Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Amerykanie zabili pogromcę ISIS

Posted by Marucha w dniu 2020-01-04 (Sobota)

Prezydent USA tak po prostu kazał zabić gen. Kasema Sulejmaniego i oficjalnie się do tego przyznał. USA uprawiają terroryzm państwowy i twierdzą, że prowadzą „wojnę z terroryzmem”.

Nie ulega wątpliwości, że ten akt terroryzmu państwowego USA dokonały w imieniu i interesie Izraela, dla którego Iran jest głównym wrogiem na Bliskim Wschodzie. Ale jest to także amerykańska zemsta za udział Sulejmaniego w wojnie syryjskiej i irackiej.

Kasem Sulejmani (1957-2020) był twórcą potęgi militarnej Iranu. Stworzył elitarną jednostkę Al-Kuds, działającą w strukturach Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej. Podczas wojny iracko-irańskiej (1980-1988) dowodził najpierw brygadą, a następnie dywizją. Kierował oblężeniem Basry. Nawiązał wówczas współpracę z szyicką Organizacją Badr, która wznieciła w 1991 r. powstanie szyickie w Iraku. Iran oficjalnie nie poparł tego powstania. Sulejmani szkolił bojowników Hezbollachu i Hamasu.

Organizował działania sabotażowe i ataki na żołnierzy amerykańskich w Iraku po obaleniu rządów Saddama Husajna w 2003 r.

Po wybuchu wojny domowej w Syrii udał się do Damaszku, by wspierać osłabiony rząd Baszszara al-Asada. Przejął faktyczne dowodzenie nad siłami syryjskimi oraz sprowadzonym przez niego na pomoc oddziałami Hezbollahu i milicji szyickich. Według źródeł amerykańskich Iran udzielił Syrii wsparcia materialnego i wojskowego na masową skalę – żołnierze irańscy z jednostki Al-Kuds zaczęli prowadzić działania wojenne w całej Syrii. Sulejmani dowodził wspólną operacją wojsk rządowych i Hezbollahu między kwietniem a czerwcem 2013 r., zakończoną odbiciem z rąk Wolnej Armii Syrii miejscowości Al-Kusajr.

Dowodził obroną Bagdadu przed wojskami Państwa Islamskiego w czerwcu 2014 r. Jesienią tego samego roku brał udział w walkach z Państwem Islamskim w Kurdystanie irackim (prowincja Dijala). W marcu 2015 r. dowodził wojskami irackimi i milicjami szyickimi podczas operacji zakończonej odbiciem Tikritu z rąk Państwa Islamskiego. We wrześniu 2015 r. brał udział w walkach o Amirli przeciwko Państwu Islamskiemu, następnie w październiku 2015 r. dowodził ofensywą, po której wyzwolona została baza lotnicza w Kuwajris Szarki. Brał udział w planowaniu rosyjskiej interwencji w syryjskiej wojnie domowej. W końcu listopada 2015 r. roku został lekko ranny podczas walk w rejonie Aleppo w Syrii.

Następnie kierował operacją, w której bojownicy Hezbollahu i żołnierze syryjscy uratowali rosyjskiego pilota z zestrzelonego przez Turcję 24 listopada 2015 r. rosyjskiego bombowca Su-24. Na początku 2016 r., dowodząc wszystkimi szyickimi milicjami w Syrii, nadzorował operacje sił wspierających Baszszara al-Asada w kolejnej fazie walk o Aleppo. W maju i czerwcu tego samego roku był jednym z doradców irańskich wspierających wojsko irackie podczas planowania i prowadzenia operacji odbicia Al-Falludży z rąk Państwa Islamskiego. W sierpniu 2016 r. media arabskie informowały o jego udziale w planowaniu operacji odbicia z rąk ISIS Mosulu, a następnie, w październiku 2016 r., w samej bitwie o Mosul.

We wrześniu 2017 r. bezskutecznie starał się przekonać przywódców Kurdów irackich do odwołania referendum w sprawie niepodległości Kurdystanu. Gdy głosowanie odbyło się i zakończyło wynikiem za niepodległością, rząd iracki zdecydował o skierowaniu wojsk do Kirkuku. Sulejmani brał udział w przygotowywaniu planu operacji, a kierowane przez niego Siły Mobilizacji Ludowej wzięły w niej czynny udział.

Amerykański Departament Skarbu obłożył Sulejmaniego sankcjami za udział we wspieraniu rządów Baszszara al-Asada oraz za „wspieranie terroryzmu”. Spekulowano, że Sulejmani mógłby zostać nowym najwyższym przywódcą duchowo-religijnym w Iranie. Jego zabójstwo musi wywołać poważny kryzys polityczny. Już teraz oznacza to pogłębienie destabilizacji Bliskiego Wschodu.

Bohdan Piętka
http://mysl-polska.pl

Skurwysyn z Białego Domu powiedział w telewizorze, że Ameryka jest państwem kochającym pokój i że nigdy nie miesza się do spraw wewnętrznych innych krajów, a zamordowanie generała Sulejmaniego ocaliło życie wielu Amerykanów.
Admin

Komentarze 34 do “Amerykanie zabili pogromcę ISIS”

 1. Drab61 said

  Inny skurwysyn, ten co w nazwisku ma „wyraz uznany powszechnie za nieprzyzwoity” powiedział, że miał to tego prawo. Dziwi mnie to, że nikogo to nie dziwi …

 2. Kojak said

  Czas w ktorym zaczna padac jak muchy zydohitlerowcy z Usraela juz nadchodzi ! Te odrazjace zdegenerowane bydlo, uzurpuje sobi eprawo do zabijania ludzi w dowolnym miejscu na swiecie! Czas wreszcie dac odpor zydowslkim zbrodniarzom, bandytom i kanaliom z piekla rodem !

 3. galicyja said

  Pytanie do pana Kojaka. Kto niby tego dokona?

 4. To jest zemsta

  żydów za likwidację Daesh (ratyfikowanego przez mendia okupanta jako „państwo” i to w dodatku „islamskie”). Jak w międzyczasie znakomicie wiadomo, zarówno Daesh jak i przynajmniej część Kurdów (szukaj: Mossad Mustafa Barzani) jest zdalnie sterowana przez wywiad Izraela. Nic na BW nie wydarzy się bez udziału wywiadu Izraela, także ten mord na iranńskim generale. Zadaniem mendiów jest m.in. koncetrować się na USA, aby zaciemnić kolejny udział żydów w tym mordzie.

  Bardziej dociekliwi bezspornie wiedzą, że Daesh został uzbrojony dzięki broni z USA, „zdobytej” przez Daesh pozostawionej im przez US-Army, „zdobycie” broni niczego nie oznacza, USA i Izrael musiały wyszkolić Daesh w obsłudze. Daesh był nie tylko kreacją USRAela, realizował też jej zadania. Wbrew planom USRAela pokrzyżowano te plany mordów na islamskiej ludności wg. najlepszych żydowskich wzorców

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Wierni wyznawcy propagandy żydowskiej będą co prawda nadal nie wierzyć, że Dash/Wahabityzm są jedynie talmudyczną wersją islamu, ale nie sposób nie dostrzec pewnych zbieżności między wspaniałą tradycją wielu tysięcy lat Purim, będącą zresztą podstawą żydowskiej moralności: „tyko masowy mord na Gojach może być źródłem żydowskiej radości”, a ekscesami mordu Daesh. Co prawda niektórzy potrafią rozdzielać mozaizm przedtalmudyczny od talmudycznego, tym trzeba przypamnieć, że tradycja Purim jest przedtalmudyczna, ale jescze wcześniejsze relacje biblijne potwierdzają tę zbrodniczą linię mozaizmu.

  Wspomniano wyżej o planach żydowskich mordów ludności na terenach BW żądanych dla siebie przez żydów, jeśli żydostwo przejdzie do likwidacji ludności na terenach tzw. Trójmorza, do którego zgłasza roszczenia, to Polacy mogą się szybko znaleźć na liście ludności do eksterminacji, jeśli żydowskich bandytów nie usuną ze swych terenów i organów zarządzania z tego zbrodniczego PO.PiSu.

 5. revers said

  A co ak robia z polski żołdaki?, skoro Winnicki jako jedyny z Konfederacji nawołuje publicznie do wyrowadzenia wojsk polskich z Iraku?

  oczywiscie Konfederacja przez wiekszośc polactwa uważana jest za agenture Moskwy, wystarczy wypowiedż niedoszłego hasbarowca konfederacji Kowalskigo.

 6. Skoro mowa o zbrodniczym żydostwie

  to tak ocenia jego szlachetność wielki autorytet moralny:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  dla polskiego pospólstwa.

 7. Dinozaur said

  W roku 1976 przejechał se Dinozaur Gazikiem z 3 kolegami z Izmiru przer Konyę, Van do Tebrizu w Perskim Azerbejdżanie, potem przez Teheran, Isfahan, Mesched, Herat, Kandahar do Kabulu .
  W Kabulu sprzedaliśmy Gazika (po zapłaceniu bakszyszu za tzw. Tryptyk) i dalej autobusem przez Khyber Pass do Karachi. Kraje po drodze sprawiały wrażenie bardzo szybko się europeizujących .
  Z Istanbułu chodziły autobusy kursowe do Indii .
  Potem przyszła demokracja …

 8. revers said

  A na stronie ambasady Iranu w rp czytamy

  „Akcja ta w opinii Sprawozdawcy ds. Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych była nielegalna i stanowiła naruszenie praw międzynarodowych. Również premier Iraku uznał zamach na dowódców tego państwa oraz państwa zaprzyjaźnionego, dokonany na terenie Iraku za otwartą agresję przeciwko rządowi i narodowi swego kraju, która może doprowadzić do eskalacji walk, wojny i zniszczeń w wymiarze regionalnym i globalnym.”

  Gdzie ci karnisci, znawcy kontytucji i prawa miedzynarodowego lacznie z PIS-em? co to ma tam jakies prawo nie do doopy wpisane w nazwe wlasna i regulamin partii.

  http://miksa.neon24.pl/post/152418,oswiadczenie-ambasady-iranu-w-warszawie

 9. Birton said

  USA – żelazna pięść Izraela i wszystko jasne
  Trump na smyczy Netanyahu , wszyscy to wiedzą , bo inaczej zabije go Mosad, jak Kennedy’ego za FED

 10. Ale dlaczego? said

  Szara eminencja białego domu, zięciunio Kushner jest prawdopodobnie autorem tego pomysłu. Trump to tylko jego kukiełka… Nie na darmo Kushnery mają siedzibę pod 666 w New Yorku…

 11. sanning said

  Planowy atak amerykanskich dronów przeciwko czołowemu irańskiemu dowódcy grozi wkrotce
  spiralą przemocy na Bliskim Wschodzie i jednoczy sunitow iranskich z sunitami z Iraku.

  „Thousands attend Soleimani and al-Muhandis’s funeral in Baghdad.” 04.01.2020

 12. Maverick said

  Sulejmani zatrzymał ekspansję syjonistyczną czyli lucyferiańską. Stąd ta syjomistyczna radość z powodu jego śmierci. Jak śmiał zatrzymać plany Izraela zniszczenia Bliskiego Wschodu. Przedewszystkim zniszczył prowadzoną poprzez CIA i Mosad prowadzoną ISIS. Oczywiście nie sam, ale on poprzez swoją sztukę sojuszy, to on stał za konceptem zaproszenia Rosji do Syrii.

 13. NC said

  Re 8: Kto jest na którym końcu smyczy?
  >https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2019/04/adsadasdsadsd-1-e1556383284568-640×400.png

 14. Ad. 13

  Ślepy Trump prowadzi na smyczy jamnika, który idzie, gdzie chce. 🙂

 15. sanning said

  Polacy zapalili znicze pod ambasadą Iranu.
  Bardzo ciekawy wywiad.

 16. Jacek said

  Mój starszy kolega dawno, dawno temu był na tzw. misji w Libanie, może w tamtych czasach to i była jakaś misja, używając sprzętu ciężkiego budowali im drogi. Jak mi opowiadał to pewien polski „misjonarz” wdał się w romans z Libanką. Został doprowadzony do jednostki z żądaniem żeby pierwszym samolotem odesłać go do Polski. Na do widzenia trepostwo usłyszało że gdyby to był Amerykanin to już by nie żył. Tak ich „kochano” prawie trzydzieści lat temu.

 17. Ad. 16

  Co kraj, to obyczaj. A obyczaje należy szanować i polskich obyczajów w Libanie lepiej nie wprowadzać. My mamy inne spojrzenie na sprawy prywatne. Oni mają spojrzenie inne.

 18. NC said

  Re 14: Cwany jamnik Netanjahu ciągnie ślepego Trumpa tam gdzie chce.

 19. revers said

  re15

  i co z tego jak setki polakow stacjonujacych w Iraku broni tylki opracow, a robi sie jeszcze bardziej goraco w iraku po kolejnych egzekucjach z dronowych automatow zdalnie sterowanych, nie wiadomo czy posilki ze stanow zdarza z kolejna fala najemnych zabijakow.

  https://www.zerohedge.com/geopolitical/round-two-us-drone-airstrikes-kill-six-pro-iran-militia-commanders?fbclid=IwAR2-VEgSM6LsWOxZBYrMGdnHcQDLD6hl-2-3ZmYa3cnv_IZtG3Ii7GadXk4

  Kolejne oddzialy milicji szyickiej przechodza na strone rzadu irackiego zagrazajac okupanom z ich wasalskimi wojskami w tym z rp.

  Moze to byc tez strategia zatakowania Iranu i vietkongnizacji konfliktu.

  Tylko Nataniahu zaciera rece i gratuluje Pompeo za doba mokra robote.

 20. bluke said

  Ad 5.

  https://tiny.pl/t2v34

  Janusz Korwin-Mikke
  11 godz. ·
  Prezydium partii KORWiN wydało dziś dwa oświadczenia:

  Oświadczenie Prezydium partii KORWiN:

  Partia KORWiN zdecydowanie potępia morderstwa polityczne – w szczególności, gdy istnieją silne przesłanki, że motywem jest poprawa sytuacji decydenta przed wyborami. W zaistniałej sytuacji wzywamy władze III Rzeczypospolitej do zdystansowania się od takiej polityki, ogłoszenia neutralności i wycofania naszego personelu z Bliskiego Wschodu – gdzie jest on, jako personel alianta USA, poważnie zagrożony.

  Za Prezydium
  Janusz KORWIN-MIKKE
  Kraków, 4-I-2020

  Oświadczenie Prezydium partii KORWiN:

  Partia KORWiN wzywa do konkretnego poparcia JE Aleksandra Łukaszenki broniącego niepodległości Białorusi – poprzez zabezpieczenie dla tego kraju dostaw energii. III RP powinna wezwać do tego wszystkie kraje Unii Europejskiej – bo to jest prawdziwa możliwość zapobieżenia niebezpiecznej ekspansji Federacji Rosyjskiej.

  Za Prezydium
  Janusz KORWIN-MIKKE
  Kraków, 4-I-2020

  To co panie Revers? Odszczekujemy?

 21. revers said

  A kto tu szczeka? mówi sie, perswaduje, tworzy narracje, jedno, wielowątkową, pisze sie słowo po słowie, dasz bog, dasz bor.

  Równie dobrze mozna powiedziec ze miauczy sie do kota naczelnika, a jak sa dwa w poblizu jeden agresywny zaczyna lwiego pomruku, i cichnie po zaimprowizowanegonego syku węża. Na szczekanie ma sie dobry gwizd lub spray z pieprzem.

  Cos pan JKM nie nadąza za enrgetyką i polityką z racji wieku, bo Białorus ma swoja atomowke lub wprowadził nową atomówke do sieci i nadwyzkienrgi może sprzedac w Polsce, zwłaszcza że naczelnik podniósł cene enrgii o 20%.

  Kto kupi na Białorusi energie 120% wyższa, panu JKM upadło cos na głowke? choc uwolnił troche energi z wlasnej eletrownii choc z dynama domowego , paneli słonecznych, czy wiatru w polu, czy zagrodzie w Józefowie?

  Jak Białoriuś ma jescze tańsza energie z Rosji, i najtańsza w europie, jak nie na świecie.

  dzieki takim pomagierom wolnorynkowym jak JKM może upaść bardzo dynamicznie rozwijacy sie rynek krypytowalut ktory moze byc zagrożeniem dla planów bakstersów, jeden globalny folk, jedna waluta, jeden zarząd bankserski lub ich marionetki.

 22. revers said

  A polscy antosie, lub inne tuzy okolorzadowe, lub z rozglosni torunskiej rebe Rydzyka?

  https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2431093,Niezbedna-akcja-Antoni-Macierewicz-o-zabiciu-iranskiego-generala?fbclid=IwAR37cr69HZFssugmJJEy3ffyx2dO_O0Nxcg_t87uPv6nEQD-IlhYl6QJjIM

  Do tego wg. Banasia i NIK sprawa milionowych przekretow na TOW-ach bedzie utajniona, za kadencji antosia, czy nowych obroncow lojczyzny rabinow.

 23. Troll Polonii said

  Amerykanie jasno i otwarcie przyznali sie, ze zamordowali pogromce ISIS, ktory bardzo sie narazil zniszczeniem amerykansko-izraelskiej armii by proxy , ktora okradala Bliski Wschod z ropy naftowej i organizowala ataki terrorystyczne w Euopie..
  To Netanjahu przeciez przyznal publicznie, ze nie nalezy zwalczac ISIS bo ta wspaniala organizacja broni Izrael przed atakami Iranu.

  Jedno jest pewne:
  Wyszlo w koncu SAMO na jaw, ze islam nie ma nic wspolnego z terrorystycznymi atakami – nie tylko na Bliskim Wschodzie.

  Francja sie przyznala, ze tysiace rodzimych Francuzow walczylo w ISIS a teraz chca powrocic do kraju.

  Anglicy sie przyznali do trenowania islamistow w Manchesterze, brytyjskich wiezieniach i w Kosowie.

  Soros – w kilku juz wywiadach – sie przyznal do rozwalki Europy i oplacania fali uchodzczej w Europie.

  Barbara Spectre ze Szwecji przepowiedziala etniczny chaos w Europie i nazwala z duma sprawcow multi-kulti.

  Mnie najbardziej sie rozchodzi o to, ze miliony chrzescijan zostalo zamordowanych na Bliskskm Wschodzie i jak dotad potezne swiatowe media probowaly wielka hucpa anty-muzulmanska zagluszyc rozwalke chrzescijanstwa – nie tylko na Bliskim Wschodzie.

  Mozna nie lubic islamu…
  ale tylko chory pies idzie falszywym tropem

  I Trump ujawnil wiadome: Obama i Clinton stworzyli ISIS.
  Trump: Obama, Clinton co-founded ISIS – YouTube

 24. Troll Polonii said

  22
  Revers

  Ja podejrzewam, kogo broni pan Macierewicz.
  Widac, ze nie zna jezykow obcych.
  A informacji w sieci jest pelno:

  Izrael popiera ISIS
  Piatek 26 Sierpnia 2016

  Centrum Studiow strategicznych Begin-Sadat opublikowalo artykul profesora Efraima Enbara z Izraela, w ktorym autor twierdzi, ze ISIS jest bardzo pozyteczna instytucja zwlaszacza dla Izraela.
  Profesor pisze, ze zlikwidowanie ISIS byloby bledem strategicznym Zachodu. W zwiazku z tym, pan profesor proponuje szukanie sposobu na ograniczenie ale nie zniszczenie ISIS. Zdaniem Enbara, istnienie ISIS zapobiega lokalnej hegemonii Iranu i dlatego nalezy popierac istnienie ISIS.
  „Zachodnia awersja do okrucienstwa i niemoralnosci ISIS nie powinna przycmiewac strategicznej jasnosci koncepcji strategicznej: ISIS to naprawde dranie ale ich przeciwnicy nie sa o wiele lepsi” pisze izraelski profesor.

  To wlasciwie tlumaczy, dlaczego ISIS nie popelnilo zadnej zbrodni terroryzmu na terenie panstwa Izrael, pomimo, ze takie ataki Panstwo Islamskie ma w swojej ideologii na pierwszym miejscu.
  Prawdopodobnie, niektore grupy w Izraelu popieraja terrorystow, w tym finansowow, tylko po to, zeby walczyli z Hezbullah, ktora to organizacja jest dla izraela grozniejsza niz ISIS

  Israel supports ISIS | Katehon think tank. Geopolitics & Tradition

  http://katehon.com/news/israel-supports-isis

 25. Ad. 19

  i co z tego jak setki Polaków stacjonujących w Iraku broni tyłki oprawców

  Jest pan pewien, że każdy alternatywny scenariusz nie zakładał czegoś dla nas znacznie gorszego? Uważa pan, że CIA nie znało prawdy o naszych złożach od dawna? I gdyby tak zechcieli zająć Polskę siłą, to ktoś by im w tym przeszkodził? Pijany Jelcyn? A może Gorbaczow? Ile krwi polałoby się? Jednego może pan być pewien – żadnego z KOR-ników nie zobaczyłby pan na barykadach…

 26. A ja coś czuję, że to zabójstwo, to nie z woli Trumpa. Sytuacja w USA staje się coraz mniej stabilna, więc elitka przyspiesza… Trump ujawniając otwartym tekstem twórców ISIS broni się…

 27. revers said

  re24,25

  ja znac p.Troll jézyki u nas w rodznie mówi sie nawet jezyk japonski i w restauracjach Sushi bez wietnamczykow obok angielski, francuski, niemiecki.

  I czytal powazniejsze analizy sytuacji politycznych z czasów przed 2 wojna swiatowej z franuskimi i nagielskimi odpisami dyplomatycznymi o ktorych profesorowie pana Trolla mogli tylko pomazyc lub posnic, lub liczyc na dostepmosc publikacji jako czytelniczego bialego Kruka.

  A dodajác fakt ze Maciewrewicz stoi tez na czele komisji smolenskiej i wydaje opinie i sády wg. Kaizmu kogo mozna zabic kogo nie bez sádów swiadczy tylko o nim i stanie umyslów adwersarzy.

  Znane jest wiekszosci ze Macierewicz to drugi Singer z Gminy Starozakonnych.

  W sumie w dwóch nalotach z dronowych automatow, niemal po nacisnieciu przycisku na ekranie dotykowego toutch screena komorki zginélo 8+6 osób prawnych.

  lub terorysta Nr1.

 28. Troll Polonii said

  27

  Revers
  Revers jest lepszy ode mnie.
  Ja nie znac o czym sie marzylo moim profesorom.

  Revers pisze:
  I czytal powazniejsze analizy sytuacji politycznych z czasów przed 2 wojna swiatowej z franuskimi i nagielskimi odpisami dyplomatycznymi-

  W czasach przed 2 wojna swiatowa analizy polityczne byly rownie niepowazne jak i teraz.
  I takie same byly ich odpisy…

  Jedna z takich szalenie powaznych analiz sytuacji politycznych przed 2 wojna swiatowa byla ( i jest) znana w Polsce i we swiecie:

  „Nie oddamy ani guzika”

 29. Troll Polonii said

  Czy moze mi ktos wytlumaczyc o co tu tak naprawde chodzi:

  Kiedy Trump (tez dzieki wlasnej fantazji) ubil znanego przywodce ISIS, niejakiego Al-Baghdadi – to z wdziecznosci za pomoc nawet udekorowal takiego psa co to pomogl ubic szefa ISIS.

  Teraz, tez dzieki wlasnej i Bibiego fantazji , Trump ubil gen. Sulejmana – tego, ktory ubil ISIS.
  W obu wypadkach pan prezydent i jego przyjaziel Bibi sa szalenie z siebie dumni.

  Teraz dopiero zaczynam rozumiec geopolityke XXI-go wieku:

  Wrogiem swiata byl Hitler i takim samym wrogiem swiata byl Stalin, ktory zniszczyl armie Hitlera.

 30. Birton said

  oto co żydowski sukinkot Trumpstein planuje dalej na polecenie ludobójcy Netanyahu:
  Trump rozkazał uderzyć 52 cele w Iranie
  https://www.pravda.ru/news/world/1464435-trump/
  A co na to Rosja? nie chciała sprzedać Iranowi na polecenie Netanyahu S-400
  jeśli Rosja będzie dalej spała. to straci kolejnego sojusznika – Iran- jak straciła Libię Kadafiego
  moje koleżanki Rosjanki mówią : Putina czas wymienić (moim zdaniem na Szojgu)

 31. Birton said

  co robią polscy okupanci w Iraku i Afganistanie?

 32. Troll Polonii said

  31
  Birton
  Co robia polscy okupanci?
  To samo co w Kosowie, w Libii, i to samo co robili w Syrii:

  Przynosza wstyd Polsce i polskiemu narodowi.

  To cos tak jak panstwo Islamskie: dziala na zlecenie hegemona.
  Jest jednak duuuza roznica:
  Panstwo Islamskie zyje z amerykanskiego podatnika.

  Polskie wojsko ‚na misjach’, ssie polskiego podatnika.

 33. revers said

  Wg. trolskiej analizy kazdy odwiedzający gajówke lub czytający blog maruchy jest terrorysta Nr1 lub antysemita.

  A liczba ofiar zabicia monstera w iraku juz siega 31 zabitych i 55 ciezko ranych.

  https://www.syrianews.cc/iraqi-parliament-to-convene-today-to-decide-the-fate-of-us-troops-in-the-country/?fbclid=IwAR0bot2U1iRf-TtCabEh9Ec_lDutAQe7X9uLlHFX1U8LrqexJxlSJrln_Z8

  Ze juz parlament iracki zajał sie prawna obecnoscia tych panów bogów i wszechmogących po bogu.

  Przy czym wychodza nowe sczegoly jakie nowe rakietowki weszly do uzycia dronowych automatów, w tym z naziemnymi stacjami przekaznikowymi sterowania zlokalizowane w europie, czy w izraelu, iraku.

  Nie na darmo od 2018 roku w syryskich portach Lataki i Taurusa stacjonują za zgoda Assada jednostki morskie z Rosji i Chin. Tam tez juz walcza chinscy najemnicy, urgowie i wiadomo ze po wymianie danych z syryjska rzadowa bezpieka na liscie znajduja sie zabijacy z 80 krajow swiata, czy tam wyzowlicieli z panstwa IS.

 34. Talmudyzacja religii i ich organizacji kościelnych

  24, Troll Polonii
  „Zachodnia awersja do okrucienstwa i niemoralnosci ISIS” jest jedynie ” talmudyczną wersją islamu”, patrz 4, Prostopopolsku. Kto dostrzega w Daesh/Wagabizmie islam, a nie widzi talmudu, ma dość ograniczone spojrzenie na realia.

  Te kreacje zostały stworzone, aby wykorzystać muzułmańskie pospólstwo, które jest podobnie ciemne jak to w Polsce, do swych celów. Kto nie dostrzega talmudyzacji kościoła katolickiego, nie zasługuje, aby się nazywać chrześcijaninem. Podobny proces erozji jak w islamie, ma miejsce od dziesiątków już lat w kk, por. 6, Prostopopolsku.

  Przed dwu laty wysłała grupa teologów „synowskie napomnienie” papieżowi FI.

  https://www.pch24.pl/kilkudziesieciu-uczonych-wyslalo-do-papieza–synowskie-napomnienie-w-sprawie-szerzenia-herezji-,54837,i.html

  Podpbnie było rzeczą niezwykłą, kiedy podburzony motłoch uliczny w Rzymie wezwał do kanonizacji zmarłego papieża wyciem: „Sanot subito!” (Natychmiast kanonizować!). Tak dalece upadł Watykan, że frymarycz kanonizacją.

Sorry, the comment form is closed at this time.