Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  beznazwy o List przełożonego generalnego…
  UZA o Jeszcze o Gierku…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Obywatele w obronie radcy praw…
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood

Posted by Marucha w dniu 2019-10-20 (Niedziela)

W szokującym ujawnieniu gwiazda filmowa Mel Gibson opowiada o szczycie epidemii „pasożytów” „kontrolujących Hollywood”, którzy są zaangażowani w ofiary z dzieci i pedofilię.

Gwiazda Zabójczej Broni powiedział, że „każde studio w Hollywood jest okupione i opłacone krwią niewinnych dzieci”, dodając, że „najcenniejszą walutą tam jest krew dzieci”.

W Londynie podczas promocji filmu Daddy’s Home 2 (2017), w którym wystąpił Gibson, nazwał elitę branży rozrywkowej „wrogiem ludzkości”, która „pije krew niewinnych dzieci”. Powiedział, że kluczowi gracze w branży filmowej „czerpią adrenalinę z tego procesu”, „lubią to, ponieważ łamią tabu”.

„Rażąco lekceważą zwykłych ludzi. Odbieranie ludziom życia to dla nich tylko gra – im więcej mogą sprawić bólu tym mają lepsze doznania. „Dzieci są dla nich tylko jedzeniem”. Ucztują na bólu i strachu, im młodsza ofiara, tym lepiej. „Ci ludzie wyznają swoją religię i używają jej jako moralnego przewodnika.” „To nie są nauki religijne, o których wy, ludzie, słyszeliście. Wykonują święte obrzędy, które u zwykłych ludzi spowodowałyby mdłości, są całkowicie w sprzeczności z moralnością, która związana jest z większością patriotycznych Amerykanów.”

Najgorsze jest to, że „jest to sekret poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą w tym brać udział”.

Mel Gibson zjawił się w brytyjskim prime time BBC, The Graham Norton Show w piątek, gdzie aktor odpowiadał na pytania od zaszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami, o prawdziwą naturę hollywoodzkich „elit”.

Wyjaśnił, jak został umieszczony na czarnej liście w 2006 r. przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażanie swoich poglądów na temat tej branży. Powiedział, że od tego czasu „pracuje poza systemem”, co dało mu nową perspektywę, mówiąc:

„Trudno to zrozumieć, wiem i przepraszam, że to ja otworzyłem wam oczy, ale Hollywood jest śmiertelnie zalegalizowanymi włościami pedofilów. Używają dzieci, aby zrealizować swoje przerażające chore fantazje.”

„Sam to niezupełnie rozumiem, ale biorą te dzieci ze względu na energię i nasycają się ich krwią. Nie robią tego litościwie, ale na początku straszą zanim je poświęcą. Im bardziej niewinne dziecko, tym lepiej dla nich” – powiedziała gwiazda Braveheart. „Co to znaczy? Nie robią tego jako formę ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ uważają, że daje im to jakieś „siły życiowe”.

Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im „dodatkowe siły”. Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale tak robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, wskazuje on przeciwny kierunek.”

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w Hollywood i poza nim mówi, że hierarchia branży „lubuje się w znęcaniu, bólu, torturach, stresie i cierpieniu”. Według Gibsona chęć robienia takich rzeczy nie ogranicza się tylko do hollywoodzkiej elity, robią to wszyscy ci, którzy są na szczycie łańcucha pokarmowego, i mogą sobie pozwolić na taki „luksus ”, chociaż jest też ich dużo w branży filmowej”.

„Hollywood jest przesiąknięty krwią niewinnych dzieci. Od zawsze istniały odniesienia do pedofilii i kanibalizmu, ale przez wiele lat były tajemnicą lub symboliczne. Znam tę praktyki od początku 2000 roku i byłbym w poważnym niebezpieczeństwie, gdybym kiedykolwiek o nich powiedział. Nie mam na myśli tylko mojej kariery, ale życie moje i mojej rodziny. Mogę o tym mówić dopiero teraz, gdy ci ludzie, liderzy branży, już nie żyją.”

„Dzieci są jak „waluta premium ”i mają wyższą wartość niż wszystko, co można sobie wyobrazić: „diamenty, narkotyki, złoto, itp.”. Dosłownie wymieniają te dzieci na gotówkę za usługi, role w filmach, łapówki … ”

Według Gibsona ta perwersja to nie jest najnowsza moda, ale długoletnia kultura w Hollywood od wielu pokoleń, popularne wśród mężczyzn i kobiet.

„To nie jest nic nowego, działo się to jeszcze przed założeniem Hollywood. Jeśli odkryjemy to zjawisko, znajdziemy ukryte fakty w cieniach każdej epoki w historii. Te mroczne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne są stosowane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood służy do programowania społeczeństwa i kontroli umysłu, a ich przesłanie rzutuje na psychikę narodu amerykańskiego … ”

Po ostatniej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy zatrzymano ponad 200 osób, gwiazda filmowa Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię pedofilii w Hollywood, brzmi to szokująco.

Jako 30-letni weteran filmowy Pitt opowiada o swoich doświadczeniach po zobaczeniu ciemnej strony branży rozrywkowej z pierwszej ręki. Pitt opisuje przemysł telewizyjny i filmowy jako przynętę dla sieci handlu dziećmi, tak jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych i za ich granicami, a także na wyższych szczeblach hierarchii politycznej i społecznej:

„Myślicie, że Hollywood to filmy? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co ważniejsze, o władzę i kontrolę”.

„Ludzie, którzy kierują Hollywoodem, rządzą także Ameryką i większością świata, z tego najmniej interesują ich filmy”. „Czy słyszeliście o iluminatach? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media to pedofile i to oni rządzą światem, i wszystko to sięga korzeniami Hollywood”. „Dzieci chcą być w filmach, a raczej ich rodzice, aby dostały rolę zrobią wszystko, wszystko aby ich dzieci były sławne”.

Kiedy zapytano Brada, dlaczego Hollywood padło ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odpowiedział:

„To wina rodziców. Amerykańskim marzeniem jest stać się sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby ich tam dostarczyć”.

„Czy spotkaliście kiedyś matki aktorów dziecięcych? Wszystkie są szalone”. „Dla nich to łatwe pieniądze, i to nie tylko w filmach, telewizji, muzyce … to jest show-biznes”. „W przeważającej części rodzice sprzedają swoje dzieci i ich dusze dla sławy”.

Pan Pitt kontynuuje demaskowanie elitarnych kręgów w handlu dziećmi opowiadając w jaki sposób dostają role, w jaki sposób wpływają one na inne dzieci. Opisuje, jak dzieci są używane jako waluta polityczna, jak rodzice przymykają na to oko, jakby chodziło po prostu o wybite okno w pobliskim biurze.

„Ktoś z elity płaci za film. Tysiące dzieci przychodzą po główną rolę, a tylko 100 z nich prawdopodobnie dostanie pracę. Pojawia się młody mężczyzna z wytrwałą matką i zaczynają robić wszystko, aby dostać tę rolę.” „Dziecko wychodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film, a facet zarabia dużo pieniędzy gdy film staje się hitem”.

„Nigdy nie mówią złych rzeczy o filmie w telewizji, ponieważ filmowiec wie, co zrobił z tym dzieckiem”. To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą. ”„ Są to zakulisowe umowy z dziećmi jako atutem ”.

Zapytany o to, kim są ci „hollywoodzcy gracze”, Pitt odmówił podania nazwisk, ale wyraził przekonanie, że ostatecznie zwycięży sprawiedliwość:

„Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ same są własnością tych, o których mowa. Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię ”.
„Oni tracą władzę nad narodem amerykańskim i wiedzą o tym”.
„To tylko kwestia czasu, zanim to się stanie”.

Źródła:
>https://www.kramola.info/vesti/protivostojanie/aktyory-o-detskoy-pedofilii-i-zhertvoprinosheniyah-gollivuda
>https://neonnettle.com/news/2316-brad-pitt-elite-hollywood-pedophiles-control-america-

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Komentarzy 29 do “Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood”

 1. Kazek said

  Witam

  Wszystko to wyglada na jakies fakenews, Mel Gibson jezeli rzeczywiscie tak mowil to chyba jednak troche odlecial.

  Nawiasem piszac ,jestem pod wrazeniem ze sad amerykanski zapuszkowal Jefreya Epstaina ,pomimo jego koneksji z Clintonem Trumpem oraz najlepszym z mozliwych pochodzeniem i nie zwolnil go za kaucja. U nas taki numer by nie przeszedl , gosciu z takimi powiazaniami bylby bezkarny.

 2. ibrahim ibn jakub said

  Kazek ty nie bądź pod wrażeniem. Ty musisz wiedzieć, że zawsze jakiś kozioł ofiarny musi zostać spalony na stosie, coby prosty człek miał powody być pod wrażeniem. A poza tym jak ktoś za dużo wie, to i tak lepiej żeby jak najkrócej żył. Przecież to stare jak świat. Co ty 8 latek masz?

 3. Kazek said

  Ad2
  Czyli co ze Epstain to koziol ofiarny??? Komu ofiarowany?

  Gdyby tak bylo ,ze wszystko jest pod kontrola to do miliardera Epstaina nie musialby przychodzic ichni seryjny samobojca i ofiarowywac go w ofierze .

  Niby komu iluminaci maja ofiarowywac kozly???.

 4. inspektor said

  Kto (wiarygodny) przytacza słowa Mela Gibsona w pokoiku w BBC? Nie mamy dowodu że Gibson to powiedział szczególnie w lewackim BBC. Kto by zadawał pytania w BBC wychowankowie pedofila protestanckiego redaktora BBC Jimmy Savile?

  Szczególnie że już murzyn kapuś policjant doniósł raz na Mela Gibsona i Gibson musiał opłacić milionowy haracz „fundacji” żydowskiej za powrót do hollywood

  To ma wybielić pedofilów hollywood – patrzcie klamią że Gibson to powiedział.

  to z am. „asz dziennika”
  yournewswire
  http://yournewswire.com/mel-gibson-parasites-blood-kids/
  nie istnieje:)
  https://newspunch.com/mel-gibson-parasites-blood-kids/

  Henry Makow on Twitter: „Mel Gibson:
  twitter.com/HenryMakow/status/936468351982931968
  yournewswire put out the same type article about Keanu Reeeves this is a clickbait site with no sources. But whatever. I hate yournewswire as they write sensational stories of fake news when you people whine and cry about fake news but you tweet it and believe the nonsense

 5. Antares said

  Aż dziw, że Gibson znając tak szokujące fakty, został tylko wywalony z Hollywood a nie np. „popełni samobójstwo”.

 6. Marcin said

  https://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2015725/rs_560x332-150825112940-1024-macaulay-culkin-home-alone-then-now-082515.jpg?fit=inside|750:800&output-quality=90

  Tego to nieźle wyssali.
  Jak z normalnego, szczęśliwego dziecka można było zrobić potwora.

 7. Kwal said

  Ad. 2. ibrahim ibn jakub said…bardzo dobrze odpisałeś Kazkowi ale widzę, że on i tak nic z tego nie rozumie…

 8. Troll Polonii said

  Mel Gibson – to kolejny znany Australijczyk, ktory znany jest z niepoprawnosci politycznej.
  Nie po raz pierwszy budzi tzw. kontrowersje.

  O wielkim przemysle pedofilskim w Holywood opowiada nie tylko Mel Gibson. Opowiada tez Angelina Jolie.
  I o tym, kto i za co dostaje role /rolke w filmie.
  A te filmy z Holywood sa coraz gorsze i nie da sie ich przeciez ogladac.
  Ja pamietam jak w wywiadzie, wiele lat temu Roman Polanski opowiadal, ze spanie z nieletnimi to normalne zjawisko w Holywood. Wtedy chodzilo o Natasze Kinsky.

 9. Re: Artykul…
  Warto dodac rytualne i „amokowe” zabojstwa dzieci w „Bohemian Grove” (jest to teren calkowicie zamkniety)…, a rowniez o czym warto wspomniec, to tzw., „wyspa szczesliwosci” (czyt. totalnej rozpusty) usytuowana (gdzies na Karaibach) na ktorej organizowane sa „wszelakie wyczyny”, ktore przecietnego „kowalskiego” wyobraznia nie siega…

  Ponadto, takiego „rodzaju pomysly” nie wziely sie z wczoraj ani sprzed wczoraj, ale od „starej” polotki pt: „krew z dzieci na zydowskie mace”…i od tego trzeba byloby zaczac…

  Wniosek: Wydarzenia w Sodomie i Gomorze w porownaniu z obecnymi „uniwersyteckimi” czasami, to malo znaczace wydarzenie na poziomie „przedszkola”…, a ze koniec czasow mamy „za pasem”, to jednak tego typu wydarzenia napewno nie pozostana bez „krwawego zadoscuczynienia”…

  =================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Z grzecznosci pominalem kilkanascie prywatnych klinik w ktorych dokonywane sa „ciekawe” doswiadczenia nie tylko na dzieciach, ale rowniez i na doroslych ludzi…Jak rowniez „Area 51” w ktorej rowniez sa dokonywane przerozne „eksperymenty” nie tylko „medyczne”…

 10. Kojak said

  No coz ? Widac kolejny raz I i to jaskrawo ze pedofila sluzy tylko i wylacznie do oplUskwiania przez zydowstwo kosciOla katolickiego ! Wszedzie indziej zydowskim kryminalistom i bandytom ona jakos specjalnie nie przeszkadza a nawet pasuje !

 11. yattakaj said

  ad 5 Antreas

  no właśnie takie tuzy holowudu informują szczegółowo i se śmigajo po mieście bez drgań 🙂

  to własnie cały hollywood wszyscy grają …. a hmm .. krew się leje , że tak powiem .

 12. Lena said

  Ad. 11
  ten już nie śmiga :

 13. Re: 12 Lena

  Roznica miedzy p. Bernardem a Mel’em Gibsonem jest taka, ze ten pierwszy swiadomie wyrazil zgode na to, ze go zamorduja (predzej czy pozniej), a ten drugi nieswiadomie „chalpnal” publicznie jezykiem nie zabezpieczywszy sie uprzednio wyjeciem gotowki z wlasnego konta bankowego (kilku kont bankowych) i zostal zmuszony (podobnie jak M. Brando) do publicznych przeprosin…

  To tak na marginesie…Nie bede rozwijal tematu p. Bernarda, ktory de facto byl „wyczerpany” psychicznie i juz nie mogl normalnie funkcjonowac po tym co nie tylko zobaczyl, ale po tym, czego sie o tych „marsjanach” z telAviwu dowiedzial…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Wyglada na to, ze jesli „jasiek z toronto” przestanie „hulac”, to napewno pisal prawde…nie tylko w Gajowce… (a jak na razie, to mozna go czytac z „przymrozeniem oka…”)…
  Niesamowita sugestia…a wrecz domniemanie…

 14. Kazek said

  Czy moze ktos podac link do materialu filmowego na ktorym Gibson czy Brad Pit mowia takie rzeczy?

  To sa fake newsy jak to , ze w Los Angeles jest restauracja dla kanibali w ktorej stoluje sie np. Katty Perry

  tutaj podaje link na strone restauracji , moze robia tez cos z dostawa do domu

  https://www.cannibalclub.org/

 15. AlexSailor said

  Wygląda to na brednie i tanią sensację, bo się kupy nie trzyma.
  Jeśli ktokolwiek ma taką wiedze, to pary z gęby by nie puścił z tego prostego powodu, że jest
  zobowiązany (a w amerykańskim systemie prawnym to już zupełnie) do doniesienia organom ścigania, gdyż w najlepszym razie będzie oskarżony o pomocnictwo, jeśli nie o współudział.
  A w Stanach jest kara śmierci i to wcale oszczędnie nie rozdzielana.
  Prócz tego ludzie są tam uzbrojeni i nie chce się wierzyć, że jakiś ojciec, brat, czy ktoś z rodziny nie wywaliłby w sprawców kilku magazynków.

  To, że durne mamuśki wpychają się same i swoje dzieci do łóżek decydentów w show businessie, to jest oczywiste i znane.
  Jedna wepchnęła taką Polańskiemu, a ponieważ robił złą robotę dla koczowników, a w szczególności nigdy nie występował przeciw Polsce, to go wrobili w pedofilię.
  I jest ścigany przez amerykanów mimo, że sama poszkodowana nie chce tego ścigania, ba jest w kontakcie z Polańskim.

 16. Re: 15 Alex Sailor…
  To „towarzystwo” spod „ciemnej Gwiazdy” ma sedziow, prokuratorow, adwokatow i caly ten „bialy kneset” w Waszyngtonie w „tylnej kieszeni” tam gdzie trzyma sie portfel…

  Jako przyklad: „Kto ze skorumpowanych politykow z „gornej polki” zostal skazany i siedzi w za „kratami????”….
  (A tak miedzy nami, to wszyscy „niepokorni” swiatowemu „systemowi lichwiarskiemu” maja dosc czeste wypadki samochodowe lub problemy „zdrowotne”…)…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Kazek said

  AD 16 siedzial Epstain , alfons z najwyzszej polki

 18. Na temat said

  . https://www.youtube.com/watch?v=3oEukGGgjro

 19. Szkoda wszakże

  że autor nie zamieścił linków do źródeł, z których wydobył te wypowiedzi. Przejrzeliśmy parę eksponowanych dzienników on-line, ale żaden z nich nie zamieszcza tych rewelacji.

  Naturalnie nie oznacza to, że Gibson czegoś takiego nie powiedział a cóż dopiero, że nie odpowiada to rzeczywistości. Jest bowiem rzeczą oczywistą, że absolutna władza jaką posiada MWF (światowa finansjera) stawia ją poza jakimkolwiek prawem i zezwala na każdą do pomyślenia zbrodnię, n.p.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  którą zresztą, jak przytacza Marks, także popełni:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  Znane są wypowiedzi Aarona Russo, które są wyjątkowo realistyczne i znajdują potwierdzenie w faktach, jeśli analizować te fakty z dłuższego okresu czasu.

  https://www.youtube.com/watch?v=wkUVu7MRUM4

  Jeśli chodzi o stronę techniczną, to rzecz jest od dawna przetestowana, jednym z elementów realizacji tego planu jest choćby tzw. bankowa „karta zbliżeniowa”, oznacza to, że kieszonkowcy z zupełnie prostym wyposażeniem technicznym mogą przechodząc mimochodem wyciągnąć za pośrednictwem tej karty pieniądze z konta, a cóż dopiero banda złodziei i zbrodniarzy, jakim jest każdy bank.

  Rekomenduje się każdemu z odrobiną zdrowego rozsądku, wyłączenie karty zbliżeniowej, jeśli została im tak wmówiona, albo uszkodzenie chipu RFID, aby nie funkcjonował.

  Naturalnie nie będzie aż tak źle, jak opisuje Russo, będzie dużo gorzej. Istotnie ten system stworzony przez bankierów mozaizmu ma tylko jeden cel, stworzyć system totalnego niewolnictwa. Na niewolnictwie w takiej czy innej formie opiera się każde imperium, imperium globalne potrzebuje globalnego niewolnictwa i jest to technicznie możliwe.

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Cel

  I jeszcze jedna uwaga:

  Nie jest pytaniem, czy Twój bank Cię okradnie, a jedynie kiedy i jak ?

  Dobrze jest to sobie uświadomić. Ten system otwiera wszelkie możliwości.

  https://marucha.wordpress.com/2019/10/18/ignacy-matuszewski-oficer-ktory-uratowal-przed-niemcami-polskie-rezerwy-zlota-warte-miliardy/#comment-861495

 20. Kazek said

  Caly ten „news” to chyba po to aby zrobic z Gibsona wariata , ktory opowiada niestworzone rzeczy.

 21. Voodoosch said

  https://www.hollywoodreporter.com/news/corey-feldman-elijah-wood-hollywood-897403

  Panie Kazek,
  Ten artykul rzeczywiscie wydaje sie fejowy ale Mel Gibson wiele razy mowil o pedofilach w Hollywood. Wystarczy wpisac sobie w youtube i znajdzie Pan wiele jego wypowiedzi niezbyt pochlebnych o tym swiatku i to nawet z lat 90tych.
  Corey Feldman i Elijah Wood (link) tez duzo mowili o Hollywood, az znikneli z filmow.

  Hollywood jest zepsute i odbywaja sie tam kryminalne praktyki, ktore sa akceptowane przez wiekszosc spoleczenstwa „bo to artysci”. Polanski – bzyknal 13latke (dziecko), a wiekszosc ludzi wciaz go szanuje, bo to dobry rezyser. Woody Allen sypial z pasierbica – ludzie go kochaja za jego filmy.
  Michael Jackson sypial z dziecmi w jednym lozku – wszystko ok, „bo on tylko tak sie z nimi bawi”(!) i cala rzesza fanow uwaza ze to bylo ok.

  Wiekszosc tych „artystow” cpala, albo cpa i sie do tego publicznie przyznaje – zadnych konsekwencji.
  Tak jak stoi w artykule, Hollywood to pieniadze, a za pieniadze kupisz wszystko i ukryjesz wszystko, a jakby co to zastraszysz kazdego.
  Czy tam jedza dzieci, tego nie wiem ale na pewno jest tam szajka pedofilow, co wykorzystuje dzieci na wielka skale.

 22. Troll Polonii said

  Co naprawde powiedzial Gibson:

  Mel Gibson: Hollywood Is ‘Den Of Parasites’ Who ‘Feast On Blood Of Kids’ – YouTube

  Mel Gibson: „Hollywood Pedophiles Have Nowhere Left To Hide” – YouTube

  Mel Gibson: The People Are Finally Taking Down Hollywood’s Pedophile Elite – YouTube

 23. Marucha said

  Bardzo mało mnie obchodzi, czy artykuł jest „fejkiem”, czy został posklejany w jedną całość z różnych wypowiedzi…
  Opisuje bowiem rzeczywistość, a nie jakieś „niestworzone rzeczy”, jak mniema pan Kazek.

  Fragmenty tej rzeczywistości, układające się w logiczną całość, przedostają się czasami do wiadomości opinii publicznej, która – oczywiście – uważa to za teorie spiskowe.

 24. Kapsel said

  „Hollywood jest miejscem zdrajców i pedofilów. Postanowiłem opuścić to straszne miejsce i walczyć przeciwko zdrajcom u boku prawdziwych amerykańskich patriotów”

 25. Kapsel said

  Tutaj takie małe rodzime Hollywood , dopiero raczkuje co prawda , ale rozwija się „prawidłowo” :

  Krzysztof Śmiszek złożył niecodzienną propozycję. – Ja mam propozycję dla kolegów i koleżanek z opozycji. Zróbmy kordon sanitarny wokół Konfederacji, bo to wypadek przy pracy – stwierdził.

  Te słowa oburzyły posła Konfederacji Roberta Winnickiego. „Odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto dostał się do Sejmu poprzez łóżko lidera swojej partii. Widać sukces uczciwie niewypracowany sprzyja uderzaniu wody sodowej do głowy” – napisał polityk na Twitterze.

  https://www.wprost.pl/polityka/10262710/smiszek-chce-kordonu-sanitarnego-wokol-konfederacji-winnicki-dostal-sie-do-sejmu-przez-lozko.html

 26. Sebastian said

  Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej. ( Marshall McLuhan )

  Mel Gibson, a któż mu uwierzy,stoczył się, miał problemy z alkoholem, pewnie widział białe myszki, niech sobie plecie swoje wynurzenia, a uznają go za wariata, nie przeszkadzajmy mu jest nieszkodliwy dla nas, holyłudzkich skurwysynów

  Nikt nie zrobił tak wiele dla katolickiej kultury masowej w dobie jej wielkiego kryzysu, jak on. Trudno też w ostatnich latach znaleźć bardziej spektakularny upadek niż ten, jaki obserwujemy od jakiegoś czasu śledząc w mediach jego kolejne perypetie. Bo nie okazał się być impregnowany na wielką pokusę zła. Proszę Państwa, oto Mel Gibson.

  Read more: http://www.pch24.pl/dlaczego-gibson-pekl-,24099,i.html#ixzz62zvP07PJ

  Manson i brudna prawda o najgłośniejszej zbrodni Hollywood – Tom O’Neill, Dan Piepenbring – „Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood” [recenzja]

  Charles Manson, Sharon Tate, Roman Polański, Sekta Rodzina. Kto z nas nie słyszał o najbrutalniejszej zbrodni Hollywood, w której to zginęła piękna, stojąca u progu sławy kobieta, żona Romana Polańskiego, mająca niedługo urodzić jego syna? Kto z nas nie patrzył na zdjęcia morderców myśląc sobie: jak to możliwe, że postąpili niczym ludzkie potwory? Kto z nas nie zastanawiał się czy prawda, jaką powszechnie uznano jest naprawdę prawdziwa? Naprzeciw wszystkim tym, którzy wciąż z tyłu głowy mają pytanie: Dlaczego? wychodzi autor – Tom O’Neill – ze swoją książką, nad którą pracował aż 20 lat. Czy odkrył coś nowego? Zdecydowanie. A kłamstwa, sekrety i mroczne tajemnice elity Hollywood wzbudzają niedowierzanie, szokują. Chciałoby się zapytać: jak to w ogóle mogło się stać?

  https://www.gloskultury.pl/manson-i-brudna-prawda-o-najglosniejszej-zbrodni-hollywood-tom-oneill-dan-piepenbring-manson-cia-narkotyki-mroczne-tajemnice-hollywood-recenzja/

  Pedofilia: brudny sekret Talmudu – Ted Pike

  Od niemal wieku, zdominowany przez Żydów przemysł filmowy Hollywood i duże media w widoczny sposób wpływają na chrześcijańską Amerykę poza biblijnymi moralnością i wartościami.

  Jednak w buncie hippisów w początku lat sześćdziesiątych, żydowskie media znalazły możliwości, aby przyspieszyć upadek moralny Ameryki. Zachęcając do narkotyków i pornografii przekonały Amerykę, że „wolna miłość” i wspólne życie poza małżeństwem są społecznie akceptowalne. Z zadziwiającą szybkością film, telewizja i media drukowane pomogły stworzyć pokolenie seksualnych libertynów. Pod koniec lat sześćdziesiątych, przyspieszyło to przejście ewolucji seksualnej do następnego etapu, homoseksualizmu.

  Teraz, ponad 40 lat później, nawet homoseksualizm stracił swoją atrakcyjność dla wielu dzieci i wnuków pokolenia hippisów. Pedofilia (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę i świat.

  Jesienią ubiegłego roku, zwracałem uwagę narodu na siłę lobby pedofilów w Kongresie; senator Edward Kennedy, długo wspierany przez homoseksualistów by poparł federalną ustawę anty-nienawiści, zdradził ich sprzyjając wyraźnie silniejszym i bardziej korzystnym pedofilom.

  Zgniłe korzenie

  Na jakich moralnych podstawach opierają się Żydzi w mediach, by mogli świadomie rozpalić i rozniecić płomienie seksualnego inferno, który nadal pustoszy nasze kiedyś chrześcijańskie społeczeństwo?

  Praktycznie wszyscy potentaci medialni, który założyli Hollywood i trzy wielkie sieci telewizyjne byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej.

  Pod koniec XIX wieku, większość europejskich Żydów była ludźmi księgi. Ale ich księgą nie była Biblia. Był to Talmud babiloński.

  http://www.bibula.com/?p=32335

 27. RomanK said

  To wszystko….co dzis stanowi Hollywood..narodzilo sie w Polsce – NIGDY z Polski nie wyszlo..ono sie tylko rozprzestrzenilo.
  Hollywood jest tworem filmowcow z POlski , jacy tworzyli takze w Berlinie..i zmuszeni opuscic szybko Rzesze uolokowali sie w…. Hollywood…

  Ech, ci Polacy…
  Admin

 28. Bili de kid said

  @27 RomanK Np. Samuel Goldwyn, aka Goldsmith, aka Gelbfisz. Wyglądał mniej więcej tak:

 29. Boydar said

  Moja Kolega Kafla wróciła !!! Jakże się cieszę ! W dodatku prawdę gada, i smak ma.

Sorry, the comment form is closed at this time.