Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  marteczka o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Korab o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  maasteer o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Święta Tradycja vers… o Być wyjątkowym w Kościele…
  Adrem o Wolne tematy (53 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  plausi o Znaki surowości
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

NWO – przestawienie biegunów jego porządku?

Posted by Marucha w dniu 2019-11-15 (Piątek)

Znana sentencja głosi, że, „jeśli nie możesz pokonać rewolucji, to się do niej przyłącz.”

Cytat z Protokołów Mędrców Syjonu, na podstawie stenogramu agentów carskiej Ochrany w ich obradach uczestniczących:

„Zniszczymy każdą kolektywną siłę prócz naszej. Czterema nogami ludzkości są rasa, religia, naród i rodzina. Migracja zniszczy dwie te nogi bezpośrednio i pozostałe dwie pośrednio.”

Znana sentencja głosi, że, „jeśli nie możesz pokonać rewolucji, to się do niej przyłącz.”

Od upadku Związku Sowieckiego, Zachód miast udowodnić światu, że jego propaganda o „wolności, demokracji i wolnym rynku” jest autentyczna, zabrał się ze zdwojoną siłą do robienia swych porządków.

Brak jakiejkolwiek przeciwwagi w jednobiegunowym świecie, wraz z rozbuchaną poza wszelkie granice pychą, pozbawił go nie tylko hamulców moralnych (jeśli je kiedykolwiek posiadał), ale także elementarnego rozsądku.

Rozpoczął więc od „humanitarnych bombardowań Jugosławii”, pod zgrabnym szyldem nowej doktryny zakodowanej jako „R2P” (responsibility to protect – imperatywu opieki). Potem poszło już jak po maśle, Afganistan, Irak, Syria, Libia, Jemen, Somalia, Ukraina, Północna Korea, Wenezuela, Boliwia, itd. W świecie zapanował chaos. Narastająca zachłanność zachodnich „elit” (żydowskich bankierów) spowodowała spadek stopy życiowej w sytych dotychczas społeczeństwach Europy i Ameryki.

Zgodnie z zacytowaną na wstępie doktryną Protokołów, spowodowano masowy napływ dziczy z krajów islamskich oraz czarnej Afryki do Europy, destabilizując jeszcze bardziej sytuację społeczną w tym regionie. Niepokoje społeczne objęły już w Europie Francję, Hiszpanię, na innych obszarach Boliwię, Wenezuelę, Irak, Chiny (Hong Kong), nie wspominając już o permanentnych obszarach niestabilności.

W samych Stanach, już i tak napiętą społeczną atmosferę podgrzewa walka Demokratów z Republikanami i próba impeachmentu prezydenta Trumpa. Przy czym deep state nie krępuje się już pozorami praworządności i walka idzie w otwartym polu widzenia.

W swym najnowszym artykule, były kongresmen z Michigan, David Stockman:
>https://original.antiwar.com/David_Stockman/2019/11/12/the-ukrainian-influence-peddling-rings-a-microcosm-of-how-imperial-washington-rolls/
na ukraińskim przykładzie ilustruje waszyngtońskie „mechanizmy władzy”.

Nie krępuje się z cytowaniem nazwisk i instytucji, które napędzają ten mechanizm, oraz rezultatów tej działalności na Ukrainie i innych państwach świata. Artykuł ukazuje Waszyngton jako kłębowisko żmij w postaci różnorakich, organizacji, lobbystów, instytucji, finansowych grup nacisku, oraz wszelkich innych koterii i gangów rywalizujących ze sobą o wąsko pojęte interesy tych band.

Autor sięga też do dalszej historii pokazując, że opisany system działał i w przeszłości. Dziś odbywa się to już przy odsłoniętej kurtynie. Sfrustrowane amerykańskie społeczeństwo widzi bez ogródek meritum sprawy, podwyższając napięcie wewnętrzne.

Jakby dla skanalizowania gniewu obywateli, na ekrany wyszła głośno reklamowana hollywoodzka produkcja pt. Joker pchająca niejako „nieudaczników” do masowego niepokoju społecznego.

Zarówno wspomniana wcześniej imigracja, jak i społeczne protesty są wspierane logistycznie przez anonimowe fundusze, oferujące szkolenia w metodach demonstracji i oporu przeciw władzy.

Wszystko wskazuje na to, że nasi rzeczywiści władcy postanowili „przyłączyć się do rewolucji” i w odpowiednim momencie porzucić na pastwę losu marionetki, które obecnie ich reprezentują w ramach formalnych struktur władzy, a ruch rewolucyjny przejąć pod kontrolę za pomocą zapewne od dawna zainstalowanych w nim swoich agentów.

Nie oznacza to oczywiście, że bunty społeczne nie są w swej istocie naturalne i uzasadnione. Nie wiadomo tylko kto i jak w tej mętnej wodzie ma zamiar łowić ryby.

Najlepszym tego przykładem jest Ukraina, która nigdy nie była autentycznym państwem i obecnie jest rozszarpywana przez rządzących nią oligarchów. Od majdanu 2014 roku, rozgrabiono tam już wszystko co było do rozgrabienia, a resztę zniszczono. Ostatnim kąskiem jest najlepsza na świecie ziemia rolna – ukraiński czarnoziem. Wczoraj przez Radę przepchano ustawę umożliwiającą obrót handlowy tą ziemią. Zainicjował ją prezydent Zielenski na polecenie Zachodu, podczas gdy jego pryncypał, oligarcha Kołomojski wezwał publicznie, do odwrócenia sojuszów i powrotu w objęcia Moskwy.

Sama ustawa spotkała się z protestami społeczeństwa, które domagało się……zabronienia Polakom zakupu ukraińskiej ziemi rolnej. Jak należy z tego mniemać, fakt, że zakupią ją żydzi, Ukraińcom nie przeszkadza?!

Podobny rozdźwięk ma miejsce w odniesieniu do wojny domowej. Banderowcy są za jej kontynuowaniem, a mieszkańcy wschodu Ukrainy pragną pokoju. Podobne dysonanse obserwuje się we wszystkich innych dziedzinach. Natomiast na otwartej scenie naparzają się między sobą amerykańscy namiestnicy Ukrainy (demokratyczni i republikańscy), oraz kohorty ich miejscowych sługusów.

Ukraińskiemu państwu nie pozostało już chyba wiele czasu i warto obserwować jego agonię, gdyż podobny scenariusz będzie miał zapewne miejsce w III RP, która w równym stopniu, choć nie tak widocznie, zarządzana jest przez plemię żmijowe.

Fakt ogromnej intensyfikacji re-bolszewizacji Rosji:
>https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/978222,resowietyzacja-rosjan-i-co-z-tego-moze-wyniknac
nasuwa sugestię, że żydzi postanowili odwrócić bieguny nowo kształtującego się wielobiegunowego porządku światowego i porzucić USA dla swego „nowego domu” w Rosji.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarze 32 to “NWO – przestawienie biegunów jego porządku?”

 1. Ola said

  „Tu potrzeba Stalina” – tak zapewne powiedzialby moj dziadek. Ten z Warszawy, co to jeszcze jako 80-latek plakal rzewnymi lzami wspominajac swoje glodujace dziecinstwo i pierwsze nie dziurawe buty dopiero za PRL.
  „Tu potrzeba Hitlera” – tak pewno powiedzialby moj drugi dziadek, ten z korytarza, co to jeszcze do niemieckiej szkoly chodzil, u Niemca na stolarza sie wyuczyl i wschodni front w obozie jenieckim jakos przezyl.
  Oj tak, panowie i panie, bedzie sie znowu dzialo…..

 2. NICK said

  A co się Olu stało?
  Odpuściło ciało?

 3. Ola said

  nie bardzo, Nicku, nie bardzo. zaraz lece na fitnes, a potem na basen. Nacierpie siem.

 4. NICK said

  Cierp.
  Ciało. Jakeś chciało.
  Ech, Ty Olu… .

  Nawiasem napiszę, że TU jest niejedna „ola” i niejeden „ol”.
  Lecz się kamuflują.
  Jedno jest pewne.
  Ty jesteś sobą a oceny powinnaś znieść.

 5. revers said

  Tak cena polskiej karty polaka dla kazedego bandrowca, razera z upa wynosi 400 euro, kupujaa hurtem i robiaa co chca w rp, rozjedzaja sie po europie.

  Tylko Putin nie chce rozmawiac z komendiantem ukrainy, a jak zawsze szuka Kolomyjski jak i Soros otawrtych drzwi do skarbcow na zachodzie- na zachodzie to majaa byc ucchodzcy- i na wschodzie- na wschodzie bogactwa naturale jesczze nie dostepne wszyskie dla kosmatych lapek.

  Cwiczy sie rownie dobrze na wlasnej laweczce bad company, a plywa w niezawalonych jeszcze kolorkami basenowaa gawedzia- zeresztaa w czasach szkolych najlepiej plywalo sie i skakalo z 3 pieetra na zamknietych basenach olimpijskich na wagarach, lub po skroconych lekcjach, nawet niska temeratura wody pod koniec wrzesnia nie przszkadzala, po roku szkolnym i sezonie dla gawiedzi, osiagajac ponad olimpijkie wyniki np. zabkaa 4xdlugosc basenu 50 m, 200 metrow pod wodaa.

  skreet po seksie w hurcie

  .https://www.youtube.com/watch?v=R2LQdh42neg

 6. Mietas said

  Najnowszy artykuł Ray Dalio – utalentowanego inwestora, zarządza aktywami 150 $ mld USD. Pan Dalio słynie z dokładnego podejścia: nie polega na ślepym szczęściu, ale na dokładnym badaniu historii, która, jego zdaniem, jest powtarzana w kółko.
  Teraz, jego zdaniem, Zachód wchodzi do kolejnego cyklu cierpienia – zerowe stopy procentowe prawie zatruły gospodarkę, wkrótce koszt nieruchomości i innych aktywów zacznie spadać do piekła.
  Ray Dalio, w swoim artykule, system już pęka w szwach. Banki centralne Zachodu w szybkim tempie drukują pieniądze, starając się utrzymać na powierzchni tonące gospodarki, ale pieniądze trafiają do kieszeni super-bogatych, bez żadnych korzyści dla budżetu i gospodarki realnej. Tytuł artykułu (to jest w języku angielskim) mówi wszystko: „Świat oszalał, układ uszkodzony.”
  https://www.linkedin.com/pulse/world-has-gone-mad-system-broken-ray-dalio/

 7. Boydar said

  No; jak się p. „Nowopolskiemu” z lekka przyp…doli to zaczyna pisać z sensem.

  A to i tak jest wersja optymistyczna ciągu przyczynowo skutkowego.

 8. A propos NWO…wczoraj w Koninie policjant zastrzelił 21 latka…bez żadnego zagrożenia z jego strony(chłopak uciekał)…pod pretekstem posiadania torebki „z białym proszkiem”i „nożyczek”. Zakładając nawet,że te akcesoria nie były przez policję podrzucone(znając „naszą”policję to sądzę,że jednak były)to fakt,że policjant-zamiast zatrzymać podejrzanego- strzela do niego i zabija-budzi trwogę.Znaczy to,że żyjemy już w 100% państwie policyjnym…w którym policjant jest ponad prawem i robi z obywatelem co chce…w tym wypadku pełni rolę sędziego i kata jednocześnie.
  Czytałem tez z przerażeniem komentarze pod artykułem o tym mordzie…ogromna większość tzw.”rodaków”(a tak naprawdę;hołoty)popiera ten policyjny samosąd.Moralny stan naszego narodu jest na dnie….a więc i szanse na przetrwanie Polski i polskości widzę marnie…

 9. NICK said

  Z optymizmu… .

 10. Boydar said

  Bo ja doświadczonym optymistą jestem … 🙂

 11. WI42 said

  @7 B
  Zauważyłem to samo – p. Nowopolski wrócił do formy (przynajmniej w tym szkicu).

 12. https://www.kramola.info/vesti/vlast/mirovye-prestupleniya-rotshildov-chast-pervaya

  ===============================
  Na pierwszym miejscu są Rotszyldy, to właściciele całego globalnego systemu finansowego.
  Rothschild pochodzi od Mayera Amschela Bauera, który zmienił nazwisko na Rothschild, wywodząc się z czerwonej tarczy – Rotes Schild, wiszącej na jego domu we Frankfurcie w Niemczech. Założył międzynarodową działalność bankową, wysyłając pięciu synów do zorganizowania systemu w Londynie, Paryżu, Frankfurcie, Wiedniu i Neapolu. Rodzina została oszukańczo podniesiona do rangi szlacheckiej w Cesarstwie Rzymskim i Wielkiej Brytanii.

  Za kulisami dynastia Rothschildów jest najpotężniejszym rodowodem na ziemi, a ich szacunkowe bogactwo przekracza 500 bilionów dolarów. Są właścicielami całego globalnego systemu finansowego. Ta zapierająca dech sfera kontroli działa w następujący sposób. Rotszyldy zasiadają na szczycie swojej piramidalnej organizacji, dosłownie rządzącej całym światem finansowym, z około ośmioma tysiącami wybranych członków. Chociaż trudno jest w pełni zbadać i zweryfikować, Rothschildowie mogą dzielić swoją ostateczną moc z Domem Saudów i rodziną Soros. I na niższych poziomach z niektórymi innymi rodzinami bankowymi, co zostanie wyjaśnione później.

  Rotszyldy stworzyli globalne instytucje finansowe, aby dosłownie otrzymywały 90% wygenerowanych odsetek płaconych przez ogół społeczeństwa. Ci przestępcy są lucyferianami, chociaż na powierzchni, aby ułatwić konsumpcję publiczną, nazywali swoją religię syjonizmem. W rzeczywistości czczą lucyfera, który obejmuje satanistyczne rytuały, w tym pedofilię i poświęcenie dzieci.

  Główna siedziba Rotszyldów mieści się w wieży Babel – BIS w Bazylei.

  BIS to – Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bazylea, Szwajcaria.

  Na drugim etapie struktury władzy znajduje się całkowita własność Rothschilda „BIS” – Banku Rozrachunków Międzynarodowych, utworzonego w 1931 r. w Holandii. Jej siedziba znajduje się w Bazylei w Szwajcarii, a we wszystkich kręgach jest uznawana za najlepszy bank wśród wszystkich instytucji finansowych na świecie.

  Każdy bank centralny jest członkiem banku BIS. Mają zgodę organizacji obywatelskiej na pełną immunitet i są odporni na wszelkie światowe prawa i przepisy, więc nikt nie może ich zaatakować. Bazylea, w której znajduje się wieża BIS w stylu babilońskim, była miejscem, w którym naziści spotkali się podczas II wojny światowej, aby wymienić skradzione żydowskie złoto. BIS wydaje instrukcje dla wszystkich innych instytucji finansowych na całym świecie.

  Na trzecim poziomie, bezpośrednio w ramach BIS, znajduje się MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), którego właścicielem jest Rothschild i Bank Światowy. IRS (US Internal Revenue Service) i podobne agencje poboru podatków w innych krajach mają strukturę prywatnej zagranicznej korporacji, MFW i tworzą prywatną strukturę Rezerwy Federalnej („Fed”) i wszystkich innych banków centralnych. Głównym celem jest upewnienie się, że ludzie płacą podatki i zawsze pozostają przydatnymi niewolnikami. Ich jedynym oddaniem jest zniewolenie całych krajów i ich ludności poprzez system długu pieniężnego.

  Dług jest mechanizmem kontrolnym.

  Pomagają krajom po tym, jak celowo doprowadzili ich do zadłużenia. A potem udając, że im pomagają, obliczają maksymalny poziom długu. Gwarantują, że dług nie zostanie nigdy spłacony, aby utrzymać kraj w niewoli.

  Wzmacnia to ich kontrolę nad tymi krajami. Ponieważ narody spłacają ten dług za pomocą niewolniczej pracy, a także dodatkowo grabią wszystkie zasoby kraju. Szantażują głowy tych krajów poprzez różne operacje, takie jak handel małoletnimi, pobieranie organów i pedofilia. Zapewnienie pełnej integracji wszystkich krajów jako beznadziejnych niewolników w ich systemie finansowym, z którego nie można się wydostać.

  Istnieją dwa megabanki, które oferują pożyczki dla wszystkich krajów planety, Bank Światowy i MFW. Pierwszy z nich jest współwłasnością wiodących rodzin bankowych na świecie. Ponadto Rotszyldy znajdują się na szczycie tej piramidy, będąc głównym udziałowcem. Drugi bank, w pełni prywatny, należący wyłącznie do Rotszyldów. Te dwa megabanki oferują pożyczki krajom rozwijającym się i wykorzystują swoje interesy. Kredyty są praktycznie niemożliwe do spłaty, dlatego prawdziwe bogactwo przechodzi w ich ręce: ziemia, zasoby mineralne i metale szlachetne.

  Czwarty poziom to prawie wszystkie banki centralne na świecie, które również należą do rodziny Rothschildów. Oto niektóre z nich: Bank Centralny Anglii w Londynie, Bank Watykański w Rzymie i Rezerwa Federalna w Waszyngtonie oraz Europejski Bank Centralny – EBC we Frankfurcie. Bank centralny w Londynie codziennie manipuluje ceną światowego złota.

  Miasto Londyn, Watykan w Rzymie i Waszyngton są uznawane za osobne państwa/terytoria. To gwarantuje im odporność na dosłownie wszystko. W związku z tym wszyscy pracownicy ustanowionych instytucji bankowych są chronieni przed ściganiem i nadzorem.

  Ich moc wykracza daleko poza imperium bankowe.

  Na piątym poziomie są zwykłe banki i rynki akcji, które tworzą gałąź wykonawczą systemu długu i manipulują stopami procentowymi.

  Prawdziwa siła Rotszyldów wykracza daleko poza ich imperium bankowe. Stały także za wszystkimi wojnami od czasów wojny Napoleona w Waterloo. To wtedy Nathan Rothschild podczas bitwy pod Waterloo w 1815 roku zmanipulował giełdę, aby kupować i płacić za Anglię. Odkrył również, jak korzystne jest finansowanie obu stron wojny, którą prowadzą.

  Nathan odkrył, że jego bogactwo wzrosło 6500 razy w porównaniu z tym, co wcześniej miał po nieudanym krachu na giełdzie w 1815 roku. W rzeczywistości okradł Wielką Brytanię na oślep i, według wszelkich wskazówek, stał się właścicielem większości obligacji Anglii. Od tego momentu jego rodzina, posiadająca ogromne bogactwo, o którym nawet nie mogli nawet marzyć, stała się wpływowym graczem w rządzie. Podejmowali decyzje polityczne, przekupują i płacą politykom. Należy również zauważyć, że ten schemat Rothschilda był historycznie ważny z innego powodu. Pokazała, w jaki sposób „wymyślenie” katastrofy może przynieść ogromne korzyści finansowe.

  Wojna jest ich najbardziej dochodowym biznesem.

  I z tego powodu świat wciąż przeplata się z niekończącymi się wojnami. Ponieważ jest to bardzo, bardzo korzystne dla Rotszyldów i ich pasożytów. I dopóki długi państw będą wykorzystywane, świat nigdy nie osiągnie pokoju i dobrobytu.

  Rotszyldy i ich kartel bankowy, finansował obie strony praktycznie każdej wojny od początku 1815 roku. Wojny rozpoczęte przez ich płatnych agentów w danym rządzie w zmowie ze służbami wojskowymi i specjalnymi, zmanipulowały wszystkich. Kosztowało życie co najmniej setek milionów ludzi – 75 milionów w samej I wojnie światowej. Co pozwoliło tej klice kontrolować rządy i ludzi poprzez spłatę zadłużenia z tytułu udzielonych im pożyczek.

  Kiedy wojny ostatecznie niszczą kraje, kartel bankowy zapewnia im więcej pieniędzy na odbudowę. Zapłata odsetek od tych udzielonych pożyczek gwarantuje, że pozostaną one niewolnymi.

  Trzy niezależne suwerenne państwa rządzą naszą planetą.

  Finansjera potajemnie rządzi światem z niezależnego, suwerennego państwa znanego, jako City of London lub z FED mieszczącego się w Nowym Jorku. Bank of England, kontrolowany jest przez Rotszyldów! W 1815 roku Nathan Meyer Rothschild, płacąc za Anglię, złożył następujące oświadczenie:

  „Nie obchodzi mnie, która marionetka zostanie umieszczona na tronie Anglii, aby rządzić Imperium, nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Człowiek, który kontroluje brytyjską podaż pieniądza, kontroluje Imperium Brytyjskie. A teraz kontroluję podaż pieniądza w Wielkiej Brytanii”.
  Dynastia Rotszyldów naprawdę znajduje się na szczycie piramidy mocy. Stoją za impulsem do narzucenia ludowi świata „Nowego Porządku Świata”, aktywnie dążąc w ten sposób do pełnej i ostatecznej dominacji na całej planecie. Są za Unią Europejską, Euro i EBC. Popierają także ideę Unii Północnoamerykańskiej i waluty Amero, która była w planie stania się nową walutą dla całego kontynentu amerykańskiego. Kontrolują wszystkie tajne służby świata, w tym CIA, Mi-5, Mi-6 i do pewnego czasu Mossadem.

  Przyjdź do banku, podpisz umowę pożyczki, a będziesz miał dług w formie cyfrowej, znikąd. W ten sposób tworzą oni wszystkie pieniądze na świecie, które zawsze opierają się na długach, a zatem globalna gospodarka działa na długach.

  Szósty poziom w hierarchii piramidy składa się z korporacji międzynarodowych. Korporacje te są odpowiedzialne za utrzymanie aktywów, ale w rzeczywistości w wielu przypadkach wykorzystują zasoby i pracowników. Rotszyldy, bezpośrednio lub pośrednio, są właścicielem prawie wszystkich tych międzynarodowych korporacji, takich jak: Coca Cola, Monsanto, Shell, Nestle, DuPont, P&G, Unilever, Philips i tak dalej.

  Siódmy szczebel w strukturze piramidy tworzą rządy. Rządy postępują zgodnie z nakazami, płacąc podatki od użytkowania, od bycia politykiem, od posiadania partii rządzącej.

  Wreszcie, w ósmym rzędzie, u stóp piramidy, jesteśmy my, zwykli ludzie. Karmimy Rotszyldów znajdujących się na szczycie piramidy. Jesteśmy uważani za żywiciela całej struktury władzy. 90% zasobów, trafia do Rotszyldów, a 10% trafia do reszty. W ten sposób Rotszyldy zbudowali swoje bogactwo ponad 500 bilionów dolarów w wyniku sieci długów, którą owinęli wokół ludzkości.

  Ich plan polega na całkowitym przejęciu naszej planety. Pod tym względem Rotszyldy osiągnęli niesamowity sukces, ukrywając swoje manipulacje. Rządzą ludźmi, jak kukiełkami na linach i dlatego zostali najbogatszymi władcami i mrocznymi władcami planety ziemia.

  Rody sumeryjskie, babilońskie, chazarskie, podobnie jak żydy Rotszyldy, wykorzystywały oficjalne małżeństwa i konkubiny do infiltracji rodzin królewskich i arystokratycznych.

  Wielu polityków, satanistów i innych przedstawicieli tego systemu jest sterowanych, aby zapewnić pełną kontrolę nad wydarzeniami. Na zewnątrz – od strony, którą widzi społeczeństwo – są całkiem normalni, ale z pewnym przełącznikiem stają się inni.

  Inicjatorem tego procesu kontroli umysłu był żydziak zwany „aniołem” śmierci – Joseph Mengele.

  Rotszyldy dkryli podstawową zasadę władzy, wpływu i kontroli nad ludźmi, stosowaną na świecie, czyli pasożytowania doskonałego.
  ====================================

  Gdyby tak, powiedzmy, jednej nocy wszystkich unych baronów czerwonotarcznych jakieś licho wykurwiło w pizdu, to nie wiem, czy zostałyby jakieś bieguny do przestawiania.

 13. Boydar said

  Moim zdaniem, to jemu formy nigdy nie brakuje, talent od Boga. Tylko jakby zdywersyfikował zleceniodawców 🙂

 14. Alina said

  @ Hulajdusznik

  Bardzo ładnie, ale to wszystko zostało opisane tysiące lat temu w Piśmie Świętym, chociażby Pwt 28, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=243

  12 Pan otworzy dla ciebie bogate swoje skarby nieba, dając w swoim czasie deszcz, który spadnie na twoją ziemię, i błogosławiąc każdej pracy twoich rąk. Ty będziesz pożyczał wielu narodom, a sam u nikogo nie zaciągniesz pożyczki.
  13 Pan umieści cię zawsze na czele, a nie na końcu; zawsze będziesz górą, a nigdy ostatni, bylebyś tylko słuchał poleceń Pana, Boga swego, które ja ci dziś nakazuję pilnie wypełniać.
  14 Nie zbaczaj od słów, które ja ci dzisiaj obwieszczam, ani na prawo, ani na lewo, po to, by iść za bogami obcymi i służyć im.

 15. Re: 12 Hulajdusznik
  Przypomne po raz kolejny: Zatrzymanie elektronicznego przeplywu gotowki wymaga ok. 6 minut do jego zatrzymania…i w ciagu ok. 6 minut okazuje sie, ze nic nie mozna kupic, sprzedac, wybrac gotowke z maszyn ATM’s, banki nie wyplacaja zadnej gotowki (vide Islandia) i powstaje totalny chaos.

  Jesli chodzi o wycofanie gotowki z cyrkulacji, to czas trwania to ok. 2-3 miesiecy i jest to dosc dlugi czas, aby ludzie „przestawili” sie na inne wartosci fizyczne jak wodka (Rosja – gornikom wyplacano wynagrodznia spirytusem, ktory stal sie dosc dobrze wymienialna waluta nie tylko na bazarach), sol, cukier, wegiel, lub cos za cos, na co lichwiarze NIE moga pozwolic i dlatego proponuja „gawiedzi” (vide „nowy” menister Finansow) wyzbycie sie gotowki i przejscie na „elektroniczne” cyfry, a potem „raczka lub czolko” dla „bio-chipa”…, bo „szybko, sprawniej, bezpieczniej…”…

  Bogactwo najwiekszego lichwiarza swiata jest szacowane na ok. 527 bilionow dolarow i wciaz rosnie…

  ===============
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. PISKORZ said

  re 12 Kosztowało życie co najmniej setek milionów ludzi – 75 milionów w samej I wojnie światowej.
  MOŻE TYLKO 12/13 MLN ? Skąd te 75 mln.?!
  Inicjatorem tego procesu kontroli umysłu był żydziak zwany „aniołem” śmierci – Joseph Mengele.
  WSZYSTKO SIĘ ZGADZA..oprócz stwierdzenia, że on miał coś wspólnego…z procesem kontroli umysłu !!. Nie tak dawno czytałem książkę o o Mengele..ON BYŁ ZA TĘPY…do takich rzeczy! Jestem tego pewien po tej lekturze!
  ps Do admin. Jestem sam zbanowany, ale sam i dlatego piszę.

 17. Alina said

  @ Piskorz

  Mogli dodać ofiary „grypy” „hiszpanki” i jak się tak zrobi to wyjdzie taka liczba. A „grypa” „hiszpanka” była dość silnie związana z I WŚ, bo zaczęła się od szczepienia amerykańskich żołnierzy.

 18. revers said

  jest polska seria artykulow na temat przestepstw Rotszyldow ..

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatowe-przestepstwa-rothschildow-czesc-i-2019-11

  https://miziaforum.com/2019/11/14/swiatowe-przestepstwa-rothschildow-czesc-i/

 19. PISKORZ said

  re 17 Mogli dodać ofiary „grypy” „hiszpanki” i jak się tak zrobi to wyjdzie taka liczba. ” LUDZIE WY MYŚLICIE TROCHĘ / tzn p. Alina / ?! Nawet jeśli ..ta hiszpanka…..ALE NIE MOŻE BYĆ 75 MLN. ?!! Wystarczy w sieci poszukać !
  ps A poza tym odnośnie Mengelego /nie pamiętam tytułu/…b. dokładnie opisane, jego życie i jego bandycka działalność. Paramedyczne „badania”…to cały jego świat, nic poza tym. A ponadto…w tej swojej medycynie orłem nie był. ps Jakieś 20 lat temu jadąc autem w stolicy minęła mnie ciężarówka z plandeką …A NA NIEJ NAPIS „LANDWIRTSCHAFTLICHE MASCHINEN -MENGELE”.

 20. Re: Artyku.
  Od bardzo dawna polecam PRZECZYTANIE „24 Protokolow medrcow Sjonu”…
  Tam jest ogromna wiedza w jaki sposob i jakimi narzedziami zostanie wprowadzony Nowy Porzadek Swiata…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Boydar said

  Nie jest zadaniem zwykłego człowieka walka z mędrcami czy nawet „mędrcami” Syjonu.

  Zadaniem jest być człowiekiem, tak dla Boga jak i dla drugiego człowieka.

  I dopiero wtedy żyda ch.uj strzeli, nie wcześniej.

 22. Re:
  Sam do boydar wymyslil czy „prowadzacy???”

  A kto mowi o walce z medracmi???
  Ja? Napisalem: PRZECZYTAC !!! Aby byc madrzejszym i przebieglejszym…

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. revers said

  Z wymianaa elit i ludnosci europejskiej na afrykanska wylaacznie z unijnym prawem podstawowym dla nowej rasy hebanowych panow w uni, a nawet przewilejami dla nie bialasow ..

 24. Boydar said

  Między innymi właśnie, trudno walczyć gdy już dawno nie żyją.

  Prostej przenośni Pan Jasiek nie może zrozumieć na własny użytek a chciałby innym tłumaczyć sprawy i rzeczy znacznie bardziej skomplikowane. Po co się Pan ośmiesza ?

 25. Re.12,15 Ale niczego nie zabierze do wieczności…”trumna nie ma kieszeni”. Wszystkie doczesne dobra…materialnej natury są-tak naprawdę-bez rzeczywistej wartości-ponieważ przemijają…wraz z tym upadłym szatańskim światem.To jest fundamentalna prawda życiowa,którą próbował przekazać nam -w swoich duchowych naukach-Jezus Chrystus(Mt,6,19-21,Mt,16,26,1J2,15-17).Ale niewielu Go(nawet tych pozornie „wierzących”)zrozumiało i wyciągnęło wnioski…

 26. Re: 24 Semperparatus

  Lichwiarski system okradania finansowego jest odpowiedzialny za conajmniej 100 milionow istnien ludzkich (tutaj na Ziemi) i w dalszym ciagu zbiera krwawe zniwo. Jesli ci co sa swiadomi tego nie podejma jakiejkolwiek proby likwidacji tego lichwiarskiego kartelu (a wielu z nich milczy, bo korzysta z tego „systemu”) stana sie wspol-odpowiedzialni za ten krwawy proces jaki jest dokonywany przez synow diabla.

  I co bedzie wtedy jak stana „na golasa” (bo trumna nie ma kieszeni) przed Obliczem Pana Boga to pokaza co ???… Ciche checi? Obietnice skladane przed lustrem? Strach przed utrata majatku, pracy, „ukladow” ???…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. NICK said

  P. Jaśku.
  Une NIE rozumieją.
  Wg mej gradacji.
  Dusza, Rozum, Serce, Ciało i t.d.

  To, się ocielili jak dobra krowa, wołowina bez miedzy, nie mająca cech, trzech, pierwszych.
  Lubelaku.
  Zaprawdę powiadam Tobie.
  Ugryź się, czasem, we język.

 28. Re.25 Pokażą swój „kapitał duchowy’…czyli czynną miłość blizniego…szczególnie okazaną słabszym i od nas i potrzebującym…a także nabytą wiedzę(opartą na prawie naturalnym)…bo tylko to jest wieczne i nieprzemijające… a przez to-prawdziwie wartościowe…I z tego zdamy sprawę Panu Bogu…

 29. Ad. 6

  Ray Dalio, w swoim artykule, system już pęka w szwach. Banki centralne Zachodu w szybkim tempie drukują pieniądze, starając się utrzymać na powierzchni tonące gospodarki, ale pieniądze trafiają do kieszeni super-bogatych, bez żadnych korzyści dla budżetu i gospodarki realnej. Tytuł artykułu (to jest w języku angielskim) mówi wszystko: „Świat oszalał, układ uszkodzony.”

  Układ nie jest uszkodzony, Układ jest od urodzenia do kitu. I ten układ należy zmienić. Nie przebudować, nie zreformować, ale zmienić.

  W tym celu, w celu wypracowania założeń do zmiany systemu zebrali się mądrzy i ważni tego świata w Kanadzie na początku lat 90-tych. Rozeszli się bez wniosków…

 30. Re: Polecam wywiad z Atorem n/t bankow i „przekretow”…

  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. Lily said

  Ekonomiczna dyskryminacja,TO jedna z
  form A……..u.”Niech zapie…… a, z miske ryz”.
  Poslowie,jak NIKT inny w III.R.P,pod rzadam
  Kaczynskiego partii.maja ponad 30.tys. zl,
  wolnych od podatku.
  Syn”legendy”,TAK to tlumaczyl.”Poslowie,
  bardzo duzo pracuja.Widac TO,po rosnacym
  ubostwie,po przejeciu wladzy przez J.K.partie.
  M.Morawiecki,bardzo”zatroskany”,(kto by pomyslal) o zyciel Ludu polskiego,ze musial
  podnies AKCYZE,na alkohole.Ceny stale rosna.
  Powod jak oswiadczyl M.M,to to,ze 10.tys
  Polakow umiera rocznie,z powodu alkoholu.
  Podwyzka cen alkohol,oznacza wiecej
  pieniedzy dla partii rzadzacej,na premie,luksusy.
  THAT is THE name,of THE game,

 32. revers said

  Tylko alkohol w najasniejszczej mozna kupic dzien i noc w kazdym nocnym sklepie i na stacji benzynowej jak nie w rp to u somsiadow za miedza, bliskiej granicy.

  W PRL od 13 godziny oficjalnie ale nie u babci na osiedlu, nie tendy droga.

Sorry, the comment form is closed at this time.