Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Olo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Parlamentarna głupota ma się dobrze

Posted by Marucha w dniu 2019-11-09 (Sobota)

Poziom intelektualny wielu posłów PiS pozostawia sporo do życzenia.

Kiedy jednak człowiek posłucha wynurzeń światłych umysłów świata lewicy czy liberałów dopiero wówczas doznaje szoku. Bo przecież dzięki uprzejmości polskojęzycznych mediów żyć możemy w przekonaniu, że światłe umysły, że świat elit intelektualnych w Polsce wyznaczają czerwone i tęczowe sztandary.

Te świńskie elity postanowiły skorzystać z tego stereotypu, który zaaklimatyzował się w Polsce na dobre, głosząc coraz większe kocopoły, bądź wykazując się brakiem elementarnej wiedzy na poziomie szkoły podstawowej. Nowe rozdanie sejmowe przyniosło dawkę świeżej kocopołskiej krwi.

Posłem z ramienia Koalicji Obywatelskiej została niegdysiejsza gwiazda łódzkiej lewicy w osobie Dariusza Jońskiego, który zasłynął z tego, że nie znał daty wybuchu Powstania Warszawskiego, które wybuchło wg niego w 1988 roku, natomiast stan wojenny Joński wprowadził w roku 1989. Ten kiedyś zagorzały lewak nie miał problemu żeby przekształcić się w liberała i mimo baku elementarnej wiedzy otrzymał 11.999 głosów w okręgu sieradzkim, mieszkańcy Ziemi Sieradzkiej co z wami?!

Magdalena Biejat nowa poseł Lewicy wyznała, że będzie „gościnią” zamiast gościem programu, żeby podkreślić w ten sposób swoje zaangażowanie w walkę z samczą dominacją w przestrzeni publicznej. W sukurs zwichrowanej psychicznie kobiecie, która zasiądzie w polskim parlamencie idą tzw. elity w osobie profesor Magdaleny Środy czy dziennikarki Doroty Warakomskiej. Warakomska zapowiedziała, że dalej będzie w Radiu TOK FM (należącym do „stajni” Michnika”) używała żeńskich form w tym „gościni” ponieważ Rada Języka Polskiego dopuszcza takie formy.

Posłem z ramienia PSLu, został wiceszef tej partii Dariusz Klimczak. Poseł Klimczak czuje się tak mocno związany z ruchem ludowym, że zapytany kiedyś o opinię na temat protestujących rolników blokujących drogę ekspresową stwierdził, że prawdziwy rolnik, to nie strajkuje tylko siedzi w oborze czy stodole. Takim to przejawem „głębokiej empatii” wykazał się jeden z liderów ludowców wobec swojego naturalnego zaplecza społecznego, jakim dla PSLu są polscy chłopi.

Na deser zostawiłem posła, choć w tym wypadku jestem za zastosowaniem formy bliższej feministkom i powiem „poślicę”Klaudie Jachirę, autorkę dziesiątek skandalicznych i idiotycznych wypowiedzi. Szydzenie i pogarda z przekonań religijnych oraz spuścizny Armii Krajowej pozwoliło jej zostać posłem, co wydawało się mimo wszystko nierealne. I tak zamiast spędzać czas w izolacji w pokoju bez klamek Jachira przez najblizsze 4 lata zasiądzie w izbie poselskiej w której 100 lat wcześniej siedział Witos, Dmowski czy Korfanty.

Parlament Rzeczypospolitej po roku 1989 miał wielu kuglarzy, błaznów i zwyczajnych durni. Był przecież w polskim sejmie mężczyzna udający kobietę, był poseł SLD Sebastian Florek, który został jak sam przyznawał został posłem dzięki temu, zę pokazywał wcześniej tyłek pod prysznicem w programie Big Brother. Był Janusz Palikot z wibratorem i świńskim ryjem złośliwi mówili nawet, że gadżety te idealnie odzwierciedlają osobowość posła. Był Ryszard Petru z masą idiotycznych tekstów obnażających zupełną marność intelektualną tej rzekomej nadziei polskiego liberalizmu i światka banksterów. Ze stajni Ryśka była Kamila Gasiuk-Pihowicz nie rozumiejąca znaczenia słowa „inwokacja”. Był wyjątkowo chamski Stefan Niesiołowski, dziś znany bardziej jako „Jurny Stefan” po tym jak wyszło na jaw, że był przekupywany z wykorzystaniem młodych prostytutek. Była zaburzona Joanna Senyszyn ze swoją skrajną antykatolicką zajadłością i promocją homopropagandy, którą w końcu dosadnie podsumował Wojciech Cejrowski, mówiąc o tym, że z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Była poseł i premier Kopacz, której przodkowie rzucali kamieniami w dinozaury. Był marszałek Komorowski, który pomimo skończonych studiów historycznych przekonywał nas, że Korfanty lubił się z Piłsudskim a Norwegia należy do Unii Europejskiej. Była poseł Lewicy Wanda Nowicka uraczyła nas ostatnio intelektualnym pasztetem na miarę swoich możliwości kiedy stwierdziła, że Bruno Schulz został spalony na stosie przez inkwizycję, myląc go oczywiście z Giordano Bruno. Zawsze mogło być gorzej bo mogła go pomylić z muzykiem Bruno Marsem. Wcześniej pomyliła Wisłocką z Szymborską.

Mimo upływu kolejnych kadencji część elektoratu raczy nie zrażać się do posłów z zaburzoną osobowością, posłów blagierów i pospolitych durni. Głupota w Polsce ma się całkiem dobrze, a do kroniki poświęconej jej dziejom pisze się właśnie nowy rozdział.

Arkadiusz Miksa
http://miksa.neon24.pl

Panie autorze, a czego Pan oczekuje od kupy śmierdzącego czosnkiem g…a, jakim jest polskie społeczeństwo? Kogo to wszystko obchodzi? Czy glizdę siedzącą w kale interesuje brzask słońca?
Admin

Komentarzy 9 to “Parlamentarna głupota ma się dobrze”

 1. Kojak said

  Dorota Warakomska ? Wyjatkowo agresyywna lewacka wywloka, szmata i gnida . Dziwne ze te Zydy z TOK -FM wywalili ja na zbita morde z roboty gdzie robila im dobra lewacka robote Zydowskie szmaty i smiecie wcale nie musza byc madre ! Wazna zeby spelnialay scisle rasowe kryteria pochodzenia ! Zawsze zydowski glupek a nawet debil, bedzie mial pierwszenstwo przed Polakiem !

 2. Mietas said

  Zgadza się, Admin dobrze podsumował!! Jakie Społeczeństwo, taki Parlament, i tacy posłowie, co do tego posła z PSL,to znam takich z autopsji,zero pojęcia o rolnictwie,ale za to wyszczekany, i wie dokładnie po co tam idzie,oczywiście kasa, to ich wszystkich napędza, i co najgorsze, że tyłu ludzi w tym kraju daje się na to nabrać.

 3. NICK said

  Zatem, durnie skończone, DALEJ, na „WYBORY”.
  Wkrótce następne a będzie ich coraz więcej… .
  Hurrra!

  WWW.
  Was. Wasi. Wybrani.
  Wybiorą do odstrzału.
  Szkoda. Słowa. Ile-kto-rad. Radu dostaniecie.

  Nadto, Listwo ‚dobrotkliwy’, zostaw swoje supozycje.

 4. Boydar said

  Pan Miksa niech spada na drzewo małpy dłubać. Jest głupkiem albo oszustem; żadna z tych opcji małpom nie przeszkadza.

  Ponieważ zaraz się ktoś zbulwersuje, śpieszę wyjaśnić, że jeżeli tzw. społeczeństwo głosuje na kandydatów z listy, to de facto głosuje na jej wystawiciela, czyli z reguły partię lub stronnictwo. Już pisałem, że większość nawet samych mord pt. kandydatów pachnie Tworkami albo kryminałem, w najlepszym razie szkołą specjalna dla upośledzonych umysłowo. Czasami zwykłym burdelem, w zależności od egzemplarza, panienką albo alfonsem.

  Pan Miksa próbuje nam winseminować, że tych 465 ma prywatnie coś do powiedzenia, a nie daj Boże do zagłosowania. To jest dokładnie tak, jak w tym dowcipie – „kto się zgadza, może opuścić ręce i odejść od ściany”. Nie po to wystawiono na liście osobników umoczonych żeby mogli sobie coś tam po swojemu zabełkotać. Jak spróbują tylko, świekra zapuszcza ruletkę, przeważnie rosyjską. I oni akurat to bardzo dobrze rozumieją.

  Poza tym, tylko takimi indywiduami daje się w pełni sterować. I nie one, te indywidua, są winne; winne sa tyle, co dały twarz i du-py. Nie za darmo bynajmniej. I o to pretensję mieć do nich można, ale nie o to że podnoszą rękę na sygnał. W większości i tak nie rozumieją co tam napisane, powiedziane czy co z tego wynika. Żeby było śmieszniej, nawet prawnicy, także z najwyższej żydowskiej półki mają problemy z interpretacją uchwalonych aktów.

  W każdym bądź razie ten artykuł to typowa mgła, maskirowka, mająca odwrócić naszą uwagę od faktu, że tak naprawdę praktycznie nikt nie wie, kto te prawo układa. Bo państwo posłowie tylko je kalifaktorują, na nasz zresztą wniosek i za nasze pieniądze, aby to robili. A czy to pięknie czy to źle, to każdy chłopiec wiedzieć powinien. I dziewczyna też.

  .https://www.youtube.com/watch?v=2nnNbTnIOWI

 5. Damastes said

  Kolejny przykład „wybitnej” pani poseł: Gosiewska staje w obronie banderowca, Ihora Mazura zatrzymanego w Polsce: https://www.facebook.com/m.gosiewska/posts/2462077650527438?hc_location=ufi

  „Odważny aktywista obywatelski i weteran wojny w Donbasie, Gruzji i Czeczenii padł ofiarą działań sąsiadów ze Wschodu. Został wpisany przez służby rosyjskie do rejestru zatrzymań Interpolu. To jawny przyklad wykorzystywania przez Kreml instytucji prawa międzynarodowego do politycznej zemsty.” – pisze miedzy innymi Gosiewska.
  Na koniec dodaje:
  „Ze swej strony służę pomocą i poręczeniem niewinności Ihora Mazura wobec rosyjskich oskarżeń.”

 6. Leo said

  Ze smutkiem stwierdzam, żem dużo mniej pojętny niźli moi nauczyciele twierdzili i łatwo ginę w poetyce komentarzy. Czy na przykład mógłbym prosić pana Nicka o posłowie? Krótkie wyjaśnienie jego postu? Z góry dziękuję usprawiedliwiając się wiekiem i słabowitą już głową.

 7. NICK said

  Posłowie właśnie, Leo.

  Przepraszam.
  Piszę zatem.

  BOJKOT pseudowyborów wszelakich.
  Tylko to dotrze do tzw. władzy.

  Swoje powyżej „ubrałem” we słowa, (3)
  zawierając inne przekazy.
  Zatem. Proszę. Bez obrazy.
  Nic mną nie gardzi. No. Nowomowa?

 8. Paulsi said

  Miksiu – czyli autorze felietonu-a może rozszerz swoje przemyślenie na parlamentarne ćwierc-mózgi z ‚dobrej zmiany’ czy ‚konfederacji’ a także na te tabuny PROFESOROW zwłaszcza w kanclarii Prezydenta czy u Morawieckiego….
  Noam Chomsky powiedział>>ogół populacji nie wie co się dzieje na świecie a ponadto nie wie, że nie wie>>i jest to świetny (moim zdaniem) opis zdolności intelektualnych ‚lawmakers’ (parlament) czy ‚rulers’ (rządzący).
  Klasyczna KAKISTOKRACJA-system w którym rządzą najgorsi, pozbawienie skrupułów.
  .
  PS. a dlaczego nie zażądać, aby takie robaczki kandydujące na na posła-senatora-prezydenta-premiera-ministra MUSIELI SIĘ PODDAĆ się testowi IQ>iloraz inteligencji, po prostu aby się upewnić, czy nie jest genetyczni obciążony ‚idiotyzmem’. Sorki ale ja jak MUSIAŁEM zdawać egzamin wstępny na studia czy poddać się ‚rozmowie kwalifikacyjnej’ idąc pracować do corpo to dlaczego onie nie mogą poddać się SPRAWDZENIU.

 9. NICK said

  Oj, oj.
  Zaczęto Nam od „elek-tryka”.
  Jego.
  Trza zgnoić.

  Synów i wnuków.

Sorry, the comment form is closed at this time.