Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Merkel: “Próba stworzenia w Niemczech wielokulturowego społeczeństwa zupełnie się nie powiodła”

Posted by Marucha w dniu 2019-10-21 (Poniedziałek)

– Niemiecka próba stworzenia wielokulturowego społeczeństwa zupełnie się nie powiodła – powiedziała w sobotę kanclerz i szefowa partii chrześcijańsko-demokratycznej (CDU) Angela Merkel, przemawiając na kongresie młodzieżowego skrzydła CDU, Junge Union, w Poczdamie.

Liderka powiedziała, że ​​zezwalanie ludziom z różnych środowisk kulturowych na życie obok siebie bez integracji nie działa w kraju, w którym mieszka około czterech milionów muzułmanów.

– To (wielokulturowe – przyp. red. ) podejście zawiodło, całkowicie zawiodło – dodała.

[A co ci, żydohitlerowska kurwo, mówiliśmy już wiele lat temu? Kto, jeśli nie ty szantażował całą Europę, by przyjmowała barbarzyńców do siebie? – Admin]

Merkel staje w obliczu presji ze strony członków CDU, chcących by przyjąć ostrzejsze stanowisko wobec imigrantów, którzy nie wykazują chęci przystosowania się do niemieckiego społeczeństwa, a jej komentarze wydawały się mieć na celu uspokojenie jej krytyków.

Kanclerz powiedziała, że ​​od imigrantów w przeszłości zbyt mało wymagano, po czym powtórzyła swoją wcześniej artykułowaną opinię, że powinni oni uczyć się niemieckiego, aby dostać się do szkoły i mieć szanse na rynku pracy.

Przyznała, że ​​edukacja bezrobotnych Niemców powinna mieć pierwszeństwo przed rekrutacją pracowników z zagranicy, zauważając jednocześnie, że Niemcy nie mogłyby się obejść bez wykwalifikowanych pracowników zagranicznych [a to są tacy? ilu ich? – admin]

Za: reuters.com
https://dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 16 do “Merkel: “Próba stworzenia w Niemczech wielokulturowego społeczeństwa zupełnie się nie powiodła””

 1. Marcin said

  Raz mówi tak, raz inaczej.
  Pewnie, że Niemcy muszą mieć pierwszeństwo na rynku pracy bo kto będzie na tych nierobów co ściągnęła robił?

 2. wnikliwymokiem said

  Jest jakiś naród na tym świecie, który chciałby mieć na swoim terytorium obcych ( i uczyć się ich języka, poznawać ich kulturę, obyczaje, … itd., itp. – czyli integrować się z nimi ) ?

  [Jest. Szwedzi. – admin]

 3. wnikliwymokiem said

  Aż tak zmacerowały im szare szwedzkojęzyczne media ( w łapach żydowskiej familli,Bonier ) ?

  Ilu szarych, że tak napiszę Szwedów zna turecki, arabski czy chociaż jeden z tych : https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_afryka%C5%84skie#/media/Plik:African_language_families_en.svg ?

  Znają, nie znają… ale bardzo wielu cieszy się z tego, że im barbarzyńcy rozwalają kraj.
  Admin

 4. Adrem said

  Samokrytyka jest najtańszym sposobem oddalenia krytyków.

 5. PISKORZ said

  re art Niemiecka próba stworzenia wielokulturowego społeczeństwa zupełnie się nie powiodła – powiedziała w sobotę kanclerz ..AMERYKĘ ODKRYŁA….KOLUMB W KIECCE..

 6. Birton said

  Merkel to żydowska służka, zrobiła co jej żydostwo poleciło w ramach niszczenia białej Europy

 7. Dziadzius said

  Od zarania ludzkiego mieszkania na tej ziemi faktem bylo ze czlowiek rosl w potedze przez tworzenie swojej Rodziny, tworzenie swojej Grupy, tworzenie swego Szczepu, tworzenie swego Narodu , tworzenie wlasnego Pola i tworzenie Granic wlasnosci i ich Obrony i tworzenie wlasnej Kultury i Spolecznosci ….
  Mieszanie ras nigdy nie bylo w planie rozwoju ludzkiego [ nawet w opisach Biblijnych] bo jezelli by to bylo to dlaczego dopiero w latach 1980… to mieszanie RAS sie zaczelo i to zaczelo sie zupelnie nie naturalnie poprostu forsowane na narody Europy i JewUSA, bez faktycznego planu kto i dlaczego i bez mojej zgody ma byc okupantem [ Immigrantem] mojej ziemi i gromady i spoleczenstwa.
  To forsowanie jest zorganizowane przez kogos kto chce zniszczyc dobrobyt kulturalny i ekonomiczny calego „bialego” spoleczenstwa – bo jezeli celem pomocy uchodzcom wojny [ stworzonej bez przyczyny przez USRael] to dlaczego nie pomagac uchodzcom na ich terenie geograficznym zamiast ciagnac ich TYSIACE mil od ich domu i kultury w obce kraje??? bo ten kto to organizuje ma na celu znisczyc ta czesc spoleczenstwa na Ziemi ktore jeszcze moze miec wolna i zkoordynowana mysl i moze stworzyc opor.

 8. Re: 7 Dziadzius..

  Oto jeden z przykladow ignorowania Prawa Naturalnego przez „zidiocialego” rodzaju ludzkiego, ktory zostal stworzony na Obraz i Podobienstwo Samego Boga:

  1 Nie miesza sie paliwa – nie dolewa sie benzyny do oleju napedowego i nie wlewa sie do samochodu z silnikiem Desla – o czym wie kazdy mechanik i uzytkownik pojazdow mechanicznych… (no bo silnik sie rozpadnie) –

  2 Nie miesza sie krwi – grupy krwi – o czym wie kazdy lekarz, pielegniarka, bo doskonale wie, ze nastapi konflikt syrologiczny i pacjent „zejdzie” z tego swiata… (mam rowniez na mysli: ras, kultur, obyczajow. jezykow czy religii)

  3 Nie miesza sie waluty jednego panstwa z drugim panstwem, bo nastapia problemy z niedoborem lub nadwyzka jednej waluty nad druga w jednym lub drugim panstwem (zakladajac, ze waluty nie podlegaja inflacji czy deflacji, jak rowniez procesom spekulacyjnym).
  O czym kazdy finansista (bankowiec) powinien wiedziec, ale nie wie…

  4. Nie miesza sie gazow, metali, cieczy, chyba, ze dokonywanie tego ma okreslony i ograniczony rezultat.

  5. Nie miesza sie alkoholi…zwlaszcza na weselach czy zabawach, bo rezultat bedzie taki, ze zabraknie „sztachet” w plotach i zebow u „wybuchowych” ich wlascicieli…:)))
  (rowniez roslin, drzew, zwierzat, ryb itd., itp…co zostalo stworzone przez Boga…, ani nie tworzy sie tego, co NIE zostalo przez Boga Stworzone…, a zwlaszcza to, ze Bog nie stworzyl Stefana i Mariana do „rozmnazania” sie…i kochania…

  Itd., itd., itd., itd. itd.,

  =======================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Kto nie przestrzega Prawa Boga, bedzie zmuszony przestrzegac kodeksu lucyferian…

 9. ? said

  No i co z tego, ze tak kanclerka powiedziała? Diabeł też czasem mówi prawdę, ale dla własnych diabelskich celów.

 10. Ale dlaczego? said

  „a jej komentarze wydawały się mieć na celu uspokojenie jej krytyków.”
  Też tak uważam.
  To nie idiotka nie mająca świadomości, do czego ma doprowadzić multi-kulti.
  Wykonuje tylko zlecone zadanie globalistów (Rothschildów)…

 11. NICK said

  Ado-delphia rżnie?
  Nie!
  Pytanie.
  Co jutro powie?
  Co nie powie.

  Do jednego się sprowadza.
  Ni?
  Czy się wam śni… .

 12. revers said

  babla, tremorele,

  Niemcom jak zawsze potrzebne jest alibi i zywa tarcza w postaci „obcych”, w czasie wojny byli to jency, przymusowi robotnicy,
  cywilni miszkancy warszawy, lokatorzy okoliczynch kamienic z ulicy na ktorej stala barkada, prowadzeni przed czolgiem na barykady, w krunku natarcia.

  taki kontygent zywych ludzi zawsze moze byc argumentem za niny wysoki humanitaryzm niedawnych oprawcow, ktorzy splacili sie zydom i mogaa wszystko od nowa , pod scislym nadzorem krajowego kahalu i przyjaciol z za wielkeij wody.

  Wlasnie Annegreda Kremp chce podwyzszyc wydatki na Bundewehre do 2% PKB , a prawo podstawowe , jak i kodeks karny Niemeic juz dawno zminiony pod agresywna wojne.

  Do tego od roku 2015 prowadzi sie w Niemczech intensywne szkolenia pilotow Luftwaffe w przenoszeniu broni atomowej, wstrzeliwaniu sie z nowym rodzajem hamerykankich bomb nuklearnych naprowadzanych laserem b120, na Tornadach jak i w zamiennikach Tornad, typowych ofensywnych samolotow F18. .

 13. ibrahim ibn jakub said

  Cytuję:
  „..Próba stworzenia w Niemczech wielokulturowego społeczeństwa zupełnie się nie powiodła…”
  Właśnie o to chodziło i własnie to się udało. Czego tu nie rozumiecie. Francja już dawno nie istnieje. A Wy płaczecie nad jakimś szwabami.

  Kto płacze?
  Nazwisko, imię, PESEL…
  Admin

 14. Igor Niefiedow said

  Jak mówią – odkrył rower na nowo.

  Zastanawiam się.. ilu muzułmańskich dzikusów sprowadza do Europy, o ile więcej białych dziewcząt powinno zostać zgwałconych przez tych dzikusów, ile jeszcze wybuchów powinno grzmotać w europejskich miastach – aby w końcu europejska elita zrozumiała, że „Próba stworzenia wielokulturowego społeczeństwa zupełnie się nie powiodła”?

 15. revers said

  A ilu z tych muzulmanow to ISIS, oplacani chojnie przez rozne zachodnie socjaly, wyjazdzajaa do pracy prowadzenia wojenngo szariatu w Syrii, i z powrotem z dodatkami fukcyjnymi na odpoczynek w uni, by znowu wyjechac na akcje w syrii jako zmoderowany rebeliant, zmoderowana al kaida, lub nustra.

 16. Zby said

  Południowcy nie kwapią się do opieki nad generacją starszych Niemców. Rozkazy wykonano, a efekty mierne, dalej trzeba jechać na Dolny Śląsk, żeby dupsko dobrze wytarli i miskę pod nos podstawili. W zamian, powinno się inwestować w wykup części ex-DDRu. Powoli, powoli i jakoś te Łużyce można ogarnąć :-))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: