Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  zen o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Eksperci ONZ: „Aborcja podstawowym i fundamentalnym prawem człowieka”. Nikt się nie sprzeciwił.

Posted by Marucha w dniu 2019-11-15 (Piątek)

– Musimy zaprzestać traktowania aborcji jako wyboru. Aborcja jest podstawowym i fundamentalnym prawem człowieka. Mamy to w protokole dla Afryki – powiedziała, podczas sesji eksperckiej ONZ, położna z Lesotho imieniem Mamelo.

Eksperci chcą oficjalnie włączyć dzieciobójstwo do listy tzw. „praw człowieka”. Jeśli im się to uda, to kraje, w których przepisy aborcyjne są dość restrykcyjne, przynajmniej jak na postępowe standardy, będą znajdowały się pod nieustanny naciskiem, który finalnie może poskutkować zliberalizowaniem prawa.

– Ona [kobieta] ma prawo do dostępu do antykoncepcji, ona ma prawo do dostępu do bezpiecznej aborcji – mówiła podczas sesji Mamelo.

Jednocześnie położna sama przyznała, że w jej kraju wiele kobiet umiera podczas zabiegu abortowania nienarodzonego dziecka.

– Aborcja jest podstawowym i fundamentalnym prawem człowieka – mówiła położna
Na sali nie znalazła się nawet jedna osoba, która wyraziłaby sprzeciw. Była to sesja ekspercka ONZ dot. bezpieczeństwa ciężarnych i noworodków, w której udział brali przedstawiciele wielu państw, i żaden z nich nie zaoponował.

Moderator sesji przypomniała, że powszechny dostęp do aborcji jest elementem ONZ-owskiej Agendy 2030.
– Zostało nam 11 lat – powiedziała.

To ostatnie zdanie powinno również być ostrzeżeniem dla wszystkich środowisk pro life na świecie.

Źródło: wpolityce.pl
https://nczas.com

Czy w pie*dolonym Lesotho nie jest tak, że prawem człowieka jest zabić każdego, kto jest słabszy od zabójcy? Dziecko, sąsiada, staruszka?
Admin

Komentarze 23 do “Eksperci ONZ: „Aborcja podstawowym i fundamentalnym prawem człowieka”. Nikt się nie sprzeciwił.”

 1. Kapsel said

  ….powszechny dostęp do aborcji jest elementem ONZ-owskiej Agendy 2030….

  Polska chce być prymusem Agendy 2030. Zobacz co przygotowuje rząd!

  Polska dobrowolnie zgodziła się na wcześniejsze raportowanie do ONZ o postępach w realizacji wszystkich celów zrównoważonego rozwoju w naszym kraju. Pierwszy przyjęty przez rząd w czerwcu tego roku raport zaprezentowano w lipcu podczas pierwszego przeglądu wdrażania przez Polskę Celów Zrównoważonego Rozwoju określonych w Agendzie 2030 ONZ. Czytając ten raport aż włos się jeży na głowie!

  Read more: http://www.pch24.pl/polska-chce-byc-prymusem-agendy-2030–zobacz-co-przygotowuje-rzad-,62821,i.html#ixzz65Lob6uGn

 2. Voodoosch said

  I staraj sie mlodym ludziom wytlumaczyc, ze to zwykle morderstwo, jak z prawa i lewa, w szkole i na ulicy, w internecie i tv napi****laja, ze aborcja to wybor, to twoje prawo, niedlugo pewnie i obowiazek.

 3. Maverick said

  Aborcja to rytual kabalistyczny, abortowanie dzieci pod pozorami wyboru kobiety i jej prawa do decydowania jest narzucane całemu światu, a krew małych i bezbronnych dzieci to rytuał dla Molocha, to taka ich komunia święta tych parchatych. Do tego masowo giną dzieci na świecie czy to zaciągane do seksualnego niewolnictwa czy też do rytualnych morderstw. Dlatego tak szybko ucięto głowę dochodzeniu Epsteina.

 4. NICK said

  Katakumby.

 5. Kojak said

  Zydowscy kryminalisci i bandyci uwazaja ze zabicie dziecka w lonie matki to drobiazg i zawsze powinien byc dopuszczalny ! Powieszenie mordercy nie powinno miec miejsca bo zycia zbodniarza wedlug zydowskich kanali jest bezcenne i nigdy nie pownno miec miejsca ! Oto morlnosc zydowskich hien i lajdakow w krystalicznej postaci !

 6. Waldek said

  Voodoosch @

  Dokładnie. Nie przemówisz. One wiedzą, że to morderstwo ale mają to w dupie. Indoktrynacja od pokoleń od lat najmłodszych doprowadziła do nieodwracalnych zmian w mózgach. Pojadą do Holandii i wyskrobią się „legalnie” i co kto im zrobi? Na tym świecie nikt. Powiedzą, że musiały, bo praca, bo za małe mieszkanie, kurva! Jak się ludziom poprzestawiały wartości. Ludzkie życie gówno znaczy i durnie ten stan rzeczy akceptują.
  Ostatnio usłyszałem od młodej dziewczyny, że jak zajdzie drugi raz w ciążę to podda się aborcji. I jak ją kurwa powstrzymać?

  Maverick @

  Dokładnie. Aborcja to ofiara składana diabłu z nienarodzonego dziecka.

  Aborcji w XX wieku było ponad miliard. Czyli miliard ludzi mniej na ziemi = depopulacja/NWO.

 7. Przemysław Jakub said

 8. bryś said

  Voodoosch i Waldek – nie można pozwalać aby dziecko było wychowywane przez telewizor i media. Są rodzice, w każdym miejscu w Polsce da się znaleźć Mszę Trydencką, są jeszcze normalni ludzie miejscami, trzeba budować świat dzieciakowi, a nie oddawać go elektronicznym nianiom. Nauczyć go krytycyzmu wobec ekranu, nauczyć korzystać z internetu jako narzędzia, i dbać o normalne bezpośrednie stosunki z innymi ludźmi. Jest coraz więcej rodziców kontrolujących przepływ debilizmów internetowych, a nawet o zgrozo zamieniających srajfona na telefon (taki do dzwonienia). Dziecko po takiej kuracji jest nie do poznania.

 9. powszechny dostęp do aborcji jest elementem ONZ-owskiej Agendy 2030. – Zostało nam 11 lat – powiedziała.

  Wg ojca Klimuszki rzeczywiście zostało nam 11 lat. I tylko ONZ-towcy się mocno zdziwią, co to za te 11 lat będzie… Poczekajmy…

 10. Isreal said

  jak dotrzeć do tych śpiochów (lemingów, polaczków czy jak by ich nie nazwał) szczęśliwych że fajny smartfon, że selfi, że chorwacja,że tv 100″ … że ………………………..
  jak dotrzeć….
  ???????????????
  jak dotrzeć , że maja nas wszystkich w garści (i w dupie), że depopulacja, degeneracja, zniewolenie ……………..

  bo niestety „płyniemy” z nimi (zadowolonymi, oczadzonymi śpiochami)….

 11. Waldek said

  Gdybyście wiedzieli, że ktoś chce zabić nienarodzone dziecko to co byście zrobili? Zmieśli granice i taki ciul. Zresztą w 90 latach w Polsce istniało dobrze rozwinięte podziemie aborcyjne, a prawo gówno zawsze znaczy.

 12. Anucha said

  Israel
  Fakt
  Płyniemy z falami gnojówki
  Żeby ktoś chociaż brzytwę podał

 13. bryś said

  Ujawnia się zgubny wpływ łesternów, supermanów, itp, itd. Nie potrafimy wyartykułować swojego zdania, zorganizować się, założyć spółdzielni, partii, organizacji. Czekamy na jedynego sprawiedliwego. Był chyba taki jeden film amerykański gdzie lokalna społeczność się zorganizowała, postawiła i coś tam wygrała. Elektrownie, żeby była, czy nie była. Ale to musiał być wypadek przy pracy w holiłudzie.

 14. Populacja w Afryce,w krajach arabsko-muzułmańskich wzrasta,tak jak w Ameryce Południowej.Populacja w Chinach wzrasta,pomimo polityki 1 dziecka,dla mniej zamożnych.Populacja w Indiach wzrasta .Dla kogo jest aborcja?Dla biednych,mniej zamożnych aby płód w kobiecie,można było sprzedać.Czytaj:aborcja to biznes z zyskami.Płody są potrzebne dla biznesu a nie dla blokady wzrostu populacji.Pomijam już segregację rasowo-narodową której narzędziem była i jest aborcja.Sama aborcja to również biznes dla lekarzy i koncernów chemicznych.Portal Life News oszacował, że w samej Ameryce aborcja generuje rocznie zyski rzędu 1,1 mld dolarów.Tutaj ogłoszenie firmy z zyskami z aborcji i płodu:Ciężarne cudzoziemki, będące w ciąży mnogiej, mogą przyjechać do Norwegii i usunąć wybrany płód, nawet jeśli jest zdrowy – poinformowało norweskie Ministerstwo Zdrowia.

 15. Anucha said

  Przepraszam Isreal

  Już wszędzie widzę żyda
  Do psychiatryka mnie 🤣

 16. NICK said

  Przeprosiny przyjęte.
  U-sra-hell.

 17. Isreal said

  ad14 ))
  kiedyś było is`real ale też było że israel więc jest prościej …

  i też widziany jako isreal

  też mam ten problem ze wzrokiem, jak to sklasyfikować medycznie?

 18. Lily said

  N.W.O, to
  ONZ = Swiatowy rzad ?.
  NATO = Swiatowa armia ?.
  JEDNA SWIATOWA RELIGIA = ?.

 19. ? said

  PiS to część tego bagna:

  Polska dobrowolnie zgodziła się na wcześniejsze raportowanie do ONZ o postępach w realizacji wszystkich celów zrównoważonego rozwoju w naszym kraju. Pierwszy przyjęty przez rząd w czerwcu tego roku raport zaprezentowano w lipcu podczas pierwszego przeglądu wdrażania przez Polskę Celów Zrównoważonego Rozwoju określonych w Agendzie 2030 ONZ. Czytając ten raport aż włos się jeży na głowie!

  https://www.pch24.pl/polska-chce-byc-prymusem-agendy-2030–zobacz-co-przygotowuje-rzad-,62821,i.html

 20. Re: 2 Voodoo…

  Zydowska propaganda polega na tym, aby ich (zydowskie-talmudyczne) zamierzenia przeciwko gojom, aby sami goje dokonywali na wlasne zyczenie samozaglady…

  Podobna „retoryka” zydowska: „to nie my (zydzi) ukrzyzowalismy Syna Boga, to zrobili Rzymianie”… Czyli, od zawsze zydowskie zmijowe plemie „wyciaga gorace wegle z palenista cudzymi rekami…” (a my durne goje zawsze dajemy sie na ta zydowska „retoryke” (podwojnego standardu) nabierac…I to jest tragiczne…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. ONZ w USA odrzuca zakaz aborcji,która przynosi gigantyczne zyski ,znacznie większe ,na naszej planecie aniżeli…zyski koncernu amazon.com.

  Biała rasa niestety jest już w mniejszości. Używanie pojęcia rasa ,pomimo negatywnych i pozytywnych emocji,jest nawet , do dzisiaj aktualne.

  Rasy ludzi wyodrębnia się na podstawie nie tylko anatomicznych szczegółów budowy zewnętrznej ludzkiego ciała.Różnice są również w „bazie genetycznej”.Jedyne słowo ,które nas łączy to gatunek… Homo sapiens.
  ONZ ale i administratorzy,w Polsce,wykonują tylko rozkazy.Dla mnie to są wyroki śmierci dla białej populacji.Nikt mnie nie przekona,że mam akceptować jako facet:kobiety obrzezane w systemach muzułmańskich.Bez łechtaczki czyli roboty biologiczne. Nikt mnie nie przekona,ża mam jako facet mieć obrzezanego penisa.

  Nikt mnie nie przekona,że mam zrezygnować z muzyki Mozarta,Wieniawskiego,Bacha,Karłowicza bo bestie z innych populacji,wrogo nastawieni do białej rasy,odrzucają nawet muzykę na organach w salach koncertowych.Pomijam kościoły.

 22. Maverick said

  Powolne przebudzanie się ludzi:

  Lucyferianie i kabalistyczne rytuały na dzieciach powoli zaczynają wypływać na światło dzienne.

 23. R2ro said

  Mam pewną uwagę odnośnie dzieci nienarodzonych, płodów, embrionów czy jak tam próbują je określać różne organizacje.
  Chodzi o prawo dziedziczenia w naszym kraju w/g którego dziecko które było poczęte w momencie śmierci np dziadka ma prawo od zachówku po nim a co ostatnio firmy windykacyjne sugerują i egzekwują także długów po zmarłych.
  Wynika z tego iż w świetle prawa rzymskiego owe dwie zlepione ze sobą i nic nie warte komórki nabierają swoich praw a osoby które je usuwają mogą stracić np prawo dziedziczenia:

  § 1. Spadkobierca może być uznany przez sąd za niegodnego, jeżeli:
  1) dopuścił się umyślnie ciężkiego przestępstwa przeciwko spadkodawcy;

  Bywają przypadki, że spadkodawca pozostawia poczęte przez siebie dziecko, które w momencie jego śmierci jeszcze się nie narodziło. W takim przypadku pojawia się pytanie, czy dziecko nieurodzone jeszcze w chwili śmierci spadkodawcy, może dziedziczyć po nim spadek? Odpowiedź na to pytanie zawiera przepis art. 927 § 2 kodeksu cywilnego, który stanowi, że dziecko w chwili otwarcia spadku już poczęte może być spadkobiercą, jeśli urodzi się żywe. Urodzenie żywego dziecka jest zatem bezwzględnym warunkiem uczestniczenia przez nie w ewentualnym dziedziczeniu.

  W przypadku pozostawienia przez spadkodawcę dziecka poczętego, a nieurodzonego przed otwarciem spadku, które ma dziedziczyć na podstawie testamentu albo na podstawie ustawy, może być konieczna tymczasowa ochrona jego praw, zwłaszcza jeśli pozostali spadkobiercy albo członkowie rodziny zmarłego podejmują już jakieś czynności dotyczące przedmiotów wchodzących w skład spadku. W takiej sytuacji przepisy Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego przewidują możliwość ustanowienia kuratora dla dziecka poczętego, którego celem będzie strzeżenie przyszłych praw takiego dziecka.

  Jak wynika z uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 25 marca 2013r. (sygn. akt VI ACa 904/11, dziecko poczęte na chwilę otwarcia spadku jest również uprawnione do zachowku, jeżeli urodzi się żywe. To stanowisko potwierdził również Sąd Apelacyjny w Krakowie w wyroku z dnia 16 października 2016r. (sygn. akt I ACa 609/16), w którym jednak zastrzegł, że w takiej sytuacji sąd może miarkować (a więc zmniejszyć) wysokość zachowku dla dziecka spadkodawcy urodzonego po otwarciu spadku.

  Spadkobierca, który uzyskał pierwotne (tj. nieprawidłowe) postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku, rozporządził następnie przedmiotem wchodzącym w skład spadku. Jeśli rozporządzenie to nastąpiło na rzecz innego spadkobiercy, to będzie ono nieskuteczne – tak wynika z ostatniej uchwały Sądu Najwyższego podjętej w dniu 25 lipca 2019r. w sprawie III CZP 12/19.

  Jest to dość rozlegle rozpisane zagadnienie w przepisach prawnych więc idąc tą drogą można by wiele dobrego zrobić dla tych nieszczęsnych duszyczek.
  Nie jestem specem od prawa itd ale jak powiedział pisarz Sofronow ” mądremu jedno słowo wystarczy …..”

  Z Panem Bogiem

Sorry, the comment form is closed at this time.