Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Snowden ujawnił swoje odkrycia dotyczące UFO i Obcych

Posted by Marucha w dniu 2019-10-30 (Środa)

Światowa awantura, jaka rozpętała się po upublicznieniu przez Edwarda Snowdena totalitarnych działań rządu USA, który postanowił podsłuchiwać wszystkich na kuli ziemskiej zdaje się nie mieć końca.

Wygląda na to, że Snowden zdołał skopiować znacznie więcej informacji niż przekazał publicznie, a te utajnione stanowią jego zabezpieczenie. Teraz okazało się, że dysponuje on również aktami dotyczącymi obiektów UFO!

W odcinku 1368 popularnego podcastu Joe Rogane przeprowadził wywiad z Edwardem Snowdenem za pośrednictwem satelity z Rosji na temat swojej nowej książki, „Permanent Record” oraz rzeczy, o których amerykańska opinia publiczna naprawdę chce wiedzieć, a więc kosmitach i latających spodkach [i jeszcze o dupach celebrytek – admin].

Być może żadna znana osoba w najnowszej historii nie miała w ręku tylu dokumentów rządowych, co Edward Snowden, który stanowczo powiedział, że przeczytał wszystkie dokumenty, zanim wypuścił je do opinii publicznej. Ponieważ jak twierdził, nie chciał narażać bezpieczeństwa narodowego.

Wielu ludzi uważa, że ​​informacje o UFO i kosmitach są również przedmiotem troski o bezpieczeństwo narodowe. Nie powstrzymało to Snowdena przed powiedzeniem Roganowi, co znalazł, kiedy konkretnie szukał wszelkich danych o obcych i UFO.

„Zgodnie z moją wiedzą, kosmici nigdy nie skontaktowali się z Ziemią, a przynajmniej nie komunikowali się z wywiadem USA. Miałem absurdalny dostęp do sieci NSA, CIA, wojska, wszystkich tych grup. Nie znalazłem w nich nic. Więc jeśli prawda na ten temat jest ukryta i może być ukryta, to jest cholernie dobrze schowana, nawet przed służbami które powinny mieć do niej dostęp.”

Czy rząd ukryłby informacje o kontaktach pozaziemskich przed samym sobą? Zakładanie takiej opcji wydaje się logiczne, ale trudno o kompletne ucięcie plotek na ten temat. Zresztą, sam fakt iż Obcy nie komunikowali się z rządem Stanów Zjednoczonych nie oznacza wcale, że Obcy na pewno nie istnieją. [Przeciwnie, jest dowodem na to, że istnieją i są bardzo przebiegli. Nawet Macierewicz ich jeszcze nie rozgryzł. – admin]

https://innemedium.pl

Komentarzy 12 to “Snowden ujawnił swoje odkrycia dotyczące UFO i Obcych”

 1. Zbigniew Kozioł said

  Snowden ujawnił niedawno temu w wywiadzie dla którejś z dużych gazet, że wcale jemu nie podoba się bycie w Rosji. Putin też nie. Rosjanie jemu odpowiedzieli grzecznie, że jeśli się nie podoba, to won: zamiast podziękować za przysługę i gościnność, to psioczy na Rosję i prezydenta.
  Jeszcze trochę, a usłyszymy, że miał stosunki siódmego stopnia z Marsjankami.

 2. Ale dlaczego? said

  „Przeciwnie, jest dowodem na to, że istnieją i są bardzo przebiegli. Nawet Macierewicz ich jeszcze nie rozgryzł. – admin”

  Niektórzy twierdzą, że to, że kosmici nie kontaktują się z ludzkością, jest dowodem ich wyższej i teligencji 😉
  Jak sobie tylko obejrzą jakąkolwiek ziemską tv, mają zdanie wyrobione…

 3. ibrahim ibn jakub said

  nie słuchajcie tych debilizmów; to celowa dezinformacja dotycząca najważniejszych kwestii tego świata.

 4. Zbigniew Kozioł said

  A ktoby tam normalnie to wszystko, panie Ibrahim, traktował. Toż na to uma nie ma. Nie mamy dostatecznej pojemności rozumowej.

  Trochę ten temat śledzę. Aż przechodzi wyobrażenie, że tak naprawdę prawie nic nie jest zrozumiałe.

  Na mnie w pracy wpada któregoś razu, z za rogu budynku, młodziutka, piękna. Mówi mi dzień dobry. Mówi mi dzień dobry. Mam się przemieniać do JKM? Ale ona do mnie znowu: dzień dobry. A ważne lub nie, ta młoda śniła mi się ostatnią nocą, wiadomo jakie to nocą myśli bywają. Uśmiecha się do mnie. A Toż ja mam kochaną żonę.

 5. Zerohero said

  „Być może żadna znana osoba w najnowszej historii nie miała w ręku tylu dokumentów rządowych, co Edward Snowden, który stanowczo powiedział, że przeczytał wszystkie dokumenty, zanim wypuścił je do opinii publicznej.”

  Jeśli przeczytał całość, to wcale nie miał tak dużo.

 6. ibrahim ibn jakub said

  Sz.P. Zbigniewie.
  Mam to samo i nawet na jawie. Nawiasem mówiąc Prawda i wszystko w około jest bardzo proste, tylko dla wiekszości po prostu nie do uwierzenia.

 7. ibrahim ibn jakub said

  Poza tym sie wypije butelczynę swojskiego łyskacza z beczki dębowej , to um jest na wszystko, nawet u Pana „Maruchy”. :-)))

 8. Anucha said

  Z tymi Obcymi Snowden ma rację.
  Ja widzę ich bardzo dużo 🙂

 9. Boydar said

  Zdjąłeś Pan okulary ? 🙂

  Ja już ich nie mogę założyć z powrotem, taka konfuzja !

 10. ciul -ciul said

  ja autorytatywnie widzialem UFO w nowjorskim metrze , oraz w moim Paraty jak sie ladowal na dorozke w Citade Historica i zjadal sie pastelem z krewetkami.

 11. Re: 8 Anucha…

  Nawet dosc czesto „ufo-ludki” pojawiaja sie nawet w Gajowce…:)))

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Lily said

  Tutaj macie swojego,”Snowden”.

  Zrodlo;znalezione w internecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.