Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Olo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Ostatnia wojna Izraela

Posted by Marucha w dniu 2019-11-11 (Poniedziałek)

Jakiego rodzaju wsparcie Ameryka mogłaby zapewnić, by podnieść na duchu upokorzonych i wyczerpanych Izraelczyków po wyjściu z podziemnych schronów, którzy przetrwali cztery tygodnie bez prądu i jedzenia i zobaczyli, że ich miasta są całkowicie zniszczone?

Następny, niezwykle ciekawy artykuł Gilada Atzmona, który jak mało kto rozumie sprawy izraelskie. My Polacy powinniśmy przyglądać się ze szczególną uwagą tym sprawom, bo nasi zarządcy spłodzili dziesiątki tysięcy „nowych Polaków” w Izraelu rozdając polskie paszporty na lewo i prawo. Gdyby jeszcze byli tak szczodrzy wobec naszych prawdziwych rodaków na Wschodzie…
Miłej lektury.

W mojej książce The Wandering Who z 2011 r. przedstawiłem możliwy katastrofalny scenariusz, w którym Izrael jest zalążkiem globalnej eskalacji z powodu nowych, rosnących możliwości nuklearnych Iranu. Doszedłem do wniosku, że izraelski syndrom stresu przedtraumatycznego (Traumatic Stress Syndrome (PRE-TSS) miałby kluczowe znaczenie dla takiego rozwoju sytuacji.

„Państwo żydowskie i ogólnie żydowski dyskurs są całkowicie obce pojęciu czasowości. Izrael jest ślepy na konsekwencje swoich działań, myśli o swoich działaniach jedynie w kategoriach krótkoterminowego pragmatyzmu. Zamiast długoterminowo Izrael myśli w kategoriach przedłużonego czasu teraźniejszego.”

W 2011 r. Izrael nadal był pewny swojej siły militarnej, pewien, że przy pomocy Ameryki lub przynajmniej przy jej wsparciu może zadać śmiertelny cios militarny Iranowi. Ale to zaufanie zmniejszyło się, zastąpione lękiem egzystencjalnym, który może być uzasadniony. Przez ostatnie kilka miesięcy izraelscy analitycy wojskowi musieli pogodzić się ze spektakularnymi zdolnościami strategicznymi i technologicznymi Iranu. Niedawny atak na saudyjską instalację naftową dał wyraźny sygnał światu, a zwłaszcza Izraelowi, że Iran wyprzedza Izrael i Zachód. Sankcje były przeciw skuteczne: Iran samodzielnie opracował własną technologię.

Były ambasador Izraela w USA i płodny historyk Michael Oren powtórzył moje prognozy z 2011 roku na Atlantyku i opisał przerażający scenariusz dla następnego i prawdopodobnie ostatniego, izraelskiego konfliktu.

Oren rozumie, że niewielkie błędne obliczenia Izraela mogą doprowadzić do totalnej wojny, w której rakiety i drony wszelkiego rodzaju spadną na Izrael, przytłaczając jego obronę i obracając miasta Izraela, jego gospodarkę i bezpieczeństwo w ruinę. [Co daj Boże amen – admin]

Oren szczegółowo opisuje, w jaki sposób konflikt między Izraelem a Iranem może szybko przekształcić się w masową „pożogę”, która zniszczy Izrael i jego sąsiadów.

W Izraelu termin „Wojna między wojnami ” odnosi się do ukierunkowanej tajnej międzywojennej kampanii prowadzonej przez państwo żydowskie w celu odroczenia, a jednocześnie przygotowania do kolejnej konfrontacji, prawdopodobnie z Iranem. W ciągu ostatnich kilku lat Izrael przeprowadził setki ataków, „wojen między wojnami” na cele powiązanymi z Iranem w Libanie, Syrii i Iraku.

Oren spekuluje, że pojedynczy błąd w obliczeniach może łatwo doprowadzić do odwetu ze strony Iranu. „Izrael przygotowuje się na najgorsze i działa przy założeniu, że walki mogą wybuchnąć w każdej chwili. I nietrudno wyobrazić sobie, jak to może się zdarzyć. Pożoga, jakich wiele na Bliskim Wschodzie, może zostać rozpalona przez pojedynczą iskrę. ”

Do tej pory Iran powstrzymywał się pomimo ciągłej agresji ze strony Izraela, ale to łatwo może się zmienić. „Rezultatem może być kontratak Iranu, wykorzystujący pociski manewrujące, które spenetrowałyby obronę powietrzną Izraela i uderzyłyby w cele takie jak Kiryah, odpowiednik Pentagonu w Tel Awiwie. Izrael w odwecie uderzyłby w sztabie Hezbollahu w Bejrucie, a także na dziesiątki innych miejsc wzdłuż granicy z Libanem. A potem, po dniu wymiany ognia na dużą skalę, rozpocznie się prawdziwa wojna … ”

Oren przewiduje, że rakiety będą „padać na Izrael” w tempie nawet 4000 dziennie. System Iron Dome zostałby przytłoczony ogromnymi jednoczesnymi atakami na cele cywilne i wojskowe w całym kraju. I jakby to nie było wystarczająco druzgocące, Izrael jest całkowicie nieprzygotowany na precyzyjne pociski sterujące, które mogą precyzyjnie trafić w cele w całym Izraelu z odległości 1500 km. Międzynarodowe lotnisko Ben Gurion przestałoby funkcjonować, a ruch lotniczy nad Izraelem zostałby zamknięty. To samo może się stać z portami Izraela. Izraelczycy, którzy szukaliby schronienia w odległych krajach, musieliby płynąć wpław w bezpieczne miejsce .

W tym scenariuszu palestyńskie i libańskie milicje mogą przyłączyć się do walki i zaatakować żydowskie społeczności na granicach z lądu, podczas gdy rakiety dalekiego zasięgu z Syrii, Iraku, Jemenu i Iranu robiłyby to z powietrza. Wkrótce gospodarka Izraela przestałaby funkcjonować, sieci elektryczne zostałyby odcięte, a uszkodzone fabryki i rafinerie wyrzucałyby w powietrze toksyczne chemikalia. [Cóż za piękne wizje! – admin]

W scenariuszu Shoah Oren opisuje: „Miliony Izraelczyków stłoczyliby się w schronach bombowych. Setki tysięcy zostałyby ewakuowane z obszarów przygranicznych, gdyby terroryści próbowali je infiltrować. Restauracje i hotele byłyby puste, podobnie jak biura firm zajmujących się zaawansowanymi technologiami w start-upach. Szpitale, z których wiele korzysta z podziemnych obiektów, szybko zostałyby przytłoczone, nawet zanim niebo pociemnieje od toksycznych oparów z płonących fabryk chemicznych i rafinerii ropy naftowej. ”

Oren przewiduje, że ostra reakcja Izraela na atak, w tym gwałtowne stłumienie prawdopodobnych protestów na Zachodnim Brzegu iw Gazie, doprowadziłaby do ofiar wśród ludności cywilnej na dużą skalę i doprowadziłyby do zbrodni wojennych.

Zresztą, jak twierdzi Oren, to nie on wymyślił te prognozy, jest to jeden ze scenariuszy przewidywanych przez izraelskich wojskowych i urzędników rządowych.

Jeśli takie zdarzenia będą miały miejsce to Stany Zjednoczone będą miały zasadnicze znaczenie dla przetrwania państwa żydowskiego, zapewniając amunicję, wsparcie dyplomatyczne, polityczne i prawne, a po wojnie – w negocjacjach rozejmów, wycofań, wymiany więźniów i przypuszczalnie „porozumień pokojowych”.

Jednak Stany Zjednoczone pod administracją Trumpa są nieco nieprzewidywalne, zwłaszcza w świetle obecnego postępowania w sprawie impeachmentu przeciwko Trumpowi.

W 1973 r. USA pomogły uratować Izrael, zapewniając armii niezbędną amunicję. Czy USA zrobią to ponownie? Czy Amerykanie mają broń zdolną przeciwstawić się irańskiej balistyce, precyzyjnym pociskom i dronom? Co ważniejsze, jakiego rodzaju wsparcie Ameryka mogłaby zapewnić, by podnieść na duchu upokorzonych i wyczerpanych Izraelczyków po wyjściu z podziemnych schronów, którzy przetrwali cztery tygodnie bez prądu i jedzenia i zobaczyli, że ich miasta są całkowicie zniszczone?

To prowadzi nas do zasadniczej kwestii. Syjonizm przysięgał wyzwolić Żydów od ich przeznaczenia, uwalniając Żydów od nich samych. Przysięgał położyć kres samozagładzie Żydów, tworząc żydowską bezpieczną przystań. Jak to możliwe, że zaledwie siedemdziesiąt lat po założeniu państwa żydowskiego ludzie, którzy cierpieli przez całą swoją historię, po raz kolejny zdołali stworzyć potencjał dla własnej zagłady?
[Bo to psychopatyczny i patologiczny naród jest – admin]

W The Wandering Who starałem się dać możliwą odpowiedź: „Uchwycenie pojęcia czasowości to zdolność do zaakceptowania, że ​​przeszłość jest kształtowana i korygowana w świetle poszukiwania sensu. Historia i myślenie historyczne to zdolność do ponownego przemyślenia przeszłości i przyszłości.”

W związku z tym rewizjonizm jest prawdziwą esencją myślenia historycznego. Zmienia przeszłość w przesłanie moralne, zamienia moralność w akt etyczny. Niestety, właśnie to jest to co brakuje państwu żydowskiemu. Pomimo syjonistycznej obietnicy wprowadzenia introspekcji, moralności i uniwersalnego myślenia do powstającej kultury hebrajskiej, państwo żydowskie nie oderwało się od żydowskiej przeszłości, ponieważ tak naprawdę nie pojmuje pojęcia „przeszłości” jako dynamicznej elastycznej substancji etycznej .

https://gilad.online/writings/2019/11/6/israels-last-war
tł. JR
http://niepodlegly.pl

Komentarze 24 to “Ostatnia wojna Izraela”

 1. Sarmata said

  Bardzo sensowny tekst.

 2. To nie jest tajemnica że 50 spośród posiadanych przez Izrael głowic przeznaczonych jest do pocisków rakietowych, natomiast 30 stanowi uzbrojenie lotnictwa.Profesor Avner Cohen, autor książki „Israel and the Bomb”.:Centrum Badań Nuklearnych Negew, w Dimonie na południu oraz w Ośrodku Rozwoju Uzbrojenia (RAFAEL) na północy i kierowanego przez Israela Dostrowskiego, profesora fizyki chemicznej z Instytutu Weizmanna – stworzono technologię, która pozwalała na przeprowadzenie pełnego testu nuklearnego, gdyby izraelscy przywódcy na takowy się zdecydowali. Opinia publiczna nie miała o tym pojęcia.

 3. Boydar said

  Izrael to sobie może … Nie ogarniemy tematu dopóty, dopóki nie przypomnimy, kto Izrael do istnienia powołał i po co. To drugie jest niestety trudniejsze. Tak czy owak, decyzje nie zapadają w Tel Avivie; jak przyjdzie iskrówka otworzyć zawory denne, to otworzą. A pasażerów będzie sześć milionów, jak zawsze, zgodnie z protokołem.

 4. Anucha said

  Panie Boydar
  Faktycznie , żeby przyszedł Mesjasz , musi ich paść
  6 000 000
  Do tej pory próbowali oszwabić go , bo do 6 mil zawsze
  brakowało.
  Ciężko ich tylu zebrać , bo to rozłazi się po świecie.
  Rothschild zebrał ich do kupy w Palestynie
  Kissinger chlapną ozorem
  Baron trafi kumulację 6 dużych baniek
  Będzie mógł syna Dawida ogłosić Mesjaszem

 5. Marek said

  Ja pierd…
  Jeszcze nie rozliczyli pierwszego holo, a już kombinują z kolejnym.
  Ile to jeszcze będzie trwało, do końca szwata?
  Sześć baniek w koło macieju i odszkodowania sześć razy sześć razy sześć plus.

 6. Ad. 2

  To nie jest tajemnica że 50 spośród posiadanych przez Izrael głowic przeznaczonych jest do pocisków rakietowych, natomiast 30 stanowi uzbrojenie lotnictwa.

  Jeśli tak mówią, to znaczy, że nie mają ani jednej głowicy. Ich siłą są kłamstwa. Nie praca, a kłamstwa.

  Naszą słabością jest wiara w te kłamstwa.

 7. Birton said

  my, Polacy, mamy żydowski holocaust w dupie, tak samo jak żydostwo ma w dupie ludobójstwo Polaków

 8. Zerohero said

  Alianckie naloty na III Rzeszę i amerykańskie na Japonię trwały lata, a miały większy tonaż (kilkaset samolotów na dobę) niż byłby w stanie posłać Iran. Iran może narobić zniszczeń, ale nie zrujnuje miast za pomocą trotylu. Musieliby tam napchać czegoś bardziej szkodliwego.

 9. Boydar said

  Panie Birton. Pomimo ogólnej racji (7), stawia Pan na równi realność obu pojęć, co nieprawdą jest. Straty osobowe ludności gojskiej w Polsce to ca. sześć milionów (sic!) Rzetelna ocena ilu żydów utłukły żydoszkopy jest praktycznie niemożliwa z uwagi na wszechobecne kłamstwo, fałszowanie kwitów oraz maskujący import na wątpliwych papierach ze wschodu.

  Jakby nie było, jeżeli taki np. Lublin jest zażydzony w stu pięćdziesięciu jeden procentach, to z nieba przecież nie spadli. No chyba że jednak, czasem smog krystalizuje do zadziwiających form przyrodniczych. I opada.

 10. „W żydomasońskim świecie, gdzie tożsamość narodowa i Wiara Katolicka są niszczone, a dusze narodów Europy martwe lub dogorywają, manifest tożsamości narodowej jakim jest Marsz Niepodległości dla reżyserów tego stanu rzeczy jest nie do przyjęcia.

  Prośba organizatorów Marszu o Mszę Św. w klasycznym rycie rzymskim (Trydencka) zachwiała zbutwiałymi fundamentami modernizmu w Polsce. Polacy chcieli wrócić do swego tysiącletniego matecznika. To prawdziwy cud. Polacy, którzy niepostrzeżenie zostali okradzeni z Nabożeństwa Wszechczasów domagają się jego zwrotu. „

 11. „Marsz Niepodległości od początku swego istnienia mimo swojej wspaniałej atmosfery był zawsze jakiś niepełny i niedokończony. Czegoś brakowało. Tegoroczny Marsz przez upomnienie się o Mszę Wszechczasów wypełnił się treścią i spełnił swoje zadanie. Polacy w swojej masie dowiedzieli się o swoim Mateczniku (Msza Łacińska), który przez wieki ukształtował polską duszę.”

  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/11/11/egzorcyzm-polski-i-europy/

 12. Boydar said

  „… Polacy, którzy niepostrzeżenie zostali okradzeni z Nabożeństwa Wszechczasów domagają się jego zwrotu …”

  Gdyby rozumieli o co kaman, to miałoby to uzasadnienie. Ale gdyby rozumieli to, rozumieliby wiele innego. A nic na to nie wskazuje.

  Ta kobieta co płakała po Stalinie, z pewnością nie rozumiała, ale na pewno CZUŁA.

 13. BK said

  …ponieważ wierzą w tę wizję to przygotowują POLIN.
  Proponuję wspierać Izrael (!), bo żydzi muszą mieć gdzie mieszkać.
  Natomiast u nas w Polsce stasować aktywny antysatanizm, czyli 48h na opuszczenie terytorium.

 14. Kwal said

  Najważniejsza informacja z dnia dzisiejszego…bardzo ważna.
  https://dzienniknarodowy.pl/grad-rakiet-spada-na-izrael-miliony-ludzi-kryja-sie-w-schronach-szkoly-miejsca-pracy-zamkniete-wideo/

 15. brys said

  Panie BK – aby stosować aktywny antysatanizm wcale nie musimy wspierać israhella.

 16. Re.14 To zapewne prymitywne rakiety „domowej roboty”…nie uczynią Izraelowi większej krzywdy…natomiast bedą mogły być pretekstem do okrutnych akcji odwetowych…

 17. ojojoj said

  psychole sa potrzebni zeby ten filter dzialal, zeby odfiltrowac zlych od dobrych, zeby jedni byli z Bogiem z wlasnej woli, a drudzy z diablem – tez z wlasnej woli – i to wszystko

 18. nod said

  Zabawnie jest zauważyć swoiste logiczne dla rzyda Orena a całkowicie nielogiczne dla mnie czyli nierzyda myślenie o wojnach między wojnami w celu przygotowania się na prawdziwą wojnę (pewnie z Iranem)
  Zabawne bo gdy sam rzyd Oren wspomina o setkach tych „wojen między wojnami” skierowanych w Iran sam „nie potrafi” połączyć tego ciągu w logiczną całość i spojrzeć nań ze strony Iranu.
  Bo ze strony Iranu całkowicie uzasadnione jest przygotowywanie się na (inshallah) zwycięską wojnę z Izraelem gdy ten dekada po dekadzie prowadzi wobec nich cichą wojnę.
  Rzyd Oren nie potrafi pojąć niczym ten rzyd z przysłowia pytający „cóż dobrego ci uczyniłem że mnie tak nienawidzisz” konsekwencji swego postępowania.
  O to jest samowybraństwo i syjonizm w pigułce.
  Cokolwiek by rzyd nie zrobił przeciwko nierzydowi jest to dobre z założenia, tylko działanie nierzyda może być rozpatrywane w kategoriach dobra i zła.

 19. gnago said

  Ad 6 Kilka lat temu był deal w USA przy kasacji głowic do wzbogacania klientami cichaczem był Izrael i Japonia (razem ,bo kosztownie było) I wych..li Japończyków . Podzielili sie sprawiedliwie, tylko połówka semicka była w miare sprawna to Japonii przypadły te niesprawne. Wieść niesie że w Fukushimie było parę ładunków aby odzyskały planowaną masę promieniotwórczą dla osiągnięcia tej potrzebnej krytyczną przy użyciu. Takie ploty w necie biegają

 20. walthemar said

  W pracy na komputerze fotke nie wyswietlalo a takze linka 14 ocenzurowalo [cenzura wiezienna]
  a w domu bez problemu [chodzi o UK Londyn]

 21. Jacek said

  „Co daj Boże amen – admin”
  To niestety tylko jedna głową tej Hydry, najmniej szkodliwa bo nie zakamuflowana.

 22. revers said

  ad4

  powoli znajda w polskich stodolach reszte milionow jak nie w Jedwabnym, to teraz w Wiznie …

  https://prawy.pl/104966-zydzi-beda-starali-sie-zablokowac-sledztwo-ipn-w-sprawie-mordu-na-zydach-w-wiznie-by-dalej-oskarzac-polakow-o-mordowanie-zydow/?fbclid=IwAR1Oihqka2ao5_J2l9Ed4f3cgV7vceIMM0ODxvWfIE1LBjadt_ZZTMiy1T0

 23. BK said

  @ Borys
  wprost przeciwnie – 7 milioów Izraelczyków w Izraaelu to:
  a/ 7 milionów Izraelczyków poza Polską
  b/ 7 milionów żydów podgryzających satanistyczną centralę w NYC.

  Trzeba wykorzystywać zasoby wroga do walki nim samym.

  BK

 24. hanno said

  ja PODZIELAM opinie WSZYSTKICH SZANOWNY POSTOWICZÓW
  tylko mam jeden problem
  WTH-WHAT A HELL>>
  WTF-WHAT THE F..K
  niech mi ktoś pokaże paluszkiem JAKIKOLWIEK dokument państwowy-post1989-
  że wszystko co robiły te „elity’ musi być ‚pod dyktando’ miłośników pokoju-wszelkiego dobrobytu noszących jarmułki (to ‚dobra zmiana’ na czele z preziem tysiąclecia-premiera-małżonka p. Kornhauser-Gliński) czy Jonny Daniels czy „świeckich’ lokalnych ‚the chosens’ jak Michnik-Zandberg-Lejba Fogelman, etc.
  .
  Niech se te ‚elity’ wpiszą do Konstytucji ‚ICH przewodnią rolę” i będzie jasność w temacie.
  .
  Obalanie komuny-przedmurze chrześcijaństwa (przeciw Ruskim)-bycie ‚póżnym postkomuchem’ czy TW czy ..to ciut za mało.
  .
  Dziękuję za uwagę.

Sorry, the comment form is closed at this time.