Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tekla o Unia Europejska atakuje Węgry…
  anty o Przepisy o sygnalistach coraz…
  revers o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Kar o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  I*** o Wolne tematy (43 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (43 – …
  Tadeusz o Przepisy o sygnalistach coraz…
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Voodoosch o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Stanisław Michalkiewicz już kilka lat temu przewidział, że Olga Tokarczuk otrzyma Nagrodę Nobla

Posted by Marucha w dniu 2019-12-12 (Czwartek)

– Tokarczuk najwyraźniej rychtowana jest na laureatkę literackiego Nobla” o czym świadczy jej powieść „Księgi Jakubowe” o XVIII wiecznym Żydzie Jakubie Franku, który stworzył w Rzeczpospolitej swoja sektę – dowodził w marcu 2017 roku w swoim felietonie „Wyścigi starozakonne”, który ukazał się na łamach tygodnika „Polska Niepodległa”, red. Stanisław Michalkiewicz.

– Wykorzystuje tę awanturniczą historię w charakterze pretekstu do (…) odrażającego wizerunku mniej wartościowego tubylczego narodu polskiego, który nie tylko „kolonizował”, ale w dodatku straszliwie uciskał „mniejszości”, a zwłaszcza – tę najważniejszą.

Polacy jako „mordercy Żydów”. W ten sposób pani Olga Tokarczuk znakomicie wpisuje się w „pedagogikę wstydu”, w ramach której już od początku 1990 roku, kiedy to, wraz z „upadkiem komunizmu” pojawiły się widoki na uczynienie z Polski żerowiska dla żydowskich organizacji przemysłu holokaustu, rozmaici ochotnicy nieubłaganym palcem kłują Polaków w chore z nienawiści oczy – kontynuował swój wywód red. Michalkiewicz.

– Pani Tokarczuk nie daje się w tej konkurencji nikomu wyprzedzić, no, może z wyjątkiem nieboszczyka Jerzego Kosińskiego, co to przypisał polskim chłopom z Podkarpacia takie wyrafinowanie w seksualnych perwersjach, że aż zadziwił awangardę Manhattanu – stwierdził pan Stanisław, nawiązując do powieści „Malowany ptak”.

https://www.magnapolonia.org

Na tle tej żydowsko-ukraińskiej bladzi Czesław Miłosz jawi się jako bardzo obiektywny i rzetelny pisarz.
Admin

Komentarze 42 do “Stanisław Michalkiewicz już kilka lat temu przewidział, że Olga Tokarczuk otrzyma Nagrodę Nobla”

 1. Kapsel said

  Judaizm przeciwko Mojżeszowi. Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi – Hugon Hajducki

  Trwa duchowa wojna pomiędzy Bogiem a Lucyferem. W trakcie tych zmagań książę ciemności niejednokrotnie zło nazywa dobrem, a nienawiść ukrywa w słowach głoszących miłość, tolerancję i pokój.

  Przypominamy ważny tekst “Judaizm przeciwko Mojżeszowi. Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi“, tym bardziej aktualny, że Nagrodę Nobla otrzymała Olga Tokarczuk, autorka m.in. bajki pt Księgi Jakubowe, w fałszywy sposób traktującej o sekcie Jakuba Franka. Nie ulega wątpliwości, że międzynarodowa nagroda związana jest bezpośrednio ze skrzywioną historycznie narracją judaizmu, propagowaną przez Olgę Tokarczuk.

  Gorąco polecamy również spotkanie z panią Ewą Pawela pt: „O sekcie frankistów w kontrze do noblistki Olgi Tokarczuk czyli jak żydowscy frankiści zagościli w twórczości Olgi Tokarczuk a raczej bajkach noblistki o frankistach” – wykład w Centrum Edukacyjnym Powiśle, które zamieszczamy poniżej.

  Ewa Pawela: O sekcie frankistów w kontrze do noblistki Olgi Tokarczuk – żydowscy frankiści w bajkach

  całość tutaj

  http://www.bibula.com/?p=1066

 2. Dictum said

  ad. „Na tle tej żydowsko-ukraińskiej bladzi Czesław Miłosz jawi się jako bardzo obiektywny i rzetelny pisarz. Admin”

  A i również nawet ta żydowska wielka dama, Szymborska – przynajmniej, gdy odbierała nagrodę, nie mówiono, że dostaje ją za peany o Stalinie.

  [Niech mi kto powie, czym jeszcze na tym świecie nie rządzą żydy?]

 3. Olo said

  Tokarczuk opluwa Polskę i Polaków, a to wcześniej czy później obróci się przeciwko żydostwu. Przyjdzie dzień, gdy wzajemna nienawiść eksploduje jak wulkan i wtedy nie chciałbym być w żydowskiej skórze. Żydzi będą mogli za wszystko podziękować Tokarczuk.

 4. NICK said

  Nie, OLO.
  Nie w krainie „Polin”.

  A dawnej Polsce.
  Której, de facto, NIE MA.

 5. Maverick said

  Sekty żydowskie nie tylko Polaków o czyny niegodne posądzają. W ramach reedukacji gojów. Właśnie wczoraj Trump podpisał ustawę penalizująca każdego za krytykę Izraela. Uczynił z nich sektę uprzywilejowaną.

 6. NICK said

  Tak. Maverick.
  To ich trampek.
  Unych.
  Mało jeszcze?
  Posłuchajcie uważnie. (5).

 7. Boydar said

  Z moich doświadczeń dziecinnych i nie tylko, wynika, że przepompowany balon pęka sam. Momentalnie i z hukiem.

  Ino właśnie trza przegiąć. Np. zabronić języka rosyjskiego, albo węgierskiego. A gdzie indziej zakazać krytyki quasi państwa na obszarze Palestyny.

 8. Jan said

  Olga Tokarczuk (1962 – ), pisarka, eseistka, autorka scenariuszy.
  Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała jako psychoterapeutka w poradni zdrowia psychicznego w Wałbrzychu. Ma syna. Mieszka we Wrocławiu i w Krajanowie, pow. Kłodzko.
  Laureatka literackiego Nobla za rok 2018 (nagroda „swoich” za antypolską działalność).

  Od 2008 prowadzi zajęcia z twórczego pisarstwa na Uniwersytecie Opolskim, a także warsztaty prozatorskie w Studium Literacko-Artystycznym na Uniwersyte-cie Jagiellońskim w Krakowie. Współpracowała z Partią Zielonych i była człon-kinią redakcji „Krytyki Politycznej” (organ szowinistów żydowskich).
  Skrajna feministka. Wspiera działania na rzecz ochrony środowiska, praw zwie-rząt oraz regularnie bierze udział w „paradach równości”. Domaga się zalegali-zowania małżeństw homoseksualistów, głosi wszędzie, że „Polacy to mordercy Żydów”. Jak sama wyznała, jej guru to Agnieszka Holland (szowinistka żydowska).
  Tokarczuk to szowinistka żydowska ukrywajaca się pod ukraińskim nazwiskiem i wypowiadajaca się antypolsko z pozycji „Polki zatroskanej o dobro Polski”. W latach 90. pisała donosy na polskich „antysemitów” na zlecenie ambasady Izraela. Jej zdaniem Polacy byli kolonizatorami, „większością, która tłumiła mniejszość”, właścicielami niewolników i mordercami Żydów.
  Powieść Tokarczuk, „Księgi Jakubowe” opowiada o losach Jakuba Franka, żyjącego w XVIII wieku Żyda z Podola, twórcy judaistycznej sekty frankistów. Taka tematyka stała się doskonałą okazją, by na Polków wylać jad nienawiści.

  Na podstawie książki Tokarczuk pt. „Prowadź swój pług przez kości umarłych” powstał antypolski paszkwil „Pokot”, czyli: Polacy, jesteście świniami!

 9. Kapsel said

  Re 5

  Warto dodać i to

  Trump zdecydował – USA będą zwalczać antysemityzm w Europie
  Aktualizacja: 2019-01-18 11:35 am

  Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek ustawę regulującą, w jaki sposób Stany Zjednoczone mają zwalczać antysemityzm w Europie.

  Rezolucja nr 672 określana mianem „Combating European Anti-Semitism Act of 2017” została złożona w Kongresie jeszcze w 2017 roku. W grudniu 2018 roku zatwierdził ją Senat a 14. stycznia br. podpisał Donald Trump. – wynika ze strony internetowej Kongresu USA.

  W opisie aktu napisano, że rezolucja wyraża poczucie Kongresu, iż walka z antysemityzmem w kraju i za granicą leży w interesie USA. „W ciągu ostatniego dziesięciolecia nastąpił stały wzrost liczby antysemickich incydentów w Europie, w wyniku których europejscy Żydzi byli celem nękania fizycznego i słownego, a nawet śmiertelnych ataków terrorystycznych, co obniżyło bezpieczeństwo osobiste i zbiorowe oraz jakość codziennego życia Żydów” – stwierdzono w preambule tekstu.

  U podstaw uchwalenia nowego prawa leżało także poczucie, że należy zapewnić bezpieczeństwo europejskich społeczności żydowskich, w tym synagog, szkół i cmentarzy. Amerykański parlament uznał również, że USA powinny podkreślać znaczenie zwalczania antysemityzmu w organizacjach wielostronnych a Departament Stanu USA powinien kontynuować dokumentowanie aktów antysemityzmu i zachęcać zagraniczne rządy i instytucje do przyjęcia definicji antysemityzmu opracowanej przez International Holocaust Remembrance Alliance (IHRA). Definicja ta stanowi, że „antysemityzm to ….

  http://www.bibula.com/?p=106313

 10. PISKORZ said

  re art A fryzura taka…jakby piorun w miotłę strzelił..ps Pseudo – historyczka się znalazła /specjalistka od polskich kolonizatorów/ i innych tego tam..

 11. PISKORZ said

  re 2 wielka dama, Szymborska” ….A PO JEJ NOBLU…to ponoć wielka radość była… wiadomo gdzie!

 12. Piskorz said

  re 8 B. dziękuję, to wystarczy. P. Żebrowski przynajmniej dobrze akcentuje jej nazwisko, to tak przy okazji.

 13. Marucha said

  Re 10:
  Panie Piskorz… gdy się takiej literatce zarzuci kłamstwo, to odpowiada, że ma prawo do własnej wersji historii. No i co jej zrobić?

 14. Boydar said

  Wydaje się, że ubić. Bez kropli nienawiści, zwyczajnie, z urzędu i racji stanu.

 15. Hebrajski Nobel to kochani to są pieniądze i karty wstępu do teatru.Obwoźnego,w którym publiczność,jest zawsze zagwarantowana wraz z oczekującymi oklaskami.To są tylko pieniądze.Czasy Nobla się zakończyły.Autorytety (przebierańcy) wybierają swoich.Nie oczekuj zmian.

 16. Kapsel said

  Skowyt psa poety (2)

  Posted by Marucha w dniu 2011-07-27 (Środa)

  Część III: Frankiści

  To Frankiści, łącznie z żydowskimi bankierami Prus, doprowadzili do upadku I Rzeczypospolitej. Zniszczyli od wewnątrz jej instytucje polityczne, kościelne, ekonomiczne, finansowe i społeczne (arystokracja). Wszystko inne co się działo: konflikty Czartoryscy vs. Radziwiłowie, Reformatorzy vs. Tradycjonaliści, Król vs. szlachta, Sejm Czteroletni, było tylko następstwem inspiracji i intryg Frankistów. Biblia nas uczy że: „Gdy nie stanie drew, zgaśnie ogień; gdzie nie ma podszczuwacza, ustaną zwady.” (przyp: 26:20-21). W (przyp: 22:10-11) „Wypędź naśmiewcę, a wynijdzie z nim swar, i ustaną zatargi i potwarze”.

  Frankiści byli /są jedną z najbardziej podłych, wyrachowanych, niebezpiecznych i bezwzględnych grup, jakie wyrosły z judaizmu i działają na zasadzie głęboko zakonspirowanej organizacji mafijnej, gdzie system symboli, znaków i sformułowań, nie rozumianych dla niewtajemniczonych, służy do rozpoznawania się i porozumiewania. Frankiści, podobnie jak Marrano w Hiszpanii i Donemeh w Imperium Osmańskim, obnosili się że swoją przybraną religijnością, długo spędzali czas w kościołach czy meczetach, afiszowali się sponsorowaniem przedsięwzięć kleru, dużo i głośno publicznie mówili o religii i Bogu a także o swoim „patriotyzmie” i „lojalności” względem narodu i państwa, gdy w tym samym czasie w domach odprawiali swoje okultystyczne praktyki i spiskowali przeciw narodowi i państwu w którym mieszkali. Często krytykowali innych (prawdziwych patriotów) za brak lub słabe oddanie sprawom religii, państwu i narodu tylko po to, aby przejąć przywództwo tych ruchów społecznych w celu ich zniszczenia, poprowadzenie w błędnym kierunku (i w konsekwencji zniszczenia) i eksterminacji przywództwa w błędnych działaniach, np. bezsensownych powstaniach.

  (…..)

  https://marucha.wordpress.com/2011/07/27/skowyt-psa-poety-2/

 17. Birton said

  czas wykopać antypolaka Miłosza ze Skałki, Żyda Kaczyńskiego z katolickiego Wawelu, a Żydówkę Tokarczuk na Ukrainę no i za czas niedługi Żyda Jarosława pogrześć w Jeruzalem

 18. Plausi said

  Nobel na dokładkę z programu 447

  Mniej zorientowanym należy przypomnieć, że nagrodę Nobla w roku 2019 w dziedzinie literatury otrzymał Peter Handke. Być może wskutek jakiejś ważnej interwencji dołożono do tego noblisty jeszcze pilnie panią Tokarczuk w ramach programu kolonizacji Polaków „447”. Pani Tokarczuk legitymowała się odpowiednim produkcyjniakiem*) i było rzeczą ważną zinstrumentalizować ją i podnieść jej produkcyjniak żydowski o Jakubie Franku do rangi wielkiej literatury, aby zamącić tym w głowie grupie społecznej, która uważa się za inteligencję w Polsce. Trzeba przyznać reżyserom tego przedstawienia dużą fachowość. Być może, że przyjdzie nam kiedyś uznać produkcyjniak pani Tokarczuk jako gadzinówkę.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  Peter Handke w przeciwieństwie do pani Tokarczuk, jest osobą intelektualnie niezależną, n.p. był jednym z niewielu, a spośród luminarzy kultury chyba jedyny, który sprzeciwił się propagandzie służb USA n.t. napadu NATO na Jugosławię, a szczególnie Serbię. Inaczej niż parobki polityczne w Polsce obnażał on kłamstwa tej propagandy.

  Podłączenie do jego nominacji takie literatki służbistki jak Tokarczuk pozwoliło przy tym osłabić negatywne wrażenie nominacji Handke na usłużnych propagandzistach żydowskich w Europie i na świecie.

  Michalkiewicz, który ma wcale niezłe doświadczenie ze służbami, bezspornie ma niezłe wyczucie operacji przez nie prowadzonych. Na pewno ma rację, że kreowanie Tokarczuk na noblistkę wymagało odpowiedniego przedbiegu.

  „Na tle tej żydowsko-ukraińskiej bladzi … ”
  A zresztą spójrzmy na selekcję noblistów w Polsce w ostatnich dziesięcioleciach, dobierano zawsze osoby funkcyjne, z których noblista „Bolek” nie potrzebował nawet żadnych własności umysłowych, stanowiąc przy okazji symbol polskiej tępoty dla świata.

  *) produkcyjniak, określenie produktów kultury na zamówienie propagandy w czasach PRL.

 19. PISKORZ said

  re 13 Racja panie Marucha, ręce opadają. Ludzie „tak mają”. Znajomy dobry, tyt. doktora, nie zna żadnego jęz. obcego. Mówię mu jak ty piszesz CV, to jak tam z językami..chodziło mi o ros. i niemiecki, co wpisujesz /wiem że dno językowe/..Ten mi odpowiada, ŻE ZNA…no i co mi zrobią ! Autentyczne.

 20. Anna-Teresa said

  To zwyczajna MEDUZA

 21. Kapsel said

  Tokarczuk w imigranckim getcie w Sztokholmie: “Proszę, przyjedźcie do Polski!” [WIDEO]

  https://dzienniknarodowy.pl/tokarczuk-w-imigranckim-getcie-w-sztokholmie-prosze-przyjedzcie-polski-wideo/

 22. Przewidział?

 23. Boydar said

  🙂

 24. NyndrO said

  Jego Ulubiony po prostu powiedział to, co wszyscy wiedzieli. Też mi wyczyn. Zresztą Boydaruś wam powie. 🙂

 25. revers said

  ale cenzury wlasnej osoby oraz kilku innych niepodległościowców pan Stasiu nie przewidział, i to w rocznice tzw. nie wojny gen. Jaruzeka, ale starozakonnych z narodem polskim

  a prawa stanu wojennego wracaja ponownie i to w zaostrzonej formie, do tego niekontrolowany napływ ok. 50 mln „uchodzcow” z ISIS-terrorystycznym aktywem..

 26. NICK said

  To się nazywa ‚chłam nie-przewidy-indywidu-alny’.
  Widział przeca.
  Nnnooo, chyba, że kaskę trzepie.
  Na mieszkaniu, sądowaniu.

  Aaa nie?!?
  Qrva.

 27. NICK said

  WRealu 24.
  Hm.
  Bardzo dobry ‚portal’.
  ?

 28. NyndrO said

  Tej KumpelNickiel, to tak wyszedło, czy znasz polski hip-hop, Paktofonikę, Kaliber44 i Rah’a ?, bo tu doszło do czegoś dziwnego. % .https://www.youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc

 29. NICK said

  Hm.
  Znam.
  Wyżej celuję.
  Lecz. Aprobuję.

  Tak.

  Współczesna młodzież?
  MA swoją odzież.
  Niezłą. Mało ich.

  Ty.
  Nie jesteś już młody… .

 30. NICK said

  A Kazik?
  Powyższy?
  Ponad.
  Czasowy.

  Nie chce mi się.
  Gadać.

 31. NyndrO said

  I tu jesteś zmanipulowany. Nie wyobrażasz sobie, jaki hip-hop potrafi być czyściutki i pompatycznie po prostu mądry . Ja np. Magika, cały Kaliber, część ZIP składu i Grubasa znam/znałem osobiście. Z racji powiedzmy towarzysko-funkcyjnych funkcji, które pełniłem/pełnię czasem. Ostatnio mniej, ale zdarza się z Chłopakami wonsa spalić. I powiem wprost. Pan je gupi. % .https://www.youtube.com/watch?v=EEGFyARV7Mg % .https://www.youtube.com/watch?v=aIUvetb4jlI % ja np. nie czaje rokoko, ale dobre dzieło czuję. Wprawdzie new skool też uważam za goowno. Ale to tak , jak z Twoim Kazikiem u owsiaka.

 32. NyndrO said

  Ponadczasowy jest Kult na WOŚP. Moich Ziomali tam nie ma i nie będzie, cymbałku.

 33. NICK said

  Kadą scenkę.
  Odkrywam na nowo.

  Biz.
  Ness.
  Men.

  Nie?

  Daj se spokój.
  Nie wyrokuj.

  Głupie bardzo tu były dy.skusje.
  Miedzy nami i JO-tami

 34. NyndrO said

  Być może dla Ciebie. Ja tam wszystko koduję i uważam za ważne. Karmę zbiera się nawet we śnie. W tym kontekscie nigdy nie wyrokuję. Wyrokować to mogę, że stoltzmanowa mówi prawdę, iż stoltzman nie toleruje alkoholu, a Boydix nie jest w stanie uczynić slum dunk bez trampoliny.

 35. NyndrO said

  A jak wyżej celujesz, to dobrze. Za to Cię kwalifikuję do porządnej bandy. Z tym, że co Ty myślisz?, że rap to idiota w fullcap’ie i dziwka z polsatu? To Człowieku poważna rzecz, ino trza umić. * .https://www.youtube.com/watch?v=MJCHeEQV454

 36. Boydar said

  Że niby czego nie jestem ??? Właśnie się ockłem byłem z alkoholowego transu i nie wszystko kumam.

 37. NICK said

  Wejdź ponownie.
  Inaczej ‚karmy nyndrowej’?
  Nie rozpoznasz, Lubelaku… .
  No bo jak pozwolić pisać, to … .

  Zbierze po-karm (tfu).
  Nawet we śnie.

  Kumpel.
  Tyle Cię tu uczą i uczą i częstują a Ty masz swą ‚karmę’.
  Ech.
  HUK.

 38. NyndrO said

  Teorię rozumiem. Nawet chyba całkiem dobrze. Kiedyś pisałem, że z własnej woli to sprawdzę. Niechybnie. Jakby co, nie będę mógł narzekać, że mnie nie ostrzegano.

 39. NyndrO said

  A! Dawno nie Huczałeś.

 40. NICK said

  Nie było potrzeby.
  Kumplu.
  Jesteś rozeznany.
  Lecz nie okiełznany.

  To dobrze.

 41. Boydar said

  „… wejdź ponownie …”

  Chyba jednak skorzystam, „mimo wszystko”.

 42. Janusz T. said

  Mam jedną z książek tej (…), ale jeszcze jej nie przeczytałem i nie zrobię tego. Książkę, jej, oddam do biblioteki albo ją spalę.

  Choćby za to: – Polacy jako „mordercy Żydów”. :/ 😮

Sorry, the comment form is closed at this time.