Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Amerykańscy Żydzi próbują zablokować beatyfikację polskiego kardynała. Interweniują w Watykanie. Padły mocne oskarżenia.

Posted by Marucha w dniu 2019-11-06 (Środa)

Kardynał August Hlond ma zostać beatyfikowany. Jednak na przeszkodzie może stanąć stanowisko Komitetu Żydów Amerykańskich. Przedstawiciele organizacji wystosowali oficjalne pismo do Watykanu. Podkreślają w nim swoje zaniepokojenie.

Z lewej – żydek. Z prawej Jego Eminencja Ksiądz Kardynał August Hlond

Proces beatyfikacyjny trwa od połowy lat 90. Teraz Watykan uznał heroiczność cnót kardynała Augusta Hlonda, który był prymasem Polski w latach 1926–1948, czyli w bardzo trudnym okresie naszej historii. Aby mógł zostać wyniesiony na ołtarze, potrzeba dodatkowo uznania cudu za jego wstawiennictwem.

W odpowiedzi na krok Stolicy Apostolskiej pismo wystosował David Rosen, dyrektor ds. międzynarodowych związków międzyreligijnych Komitetu. Adresatem jest Papieska Rada ds. Popierania Jedności Chrześcijan.

Rosen ostrzega, że jeśli Watykan nie wstrzyma procesu beatyfikacji prymasa z Polski, społeczność żydowska potraktuje to jako złą wolę Watykanu z uwagi na ,,skrajnie negatywne podejście kardynała Hlonda do społeczności żydowskiej”.

[Czy było do pomyślenia, aby za czasów Piusa XII jakieś pierdolone parchy wsadzały swoje obsrane ryje do wewnętrznych spraw Kościoła Katolickiego? – admin]

Rosen cytował słowa Hlonda, który ostrzegał Polaków, aby ci trzymali się z dala od ,,”zgubnego moralnego wpływu Żydów”.

Duchowny jest oskarżany o namawianie do bojkotu żydowskich instytucji oraz braku potępienia pogromów z 1946 r. Miał nie reagować na apele polskich przywódców żydowskich, aby podjąć próby ochrony społeczności żydowskiej.

Rosena oburza brak potępienia pogromu kieleckiego.

– Wskazał raczej, że żydzi byli komunistami lub zwolennikami komunizmu i że pogrom jest ich własną winą – pisze.

https://niezlomni.com

 

Komentarzy 16 to “Amerykańscy Żydzi próbują zablokować beatyfikację polskiego kardynała. Interweniują w Watykanie. Padły mocne oskarżenia.”

 1. Boydar said

  No przecież nie ostrzegał przed dobrymi Żydami, tylko przed złymi, to kiego chuja …

  Ale to dobrze że jest afferrka, ktoś usłyszy/doczyta co powiedział, Hlond.

 2. Zbyszko said

  Nie wiadomo, czy ten komitet żydowski nie robi przysługi śp kard. Hlondowi. A dlaczego? Ano dlatego, że po beatyfikacji ludzie (żyjący jeszcze) przestają się modlić za niego a modlą się… do niego.
  A nie wiadomo, czy on jeszcze czasami nie potrzebuje modlitw.
  Nie mam wiadomości na temat, czy kard Hlond będąc prymasem zrobił coś z objawieniami Maryjnymi przed (i w czasie) II wojną, ostrzegającymi nas Polaków Orędziami : „módlcie się i nawracajcie się, bo idzie na was ciężka kara”.
  Prymas Austrii po II wojnie zarządził krucjatę różańcową i jak wiemy cała Austria sie modliła i …jak wiemy, Sowieci wyszli z Austrii bez jednego wystrzału…

  Czy więc na stawiane teraz na każdym kroku pytanie : czy Kościół powinien mieszać się do polityki?, nie trzeba by odpowiedzieć : tak, ale tylko i wyłącznie modlitwą?

 3. Satanisci dowód said

 4. Katarzyna T said

  Ad Listwa Przepraszam ,dowiedziałby się Pan dużo nowych rzeczy. Ale Pan A dał odpowiedź. „Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować”.

 5. Listwa said

  @ 4 Katarzyna T

  Można to obejść jak ktoś chce. Wpis @ 4 tego dowodem.

 6. revers said

  Amerykanscy zydzii zminiaja historie swiata, zapewnee w europie nigdy nie bylo chrzescianstwa, byl islam i naczelny judaizm, troche protestantow, to po co ten kolejny show z sw.Molochem, swityniaa Salomona w tle? ..

  https://justice4poland.com/2019/11/01/kongres-usa-wprowadzi-program-nauczania-historii-wedlug-wytycznych-organizacji-zydowskich/?fbclid=IwAR060JBMAKKADm6xpJWRSfLk5SM7qElMzhJX1Dnjh3xi_bX1vD26C79UlXk

 7. Zenon Oracz said

  Beatyfikacja przez bergolio to wstyd dla katolika

 8. Figurę retoryczną „obrsane ryje” admina zamieniłbym na bardziej grzeczną i poprawną formę „parchate ryje”. Sprzyjałoby to na pewno bardziej poprawnym stosunkom polsko-żydowskim. 🙂

 9. Zenon Oracz said

  Beatyfikacja przez bergolio to wstyd dla katolika a dla Prymasa Hlonda poniżenie.

 10. Alina said

  Żydowskie pretensje mało mnie obchodzą. Ale wybrali se kandydata na błogosławionego, niech mnie gęś kopnie.

  Sprawdźcie gdzie był kardynał Hlond 17 września 1939 roku. Jako następnego proponuję beatyfikować marszałka Rydza-Śmigłego.

 11. Anucha said

  Beatyfikacja kardynała Hlonda mało mnie obchodzi.
  Pierdolone parchy , które wsadzają wszędzie , swoje obsrane
  ryje .
  Mogę być wolontariuszem , zamiast gęsi.

 12. Anucha said

  Kolejna świnia, która je Polski chleb

  (Polscy nacjonaliści nie chcą pogodzić się z tym, że te ziemie były ukraińskie – powiedziała podczas wizyty na zniszczonych pomnikach UPA w Werchratej Danuta Kuroń. Skrytykowała też agresywną, antybanderowską retorykę władz )

 13. Boydar said

  Jak się ktoś nazywa Kuroń …

 14. Birton said

  Prymas Hlond: „Jest faktem, że Żydzi zwalczają Kościół katolicki, przyczyniają się do rozkwitu wolnomyślicielstwa, stanowią awangardę bezbożności, bolszewizmu i wszystkich wywrotowych ruchów. Jest faktem, że wpływ Żydów na moralność jest zgubny, a ich wydawnictwa rozpowszechniają pornografię. Jest prawdą, że Żydzi oszukują, uprawiają lichwę i handel ludźmi”.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Ponieważ w „Kościele Posoborowym” to rzydzi decydują, kogo wynieść na ołtarze, to marnie widzę szanse dla prymasa Hlonda.

 16. Przemysław Jakub said

  Re 15:
  Więc nie ma się czym przejmować. I tak, skoro ten proces przebiega wg posoborowych, modernistycznych przepisów, to z góry jest nieważny, tak, jak wszystkie beatyfikacje i kanonizacje po II Soborze Watykańskim, zwłaszcza od 1983 roku, kiedy wydano nowy KPK.

Sorry, the comment form is closed at this time.