Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zdaniem eksperta ludzkość nie pasuje do Ziemi, bo powstała gdzieś indziej

Posted by Marucha w dniu 2019-11-07 (Czwartek)

Dowód na pozaziemskie pochodzenie rasy ludzkiej

No i gdzie osławionym „uczonym radzieckim” do amerykańskich kolegów…
Admin

Amerykański ekolog Ellis Silver, twierdzi, że Ziemia nie jest rodzinnym domem ludzkości. Według niego, ludzie pojawili się na Ziemi dziesiątki tysięcy lat temu, ale nie przypadkiem, na skutek ewolucji.

Optuje on za hipotezą, że zostaliśmy tu sprowadzeni celowo i znajduje argumenty ją potwierdzające.

Aby udowodnić swoją teorię, Ellis Silver wskazuje na wiele fizjologicznych funkcji ludzkiego ciała, które są różne od tych, które posiadają „rdzenni” mieszkańców Ziemi – czyli zwierzęta. Jego zdaniem ludzie ewoluowali oddzielnie od innych rodzajów życia na ziemi, i równolegle do nich.

Z faktu, że ludzie często cierpią na choroby pleców i układu mięśniowo-szkieletowego, autor dochodzi do wniosku, że człowiek został stworzony w warunkach niższej grawitacji niż ta na Ziemi. Ponadto brak przystosowania się do środowiska przez nasze organizmy jest sygnalizowany przez wysokie wskaźniki chorób przewlekłych.

Ludzkie noworodki mają tak duże głowy, że często w czasie porodu umierają matki. Rzeczywiście, ludzki poród należy do najbardziej niebezpiecznych i bolesnych ze wszystkich sposobów narodzin innych mieszkańców Ziemi.

„Moja praca sugeruje, że ludzkość nie ewoluowała od konkretnego drobnoustroju naziemnego, ale pochodzi z innego miejsca i została dostarczona na Ziemię, jako już w pełni rozwinięty gatunek” – mówi Ellis Silver

Zastanawiająca jest również nietolerancja na promieniowanie słoneczne i powstające w jej wyniku, oparzenia słoneczne. Ellis Silver twierdzi, że najprawdopodobniej, planeta ludzi było nieco dalej od Słońca. Zwraca on uwagę, że nie ma innych gatunków na tej planecie, które miałyby takie problemy. Nawet jaszczurki mogą codziennie wygrzewać się na Słońcu, bez żadnych konsekwencji dla ich ciała.

Ponadto, naukowiec badając sen i cykl życia ludzkiego stwierdził, że zgodnie z naszym zegarem biologicznym, optymalna dla nas doba, trwałaby 25 godzin.

Sumując to wszystko w publikacji, dr Silver pozwala sobie na założenie, że nowoczesna ludzkość, a także jej boczne gałęzie i przodkowie, oraz neandertalczycy, powstali jako wynik eksperymentów genetycznych prowadzonych przez kogoś na hominidach zamieszkujących kiedyś Ziemię.

Autor popuszcza również wodze fantazji rozważając czy jest możliwe, że ludzkość powstała gdzieś w innym systemie i z jakiegoś powodu zostala tu przeniesiona.

Źródło:
https://innemedium.pl/wiadomosc/hipoteza-o-pozaziemskim-pochodzeniu-czlowieka-ma…
https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 29 to “Zdaniem eksperta ludzkość nie pasuje do Ziemi, bo powstała gdzieś indziej”

 1. NICK said

  A gdyby wspomnieć Miczurina.

  https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Miczurin-Iwan-W;3940578.html

  Tak naśmiewanego.

 2. Marcin said

  Te jaszczurki wygrzewające się na słońcu mnie przekonały.
  A z tą odległością od słońca też mnie się podobuje.
  Naukofcy.

 3. Srul said

  „Amerykański ekolog Ellis Silver,……”

  Czy to nasz naukfiec Silverstein?

 4. MatkaPolka said

  CZYTAJMY BIBLIĘ – WSZYSTKO JEST W BIBLII WYJAŚNIONE

  Biblia to test na inteligencje, czy jesteśmy już rasą rozumną, czy też jeszcze nie.

  Bóg mieszka w niebie i wszystko pochodzi od Boga i z Nieba.
  Bóg stworzył człowieka i dał człowiekowi rozum wiedzę i religie

  Tym Bogiem jest wyższa cywilizacja, która najechała na Ziemie i stworzyła człowieka

  Bóg stworzył ludzi w ogrodzi Eden, – który jest w dzisiejszym Pakistanie – a nie w zasypanej piachem Palestynie. Ariowie podbili Indie i nazwali siebie Celtami – pasterzami
  Pierwsze królestwo nazywa sie Rajem

  Biblijny Raj jest w Indiach, – a nie w Palestynie –

  Do cyfrowego zapisu Bibli dostarczono 3 alfabety, można odczytać Biblię, w którymś z 3 języków – hebrajskim, greckim, chaladejskim

  W Biblia opisuje, że Bóg zniszczył Sodomę i Gomorę – bronią atomową; i trzy inne miasta – 250 hektarów ruin jest radioaktywnych do dzisiaj.

  Żeby znać historię Sodomy i Gomory trzeba znać żydowską Kabałe, bo nazwy geograficzne w Biblii podane są w różnych językach.

  W wczesnym średniowieczu – opisana jako obiekt w kształcie dysku kometa boża dostarczyła Rabinowi Szymonowi B. KABAŁE – po hebrajsku znaczy Księgi Dostarczone. Kabala jest częścią Biblii – dla żydów są to księgi święte, podobnie jak dla chrześcijan Nowy Testament.

  Kabała pilnuje dokładnego precyzyjnego tłumaczenia biblii na trzy języki – hebrajski, grecki i chaldejski. Dzieje się tak dzięki dokładnemu cyfrowemu zapisowi Biblii – kod Biblii

  Do cyfrowego zapisu Bibli dostarczono 3 alfabety, można odczytać biblię w którymś z 3 języków
  Biblijni Bogowie, których czcili Patriarchowie biblijni mają nazwy hebrajskie; po użyciu jednak kodu Biblii i użyjemy języka chaldejskiego – uzyskamy nazwy bogów hinduskich, których do dzisiaj czczą w Indiach Hindusi

  Ci Bogowie z Nieba, którzy zniszczyli Sodomę i Gomorę – stworzyli wszystkie religie dostarczyli również wszystkie Księgi Święte – żeby nas wychować i zamienić w Istoty Rozumne.

  Ci Bogowie, którzy zniszczyli atomem Sodomę i Gomorę opisali jak religie dostarczone rozchodziły się w Antycznym świecie. Żydzi to nie Izrael – tak jak Polacy to nie Rosjanie.

  Religią Izraela była Wiedza – po hindusku – Wedy, a po Grecku – Goza. Z Indii religia Wiedzy przeniosła się równocześnie do Egiptu i Babilonu, choć wszędzie te same wierzenia były w innym opakowaniu.

  Wszystko zaś w nauk zawartych w Kabale zostało przekształcone pod nadzorem Bogów w religie obowiązujące współcześnie – wykres z Kabały pokazuje jak główne religie, jak również masoneria zostały utworzone pod nadzorem Bożym

  Obca cywilizacja dostarczyła Biblię – Wedy, Kabałę

  Po chaldejsku Sodoma i Gomora nazywa się Mochendżo i Daro – i leżały w Indiach – na terenach dzisiejszego Pakistanu.

  Biblijni Izraelici i Patriarchowie w Biblii sami siebie nazywają pasterzami. Ariowie, którzy podbili Indie sami siebie nazywali Celtami, co w języku Ariów znaczyło Pasterz.

  Trzeba jednak pamiętać, że pierwsze Królestwo znajdowało się w Indiach i do dziś nazywane jest po hindusku Rajem. i to tam 6000 lat temu według Biblii została stworzona nie pierwsza para ludzi, a para Tytanów – Adam i Ewa. Tytani to byli 6 metrowe olbrzymy

  Syn tej królewskiej pary – Kain został naznaczony królewskim znamieniem kainowym, żeby ludzie go nie zabili – za zabicie innego Tytana – Abla.

  Adam władał ziemią w Raju prawie 1000 lat, o czym jeszcze będzie mowa.

  Potem Ci przybysze zaczęli tworzyć człowieka na podobieństwo swoje

  To w Raju -Szwedzi, Żydzi, Słowianie i Germanie mają swoje pierwotne Korzenie, związane ze swoimi aryjskimi przodkami, którzy siebie nazywali po aryjsku nazywali pasterzami, czyli celtami, którzy podbili antyczny świat i dostarczyli nam wartości i wierzenia.
  Żydzi, o których myślimy, że są żydami – wcale nie są żydami. Celtowie, pasterze to są prawdziwi Izraelici

  Religią zaś, z której wywodzą się wszystkie współczesne religie jest Wiedza – czyli Wedy, Gnoza lub po rzymsku Magia.

 5. MatkaPolka said

  Medialne, globalne pranie mózgów – to fakt. Większość nie wie, że Żydzi pojawili się w Biblii dopiero w VI wieku przed Chrystusem – i ze oni są ZYDAMI, a nie Pasterzami, czyli Celtami czyli Izraelitami.

  Niewielu też wie, że Nie ma dowodów archeologicznych na pobyt Izraelitów w Palestynie.

  Po 70 latach kopania w Palestynie 90% archeologów żydowskich stała się Ateistami, ponieważ nie może nic znaleźć. Prezes Stowarzyszenia Archeologów Żydowskich w Izraelu – profesor kierujący wydziałem Archeologii największego Uniwersytetu w Izraeli – Tel Aviv University – prof. Herzog wydał oświadczenie

  1 w Palestynie nie ma ruin po potężnych miastach Sodomie i Gomorze
  2. w Palestynie nie ma ruin po świątyni Salomona
  Ani w Jerozolimie, ani w Palestynie – nie było świątyni Salomona.
  Sciana Placzu – pod którą modlą się Żydzi to ruiny świątyni, którą budował przez 46 lat Herodota Wielki

  3 W Palestynie NIE istniały opisane w Bibli potężne miasta i cywilizacje , które mogłyby stawić czoła potężnej armii Mojżesza – 600 tys piechoty i kilkutysięcznej jazdy

  4 Biblia podaje że potężne miasto Jerycho otoczone było murami. Stwierdziliśmy, że Jerycho znajdujące się w Palestynie nie ma murów obronnych. Znaczy to, że Trąby Jerychońskie nigdy nie trąbiły w Palestynie.

  5 Biblia podaje, że na górze Moria przemianowanej na górę Salomona ten biblijny władca zbudował sobie świątynie przy fundamentach, której parowało 150 tys ludzi. Fundamenty były tak potężne jak świątynia Herodota w Jerozolimie.

  Syryjczycy uprowadzili żydów z Ziemi Obiecanej, w której była świątynia Salomona
  Trzeba pamiętać, że Żydzi byli w niewoli babilońskiej tylko 70 lat
  Królowie perscy Cyrus i Dariusz sprowadzili ich do Palestyny, która Ziemią Obiecaną Mojżesza nie była.

  Ani w Palestynie, ani w Jerozolimie świątyni Salomona nie było, więc władcy dali pieniądze na budowę świątyni Boga, który dał im królestwa i którego sami też czcili.

  Król perski według biblii jest pierwszym królem żydowskim w Biblii. Wszyscy władcy przed nim byli Izraelitami, czyli celtami, czyli pasterzami.

  Prawa ręka Cyrusa Wielkiego – sławny prorok Zoroastra, który używał też imienia Daniel – na rozkaz Cyrusa zniszczył kult Bela i kult świętych węży i wymordował kapłanów tych kultów.

  Dlatego Biblia podaje, że Cyrus stał się Żydem.- I tak Żydzi pojawili się w Biblii.

  Księga Izajasza, która jest poświęcona powrotowi Żydów z niewoli babilońskiej, opowiada o tym jak królowie perscy budowali sobie tam świątynie – wielokrotnie podaje, że w nie było tam nigdy wcześniej świątyni Salomona i budowę świątyni na zlecenie Cyrusa Wielkiego i budowę świątyni zaczynano od fundamentów.

  Zgodnie z Biblią i Kabałą tego, czego nie ma w Palestynie znajduje się nad Indusem i w okolicach

  To tam na górze Salomona zbudowana jest 15 tym wieku Chrystusem – świątynia Salomona funkcjonująca do dzisiaj. Jest tam też pasmo gór Salomona i potężna wyżyna Salomona . Są to nazwy antyczne, choś mieszkający nad Indusem wyznawcy islamu nazywają Salomona Sulejmanem – zgodnie z Koranem.

  Na północ od świątyni Salomona znajduje się biblijna Galilea – bo tak w czasach antycznych nazywano Afganistan.
  Aleksander Macedoński w IV w przed Chrystusem zdobył Gazę nie tylko w Palestynie, ale też tą w Afganistanie. Natomiast Galileę udało mu się zdobyć po wieloletnich walkach.

  Biblia podaje, że salomon za pomoc w budowie świątyni Salomona – dał swemu bratu – królowi Tyru 20 miast w Galileli – w ziemi Kabul. Ziemia Kabul leży do dziś w Afganistanie

  Ziemia Kabul leży nad rzeką Kabul, którą antyczni Grecy nazywali rzeką Kofen

  Indus wpada do biblijnego Morza Czerwonego

  CZYTAJMY BIBLIE A DOWIEMY SIĘ WIELE CIEKAWYCH I ZASKAKUJĄCYCH RZECZY

  .https://www.youtube.com/watch?v=HIsvih1NsOY

 6. MatkaPolka said

  cd..
  Niewielu też wie, że Nie ma dowodów archeologicznych na pobyt Izraelitów w Palestynie.

  Po 70 latach kopania w Palestynie 90% archeologów żydowskich stała się Ateistami, ponieważ nie może nic znaleźć. Prezes Stowarzyszenia Archeologów Żydowskich w Izraelu – profesor kierujący wydziałem Archeologii największego Uniwersytetu w Izraeli – Tel Aviv University – prof. Herzog wydał oświadczenie

  1 w Palestynie nie ma ruin po potężnych miastach Sodomie i Gomorze
  2. w Palestynie nie ma ruin po świątyni Salomona
  Ani w Jerozolimie, ani w Palestynie – nie było świątyni Salomona.
  Sciana Placzu – pod którą modlą się Żydzi to ruiny świątyni, którą budował przez 46 lat Herodota Wielki

  3 W Palestynie NIE istniały opisane w Bibli potężne miasta i cywilizacje , które mogłyby stawić czoła potężnej armii Mojżesza – 600 tys piechoty i kilkutysięcznej jazdy

  4 Biblia podaje że potężne miasto Jerycho otoczone było murami. Stwierdziliśmy, że Jerycho znajdujące się w Palestynie nie ma murów obronnych. Znaczy to, że Trąby Jerychońskie nigdy nie trąbiły w Palestynie.

  5 Biblia podaje, że na górze Moria przemianowanej na górę Salomona ten biblijny władca zbudował sobie świątynie przy fundamentach, której parowało 150 tys ludzi. Fundamenty były tak potężne jak świątynia Herodota w Jerozolimie.

  Syryjczycy uprowadzili żydów z Ziemi Obiecanej, w której była świątynia Salomona
  Trzeba pamiętać, że Żydzi byli w niewoli babilońskiej tylko 70 lat
  Królowie perscy Cyrus i Dariusz sprowadzili ich do Palestyny, która Ziemią Obiecaną Mojżesza nie była.

  Ani w Palestynie, ani w Jerozolimie świątyni Salomona nie było, więc władcy dali pieniądze na budowę świątyni Boga, który dał im królestwa i którego sami też czcili.

  Król perski według biblii jest pierwszym królem żydowskim w Biblii. Wszyscy władcy przed nim byli Izraelitami, czyli celtami, czyli pasterzami.

  Prawa ręka Cyrusa Wielkiego – sławny prorok Zoroastra, który używał też imienia Daniel – na rozkaz Cyrusa zniszczył kult Bela i kult świętych węży i wymordował kapłanów tych kultów.

  Dlatego Biblia podaje, że Cyrus stał się Żydem.- I tak Żydzi pojawili się w Biblii.

  Księga Izajasza, która jest poświęcona powrotowi Żydów z niewoli babilońskiej, opowiada o tym jak królowie perscy budowali sobie tam świątynie – wielokrotnie podaje, że w nie było tam nigdy wcześniej świątyni Salomona i budowę świątyni na zlecenie Cyrusa Wielkiego i budowę świątyni zaczynano od fundamentów.

  Zgodnie z Biblią i Kabałą tego, czego nie ma w Palestynie znajduje się nad Indusem i w okolicach

  To tam na górze Salomona zbudowana jest 15 tym wieku Chrystusem – świątynia Salomona funkcjonująca do dzisiaj. Jest tam też pasmo gór Salomona i potężna wyżyna Salomona . Są to nazwy antyczne, choś mieszkający nad Indusem wyznawcy islamu nazywają Salomona Sulejmanem – zgodnie z Koranem.

 7. MatkaPolka said

  Na północ od świątyni Salomona znajduje się biblijna Galilea – bo tak w czasach antycznych nazywano Afganistan.
  Aleksander Macedoński w IV w przed Chrystusem zdobył Gazę nie tylko w Palestynie, ale też tą w Afganistanie. Natomiast Galileę udało mu się zdobyć po wieloletnich walkach.

  Biblia podaje, że salomon za pomoc w budowie świątyni Salomona – dał swemu bratu – królowi Tyru 20 miast w Galileli – w ziemi Kabul. Ziemia Kabul leży do dziś w Afganistanie

  Ziemia Kabul leży nad rzeką Kabul, którą antyczni Grecy nazywali rzeką Kofen

  Indus wpada do biblijnego Morza Czerwonego

  CZYTAJMY BIBLIE A DOWIEMY SIĘ WIELE CIEKAWYCH I ZASKAKUJĄCYCH RZECZY

  .https://www.youtube.com/watch?v=HIsvih1NsOY

 8. Listwa said

  MatkaPolka ty jakis dzikus jesteś.

 9. MatkaPolka said

  Krzyżacy i Niemcy napadać i rabować Polskę ze swoim „Drang nach Osten” i „Got mit Uns– to ŹLE
  Polska odzyskać pradawne ziemie słowiańskie aż po rzekę Ren z „Bóg z nami” – to DOBRZE

 10. Ale dlaczego? said

  To taki ekspert, jak z koziej dupy trąba…
  Nawet nie chce mi się komentować „rewelacji” tego idioty.
  Jest cała masa dowodów na to, że jesteśmy integralną częścią życia na Ziemi.
  Zaczynając od kodu DNA.
  Inna ciekawostka to to, że skład chemiczny (sole mineralne) osocza krwi ludzi (i zwierząt) jest bardzo podobny do wody oceanów.

 11. Listwa said

  @ 9 MatkaPolka

  Pisaniem głupkowatych tekstów tego sie nie uzyska. Ani też fascynowaniem sie internetowymi ateistami.

 12. MatkaPolka said

  Listwa 8

  Cywilizowani Cortez i hiszpańscy konkwistadorzy – wezwali dzikusa Jedynego Inkę do wyznania wiary – Zanim zdołał się zorientować, o co chodzi z tą Trójcą ŚWIĘTĄ – to już nie żył.

  Cywilizowani Krzyżacy nawracali na wiarę pogańskich dzikusów – Prusów przez ucinanie głowy. Wycieli w pień całe plemię dzikusów – a ja zapytam – co to za pożytek z chrześcijanina bez głowy?
  W którym miejscu w naukach Jezusa Chrystusa jest mowa o nawracaniu przez ucinanie głowy.

  Historia Polski to w znacznej mierze historia walk z Krzyżakami – najazdów Krzyżackich na Polskę JUŻ chrześcijańską i wojen z zakonem Najświętszej Marii Panny, którzy pod hasłem Gott mit Uns – palili łupili najeżdżali; SS- mani też mieli na pasach to hasło ‘”Gott mit Uns’ – TYLKO, CO TO MA WSÓLNEGO Z NAUKAMI Jezusa?

  Przestępcza organizacja Hohenzollern – podbiła Polskę

  Rosję opanowała przestępcza organizacja Holstein – Gottorp – Romanow.
  Cywilizowana Luteranka – Zofia Fryderyka Augusta von Anhalt-Zerbst – z dynastii Holstein – znana, jako Katarzyna Wielka – przeszła na Prawosławie –i po to, aby podbić dzikusów w Rosji.

  Te dwie przestępcze organizacje – zajęły się kolonizacją Słowian i wybiły ok. 100 mln Słowian

  Przestępcza organizacja Saxon – Coburg – znana po imieniem Windsor podbiła Amerykę Północną. Cywilizowani Anglicy wybili ok. 100 mln dzikich Indian.

  Jak widzimy cywilizowani Niemcy rozumieją religię zupełnie inaczej niż prymitywne dzikusy- RELIGIA SŁUŻY IM DO PODBOJU.

  Trzech chrześcijańskich cesarzy niemieckich dokonało rozbiorów chrześcijańskiej Polski – a protestowali tylko Iran i Turcja – muzułmanie. Czy to nie dziwne?

  Może się okazać, że NIECYWILIZOWANE DZIKUSY byli bardziej zawansowani – technicznie i kulturowo niż cywilizowani Krzyżacy i Konkwistadorzy.

  Wimany- samoloty Salomona i Abrahama. Starożytna Judea.

  .https://www.youtube.com/watch?v=KnXdYKofbH0&list=PLERZSEpJJEAlH-pMb-i4EAUGA7WzZFsgr&index=42

 13. Marucha said

  Re 12:
  Niestety, widzę u Pani to samo zjawisko, co u większości tzw. narodu: obciążanie chrześcijan winą za to, co wyczyniali WROGOWIE chrześcijaństwa.
  Albo też miesza Pani chrześcijan z pseudo-chrześcijanami w jedną breję.

 14. Yah said

  Nie chrześcijan tylko frankogermańskich destruktorów Kościoła. Trzeba być ślepym , albo nie chcieć tego widzieć. To co stworzyli zamiast Kościoła frankogermanie zniknie z powierzchni Ziemi wraz z nimi.

  W całym Zachodzie jest takie pomieszanie prawdy z fałszem, że naiwni Polacy kompletnie sie gubią i ….. o to tym germańskim bydlętom chodzi …

  Dobranoc Państwu ….

 15. NICK said

  Pierwszy chrzest się nie przyjąbył.
  No to Mieszko i Dobra-wa-sza mać.

 16. Listwa said

  @ 12 MatkaPolka

  Jakimś wyjściem będzie, jeśli ograniczysz wpisy i cytaty do tematów poza religijnych, a zwłaszcza poza katolickich.
  I nie pisz haseł jeśli chcesz przedstawić historię.

  „Cywilizowani Krzyżacy nawracali na wiarę pogańskich dzikusów – Prusów przez ucinanie głowy. Wycieli w pień całe plemię dzikusów – a ja zapytam – co to za pożytek z chrześcijanina bez głowy?”
  – poczytaj o Paweł Włodkowic z Brudzewa i o 3 letnim procesie w Rzymie pod auspicjami papieża. Była już o tym mowa, poducz się.

  „Historia Polski to w znacznej mierze historia walk z Krzyżakami – najazdów Krzyżackich na Polskę”
  – bzdura o tej znacznej mierze. Krzyżaków pokonali Polacy, Polacy katolicy dokładnie.

  Zanotuj sobie, że Paweł Włodkowic z Brudzenia – to polski kapłan katolicki, uczony, prawnik, pisarz religijny i prawno-polityczny, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, obrońca interesów Polski w sporach z Krzyżakami.

  I tak nie pluj gdzie popadnie.

 17. Listwa said

  @ 14 Yah

  Następny uduchowiony.

  Krzyżakom przeciwstawili się katolicy rzymscy w pełnej łączności z papieżem.

 18. Listwa said

  @ 15 NICK

  Ktoś to widział? Chrzest Rosji to 988r.

 19. MatkaPolka said

  Szanowny Gospodarzu Marucha

  Mamy problem

  Kiedyś Kościół był siłą napędową, oazą moralności, podporą rodziny, wychowawcą młodzieży

  Gospodarzu – Co się Stało? Co czynić?

  Gdzie są te Okopy Świętej Trójcy?

  JEŚLI UZNAMY

  Krzyżaków – za wrogów chrześcijaństwa
  Konkwistadorów hiszpańskich – za wrogów chrześcijaństwa

  Rozbiorców Polski – Caryce Katarzynę, Cesarza Austrii, Króla Prus – za wrogów chrześcijaństwa

  Hitlera i episkopat niemiecki – za wroga chrześcijaństwa

  Spedaloną Europę – za wrogów chrześcijaństwa

  Pedofilów w Kościele – za wrogów chrześcijaństwa

  Polski JudeoEpiskkopat – za wrogów chrześcijaństwa

  Kolejnych Papieży heretyków – za wrogów chrześcijaństwa
  Watykan – za wrogów chrześcijaństwa

  Spisek przeciwko Kosciołowi
  https://katolikintegralny.wordpress.com/category/spisek-przeciwko-kosciolowi/

  Antypapieże i heretycy

  Poczet antypapież Novus Ordo

  I. Antypapież Pius VII
  II. Antypapież Leon XII
  III. Antypapież Pius VIII
  Antypapież Pius VIII błogosławi mieszane małżeństwa potępione przez Kościół
  IV. Antypapież Grzegorz XVI
  Czy Grzegorz XVI był katolickim papieżem?
  V. Antypapież Pius IX
  Herezja o nieomylności papieskiej „Soboru Watykańskiego” (1870) / Piusa IX
  VI. Antypapież Leon XIII
  Herezja antypapieża Leona XIII zawarta w encyklice Rerum Novarum
  VII. Antypapież Pius X
  VIII. Antypapież Benedykt XV
  IX. Antypapież Pius XI
  Herezja wolności religijnej zawarta w encyklice antypapieża Piusa XI „Mit Brennender Sorge”
  X. Antypapież Pius XII
  Herezje antypapieża Piusa XII z encykliki Mystici Corporis Christi
  Herezja ewolucjonizmu zawarta w encyklice Piusa XII Humani generis
  Rzecz o tym, jak antypapież Pius XII zezwolił na pogańskie praktyki zabronione przez Kościół
  XI. Antypapież Jan XXIII
  Herezje antypapieża Jana XXIII (Angelo Roncalliego)
  XII. Antypapież Paweł VI
  Nauka tzw. „Soboru Watykańskiego II” potępiona przez Kościół katolicki
  XIII. Antypapież Jan Paweł I
  XIV. Antypapież Jan Paweł II – i całował Koran
  Lucyferiańska doktryna sekty Novus Ordo. Cz. 1. Dwie natury Chrystusa. Wcielenie i zjednoczenie
  Lucyferiańska doktryna sekty Novus Ordo. Cz. 2. Wiara i łaska. Godność dzieci Bożych i zbawienie. Misja Kościoła

  XV. Antypapież Benedykt XVI

  XVI. Antypapież Franciszek
  Antypapież Bergoglio: muzułmańscy uchodźcy należą do Mistycznego Ciała Chrystusa
  i całował muzułmanom nogi

 20. NICK said

  A Pan rżniesz.
  Po swojemu.
  Cyryl I Metody.
  875. Po Chrystusie.

  A (18) nijak nie nawiązuje do (15).
  Dzisiaj to trzecie: oj.

  Idę spać.

 21. NICK said

  Kiedy dojdziecie, wszyscy, do PRAWDY?

  Klocki lego?
  Macie.
  Układajcie.

  Jedno zaś.
  Zostawcie Boga Mego Jedynego Prawdziwego, Trójcę, Maryję, Archaniołów.
  I pomniejszych a Ważnych, podobnych.

 22. NICK said

  A teraz?

 23. Listwa said

  @ 20 Nick

  „Cyryl I Metody.
  875. Po Chrystusie”.

  – zapewnienia to za mało. W Rosji też?

  A (18) nijak nie nawiązuje do (15).
  – bo 15 do niczego nie pasuje.

 24. Listwa said

  @22 NICK

  Załatw sobie nocnik przed snem, chyba że chcesz trzymać rękę w górze.

 25. ciul -ciul said

  Po co tworzyc jakies teorie, kiedy Bog dal nam nie teorie , ale pisany dokument, Bog stworzyl Adama a z jego zebra stworzyl Ewe. Koniec kropka

 26. Marucha said

  Re 19:
  Nie oczekiwałem po Matce Polce, której obecność w gajówce bardzo ceniłem, że będzie ją stać na umoczenie szmatoszczotki w gównach i chlapanie na chybił trafił po papieżach Kościoła Katolickiego.

 27. NICK said

  Listwa.
  Opanujcie się.
  Nie prowokujcie.

  Możecie iść na noże słowne, prostackie ale, choć to ja bym was zadźgał, zostawiam was.

  „nie idźcie tą drogą, Ludwiku Dorn i psie Sabo” i Kaflu i Listwo.
  A teraz wróćcie do (22).
  Ale już mi tu.

 28. Listwa said

  @ 27 NICK

  No przecież nie AK.
  Nie rób z siebie takiego darczyńcy.

 29. Boydar said

  A to nie prościej, Panie NICK’u, z wiatrówki drani ? Jakąś tam wprawę Pan przecież masz 😦

Sorry, the comment form is closed at this time.