Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Korab o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  maasteer o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Święta Tradycja vers… o Być wyjątkowym w Kościele…
  Adrem o Wolne tematy (53 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  plausi o Znaki surowości
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  I*** o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Zapanuj nad własnym czasem – o…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Ekolodzy protestujący przeciw Nord Stream kupieni przez Rosjan. Wstyd!!!

Posted by Marucha w dniu 2019-11-11 (Poniedziałek)

Jak donoszą niemieckie i polskie media, szefowie organizacji ekologicznych najgłośniej protestujących przeciw budowie gazociągu Nord Stream 2 dostali lukratywne posady.

Gdzie?

W ekofundacji, której sponsorami są ci sami Rosjanie, przeciw którym wcześniej występowali. Kierownicze stanowiska, a nie jakieś nic nieznaczące posadki, stały się lepem, na który złapano ludzi „troszczących się” wcześniej o środowisko.

Szczegółowych informacji dostarczyli Niemcy. Otóż w ubiegłym tygodniu powstała Fundacja Ochrony Przyrody Niemieckiego Bałtyku, której formalnym założycielem były władze Meklemburgii-Pomorza Przedniego, wespół z Bund`em „Przyjaciele Ziemi”, WWF Deutschland, NABU – Związek na rzecz Ochrony Przyrody i Bioróżnorodności oraz: NORD STREAM, w imieniu którego występuje rosyjski Gazprom.

Pikanterii dodaje fakt, że Gazprom jest jedynym donatorem wymienionej fundacji, który wniósł wkład w wysokości 5 milionów euro, jako kapitał założycielski oraz kolejne 5 milionów euro na programy badawcze.

Chyba nie musimy mówić, o co chodzi w przeznaczaniu olbrzymich kwot na niemierzalne przez Urząd Skarbowy przedsięwzięcia np. projekty badawcze.

Kupieni przez Rosjan ekoterroryści nie mają się czego wstydzić.

Ścieżki korupcji politycznej przecierał przed nimi sam kanclerz Niemiec – Gerhard Schroeder, który od 2017 roku jest szefem rady dyrektorów w rosyjskim koncernie naftowym Rosnieft i to on w ostatnich tygodniach swego urzędowania na kanclerskim fotelu, podpisał z firmą Gazprom kontrakt na budowę gazociągu Nord Stream.

I to jest dopiero wstyd!!!

Źródło: GW/PP
Piotr Pałys
Dziennikarz, elektrotechnik, muzealnik, spełniony poszukiwacz i kolekcjoner.

https://swiatrolnika.info/

Mamy dwie, cyniczne uwagi.
1. Wszyscy europejscy politycy są przekupieni. Jeśli ktoś zna jakieś wyjątki, niech napisze. 
2.  Przekupienie walczących o lepszy świat „ekologów” dowodzi po prostu, że świat i środowisko gówno ich obchodzi. Dziękujmy Rosjanom, że nam to bez trudu uzmysłowili.
Admin

Komentarze 4 to “Ekolodzy protestujący przeciw Nord Stream kupieni przez Rosjan. Wstyd!!!”

 1. Alina said

  Co ten gościu chce od Schroedera? Przecież nadzorował wspólne niemiecko-rosyjskie przedsięwzięcie, współpracę gospodarczą. To lepiej jak Niemcy i Rosjanie do siebie strzelają? Jaki wstyd? Czy Schroeder zdradził Niemcy? Nie, przecież reprezentuje niemieckie interesy. Nie wiem czego miałby się wstydzić.

  Natomiast jak Misiek Kamiński brał pieniądze od ubeków z Palestyny funkcjonując jako polski poseł czy były poseł, to już kompromitacja. Bo tam na pewno nie chodziło o wzajemnie korzystną współpracę pomiędzy Polską a żydowskim państewkiem.

  Zdrajca? A może po prostu żyd?

 2. Zerohero said

  Ścieżki korupcji politycznej przecierał przed nimi sam kanclerz Niemiec – Gerhard Schroeder, który od 2017 roku jest szefem rady dyrektorów w rosyjskim koncernie naftowym Rosnieft i to on w ostatnich tygodniach swego urzędowania na kanclerskim fotelu, podpisał z firmą Gazprom kontrakt na budowę gazociągu Nord Stream.
  I to jest dopiero wstyd!!!

  1. Niemcy mają udziały w Gazpromie. Handel gazem jest obopólnie korzystny.

  2. Ciekawe, że nasi mędrkowie tak punktujący Gerharda Schroedera w ogóle nie zainteresowali się, że polski premier Kazio Marcinkiewicz po skończeniu urzędu poszedł „pracować” w Goldman Sachs. Różnica jest kolosalna. Schroeder uczestniczył po prostu w rosyjsko-niemieckim interesie, a co robił Goldman w Polsce? Dokonywał ataków spekulacyjnych na złotówkę.

  Przejrzałem ten „świat rolnika” i trafiłem na jeszcze jeden artyukuł na temat NS. „NORD STREAM 2 – Niemiecki punkt widzenia”. Nie ma tam słowa o cenie gazu, są za to utyskiwania, że Niemcy sprzedały Ukrainę, że Putin zajmie Łotwę. Krótko mówiąc kupa umysłowego g.. wna spłodzonego przez jakiegoś głupiego Poliniaka mającego zerowe pojęcie o tym co pisze. Tytuł powinien brzmieć „żydojankeski punkt widzenia”.

 3. hahaha.Kochani,w Polsce, Nord Stream 2 to rąwnież inwestorzy,właściciele z EU zachodniej,z USA.Cytat ,wczoraj:Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyjaśnił, że chodzi o postępowanie przeciw Gazpromowi i pięciu międzynarodowym podmiotom odpowiedzialnym za finansowanie budowy gazociągu Nord Stream 2. Karę w wysokości 172 mln zł nałożono na spółkę Engie Energy za nieudzielenie informacji.”Dalej ENGIE, OMV, Shell(notowany na giełdach w Londynie,Nowym Jorku,w Amsterdamie), Uniper und Wintershall itd.Czy autor Piotr Pałys to oszust czy też nie ma prawa do korzystania z google?Ani jedno ani drugie. Panie, Piotrze Panu płacą za kłamstwa.Sam Pan wie,że nie może Pan w Polsce krytykować Wielkiej Brytanii i USA,których koncerny znakomicie współpracują z…Rosją.

 4. hanno said

  to się nazywa ‚fake news’ – specjalność TVPIS-RACHUJA-CEJROWSKIEGO-Roli (wrealu24)-Patlewicza czy ‚Dziennikarza, elektrotechnika, muzealnika, spełniony poszukiwacza i kolekcjonera’ – Misiu, ptysiu>każda z „twoich’ profesji jest obciążona defektem-brakiem sensu.
  .

Sorry, the comment form is closed at this time.