Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  Lily. o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Kard. Raymond Leo Burke: diabelskie siły wtargnęły do Bazyliki św. Piotra.

Posted by Marucha w dniu 2019-12-11 (Środa)

Kard. Raymond Leo Burke w wywiadzie dla francuskiej stacji TVLibertés zaapelował o modlitwę i zadośćuczynienia za akt idolatrii, jakim było procesyjne wprowadzenie figurki inkaskiego bóstwa Pachamamy do Bazyliki św. Piotra.

Zdaniem hierarchy, w następstwie tego aktu „diabelskie siły” wtargnęły do samego serca Kościoła.

„Coś bardzo poważnego stało się podczas specjalnego zgromadzenia biskupów dla regionu Amazonii. Do Bazyliki św. Piotra został wprowadzony idol. Reprezentacja demonicznych sił” – powiedział otwarcie amerykański kardynał.

„Dlatego też potrzebne jest zadośćuczynienie i modlitwa, by diabelskie siły, które wraz z tym idolem wtargnęły, zostały rozgromione przez Bożą łaskę, przez Chrystusa pragnącego, by Bazylika św. Piotra została oczyszczona ze świętokradztwa, które dokonało się podczas Synodu” – przekonywał.

Wywiad został zarejestrowany przy okazji wyznaczonej na 12 grudnia akcji modlitewno-ekspiacyjnej we Francji. Zainicjowana przez ruch Renaissance catholique inicjatywa odbędzie się we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe. Chętni włączyć się w to dzieło katolicy zobowiązują się do odmówienia jednej części różańca, nawiedzenia kościoła lub kaplicy oraz odmówienia specjalnego aktu przebłagalnego.

Dlaczego akcję zaplanowano we wspomnienie NMP z Guadalupe? Organizatorzy zaznaczają, że to pierwsze zatwierdzone przez Kościół objawienie Maryjne (12 grudnia 1531 roku) idealnie oddaje ducha dzisiejszego kryzysu ewangelizacji rdzennych mieszkańców Ameryki Łacińskiej i zamieszania jakie powstało na skutek „akceptacji” pogańskiego bóstwa przez ostatni Synod.

Warto nadmienić, że Matka Boża ukazała się Indianinowi św. Juanowi Diego na wzgórzu Tepeyac, gdzie wcześniej znajdowała się świątynia Tonantzin poświęcona tamtejszemu bóstwu „Matce Ziemi” – Coatlicue.

Coatlicue była czczona jako bogini ziemi, życia i śmierci. Wyobrażana jako kobieta w spódniczce z węży i naszyjniku z ludzkich dłoni i głów, o stopach zakończonych pazurami jaguara. W wierzeniach azteckich symbolizowała Ziemię – dawczynię życia – i Ziemię pożerającą wszystko, co w niej pogrzebane.

Aztekowie czcili Coatlicue w okrutny sposób. Składali jej ofiary z ludzi, wierząc, że krew daje ziemi płodność. Według podań, co roku bogini łączyła się z własnym synem Xipe Totekiem, który w czasie aktu składał głęboko w jej łonie ziarna kukurydzy. By ziarna wykiełkowały, bogini potrzebowała wsparcia śmiertelnych i dlatego jej kapłani zapewniali je, ofiarując serca żywcem wydarte ofiarom, nawadniając glebę ich krwią i sadząc w ziemi odrąbane głowy, ręce i serca, które bogini dołączała do swego gnijącego naszyjnika.

„Matka Ziemia” Coatlicue czczona była na południu, w rejonie andyjskim, jako Pachamama. Dzięki objawieniom w Guadalupe i powstaniu cudownego wizerunku Najświętszej Maryi Panny, miliony rdzennych mieszkańców obu Ameryk ukierunkowało swoje wierzenia w stronę jedynej, prawdziwej Matki Boga oraz Królowej Nieba i Ziemi.

Źródło: lifesitenews.com / encyklopedia.pwn.pl
PR

Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:

A kto wpuszcza Islam do Kościoła. Już po raz 20 odbędą się Dni Islamu w Kościele Katolickim. Nie trzeba szukać w Italii.
Second

A dowiemy się, kto je tam wpuścił?
Sal

http://www.bibula.com

 

Komentarzy 7 do “Kard. Raymond Leo Burke: diabelskie siły wtargnęły do Bazyliki św. Piotra.”

 1. Sarmata said

  Przypominam, że papieżem jest Benedykt XVI.
  Papieża nie da się odsunąć.
  „Odsuwa” go tylko Bóg zabierając do siebie.
  P.S. A tu świetny wykład z którego wynika, że papież Franciszek nie powinien nawet uczyć religii w podstawówce.

  Wielkie Odstępstwo Vaticanum Secundum wydaje owoce. W końcu się objawił Lucifer?
  Już to „dzień dobry” Bergoglio było zastanawiające.
  To „dzień dobry” w oknie biblioteki, po wyborze na papieża, to mnie wbiło w łóżko na którym siedziałem. Dobrze, że siedziałem bobym się przewrócił. Słowo. Już wtedy w lot pojąłem, że jest z nim coś nie tak. Żaden papież w ciągu 2000 lat o czymś takim nawet nie pomyślał. Mówimy na przywitanie „Laudetur Iesus Christus” lub „Króluj nam Chryste” bo Chrystus jest naszym Zbawicielem i naszą Dumą. Dlatego tak mówimy.
  A tak na marginesie to powiem, że dobry obyczaj jest w zaniku. Kiedyś mówiło się na powitanie „niech będzie pochwalony Jezus Chrystus” czy „szczęść Boże” a teraz papież mówi po wyborze „dzień dobry” zaś młodzież mówi „siemka”. Żeby pozdrowić po ludzku szanujmy dobry obyczaj i nie pozdrawiajmy się jakimś tam francuskim „dzień dobry”. Równie dobrze można mówić „śrubokręt dobry”. Dobry to jest tylko Bóg. Obyczaj zanika wraz z samodzielnym myśleniem.

  A tu kilka szokujących informacji:
  Papież Franciszek w przesłaniu wideo na obchodzony w Hiszpanii „tydzień życia konsekrowanego” chwali książkę stalinowskiego zbrodniarza Zygmunta Baumana.
  – Jestem pod wrażeniem niemieckiego tłumaczenia ostatniej książki Baumana… – mówi papież Franciszek (od 1:45 minuty). Zygmunt Bauman to żydowski bandyta który organizował napady na członków rodzin Żołnierzy Wyklętych. – Dostał Krzyż Walecznych za udział w łapankach na „bandytów”, czyli żołnierzy podziemia niepodległościowego. Wiemy także, że organizował napady na członków ich rodzin. Za to otrzymywał nagrody, nie za pisanie ulotek. Był stalinowcem, a nie zagubionym lewicowym intelektualistą czytającym Marksa i chcącym naprawiać rzeczywistość. On wiedział, że przyczynia się do mordowania ludzi. To stalinowski zbrodniarz – przypomina „zasługi” Baumana profesor Bogdan Musiał, źródło: „Tygodnik Solidarność”, (nr 27 (1287), 05.07.2013 r., s. 27.

  Dlaczego Franciszek powołał dwóch Żydów talmudycznych do Papieskiej Akademii Życia?
  My [prowadzący blog] „Call Me Jorge” … wierzymy, że odpowiedź jest prosta; ABY kontynuować proces uznawania przez katolików rabinów talmudycznych JAKO ich ostatecznych autorytetów w dziedzinie religii, etyki i moralności.
  W tym artykule skupimy się na rabinie Avraham Steinberg i jego trzy-tomowej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej”.
  W dwóch ostatnich artykułach Maurice Pinay ujawnił niektóre z diabolicznych szaleństw religii talmudycznej.
  Mamy te cytaty poniżej oraz kilka innych znalezionych podczas przeglądania owej Encyklopedii. PAMIĘTAJ, że Franciszek uważa tego rabina, Avrahama Steinberga i talmudyczny judaizm za AUTORYTETY.
  Za wikipedia…
  „Rabin Prof. Avraham Steinberg, lekarz medycyny, ( hebrajski אברהם שטינברג, ur. 25 sierpnia 1947 r.) jest etykiem medycznym, neurologiem pediatrycznym, rabinem i redaktorem literatury talmudycznej. Profesor Steinberg jest dyrektorem jednostki ds. Etyki medycznej w Shaare Zedek Medical Center, w Jerozolimie i współwykonawcą Izraelskiej Rady Narodowej ds. Bioetyki.
  W 1999 roku wygrał Nagrodę Izraela za oryginalną literaturę rabiniczną dla swojej 7-tomowej Encyklopedii Hilchatit Refuit w języku hebrajskim – najbardziej obszernej książki tekstowej, jakiej kiedykolwiek opracowano na ten temat. Została on przetłumaczona na język angielski przez profesora Freda Rosnera jako ” Encyklopedia Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.].
  Steinberg jest dyrektorem grupy wydawniczej literatury Tory Yad HaRav Herzog, szefem rady redakcyjnej Encyclopedia Talmudu ) oraz redaktoemr naczelnym Talmudic Micropedia…”
  A tu parę fragmentów z owej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej” pana Rabina Avrahama Steinberga:
  „Tylko Noahidzi podlegają karze śmierci za aborcję, Żydzi nie podlegają takiej karze.”
  Źródło: Tom 1, Aborcja i poronienie. s.8.
  „…W prawie żydowskim, jeśli dorosły mężczyzna ma stosunek płciowy z zabronioną krewną, która ma więcej niż 3 lata i jeden dzień, on jest ukarany według stopnia zakazanego związku, a dziewczynka jest zwolniona od kary. Jeżeli dziewczynka ma MNIEJ niż 3 lata, OBOJE SA ZWOLNIENI od kary.”
  „Także, jeśli nieletni chłopiec, który ma więcej niż 9 lat, ma stosunek płciowy z kobietą, ona jest stosownie ukarana, a chłopiec jest zwolniony z kary.”
  „Jeżeli ma on mniej niż 9 lat, OBOJE są zwolnieni z kary. Jeżeli mężczyzna ma stosunek płciowy z nieletnim chlopcem, który ma 9 lat lub więcej, lub sprawia, że nieletni chłopiec ma stosunek z nim, to wtedy mężczyzna ma być ukamienowany, a nieletni chłopiec zwolniony z kary.”
  „Jeżeli nieletni ma 9 lat lub MNIEJ, oboje SA ZWOLNIENI z kary. Jednak, oczekuje się od sądu, żeby skazał dorosłego na karę chłosty za ów homoseksualny stosunek, pomimo że chłopiec miał mniej niż 9 lat…..”
  Źródło : Tom 3 , Sexualnosc-pedofilia, s 932……
  http://www.bibula.com/?p=96409

  tu: Teoria – Papież Franciszek antychryst? dowody – vlog #6

 2. RioGrande said

  Raymond Burke wyświęcony na księdza przez Pawła VI a na biskupa przez Wojtyłę, zawsze dobrze popatrzeć kto jest kto poprzez te witrynę:
  http://www.catholic-hierarchy.org/bishop/bburke.html – (wyszukaj swojego kandydata)
  Dziwne, że dopiero teraz mu przeszkadza ta figurka pachamamy, bo za „syfilizacji miłości” (w epokce skandali pod parasolem jp2) jako biskup siedział cicho – spotkania międzyreligijne pod przewodnictwem Wojtyły, czy wielokrotnie Asyż i to z figurką buddy na ołtarzu, były dla fanatyków „mamy naszego papieża” tylko źrodłem oklasków szczególnie w Polsce.
  Burke nie chciał zamykać sobie drogi no nominacji, pewnie tak to kalkulował.
  Powinien teraz kiedy taki tradycyjny kardynał – nawoływać do oczyszczenia tak po pachamamie jak i po Novusie każdego kościoła HYBRYDOWEGO gdzie ma miejsce np. o godz.9:00 Novus Ordo a o 14:00 slalomowa msza trydencka z omijaniem stołu (to jest hańba, trzeba usuwać te stoły jak mówi ks. Michał Woźnicki SDB z Poznania, czy są inni księża co tak samo mówią?)

 3. Lily. said

  Jonathan PRYCE-walijski aktor,spiewak.

 4. „W końcu się objawił Lucifer?”

  Ale któż to rozpozna ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Te masy wyjące „santo subito” ?

  Praktyczniej byłoby zdusić zarazę w zarodku, ale gdzie tam, kiedy miliony Polaków przeszły na stronę bluźnierców.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  No cóż, słowo plebs wywodzi się od motłoch, można tu przytaczać fakty w niskończoność, plebs i tak nie jest w stanie tego zrozumieć, a odwoływanie się do samidzielnego myślenia przynosi jakie kwiatki, jak te spędy organizowane w imieniu wagarowiczki ze Szwecji.

 5. „Rozpoczyna się promocja zdeprawowanych sióstr zakonnych, które udzielają Komunii Świętej. Nie o to chodzi, że jest dużo czy mało księży. To nie ma znaczenia. Kobiety NIGDY nie miały prawa dotykać Najświętszego Sakramentu. W tej parafii jednak na plebanii byli księża, którzy powinni rozdawać Komunię Świętą a nie wstawiać zdeprawowaną kobietę na swoje miejsce, żeby profanowała Najświętszy Sakrament i przez to deprawowała serca dzieci i młodzieży.

  Czy nie ma obrońców, mężczyzn katolickich, którzy zapytają proboszcza, czy nie jest przypadkiem żydomasonem w sutannie?

  Jeżeli ludzie nie wyrażą sprzeciwu, nie okażą oporu wobec tego liturgicznego bezprawia, jeśli nie będą bronić Pana Jezusa, niech się nie dziwią, że przeciwnicy Kościoła niszczą świętości. Niech się nie dziwią, że bandyci wewnątrz Kościoła niszczą sacrum. Jest to łamanie sumień przede wszystkim dzieci, które widząc takie obyczaje, niekatolickie i niepolskie, po tych i innych zgorszeniach do Kościoła już nie wrócą.

  Co na to biskup diecezji? Metropolici lubelscy od lat są wrogami katolickiej Wiary, polskich obyczajów, i katolickiej moralności. Takich kapłanów, jak Ks. prof. Stanisław Koczwara i Ks. prof. Tadeusz Guz usuwa i prześladuje się dla Synagogi Szatana, a promuje niedouczone, nadęte pychą, zdeprawowane kobiety w habitach i agentów judeoprotestantyzmu, lewaków w sutannach i habitach. Mamy nadzieję, że w diecezji lubelskiej znajdą się kapłani, którzy dołączą do obrony czci Najświętszego Sakramentu.

  Zwracamy się z prośbą do katolickich mężczyzn i kobiet w parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Lublinie, aby obronili Pana Jezusa przed profanacją i przypilnowali, aby bandyci liturgiczni, w tym uzurpatorka w habicie zakonnym, otrzymali stosowne kary. Nie godzimy się na podmianę Wiary i obyczajów katolickich na judeoprotestanckie fałszywki liturgiczne i protezy zastępujące prawdziwą Wiarę. Jeżeli w tej parafii są wierzące w Boga kobiety katoliczki, będą wiedziały, co zdeprawowanej zakonnicy powiedzieć. Czy zakonnice uzurpują sobie prawo przywdziewać godność, po którą nie sięgnęła Najświętsza Matka Pana Jezusa? Szykują się do bycia pogańskimi kapłankami? Czy to jeszcze katolicki kościół, czy kościółek Pachamamy?

  Wzywamy wszystkich Katolików w Polsce i za granicą, parafian parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie-który dłużej nie będzie mógł być patronem parafii, w której profanuje się Najświętszy Sakrament-aby bronili Chrystusa przed profanacją.

  Prosimy o bojkot zgromadzenia zakonnic, które posługują w tej parafii i wstrzymanie się od jakichkolwiek ofiar do usunięcia powstałego zgorszenia. Te bandyckie czyny od nas, Polaków i katolików wymagają ekspiacji i wynagrodzenia za poniżenie Najświętszego Sakramentu.

  Prosimy podpisywać i rozpowszechniać apel do Metropolity Lubelskiego, ks. Abp. Stanisława Budzika o powstrzymanie profanacji i ukaranie winnych tej pogańskiej praktyki.
  Protest wobec profanacji Najświętszego Sakramentu w Lublinie. ”

  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/12/12/gigantyczna-profanacja-ciag-dalszy-parafia-sw-antoniego-padewskiego-w-lublinie-profanuje-najswietszy-sakrament/

 6. Adres protestu: https://www.citizengo.org/pl/175874-zwracamy-sie-z-protestem-wobec-profanacji-jaka-dokonala-sie-i-dokonuje-na-terenie-parafii-sw

 7. bebrave2019 said

  Sekretarz Konferencji Episkopatu Australii: katolicy mogą zostać masonami „bez kary”
  https://www.lifesitenews.com/opinion/australian-bishops-respond-to-priest-claiming-catholics-can-be-freemasons

Sorry, the comment form is closed at this time.