Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Byliśmy przeciw powstaniu
  Boydar o Faza fermentacji
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (53 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Dobry Rosjanin, dobry Europejczyk

Posted by Marucha w dniu 2019-11-17 (Niedziela)

Im dalej od zakończenia II wojny światowej, tym bardziej rośnie liczba „dobrych Niemców”.

Okazuje się, że Niemcy, którzy jako pierwsi zostali okupowani przez „nazistów”, w przeważającej masie byli dobrzy i gdyby źli „naziści” nie wydawali im zbrodniczych rozkazów, to pozostaliby dobrzy, aż do ostatecznego zwycięstwa – no a potem też byliby dobrzy, ponieważ – ja zauważył wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler – zwycięzców się nie sądzi.

Odwrotnie – to zwycięzcy zajmują się sądzeniem. Tak właśnie stało się po II wojnie światowej, kiedy to zwycięzcy urządzili w Norymberdze sąd nad pokonanymi Niemcami, surowo karząc ich za rozmaite zbrodnie.

Warto przypomnieć, że chcieli ich ukarać również za rozstrzelanie wziętych do sowieckiej niewoli polskich oficerów w Katyniu, o co sowiecki prokurator oskarżał Niemców. To oskarżenie jednak się nie utrzymało, a Międzynarodowy Trybunał przeszedł nad tym do porządku, zgodnie z zasadą sformułowaną przez Adolfa Hitlera, że zwycięzców się nie sądzi. Toteż przez dłuższy czas w gronie zwycięzców panowało przekonanie, że skoro tych polskich oficerów nikt nie zamordował, to najwidoczniej musieli zemrzeć śmiercią naturalną, podobnie jak to się stało z Jezusem z Nazaretu.

Generalnie jednak w roku 1945 Niemcy nie byli jeszcze tacy dobrzy, jak stali się obecnie, w rezultacie procesu ich melioracji, zapoczątkowanego jeszcze w marcu 1960 roku na tajnym spotkaniu izraelskiego premiera Dawida Ben Guriona z niemieckim kanclerzem Konradem Adenauerem w nowojorskim hotelu Waldorf Astoria. Ustalono tam, że w zamian za obsypanie Izraela niemieckim złotem, Niemcy uzyskają „przebaczenie”.

Wtedy właśnie pojawili się „naziści”, którzy – jak się okazało – najpierw okupowali dobrych Niemców i w ogóle – strasznie się rozdokazywali, a następnie, – jak zauważył Józef Stalin – „obawiając się sądu zagniewanego ludu”, rozpłynęli się w nocy i mgle, dzięki czemu dobrzy Niemcy mogli wreszcie upomnieć się o swoją reputację. Przyszło im to tym łatwiej, że kiedy już okres niemieckiej pokuty za winy złych „nazistów” dobiegł końca, trzeba było odpowiedzialność za ich wybryki przerzucić na winowajcę zastępczego, na którego została wytypowana Polska.

I co Państwo powiecie? Zaraz się okazało, że „naziści” wcale nie rozpłynęli się w nocy i mgle, tylko zaszyli się w lasach, głównie koło Wodzisławia Śląskiego, skąd co roku 11 listopada pielgrzymują do Warszawy na tak zwany „Marsz Niepodległości”, na którym skrupulatni obserwatorzy, co to do „nazistów” mają specjalnego nosa, naliczyli ich aż 60 tysięcy.

Tego nie można tak zostawić i dlatego właśnie w czerwcu tego roku powstała w Unii Europejskiej specjalna grupa do walki z antysemityzmem, w której doświadczenia dobrych Niemców z całą pewnością zostaną wykorzystane, może jeszcze nie teraz, bo etap surowości dopiero się zaczyna, ale kiedyś na pewno, bo wiadomo, że „nazistów”, co to zieją antysemityzmem, tolerować nie można, tylko trzeba z nimi zrobić porządek raz na zawsze, przy okazji odbierając im to, co zagrabili swoim ofiarom pod pretekstem „własności bezdziedzicznej”.

O ile jednak liczba dobrych Niemców systematycznie rośnie, to w przypadku Rosjan jest odwrotnie. Kiedyś, za komuny, Rosjanie byli wyłącznie dobrzy, ale kiedy od 1989 roku nasz nieszczęśliwy kraj przeszedł pod kuratelę zachodnią, przede wszystkim – amerykańską – liczba dobrych Rosjan lawinowo spada, szczerze mówiąc – nie ma ich już prawie wcale.

Rośnie za to liczba Rosjan złych, którzy w dodatku w naszym nieszczęśliwym kraju mają popleczników w osobach ruskich agentów, których można bez trudu rozpoznać po tym, że śmierdzą im onuce. Do tego nie trzeba mieć nawet specjalnego nosa, który jest niezbędny do wykrywania złych nazistów, toteż od wykrywaczy ruskich agentów aż się u nas roi, w czym przodują przodownicy pracy socjalistycznej, jak na przykład – pani red. Krystyna Kurczab-Redlich, w swoim czasie zarejestrowana przez SB pod kryptonimem „Violetta”, a potem chyba przejęta przez starych kiejkutów. Bo na tym etapie stare kiejkuty przerzuciły się z razobłaczanija agentów Bundeswehry, na razobłaczanije agentów ruskich. Używam, tego rosyjskiego słowa nie tylko jako ruski agent, którego co tydzień demaskuje pan dr Targalski, ale też ze względu na osobę, której chciałbym poświęcić parę słów wspomnienia.

Mam oczywiście na myśli zmarłego niedawno w Anglii Włodzimierza Bukowskiego, o którym pierwszy raz usłyszałem w latach 70-tych. Był on bowiem chyba pierwszym człowiekiem, u którego wracze zdiagnozowali sławną „schizofrenię bezobjawową”, co oczywiście wzbudziło w świecie żywe zainteresowanie.

Po różnych, trwających kilkanaście lat perypetiach, Włodzimierz Bukowski został na lotnisku w Zurichu wymieniony na pierwszego sekretarza chilijskiej partii komunistycznej Luisa Corvalana, co anonimowemu rosyjskiemu fraszkopisowi stworzyło okazję do napisania takiego oto epigramatu: „Pamieniali chuligana na Luisa Corvalana. Gdie najti takuju blad’, cztob na Lońku pamieniat’?” „Na Lońku” – czyli na ówczesnego sekretarza generalnego KC KPZR Leonida Breżniewa.

Od tamtej pory żył w Anglii, w okresie jelcynowskiej odwilży kilka razy przyjeżdżając do Rosji, gdzie nawet udało mu się spenetrować archiwum Komitetu Centralnego KPZR, w którym – jak nam opowiadał – odnalazł a nawet skopiował wiele dokumentów, pokazujących jak bolszewicy, to znaczy – źli Rosjanie – w każdym kraju, jaki zamierzali podbić, obcinali tamtejszemu narodowi głowę, to znaczy – eliminowali jego elitę.

Warto zwrócić uwagę, że rozpoczęli od Rosji – bo tak się złożyło, że pierwszym krajem okupowanym przez bolszewików, była właśnie Rosja, podobnie jak Niemcy były pierwszym krajem okupowanym przez złych nazistów. Oprócz tych podobieństw były oczywiście pewne różnice, bo o ile Niemcy, nawet ci dobrzy, specjalnie przeciwko złym nazistom nie występowali, to dobrzy Rosjanie przez kilka lat, z bronią w ręku bolszewickim okupantom się sprzeciwiali – na co zwróciła mi uwagę pewna Rosjanka mieszkająca w Budapeszcie.

Włodzimierz Bukowski był Rosjaninem dobrym, bo przez całe swoje dorosłe życie sprzeciwiał się bolszewickiemu panowaniu w Rosji, przy okazji krytykując również zachodnich eunuchów, którzy wprawdzie usta maja pełne patetycznych frazesów, ale nade wszystko cenią sobie higienę psychiczną i nieszczęścia bliźnich, zwłaszcza reprezentujących narody mniej wartościowe, specjalnie ich nie poruszają.

Dlatego też Włodzimierz Bukowski, kiedy znalazł się na wygnaniu w Zachodniej Europie, stał się surowym krytykiem Unii Europejskiej, którą nazywał „Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich”. Uważał bowiem, że tak, jak dobry Rosjanin powinien sprzeciwiać się komunizmowi i Związkowi Radzieckiemu, to dobry Europejczyk też powinien sprzeciwiać się komunizmowi i walczyć z Unią Europejską.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 6 to “Dobry Rosjanin, dobry Europejczyk”

 1. Zerohero said

  O ile jednak liczba dobrych Niemców systematycznie rośnie, to w przypadku Rosjan jest odwrotnie. Kiedyś, za komuny, Rosjanie byli wyłącznie dobrzy, ale kiedy od 1989 roku nasz nieszczęśliwy kraj przeszedł pod kuratelę zachodnią, przede wszystkim – amerykańską – liczba dobrych Rosjan lawinowo spada, szczerze mówiąc – nie ma ich już prawie wcale.

  Pan Paweł Rybicki twierdzi, że liczba dobrych Rosja wynosi zero.

  https://niezalezna.pl/52620-nie-ma-dobrych-rosjan

  Posługuje się przy tym retoryką typową dla żydostwa oskarżającego Polaków o bierność w czasie niemieckiej okupacji. Chodzi o to, że Rosjanie nie rzucili się nagle na Putina. Przecież Putin stoi czasem w otoczeniu uczniów. Mógł taki uczeń przemycić agrafkę, skoczyć i wbić Putinowi w ucho, a nie zrobił tego. Czyli zły z niego człowiek zdaniem Rybickiego .

  A oto pan Rybicki – dobry człowiek.

  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pawel-rybicki-dyrektorem-sekretariatu-beaty-szydlo-w-kancelarii-prezesa-rady-ministrow

 2. revers said

  Moze tak zaczac od Batii i balorusinow, gdzie przejdzie rowniez walec wojenny w razie kolejnej misji pokojowej w obwodzie kaliningardzkim lub bliskiej zagranicy z Moskwa lub jaka Kurlandia pod Petersburgiem.

  „Na wczorajszym spotkaniu z Radą Ministrów prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka mówił o „wojnie z Niemcami, która może przerodzić się w trzecią wojnę światową”. Powód tak ostrych słów może zaskakiwać.” wiecej zzroodlo ..

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019111611369615-lukaszenka-o-sporze-z-niemcami-zacznie-sie-wojna-ktora-zmieni-sie-w-iii-wojne-swiatowa-sputnik/

  Batia jednak bardziej relaistyczny jest nizz wszyscy polscy politycy i mieszkaancy priwislanych krain, gdy wszystkie niemieckie prawka zamieniaja sie z trzymaych na uwiezi zagonoow pancernych i lotniczych, na latajce fortece lub forteczne tanki.

  Niemcy osiaagajaa bardzo rekordowe zyski z sprzedazzy bronii i stacjonujaa na Litwie. Do tego Stolenberg wzywa wszystkie eurosovietusy w ramach NATO do radykalnych min 2% PKB wydatkow na armie.

 3. revers said

  I dobry Polak lub Niemiec jako dobrzy gospodarze i nie toksyczne produkty rolnicze w tym drozzdzze, czyli zamykajcie fabryki w ktoorych utopiono 37 mln euro. bo jak nie …

  Zarówno rząd, jak i premier przekonują mnie, że obiecaliśmy, a jeśli tego nie zrobimy, jutro rozpocznie się wojna z Niemcami, która może przerodzić się w trzecią wojnę światową – dodał Łukaszenka, .

  no wlasnie to co? zrobimy drugie balkany, libie, syrie lub irak.

  Przed iwazja an Ballkany tak samo mowiono o Serbach, nie ma dobrych Serbow, nawet film z tego okresu „Psy Wojny” utrwalaly taa propagande. Szkoda uslyszec ze Tesla byl niedobrym serbem, ani wielu rosyjskich kompozytorow, tworcow literatury swiatowej Tolstoj, Czechow, Dostojewski, … nie bylo dobrymi rosjanami.

 4. Ktoś said

  Wyszły na jaw informacje,

  iż ZABÓJSTWO szefa PDI (Palestyńskiego Dżihadu Islamskiego) (a w rzeczywistości osoby postronnej)

  to próba SFABRYKOWANIA sprawcy odpowiedzialnego za niedoszły późniejszy ZAMACH na polską kadrę czyli

  uszykowanego w trakcie meczu MORDU na piłkarzu Lewandowskim

  by w ten sposób dać POWÓD do UMÓWIONEGO i OPŁACONEGO ponad 5 lat temu

  wysłania polskiego wojska na BW by wojowało tam o interesy żydostwa zwane Wielkim Izraelem….

  https://wolnemedia.net/netanjahu-zabija-w-gazie-by-uniknac-wiezienia-za-korupcje/

 5. Anucha said

  Aby uniknąć oskarżeń o łamanie prawa międzynarodowego, Administracja amerykańska jednostronnie wystąpiła z szeregu kluczowych międzynarodowych umów i konwencji

  Aby rozwiązać ręce armii amerykańskiej, Pentagon promulgował tzw. „koncepcję współobrony”, uwalniającą go od imperatywu akceptacji kongresu USA na „kinetyczne” akcje militarne amerykańskich sił zbrojnych. (https://news.antiwar.com/2018/10/03/pentagon-claims-near-limitless-power-to-conduct-unauthorized-strikes/).

  Amerykański ambasador przy NATO, Kay Bailey Hutchison ostrzegła Rosję o możliwości prewencyjnego zniszczenia przez armię amerykańską rosyjskich rakiet, które w opinii USA Federacja nie powinna posiadać

  Amerykanie, jako wyjątkowi ludzie posiadają nadprzyrodzone prawo decydowani o tym co inni mogą mieć, robić, mówić ,
  jakie mogą mieć poglądy, rządy, sojusze; oraz jakiej waluty mogą używać i jaki system gospodarczy stosować. Ponieważ Ameryka i jej mieszkańcy stanowią absolutny wzorzec uniwersalnej doskonałości, w celu uniknięcia niecnych pomówień o permanentne deptanie prawa międzynarodowego, USA wystąpiły z globalnych traktatów i umów. Aby zamknąć usta krajowym krytykom (agentom Putina) oskarżającym amerykańskie elity o łamanie prawa i oligarchiczne rządy, siłowe struktury Stanów Zjednoczonych zadeklarowały swą niezależność w stosunku do konstytucyjnego porządku tegoż państwa.

  Stany Zjednoczone, jako pierwsze państwo w historii świata dobrowolnie i oficjalnie postawiły się poza granicami cywilizowanej społeczności międzynarodowej, zrywając wszelkie istotne umowy i konwencje, oraz od dawna depcząc wszelkie zasady i normy międzynarodowego współżycia i prawa.

  Formalnie zademonstrowały też wyższość władzy wykonawczej nad własną Konstytucją i władzą ustawodawczą, tym samym de facto deklarując się dyktaturą.

  W tym kontekście nazwanie ich renegatem Ludzkości jest delikatnym niedopowiedzeniem.

  Istotniejsza od moralnej oceny powyższych faktów jest odpowiedź na pytanie, w jakim celu kroki takowe zostały zrobione?

  Oligarchia rządząca de facto Ameryką uświadomiła sobie beznadziejność swej obecnej sytuacji. Wszystkie lokalne konflikty, wojny hybrydowe, przewroty i „kolorowe rewolucje” nie osiągnęły założonego rezultatu, jakim jest podporządkowanie sobie całego świata w ramach NWO.

  USA to ekonomiczny bankrut, bez szans na sanację swej „zfinancjalizowanej” gospodarki vis-à-vis chińskiej potęgi gospodarczej. W obliczu nowych generacji rosyjskich broni strategicznych, amerykańska potęga militarna ogranicza się tylko do sił nuklearnych. Ich użycie to najprawdopodobniej zagłada globu. Pomimo to zdesperowani i ogarnięci obłędem władcy USA zdecydowali się na zastosowanie nuklearnej opcji, miast jedynej w tym momencie sensownej alternatywy, jaką jest kapitulacja, na podobieństwo ZSRR w 1991 roku.

  Natomiast wszystkim nieotumanianym zachodnią propagandą mieszkańcom globu pozostało tylko polecić się Boskiej Opiece.

  .https://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-waszyngtonie-obled-i-desperacja-2018-10

 6. Birton said

  a nie Jude to czasem z lica Rybicki, dobry pan ?

Sorry, the comment form is closed at this time.