Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  Ola o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Władza świetnie wykształcona – w żuchwach

Posted by Marucha w dniu 2019-11-17 (Niedziela)

… Żydowski sierżant, brytyjski licealista

Proszę Państwa – człowiek nie zna dnia ani godziny, gdy dostanie w łeb, aż zadudni. . Miała być luźna szydera z łatwo gołym okiem zauważalnych atrybutów władzy. Władzy z dnia na dzień nabywającej imponującego wykształcenia, posągowego formatu i majestatycznej aparycji.

Niekoniecznie niestety chodzi o wykształcenie umysłowe, choćby i eksternistyczne czy wieczorowe. Niestety nie – nasza obecna, bo tej szczególnie ów przypływ wykształcenia można przypisać i jest on wręcz bijący po oczach – więc ta nasza obecna władza głównie nabywa wykształcenia, ujmijmy to tak – cielesnego.

Można byłoby odnieść wrażenie, że po latach i dziesięcioleciach postów i wyrzeczeń, pisowska brać wreszcie mogła się … najeść do syta. I je do syta. Widać to po po tytułowych żuchwach, widać po coraz bardziej wystających poza granicę przyzwoitości – brzuchwach. Po sytych pełnych, pucułowatych policzkach. Po oczkach coraz jakby mniejszych – bo skrytych w fałdach rosnącego błogiego tłuszczyku. Tak się nam ta skromna, pracowita, powściągliwa, ideowa, oddana sprawie Polski jak nikt nigdy i nigdzie władza – nażarła. Tzn – wykształciła.

Ale czym byłaby ta pusta szydera, jak nie jedynie pustą szyderą – gdyby nie kontrapunkt. Świeży, prosto z najnowszej dostawy. Okazuje się, że wykształcenie wykształceniem, żuchwy żuchwami a brzuchwy brzuchwami – ale tam gdzie wykształcenie jest naprawdę ważne, na szczytach władzy – zgoła inne obowiązują standardy.

Tam, okazuje się, żydowski sierżant może rozstawiać po kątach elitę (tak zwaną, nie przesadzajmy) polityczną dużego europejskiego kraju.

Cienki (i w formie doczesnej i w wiedzy) historyk nie znający nawet własnego pochodzenia może uchodzić za wybitnego ekonomistę i bankiera tysiąclecia. Już na marginesie tylko wspominając innego historyka, który malował kominy i pewnie malowałby je do dziś, gdyby go służby z tych kominów nie ściągnęły i nie wprowadziły w łajdackie struktury. Z nominacją na arcyłotra i arcyłajdaka. Gdzieś po drodze był oksfordczyk z dyplomem, jaki można kupić za 16 funciaków, a przy którym Nikodem Dyzma, to był porządny gość.

Jakby tego jeszcze było mało, tylko co zatrudniony na posadzie rządowej ministra finansów kolejny wybitny ekonomista, finansista i bankier o niemalże królewskich, bo brytyjskich korzeniach – okazał się być – po dokładniejszym prześwietleniu – absolwentem angielskiego LICEUM EKONOMICZNEGO. I niczego więcej – reszta okazała się być legendą, którą się ów licealista posługiwał i posługuje do dzisiaj.

W Hollywood robią czasem filmy o takich licealistach, takie zabawne lekkie komedie – ale u nas takie rzeczy dzieją się w rządzie, na poważnie. A my za to płacimy naszymi podatkami – żeby oni sobie te komedie kręcili na żywca…

Co (wracając do naszego dopiero co nabytego dygnitarza) oczywiście – i nie ma w tym niczego dziwnego – nie przeszkadzało mu być ważnym i wpływowym dyrektorem jednego z największych banków działających na polskim rynku – tego samego, którego bankier tysiąclecia, czyli historyk Morawiecki – był prezesem.

I w tym kontekście żuchwy, proszę Państwa – to PIKUŚ. Mały pikuś.

Dziękuję za uwagę.

Andrzej Tokarski
https://www.salon24.pl

Komentarzy 25 to “Władza świetnie wykształcona – w żuchwach”

 1. Maverick said

  Utrzymywanie Danielsa poprzez państwową firmę wygląda na spisek i zdradę stanu. Precież niedawno miłościwie nam panujący nam Duda vel Juda ogłosił światu że Polska stała się krajem wyznania mojżeszowego.

 2. Re: 1 Maverick
  A coz mozna bylo sie spodziewac po zydowskiej z Ukrainy k…rwie? Rozkwitu uczciwosci? Sprawiedliwosci?… Prawdomownosci?…Chyba jedynie talmudycznego belkotu o „swietlanej przyszlosci…”…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Od kiedy zobaczylem jego wspol-zydowke malzonke, to juz wiedzialem o rezultacie jaki ze soba juda przyniesie…

 3. Maverick said

  Prezydent Polin szanuje tradycję obywateli Polinu, o Polsce obsolutnie zapomniał.

  To chyba tłumaczy dlaczego chcą nam przygotować podmiankę społeczeństwa, a może nawet wywołać wojenkę w celu depopulacji.

  Nasienie talmudzkie zasiedli ziemie słowiańskie.

 4. Re: Maverick
  No to zblizamy sie do:
  „Ukrainskiej republiki zydowskiego talmudu”…z „podatkowym bydlem”…

  Nasi przodkowie to juz nie raz sie w grobach przewracaja…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 5. Lily said

  Rodzice A.Dudy,napisali ksiazke,o ile sie dobrze
  pamietam tytul,”Rodzice prezydenta”.
  Powod,jakim sie kierowali,”chcieli by LUD
  w III.R.P wiedzial,z jakiegp domu sie wywodzi”.
  Pytanie.CZY trzeba przeczytac,zeby wiedziec?.

 6. Ola said

  To Michalkiewicz pisze pod pseudonimem?

 7. Troll Polonii said

  Czego wy sie spodziewacie?
  Przeciez caly narod glosowal na PiS za jedyne 500 + ale zdaje sie, ze to nie chodzilo o pieniadze.
  Szalenie spontaniczny i bardzo patriotyczny Marsz Niepodleglosci przypomnial nam o zachodniej demokracji, ktorej najesc sie nie mozemy do syta.

  A do Polski wrocila wreszcie monarchia.
  Para krurewska zachowuje sie jak udzielne arystokraty z Wysralu: uklony, lansady i glupawe podsmiechujki.
  Wiadomo, ze nikt nie glosowal na Dude tylko na jego tescia.

  W Holywood to zrobili taki serial pt. South Park.
  Wypisz-wymaluj warszawkie zoo.
  Tez w klatkach.
  Zlotych.
  I jesc maja co.
  Bo to jest wlasnie ta FREEEDOM

 8. Maverick said

  Czy Polactwo szykuje jakąś prowokację wobec Rosji, gadają o jakiś szkoleniach, poborach czyżby żydy chciały iść na całego i już zacząc robić z Polaków mięso armatnie??

  Jeżeli Polactwo chce igrać z życiem Polaków w imieniu kabały to będą musieli być powieszeni jak naziści.

 9. Ten artykuł to zaledwie wycinek wycinka, będącego malutkim fragmentem „matryksa”, czyli „żydowskiej rzeczywistości” wykreowanej dla matołów wszelakich. Wystarczy nieco szerzej rozewrzeć powieki, nieznacznie poruszyć gałami i zgrać owe ruchy z czymś, co nazywa się mózg, a ukaże się wam ogrom zmatolenia. Gdyby to szaleństwo odmóżdżenia obejmowało jakąś niewielką, gorzej genetycznie uposażoną społeczność, to można by jeszcze zrozumieć skuteczność tej parszywej indoktrynacji. Ale akurat uny nie są większością w tej globalnej maskaradzie, lecz wytresowane przezeń kukły, pełniące z ychniego nadania, ukrytego pod następną maskaradą tzw. „wyborów” lub „nominacji” obowiązki pracowników administracji wszelakiej, posiadające rzeczywiste dyplomy wyższych uczelni. Mało tego, zmatolenie owo jest tak masowe i powszechne we wszystkich dziedzinach „matryksa”, że tzw. „lud” uważa to za normalność, przywilej a nawet świętość, zależnie od szat celebracyjnych. I mało kto jest w stanie wyobrazić sobie, że pod owymi szatami każdy z tych oszustów ma gołą dupę i każdy z nich dba jedynie o swój ponad ludzką normę przerośnięty wór trawienny. Tych parchatych matactw wymyślono już tyle, że większość nie radzi sobie z ich rozpoznawaniem. Dochodzi więc nader często (jak na przykład u autora powyższego tekstu) do idiotycznej w konsekwencji wybiórczości, mianowicie krytykuje się jedną, czasami malutką bzdurę, a jednocześnie wierzy się wiarą nie do zajebania w inną, wytrzepaną z parchatej dupy.

 10. Anucha said

  Refleksja po Marszu Niepodległości.

  Skoro tak brutalnie, zostali potraktowani uczestnicy marszu we Wrocławiu. W Warszawie natomiast byli wyzywani od nazioli i faszystów.
  To nasuwa się pytanie.
  Jak potraktowano by demonstrację ludności przeciwko wadzy i systemowi, lub demonstrację za chlebem.

  Wadza chce, aby społeczeństwo powiedziało tak jak Blumsztajn -pierdolę nie rodzę, ale też -kurwa nie protestuję.

 11. Kojak said

  Zyd moze byc byc glupkeim i idiota ,wazne zeby spelnial kryteria rasistowskie ,mial koszene korzenie ! To zydohitleryzm w krystalicznej postaci

 12. Re: Artykul..
  Troche wiadomosci „Obudz sie Polsko, obudz sie Polonio”…Polecam

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Boydar said

  Jak rzadko kiedy, zgadzam się w pełni z diagnozą Pana Hulajdusznika (9)

 14. Anucha said

  ad:9
  „każdy z nich dba jedynie o swój ponad ludzką normę przerośnięty wór trawienny”

  🙂 🙂 🙂

  Trufle-maślaki
  Homary-śledzie
  Kawior-jaja kurze
  Whisky Glenfiddiich-mózgojeby
  Dom Perignon- cydr
  Szynka „Maladua”- kaszanka

  To tylko niektóre składniki, którymi różnią się nasze wory trawienne.
  A do różnic dochodzi jeszcze przemieszczanie się.

  śmigłowiec- audi prawie nówka z 2000 r.
  Gulfstream- Ryanair

  No i to, co tygrysy lubią najbardziej.

  poligamia (prywatny haremik)- monogamia

  Takie są różnice, między wizjonerami i filantropami a Kowalskim.
  Do tego dochodzi jeszcze klasa, która z pod stołu wizjonerów wyjada rzucone resztki czyli ,dziennikarze ,politycy , rządy.

 15. Boydar said

  Wie Pan Anucha, jaka jest doczesna kara za bigamię ?

 16. Anucha said

  Jakaś niedługa odsiadka, bodajże do 2 lat.

  Ale bez zawierania małżeństw, jeżeli kogoś stać i za zgodą wszystkich
  zainteresowanych. Dlaczego nie. 🙂

 17. Boydar said

  Nie jest Pan w temacie, wybaczam.

  Surową karą doczesną za bigamię są dwie teściowe

 18. Anucha said

  🤣🤣🤣

  Już myślałem, że Pan będziesz umoralniał .
  Miałem szczęście do teściowych 😀

 19. Boydar said

  W moim przypadku, a też dwie, to raczej one miały; bo ja czasem nerwowy jestem.

 20. Sarmata said

  Pouczające zdjęcie które wszystko tłumaczy: „Trójkąt współpracy: Polska, Izrael i USA na konferencji „Israel Dealmakers Summit 2018”” (za Wprost.pl)
  https://www.ekspedyt.org/2019/11/09/odpowiednik-rostowskiego-reprezentant-finansowego-nwo-nowym-ministrem-finansow/

  Bohater, państwowiec Morawiecki zamienił prestiż i wynagrodzenie związane z pełnieniem funkcji prezesa zarządu jednego z największych banków w Polsce na godność sprawowania urzędów wicepremiera i ministra rozwoju. Przed nim była – jest – dalsza kariera w polityce. Potem został dodatkowo ministrem finansów, a przed kilkoma tygodniami Jarosław Kaczyński skutecznie nominował go na Prezesa Rady Ministrów.

  Nie wiadomo, co jeszcze przed nim. Jego ojciec, Kornel Morawiecki, widział w nim premiera i przyszłego szefa PiS. Premierem już jest Mateusz Morawiecki…

  Na tle kariery politycznej Mateusza Morawieckiego postawa ściągniętego przez niego do Ministra Rozwoju Tadeusza Kościńskiego zasługuje na tym większe uznanie i wyróżnienie, w tym – co najmniej – wywiad udzielony „Faktowi” i jego opublikowany w ogólnopolskim wydaniu gazety. To nasz, Polaków, wciąż jeszcze cichy – „Fakt” powinien go spopularyzować, uczynić powszechnie znaną osobą – bohater.

  Tadeusz Kościński już kilkanaście lat temu zarabiał w BZ WBK S.A., jako dyrektor Obszaru, dużo, dużo więcej niż mu Mateusz Morawiecki płaci w Ministerstwie Rozwoju.

  Skoro wynagrodzenie Mateusza Morawieckiego jako prezesa Banku wzrosło o 140 proc., z 1,5 mln zł rocznie, do 3,6 mln zł rocznie, wynagrodzenie Tadeusza Kościńskiego raczej nie spadło do poziomu czyniącego atrakcyjną kwotę wynagrodzenia miesięcznego Podsekretarza Stanu: 11.135,90 zł.

  Godząc się na pracę w charakterze urzędnika państwowego Tadeusz Kościński pogodził się ze stratą o ogromnym wymiarze finansowym.

  Skoro wziął go do swej drużyny w Ministerstwie Rozwoju prezes zarządu BZ WBK S.A. Mateusz Morawiecki, to znaczy, że raczej nie groziło mu – po wielu latach pracy – zwolnienie z Banku.

  T. Kościński był przed laty w doskonałej relacji – skutkującej możnością korzystania z przywilejów, z których nie korzystali nawet członkowie zarządu – z prezesem zarządu BZ WBK S.A. Jackiem Kseniem, o którego rzekomej relacji z Kornelem i Mateuszem Morawieckim były pełnomocnik Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” i Lecha Wałęsy, były prokurator, internowany w 1981 r. minister ds. informacji rządu RP na wychodźstwie Andrzej M. Czyżewski podał w e-mail’u z 6 listopada 2015 r. red. Andrzeja Potockiego i red. Marzenę Nykiel – mnie przesłał go A. M. Czyżewski 9 listopada 2015 r. – redakcji należącego do tygodnika „wSieci” portalu wpolityce.pl – Załącznik I: „Szanowni Państwo, (…) Cała kariera, nie tylko zawodowa, p. M. Morawieckiego i polityczna aktywność jego ojca związana jest z WSI – ZWOP (Zwiad Wojsk Ochrony Pogranicza) Oddział we Wrocławiu.

  „Oficerem prowadzącym” z ramienia WSW/WSI od lat 80-tych ub. wieku był miedzy innymi mjr dr Jacek Kseń,którego akta, obejmujące także listę osób zwerbowanych do współpracy na Uniwersytecie Wrocławskim i innych uczelniach wyższych Dolnego Śląska i Wielkopolski, znajdują się w dziale zastrzeżonym IPN, a poza dostępem środowiska, z którego wywodzi się m.in. obecny Prezes Rady Nadzorczej BZ WBK SA i były Prezes Zarządu BZ WBK SA, są w każdym czasie, o czym mogli się przekonać pan Grzegorz Braun i sp. prof. Jerzy Przystawa, dostępne w Urzędzie des Bundesbeauftragten für die Unterlagen des Staatssicherheitsdienstes der ehemaligen Deutschen Demokratischen Republik in Berlin. (…). Pozdrawiam Andrzej M. Czyżewski”

  Po niespodziewanej, ogłoszonej przez Jacka Ksenia w 2006 roku, rezygnacji z funkcji prezesa zarządu BZ WBK S.A. jego następcą został w 2007 roku historyk z wykształcenia Mateusz Morawiecki.

  W Ministerstwie Rozwoju Tadeusz Kościński jest odpowiedzialny za projekt „Elektroniczny paragon”, o którym niektórzy mówią, że może być… jednym z narzędzi inwigilowania Polaków.

  Siostra Mateusza Morawieckiego Marta oraz jego apologeci mówią o nim, że z niego wizjoner. Może rzeczywiście… Nie później niż na początku 2016 r. Mateusz Morawiecki miał wizję wprowadzenia w Polsce elektronicznego paragonu.

  Uznawszy, że cichy bohater Tadeusz Kościński zasługuje na spopularyzowanie jego postaci wśród Polaków oraz że powinniśmy się dowiedzieć więcej o realizowanym przez niego projekcie Mateusza Morawieckiego „Elektroniczny paragon”, skierowałem pismo jak wyżej do Roberta Felusia, redaktora naczelnego życzliwego M. Morawieckiemu „Faktu”. https://gloria.tv/post/MJXza3CKdrZX4Zy8Sj4Rduvbo

  Kolejny żydowski pachołek ministrem – Tadeusz Kościński. Pochodzenie?
  Kolejny żydowski pachołek ministrem — Tadeusz Kościński. Pochodzenie? Jakie jest jego prawdziwe nazwisko? Czy to jest kolejny żydowski podrzutek, który — lepszy niż Rostowski — ukradnie Polsce lasy, ziemie, wody a podrzuci zadłużenie?
  Nikt nie zna jego faktycznego pochodzenia, CV lub wykształcenia. Jedno co jest pewne i oczywiste: to jest powtórzenie zbrodniczej roli licznych żydowskich przybłędów w Polsce – agent Rothschild`a lub Soros`a. I jest to kolejna zbrodnia oszusta Jarosława Kaczyńskiego, to jedno co jest pewne.
  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/4164-kolejny-zydowski-pacholek-ministrem-tadeusz-koscinski

  Kandydat na nowego ministra finansów w Londynie pracował w japońskim w Tokai Banku, a później przez ponad dekadę był starszym menedżerem w londyńskim oddziale polskiego Banku Handlowego. Po upadku komunizmu wrócił do Polski. Wykładał o bankowości i rynkach kapitałowych. W latach 90. XX w. zaczął robić karierę w rozwijających się bankach w Polsce. Pracował w Polskim Banku Rozwoju, BPH i Banku Śląskim. W 1997 r. trafił do Wielkopolskiego Banku Kredytowego, gdzie jako dyrektor odpowiadał za back-office, skarb i płatności międzynarodowe.

  Tadeusz Kościński jest proponowanym przez premiera Mateusza Morawieckiego kandydatem na nowego ministra finansów. To wieloletni kolega szefa rządu, ich znajomość rozpoczęła się 21 lat temu, a połączyła ich praca w sektorze bankowym. Obaj pracowali w Banku Zachodnim WBK. „Dziennik Gazeta Prawna” prześwietlił przeszłość i wykształcenie Tadeusza Kościńskiego. Jak się okazuje, nie uzyskał on wyższego wykształcenia. Przynajmniej nie według polskiego systemu edukacji.

  Tadeusz Kościński urodził się w Londynie. Tam też się kształcił. Studiował geologię, botanikę i zoologię. Jest absolwentem londyńskiego Salesian College, oraz Goldsmith’s University of London, gdzie uzyskał tytuł „higher education”, czyli w tłumaczeniu na język polski „wyższą edukację”. – Jednak w polskim systemie oznacza to, że ma on jedynie średnie wykształcenie. Każdy wiceminister przed powołaniem wypełnia ankietę, która następnie trafia do Kancelarii Premiera. Tam Kościński musiał wpisać, że ma wykształcenie średnie – mówi informator gazety.

  Kościński ukończył Goldsmith’s University w latach 1976-1977. Jak zauważa „DGP”, dopiero w latach w latach 80. uczelnia zaczęła oferować studia undergraduate, czyli pierwszy stopień uniwersytecki i postgraduate, czyli drugi stopień, odpowiadający magistrowi. Gazeta zaznacza jednak, że premierowi Morawieckiemu nie przeszkadza jednak kwestia wykształcenia nowego ministra. Ceni go za solidną pracę w poprzednich latach zarówno na stanowisku wiceministra finansów, które pełni od lipca tego roku, jak i na poprzednich stanowiskach: wiceministra w resorcie przedsiębiorczości i technologii, a wcześniej wiceministra rozwoju.

  Tadeusz Kościński ma duże doświadczenie w sektorze bankowym. Zanim trafił do administracji, od 1997 roku pełnił funkcję dyrektora w Banku Zachodnim WBK. Wcześniej pracował w Polskim Banku Rozwoju, Banku Przemysłowo-Handlowym, Banku Śląskim i Banku Pomorskim, a także w dwóch bankach w Londynie.

  14 listopada do Sejmu wpadł kolejny projekt, tym razem przygotowany przez Tadeusza Kościńskiego. Podnosi on od 2020 r. akcyzę na alkohol i wyroby tytoniowe średnio o 10 proc., co ma przynieść dodatkowo 1,7 mld zł rocznie do budżetu. Po zmianach paczka papierosów od 2020 r. podrożeje o ponad złotówkę, butelka wódki o ok. 1,4 zł, butelka wina o 15 gr, a puszka piwa o ok. 6 gr. (licząc z VAT).

  O jego majątku nic nie wiadomo, bo chociaż zgodnie z przepisami musiał składać oświadczenia, to nie wydał zgody na ich upublicznienie.

 21. Boydar said

  To zupełnie nie jest istotne, kim on jest, może być nawet i salamandrą plamistą. Dla nas ważne jest tylko, na czyim haku aktualnie wisi.

 22. Aleksis said

  Nie bronię osoby, ale ganie nierzetelną wiedzę. Tadeusz Kościński ma duże doświadczenie w sektorze bankowym. Zanim trafił do administracji, od 1997 roku pełnił funkcję dyrektora w Banku Zachodnim WBK. BZ WBK powstał w 2000roku z połaczenia obu banków. W 1997 roku istniał WBK SA.

 23. Boydar said

  Ciekawe, jakie wykształcenie ekonomiczne oprócz rodzinnego, miał Mayer Amschel von Rothschild, aż poszukam …

 24. revers said

  Przeciez z taa bigamiaa wsrrod bogaczy jest tak jak z zonami cesara, JKM mial z 5-8 zzon, i zawsze robii za alfe faceta i bogatego mezza, a reszta panow bogatych prezesow z spolek skarbowych z najwyzzszej poolki oficjalnie na stronach internetowych sponsorow zatrudnia mlode studentki z odpowiedniaa aparycjaa jako assystentki z wylaccznoaciaa na seksualne zabawy i wymaganaa dyskrecjaa, co nie przeszkadza ze doczesne malzonki znajaa uklady swych prezesow, majaa tez swojaa gazze reprezantacyjnaa wysokiego statusu spolecznego i taki ukllad wszystkim odpowiada, sponsorowana studentka mozze spokojnie konnczyc studia assystenckie bioraac te 3-5 tys m-cnie na ciuchy, wyglaad plus apartamencik na schadzki i assystenture , doczesna zonna spokooj partnerski, wizerunek, do tego sluzzba dla niej.

 25. revers said

  W obroonnosci i bezpieczenstwie nie swego rowniezz wladze dobre saa

Sorry, the comment form is closed at this time.