Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Tak to prawda, że PIS i PO to to samo zło.

Posted by Marucha w dniu 2019-11-14 (Czwartek)

Jak najbardziej jest to prawda. To partie przeżarte Żydami i Ukraińcami. Dla nich interes USA Izraela i bander Ukrainy jest ważniejszy niż interesy Polski i Polaków.

Jak najbardziej jest to prawda. To partie przeżarte Żydami i Ukraińcami.

Anty POLSKIE i z maską przykrywającą ich fałszywe chrześcijaństwo bo pod nią kryją się antychrześcijanie. Brunatna zaraza.

Judzą do wojny z Rosją, miliardami z naszych podatków wspierają bandytów jak nazi AZOV i reżim który na Ukrainie pobudował pomniki banderowcom, tym zwyrodniałym bestiom, którzy mordowali Polaków.

Reżim, który został zainstalowany po krwawym zamachu stanu a przewrót był finansowany przez żydo-USA i zachodnich wasali, w tym przez Polskę. Ten reżim, który dziś tam rządzi nie demokratycznie i nie samodzielne, bo jest wykonawcą amerykańskich sponsorów i żywicieli.

Tak PIS i PO to to samo zło. Wywodzą się z tego samego korzenia AWS.

Im szybciej Polacy dostrzegą kogo interesy reprezentuje PIS i PO tym lepiej będzie dla dobra Polski i dla nas Polaków naszego bezpieczeństwa.

Sprowadzili – i to bez przeprowadzenia referendum w narodzie – na Polską Ziemię obce wojska USA, tak jak niegdyś nasi przodkowie Krzyżaków, PiS dokonał zamachu na nasze bezpieczeństwo i na życie na nas Polaków. Bo w razie agresji NATO czy choćby USA na Rosję, Polska stanie się celem rosyjskich rakiet z głowicami atomowymi. A to jest równe z biologiczną zagładą nas Polaków i unicestwieniem naszego kraju.

Putin wyraźnie powiedział, że Rosja nie będzie się ani sekundy zastanawiać i dokonywać selekcji; gdy zostanie napadnięta przez NATO lub USA, to cały swój nuklearny potencjał skieruje na te kraje w których są bazy USA i to obojętnie czy jest tam broń atomowa czy też nie. Jasno powiedział że Rosja by chronić swój wielonarodowościowy naród nie zawaha się ani sekundy, by użyć i zniszczyć definitywnie każdego wroga, agresora który ośmielił się zaatakować Rosję.

A poza tym, Polska popiera bez wstydu USA, które okupuje Syrię, rabuje tam złoża ropy naftowej i jest w Syrii bez zgody ONZ. To USA od 2001 roku morduje ludność w Afganistanie, to USA zniszczyło kraje Bliskiego Wschodu i terroryzuje i szantażuje te kraje które nie chcą być neokoloniami USA. To USA popiera izraelską okupację Ziem Palestyńczyków i wtrąca się wszędzie używając represje, szantaż, groźbę użycia siły i też tej siły faktycznie używa w stosunku do niepodległych od USA państw po to, by zainstalować tam swoje wasalskie reżimy i te kraje eksploatować oraz jak Polskę czy Ukrainę, używać do swoich celów, szczucia na Rosję i prowokować do konfliktu zbrojnego.

A PiS i PO bezwstydnie popierają nie tylko wrogą Polsce banderowską Ukrainę, która ma na sumieniu tysiące zabitych, zamordowanych przez bander reżim w Donbasie i zbombardowane tam miast ale popiera ten światowej sławy bandycki kraj zwany USA.

Tak więc Polacy głosujcie w końcu na Polaków, dla których dobrem Polski jest Polska i nasze Polaków bezpieczeństwo a nie głosujcie na polskojęzycznych Żydów i Ukraińców, którzy dbają wyłącznie o interesy swoje i swoich sponsorów amerykańskich, a nam Polakom, by się przypodobać, rzucają pod publiczkę hasła o „niepodległości” Polski i o agresji Rosji.

Rosji, która nota bene nie ma i nie rości do Polski żadnych pretensji terytorialnych, tak jak to wyraźnie czyni banderowcami rządzona Ukraina.

Niech w końcu otworzą się wszystkim zaślepionym Polakom tą nachalną POPIS propagandą oczy ale też głównie umysły !!!

[Panie autorze, czy kupa gówna może mieć umysł??
Admin]

http://fakty-kontra-news.neon24.pl

Komentarzy 10 to “Tak to prawda, że PIS i PO to to samo zło.”

 1. Kojak said

  Od czaSU urzadzenia przez PPYYSS kryminalnej prowokacji na podstawie sfabrykowanych dokumentow w stosunku do Sp Andrzeja Leppera aby wsadzic go do wiezienia to PIS jest partia ORYNARNYCH BANDZIOROW I BYDLAKOW NA CZELE Z KACZACZYNSKIM ! ON O WSZYSTKIM WIEDZIAL I TO FIRMOWAL !

 2. Zby said

  Od czasu, jak Kaczor zamruczał „Gierojom Sława”, to już ich olałem i żadne 1000+ i free mycka tego nie nadrobią

 3. Błysk said

  Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę na sposób ślubowania wielu posłów PIS-u. Mianowicie około 150 posłów tego ugrupowania przyłożyło prawą rękę na serce .Identycznie ślubowało 7 posłów Konfederacji /Kulesza,Bosak ,Korwin – Mikke, Winnnicki,Berkowicz, Urbaniak ,Sośniarz/ .Zdaniem znawcy problemu : taki sposób ślubowania jest masoński.

 4. NICK said

  A tego nie znam, Błysku.

 5. Lily said

  Konfederacja?.No coz,TYLKO pogratulowac
  wybranych. Towarzystwo wzajemmej adoracji.

 6. Marek said

  Konfederację poznamy po owocach, prędzej, czy później.
  Jeżeli jest już kontrolowana i sterowalna przez żydów, raczej prędzej, niż później.

 7. Boydar said

  „… poznamy po owocach …”

  No, dzieci na pewno będą śliczne

 8. rvewers said

  owoce burakow cukrowych – czyli bez wlasnego cukru …

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/130197-jak-unia-placila-niemcom-za-likwidacje-polskich-cukrowni-ta-akcja-nie-miala-precedensu-w-skali-swiata?fbclid=IwAR1AKxJIkNp7uodyuKqbS_6MjXsOIHNSixDnUKpXXXO2KCtCltMgL9XwWso

  za to same sukcesy w niemeickiej medycynie poszczepionkowej …

  https://gloswielkopolski.pl/poznan-6letnie-dziecko-ktore-zmarlo-w-niedziele-w-poznanskim-szpitalu-zarazilo-sie-pneumokokami-smierc-dziewczynki-wywolala/ar/c14-14510299?fbclid=IwAR3cv2RiuinLCxPRcwXYnsf0XyeI7OBRjrwJCy_GhbuuKS4LryHCiji9Xtw

  Niemcy rowniez wprowadzili restrykcyjne obowiaazki szczepien, majaa bardzo duzze doswiadczenia Menglowe, Serveringowe.

 9. Boydar said

  Panie Reversie, doczytał Pan może, czy ciapate też mają być „restrykcyjnie” nastrzykiwane tą rtęcią ?

 10. Janusz T. said

  Re 1: Kojak.
  A te bydlackie, żydowskie kurwy z PO to są święte „Kojak” ?

Sorry, the comment form is closed at this time.