczyńskiego
  Tęczowe Dziewuchy
  British Embassy Warsaw + British Council Polska

  Amnesty International Polska
  Z.U. Liga Młodzieży Wolnościowej
  „Tęczówka” – pomoc psychologiczna i rozwój osobisty dla osób LGBTQ
  Fundacja Trans-Fuzja

  Warszawski Strajk Kobiet
  KOD Mazowsze
  Bears of Poland

  MTV Polska
  Nielsen
  Miłość nie wyklucza + Akceptacja
  Fundacja Q

  Addicted/Masculo.pl
  Microsoft Polska
  Oliver Wyman
  IBM Polska

  Sony Music Poland + Christina Aguilera
  Nowoczesna Warszawa
  Goldman Sachs
  Ben & Jerry’s

  etc…

  2019:
  http://www.paradarownosci.eu/en/partners/

 16. Oops🌞 said

  @Mocher49
  To byl Franc Fiszer.Przed wojna ,w Warszawie, w ktorejs kawiarni artystycznej w czasie dyskusji politycznej. Franc Fiszer huknal tubalnym glosem ” W Polsce nie bedzie dobrze dopoki sie nie powiesi 10 tysiecy lajdakow!” Na to ktorys z poetow „A jak sie tylu nie znajdzie?” „To sie dobierze z uczciwych ” odpowiedzial Fiszer.

 17. Salcie said

  Ad.15-Bobcio-Popcio

  Ło matko!

 18. Salcie said

  Strach się bać!

 19. Marcin said

  Można zdelegalizować te fundacje i na trochę spokoju by było ale Mossbacher tupnie i już po delegalizacji.

 20. Moher49 said

  @14 Panie AlexSailor, Wielbicielem Hansa Franka to ja nie jestem, ale gdyby nie on to by nas koszerna zaraza zeżarła i pewnie teraz nas zeżre.
  Dlatego pozwolę sobie przytoczyć opinię Adolfa na temat Polaków, aby nie wpaść w jakąś depresję.

    „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.
      Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.

 21. Bobcio-Popcio said

  @20 Moher49 swiecisz jak lancuchy z lampek z Chin. Idz gdzie indziej prowokowac swoje dziel i rządź.

  100% volkswagena należało do Forda przed II ws.

  Dzieci to wiedzą

 22. Marucha said

  Re 21:
  O co Panu chodzi?

 23. Igor Niefiedow said

  Przeczytałem listę polityków popierających zboczeńców, i pomyśl – Cholera! Skąd się wzięło tylu drani spośród polskiej elity politycznej? A może sami są tajnymi „pedałami”?

 24. Boydar said

  Polskiej ? Ochu-jałeś Killler !

Sorry, the comment form is closed at this time.