Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  revers o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Lily. o Wolne tematy (60 – …
  hulajdusznik o Polska armia prowadzi działani…
  hulajdusznik o Kurhany w Wietrzychowicach – m…
  Troll Polonii o Robocza wizyta towarzyszy żydo…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Marucha o Kurhany w Wietrzychowicach – m…
  Anucha o Ani dnia, ani godziny
  BK o Evo Morales i «białe złoto»…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Boydar o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Marek Lipski o Ani dnia, ani godziny
  Marek Lipski o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
  Marek Lipski o Co drugi odbiorca zasiłków w N…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Incydenty w Niemczech

Posted by Marucha w dniu 2019-10-13 (Niedziela)

Vorfall to po niemiecku incydent lub zdarzenie. W telewizji państwowej była relacja o takim „incydencie z ciężarówką” w Limburgu. Winne były narkotyki i alkohol, dlatego pan Syryjczyk po wyjściu z kabiny krzyczał „Allahu akbar”.

Omar A. przybył do Niemiec w 2015 roku jako tzw. uchodźca, w 2016 roku otrzymał status ochronny, był karany za przestępstwa narkotykowe, kradzież, molestowanie seksualne 16-latki i pobicie jej matki. 30 września stracił prawo pobytu w RFN.

Do zabawnego incydentu doszło 29 września w Kolonii. 25-letni mężczyzna zawiadomił policję, że został przez dwóch sprawców przyciśnięty do bramy budynku w pobliżu dworca w dzielnicy Kalk i okradziony, i że przytrzymuje jednego młodego sprawcę. W pobliżu policjanci znaleźli potem portfel i nóż kieszonkowy, który najwyraźniej należy do 15-latka. Ten sam 15-latek dzień wcześniej zjawił się na posterunku policji w Kalk i złożył podanie o azyl!

W szkołach tynk się sypie, ale gdy chodzi o prześladowanych politycznie uchodźców to gotówka płynie bez końca. W Krefeld mieszka agresywny azylant, bohater wielu „incydentów i wydarzeń”, który jest nadzorowany przez całą dobę przez prywatną firmę ochroniarską. Koszty: 1.400 euro dziennie, 42.000 euro miesięcznie, dotychczas miasto wydało 270.000 euro.

Podczas kontroli biletów w pociągu ekspresowym jeden pan zaczął wrzeszczeć na konduktorkę, która z powodu tego drobnego „incydentu” zawiadomiła policję. 42-letni Marokańczyk został aresztowany na następnym przystanku w Bonn, po czym okazało się, że poszukuje go 13 (ach co to za liczba!) prokuratur (policje landów konkurują z sobą!) i że pan posiada 12 paszportów (apostoł z Maroka!) i jest poszukiwany także we Włoszech i Niderlandach.

5 września z lotniska Berlin-Schönfeld wystartował czarterowy samolot do Kenii. Na pokładzie znajdowało się dwóch pilotów, dziewięciu policjantów, lekarz, sanitariusz, obserwator Frontexu, razem 14 osób, oraz dwóch VIPów Kenijczyków. Koszt lotu: 137.000 euro! Jeden pan Kenijczyk (48 l.) mieszkał w Niemczech jako uchodźca od 20 lat i notorycznie naruszał prawo, czyli miał na swoim koncie wiele „incydentów”. Po wyroku skazującym za próbę zabójstwa został skazany na deportację. Lekarz i sanitariusz towarzyszyli VIPom w razie gdyby zrobiło się im słabo na myśl, że ponownie zamieszkają w budynku ekologicznym bez ogrzewania, którymi to zachwyca się Greta ze Szwecji.

Lot rejsowy nie wchodził w grę, ponieważ Kenia wydała paszporty zastępcze wjazdowe dla swoich własnych obywateli ważne trzy (3) dni! Jaka to jest wielka wspaniałomyślność i niewyobrażalna wprost humanitarność rządu kenijskiego. Każdy kraj jest zobowiązany do opieki konsularnej swoich obywateli za granicą. Wiele krajów wyśmiewa się wprost z polityki azylowej UE, doskonale wiedząc, że gotówka wypracowana przez podatników europejskich dla ich kacyków będzie płynąć dalej.

Źródła:
>https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/12415/4391332
>https://www.waz.de/region/niederrhein/aggressiver-asylbewerber-kostet-stadt-42-000-euro-pro-monat-id227260635.html
>https://www.express.de/bonn/eurocity-im-bonner-hauptbahnhof-schwarzfahrer-stand-auf-13—–fahndungslisten-33278906
>https://www.br.de/nachrichten/amp/deutschland-welt/abschiebung-von-zwei-kenianern-137-000-euro-flugkosten,Rddh9bX

https://ndie.pl

Komentarze 3 to “Incydenty w Niemczech”

 1. abcdef said

  Krótkie wideo: „uchodźca” opowiada o innym „uchodźcy,” który chciał podziękować Niemcom za ich gościnność, pomoc, etc. Nie może jednak znaleźć ni jednego Niemca, aby mu podziękować. W puencie pyta więc kolejnego uchodźcę, A gdzie są Niemcy? Zapytany patrzy na zegarek i odpowiada, Pewnie w pracy.

  Ciekawe, czy wykopano z Niemiec tego dowcipnisia. I wszystkich jego kumpli.

 2. abcdef said

  Ad. 1 Zapomniałem dodać link do wideo:

  video/1

 3. revers said

  A co to w Halle nic nie wydarzylo sie? nie opisano w zydomediach jak trzeba, przezceiz wiadomo kto rzondzi na bliskim wschodzie i juz Bibi wystaapil z nowa ofensywaa dyplomatyczna, pomoc dla mniejszyszosci kurdyjskiej w Syrii, i to saa tego zmagania o pola naftowe na granicy Syrii i Iraku skutki.

  W Halle rzucono grant na cmentarz zzydowski i tzw. nieznany sprawca ostrzelal synagoge z 3D drukarki, a ile przy tym ajkwachu i kajania sie niemieckich politykow, dop tego nowe obciaazenia dla budzetu niemeickiego stale policyjne posterunki przed kazdym koszernym cmentarzem i synagogaa.

  A Soros i jego spoolki zanotowane w Szwajcarii, lub inne NGO musi cos zarobic na nachodzcach, przez zwroty z podatkow unijnych, czy krajowych

Sorry, the comment form is closed at this time.