Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Meksyk a wybory w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2019-10-18 (Piątek)

Jak podają media, w Meksyku, w mieście Las Margaritas, doszło do przykrego incydentu. Burmistrz tego miasta został uprowadzony ze swojego gabinetu, przywiązany do półciężarówki, i ciągnięty po ulicach za to, że nie spełnił wyborczej obietnicy, dotyczącej naprawienia drogi.

To zdarzenie powinno, co nieco, otrzeźwić startujących w polskich wyborach, którzy ostatnio zatracili wszelką miarę w rzucaniu obietnicami i zdążyli już chyba wydać kilka następnych budżetów.

Pokazana realna możliwość zemsty obywateli za niespełnienie obietnic wyborczych, powinno być, dla kandydatów w obecnych polskich wyborach, groźnym memento. Pewnie dziś, niektórzy z nich się zastanawiają, czy nie lepiej by było odwołać te złożone już obietnice.

[E tam, w Polsce nigdy do tego nie dojdzie. – admin]

Chociaż w zgodzie z polskimi zwyczajami można by się raczej spodziewać wywiezienia na taczce takiego oszusta wyborczego, niż bezlitosnego włóczenia go za samochodem. Tym niemniej i taka przejażdżka taczką nie jest też żadną przyjemnością, gdyż, z reguły, taczka jest to pojazd nieresorowany.

Stanisław Lewicki
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 8 do “Meksyk a wybory w Polsce”

 1. Madra Polska said

  Ojej, to u nas zabraknie taczek… Politycy nie tylko, że nie dotrzymują obietnic wyborczych, to jeszcze nas okłamują… Tworzą prawo, które ma służyć obywatelom, a często służy obcemu kapitałowi. Tak stało się z zakazem handlu w niedzielę. Najwięcej na zakazie skorzystał amerykański właściciel Żabki. Mało kto wie, ze stało sie to m.in, dzięki… o. T. Rydzykowi…
  https://madrapolska.blogspot.com/2019/10/siec-zabka-s-k-u-m-k-a-sie-z-ojcem.html

 2. Zerohero said

  „o zdarzenie powinno, co nieco, otrzeźwić startujących w polskich wyborach, którzy ostatnio zatracili wszelką miarę w rzucaniu obietnicami ”

  Autor bezpodstawnie zakłada, że Poliniacy dorównują mądrością Meksykanom. Zapytajcie typowego wyborcę PiS o te 3 miliony mieszkań albo milion samochodów elektrycznych. Wyborca mainstremowy – jak każda bakteria – żyje chwilą, ponieważ nie posiada centralnego układu nerwowego zdolnego do magazynowania i przetwarzania informacji.

 3. Archer said

  [E tam, w Polsce nigdy do tego nie dojdzie. – admin].

  Bo nie dojdzie. Jakby ktoś tylko portrety z podobiznami zdrajców III RP powywieszał na szubienicy, to „niezawisłe sądy” wysokie wyroki by ludziom dowaliły. A wszystkie polskojęzyczne „elyty” polityczne od lewa do prawa i „ałtorytety (m)oralne”, potępiły by w czambuł takie „zdziczenie obyczajów” i „antysemityzm”.

 4. Carlos said

  panie Archer, autorytety to pestka, 80 % spoleczenstwa potepiloby takie zdziczenie-i to jest polska tragedia !

 5. decybel said

  W Meksyku jest demokracja i bezplatna edukacja i lecznictwo. Uniwersytet w La Sala to jedna z najlepszych uczelni czego amerykanskie ‚rankingi nie chca uznac – bo to wstyd.
  W Polsce jest gowno nie demokracja.
  Sprobowalibysmy wziac nie tylko jakiegos burmistrza (np. Warszawy czy Wroclawia) albo Targalskiego czy te nowa ‚noblistke’ na taczki
  To bylaby III wojna swiatowa W Polsce lachmyty sa pod ochrona

 6. Rozmawiałem na czatach z said

  młodymi Wenezuelczykami. To są dopiero idioci. Oni myślą, że jak będzie dziki kapitalizm to będzie raj. Myślą, że USA ich wyniesie pod niebiosa, a Maduro jest największym złem.

  Są tak samo pojebani jak Polacy w latach 80.

  ————–
  Nie lubię obszczymurków, używających co wpis to innej ksywki i atakujących starych gajówkowiczów.
  Spadaj, błaźnie.
  Admin

 7. PISKORZ said

  re 5 W Meksyku jest demokracja i bezplatna edukacja i lecznictwo.”….i 250 000 trupów + 45 000 zaginionych w ciągu kilku dobrych lat., nie wspominam już o 40 ofiarach 1 uczelni zamordowanych za jakiś tam powodów..ps A na deser radzę poczytać książkę….o pograniczu meksykańsko-USA i mieście bandyckim CIUDAD JUAREZ, w którym mordują kobiety w b. okrutny sposób /ofiary idą w setki /sic!!!/ ps p. Decybel nie ma co się podniecać ichnią „demokracją”!!

 8. PISKORZ said

  re 7 Jako uzupełnienie…Gdzieś w centrum Meksyku siły bezpieczeństwa starły się w walce z bandytami..Nie pamiętam rezultatu, ale pamiętam, że jedna ofiara z tych sił policyjnych była potem chowana na ;lokalnym cmentarzu…Bandyci rozpracowali JEGO RODZINĘ…zjawili się tam w chwili pochówku…i rozwalili cała jego rodzinę ..najbliższą!! P. Decybel proszę mnie nie rozśmieszać tą demokracją w tym bandyckim kraju.!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: