Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Ustawa 447 zrobi z Polski drugą Palestynę?

Posted by Marucha w dniu 2019-10-21 (Poniedziałek)

Cóż za chichot historii. Polacy nie poznaliby prawdy o tym, że Żydzi z pomocą Amerykanów chcą obrabować – a właściwie przejąć – nasz kraj, gdyby nie wynalazki amerykańskich Żydów.

O żydowskim spisku wiemy bowiem głównie z Internetu, w tym z Facebooka. Twórcą koncepcji Internetu był amerykański informatyk polsko-żydowskiego pochodzenia Paul Baran (1926-2011), a głównym twórcą największego na świecie serwisu społecznościowego Facebook jest Mark Zuckerberg, przedsiębiorca urodzony w żydowsko-amerykańskiej rodzinie.

Rzetelnych informacji na temat żydowskich roszczeń darmo szukać w większości czasopism, radiu czy telewizji. Media głównego nurtu milczą jak zaklęte, a jeśli już coś powiedzą (wszak tematu numer jeden wśród Polaków nie da się ukrywać w nieskończoność), to jedynie to, że właściwie problem nie istnieje.

Czasem rzucą też obelgami skierowanymi w tych, którzy sprawę ofiarnie nagłaśniają. Najczęściej spotykanym argumentem przeciwko Polakom, którzy nagłaśniają problem związany z ustawą 447, jest sugestia jakoby działali z polecenia Kremla (sic!).

Społeczeństwu powoli zaczynają się otwierać oczy, wszak mamy szeroki (jeszcze) dostęp do Internetu. Politycy partii rządzącej w panice (w końcu jest rok wyborczy) studzą emocje. Wystarczy wspomnieć słowa premiera Mateusza Morawieckiego, który zapewnia, że „nie będzie zgody na wypłatę odszkodowań z naszej strony”. Niestety, w pisowskie banialuki nadal wierzy wielu Polaków, co potwierdziły ostatnie wybory do Europarlamentu. Tymczasem sytuacja jest bardzo poważna i przerażająca.

Międzynarodowa zmowa

Kilka lat temu zgłosiła się do mnie niemiecka telewizja państwowa ZDF. Natrafili na moją krytyczną opinię nt. filmu Pawła Pawlikowskiego „Ida” (2013). Zbliżała się oskarowa gala, a oni potrzebowali zebrać komentarze z Polski, zarówno pozytywne jak i negatywne.

Początkowo nie chciałam się zgodzić na rozmowę, ale po zastanowieniu doszłam do wniosku, że być może jest to jedyna okazja w moim życiu, by powiedzieć do niemieckiej kamery kilka słów prawdy. Oczywiście miałam świadomość, że i tak wytną niewygodne dla nich treści.

Do Warszawy przyjechał młody dziennikarz z Berlina, który z szarmanckim uśmiechem zapytał dlaczego nie podoba się film „Ida”. Moja odpowiedź była jednoznaczna. Wyjaśniłam, że film Pawlikowskiego wpisuje się w retorykę międzynarodowej akcji zorganizowanej, mającej na celu przypisywanie Polakom odpowiedzialności za Holokaust. W następnym zdaniu przypomniałam niemieckiemu dziennikarzowi, że jego telewizja robi dokładnie to samo. Dla przykładu, w lipcu 2013 roku stacja ZDF nadała materiał dokumentalny poświęcony niemieckim obozom w Majdanku i Auschwitz, opatrując je określeniem „polskie obozy zagłady”.

Na rozmowę z wysłannikiem ZDF przygotowałam się niemal jak na rozprawę przed trybunałem. Zapoznałam się m.in. ze słynnym nazistowskim filmem propagandowym „Żyd Süss” z 1940 roku. W filmie tym, reżyser Veit Harlan przedstawił historię pewnego Żyda, który popełniał ohydne zbrodnie. Celem obrazu było wykreowanie negatywnego wizerunku Żydów. Tragiczną konsekwencją tego typu propagandy była akceptacja wielu zwykłych Niemców, kiedy naziści dokonywali swoich antysemickich zbrodni podczas II wojny światowej.

Ironia losu polega na tym, że fabuła „Idy” opiera się na analogicznym schemacie, z tym że tutaj całe zło przypisuje się Polakom, zaś ofiarami są Żydzi. Akcja filmu przenosi widzów do czasów II wojny światowej (którą w rzeczywistości wywołali Niemcy), a w tle dramatycznej historii pojawia się zagłada Żydów (której w rzeczywistości dokonali Niemcy). Tymczasem w opowieści Pawlikowskiego darmo szukać Niemców, gdyż jedynymi odpowiedzialnymi za okrutny los Żydów byli Polacy. Co więcej, Polacy nie dość, że mordują Żydów, to jeszcze po dokonaniu zbrodni przejmują ich majątek.

Celem tego typu propagandy jest urobienie międzynarodowej opinii publicznej, tak by świat milczał w obliczu rabowania Polaków, które ma się dokonać pod przykrywką tzw. restytucji mienia bezspadkowego.

W latach 2014-2015, kiedy film „Ida” święcił swoje triumfy nie było jeszcze mowy o ustawie 447, a jedynymi wówczas znanymi osobami alarmującymi o zbliżającym się zagrożeniu, byli Stanisław Michalkiewicz i Grzegorz Braun. To właśnie oni od lat ostrzegali Polaków, że Żydzi planują dokonać zuchwałej kradzieży pod przykrywką rzekomo należnych im „odszkodowań”. Właśnie dzięki tym ostrzeżeniom, dostrzegłam wówczas w obrazie Pawlikowskiego drugie dno.

Film „Ida” początkowo nie został w Polsce nawet zauważony. Zrobiło się o nim głośno dopiero wtedy, kiedy zaczął zgarniać międzynarodowe nagrody. Obraz o złych Polakach mordujących i rabujących Żydów doceniła Amerykańska Nagroda Akademii Filmowej wręczając Pawlikowskiemu Oskara 2015 w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Inne międzynarodowe trofea to: Europejska Nagroda Filmowa w kategorii najlepszy film europejski 2014, nominacja do Złotych Globów w kategorii Najlepszy film zagraniczny, Nagroda „Lux Prize” przyznawana przez Parlament Europejski, Nagroda Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego, Nagroda Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z San Francisco w kategorii Najlepszy film zagraniczny, Nagroda Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych w kategorii najlepszy film zagraniczny, Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej w sekcji Specjalne Prezentacje na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto… To tylko wycinek tego, jaką pulę nagród zgarnął film szkalujący Polaków.

Mocne przyspieszenie

Minęło kilka lat, a najczarniejszy scenariusz – przed którym ostrzegali Michalkiewicz i Braun – realizuje się na naszych oczach. Kalendarium wydarzeń jest na tyle szerokie, że nie sposób wypisać wszystkiego w jednym tekście. Wymienię zatem jedynie kilka z wymownych momentów ostatnich gorących miesięcy.

W styczniu 2018 roku, podczas obchodów 73. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz, ambasador Izraela w Polsce Anna Azari bezczelnie zrugała polski rząd, odnosząc się do uchwalonej przez Sejm RP nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Zgodnie z ustawą, każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne – będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Rozpętała się międzynarodowa burza, w której Polska na każdym kroku zaczęła obrywać od izraelskich polityków i dziennikarzy. Wystarczy wspomnieć, że Jair Lapid – jeden z najważniejszych przywódców izraelskiej opozycji, członek komisji spraw zagranicznych i minister finansów Izraela – w wywiadzie dla telewizji Polsat News, stwierdził, że „Polacy zabili 200 tysięcy Żydów bez udziału Niemców”.

W lutym 2018 roku, do szkalowania Polaków dołączył szef fundacji From the Depths Jonny Daniels – były żołnierz izraelskiej armii, żydowski lobbysta zbliżony do polityków Prawa i Sprawiedliwości. Na portalu społecznościowym napisał: „Musi być jasność, że byli Żydzi, którzy współpracowali z niemieckimi nazistami w małym stopniu. Większość z nich robiła to w nadziei, że uratują życie swoje i najbliższych. Ogromna większość z tysięcy polskich kolaborantów robiła to z chciwości i czystej nienawiści”.

W kwietniu 2018 roku, Amerykański Kongres przegłosował ustawę 447. Dokument ten przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu, a także – co najważniejsze – udzielenia im pomocy poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych.

W czerwcu 2018 roku – pod wpływem nacisków Izraela – polscy parlamentarzyści w większości ugięli się i Sejm przyjął zmiany w nowelizacji ustawy o IPN, zakładające odejście od przepisów karnych na użycie sformułowania „polskie obozy”.

Po mordzie od „sojuszników”

Początek 2019 roku. Waszyngton zmusił Warszawę do zorganizowania konferencji o Bliskim Wschodzie [czytaj: naradzie wojennej przeciwko Iranowi], którą to ostatecznie polski podatnik musiał jeszcze w całości sfinansować. Rachunek za przygotowanie imprezy wyniósł: 2 233 491,32 złotych.

W dniach 13-14 lutego do Warszawy zjechali amerykańscy i izraelscy politycy naradzać się przeciwko Iranowi. Przy okazji postanowili oczernić Polskę i zażądali spłaty haraczu. Szef amerykańskiej dyplomacji Mike Pompeo podczas swojego przemówienia zwrócił się do polskiego rządu, by ten przyspieszył prace nad ustawą, dzięki której amerykańscy obywatele żydowskiego pochodzenia będą mogli otrzymać od Polski odszkodowania za mienie stracone podczas Holokaustu.

W międzyczasie Andrea Mitchell – amerykańska dziennikarka stacji telewizyjnej NBC relacjonująca bliskowschodnią konferencję – stwierdziła, że powstańcy w Getcie Warszawskim w 1943 r. walczyli przeciwko „polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Z kolei premier Izraela Benjamin Netanjahu, podczas wizyty w Muzeum Historii Żydów Polskich – POLIN, obwieścił że „naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu”.

Kilka dni później minister spraw zagranicznych Izraela poparł słowa premiera Netanjahu o Polakach zabijających Żydów. Israel Katz w telewizyjnym wywiadzie powiedział: „Nie zapomnimy i nie wybaczymy. Było wielu Polaków, którzy kolaborowali z nazistami”. Ponadto szef izraelskiej dyplomacji przypomniał słowa byłego premiera Izraela Icchaka Szamira, który stwierdził, że „Polacy antysemityzm wyssali z mlekiem matki”.

Politycy PiS robią w tym czasie dobrą minę do złej gry. Wyborcy partii rządzącej pewnie dalej by spali, gdyby nie cudowne zrządzenie losu, a właściwie zatroskany o Polskę tajemniczy patriota pracujący w resorcie spraw zagranicznych. Otóż w kwietniu 2019 roku, w nieznanych opinii publicznej okolicznościach, do rąk Stanisława Michalkiewicza trafiła notatka dyplomatyczna z tajnych rozmów dot. ustawy 447 JUST. Co znamienne, po ujawnieniu przez Michalkiewicza treści dokumentu nikt nie ośmielił się podważyć jego prawdziwości. Internet zawrzał – prawda zaczęła docierać do Polaków ze wzmożoną siłą.

Ujawniona notatka jest zapisem rozmowy pomiędzy pełnomocnikiem ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską Jackiem Chodorowiczem, a Thomasem Yazdgerdi, reprezentantem Departamentu Stanu USA do spraw holocaustu. Datowana jest na 25 października 2018 roku, a z jej treści wynika, że nie było to pierwsze spotkanie w tej sprawie.

Podczas specjalnie zwołanej konferencji w Sejmie, Stanisław Michalkiewicz tłumaczył, że notatka zawiera „mapę drogową, według której roszczenia żydowskie mają być realizowane zgodnie z oczekiwaniami strony żydowskiej i amerykańskiej”. Zdaniem Michalkiewicza chodzi m.in. o „przeforsowanie takiego ustawodawstwa, które żydowskim roszczeniom nadałoby pozory legalności”.

Świadomy zagrożenia Stanisław Michalkiewicz przygotował projekt ustawy, która ma chronić polską rację stanu. Tym samym dał szansę rządowi PiS, stwarzając okazję do wybrnięcia z kłopotliwej sytuacji. Projekt ustawy składa się z trzech artykułów. Przede wszystkim zobowiązuje Radę Ministrów do stanowczej deklaracji, że Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom żydowskim odnoszącym się do własności bezdziedzicznej. «Kto wbrew postanowieniu ustawy podejmie starania o realizację roszczeń żydowskich, podlega karze z Art. 129 kk, stanowiącym o zdradzie dyplomatycznej, i podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Ustawa wchodzi w życie z dniem jej ogłoszenia.»

Podczas gdy Żydzi i Amerykanie plują Polakom w twarz, politycy PiS mówią, że pada deszcz. Wystarczy wspomnieć słowa byłego ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, który komentując ustawę 447 stwierdził, że „to nas nie dotyczy”, gdyż „zgodnie z prawem polskim mienie bezspadkowe przechodzi na Skarb Państwa”. Sęk w tym, że z ujawnionej przez Michalkiewicza notatki jasno wynika, iż tajne rozmowy prowadzone są w kierunku, by właśnie to prawo zmienić.

Decydujące stracie coraz bliżej?

10 maja 2019 roku, przedstawiciele Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, podczas konferencji prasowej w Sejmie zaprezentowali projekt ustawy autorstwa Michalkiewicza. Nazajutrz to samo środowisko zorganizowało w Warszawie wielotysięczny marsz. Jego uczestnicy sprzeciwili się amerykańskiej ustawie 447. Potężna manifestacja – która spod kancelarii Rady Ministrów dotarła pod budynek ambasady USA – została niemal całkowicie przemilczana przez media głównego nurtu. Polacy dowiedzieli się o wydarzeniu głównie dzięki transmisjom na żywo udostępnionym przez niezależne internetowe telewizje, takie jak: Media Narodowe, wRealu24 czy eMisja.tv.

Podczas pisania tego artykułu sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie. Zdaję sobie sprawę, że kiedy tekst wyjdzie z drukarni, nie będzie już w pełni aktualny. Nie mniej jednak śpieszę jeszcze tylko odnotować niektóre reakcje jakie mogliśmy zaobserwować w maju 2019 roku.

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher oskarżyła na Twitterze polityków Konfederacji o kłamstwo i mowę nienawiści.

Izraelski polityk Jair Lapid znowu o sobie przypomniał, tym razem w wywiadzie przeprowadzonym przez Nissana Tzura – izraelskiego korespondenta w Europie. Lapid powiedział, że „Polacy współpracowali przy tworzeniu i prowadzeniu obozów zagłady; Polacy wydawali Żydów Niemcom, a hitlerowcy nie przypadkiem stworzyli centrum zagłady w Polsce”.

Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski został zaatakowany fizycznie i słownie przed budynkiem polskiej placówki dyplomatycznej w Tel Awiwie.

Posłowie Kukiz’15 złożyli w Sejmie ustawę anty-447. Zakłada ona zakaz jakichkolwiek rozmów i podejmowania działań mających na celu wsparcie dla uzyskania roszczeń bezspadkowych. Projekt zdjęto z obrad Sejmu pod pretekstem braku „wystarczających dokumentów”, zaś poseł Robert Winnicki, jeden z liderów Konfederacji został wyrzucony z mównicy w czasie debaty w Sejmie, gdy mówił o uległości PiS wobec Żydów.

Siła Internetu sprawiła, że nie udało się ukryć przed Polakami faktu, iż następuje na naszych oczach próba bezczelnego rabunku w biały dzień. Kwoty, które padają są gigantyczne – nawet bilion złotych. Niestety media głównego nurtu przekłamują temat na całej linii, a politycy układu postokrągłostołowego bezczelnie łżą, że nie ma powodów do obaw. W reakcji na burzę wokół głośnej ustawy 447 Jarosław Kaczyński powiedział, że „niczego płacić nie będziemy”.

Wielu wyborców naiwnie uwierzyło, że prezes PiS faktycznie postawił się swoim mocodawcom, zwanymi dla zmylenia opinii publicznej sojusznikami, który – de facto – żądają od nas spłaty haraczu. A przecież ujawniona notatka z tajnych rozmów nie pozostawia wątpliwości – jest wyraźna dyrektywa, żeby kwestia restytucji mienia żydowskiego wróciła po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce. Do tej pory strona amerykańska liczy na porozumienie z Żydami na stopie nieformalnej.

Wiosenne wybory do Parlamentu Europejskiego pokazały, że propaganda partii rządzącej okazała się skuteczna.

Tymczasem ta nierówna walka toczy się o nasze przetrwanie, bo jak przytomnie zauważył Stanisław Michalkiewicz: ustawa 447 stwarza dla polskiego państwa i narodu, zagrożenie największe od 1939 roku.

Agnieszka Piwar
Tekst ukazał się w kwartalniku „Opcja na Prawo”, Nr 2/155, czerwiec 2019 r.
Za: agnieszkapiwar.blogspot.com, 29 września 2019.
http://www.bibula.com

Komentarzy 27 do “Ustawa 447 zrobi z Polski drugą Palestynę?”

 1. Przemysław said

  A ponoć Chazary się już wynoszą z Palestyny, bo nie mogą dać rady z palestyńskimi muzułmanami. Palestyńskie kobiety rodzą bardzo dużo dzieci.

 2. Zerohero said

  Bzdura. Izraelczycy mają aparheid, Palestyńczyk nie ma tam nawet podstawowych praw obywatelskich. Może sobie rodzić 100 dzieci, najwyżej uduszą się w getcie.
  Żydostwo spowodowało, że wokól Izraela nie ma już żadnej realnej siły. tzn. bezpośredni sąsiedzi są biedni, zacofani i słabi.

  Nie, Izrael nie upadnie. On będzie pączkował. Polin będzie jednym z nowych izraelów XXI wieku. Z czasem te Izraele będą się rozrastać i spychać gojów do gett. Jak osiedla na zach brzegu. JNWO

 3. Dziadzius said

  Dopoki Polska i Polacy nie zrozumia ze aby ktos sie z Polska liczyl jako z krajem waznym politycznie i ekonomicznie to Polacy musza nauczyc sie ze ** Dla Polski poswiecam wszystko – bo istienie Polski to MOJE istnienie i MOJEJ rodziny i MOJEJ historii** i glosujac na slamazarnych pupilkow israela nie jest dobre ani dla mnie ani dla Polski. My country right or wrong My country.

 4. Informacje według stanu na wrzesień 2019 r.

  POLONIA walczy z 447! Jest REAKCJA AMERYKAŃSKICH polityków! | Wojciech Mazur
  .https://www.youtube.com/watch?v=vX0V4d6zM1w

  Przy okazji dowiadujemy się co faktycznie dzieje się w USA wokół D. Trumpa.
  Polonia w sprawie bezprawnych roszczeń żydowskich prowadzi bardzo rozumne działania przynoszące efekty.

  O tym trzeba informować innych. To trzeba wspierać.
  Prześlij dalej!

  ——
  Jakie efekty?
  Admin

 5. Re: 3 Dziadzius…
  Dzisiaj sluszna wiekszosc Polakow odwraca sie od wlasnej Ojczyzny, a jutro odwroci sie plecami do Samego Boga…, a pojutrze przejmie ich sam lucyfer…lapami luceferian…I taki bedzie rezultat, a na koncu, beda przeklinac dzien wlasnych narodzin…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. Paliglup said

  bo polaczek jak ma pelny brzuszek I BMW pod domem To wszystko jest dla niego OK.Aze ma karte VISA z michrochipem To nie pojmuje ze juz jest ;;;;;zachipowany.I idzie prosto do piekla.Dzisiejsi Polacy maja wyp[rane mozgi do entej potegi.Zabiora im wszystko lacznie z Ojczyzna a na konicu Dostana Chipa pod skure .To sa zaprogramowane ;;;;;;;;debile ze ich zycie sie juz konczy w tym momencie.Rozumiecie to POLACY czy nie

 7. Dziadzius said

  @4–Jasiek Z Toronto said@5–Paliglup said…
  Panowie jezeli my prosci ludzie widzimy ta ociezalosc rozumu i serca i patriotyzmu naszych braci Polakow [ tak w Polsce jak i na emigracji] to napewno i nasi wrogowie to widza. Pomyslmy kiedy nasz Narod najepiej sie zachowywal jako Narod…..
  Kiedy BAT WROGA bil nas po plecach –
  Tak przez 120+ lat pod Zaborami _ tak przez 5+ lat Okupacji Nimieckiej mysmy walczyli o swoja WOLNOSC —
  Czyz ten ped do Wolnosci juz sie wyczerpal??
  Czyz juz nasz Narod tak sie wyczerpal tymi okupacjami ze polozyl chu***a na wszystko i teraz jak mucha na lepce czeka na smierc?
  Gdzies jest ta iskierka zycia Narodu? Jak ja wzmocnic do ognia wolnosci????

 8. Olo said

  To nie ustawa 447 zrobi z Polski drugą Palestynę. To żydo-banderowski reżim PiS, który będzie ją wykonywał na zlecenie swoich żydowskich i anglo-saskich mocodawców. I nie chodzi tylko o samą ustawę, ale o depolonizację i postepującą banderyzację i judaizację Polski. Na apartheid też przyjdzie czas. Gdy polskich żołnierzy i policjantów zastąpią chazarskie i banderowskie rezuny.

 9. Stanley said

  dodajmy o holokauście na Polakach codziennym. Rocznie w Polsce ponad 33 tys zachorowuje na raka jelita grubego, 24 tys na raka płuc, to jest miasto wielkości np. Suwałk.
  W 2017 zmarło 440 tys Polaków, tj więcej jak podczas najgorszego roku II wojny. Po prostu mordują nas w biały dzień. do tego dodajcie szczepionki i inny syf oferowany przez naszych lekarzy za wycieczki zagraniczne i mamy pełen obraz tegoż holocaustu.
  Myślę, że jeszcze kilka lat i będzie u nas pustka jak przez rozbiorami w końcu lat 1790.
  Sądzicie , że Ukry przyjeżdżają tu tylko do pracy ??? nie oni wypełniają te puste miejsca po naszych Rodakach.
  Nie chce mi się o tym myśleć, ale może to być kiedyś dobra milicja pilnująca porządku w nowej Judei, ( w Szczytnie większość adeptów szkoły policyjnej to ponoć Ukraińcy).
  rzeczona „ustawa” ma nasz los przypieczętować.

  Ponoć kiedyś pewnego rabina spytano, dlaczego w Polsce, ( przed wojną) jest tylu żydów, a w innych krajach nie ma. On odpowiedział – w każdym kraju słońce wschodzi i zachodzi, rzeki płyna do morza, ale jest tylko jeden kraj, gdzie są tak głupi goje, że można ich bez końca strzyc jak owce, ( czyt. naiwni), i to jest właśnie Polska.
  do tego dodajmy jeszcze naszą krótką pamięć….

 10. Piskorz said

  re 7 Gdy polskich żołnierzy i policjantów zastąpią chazarskie i banderowskie rezuny. A W B-STOKU PODCZAS MANIFESTACJI…już słychać było jęz. ukraiński…wśród…policjantów..!!

 11. Kojak said

  Polska rzadza od 89 roku zydowscy kryminalisci i bandyci ktorzy po cichu akceptuja ta sytuacje ! Jesliby byl pradziowy polski rzad ta sytuacja nie mialby miejsca! Zydowscy bandyci z PIS zablokowali wrecz zajecie sie ta sprawa polskim, wladzom i danie odporu ! Widac zydowscy krymkinalisci z PIS mysla tylko jak ukrasc polskie pieniadze zeby zydohitlrowcom z USRAELA napchac kiszenie !

 12. Kula said

  Za siekiery POLACY I takich osobnikow gowinow michnikow szmalcownikow morawickich rabiejow cimoszewiczow itd podobnej SWOLOCZY Pod sciankie ….
  No ale nie wolno to nie pochrzescijansku……..zlo dobrem zwycierzaj modl sie za swoich przesladowcow zydow Swoich mozesz prac ale ich zostaw.
  I TAK CIE W h….a zrobili POlaku……………………….dosc POBUDKA ZA BRON

 13. Olo said

  Re. 10

  Nieprzypadkowo na kata Polski i Polaków został wybrany Kalkstein, którego ze Stepanem Banderą łączy ukrowskie pochodzenie, homoseksualizm i wrodzona nienawiść do Polski i Polaków.

 14. Aleksis said

  ? Taaakkkkk? Akurat. A co z Imperium Europaeum czy Germanikum na wielkiej Wyspie? Żydzi żądzą światem?????!!!!! AKURAT!!!!! Jest wielu Polaków, którzy znają prawdę. Prawdę o tym, kto napradę żadzi światem. Kim jest Michalkiewicz, Braun, Korwin Mikke cz Tomasz Gabiś.Niestwty ci świadomi to jak ziernko maku w popiele.

  ——
  Pani Aleksis, a kto niby według Pani rządzi światem?
  Sama Evelyn Rotschild zarządza POŁOWĄ bogactw świata – co to Panu mówi?
  Admin

 15. Aleksis said

  Kto rządzi? Nie jestem pewna, ale myslę że Pan wie kto rządzi. Rotschild czy Rockefeller to są fałszywe nazwiska. Oni przybierają nazwiska jakie im odpowiadają w zalezności od okoliczności. Czyż Rockeffeler jak mu pasowało nie stał sie Livingstonem?

  ————
  Nie są fałszywe, bo istnieją od dwustu lat. Zresztą to nie ma żadnego znaczenia.
  Ważne jest to, że rządzi Żyd.
  Admin

 16. Aleksis said

  Są fałszywe a oni sie nawet z tym nie kryją. Ale tego nie dowiemy sie z polskojęzycznej wikipedii , czy z innych polskojęzycznych portali. Światem tak żądzi żyd a my jesteśmy sprawcami holokaustu. Mistrzowskie zagranie, godne wielkiej szachownicy. A tak szczerze mówiąc to mi to lotto. Bo koniec tych rzadów jest już bliski. Jeszcze tylko KRÓTKIE panowanie ich „króla”. Co powiedział Korwin w 2014 roku? Demokracja upadnie ( 15 lat lub krócej ) i powstanie monarchia? Króla już mamy? Dokładnie porywa sie z Agendą 2030.

  ——-
  Proszę Pani, powtarzam – nie jest istotne, czy te nazwiska są „prawdziwe” czy „fałszywe”.
  Admin

 17. Ale dlaczego? said

  Pisiory dzielnie wszczepiają żydowską propagandę polskim dzieciom. Tak jak obiecał Hartman.
  Dziecko moje z nauki w obecnej szkoły w „wolnej” Polsce przynosi takie rewelacje, jak np. to, że Słowianie przywędrowali na ziemie polskie koło VI wieku. Tyle genezy Słowian.
  Ale dziś dowiedziałem się, że tematem lekcji był STAROŻYTNY IZRAEL.
  Za zadanie mają narysować gwiazdę dawida i menorę…

 18. Re: 17 Ale dlaczego…
  Dzisiaj zydowski system nauczania (w/g wskazan talmudu) kaze dzieciom rysowac gwiazde Dawida i menore, ale od bardzo dawnego „wczoraj” ponad 80% polsko-jezyczynych „przezuwaczy” nie tylko GMO (genetycznie modyfikowane organizmy) ma wyryte w mozgach gwiazde Dawida i menore…
  No to beda miec wkrotce cierpienie (bardzo bolesne zreszta) w/g tychze „symboli” w wersji 666 o czym jest wspominane (napisane) w Apokalipsie sw. Jana 13:16-17 …

  Czyzyby tylko 1/3 zostalaby przy zyciu a reszta tam, gdzie nie bedzie potrzebowala
  kuchenek ???… Cos mam bardzo zle przeczucie…przy obecnym sodomickim „obrazie” swiata…

  Przypomniec nalezaloby, ze smierc fizyczna kazdego ludzkiego stworzenia jest DOPIERO poczatkiem jego (jej) zycia…
  Warto o tym pomyslec juz dzisiaj…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. Dla porządku:

  (1) Za twórców koncepcji Internetu uważa się Paula Barana, Walijczyka Donalda Daviesa i Leonarda Kleinrocka.

  (2) Co do autorstwa Facebooka:

  Bliźniacy Cameron i Tyler Winklevossowie twierdzą, że Zuckerberg inspirował się, a wręcz ukradł pomysł na serwis.

  Obaj studiowali z Zuckerbergiem na Harvardzie. W tym samym czasie co on pracowali nad stworzeniem własnego portalu, ConnectU. Przez pewien czas pracowali nad pomysłem we trójkę, ostatecznie jednak ich drogi rozeszły się. Krótko później Zuckerberg powołał do życia swój serwis. Winklevossowie zarzucali mu kradzież pomysłu i żądali zadośćuczynienia.

  Pierwszy proces odbył się w 2008 roku, a sąd przyznał im rację oraz 65 milionów dolarów odszkodowania – 20 milionów w gotówce i 45 milionów w akcjach Facebooka.

 20. NICK said

  Piskorz.
  Obecne władze dawnej Polski SĄ:
  żydo-anglo-syjońsko-chazarsko-banderowską bandą, ziejącą nienawiścią do Polski.
  Wybieraj.
  Które lepsze.
  A może to jedno jest?

  Pański wpis. (10).
  Jest dawno nieaktualny.
  To nie zarzut.
  To Prawda.

  KTO rządzi wszystkimi.
  Tzw. Wojskiem ,Policją, wszystkimi służbami.
  Od dawna.
  Napisać?

  A kto sprawi Naszą RZEŹ niepodobną do Wołyńskiej i innych rzezi niegorszych.

  Ucz się. Jednak.
  Pisz Prawdę jak i ja.

  Bo miewasz wpisy złe a TU nie są mendia publiczne.

 21. Piskorz said

  re 20 Po co te głupie komentarze…!! A W B-STOKU PODCZAS MANIFESTACJI…już słychać było jęz. ukraiński…wśród…policjantów..!! TO FAKT…I O CZYM TU DYSKUTOWAĆ…?! I TAK BĘDZIE Z PEWNOŚCIĄ NA NASTĘPNEJ DEMONSTRACJI…zbliża się 11. XI.

 22. ibrahim ibn jakub said

  Cytuję:
  „…Ustawa 447 zrobi z Polski drugą Palestynę…..”
  No to satanistyczne plemię żmijowe, nasienie węża starodawnego będzie miało przejebane.
  Z nami jeszcze nikt nie wygrał. Wyjątków nie będzie. Nie będziemy się z nimi cackać jak Palestyńczycy.

 23. Piotr B. said

  Z siekiera Kula# 12… to ty mozesz na slonce,ale nie zapomnij o motyce.Polska zostala sprzedana w Magdalence.Nastapilo „bezkrwawe”
  przekazanie wladzy…..Elity prawdziwe spia,trzeba je uaktywnic zeby wreszcie cos zrobily dla Narodu,ktory jest osamotniony i zdezorientowany.Sytuacje jest tragiczna,gorsza niz w 39 roku podczas najazdu szkopow.

 24. Boydar said

  „… z nami jeszcze nikt nie wygrał …” – Pan Ibrahim

  Inspirujące i refleksyjne. Wzięło i mnie na przemyślenia.

  Konkluzja moja jest taka – owszem, wygrywamy, pionki. Pionków jest dużo. Oddajemy królówkę.

  Przegrywamy Chrystusa i własne dzieci.

  A to jest najważniejsze, bo jest jedyną prawdziwa stawką tej gry zwanej życiem.

 25. jok said

  Dość przytomny artykuł, przyznaję…..

  Uwagi, które się nasuwają
  1. Chwała tym co nagłasniają 447, ciekawi mnie jednak czy temat nie jest do pewnego stopnia zasłoną dymną (wiem, że nie wyłącznie zasłoną, jest hiperważny, ale czy jednak aby czegoś nie zasłania?). Czy koncentrowanie się na nim (jakże słuszne, przyznaję) nie przesłania np.
  jakiegoś „oddawania mienia „spadkowego”” (na podstawie „przekazań majątku”, „testamentów”),
  przekazywania – może intensywniejszego niż do tej pory – mienia powiedzmy, „służacemu działalności gospodarczej” (prywatyzować może już nie ma za bardzo czego, ale np przekazywanie terenów (będących w gestii podmiotów publicznych) za bezcen?

  2. Brak może informacji, że jego ekscelencja ambasador – moim i nie tylko moim, skromnym zdaniem – jest chyba bardziej proizrelski i prozydowski, niż … niejeden Żyd (może przesadzam, nie ma wsród nich krytyków tzw. żydzizmu, ale są krytycy Izrela). O ile pamiętam, nie było chyba żadnej reakcji oficjalnej nadwislańskiej na atak. No chyba, że taka, iż pan ambasador wieczorem tego samego dnia pochwalił się na jakimś twiterze, że spotkał się tego dnia z innymi żydami i atmosfera była miła. To chyba miała być (taka -rzekłbym – polińska) (quasi)krytyka, superdelikatna, superpokorna i przepraszająca a priori za to, że została wyrażona, tego gościa co to ambadadora opluł.

  3. „W latach 2014-2015, kiedy film „Ida” święcił swoje triumfy nie było jeszcze mowy o ustawie 447, a jedynymi wówczas znanymi osobami alarmującymi o zbliżającym się zagrożeniu, byli Stanisław Michalkiewicz i Grzegorz Braun…… Właśnie dzięki tym ostrzeżeniom, dostrzegłam wówczas w obrazie Pawlikowskiego drugie dno.”
  Nie powiedziałbym, że jedynymi znanymi, bo jeśli ktoś wtedy znał StM i GB (do dziś, kiedy wspomnę niektórym klasycznym lemingom o Michalkiewiczu, to pytają: kto to taki), to chyba znał i Wolniewicza i Finkelsteina i JRNowaka – no ale pewnie mniej było tych ostatnich. na youtube.
  2014-2015, to może trochę późno na zorientowanie, no ale rozumiem, widzę na zdjęciach, ze pani Autorka jest młodą osobą. (ja np. też – niestety – zorientowałem się póżno, nawet b. późno, ale to był gdzieś 2000 r….No, ale pani Agnieszka młoda, może nie miała szans zorientować się wcześniej, choć sądzę, że już 10 lat przed 2014 była dorosłą, choćby w miarę, osobą….)

 26. MatkaPolka said

  STOP ACT 447 – EDWARD RIED – amerykański historyk

 27. MatkaPolka said

  Marsylianka – pieśń wojenna Armii Renu

  Przeróbka

  Warszawianka – pieśń wojenna Armii Wisła

  I naprzód marsz, Ojczyzny dzieci,
  Bo nadszedł chwały naszej dzień.
  Żydowski tyran nam zawiesił
  Zbroczony krwawo sztandar ten.
  Zbroczony krwawo sztandar ten.
  Słyszycie z bitew pól niesiony.
  Żołnierzy przeokrutnych ryk
  Już idą, wam zaciągnąć stryk,
  By zarżnąć wam braci i żony

  Refren: Do broni, dziś obywatele!
  Formujcie bataliony!
  I marsz, i marsz!
  Brać Żyda w garść
  By ziemię krwią napoić ich, przyszedł czas!

  Cóż chce służalczy tłum i zmowy
  Ludzi, co zdradę wszędzie ślą,
  I łańcuch hańby już gotowy,
  Czyjże kark skrępować chcą?
  Czyjże kark skrępować chcą?
  Wstyd nasz, Polacy, czy czujecie?
  Czy wasza krew nie burzy się,
  Że tyran wolnych wtłoczyć chce
  Pod jarzmo, co niewolnych gniecie?

  Refren: Do broni..

  Cóż chce służalczy tłum i zmowy
  Ludzi, co zdradę wszędzie ślą,
  I łańcuch hańby już gotowy,
  Czyjże kark skrępować chcą?
  Czyjże kark skrępować chcą?
  Wstyd nasz, Polacy, czy czujecie?
  Czy wasza krew nie burzy się,
  Że tyran wolnych wtłoczyć chce
  Pod jarzmo, co niewolnych gniecie?

  Refren: Do broni…

  Co? Stopa obcych najezdników
  Świeży kwiat naszych wojowników
  Ma skalać siedzib naszych próg?
  Lec ma od miecza podłych sług?
  Lec ma od miecza podłych sług?
  Przebóg! Żołdacka dłoń skalana
  Ma karki nasze w jarzmo wbić
  A jeśli nam pozwolą żyć,
  Masz to być łaską sług tyrana?

  Refren: Do broni…

  Biada despotom, zdrajcom biada!
  Zadrżyj, o hańbo naszych dni!
  Przez was Ojczyzna kona blada,
  A ojcobójstwo woła krwi!
  A ojcobójstwo woła krwi!
  Wojaków dość, by was wyparli,
  A jeśli zginie młodsza brać,
  To Polska każe zmarłym wstać
  I z mieczem na was spadną zmarli.

  Refren: Do broni…

  Polacy, wielkoduszni wojownicy
  Niosą lub wstrzymują cios!
  Szczędzą te żałosne ofiary
  Co się na nich boją unieść broń!
  Co się na nich boją unieść broń!
  Lecz nie tych krwawych despotów,
  Lecz nie tych sprzedawczyków z Sejmu
  Te wszystkie bezlitosne tygrysy
  Co matki łono rozerwały!

  Refren: Do broni…

  O miłości Ojczyzny święta!
  Dziś w zemście prowadź, wspieraj nas.
  O Wolności w sercach zaklęta!
  Z obrońcy Twymi wespół walcz.
  Z obrońcy Twymi wespół walcz.
  Zwycięstwo z Tobą dziś wspaniałe,
  Gdy z nami mężnych głosów duch.
  Niech zobaczy śmierci bliski wróg
  I tryumf twój, i naszą chwałę.

  Refren: Do broni…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: