Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  gorej o Rozbić system samowładzy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Odnośne refleksje po pierwszej…
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Godzimir o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (45 – …
  Jabo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Co drugi odbiorca zasiłków w Niemczech jest imigrantem

Posted by Marucha w dniu 2019-11-18 (Poniedziałek)

W Niemczech ponownie wzrósł odsetek osób pobierających zasiłki społeczne, posiadających jednocześnie korzenie imigracyjne.

Jest to widoczne zwłaszcza wśród odbiorców zapomogi dla osób bezrobotnych, ponieważ w ich wypadku obcokrajowcy stanowią już nieco więcej niż połowę ich beneficjentów.

Bulwarówka „Bild” powołując się na dane z końca czerwca, przygotowane przez niemiecki Federalny Urząd Zatrudnienia, informuje o odsetku osób pochodzenia imigracyjnego pobierających świadczenia społeczne. Wynika z nich, że do ich kieszeni trafia 47,2 proc. wszystkich świadczeń społecznych przyznawanych z państwowych środków budżetowych, a ogółem stanowią oni 36,7 proc. wszystkich bezrobotnych.

Odsetek ten jest jeszcze wyższy w przypadku Hartz IV, czyli świadczenia dla bezrobotnych wypłacanego według stałych stawek zależnych od stopnia zapotrzebowania. W tym wypadku dokładnie 52,7 proc. jego odbiorców to imigranci. Dodatkowo w przypadku każdej z kategorii zasiłków liczba pobierających go obcokrajowców zrosła w ciągu ostatniego roku o 2 pkt. proc.

Liczba ta rośnie zresztą z każdym rokiem. Jeszcze w 2014 r. odsetek bezrobotnych imigrantów pobierających zasiłki wynosił 36,4 proc. Należy jednocześnie zauważyć, że dane dotyczące pochodzenia odbiorców takich świadczeń nie są dokładne, ponieważ opierają się na dobrowolnych ankietach wydawanych w Urzędach Pracy, które są gromadzone od 2011 r.

Ogółem w październiku bieżącego roku odnotowano 2,2 mln osób, które zostały oficjalnie zarejestrowane jako pozostające bez miejsca stałego zatrudnienia.

Na podstawie: bild.de, jungefreiheit.de
http://autonom.pl

Komentarzy 19 to “Co drugi odbiorca zasiłków w Niemczech jest imigrantem”

 1. Są zasiłki – są imigranci.
  Nie ma zasiłków – nie ma imigrantów.

  Proste?

 2. gd-ap said

  Uwielbiam czytać te artykuły o upadku i zeszmaceniu Ordnungu krainy naszych sąsiadów zza Odry. Miód na moje serce. Proszę pana Gajowego o więcej. W imieniu swoim i czytelników 🙂

 3. Przepowiadam said

  Tu będzie to samo… już to robią.

 4. Proponuję wznieść toaścik. Znaleziono starszych braci w wierze.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/11/18/odnaleziono-starszych-braci-w-wierze/

 5. karlik said

  Ad.2 „Uwielbiam czytać te artykuły o upadku i zeszmaceniu Ordnungu krainy naszych sąsiadów zza Odry.”

  Tutaj napisali , że „Polnische Staatsangehörige bildeten mit rund 92.000 Leistungsbeziehern die größte Gruppe, ” cp można przetłumaczyć „Największą grupę stanowili obywatele polscy – około 92 tys. beneficjentów świadczeń, https://www.zeit.de/politik/deutschland/2016-10/sozialhilfe-eu-auslaender-andrea-nahles-bundesregierung

 6. bryś said

  Polska jak się okazuje ma własne zobowiązania. Mazurka – Agnes Trawney. Nowa nacja mazurzy? Dopiero w 1977 zaczęło jej doskwierać że nazywają ją niemką? Czy Polacy mogą się ubiegać o znacjonalizowane nieruchomości?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/473463-agnes-trawny-domaga-sie-700-tys-zl-od-skarbu-panstwa

 7. Siekiera_Motyka said

  Dobra wiadomość na rozpoczęcie słonecznego dnia !!!!

  No ale bo zawsze jest ale. Te zasiłki częściowo idą z profitów Lidla, Kaufland, Rossmann, Deutsche Bank (ma wielkie kłopoty finansowe) ….

 8. Artykuł jest wyjątkowo dyplomatyczny.Sytuacja w Niemczech jest jeszcze bardziej dramatyczna.2,5 miliona uchodźców to 2,5 miliona bezrobotnych.Niestety tylko blokada granic może zatrzymać wojnę domową o przetrwanie w Niemczech.Ceny wzrastają tak jak prywatne uzbrojenie Niemców.Kusze i łuki sprzedają się jak świeże bułki.O wykupowaniu chemii i trucizn już nie wspominam.Imbisy „muzułmańskie” piorą forsę gdyż biali nie chcą kupować.Dochodzi codziennie do walk z muzułmanami.Trwa już „Guerilla” wojna mieszkańców Niemiec z inwazją.Media milczą.Tylko jeszcze Berlin w centrum jest aktywny .Ulice w nocy w wielu miastach są puste.Nawet od 18 godziny.Policja jest bezradna dlatego mają miejsce napady ciapatych na białych i białych na ciapatych.Sorry….Brakuje już miejsc w więzieniach.

 9. Dodam.Hasła na ulotkach:zatrujemy was.Nie chcemy pedałów muzułmańskich.Spierdalaj do Arabii.Izrael czeka na Ciebie.To nie są żarty.Dzieci w szkołach ,pod wpływem rodziców atakują dzieci muzułmańskie i odwrotnie.Polonia niemiecka doskonale zna sytuację w BRD ale ze strachu milczy.

 10. Boydar said

  Ktoś w końcu ogłosi – Ring wolny !

  I dlatego stacjonują obce wojska, w Polsce.

 11. revers said

  re7,8

  ostanio takie 7 letnie dziecko goscie Merkel publicznie zgwalcicli wykrzykujaac w imie allaha, tylko takich wypadkow jest juz od 2015 roku, slawnym granice otwarte do adolfiny Merkel z 600 tys wykroczen, przesteepstw. odnotowala BKA glowny urzaad kryminalny, tylko z zakazem publikacji.

  No i kto tu jest ponad Merkel i jej spaczony estabiszment, po papieza Franka? W Grecji to samo sie dzieje za marionetke nwo Tripisa, czy jak mu tam, ktory kaze przyjmowac udodzcow pod kazdaa strzechaa.

 12. agasso said

  Vive le socialisme!!!

 13. bryś said

  Lipski – „Kusze i łuki sprzedają się jak świeże bułki.” – będą mieli do czynienia z zaprawionymi w rzeziach, uzbrojonymi pewnie w broń palną mordercami. A w warunkach miejskich siły regularne średnio się sprawdzają. Czy na niemieckich stronach za takie wpisy nie miałby Pan już wizyty smutnych panów?

 14. Siekiera_Motyka said

  Ad. 11 – „No i kto tu jest ponad Merkel i jej spaczony estabiszment, po papieza Franka? W Grecji to samo sie dzieje za marionetke nwo Tripisa, czy jak mu tam, ktory kaze przyjmowac udodzcow pod kazdaa strzechaa.”

  Panie Revers, te spotkania w Davos koordynują właśnie takie działania co widać po całym Zachodnim Kołchozie. Daleka Australia maszeruj tak samo tą drogą jak Europa. Zwykły zjadacz chleba myśli sobie że to wszystko jest spontaniczne i wolą zwykłych ludzi. Nic takiego, zaplanowanie i wykonywane. Herr Tusk wykonał, dostał nagrodę i pozostanie po za Polska by Polacy co się obudzili nie pluli na niego lub gwizdali.

  https://www.theguardian.com/world/2019/nov/06/donald-tusk-tipped-to-take-charge-of-eu-centre-right-group

 15. Do 13.Nawet Hells Angels w BRD,w Berlinie,podają informacje,dokumenty,zdjęcia na…FB.Potem one znikają.Tak jak przemilczana nowa ustawa:gratisowe przejazdy komunikacją publiczną ..dla ..azylantów.Nawet trojany na stronach „klubów” białych,nie pomagają „Panom w krawatach, cichociemnych”.Ta nowa ustawa spowoduje zamieszki w Niemczech.Imbisy turecko-arabskie w Niemczech mają już „swoją” ochronę.Nienawiść i to już niestety fizyczna do pseudo azylantów jest nawet w policji,w niemieckiej bezpiece.
  Biali Niemcy już przeżyli okupację zachodnią (amerykańską,brytyjską,francuską)i wschodnią(rosyjską i układu warszawskiego).Nie mają ochoty na pseudo muzułmańsko-afrykańską.Partie od prawicy do lewicy ,oprócz prawicy patriotycznej nie protestują,gdyż boją się stracić zyski.Tak jak o zyski walczy mafia arabska z Libanonu czyli Palestyńczycy w Berlinie,Bremen,Forst,Guben z kontaktami do Luksemburga,Holandii.Warto zapoznać się nawet,po polsku,z Panem…..Bald TV na YouTube.Ja jestem grzeczny ale radzę poczytać co patrioci w Niemczech przekazują.

 16. ? said

  Re 7, 8 i reszta – wszystko idzie zgodnie z planem:

  Jeszcze raz rozejrzyj się po planszy – spójrz na to, co się dzieje na świecie: na zdeformowane dzieci które się rodzą w Iraku na skutek użytych tam bomb, na zburzone miasta w Syrii, nastolatków którym miny oderwały kończyny, na to że każdego dnia 21.000 ludzi na świecie umiera na skutek głodu lub niedożywienia, na zrujnowane rodziny, które tracą cały majątek na rzecz banków, podczas gdy te „są za duże by pozwolić im upaść„, na ogólnoświatowy handel dziećmi – w którym uczestniczą tajne służby, ONZ, największe światowe organizacje charytatywne, agencje adopcyjne, sędziowie i policja. Wszystko to, to nie jest nieszczęliwy los, przypadek czy naturalny porządek rzeczy. Wszystko to są zaplanowane skutki powziętego biznesplanu.

  (…)

  Świat który znasz od urodzenia, o którym uczyli cię w szkole i którego obraz tłoczono w mediach nie istnieje. To tylko cienie. Zrzuć te kajdany i wyjdź z jaskini, a zrozumiesz, że wybieramy rządy, które nie rządzą i mamy prawdziwą władzę w ukryciu, której nikt nie wybrał. Mamy system, który wypycha na szczyty najgorszych szubrawców, ścieżką kariery usłaną wojnami, złodziejstwem i ciałami bezbronnych dzieci. Mamy pieniądze, które są długiem i służby, które nie służą nam, a naszym oprawcom. Wszystko jest odwrócone, wszystko to przeczywistość.

  http://przeczywistosc.pl/rozedre-strzepy-rzuce-wiatr/

 17. karlik said

  Ad.”Polska jak się okazuje ma własne zobowiązania. Mazurka – Agnes Trawney. Nowa nacja mazurzy? Dopiero w 1977 zaczęło jej doskwierać że nazywają ją niemką? Czy Polacy mogą się ubiegać o znacjonalizowane nieruchomości?”

  Mazurzy to nie jest nowa nacja po prostu nie wszystkich zlikwidowano.
  W Polsce jest bałagan prawny i to nie jest od dzisiaj, a niektórzy to wykorzystują, dlaczego mają nie wykorzystywać, jak to była pani premier powiedziała skoro im się należy.

  Po drugiej wojnie zostało rozwiązane Ostpreussen, ale podstaw prawnych nie ma, nikt z władz polskich też o to nie zadbał..
  Wydaje się niektórym, że Niemcy zapomnieli, pamiętają. Być może się okaże, że wszystkie akty prawne na terenie Prus Polska wydawała bezprawnie, bo praw do administracji tych terenów nie ma..

  .https://www.youtube.com/watch?v=j8pkH0SEX9U

  Dotychczas gwarantem tych terenów w Polsce była Rosja bez względu jak się nazywała, ale obecnie Rosjanie się dogadują z Niemcami.

  .https://www.youtube.com/watch?v=NfKKBsv5lYU

  Dlatego nie zastanawiajmy się czy oddamy , ale kiedy..

  Jedynie dodam, że Prezydent II RP nie ogłosił stanu wojny zarówno z Niemcami i ZSRR nie zgłosiła Polska faktu agresji Niemców i ZSRR do Ligi Narodów i zgodnie ze statutem LN wojna by była te wszystkimi członkami LN, nie musielibyśmy czekać na wypowiedzenie wojny przez Francję i Anglię. Ale skoro nie ogłoszono stanu wojny to teraz nikt nie wypłaci odszkodowania za wojnę, która nie została zgłoszona..

  A Niemcy wiadomo przyjęli miliony emigrantów, a kraj jest za mały i trzeba będzie wyrównać tę niesprawiedliwość i odebrać „swoje”. A akt własności jest u nich..I im się to prawnie należy, jak mawia była pani premier.

  .https://www.youtube.com/watch?v=TIuxmG83Dao&fbclid=IwAR0bmQdL9crUl7D9NpqipPZm5yl6iFo0AgNvER4fva95-IN1BVFfvAQVru4

 18. Rada: zero zasiłków – zero islamu.

  ————-
  Oczywiście. Zbyt jednak to oczywiste.
  Admin

 19. revers said

  Jak yero zasilkoow to otwerajaa swoje islamskie fundusze i islamskie banki

Sorry, the comment form is closed at this time.