Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  zen o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

W Poznaniu chłopcy mają przyjść do szkoły w spódniczkach, rodzice oburzeni

Posted by Marucha w dniu 2019-10-17 (Czwartek)

We wtorek rodzice uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 7 w Poznaniu dostali poprzez e-dziennik informację o organizowanym 24 października „Dniu spódniczki”. Część rodziców nie kryje swego oburzenia.

– 24 października będzie w naszej szkole „Dzień spódniczki”. W tym dniu przychodzimy do szkoły w spódniczkach (CHŁOPCY RÓWNIEŻ) góra mundurek. Uczeń w spódniczce nie będzie pytany. Miłej zabawy i pięknych spódniczek – napisano w komunikacie.

W odbiorze wielu osób taka akcja jest formą upokorzenia uczniów uczęszczających do tej placówki. Część rodziców zdecydowała się zaprotestować przeciw temu, tym bardziej że pomysł nie był z nimi konsultowany.

– Uważam, że taka forma świętowania dla chłopców nie jest dobra, jest sprzeczna z ich naturą. A poza tym jest to wprowadzanie ideologii gender w formie niewinnej zabawy do szkół. Jeśli jest to międzynarodowy dzień spódniczki, to nasuwa się, że jest to święto dla dziewczynek, a chłopcy mogliby przyjść ubrani po dżentelmeńsku na przykład – stwierdziła jedna z mam, której wypowiedź cytuje Radio Poznań.

– Nie jest normą, aby w polskich szkołach odbywały się tego typu zajęcia, podczas których chłopcy są zachęcani, nagradzani, za to, że założą na siebie spódniczkę. To nie jest bal przebierańców, zastanawiamy się więc w gronie rodziców i naszej redakcji, co autor miał na myśli, organizując takie zajęcia – zauważa Elżbieta Lachman z Polskiego Forum Rodziców.

Zarzuty stara się odpierać Monika Kasprowicz, nauczycielka, która jest opiekunką szkolnego samorządu.

– Jestem zaskoczona reakcją rodziców. Organizujemy wiele akcji mających wydobyć z uczniów spontaniczność. Nie rozumiem emocji [!!! – admin] wywołanych akcją, która jest dobrowolna i skierowana dla każdego. Została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, któremu nie możemy podcinać skrzydeł kiedy się chce zaangażować. Miała to być radość i zabawa – mówi Kasprowicz.

– Samorząd Uczniowski właśnie się zawiązał i chciał w sposób niestandardowy zaznaczyć swoją obecność w szkole. Akcja ze spódniczkami ma wnieść kolor, luz i zabawę do szkoły na jeden dzień. Uczniowie normalnie chodzą u nas w mundurkach, więc jest to okazja, by pokazać się z innej strony – dodaje Kasprowicz.

[Akurat uwierzę, że to spontaniczny pomysł samorządu uczniowskiego! – admin]

– Jesteśmy szkołą otwartą. Jeśli uczniowie przychodzą do nas z propozycją, która nikogo nie obraża, nie widzimy powodu, by się na nią nie godzić. „Dzień spódniczki” nie ma w sobie nic kontrowersyjnego. Uczniowie organizowali w naszej szkole wiele „dni” i żaden nie wzbudził aż takiego zainteresowania – kończy.

/epoznan.pl, tenpoznan.pl, radiopoznan.fm/
https://www.magnapolonia.org

 

Komentarzy 35 do “W Poznaniu chłopcy mają przyjść do szkoły w spódniczkach, rodzice oburzeni”

 1. To przedszkole jeszcze stoi? Jeśli tak, to winni są rodzice.

 2. Moher49 said

  Kaczyński powiedział – nie będzie LGBT. Kłamstwo to grzech. A ten co gorszy dzieci, lepiej będzie jak sobie kamień młyński do szyi uwiąże i w wodę skoczy.

 3. Nina said

  Aj, wyprzedził mnie Pan Gajowy. Dlatego cytuję to : „Akurat uwierzę, że to spontaniczny pomysł samorządu uczniowskiego!”

  Jedno jest dla mnie pewne – do polskich za czasów (rządu POPiSu) szkół wpuszczono dewiantki, zbyt dużo dewiantek. Nie wolno im pobłażać, nie wolno im pozwalać na upadlanie dzieci.

 4. Sowa said

  Test dla rodziców.

 5. Sowa said

  Dodam – rozpieprza się Poznań i Wielkopolskę, polskie symbole pracy u podstaw, solidności i patriotyzmu.

 6. Anucha said

  „Akcja ze spódniczkami ma wnieść kolor, luz i zabawę do szkoły.

  Uczeń w spódniczce nie będzie pytany”

  A uczeń z tamponem w doopie dostanie 6.

  Pisałem już , że doprowadzą nas apopleksji.

 7. Piskorz said

  re 5 Naszego „marszałka” od 5 boleści Wielkopolska i Wielkopolanie w ogóle nie interesowały..!! Taki to nasz twórca Polski odrodzonej…

 8. Lily said

  Re 5;Sowa
  Poznan,moje ulubione miasto.
  Wygrane powstanie wielkopolskie,ktore
  sie przemilcza.Politycznie NIEpoprawne?.
  Trzy Najsw.Hostie,co sie wokol NICH dzialo/ dzieje?.

 9. Sowa said

  Re 7:
  Przemilcza się, bo Polacy nie mają wygrywać, lecz mają iść na rzeź w żydowskich wojnach.

 10. Easy Rider said

  Ad 4 – Sowa.
  Zapewne, jest to test dla rodziców, ale jak się przeciąga strunę, to ona w pewnym momencie pęknie.

  Teraz jest wprowadzany ustawowy zakaz propagowania aktywności seksualnej dzieci, ale powinno to dotyczyć również genderowych eksperymentów, które zaburzają tożsamość płciową dzieci, podatnych z natury na indoktrynację.

 11. Gacek said

  Jeszcze troszkę i wprowadzi żydo-chazarja przerwę seksualną, gdzie dzieci będą się mogły onanizować i uprawiać sex. Oni są nośnikiem wszelkiej demoralizacji i trzeba to bydło zlikwidować jak najprędzej zanim zniszczą świat.

 12. Tadeusz said

  To w Poznaniu zabrakło taczek dla dyrekcji szkoły? Gdzie rodzice? Gdzie Inspektorat szkolny? Gdzie normalni poznaniacy? I na koniec gdzie ksie podziali kibice Lecha ? Tej chołoty spod znaku LGBT nie powinna ziemia nosić!

 13. Witek said

  Tak samo jak idiotyczne halloween organizowane w szkołach. Tego dnia dzieci przychodzą zbroczone krwią,poprzebierane za czarownice, zombi
  A nauczyciele śmieją się ze spontanu dzieci.
  Idioci!!!!

 14. Żuraw said

  Dla bojących się konsekwencji rodziców z nie pójścia w ten dzień do szkoły pociechy męskiej jest rada: posłać chłopaka w kilcie 😉

  Nie, Panie Żurawiu.
  ZERO ustęp wobec tej plugawej hołoty.
  Admin

 15. Bibrus said

  Bardzo dobrze ,może Poznaniacy wreszcie się obudzą z tego lewackiego snu.
  Głosują na PO i niejakiego Jaskowiaka to mają efekty

 16. ojojoj said

  to „spontaniczny” pomysł samorządu czosnkowego, poza tym, czy dla kasprowicz seks grupowy lezbijsko/pedalski, ze zwierzetami, z nadmuchanymi lalkami itp. to tez tylko radość i zabawa ? wydaje mi sie ze tak – sprawdzic prywatne zycie tej pani, mnie w przeciwienstwie do innych wlasnie interesuje kto co robi w swoich 4-ch scianach, nie chce podawac reki pedalowi zasyfionemu hivem

 17. Za_granicą_widać_Lepiej said

  Gdybym był rodzicem – polałaby się krew tego co mojego syna zamierzałby ubierać w spódniczki, pedalić i dżenderować. Ale polactwo uzna to za świetną zabawę ….

 18. AlexSailor said

  Sprawa jest prosta, jak drut.
  Rodzice powinni zażądać natychmiastowego zwolnienia dyrektora szkoły niezależnie od jego roli w przestępstwie.
  Powinni też zażądać od prokuratury ścigania za zmuszanie do zachowań homoseksualnych ich dzieci.
  Prokuratura pewnie się wypnie, ale ze zwolnieniem już nie tak prędko.
  Rodzice powinni argumentować utratą zaufania do szkoły.
  Tylko, jak jedynie z 15% rodziców się postawi, 70% będzie miało w dupie, a 15% będzie zachwycone, to nie wiele z tego wyjdzie.

 19. gnago said

  Jak w spódniczkach to bez majteczek i kankana tańczyć, tylko grono pedagogiczne pilnować aby okna otwarte były, bo poziom hormonów i feromonów będzie miało taki poziom że, grono dopuści się orgietki z humanizowanym od chuci sprzętem szkolnym.

  A poważniej to tzw balon, sonda próbna dla społeczeństwa. Zareaguje czy odpuści. Dla nas najlepszy byłby ludowy pogrom ciała pedagogicznego z masażem podeszwami czy rzucaniem powrozów na konary „postępowe” siły Narodu odstąpiłyby jak rząd Marchlewskiego w swoim czasie

 20. Aleksander said

  Jak chodziłem do szkoły, to nic takiego by nam do głowy nie przyszło. Tam się szło, by się uczyć (oczywiście nie wszystkie przedmioty się lubiło) i czasem pociągnąć koleżanki za warkocze, a po szkole pograć w piłkę na boisku. Jakby nam kazali przyjść w spódniczkach, to byśmy to obśmiali na całą szkołę. Idiotyzm.

 21. NICK said

  Anucha. (6). 🙂 .

 22. ? said

  Re 14: „Dla bojących się konsekwencji rodziców z nie pójścia w ten dzień do szkoły”

  A czego tu się k.. bać? Czego i kogo? Tu należy po prostu przy…bać pałą w łeb takie grono. I po zabawie.

 23. Jacek said

  Cytując klasyka: ” Te kurwy bezczelnie są i zuchwałe”.

 24. Zerohero said

  Ta Monika Kasprowicz jest albo niedorozwinięta umysłowo albo to lepszy psychopata.

 25. Boydar said

  „kasa, Misiu, kasa !”

  Ale co prawda to prawda, musi być zdrowo jebnięta, a nawet, rzekłbym, niedojebana.

 26. Przemysław said

  Tu mają państwo cały Sanhedryn tej szkoły, a wśród nich rzeczona Kasprowicz(-owa?, -ówna?). Coś zbyt skośne oczy ma, jak na Słowiankę.
  https://sp7poz.nazwa.pl/nowa/zespol-siodemki/grono-pedagogiczne-alfabetycznie/

 27. masawarasa said

  Lgbty i gendery może dopadnie jakiś wirus i pójdą się je..ać pod ziemię. Niech cała Polska patrzy jak to jest, gdy rządzą dewianci i psychole. Pewna jedna rasa ma skłonności do chorób psychicznych. Jest tam bardzo wysoki odsetek.

 28. masawarasa said

  ad 25
  To ja piertolę takie przedszkole

 29. Boydar said

  Akcja Pana Przemysława (26) ze wszech miar słuszna, trzeba dywersję piętnować naocznie.

  Tak sobie na une popatrzyłem … biedne bachorki …

 30. AlexSailor said

  @Gango

  „A poważniej to tzw balon, sonda próbna dla społeczeństwa. Zareaguje czy odpuści. Dla nas najlepszy byłby ludowy pogrom ciała pedagogicznego z masażem podeszwami czy rzucaniem powrozów na konary „postępowe” siły Narodu odstąpiłyby jak rząd Marchlewskiego w swoim czasie”

  Szacunek za otwarte przedstawienie sprawy – tak tak, nie nie.
  Pozdrawiam.

  Oczywiście skończyło się wesołym oberkiem, dyrekcja wysłała oświadczenie, dnia pedała w kiecce nie będzie.
  Polacy zadowoleni, uważają że wygrali mimo oczywistej klęski.
  A sprawa jest przegrana, balon próbny spełnił swoją rolę, ludzi oswojono z głupotą, NIKT NIE POSZEDŁ SIEDZIEĆ, nikogo nie wywalono na zbity pysk.

 31. Sebastian said

  na stronie źródłowej epoznan.pl , niektóre usunięte komentarze są opatrzone poniższym tekstem:

  Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.

  To prowokacja, mogąca mieć na celu wyłuskanie uczniów co najmniej nieprzychylnych odchyłom lgbt. W czasach gdy uczęszczałem do podstawówki (lata osiemdziesiąte) każdy chłopak w spódniczce zostałby nazwany pedałem a jakby pyskował do byłby wpierdol.

  Chciałoby się powtórzyć za naszym Panem Jezusem Chrystusem te słowa ” Ojcze, wybacz im, bo nie wiedzą co czynią”

  ——
  NIE!
  TE ŚMIECIE DOBRZE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ.
  Admin

 32. decybel said

  I bardzo dobrze!
  Jak mawial wieszcz Galczynski:
  Chcieliscie wolnosci – to ja macie
  Skumbrie w tomacie.

  Przeciez o taka wolnosc i swobode walczyla cala Polska.
  Chcieliscie Zachodu
  To go macie.
  W PRLu mozna bylo sie buntowac, zakladac podziemna organizacje, brac z Zachodu fundusze na walke o prawa do osobistej tozsamosci i lazenia w markowych gaciach.
  Chcielimy Zachodu
  To go mamy
  Na mundurki szkolne my narzekali?
  Jeszcze troche i bedziemy dzieci posylac do szkoly w przescieradlach i obrusach na glowie. Ale z gola dupa, zeby sobie smrodki przewietrzyc,

 33. Easy Rider said

  Ad 32.
  No właśnie – OTAKE! Nie mylić z nazwą firmy elektronicznej, bo chodzi o Wałka i jego powiedzenie:

  O TAKE POLSKE my walczyli!

  No i TAKE mamy.

 34. NICK said

  Drogi Sebastianie.
  Porzuć.
  Wybaczanie.

  Nawet Stolec-mam (kwaśniewski) niech będzie przykładem:
  „Ludwiku Dorn ze psem Sabą”
  Czy jakoś tam.
  Porzuć.

 35. revers said

  Decybel napisal : Chcielimy Zachodu
  To go mamy

  tu nie chodzi taki lub inny zachod, tylko pierw o usprawnione systemy bankow, kontabilny to juz predzej kraje BRICS-u saa blizej kapitalizmu z ich oddzielnymi a jednak nowczesnymi systemami bankowymi, jak w 1989 roku PL z przekretami Art B, glownie wynikajacymi z niesprawnosci polskiego systemu bankowego.Zreszta do dzis szwankujacy system bankowy staad rozne Art B, Gettingi i Getbaki aferki w mld.., lacznie ze slynnm zapisaem Kwasniewskigo w Konstytucji o poadzy pieniadza, budzecie i legalnemu wyplywowi kapitalow z PL.

  Japonia i Korea Pld. to nie zachod,? choc na wschodzie lezaa, nawet Mongolia ma ograniczenia z wyplywem kapitalu do 50% wkladu kapitalu zagraniczenego np. w kopaliny, mineraly, przemysl lekki, a w PL roobta co chceta, sie ma.

Sorry, the comment form is closed at this time.