Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Ambasador USA ustawia Polsce politykę zagraniczną i wewnętrzną.

Posted by Marucha w dniu 2019-10-21 (Poniedziałek)

To dość kompromitujące: ambasador USA w wywiadzie dla niemieckiej gazety „Die Welt” mówi, co Polska zrobi, a czego nie. Przynajmniej wiadomo, kto naprawdę u nas rządzi.

[Kompromitujące – dla kogo? Na pewno nie dla USA, ani nie dla samej Żorżety – admin]

Georgette Mosbacher, namiestnik USA w Polsce oznajmiła Niemcom, jakie najbliższe zadania amerykańskie ma Polska do wykonania. Po pierwsze, do 2022 roku Polska, według słów Mosbacher, uniezależni się od rosyjskiego gazu. Owszem, pani ambasador dodaje jednym tchem, że rosyjski gaz zostanie zamieniony przez amerykański , ale nie odpowiada, czy ta nowa zależność ją uwiera czy też nie.

Po drugie Mosbacher uprzedza, że Europa będzie na łasce Rosji z powodu Nord Stream-2, co jest dla Mosbacher oczywiste, ponieważ Rosja wykorzystuje nośniki energetyczne jako broń. Zresztą to projekt polityczny, a nie ekonomiczny, przekonuje Niemców ambasador USA w Polsce.

Po trzecie, na szczęście Mosbacher już wie, jak zachowa się Polska wobec swojego największego sąsiada. Otóż Polska nie pozwoli zrobić z siebie zakładnika Rosji. Zapewne zarówno w kwestiach korzystania z tańszego gazu, jak i realizowania amerykańskich interesów na wschodniej flance NATO.

Pani Mosbacher jest zdania, że na tych granicach Sojuszu sytuacja jest skomplikowana, co należy odczytywać jako powstanie zagrożenia przez agresywną Rosję i w związku z tym, mówi Mosbacher, przerzucenie części wojsk z Niemiec do Polski jest związane właśnie z tym, a nie jest wcale ostrzeżeniem pod adresem Niemiec związanym z faktem, że nie wydają na zbrojenia tyle, ile chciałyby Stany Zjednoczone.

Owszem, delikatnie ambasador USA w Polsce zwraca uwagę Niemcom, że militaryzują się nie tak szybko jak Polska, która jest „przykładem dla wszystkich”.

Na koniec Georgette Mosbacher bierze rząd PiS w obronę. Przyznaje wprawdzie, że jeśli chodzi o demokrację w Polsce, są pewne zawirowania, ale wszystko będzie dobrze. Pani ambasador ma nadzieję, że w podległym jej kraiku nie będzie ograniczana wolność prasy ani słowa oraz rządy prawa, bo to fundamentalne wartości dla USA i Polski.

Doprawdy, opisywany wywiad jest jednym z najjaskrawszych dowodów na to, że Polska jest tylko breloczkiem na pasku amerykańskich spodni.

[Polska nie jest nawet breloczkiem – jest kawałkiem papieru toaletowego – admin]

https://strajk.eu

Komentarzy 7 do “Ambasador USA ustawia Polsce politykę zagraniczną i wewnętrzną.”

 1. Alina said

  Oczywiście nie wiem, ale tylko przypuszczam, że ten „amerykański” gaz może być w rzeczywistości zupełnie rosyjski, tzn. ładowany na gazowce np. w syberyjskim porcie Sabetta tudzież pod Petersburgiem, a otrzyma certyfikat koszerności dzięki nałożeniu nań marży ~100% przez „Amerykanów”. I to będzie „uniezależnienie się” od Rosji.

  Polska „jest przykładem dla wszystkich” co oznacza, że władze w Warszawie (bo przecież nie są to Polacy) będą gotowe do walki z Rosją do ostatniego Polaka, dzięki czemu zrobią wolne miejsce nad Wisłą. Czytałam ostatnio zeznania byłego ukraińskiego posła, inwalidy, co opowiadał jak są na Ukrainie traktowani przez własny(?) rząd byli żołnierze którzy odnieśli rany w Noworosji. W skrócie: „jak psy”. I tak pewnie będzie także w Polsce i warto aby różne głupki z wojsk obrony terytorialnej, których Antoni wyśle z karabinami do atakowania rosyjskich czołgów, mieli tego świadomość.

  Zresztą wywołanie tej wojny może się udać naszym zuchom ale wcale nie musi bo Władimir Putin wydaje się być inteligentniejszą osobą niż nawet tysiąc obłąkanych żydowskich spiskowców.

 2. Dziadzius said

  Nareszcie jest jeden rzyd ktoren ma odwage powiedziec prawde ze Polska rzadza rzydzi czy z JewUSA czy z israela ale rzadza.- tak jak to robili od lat 1700 …..

 3. provincjal said

  Czy dobrze zrozumiałem, tym żydem jest „pani” mośbacher ?

 4. Ale dlaczego? said

  Większość polaków (z małej) oburza się, jak im się powie, że Polska jest kolonią…
  Argumenty zaś można spisywać na kartce i puszczać stateczkami z tych kartek…

  A co do słów tej babajagi.
  Jeśli dla niej „Rosja wykorzystuje nośniki energetyczne jako broń.”
  to Nord Stream-2 nie: „(…) to projekt polityczny, a nie ekonomiczny”.
  A militarny. Tak by wynikało z logiki wypowiedzi…

 5. Troll Polonii said

  U nas teraz wiosna. Zaczely sie prace ogrodkowe.
  Pojechalem do ogrodnika kupic kore sosnowa pod roze, (pine bark) zeby chwasty nie zarastaly wokol kwiatow. Ale byly tylko male worki – a ja mam dosc pokazne klomby z rozami.
  Pojechalem do innego ogrodnika i dostalem to, co chcialem, a nawet wyszlo taniej.
  Zaladowalem te wielkie (tansze) wory do auta i nagle strach mnie oblecial!
  Pot zimny oblal cale czolo:
  „O kurwa!”- wrzasnalem na caly parking- uzaleznilem sie od Greka!” ( ktory jest wlascicielem Garden Centre).
  A wiadomo, ze Grecy to Danaidy!

  Tej nocy dlugo spac nie moglem.
  Jak mozna kupowac cokolwiek u Greka i tak sie uzalezniac??!!
  Mialem w nocy straszny sen: kazali mi albo oddac te worki z kora albo …zniszczyc klomby z kwiatami.

  Wolny rynek diabli wzieli.!

 6. Ale dlaczego? said

  🙂
  A ja Greków lubię.
  I Grecję. To ciekawy kraj.
  I sądząc po moich doświadczeniach z Grecji oni też nas, Polaków lubią.

 7. Żydy z USA też RABUJĄ GÓWNIANĄ atrapę tzw. "ukraina" said

  Podżydowski gangster ZŁODZIEJ i OSZUST z USA o nazwisku Joe Biden – były vice „prezydent” USA razem z tym RASISTĄ bandytą Obamą zorganizowali oraz sfinansoowali z forsy amerykanskiego podatnika KRWAWĄ jatkę-awanturtę w 2014 roku w tym GÓWNIANYM państewku o nazwie tzw. „ukraina” oraz Kijowie, tylko po to aby aby tych DEBILI neo-banderowców bezkarnie mogli OKRADAĆ ukrów ze wszystkiego !

  Oni wiedzieli, że tępota wykołowanych ukrów jest do n-ej potęgi !!!

  Ten stary zwapniały ZŁODZIEJ joe biden w 2014r wymusił na SPRZEDAJNYCH knutach neo-banderowcach z Kijowa tzn. też żydoskiego bydlaka ZŁODZIEJA poroszonko w roli „prezydenta ukrainy”, aby TĘPACKI synalek o imieniu Hanter Biden viece-prezydenta USA został mianowany na FIGURANTA vice-prezydenta ukrainskiej firmy gazowo-naftowej o nazwie Burisma na tej GÓWNIANEJ Ukrainie z miesieczną pensją $55000 na miesiąc !

  Na to wszysko zgodzili się ci złodzeje squrwiele poroszenko, avakow, kolomyjski … itp żydo-banderowcy z tego gnojownikam o nazwie „ukraina” (to nie jest państwo lecz zwykła kupa śmierdzącego gnoju!!!)

  Ten stary gangster zwapnialec ZŁODZIEJ joe biden zatępca RASISTY Obamy PRZESTRASZYŁ i sazntażował tego złodziejskiego knuta neo-banderowskiego poroshenkę, że jak ten jego synalek nie zostanie FIGURANTEM vice-prezydentem tej ukrainskiej firmy naftowo-gazowej, to rzad USA nie udzieli $1 miliard kredytu tym MEGA-złodziejom z Kijowa na czele z tym bezkarnym BANDYTĄ mordercą „paraszenko”:

  W ten to sposób od stycznia lutego 2014 do września 2019r ten tępacki FIGURANT synalek Hanter Biden brał za FRIKO $55000 pensję miesieczną i ani nawet 1 raz się nie pokazał na tej GÓWNIANEJ „ukrainie”.

  Sprawą wypłacania za NIC $55000 temu FIGURANTOWI Hanter Biden zajoł się obecny prokurator generalny tej GÓWNIANEJ „ukrainy” zarządzanej przez obecnego FIGURANATA „prezydenta” Zelenskiego, tej GÓWNIANEJ „ukrainy”.

  Wtedy to stary OSZUST i ZŁODZIEJ zwapniały Joe Biden były SKORUMPOWANY vice-prezydent USA skontakatował się z ambasadaorem USA w Kijowie, któremu NAKAZAŁ, aby ten się skontaktował z tym żydoskim FIGURANTEM komikiem Zelenskim, aby na nim wymusić ZWOLNIENIE – wyrzucenie na bruk obecnego Głównego Prokuratora GÓWNIANEJ „ukrainy” za to, że usiłuje rostrzygnąć sprawę płacenia ZA NIC $55000 miesięcznie przez ukrainców dla synalka FIGURANTA Hantera Bidena . . . za to, że jego „tatuś” joe biden razem z bandytą Obamą udzielili „niezwracalnego” kredytu $1 miliarda od amerykanskiego podatnika dla GÓWNIANEJ ukrainy w 2014r.
  Ten $1 miliard już dawno został ROZKRADZIONY na tej GÓWNIANEJ tzw. „ukrainie” . . . SIĆ ! (w żydo-mafijnej III R”polin” jest przecież IDENTYCZNIE !!!)

  Gdy o tym SKORUMPOWANYM przekręcie-złodziejstwie było vice-prezydenta OSZUSTA i ZŁODZIEJA joe bidena dowiedział się D.Trupm – obecny prezydent USA i zadzwonił telefonicznie do Zelenskiego czyli tego PAJACA komika FIGURANTA w funkcji „prezydenta” tej GÓWNIANEJ tzw. „ukrainy”, aby WYJAŚNIĆ sprawy ŁAPÓWKARSTWA joe bidena i jego synalka Hhantera bidena, to za tą próbę WYJAŚNIANIA udziału w tym KORUPSTWIE obecnego AMBASADORA USA w Kijowie oraz Bidena, to banda gangu największych BEZKARNYCH złodzieji w USA o nazwie tzw. „partia demokratyczna” zastraszyli D.Trumpa, że OBALĄ jego prezydenturę i wsadzą jego za to do więzienia . . . SIĆ !

  „Swamp Watch: The Bidens and Ukraine” :

  Śmierdzący GNÓJ strasznej KORÓPCJI żydo-amerykański cuchnie w całej Europie !!!!

  Ambasador USA z Kijowia ODWOŁANY i jest przesłuchiwany w USA !!!

  Czy „ambasador” Georgette Mosbacher, namiestnik USA w Polsce TEŻ organizuje KORUPCJE w żydo-mafijnej III RP”polin” ??????

  „Ambasador Mosbacher potwierdza: dyplomacja USA będzie przymuszać Polskę do zapłaty haraczu Żydom” :

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: