Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Coca-Cola została ukarana grzywną za kampanię dotyczącą homoseksualizmu

Posted by Marucha w dniu 2019-10-15 (Wtorek)

Nie, nie w Polsce. Na Węgrzech.
Admin

Koncern Coca-Cola został ukarany grzywną przez urząd komitatu (województwa) peszteńskiego za plakaty pokazujące pary homoseksualne – poinformował dziennik „Magyar Hirlap”, powołując się na portal Index.hu.

Urząd uznał, że sierpniowa kampania plakatowa Coca-Coli pod hasłem #loveislove złamała punkt ustawy dotyczącej reklam, zakazującej reklam mogących zaszkodzić fizycznemu, duchowemu, emocjonalnemu lub moralnemu rozwojowi dzieci i młodzieży.

Koncern zobowiązano, by w przyszłości nie zamieszczał reklam szkodzących rozwojowi dzieci i młodzieży, a także nakazano mu zapłacenie grzywny w wysokości 500 tys. forintów (6500 zł).
[Kara symboliczna, ale jest – admin]

Węgierski oddział Coca-Coli w reakcji na grzywnę podkreślił, że celem kampanii było przekazanie wartości, które koncern od dawna wyznaje. Coca-Cola – jak napisano – „niezmiennie wierzy, że wszyscy jesteśmy równi niezależnie od narodowości, wyznania, płci, wieku, pochodzenia etnicznego, języka, którym mówimy, hobby i poglądów” – poinformował portal Index.hu.

[A także od roznoszonych przez pedałów śmiertelnych chorób – admin]

/TVP Info/
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 14 to “Coca-Cola została ukarana grzywną za kampanię dotyczącą homoseksualizmu”

 1. Zerohero said

  To jest dobry przykład łamania „wolności gospodarczej”. Żadna wolność nie może być absolutna. Nie można do woli lać ścieków przemysłowych do rzeki, nie można demoralizować. Zapominają o tym tzw. „wolnościowcy” pozujący na konserwatystów z zacięciem narodowym. Ich „wolność” to danie wolnej ręki najpotężniejszymi władcom pieniądza na ziemi. Dla reszty niewola.

 2. Bili de kid said

  @1 Zerohero Niech najpierw ktoś zdefiniuje pojęcie „wolność”, bo to jest jedno z wielu słów których ludzie (zawłaszcza wychowani w post/chrześcijaństwie) bardzo chętnie używają, a nie rozumieją co oznacza.

 3. Boydar said

  Skoro się w klatce już urodzili to skąd mają wiedzieć …

 4. NICK said

  „Coca-Cola – jak napisano – „niezmiennie wierzy, że wszyscy jesteśmy równi niezależnie od narodowości, wyznania, płci, wieku, pochodzenia etnicznego, języka, którym mówimy, hobby i poglądów” – poinformował portal Index.hu.”

  A jutro Kola będzie równa/rówien PSU.

  A Ty też!

 5. Zerohero said

 6. revers said

  A kto w prowadzil ten znak C-C do PL? jak nie Walesa i Solidaruchy, miala byc zana tylko koka-kola i Bolek przez rozchukane rozglosnie zachodnie, bo solidaruchom licencjonowana Pepsi im sie nie podobala, ruska kola podaj wode tez nie smakowala, choc w wlasnej rozlewni stoczniowej, woda mineralna gazowana, byla super i na kaca, w pracy na rozgarzanych blachach kadlubow, czy na treningach w pobliskim klubie sportowam Stali Stocznia. Teraz to tylko montownie, albo oazy dla kotow, pozostalosci po styropianach.

 7. NICK said

  https://gloria.tv/article/tWHmkjmKts7e3FiEskSEdkXdy

 8. Zerohero said

  @5

  ponoć fałszywka

 9. ojojoj said

  do 1 zerohero

  wydaje mi sie ze to nie narodowcy sa za wolnoscia gospodarcza, a kurwinisci, dlatego do tej pory nie rozumiem jak sie oni przypaletali do konfederacji

 10. revers said

  ale zaczek IBM ma sie dobrze, miesci sie najwiekszej 30 niebieskich czipow na nowojorskim indeksie gieldowym, choc IBM w 1936 roku sprzedawal niemcom najlepsze w uwczesnym swiecie maszynki do sortowania kartotek, do 3 pokolenia, co skrzetnie wykorzystalo gestapo w wyszukiwaniu moskow na bardzo duzza skale i sortowaniu nadludzi i podludzi jak mowi to naczelnik na polin, do dzis nikt nie zarzaadal od nich szmalu, choc juz wszstkie koleje europejskie skasowali za holokaustyczny przewoz i jescze im malo, jak siedza tez CEO IBM i w akacjach, to nie bedaa siebie obciazali.

 11. Rafal Cz. said

  Absolutna wolnosc gospodarcza to dzungla. Aw dzungli obowiazuja nieublagane prawa i nie maja nic wspolnego z cywilizacja.
  Prawo to jest podstawa. Ale cos mi mowi ze nie jest. Codzienne wyrzucanie na bruk stanowi czesc tego prawa ale prawo nie powinno byc bezduszne bo staje sie parodia tegoz prawa. Nie wolno ludzi wyrzucac na bruk, nidgy.

 12. Leo said

  Ależ nie jesteśmy wszyscy równi. Jedni są wyżsi, inni mądrzejsi, szczęśliwsi, ładniejsi, silniejsi, mają lepszy charakter, są moralni i uczciwi. A inni nie. Jeśli założenie jest z gruntu błędne, cała reszta jest tylko ściekiem. Ale przecież wiemy, że owo założenie zostało wymyślone i wypromowane przez Plemię w celu… prawda? Uważam, że trzeba ukazywać fałsz zawarty w owej „równości”. Zresztą „wszyscy jesteśmy równi niezależnie od …poglądów”? Serio Coca-Cola? Ładnie tak łgać w żywe oczy?

 13. Adam_54 said

  @2. Bili de kid – „Niech najpierw ktoś zdefiniuje pojęcie „wolność””

  Nie da się! – wszystkie rzeczowniki zakończone na „-ść”,(wolność, miłość, nienawiść,itp) to rzeczowniki subiektywne, każdy definiuje je inaczej – być może podobnie , ale nigdy nie tak samo.

 14. Igor Niefiedow said

  „niezmiennie wierzy, że wszyscy jesteśmy równi” (с)

  Co za ciężka infekcja i jak głęboko weszła w świadomość i język. Nawet prosta wskazówka, że ludzie nie są równi (I to jest obektvivnaya rzeczywistość) – powoduje oskarżenia o faszyzm, rasizm, ksenofobię i wszelkiego rodzaju „grzechy”.

Sorry, the comment form is closed at this time.