Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

UE przedłuża sankcje przeciwko Rosji

Posted by Marucha w dniu 2019-12-13 (Piątek)

Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel oficjalnie potwierdził w piątek przedłużenie przez Unię Europejską o sześć miesięcy sankcji gospodarczych przeciwko Rosji.

– W odniesieniu do Rosji i Ukrainy wysłuchaliśmy raportu Francji i Niemiec po szczycie w «formacie normandzkim» w Paryżu (9 grudnia).

Była to okazja do wymiany poglądów na temat sytuacji w regionie i podjęcia decyzji o przedłużeniu sankcji o sześć miesięcy – powiedział Michel dziennikarzom po szczycie UE.

Według niego UE „uważa, że ​​wdrożenie porozumień z Mińska pozostaje niezwykle ważną kwestią, w odniesieniu do której będziemy bardzo ostrożni”.

Wcześniej wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski z PSL oświadczył na antenie TVP Info, że sankcje polityczne i gospodarcze względem Rosji nie zdały egzaminu.

https://pl.sputniknews.com/

Czy kiedykolwiek jakieś sankcje przeciwko Rosji „zdały egzamin”?
Durnie, nigdy się nic  nie nauczą.
Admin

Komentarzy 7 to “UE przedłuża sankcje przeciwko Rosji”

 1. Bili de kid said

  „Sankcje” są po to, żeby interesy z Rosją mogli robić tylko wybrani, na zasadach wyłączności i monopolu.

 2. Mietas said

  Sankcje, są po to!! żeby Rosja nabrała rozpędu!!
  Аналогов в мире нет: КАМАЗ-54907 CONTINENT — прототип семейства К6

  Nie wszyscy widzieli KAMAZ-54901, a gigant samochodowy już prezentuje swój nowy rozwój. To jest KAMAZ-54907, który otrzymał własną nazwę „Kontynent” (Kontynent). Kontynuuje linię samochodów nowej rodziny, ale przenosi tę rodzinę na zupełnie inny poziom technologiczny. Nowy KAMAZ to prototyp rodziny K6, kolejny etap rozwoju produkcji gigantów samochodowych. Dzisiejszy post to krótkie ogłoszenie modelu, w najbliższej przyszłości poczekaj na pełną recenzję, zarówno w formacie wideo.
  Nowy samochód to energooszczędny ciągnik siodłowy. KAMAZ-54907 to ciężarówka hybrydowa z silnikiem elektrycznym,oraz spalinowym, (zużycie paliwa). Ciężarówka ma silnik P6 o zmniejszonym zużyciu paliwa – mniej niż 25 litrów na 100 kilometrów.
  Nowy samochód nie ma lusterek, zastępują je kamery, których ekrany znajdują się w kabinie pasażerskiej. Istnieją również dwie kamery skierowane na kierowcę, aby ocenić jego stan. Wbudowany inteligentny system oceni pozycję jego głowy, częstotliwość mrugania, skupienie wzroku i szereg innych wskaźników, których suma wskazuje, jak energicznie czuje się kierowca. Z alarmującymi objawami system zasygnalizuje, że nadszedł czas, aby osoba prowadziła samochód podczas jazdy. Nawiasem mówiąc, jazda nie oznacza, że ​​kierowca musi dosłownie trzymać się „kierownicy”. KAMAZ-54907 ma trzeci stopień autonomii, to znaczy, że sam samochód może jechać prosto, niezależnie zmieniając pasy z jednego pasa na drugi, sterowanie nie jest konieczne.

  I oczywiście bardzo dobrze, że taka techniczna doskonałość samochodu została odpowiednio zaprojektowana. Ta maszyna jest nie tylko przyjemna w użyciu – miło jest na nią patrzeć! Z każdej strony! Projekt koncepcyjny dotknął całej maszyny: przód, tył, boki, góra, dół – wszystkie części maszyny tworzą jedną całość, nic nie jest z tego wspólnego motywu.
  Samochód jest na rok 2020.

 3. Mietas said

  Jeszcze raz do powyższego posta.
  https://zen.yandex.ru/media/vestikamaza/analogov-v-mire-net-kamaz54907-continent–prototip-semeistva-k6-5df0a23ec31e4900b1b8588a


 4. Mietas said


  Jakby nie wyświetlił się film, wpisać na youtube, КАМАЗ-54907

 5. NICK said

  Tytuł.
  Viagra.

  Zatem jeszcze gra.

 6. revers said

  Największy rosyjski lodołamacz świata o napędzie atomowym Artika właśnie wyplynął w
  rejs próbny

  http://www.msn.com/en-xl/europe/top-stories/russian-nuclear-powered-giant-icebreaker-completes-test-run/ar-AAK7smG

  oj będzi zima konwojował nie jeden megatransport z Chin i Azji , morskim szlakiem p północnym.

  za co juz amerykanie próbują już blokować na morzu Barensa, co sie pływającego w transporcie da.

 7. Mietas said

  NICK, he he,
  A przecież mówią, żeby głupotę pokazywać.
  A trochę viagry, nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
  Co do lodołamacza, to jest to pierwszy z całej serii, ale przecież same lodołamacze nie będą transportować towarów, i dlatego Rosatom wyłożył grube miliardy na zakup własnej floty do transportu ładunków na północnym szlaku, tak więc będzie nie tylko torował drogę morską, ale będzie też przewoźnikiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.