Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polacy pojadą do USA bez wiz już od 11 listopada

Posted by Marucha w dniu 2019-11-06 (Środa)

[Spełniło się 1000-letnie marzenie pokoleń Gównopolactwa. Najważniejsze wydarzenie w historii Gównopolski, – admin]

Już od 11 listopada Polacy wreszcie będą w stanie jeździć do Stanów Zjednoczonych w ramach ruchu bezwizowego. Stosowne dokumenty, potwierdzające przystąpienie Polski do programu Visa Waiver podpisał dzisiaj prezydent USA, Donald Trump.

O podjęciu ostatecznej decyzji, aby Polaków traktować jak innych obywateli UE, poinformowała Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Ogłoszono to na wspólnej konferencji prasowej pani ambasador i pana prezydenta Andrzeja Dudy.

Podróże bez wiz do Stanów Zjednoczonych będą możliwe dzięki temu, że wreszcie osiągnięto odpowiedni procent odmów wizowych, wynoszący 3%, który przez lata był nieosiągalny. Zmieniło się to dopiero niedawno i konsulowie przestali być nagle tal skrupulatni i często niepotrzebnie złośliwi. Zmiana podejścia do przyznawania wiz Polakom pozwoliła wypełnić te wymagania.

Istotnie, to skandal. Prezydent gównianego pseudopaństwa stoi jak równy z równym obok Pani Ambasadoressy Stanów Zjednoczonych!

Oczywiście należy pamiętać, że i tak, każdy kto zdecyduje się na podróż do USA może zostać cofnięty do domu, jeśli nie spodoba się pracownikowi tak zwanego Emigration. Pod tym względem nic się nie zmienia.

Jednak wiza nie będzie już taka droga i wymagana opłata sprowadzi się do 15 dolarów. Nie będzie też konieczne wypełnianie upokarzających formularzy w których pytano o zamiar prostytuowania się na terytorium USA.

Polska jest ostatnim amerykańskim sojusznikiem, którego obywatele nie mogli latać za ocean bez wiz. Decyzja Donalda Trumpa zmienia wreszcie ten stan rzeczy. Niewątpliwie ma to związek z przyszłorocznymi wyborami w Stanach Zjednoczonych a zniesienie wiz dla Polaków ma być ukłonem nie tylko względem nas, ale i naszych rodaków, którzy będą to z pewnością pamiętać podczas głosowania.

[Nareszcie Gównopolactwo – przyjaciele USA – doczekało się zaszczytu, jaki inni dostali bezproblemowo 30 lat temu. Żeby tylko nie posrali się z radości. Swoją drogą nie wiem, czy Kongres już zatwierdził decyzję Trumpa…
Admin]

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 37 to “Polacy pojadą do USA bez wiz już od 11 listopada”

 1. Po co tak jechać?Przecież SZA to brud,smród i ubóstwo…a standard życia niższy niż w Polsce…No chyba,że w celach rodzinnych albo turystycznych…

 2. Tadeusz said

  no jest się z czego cieszyć, Ja się tam na przykład nie wybieram

 3. Janusz T said

  Nareszcie można będzie stąd polecieć do Nowego Jorku.
  Zawsze mnie pociągało to wielkie miasto portowe, pomimo zażydzenia jego i wielkiej liczby brudasów, których nienawidzę.

 4. Niewazny said

  New York, New York…

 5. Janusz T said

  Co prawda na razie tylko na 90 dni, ale nie od razu zbudowano Krakau….
  Wiwat Trump, wiwat United State od America !
  Wiwat kierowniku za news !

 6. NICK said

  Vivat Janusz/geniusz.

  Dureń.

 7. jok said

  Za co ten „przywilej”?
  Za co te „udogodnienie” w postaci wycofania wiz, choć było to utrzymywane – raczej sztucznie – całymi latami?
  Czy to oznacza, że realizacja 447 za pasem?

 8. Zbyszko said

  Proponuję znieść ten ruch bezwizowy (obustronnie!) po wyborach w USA. Polonia zagłosuje na kogo trzeba a potem czas wracać do normalności. Czy przeciętny Polak coś zyska/straci na tym? Więc po co te całe ceregiele

 9. Zerohero said

  Dobór daty śmierdzi patosem dla półgłówków. Honorowy naród potraktowałby to jak policzek, ale Polacy lubią takie klimaty. Dostali od Ameryki prezent na samo święto niepodległości! Ciekaw jestem ilu się zessrało w tym momencie na myśl o możliwości spier…lenia z tego niepodległego kraju do Ameryki gdzie będą mogli się bić z Latynosami o odpadki kurczaka z murzyńskiego stołu.

  Polska jak kupuje broń w USA to przecież też nie może już normalnie kupić (tnz. bez offsetu, bez przetargu), bo poza zakupem muszą lecieć teksty wygłaszane nowomową o demokracji, wartościach i historii. I te półgłówki śmieją się z PRL oglądajac komedię Barei.
  Nawiasem mówiąc Bareja (którego mimo wszystko lubię) był na 99% wykonawcą woli władz PRL szykujących transformację. Barany oglądają Bareję i cmokają pod nosem: no patrz, jakie antykomunistcyczne, dobre. Nie zastanawiają się tylko nad tym, że Bareja nie kręcił tego kamerą VHS w piwnicy.

 10. Sarmata said

  Nycz zabronił Bąkiewiczowi (organizator Marszu) Mszy trydenckiej a Tramp w zamian dał wizy.
  Co za upokorzenie Polaków.

 11. Siekiera_Motyka said

  Ale Polaków rolują.
  To jest ustawka by zagłuszyć dyskusje o 447 bo pokazuje jak Polaków USrael kocha dając Polakom bez wizowy wjazd to ich więzienia.

 12. Kwal said

  Do Sarmaty ! Skąd ta informacja ? Chociaż rzeczywiście na stronie Stowarzyszenia Marszu Niepodległości jest tylko tytuł ale strony nie ma…czyżby Bąkiewicz przestraszył się towarzysza Nycza ?

 13. revers said

  Jest jeszcze ustawa 943, chyba po to wizy polacy dostali, zeby dowiedziec ze Polski juz nie ma, a ci co bedaa znali inna historie polki, zostana przez oficera migracyjnego zawrocenii na koszt wlasny, naet sladu po chrzescianstwie nie znajdzie sie w tej historii tylko islam i judaizm, czy protestanckie dno.

  https://pl.sputniknews.com/polska/2019110611314849-bez-wiz-do-usa-prezent-dla-polakow-na-swieto-niepodleglosci/?fbclid=IwAR0mJnIl1cUSLSjWVMV9y4SqFF_MaafqaAFw-n9Xe9Xy706S8VI9Tr0LsjA&utm_source=https://l.facebook.com/&utm_medium=short_url&utm_content=Arnv&utm_campaign=URL_shortening

 14. revers said

  Co za upokorzenie Polaków.

  p.Sarmata pan tez jako pan prezydent oglasza bezwizowaa nowiene na szczeblu z dyplomatka? lub inny zeszmacony urzad lub sarmata, oprocz rosyjskiej rakiety wieloglowicowej nosnej.

 15. Maverick said

  ja jednak pamiętam podpisanie żydowskiej ustawki S 447 i mojego głosu nie dostanie. Ponoć kabalarze już pracują nad następną ustawką jeszcze bardziej poniżająca nas na tle roszczeń. Za kradzież syryjskiej ropy, za próbę budowania 3 synagogi Salomona w Jerozolimie, za nie dotrzymanie obietnic wycofania się z wojen kabały. Jednak demokratyczny kandydat może być gorszy, wtedy można oddać głos protestu na jakiegoś niezależnego kandydata.

 16. Re: Artykul…
  No fajnie, ze zydowska marionetka podpisala „ruch bezwizowy”, a co na ten fakt Kongres???…

  Dla porownania: W. Putin zdecydowal podjac dzialania militarne wobec jakiegos panstwa, a pytanie: „Co na to „Duma???”… (Parlament)…

  Co moze d. trump? Ano nawet nie moze bez pozwolenia pojsc do „sraczyka”…jesli juz…

  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Listwa said

  @ 16 Jasiek z Toronto

  Rekolekcje
  Ks. Karola Stehlina
  22-24 listopada 2019

  Niepokalana nasz ostatni ratunek!

  – Rola Maryi w naszym życiu duchowym
  – Z Maryją tylko możemy miłować Boga i bliźniego
  – Maryja ratunkiem Kościoła
  – Maryja ratunkiem rodzin, państw, świata

  Church of the Trans􀀐guration, 11 Aldgate Ave, Etobicoke, ON, M8Y 3L4 Toronto

  http://www.piusx.org.pl/

 18. Anucha said

  Zastanawia ta data 11.11
  Może być tak , że po Marszu Niepodległości,
  żydki będą szczekać , żeby faszystów nie wpuszczać
  do kibicu usa
  Będzie dym. Ponoć na marszu mają wygarnąć kilka prawd.
  Oby

 19. Boydar said

  @ Pan Listwa (17)

  Wszystko to prawda, ale to nie tak działa.

  Takie przedstawienie kwestii odstręcza od przyjęcia i zrozumienia, że „to” JEST najlepszą drogą człowieka. Najświętsza Panienka bowiem jest w istocie „lekarstwem” na trapiące nas choroby ale sam suchy listing nie daje przesłanki DLACZEGO. Problem leży bowiem w nas, i najpierw trzeba go nam z pokorą ogarnąć. Dopiero potem (17) staje się oczywistą oczywistością.

 20. Moher49 said

  Dobrze, dobrze. Niech jadą i zobaczą jaka ta Ameryka jest wspaniała. Byłem, widziałem, żal mi ludu amerykańskiego, opętanego i dojonego przez żydów.

 21. Wisniowiecki said

  POLACY nigdzie nie wyjezdzajcie .Tylko bierzcie sie za robote.OTOCZYC GMACH ;;;;knesejmu na Wiejskiej.I jazda z nimi……………………………………………….WSZYSCY zdrajcy MAJA BYC WYRZNIENCI.
  Dzis I jutro I pojutrze Nikt sie juz nie dorobi.No chyba ze podpiszesz ;;;;;cyrograf I sprzedasz swoia dusze ;;;Diablu;;;To moze moze ale to moze sie dorobisz.
  DO ROBOTY.

 22. Voodoosch said

  Jak nas do Uni wpuscili to mowili, ze max 200, 300 tysiecy wyjedzie. Wyjechalo ponad dwie banki. Zobaczymy ile teraz.

  Miejsce robia.

 23. Leo said

  Hmm… niezbyt rozumiem ten hałas, wiec proszę o wytłumaczenie. Dotąd, w związku z dużą liczbą odmów wjazdu do USA dla Polaków (głownie za przyczyną Goralenvolk), wydawano PROMESY na terenie Polski, zanim ktoś poleciał za ocean i tam się dowiedział, że nic z tego. Obecnie przestanie się wydawać promesy i Polak dowie się, że nie wjeżdża (bo za biały albo bo napisał coś niekorzystego dla Starszych Braci) na amerykanskim lotnisku. O suchym pysku poczeka na samolot powrotny i tyle. Gdzie ten powód do świętowania?

 24. Olo said

  Im więcej gównopolactwa wyjedzie do USraela, tym mniejsze poparcie dla żydo-banderowskiego reżimu dobrej zmiany.

 25. Marucha said

  Leo,
  Gdy Amerykanin piardnie na Polaka, to Polak się cieszy.

 26. Archer said

  PiSiory załatwili polaczkom wizy do hameryki na 11 -listopada w dniu niepodległości, że jest taka ogromna „przyjaźń” między narodami polskim i jankeskim od czasu Kościuszki i Pułaskiego i w ogóle. Podczas gdy nawet tacy Cyganie mający obywatelstwo słowackie, czy węgierskie, mogą do USA jechać od 2008r. bez wiz, czyli od 11 lat.

 27. Bili de kid said

  Biblijna Ameryka: https://www.liveleak.com/view?t=aUA0Y_1573074913

 28. Troll Polonii said

  23
  Leo
  Powod do swietowania jest.
  Wreszcie zostalismy podniesieni do rangi panstw Unii Europejskiej przez naszych najwiekszych sprzymierzencow, ktorzy do tej pory nas wizowo traktowali jak latynoskich uchodzcow..
  Czesi i Slowacy nie musieli zebrac o te wizy od lat!!!

  Bedziemy jeszcze bardziej swietowac, jak w zamian za te wizowa przysluge otrzymamy w prezencie amerykanskie wojsko i bazy militarne z …Niemiec.

  No i widac, ze koniokradom brakuje turystow.
  Znajomi wrocili z wojazy po USA i troszke byli rozczarowani.
  Co kto wiekszy snob i glupek to sie daje wyciac na „cruise” po Alasce albo na ‚honeymoon ‚ na Hawaje.
  Po czym wracaja ogoleni ze szmalu i nie bardzo wiedza po co tam pojechali.

  Wnuczek kiedys (jeszcze w szkole) byl w Nowym Jorku z wycieczka szkolna i po raz pierwszy w zyciu zobaczyl slumsy. Bardzo mu sie nie podobalo. O niczym wiecej po powrocie nie gadal.
  W koncu Nowy Jork to nie zadupie nad Zambezi, czy angielski wysyp odpadow przemyslowych w …Kenii.

  Wiec mysle, ze te wizy sa po to, zeby choc ktokolwiek sie pchal do Hameryki w celach innych niz…latynoskie uciekiniery z Nikaraguy.

  Chodza jakies takie plotki, a moze przypuszczenia, (nie wiem jak to sprawdzic), ze USA liczy po cichu na Brexit,
  i ze beda chcieli wydrenowac Polakow z UK, zwlaszcza tych wyksztalconych.

  Osobiscie uwazam, ze byc moze jest to akt desperacji, bo kto tak naprawde sie teraz rwie do tej zasyfionej Ameryki?

 29. revers said

  Gigantyczny sukces prezydenta Budynia wg. red Wosia nowej tuby medialnej PISu

  https://polskieradio24.pl/321/129/Artykul/2399266,Michal-Wos-zniesienie-wiz-to-gigantyczny-sukces-prezydenta-Andrzeja-Dudy

 30. Siekiera_Motyka said

  Ad. 25 – „. Podczas gdy nawet tacy Cyganie mający obywatelstwo słowackie, czy węgierskie, mogą do USA jechać od 2008r. bez wiz, czyli od 11 lat.”
  Jak znajomym ten fakt dawno temu uświadamiałem NIE WIDZIELI NIC ZŁEGO. Wewnętrznie się gotowałem ale nic nie pomagało by widzieli że jest to poniżające, „Co ty, nie dają bo Polacy nie wracają i nam popsuli dobrą opinie w USA”.

  Nie zwróciłem uwagi na datę (11-11). Ale to diabły !!!!

  Wygląda prawie jak Joker.

 31. JerzyS said

  Polacy pojadą do USA bez wiz , A WRÓCĄ BEZ PORTEK!

 32. Tadeusz said

  Ten nadmiar optymizmu …”Zniesli wizy’ może skończyć się kubłem zimnej wody. Przecież na amerykańskiej ziemi będzie czekał jak dawniej Emigration men. I to on będzie dalej decydował według swojego uznania czy wpuścić polaczka do wielkiej obsranej ameryki.

 33. Aleksis said

  11 listopada? Co ta data ma niby znaczyć dla Polaków? Niepodległa Polska została proklamowana 05.11.1916r . A Rada regencyjna ogłosiła niepodległość państwa Polskiego 08 października 1918r. Z tego co wiem 11 listopada 1918 została proklamowana Niepodległa Socjalistyczna Republika Weimarska. która w 1923 została przekształcona w III Rzeszę Niemiecką pod rzadami A.H. Czy uastanowie dnia 11.11.1918 dzniem odzyskania niepodległości przez polskę przez niemieckiego agenta J. Piłsudskiego, to chichot historii?

 34. Przemysław Jakub said

  A co mnie Jankesy obchodzą? Niech zabierają się z naszej ziemi i najlepiej, żeby się odizolowali od całej Europy, bo przez nich są tylko same problemy. Jakim trzeba być debilem, żeby wkradać się w łaski największego bandyty na całym globie? Jak dobrze, że tracą już pozycję hegemona i że Rosja oraz Chiny zaczynają dominować.

 35. JerzyS said

  Co tam wizy. Straciliśmy kawał terytorium i cisza

 36. lewarek.pl said

  Wyjedzie z Polski pół miliona aktywnych młodych ludzi, w to miejsce przyjedzie milion Ukraińców i Azjatów.

 37. Boydar said

  „Que la bête meure”

Umieść kropkę albo > bezpośrednio przed linkiem do obrazka lub filmu, aby go na razie nie wyświetlać. Rób akapity w dlugich tekstach. Zobacz też https://marucha.wordpress.com/cenzura/ odnośnie cenzury, pisania komentarzy etc.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s